Перейти до вмісту

Що є найвищою цінністю?

Повідомлень в темі: 199

#161 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 14.07.2011 – 22:00

Якщо в системі вбивцею є вона сама, тоді чому вбивцею повинна бути ще й людина?

Перегляд дописуБезбожник (14.07.2011 21:35) писав:

Що завгодно ?...Людину ? Це як ? Ніщо і ніхто не зможе втягнути кудись Людину.

Що таке Людина?
  • 0

#162 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.07.2011 – 22:59

Перегляд дописуВасиль (14.07.2011 23:00) писав:

Якщо в системі вбивцею є вона сама, тоді чому вбивцею повинна бути ще й людина?

Скільки ще раз повторювати, в системі людей-вбивць немає. Жодна людина народжена в системі, по своїй приРОДі, вбивцею не є. І першим її словом є, "мама", чи щось подібне але аж ніяк не, "вбити". Що тут незрозумілого ?

Цитата

Що таке Людина?

Намагатись зрозуміти це, залишившись привязаним до системних стереотипів - сон рябої кобили. Спробуй в самого себе влізти якщо є потреба стати Людиною щоби зрозуміти свою суть незалежно ні від чого.
Не переживай, оточуючі цього не помітять, вони зайняті задоволенням свого особистого "я" так само як і ти на данний момент, і особливо не задаються питанням, що нафіга і звідкіля,...щось на зразок : дерево саме виросло,...тобто, фініш, ще нічого і не почалося а особисте "я" вже все перемогло...все зрозуміло..і навіть осягнута єдність...корочч, фініш висить... і навіть потріпався троха.
  • 0

#163 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.07.2011 – 23:59

Перегляд дописуБезбожник (14.07.2011 23:59) писав:

Скільки ще раз повторювати, в системі людей-вбивць немає. Жодна людина народжена в системі, по своїй приРОДі, вбивцею не є. І першим її словом є, "мама", чи щось подібне але аж ніяк не, "вбити". Що тут незрозумілого ?

Ага! Тобто всі вбивці є поза системою чи як?
  • 0

#164 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 16:04

Перегляд дописуВасиль (15.07.2011 00:59) писав:

Ага! Тобто всі вбивці є поза системою чи як?

Ну вже ж навів приклад, "дерево саме виросло"...фініш..саме такими стереотипами ти і мислиш.
ХТО такий вбивця, по твоєму ?...ти хоч на ЦЕ, здатен відповісти самому собі ?
Ось тобі два приклади: іде хтось ввечері по провулку. А тут хтось інший вискакує і заради кількох гривень розвалює йому череп. Заради чого ? Заради того, чому навчила його система...чим вона живе і процвітає. Ось цього :

Перегляд дописуВасиль (12.07.2011 14:53) писав:

Звичайно, бідним бути не треба
Тепер аналогічна ситуація : хтось став академіком і організував дослідницьку лабораторію в котрій розтинають живих істот..скажімо кроликів чи мишей. Зради чого ? Заради того, чому навчила його система...чим вона живе і процвітає. Ось цього :

Перегляд дописуВасиль (12.07.2011 14:53) писав:

Звичайно, бідним бути не треба
Проходить час. Той хто розвалив череп став президентом, а той хто академік, став премєром. Відносно першого ти кажеш:

Цитата

Так у нас же вбивць вистачає! А система живе і вбивцями керує! Якраз на вбивцях і тримається вона!
А відносно другого, система навчила тебе красивій відмазці :

Цитата

Звичайно, бідним бути не треба, але для цього потрібно мати професію, що також є складовою формування особистости - здобуття освіти, професії. Лише освічена людина з професією може бути незалежною від системи.
А тепер знайди мені хоч одну відмінність поміж "президентом" і "премєром" так, як я тобі сказав і навмисно виділив :

Цитата

Спробуй в самого себе влізти якщо є потреба стати Людиною щоби зрозуміти свою суть незалежно ні від чого.
Ну то де логіка у твоїх системних ствердженнях ? Яка різниця поміж двома відмороженими бовдурами продуктами системи, одни з котрих шастає у темних провулках, а другий, шастає в дослідницькі лабораторії ?..ніякої.
Але ж так не вважаєш ? То як ти можеш втямити хто є Людина, і хто є вбивця ?
Таким чином на своє ж власне питання :

Цитата

Не зрозумів, яким це чином система мною керує? Детальніше, будь ласка!
ти сам собі і відповів :

Цитата

Система держить в заручниках лише залежних.
Вкотре, системне коло навколо тебе, замкнулось..з чим тебе і вітаю. Тільки не треба тут впиратись в кролика чи мишку...на їх місці опинилось ВСЕ що тебе оточує і в чОму ти знаходишся кожну секунду свого життя.
  • 0

#165 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 20:19

Перегляд дописуБезбожник (15.07.2011 17:04) писав:

Ну вже ж навів приклад, "дерево саме виросло"...фініш..саме такими стереотипами ти і мислиш.
ХТО такий вбивця, по твоєму ?...ти хоч на ЦЕ, здатен відповісти самому собі ?
Ось тобі два приклади: іде хтось ввечері по провулку. А тут хтось інший вискакує і заради кількох гривень розвалює йому череп. Заради чого ? Заради того, чому навчила його система...чим вона живе і процвітає.

Наскільки я зрозумів, вбивця теж є складовою частиною системи, а не є поза системою. Тоді навіщо людині ставати вбивцею, якщо це не виводить її за межі системи?
  • 0

#166 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 21:25

Перегляд дописуВасиль (15.07.2011 21:19) писав:

Наскільки я зрозумів, вбивця теж є складовою частиною системи, а не є поза системою. Тоді навіщо людині ставати вбивцею, якщо це не виводить її за межі системи?

Пояснюю востаннє :

Цитата

Яка різниця поміж двома відмороженими бовдурами продуктами системи,
Де ти побачив що я когось назвав вбивцею ?..в системі немає вбивць. В системі є, самовбивці. Поголовно. І що найцікавіше, поміж них знаходяться фантастичні індивиди, котрі "озабочєні" осягненням єдності з собі подібними, завдяки власному "я". Фініш.
  • 0

#167 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 21:32

Перегляд дописуБезбожник (15.07.2011 22:25) писав:

..в системі немає вбивць. В системі є, самовбивці. Поголовно.

Звідки це випливає? Що, в системі ніхто нікого не вбиває чи як?
  • 0

#168 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 21:58

Перегляд дописуВасиль (15.07.2011 22:32) писав:

Звідки це випливає?

З війни оголошеній системою всьому живому... приРОДі. А приРОДа не є приналежністю системи. І ніколи не була.

Цитата

Що, в системі ніхто нікого не вбиває чи як?

Вже сказав : суцільне самогубство. Вбивця...серед відморожених бовдурів?,..не потягнуть. Надто тупі. Звичайнісінькі безмозглі гавнюки-приналежність системи..її різноманітний інструмент. В системі нічого не відбувається випадково..ані в темному провулку..ані в лабораторії...і те і друге систему підживлює..цей контраст ОДНОГО І ТОГО Ж, їй конче потрібен. По іншому, вона існувати не може. Їй завжди потрібні самогубці. Це дуже просто зрозуміти. Вона, система, є чужа приРОДі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.07.2011 – 22:01

• 0

#169 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 22:05

Перегляд дописуБезбожник (15.07.2011 22:58) писав:

Вже сказав : суцільне самогубство. Вбивця...

Відтак, людина, що вбиває іншу людину, є не вбивцею, а лише самогубцем. Тобто вбивцею не є той, хто вбиває іншу людину? Нонсенс!
  • 0

#170 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 23:37

Перегляд дописуВасиль (15.07.2011 23:05) писав:

Відтак, людина, що вбиває іншу людину, є не вбивцею, а лише самогубцем. Тобто вбивцею не є той, хто вбиває іншу людину? Нонсенс!

Гм...хто там у тебе кого вбиває?...щось я не теє..Людина не може вбити Людину. Але при чОму тут самогубці всередині системи ? Яка різниця яким чином вони гинуть ? Яким боком тут, Людина ? Де, ти, її всередині системи знайшов як не у своїй голові ? Так я ж тобі вже сказав, ти навіть своє тіло знаєш гірше аніж власне авто. Ти коли небудь задавав самому собі питання : скільки людей на землі живе за (наприклад) покликанням серця ? Буквально. Скільки ? А ЩО робить решта ?
  • 0

#171 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 15.07.2011 – 23:43

Перегляд дописуБезбожник (16.07.2011 00:37) писав:

...щось я не теє..Людина не може вбити Людину.

А навіщо її вбивати? Крім того, як можна вбити те, чого немає? І взагалі, до чого тут система, коли Ви бажаєте вбити Людину, якої ніхто ніде не зустрічав?
  • 0

#172 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 00:12

Перегляд дописуВасиль (16.07.2011 00:43) писав:

А навіщо її вбивати?

Когооооо ?!

Цитата

Крім того, як можна вбити те, чого немає?
І взагалі, до чого тут система, коли Ви бажаєте вбити Людину, якої ніхто ніде не зустрічав?

Якщо система не дасть тобі в руки книжечку в котрій вкаже де ти можеш зустріти носорога, і не намалює тобі як він виглядає, ти його ніколи в житті не зустрінеш. Не дивлячись на це, його можна вбити.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.07.2011 – 00:13

• 0

#173 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 07:01

Перегляд дописуБезбожник (16.07.2011 01:12) писав:

Якщо система не дасть тобі в руки книжечку в котрій вкаже де ти можеш зустріти носорога, і не намалює тобі як він виглядає, ти його ніколи в житті не зустрінеш. Не дивлячись на це, його можна вбити.

Я це розумію, але Ви всю свою тезу грунтуєте на тому, що вбивцею є не той, хто вбиває людину, а лише той, хто вбиває Людину, чи не так?
  • 0

#174 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 19:30

Перегляд дописуВасиль (16.07.2011 08:01) писав:

Я це розумію, але Ви всю свою тезу грунтуєте на тому, що вбивцею є не той, хто вбиває людину, а лише той, хто вбиває Людину, чи не так?

Той хто вбиває Людину, є Нелюдь. Той, кого вбиває Людина, є той же Нелюдь. Люди котрі знаходяться всередині системи не мають до цього ані найменшого відношення. Вони зайняті своєю справою - суспільною діяльністю, себто, самогубством.
  • 0

#175 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 19:36

Перегляд дописуБезбожник (16.07.2011 20:30) писав:

Той хто вбиває Людину, є Нелюдь. Той, кого вбиває Людина, є той же Нелюдь. Люди котрі знаходяться всередині системи не мають до цього ані найменшого відношення. Вони зайняті своєю справою - суспільною діяльністю, себто, самогубством.

Таким чином, система сама по собі, а Людина сама по собі! Тоді чому Ви про них згадуєте в контексті цієї теми? До чого тут система, вбивство, Людина?
  • 0

#176 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 20:25

Перегляд дописуВасиль (16.07.2011 20:36) писав:

Таким чином, система сама по собі, а Людина сама по собі! Тоді чому Ви про них згадуєте в контексті цієї теми? До чого тут система, вбивство, Людина?

Гм...яким, таким чином ? Ти, взагалі, розумієш про що тобі кажуть ? Чи ти тіко стереотипами ?
Якщо я оголосив війну Людині, то що?... попру проти неї лоб в лоб? Дурниця. Людина сильна і розумна. Я, теж. Тому і оголосив війну. Слабакам війну не оголошують. Їх завойовують методом прогулянки...з ким воювати ? Яким би сильним і розумним я не був, у мене є слабкі сторони і я про них знаю завдяки, знову таки, власному розуму. Такі ж самі слабкі сторони має і Людина. І їй це теж відомо. Жоден сильний супротивник, в такій ситуації, не почне діяти на, "авось повезе". Найперше, що я зроблю, то це створю таку систему котра виявить слабкі сторони Людини. І почну "просіювати" більш слабкіших через сито системи. Слабкі сторони Людини, це геть не означає обовязково щось погане. Інша справа, що я можу використати ці сторони, ПО СВОЄМУ. Наприклад, такі речі як, довіра або честь. Оскільки Людина живе цими поняттями, я їх використаю висунувши проти неї, наприклад, хитрість, зраду і безчестя. Чому я це роблю ?...бо якщо я піду "напролом", то той "контингент", більш слабкіших, опиниться в загальному таборі Людини, оскільки побачить мій відверто показаний ворожий "рух напролом". Мало того, цей контингент стане моментально сильнішим і твердішим оскільки бачить загального ворога. Мене це не влаштує. Мене влаштує, коли я відгорожу цей контингент кордонами системи від загального спротиву, підірваши силу Людини. Це важке завдання, але варте того, оскільки ціна акції мною вже підрахована раніше. Запускаючи своїх троянських коней до Людини, постійно видозмінюючи їх, компілюючи, перевертаючи поняття, роблячи хаос і таке інше, я, в результаті, поділю супротивника на людей і Людей. Більша частина з них залишиться в системі по багатьох причинах, оскільки, я добряче використав їх слабкі сторони маючи величезний час для вивчення. І кожен з них, розглядається мною як такий, хто підписав власний вирок про самогубство. І вони мене більше, як супротивники, не цікавлять. Я зроблю з ними все, що захочу. І такими як я захочу. А от ті..решта..вони мене турбують серйозно, оскільки кожен з них вважає найвищою цінністю для себе - вбити мене. Причина цьому, досить проста : Люди, котрих просіяти не вдалось узріли початок війни ЩЕ ТОДІ. Ті, котрих я відгородив у системі, не бачуть її і понині оскільки моя система замінила їм честь, довіру гідність і таке інше. Замінила в спотвореному вигляді, спотворивши, таким чином, їх самих.
От і вся мудрість про вбивць.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.07.2011 – 20:34

• 0

#177 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 16.07.2011 – 23:13

Перегляд дописуБезбожник (16.07.2011 21:25) писав:

Гм...яким, таким чином ? Ти, взагалі, розумієш про що тобі кажуть ? Чи ти тіко стереотипами ?
Якщо я оголосив війну Людині, то що?... попру проти неї лоб в лоб? Дурниця. Людина сильна і розумна. Я, теж. Тому і оголосив війну. Слабакам війну не оголошують.
...
От і вся мудрість про вбивць.

Дякую, це вже значно зрозуміліше! Війна - це святе...
  • 0

#178 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 14:56

Перегляд дописуВасиль (17.07.2011 00:13) писав:

Дякую, це вже значно зрозуміліше! Війна - це святе...
Твій безглуздий висновок є результатом просіювання. Рух по колу. Я тобі вже намалював ДЕ ти знаходишся. І в своєму безглуздому становищі тобі ніфіга більше не залишається як намагатись осягнути підімінені поняття. Дєрзай.
  • 0

#179 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 15:34

Перегляд дописуБезбожник (17.07.2011 15:56) писав:

Твій безглуздий висновок є результатом просіювання. Рух по колу. Я тобі вже намалював ДЕ ти знаходишся.

А хто сказав, що тей Ваш малюнок мене стосується якимсь чином?
  • 0

#180 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 17.07.2011 – 17:44

Перегляд дописуВасиль (17.07.2011 16:34) писав:

А хто сказав, що тей Ваш малюнок мене стосується якимсь чином?

Ніхто не сказав. Ти там знаходишся по факту.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних