Перейти до вмісту

Що є найвищою цінністю?

Повідомлень в темі: 199

#181 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 17.07.2011 – 18:04

Перегляд дописуБезбожник (17.07.2011 18:44) писав:

Ніхто не сказав. Ти там знаходишся по факту.

Що це за факт такий? Хто його зареєстрував?
  • 0

#182 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 17.07.2011 – 18:57

Перегляд дописуВасиль (11.07.2011 00:12) писав:

налаштованість на осягнення єдности дуже часто у людей відсутня, і вони живуть по інерції, як можуть - без єдности.

Перегляд дописуВасиль (17.07.2011 19:04) писав:

Що це за факт такий? Хто його зареєстрував?
Угу.
  • 0

#183 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 19:03

Перегляд дописуБезбожник (17.07.2011 19:57) писав:

Угу.

Що "Угу."? Яким чином наведені цитати розміщують мене у Ваш малюнок?
  • 0

#184 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 22:27

Перегляд дописуВасиль (17.07.2011 20:03) писав:

Що "Угу."? Яким чином наведені цитати розміщують мене у Ваш малюнок?

Гм..ти, про ЩО ? Я тобі не про розміщення, а про порядок реєстрації, дав пояснення.
Щодо розміщення, то гадав, додумаєшся сам...тебе не розміщували...ти там зявився на світ. Готовеньким. Порийся у власних бумагах, знайди свідоцтво...паспорт... там цей факт зареєстрований. Що тут незрозумілого ? А розміщення, воно відбулося значно раніше. Я ж не казав, що особисто тебе там розмістили, тепер. Я сказав по іншому:

Цитата

Я тобі вже намалював ДЕ ти знаходишся.

Повідомлення відредагував Безбожник: 17.07.2011 – 22:32

• 0

#185 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 23:49

Перегляд дописуБезбожник (17.07.2011 23:27) писав:

Гм..ти, про ЩО ? Я тобі не про розміщення, а про порядок реєстрації, дав пояснення.
Щодо розміщення, то гадав, додумаєшся сам...тебе не розміщували...ти там зявився на світ. Готовеньким. Порийся у власних бумагах, знайди свідоцтво...паспорт... там цей факт зареєстрований. Що тут незрозумілого ? А розміщення, воно відбулося значно раніше. Я ж не казав, що особисто тебе там розмістили, тепер. Я сказав по іншому:

Не бачу нічого поганого в тім, що я народився, що в мене є свідоцтво та паспорт! До чого тут Ваша казочка про те, що я є самогубцем? Просто життя не зводиться до того, бути самогубцем чи вбивцею. Воно зовсім не таке одномірне, яким Ви його собі уявляєте. Ця зороастрівська мудрість стосується лише тих, хто сприймає себе лише як предмет, який можна лише придбати чи втратити. Насправді, особистість ніяким предметом не є. Система керує лише предметами та тими людьми, життя яких зродилося до боротьби за оволодіння предметами. На осягнення єдности система вплинути не може, бо єдність не є предметом, яким можна володіти чи розподіляти як миску супу злидням.
  • 0

#186 durrrrr

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:місто снів та мрій

Відправлено 17.07.2011 – 23:53

Перегляд дописуВасиль (18.07.2011 00:49) писав:

Не бачу нічого поганого в тім, що я народився
Зображення
  • 0

#187 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 07.08.2011 – 12:34

Перегляд дописуВасиль (17.07.2011 23:49) писав:

Не бачу нічого поганого в тім, що я народився, що в мене є свідоцтво та паспорт!

Добре це чи погано про таке мова не велась. Мова про те що ти, як я вже сказав, там знаходишся

Цитата

До чого тут Ваша казочка про те, що я є самогубцем?
Просто життя не зводиться до того, бути самогубцем чи вбивцею.

А до ЧОГО ж воно у тебе зводиться ? Іншого вибору у тебе немає, щоб ти там не вигадував.

Цитата

Воно зовсім не таке одномірне, яким Ви його собі уявляєте. Ця зороастрівська мудрість стосується лише тих, хто сприймає себе лише як предмет, який можна лише придбати чи втратити.

Здається ти не зовсім зрозумів Заратуштру. Але навіть якби ти і правий, щодо нього, то Зороастр не є еталоном в питанні сприйняття життя, як воно є, насправді. Таким еталоном можеш бути лише ти, особисто...якщо здатен, звісно ж.

Цитата

Насправді, особистість ніяким предметом не є. Система керує лише предметами та тими людьми, життя яких зродилося до боротьби за оволодіння предметами. На осягнення єдности система вплинути не може, бо єдність не є предметом, яким можна володіти чи розподіляти як миску супу злидням.

Чо?..серйозно?...а це куди подіти? :

Перегляд дописуВасиль (12.07.2011 13:53) писав:

Для сучасної особистости існують лише обмеження в формі грошей, яких обмаль...

Цитата

Звичайно, бідним бути не треба, але для цього потрібно мати професію, що також є складовою формування особистости - здобуття освіти, професії. Лише освічена людина з професією може бути незалежною від системи.

Цитата

Для осягнення єдности потрібна особиста незалежність, бо єдність не осягнути без власного вибору особистости. Система держить в заручниках лише залежних.

Цікавий у тебе підхід до формування самого себе як особистости. Спочатку ти стаєш отим ЗАРУЧНИКОМ системи...отримуєш ВІД НЕЇ собі ПРЕДМЕТИ у вигляді грошей. квартири, меблів, я вже мовчу за миску супу...наїдаєшся, зручно вмощуєшся в кріслі-предметі, береш ще один паредмет, компютер, придбаний за предмет-гроші, і втюхуєш мені що ти став вільною особистістю...перестав бути заручником...а ще Зороастра взявся критикувати...так він якраз про ТАКИХ як ти і каже критично, до твого відому. І вже хто, хто, а він, як Особистість вільна ВІД ПРЕДМЕТІВ, має на це право. Угу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 07.08.2011 – 12:38

• 0

#188 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 10.08.2011 – 12:15

Читаю Безбожника... Гарна форма, але от щодо змісту... А має ж бути навпаки: знаєте, як хтось сказав про творчість Костенко: "у її творах легка мова, але важкі думки".

А взагалі, із обсягу написаного, складається враження, що для ДЕКОГО триндьож на форумах - і є основна цінність )))
  • 0

#189 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.08.2011 – 15:07

Перегляд дописуTeren (10.08.2011 12:15) писав:

Читаю Безбожника... Гарна форма, але от щодо змісту... А має ж бути навпаки: знаєте, як хтось сказав про творчість Костенко: "у її творах легка мова, але важкі думки".
А взагалі, із обсягу написаного, складається враження, що для ДЕКОГО триндьож на форумах - і є основна цінність )))

Терене, якщо у тебе є щось сказати по темі, то ніхто не забороняє. Якщо ж, окрім зїзду на мою скромну персону тобі сказати нічого, то це твоя проблема і навряд чи вона когось хвилює. Я веду дискусію по темі з Василем. Веду її так, як вважаю за потрібне. І його думки, з приводу обговорюваного, є для мене цікавими. На відміну від твоїх, щодо моєї персони, які я сприймаю у вигляді порожнього звуку. Гуляй.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.08.2011 – 15:08

• 0

#190 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 10.08.2011 – 19:52

чесно кажучи, мені глибоко до лампочки твої враження. Свою точку зору я висловив у цій темі давно, ОДНИМ постом :gryzin:
Так що балакайте, балакайте, мужики.

А щоб не виходити за рамки теми, додам, що для більшості обивателів дискусія на тему найвищої цінності позбавлена сенсу в силу відсутності у них жодних цінностей в принципі.
  • 0

#191 ачцжяб

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 11.08.2011 – 02:32

Перегляд дописуTeren (10.08.2011 20:52) писав:

чесно кажучи, мені глибоко до лампочки твої враження. Свою точку зору я висловив у цій темі давно, ОДНИМ постом :gryzin:
Так що балакайте, балакайте, мужики.

А щоб не виходити за рамки теми, додам, що для більшості обивателів дискусія на тему найвищої цінності позбавлена сенсу в силу відсутності у них жодних цінностей в принципі.
да да. всє в гамнє і тока ти на бєлам канє.
  • 0

#192 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.08.2011 – 11:35

Перегляд дописуБезбожник (7.08.2011 13:34) писав:

Цікавий у тебе підхід до формування самого себе як особистости. Спочатку ти стаєш отим ЗАРУЧНИКОМ системи...отримуєш ВІД НЕЇ собі ПРЕДМЕТИ у вигляді грошей. квартири, меблів, я вже мовчу за миску супу...наїдаєшся, зручно вмощуєшся в кріслі-предметі, береш ще один паредмет, компютер, придбаний за предмет-гроші, і втюхуєш мені що ти став вільною особистістю...перестав бути заручником...а ще Зороастра взявся критикувати...так він якраз про ТАКИХ як ти і каже критично, до твого відому. І вже хто, хто, а він, як Особистість вільна ВІД ПРЕДМЕТІВ, має на це право. Угу.

Та ні! Заручником системи стає не той, хто користується предметами, а той, хто сприймає життя як користування предметами. Тоді як особисте життя не зводиться до користування предметами.
  • 0

#193 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.08.2011 – 09:34

Перегляд дописуВасиль (11.08.2011 11:35) писав:

Та ні! Заручником системи стає не той, хто користується предметами, а той, хто сприймає життя як користування предметами. Тоді як особисте життя не зводиться до користування предметами.
Н-да..нічого нового..ти вперто продовжуєш просуватись по колу, до осягнення себе як особистости, шляхом:

Перегляд дописуБезбожник (13.07.2011 17:14) писав:

Василю, тобі вже давно, по самі вуха, пора зануритись у біблію, бо ти, виклавши тут свій системний погляд на проблему особистости, живеш по її законах, виклав сюди, її закони, сам того не підозрюючи. Навіть якщо ти кричатимеш на весь світ що ти атеїст, будучи в системі, ти, все рівно сліпо віриш в нього...тільки навпаки.
Твоє :

Цитата

Та ні!
і далі по тексту, є дорога за Христом, Василю, подобається це тобі, чи ні. Себто, викладене тобою у цьому коментарі, вже давно сформоване у євангеліє для сповідування системною отарою. У цій викладці, головний герой, подаючи себе як особистість, весь час підкреслював (на прикладі таких ПРЕДМЕТІВ як лілії та одяг Соломона) що:

Перегляд дописуВасиль (11.08.2011 11:35) писав:

особисте життя не зводиться до користування предметами.
і ці предмети, не знаючи і не розуміючиїх суть і навіть їх приРОДні властивості (вбита ним смоковниця) він використовав тільки як атрибути для підкреслення себе коханого, як незалежної особистости. І зводив це до :"не хлібом єдинним..."...Щоправда, коли хотілось їсти, він, безцеремонно, йшов з компанією у чужий город і крав колоски-предмети, повністю перереслюючи цим свою незалежність від системних предметів. Ти, особисто, заради цього не крадеш а йдеш до магазину використовуючи предмет-гроші...різниці ніякої. Але він був хитріший за тебе, бо щоби у оточуючих не зявилось бажання штрикнути його в непослідовності, він придумав казочку що є "хазяїном суботи", бо оййой чий синок..спробуй взяти такого за рубель-двадцять...отож тобі, у цьому твоєму євангельському коментарі, потрібно було тільки додати, хто твій Отець і хазяїном чОго ти є ???... Ще раз, браво тобі системо ! Наслідки твого хитросплетеного виховання, по любому, приводять кожного раба до однієї і тії ж точки: містичного осягнення себе як "особистоти".

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.08.2011 – 09:45

• 0

#194 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.08.2011 – 11:06

Перегляд дописуБезбожник (12.08.2011 10:34) писав:

Н-да..нічого нового..ти вперто продовжуєш просуватись по колу, до осягнення себе як особистости, шляхом:

Твоє :
і далі по тексту, є дорога за Христом, Василю, подобається це тобі, чи ні. Себто, викладене тобою у цьому коментарі, вже давно сформоване у євангеліє для сповідування системною отарою. У цій викладці, головний герой, подаючи себе як особистість, весь час підкреслював (на прикладі таких ПРЕДМЕТІВ як лілії та одяг Соломона) що:

і ці предмети, не знаючи і не розуміючиїх суть і навіть їх приРОДні властивості (вбита ним смоковниця) він використовав тільки як атрибути для підкреслення себе коханого, як незалежної особистости. І зводив це до :"не хлібом єдинним..."...Щоправда, коли хотілось їсти, він, безцеремонно, йшов з компанією у чужий город і крав колоски-предмети, повністю перереслюючи цим свою незалежність від системних предметів. Ти, особисто, заради цього не крадеш а йдеш до магазину використовуючи предмет-гроші...різниці ніякої. Але він був хитріший за тебе, бо щоби у оточуючих не зявилось бажання штрикнути його в непослідовності, він придумав казочку що є "хазяїном суботи", бо оййой чий синок..спробуй взяти такого за рубель-двадцять...отож тобі, у цьому твоєму євангельському коментарі, потрібно було тільки додати, хто твій Отець і хазяїном чОго ти є ???... Ще раз, браво тобі системо ! Наслідки твого хитросплетеного виховання, по любому, приводять кожного раба до однієї і тії ж точки: містичного осягнення себе як "особистоти".

А навчання, здобування освіти - це теж шлях до церкви?
  • 0

#195 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.08.2011 – 12:07

Перегляд дописуВасиль (12.08.2011 12:06) писав:

А навчання, здобування освіти - це теж шлях до церкви?

До церкви, яку ти, помилково, сприймаєш як окремий інститут не причетний до формування владної системи, лежить не один шлях, а безліч. Їх кількість і способи хитросплетіння, знають тільки інженери-конструктори цієї мережі. Здобуття системної освіти і навчання всередині системи, до твого відому, ними теж враховано. Але кінцева зупинка в цьому лабіринті, одна однісінька. Навіть якщо ти жодного разу в житті не зайдеш у приміщення тієї чи іншої христянської церкви, ти прийдеш туди, куди тебе спрямували ще в дитинстві. Неважливо де це почалось; в церкві чи в школі. Так само, як і неважливо те, які "вільні ідеї про осягнення особистости" ти собі вигадаєш в процесі пересування в загальній колоні освітчених та неуків. Крокуй. Щасливої дороги до самообману.
  • 0

#196 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.08.2011 – 12:46

Перегляд дописуБезбожник (12.08.2011 13:07) писав:

До церкви, яку ти, помилково, сприймаєш як окремий інститут не причетний до формування владної системи, лежить не один шлях, а безліч... Здобуття системної освіти і навчання всередині системи, до твого відому, ними теж враховано.

Яким саме чином? Голослівні заяви я не приймаю.
  • 0

#197 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.08.2011 – 14:27

Перегляд дописуВасиль (12.08.2011 12:46) писав:

Яким саме чином? Голослівні заяви я не приймаю.

Перегляд дописуВасиль (11.08.2011 12:35) писав:

..... уяви собі, я теж... не приймаю.

Цікаво, а де було започатковано навчання для здобуття освіти ? А вже пізніше: під чиїм контролем та корегуванням на протязі цілих століть ? І вже тепер : які аргументи здатен привести, особисто ти, про те, що нинішня ситуація це не ізольованість системи освіти від започатківця а видозмінений, в силу обставин, варіант ?...а ніяких аргументів. Мало тОго, видозмінити науко-релігію це взагалі нє вАпрос для системи. Хоч завтра, якщо виникне така потреба для системи, цілі народи можна посадить на будь яку "голку"..назвати це "новшество" як завгодно, і керувати отарою далі...найцікавіше, що такі проекти відомі ще з 40-х - 50-х років минулого століття. І не дивлячись на те, що багато умніків тих часів називали це "плодом больного воображєнія", багато що, з тих проектів, введено системою аж бігом. Той же інтернет, до прикладу....як казав один з представників системи:...плюс електріфікація всей страни"...в кінцевому результаті, "елєктріфікація" кожного члєна отари...ага...отакий він..шлях до церкви від системи, через:

Перегляд дописуВасиль (12.08.2011 12:06) писав:

..навчання, здобування освіти..

• 0

#198 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.08.2011 – 22:01

Перегляд дописуБезбожник (12.08.2011 15:27) писав:

які аргументи здатен привести, особисто ти, про те, що нинішня ситуація це не ізольованість системи освіти від започатківця а видозмінений, в силу обставин, варіант ?...

Добре! Ізольованість системи освіти є річ безспорна, але історичний розвиток освіти є якраз від церкви до автономної системи освіти, а не від автономної системи освіти до церкви. Відтак наші тези є протилежними...

Загальний аргумент такий: абсолютною тотальністю буття є еволюція, а не бог. Будемо сперечатись щодо цього чи ні?
  • 0

#199 =KonFetiK)

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.08.2011 – 23:26

найвища цінність це кохати і бути завжди кохатим )))
  • 0

#200 Тардіс

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 24.08.2011 – 14:44

Перегляд дописуБезбожник (16.07.2011 21:25) писав:

Гм...яким, таким чином ? Ти, взагалі, розумієш про що тобі кажуть ? Чи ти тіко стереотипами ?
Якщо я оголосив війну Людині, то що?... попру проти неї лоб в лоб? Дурниця. Людина сильна і розумна. Я, теж. Тому і оголосив війну. Слабакам війну не оголошують. Їх завойовують методом прогулянки...з ким воювати ? Яким би сильним і розумним я не був, у мене є слабкі сторони і я про них знаю завдяки, знову таки, власному розуму. Такі ж самі слабкі сторони має і Людина. І їй це теж відомо. Жоден сильний супротивник, в такій ситуації, не почне діяти на, "авось повезе". Найперше, що я зроблю, то це створю таку систему котра виявить слабкі сторони Людини. І почну "просіювати" більш слабкіших через сито системи. Слабкі сторони Людини, це геть не означає обовязково щось погане. Інша справа, що я можу використати ці сторони, ПО СВОЄМУ. Наприклад, такі речі як, довіра або честь. Оскільки Людина живе цими поняттями, я їх використаю висунувши проти неї, наприклад, хитрість, зраду і безчестя. Чому я це роблю ?...бо якщо я піду "напролом", то той "контингент", більш слабкіших, опиниться в загальному таборі Людини, оскільки побачить мій відверто показаний ворожий "рух напролом". Мало того, цей контингент стане моментально сильнішим і твердішим оскільки бачить загального ворога. Мене це не влаштує. Мене влаштує, коли я відгорожу цей контингент кордонами системи від загального спротиву, підірваши силу Людини. Це важке завдання, але варте того, оскільки ціна акції мною вже підрахована раніше. Запускаючи своїх троянських коней до Людини, постійно видозмінюючи їх, компілюючи, перевертаючи поняття, роблячи хаос і таке інше, я, в результаті, поділю супротивника на людей і Людей. Більша частина з них залишиться в системі по багатьох причинах, оскільки, я добряче використав їх слабкі сторони маючи величезний час для вивчення. І кожен з них, розглядається мною як такий, хто підписав власний вирок про самогубство. І вони мене більше, як супротивники, не цікавлять. Я зроблю з ними все, що захочу. І такими як я захочу. А от ті..решта..вони мене турбують серйозно, оскільки кожен з них вважає найвищою цінністю для себе - вбити мене. Причина цьому, досить проста : Люди, котрих просіяти не вдалось узріли початок війни ЩЕ ТОДІ. Ті, котрих я відгородив у системі, не бачуть її і понині оскільки моя система замінила їм честь, довіру гідність і таке інше. Замінила в спотвореному вигляді, спотворивши, таким чином, їх самих.
От і вся мудрість про вбивць.

проігноруємо факти про психічні хвороби ( вбивць )...отож, далеко не кожен вбивця пізнав істину, до якої ви дійшли... в них просто відсутні деякі моральні цінності, насаджені системою, в тому числі і страх перед наслідками...і взагалі, від імені кого ви говороте в даній цитаті, хто ніби-то створив систему? :prapor3:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua