Перейти до вмісту

Що є найвищою цінністю?

Повідомлень в темі: 199

#141 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 11.07.2011 – 14:09

Єдність - це не кохання!

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2011 05:47) писав:

Гм...був би хто інший...дивно, що тобі потрібно пояснювати. Мова йде про взаємне кохання. І в цьому сенсі воно, як приклад, є на сьогоднішній день, і за всю історію людства, ЄДИННИМ, що пройшовши через віки, обєднує особистості. Іншого прикладу (як я і очікував) тобі навести не вдалось...і не вдасться. Тому що ти кажеш про вигадану теорію, а я кажу, про те що є. Мало цього, навіть якби твоя теорія почала втілюватись в життя то їй знаєш що потрібно беззаперечно ?...ага...саме вона...та ж самісінька взаємність котру передбачає і кохання. Так що даремно ти вернеш носом від мого прикладу. Іншого то у тебе, тю-тю.

Ви плутаєте поняття об'єднання та поняття осягнення єдности особистих стосунків. Згідно Вашого розуміння об'єднання відбувається навіть тоді, коли троє зберуть гроші на випивку. А коли я вживаю поняття осягнення єдности, то тут йдеться про єдність як форму особистих стосунків. І тоді навіть кохання перестає бути формою єдности, бо кохання - це відчуття, а не форма стосунків, якою є саме єдність. Єдність є формою особистих стосунків у випадку взаємного кохання, але єдність не є тотожна коханню, бо єдність не визначається тим, є певне відчуття кохання чи його немає. Єдність - це не відчуття, а стосунки двох особистостей, форма цих стосунків. Взаємність тут більше підходить, але єдність є також щось значно більше, ніж взаємність. Точніше можна зрозуміти єдність як абсолютну безконфліктність стосунків між людьми. Відтак, щоб стосунки були безкофліктними, кохання не є необхідним. Ще раз нагадую, що йдеться не про почуття, а про стосунки особистостей. Стосунки і кохання - це різні речі. Кохання стосується лише однієї конкретної особистости, тоді як єдність стосується усіх особистостей, з якими підтримуються особисті стосунки. Кохати неможливо усіх, а жити в єдності можна з усіма. Відтак, ототожнення єдности з коханням веде до повного заперечення єдности як поняття, що й видно з Ваших тверджень.

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2011 05:47) писав:

Неправильно. Люди, живуть згідно з приРОДніми законами. Інша справа що не всі про це памятають. Жити згідно з цими законами зовсім не означає що потрібно обєднуватись з кожною бажаючою особистістю, незалежно від расових та інших ознак. "Пролетарі всіх країн, обєднуйтесь!", це вже не цікаво і ні разу не є новою теорією.

Я такого не казав, я лише стверджую, що раса не є необхідним фактором осягнення єдности. Можна бути в єдності з людиною іншої раси і не бути в єдності з людиною своєї раси. А бути чи не бути, залежить від конкретної особистости, а не від раси.
  • 0

#142 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.07.2011 – 17:43

Перегляд дописуВасиль (11.07.2011 15:09) писав:

Єдність - це не кохання!

Ви плутаєте поняття об'єднання та поняття осягнення єдности особистих стосунків. Згідно Вашого розуміння об'єднання відбувається навіть тоді, коли троє зберуть гроші на випивку.

Коли троє збирають гроші на випивку, відбудеться пиятика і більше нічого. І я це знаю не гірше за тебе. І говорю я, зовсім про інше.

Цитата

А коли я вживаю поняття осягнення єдности, то тут йдеться про єдність як форму особистих стосунків.
І тоді навіть кохання перестає бути формою єдности, бо кохання - це відчуття, а не форма стосунків, якою є саме єдність. Єдність є формою особистих стосунків у випадку взаємного кохання, але єдність не є тотожна коханню, бо єдність не визначається тим, є певне відчуття кохання чи його немає. Єдність - це не відчуття, а стосунки двох особистостей, форма цих стосунків. Взаємність тут більше підходить, але єдність є також щось значно більше, ніж взаємність. Точніше можна зрозуміти єдність як абсолютну безконфліктність стосунків між людьми. Відтак, щоб стосунки були безкофліктними, кохання не є необхідним. Ще раз нагадую, що йдеться не про почуття, а про стосунки особистостей. Стосунки і кохання - це різні речі. Кохання стосується лише однієї конкретної особистости, тоді як єдність стосується усіх особистостей, з якими підтримуються особисті стосунки. Кохати неможливо усіх, а жити в єдності можна з усіма. Відтак, ототожнення єдности з коханням веде до повного заперечення єдности як поняття, що й видно з Ваших тверджень.

Ба, який ти розумний. Залишається пустячок. Скіко ще разів треба тебе просити привести в приклад ФАКТОРИ котрі існують для обєднання особистостей по твоєму розумінню ? Га ?...окрім кохання, єсстно...давай, Василю...це вже стає цікавим...цікавим, по причині відсутності прикладів котрі зявились самі по собі а не створені і затвердженні суспільством в котрому... ти не живеш. Але, я гадаю, тебе це не зупинить і такі фактори ти мені подаси.

Цитата

Я такого не казав, я лише стверджую, що раса не є необхідним фактором осягнення єдности. Можна бути в єдності з людиною іншої раси і не бути в єдності з людиною своєї раси. А бути чи не бути, залежить від конкретної особистости, а не від раси.

Правильно. Про єднання пролетарів всього світу було сказано до тебе. А ще раніше, було сказано про всесвітнє єднання братів та сестер. Ти ж, лише повторюєш сказане іншими словами.
У мене свій погляд в питанні расової відмінності. Це не відноситься до теми але саме згідно свого погляду я і сказав, що твоя теорія - утопія.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.07.2011 – 17:49

• 0

#143 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.07.2011 – 20:22

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2011 18:43) писав:

Ба, який ти розумний. Залишається пустячок. Скіко ще разів треба тебе просити привести в приклад ФАКТОРИ котрі існують для обєднання особистостей по твоєму розумінню ? Га ?...окрім кохання, єсстно...давай, Василю...це вже стає цікавим...цікавим, по причині відсутності прикладів котрі зявились самі по собі а не створені і затвердженні суспільством в котрому... ти не живеш. Але, я гадаю, тебе це не зупинить і такі фактори ти мені подаси.

Про фактори єдности я вже написав і іншої відповіді не маю:

Перегляд дописуВасиль (10.07.2011 20:09) писав:

Фактор єдности один - сприйняття іншої людини як такої ж, як і я особистости, яка налаштована на осягнення єдности. Фактор цей виключно особистий, і суспільство тут нідочого! Така налаштованість на осягнення єдности або є, або її немає, і залежить це виключно від особистости, а не від суспільства.

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2011 18:43) писав:

Правильно. Про єднання пролетарів всього світу було сказано до тебе. А ще раніше, було сказано про всесвітнє єднання братів та сестер. Ти ж, лише повторюєш сказане іншими словами.
У мене свій погляд в питанні расової відмінності. Це не відноситься до теми але саме згідно свого погляду я і сказав, що твоя теорія - утопія.

Все це не стосується осягнення єдности, яке є особистим процесом (а не суспільним чи природним) формування особистих стосунків між людьми. Осягнення єдности залежить виключно від особистостей, які в цьому беруть участь, а не від якихось інших факторів (суспільних чи природних). Осягнення єдности є особистою справою, справою особистого вибору людей.
  • 0

#144 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.07.2011 – 22:18

Перегляд дописуВасиль (11.07.2011 21:22) писав:

Про фактори єдности я вже написав і іншої відповіді не маю:
Фактор єдности один - сприйняття іншої людини як такої ж, як і я особистости, яка налаштована на осягнення єдности.

Тпрууу! Стоять Сіра !...це воно що ?
Дивись сюди : " Друга ж подібна до неї: люби ближнього свого, як самого себе. На цих двох заповідях утверджується весь Закон і Пророки (Євангеліє від Марка 12/31")
Тепер сюди : "Людина людині друг товариш і брат" (З морального кодексу будівника комунізму та програми кпрс)
Як бачиш, ти запізнився. В першому випадку на півтори тисячі років, а в другому, на 52 роки.
Тепер, дивись сюди : " Скіко ще разів треба тебе просити привести в приклад ФАКТОРИ котрі існують для обєднання особистостей по твоєму розумінню ? Га ?...окрім кохання, єсстно...давай, Василю...це вже стає цікавим...цікавим, по причині відсутності прикладів котрі зявились самі по собі а не створені і затвердженні суспільством в котрому... ти не живеш"
Тепер, сюди : "Формування особистості — процес соціального розвитку людини, становлення її як суб’єкта діяльності, члена суспільства, громадянина.
Відбувається цей процес завдяки засвоєнню гуманітарних дисциплін, виховному впливу сім’ї, школи, суспільства, взаємодії з мистецькими явищами, здатності людини пристосовуватися до зовнішнього оточення, участі у громадському житті, свідомій її підготовці до самостійного дорослого життя.
Цілеспрямоване формування особистості здійснюється в соціальній системі шляхом виховання[/i]." (З матеріалу ВІКІ)

Себто, мова йде про те що я тобі казав раніше: Куди не ткнись- суспільство..ага...хіба що на Марс...тоді ти вільний. А допоки що, ти ходиш на РОБоту...(від слова РАБ), система, а не ти, вирішує скіко тобі за це платити...сьогодні це бумажки на їжу а раніше - миска їжі і баба-рабиня на ніч, але суть та ж, система...,
І ще я казав : "Суспільство, і ніщо інше, є обєднанням цих особистостей. Самі ж особистості цього захотіли..ага.."
Іншими словами, формування тебе, як особистості відбувалось з дитинства шляхом виховання суспільними методами, правилами і законами. Себто, ти є людина системи і знаходитись поза її межами не можеш. Але тебе це не зупиняє і ти видаєш розкішний шедевр :

Перегляд дописуВасиль (9.07.2011 18:36) писав:

Я живу в єдності, а не в суспільстві...

Тепер дивись сюди : "Я і Отець - одне" (Івана 10/30)

Цитата

бо я не живу в суспільстві.[/b]...

Я не з цього світу (Івана 8/23)

Ніфіга новенького. Ще одна утопічна релігія\ідеологія, ось і вся характеристика твоєї єдності особистостей.
  • 0

#145 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 11.07.2011 – 22:49

Перегляд дописуБезбожник (11.07.2011 23:18) писав:

...
Тепер, сюди : "Формування особистості — процес соціального розвитку людини, становлення її як суб’єкта діяльності, члена суспільства, громадянина.
Відбувається цей процес завдяки засвоєнню гуманітарних дисциплін, виховному впливу сім’ї, школи, суспільства, взаємодії з мистецькими явищами, здатності людини пристосовуватися до зовнішнього оточення, участі у громадському житті, свідомій її підготовці до самостійного дорослого життя.
Цілеспрямоване формування особистості здійснюється в соціальній системі шляхом виховання[/i]." (З матеріалу ВІКІ)

...
Іншими словами, формування тебе, як особистості відбувалось з дитинства шляхом виховання суспільними методами, правилами і законами. Себто, ти є людина системи і знаходитись поза її межами не можеш. Але тебе це не зупиняє і ти видаєш розкішний шедевр :

Все вірно: формування особистости відбувається в суспільстві, а от осягнення єдности відбувається в особистих стосунках, а не в суспільстві. Крапка!
  • 0

#146 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.07.2011 – 01:23

Перегляд дописуВасиль (11.07.2011 23:49) писав:

Все вірно: формування особистости відбувається в суспільстві, а от осягнення єдности відбувається в особистих стосунках, а не в суспільстві. Крапка!

А чому, вірно ? І чому, Крапка! ? Бо хтось, ВІД СИСТЕМИ, написав визначення формування особистості ? А ти прочитав І ПОГОДИВСЯ ? І ти, ПІСЛЯ ЦЬОГО, назвав себе, отут, вільною людиною здатною до особистого осягнення чогось ? А ЧОГО САМЕ ? Що ти здатен осягнути як, СВОЄ ВЛАСНЕ, окрім тОго переліку котрий тобі видавала...ДОЗВОЛЯЛА система в СВОЇХ ЦІЛЯХ, починаючи з твого народження ? І головне, ЧИМ ти збирався осягнути ? Мізками ?..смішно. Он твоя : "Крапка!" подана з пафосним знаком оклику після ДОЗВОЛЕНОГО системою визначення формування особистості, є яскравим підтвердженням цьому...себто, підтвердженням РАБської покори перед надрукованими визначеннями, покори, котру ти намагаєшся, від самого ж себе, прикрити казочкою про особисту "волю" в рамках системи. Системи, в якій ти не НЕживеш, а навпаки, живеш, і не просто живеш, а аж бігом. Звісно ж, що будь яке життя, в рамках будь якої системи, по факту, є - існування. Але це не заважає тобі, знову таки, пафосно, щодо інших, видати : "налаштованість на осягнення єдности дуже часто у людей відсутня, і вони живуть по інерції, як можуть - без єдности. Видати, забувши про себе, особисто, що ти теж живеш по інерції, тому що це влаштовує систему...себто ти існуєш в ній так само як і ті, про котрих ти вказав. З цього приводу кілька коментів назад я навів тобі приклад Сірка і Сєклєти Філіповни...ти так і не зрозумів про що мова.
А що, Василю, вийти з системи, нє?... страшненько ? Можна і на хрест попасти ? Я ж недаремно тобі приклади з євангеліє подав. Там один міфічний герой намагався вийти і осягнути єдність, як особистість. Якщо умовно відкинути термін, міфічний, то це був ПОСТУПОК. Крутий поступок, що там казати. І єдність решти, як осягнувших особистостей...отих котрих ти назвав, "про інерції", там теж передбачалась...в осягненні та єднанні через Нього, з Тим. От тільки все це казочка. Як і твоя. Котра, по факту, є старою престарою релігією з ПІДСТАВЛЕНИМИ ТОБОЮ іншими термінами...як ото роблять з темною матерією. Проблєма в тім, що для осягнення єднання ти не зробив головного, ти не визначився з МІСЦЕМ, звідкіля потрібно починати рух в потрібному тобі напрямку. Таке місце, для тебе є "тьомний лєс" оскільки в рамках системи його не існує. Воно, поза нею. І тільки попавши в це місце можна починати "атаку" на осягнення єдности особистостей. А щоби туди попасти потрібно, або обійти отой хрест...що не є можливим, або воскреснути після хреста, що є казочкою, або навчитись робити те, з чого я почав у цій темі як головної цінності - ВБИВАТИ. Вибирай одне із трьох і ти попадеш у потрібне тобі місце, де ти з великим подивом дізнаєшся наскільки глибоко помилявся вважаючи себе вільним і готовим до осягнення єдности, ховаючись від системи... у згаданій тобою, власній квартирі. От і вся казочка про осягнення єдности.
  • 0

#147 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.07.2011 – 02:03

Загальний висновок

Перегляд дописуБезбожник (12.07.2011 02:23) писав:

А чому, вірно ? І чому, Крапка! ? Бо хтось, ВІД СИСТЕМИ, написав визначення формування особистості ? А ти прочитав І ПОГОДИВСЯ ? І ти, ПІСЛЯ ЦЬОГО, назвав себе, отут, вільною людиною здатною до особистого осягнення чогось ? А ЧОГО САМЕ ? Що ти здатен осягнути як, СВОЄ ВЛАСНЕ, окрім тОго переліку котрий тобі видавала...ДОЗВОЛЯЛА система в СВОЇХ ЦІЛЯХ, починаючи з твого народження ? І головне, ЧИМ ти збирався осягнути ? Мізками ?..смішно. Он твоя : "Крапка!" подана з пафосним знаком оклику після ДОЗВОЛЕНОГО системою визначення формування особистості, є яскравим підтвердженням цьому...себто, підтвердженням РАБської покори перед надрукованими визначеннями, покори, котру ти намагаєшся, від самого ж себе, прикрити казочкою про особисту "волю" в рамках системи. Системи, в якій ти не НЕживеш, а навпаки, живеш, і не просто живеш, а аж бігом. Звісно ж, що будь яке життя, в рамках будь якої системи, по факту, є - існування. Але це не заважає тобі, знову таки, пафосно, щодо інших, видати : "налаштованість на осягнення єдности дуже часто у людей відсутня, і вони живуть по інерції, як можуть - без єдности. Видати, забувши про себе, особисто, що ти теж живеш по інерції, тому що це влаштовує систему...себто ти існуєш в ній так само як і ті, про котрих ти вказав. З цього приводу кілька коментів назад я навів тобі приклад Сірка і Сєклєти Філіповни...ти так і не зрозумів про що мова.
А що, Василю, вийти з системи, нє?... страшненько ? Можна і на хрест попасти ? Я ж недаремно тобі приклади з євангеліє подав. Там один міфічний герой намагався вийти і осягнути єдність, як особистість. Якщо умовно відкинути термін, міфічний, то це був ПОСТУПОК. Крутий поступок, що там казати. І єдність решти, як осягнувших особистостей...отих котрих ти назвав, "про інерції", там теж передбачалась...в осягненні та єднанні через Нього, з Тим. От тільки все це казочка. Як і твоя. Котра, по факту, є старою престарою релігією з ПІДСТАВЛЕНИМИ ТОБОЮ іншими термінами...як ото роблять з темною матерією. Проблєма в тім, що для осягнення єднання ти не зробив головного, ти не визначився з МІСЦЕМ, звідкіля потрібно починати рух в потрібному тобі напрямку. Таке місце, для тебе є "тьомний лєс" оскільки в рамках системи його не існує. Воно, поза нею. І тільки попавши в це місце можна починати "атаку" на осягнення єдности особистостей. А щоби туди попасти потрібно, або обійти отой хрест...що не є можливим, або воскреснути після хреста, що є казочкою, або навчитись робити те, з чого я почав у цій темі як головної цінності - ВБИВАТИ. Вибирай одне із трьох і ти попадеш у потрібне тобі місце, де ти з великим подивом дізнаєшся наскільки глибоко помилявся вважаючи себе вільним і готовим до осягнення єдности, ховаючись від системи... у згаданій тобою, власній квартирі. От і вся казочка про осягнення єдности.

Вірно те, що особистість формується в суспільстві, а крапка тому, що ця особистість, вже сформована, живе своїм власним особистим життям, таким яке вона сама вибирає. І від її власного вибору залежить, вибере вона осягнення єдности формою свого особистого життя чи не вибере. Це і буде реалізацією її свободи. Відтак вільним є як життя в єдності, так і життя без осягнення єдности. Але існує між цими двома формами життя істотна відмінність - життя в єдності не є життям в системі, а життя без єдности є продовженням життя системи. Система може перестати, лише коли всі люди будуть жити в єдності. Так що у кожного своя доля...
  • 0

#148 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.07.2011 – 12:21

Перегляд дописуВасиль (12.07.2011 03:03) писав:

Загальний висновок

Вірно те, що особистість формується в суспільстві, а крапка тому, що ця особистість, вже сформована, живе своїм власним особистим життям, таким яке вона сама вибирає. І від її власного вибору залежить, вибере вона осягнення єдности формою свого особистого життя чи не вибере. Це і буде реалізацією її свободи. Відтак вільним є як життя в єдності, так і життя без осягнення єдности. Але існує між цими двома формами життя істотна відмінність - життя в єдності не є життям в системі, а життя без єдности є продовженням життя системи. Система може перестати, лише коли всі люди будуть жити в єдності. Так що у кожного своя доля...

Це, не висновок. Це звичайнісінька молитва затурканого філософа "Ікс", з "науковою книгою" в руках, котрий нічим не відрізняється від затурканого релігійного сектанта з біблією, або затурканого, так званого, рядового комуніста, з програмою кпрс, у тих же руках. І всі троє, вивчивши на зубок ПОДАНЕ їм системою, вважають себе вільними козаками. От, наприклад, подала система затурканому філософу :

Цитата

Вірно те, що особистість формується в суспільстві,
і він тобі читатиме це визначення акі панацею, з благовійним трєпєтом...опісля чого осмілиться смішити людей про наявність ефімерної можливості власного вибору в рамках системи, назвавши цю ефімеру:

Цитата

Це і буде реалізацією її свободи
А далі ще крутіше про життя в системі:

Цитата

Відтак вільним є як життя в єдності, так і життя без осягнення єдности.
Себто, ти вже вольная птіца...щоправда система ще тобою керує і ніякої волі по факту немає, але це фігня, бо філософу прийшла на думку геніальна відмазка:

Цитата

Система може перестати, лише коли всі люди будуть жити в єдності
Щось дуже знайоме...а якщо додати сказане філософом раніше:

Цитата

раса не є необхідним фактором осягнення єдности. Можна бути в єдності з людиною іншої раси
то ситуація стає геть пікантною, оскільки мова йде про звичайнісінький перехід в нову формацію з новою людиною... комунізм...чи неокомунізм, чи христянський комунізм... яка різниця ? І ось цей варіант обєднаних особистостей, варіант, відпрацьований і відшліфований СИСТЕМОЮ для збереження своїх же позицій, в новому форматі, для збереження всередині себе затурканих, котрі, благовєйно читаючи визначення про формування особистості суспільством, будуть продовжувати вважати себе вільними у виборі, котрого, по факту, у них ніколи не було. І причина цієї сліпоти дуже проста : вільна особистість, як така, ніколи і ні за яких обставин не може бути вихованою в рамках будь якої системи. В її рамках може бути вихований тільки сурогат вільної особистості, бо жодна система не є самовбивцею. Вона є наскільки гнучкою і готовою до переформатування в будь який момент, що ти навіть не уявляєш собі цього.
  • 0

#149 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.07.2011 – 13:53

Перегляд дописуБезбожник (12.07.2011 13:21) писав:

Себто, ти вже вольная птіца...щоправда система ще тобою керує і ніякої волі по факту немає...

Не зрозумів, яким це чином система мною керує? Детальніше, будь ласка!

Перегляд дописуБезбожник (12.07.2011 13:21) писав:

Щось дуже знайоме...а якщо додати сказане філософом раніше:
то ситуація стає геть пікантною, оскільки мова йде про звичайнісінький перехід в нову формацію з новою людиною... комунізм...чи неокомунізм, чи христянський комунізм... яка різниця ? І ось цей варіант обєднаних особистостей, варіант, відпрацьований і відшліфований СИСТЕМОЮ для збереження своїх же позицій, в новому форматі, для збереження всередині себе затурканих, котрі, благовєйно читаючи визначення про формування особистості суспільством, будуть продовжувати вважати себе вільними у виборі, котрого, по факту, у них ніколи не було. І причина цієї сліпоти дуже проста : вільна особистість, як така, ніколи і ні за яких обставин не може бути вихованою в рамках будь якої системи. В її рамках може бути вихований тільки сурогат вільної особистості, бо жодна система не є самовбивцею. Вона є наскільки гнучкою і готовою до переформатування в будь який момент, що ти навіть не уявляєш собі цього.

Те, що особистість формується в суспільстві, ще не означає, що вона формується суспільством. Якщо ж йдеться про тоталітарне суспільство, то в ньому особистість не формується, а обмежується. У нашому випадку посттоталітарного суспільства особистість, що формується, є як песик, що відірвався від прив'язі і не може знайти собі місця. Так що вона живе без перспективи, хоч в сенсі негативної свободи вона є вільною. Для сучасної особистости існують лише обмеження в формі грошей, яких обмаль, тому завжди знайдуться бажаючі стати найманцями. Але для осягнення єдности гроші не допомагають. Звичайно, бідним бути не треба, але для цього потрібно мати професію, що також є складовою формування особистости - здобуття освіти, професії. Лише освічена людина з професією може бути незалежною від системи. Для осягнення єдности потрібна особиста незалежність, бо єдність не осягнути без власного вибору особистости. Система держить в заручниках лише залежних.
  • 0

#150 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.07.2011 – 22:19

Перегляд дописуВасиль (12.07.2011 14:53) писав:

Не зрозумів, яким це чином система мною керує? Детальніше, будь ласка!

Ось таким :

Перегляд дописуВасиль (12.07.2011 03:03) писав:

Вірно те, що особистість формується в суспільстві, а крапка тому, що ця особистість, вже сформована, живе своїм власним особистим життям, таким яке вона сама вибирає. І від її власного вибору залежить, вибере вона осягнення єдности формою свого особистого життя чи не вибере. Це і буде реалізацією її свободи.
Висновки подані в цій цитаті є не твоїми власними висновками, як вільної особистості. До цих висновків тебе ПРИВЕЛА СИСТЕМА...іншим словом, суспільство, то вже як тобі зручніше. І якби я, умовно, був не людиною а системою, саме до таких висновків, в цілях власної самобезпеки і самозбереженності, я тебе і привів би. Як привів би кожну "особистість" котра вариться в МОЄМУ СИСТЕМНОМУ "казанку". А ти як думав?...що ти розумний, а система тупорила?..а виростив тебе, хто?...хто тобі дав СИСТЕМНІ знання, як не я, система? Хто тебе вчив і пестив для реалізації системних інтересів, як не я, система ? Хто тобі давав у руки відбрану МНОЮ книгу...потрібне МЕНІ визначення...правило...закон...аксіому...формулу...світогляд ?...хто, як не я, система ? А для ЧОГО ? Щоб ти вирвався з моїх тенет ставши особистістю котра осягнула ЩОСЬ ? А де ти те, "щось", знайшов у МОЄМУ казанку ? В ньому знаходиться тільки те, що належить мені, мною сформоване і мною ж, тобі ДОЗОВАНО подане. Подане для того, щоб у твоїй голові виникла думка, ніби то ти реалізував свою свободу...ага...сАме так.

Цитата

Те, що особистість формується в суспільстві, ще не означає, що вона формується суспільством.

Чудні твої путі, господи...особистість ВЗАГАЛІ не формується ані в суспільстві, ані суспільством. Формується сурогат особистості...скіко тобі раз повторювать ?

Цитата

Якщо ж йдеться про тоталітарне суспільство, то в ньому особистість не формується, а обмежується.

Мова йде про будь яке суспільство.

Цитата

Для сучасної особистости існують лише обмеження в формі грошей, яких обмаль, тому завжди знайдуться бажаючі стати найманцями. Але для осягнення єдности гроші не допомагають. Звичайно, бідним бути не треба, але для цього потрібно мати професію, що також є складовою формування особистости - здобуття освіти, професії. Лише освічена людина з професією може бути незалежною від системи. Для осягнення єдности потрібна особиста незалежність, бо єдність не осягнути без власного вибору особистости. Система держить в заручниках лише залежних.

Ще одна РАБська молитва...цікава ти "вільна особистість", Василю. Якщо в тебе відібрати гроші, професію, освіту...себто те, чим тебе годувала система своєю ЦИЦЬКОЮ, то ти, замість вільного козака, перетворюєшся в НІЩО. А ще про заручників тут кажеш...кращого заручника, системі і не придумати.
  • 0

#151 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 12.07.2011 – 22:59

Перегляд дописуБезбожник (12.07.2011 23:19) писав:

...особистість ВЗАГАЛІ не формується ані в суспільстві, ані суспільством. Формується сурогат особистості...скіко тобі раз повторювать ?

Допустимо, що це так. Тоді що таке особистість, яка не є сурогатом?
  • 0

#152 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.07.2011 – 09:05

Перегляд дописуВасиль (12.07.2011 23:59) писав:

Допустимо, що це так. Тоді що таке особистість, яка не є сурогатом?

Вже сказав на початку теми. Вбивця. Але ти, як продукт системи, геть не второпав про кого і про що іде мова. В тебе миттєво спрацював інстинкт вкладений системою у твою "вільну" голову "готову" до осягнення чогось. Себто, в тобі спрацювало потрібне системі спотворене сприйняття шляху, по якому ти повинен був рухатись у потрібне тобі, а не системі, місце, аби зустрітись там зі своєю власною сутністю котра, єдинна, не може тебе обманювати і НАВЧИТИ. Ти ж, на даний момент, акі сліпе кошеня, рухаєшся геть в протилежному напрямку від своєї сутності...ти навіть не рухаєшся...тебе система веде за лапку...Щасливої дороги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.07.2011 – 09:11

• 0

#153 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 13.07.2011 – 09:51

Перегляд дописуБезбожник (13.07.2011 10:05) писав:

Вже сказав на початку теми. Вбивця. Але ти, як продукт системи, геть не второпав про кого і про що іде мова. В тебе миттєво спрацював інстинкт вкладений системою у твою "вільну" голову "готову" до осягнення чогось. Себто, в тобі спрацювало потрібне системі спотворене сприйняття шляху, по якому ти повинен був рухатись у потрібне тобі, а не системі, місце, аби зустрітись там зі своєю власною сутністю котра, єдинна, не може тебе обманювати і НАВЧИТИ. Ти ж, на даний момент, акі сліпе кошеня, рухаєшся геть в протилежному напрямку від своєї сутності...ти навіть не рухаєшся...тебе система веде за лапку...Щасливої дороги.

Допоки людина не отримає посвяти в свої Вищі Я, поки вона не почне працювати з Рідними енергіями, Ви просто не зможете фізично розтлумачити, що це таке. Навіть не знаю, чи варті Ваші зусилля часу.
  • 0

#154 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 13.07.2011 – 14:14

Перегляд дописуБезбожник (13.07.2011 10:05) писав:

Вже сказав на початку теми. Вбивця.

Так у нас же вбивць вистачає! А система живе і вбивцями керує! Якраз на вбивцях і тримається вона!
  • 0

#155 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.07.2011 – 17:14

Перегляд дописуВасиль (13.07.2011 15:14) писав:

Так у нас же вбивць вистачає! А система живе і вбивцями керує! Якраз на вбивцях і тримається вона!

Гм...отам, в системі ?... там їх взагалі немає. А тримається вона на таких недолугих простачках, як ти. Навіть, якщо при цьому, у твоєму кармані 25 дипломів і 18 наукових ступенів. Ти мені про кого і про що тут написав з трьома знаками оклику ? В системі, вбивцею, є вона сама...це її суть..по визначенню...що тобі ще незрозуміло ?

Перегляд дописуОнук Велеса (13.07.2011 10:51) писав:

Допоки людина не отримає посвяти в свої Вищі Я, поки вона не почне працювати з Рідними енергіями, Ви просто не зможете фізично розтлумачити, що це таке. Навіть не знаю, чи варті Ваші зусилля часу.

Вочевидь що так, Велесе. Марно.
Він рухається в загальній колоні "віськовополоненних" котрих веде система до потібного їй, а не йому місця. Він чітко засвоїв правило подане системою : "крок вправо, крок вліво - ростріл". Що найсмішніше, то це та обставина, що система водить їх по колу. І в цій неймовірній ситуації, Василь, не виходячи з загальної колони і не повернувши в потрібному напрямку, знайшов для себе можливість вільної реалізації своїх можливостей, ставши при цьому, особистістю !...офігєть, чесслово. Браво тобі, системо ! Ти майстерно, віками, ведеш своїх полонених.
Василю, тобі вже давно, по самі вуха, пора зануритись у біблію, бо ти, виклавши тут свій системний погляд на проблему особистости, живеш по її законах, виклав сюди, її закони, сам того не підозрюючи. Навіть якщо ти кричатимеш на весь світ що ти атеїст, будучи в системі, ти, все рівно сліпо віриш в нього...тільки навпаки. Віриш ось так:

Цитата

Для сучасної особистости існують лише обмеження в формі грошей, яких обмаль,
Ось так:

Цитата

Звичайно, бідним бути не треба
Ось так:

Цитата

потрібно мати професію, що також є складовою формування особистости - здобуття освіти, професії.
Ось так:

Цитата

Лише освічена людина з професією може бути незалежною від системи
Ці РАБські висновки не маючі ані найменшого відношення до проблеми осягнення себе як особистості, дозволені тобі системою, її це цілком влаштовує...вони їй навіть потрібні, акі ковток повітря. Цей системний фокус-покус, давно відомий, цьому є маса прикладів, варто навести бодай один :
А Ісус до нього: Не вбивай, не чини перелюбу, не кради, не свідкуй криво, поважай батька-матір і люби ближнього твого, як себе самого”. Каже юнак до нього: “Все це я зберіг ізмалку. Чого мені ще бракує?” “Якщо хочеш бути досконалим, – сказав Ісус до нього, – піди, продай, що маєш, дай бідним, і будеш мати скарб на небі; потім приходь і йди за мною”. Почувши це слово, юнак відійшов смутний, мав бо велике майно".
Юнаку здалося що він може щось осягнути перебуваючи в системі. Перед ним два варіанти.
Перший:

Цитата

бідним бути не треба
Другий: "піди, продай, що маєш, дай бідним...потім приходь і йди за мною,".
Особисто ти, Василю, вибрав перший. І залишився в системі. Тому що без освіти, грошей і професії ти нічого не вартий, оскільки поняття не маєш про власну суть..ти навіть не знаєш шлях по якому потрібно йти до її осягнення. А без цього, вільним не станеш. Ніким, не станеш. Як не відаєш ти і про те, що ні професія, ні гроші ні освіта, тут не допоможуть. Тобі що, потрібно, аби познайомитись з властивістю берези ?...тобі потрібна школа, двері якої, любязно відкриє система, там її представник-вчитель подасть тобі ази про неї. Потім ти підеш до ВУЗу, двері котрого так само любязно відриє система, де, знову таки, її представник продовжить тебе повчати про властивість берези. Тобі навіть на думку не спадало запитати про ці властивості особисто у неї. Система ж краще, на твою думку, знає про березу аніж вона сама про себе. Система ж тебе навчила, що така розмова неможлива...правильно?..то що ти можеш осягнути, особисто ?..ніфіга.
Якби ти вибрав другий варіант то, ввійшов би у ту ж самісіньку систему через фальшиві двері і з тим же керівником. Коло, по якому тебе водить система, замкнулось. Я ж тобі вже сказав : щасливої дороги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 13.07.2011 – 17:15

• 0

#156 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.07.2011 – 01:48

Перегляд дописуБезбожник (13.07.2011 18:14) писав:

В системі, вбивцею, є вона сама...це її суть..по визначенню...

Визначенням нікого вбити неможливо. Крім того, тут просто протиріччя самому собі. Питання було про особистість, яка б не була сурогатом. А відповіддю виявилась система, яка ніякою особистістю взагалі не є. Відтак, нічого, крім зацикленості на системі, така позиція не містить. Ніякого конструктиву, одні системні глюки. Треба бути трохи системнішим в своєму мисленні, щоб побороти начебто всемогутню систему!
  • 0

#157 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.07.2011 – 10:12

Перегляд дописуБезбожник (13.07.2011 18:14) писав:

Тобі що, потрібно, аби познайомитись з властивістю берези ?...тобі потрібна школа, двері якої, любязно відкриє система, там її представник-вчитель подасть тобі ази про неї. Потім ти підеш до ВУЗу, двері котрого так само любязно відриє система, де, знову таки, її представник продовжить тебе повчати про властивість берези. Тобі навіть на думку не спадало запитати про ці властивості особисто у неї. Система ж краще, на твою думку, знає про березу аніж вона сама про себе. Система ж тебе навчила, що така розмова неможлива...правильно?..то що ти можеш осягнути, [i]особисто[/

Чудовий приклад! Варто лише зазначити, що система, яку Ви описуєте, є сукупністю егрегорів, які втягують людину і живляться її енергією. Цікаво було б з Вами познайомитись особисто.
  • 0

#158 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 14.07.2011 – 13:57

Перегляд дописуОнук Велеса (14.07.2011 11:12) писав:

Чудовий приклад! Варто лише зазначити, що система, яку Ви описуєте, є сукупністю егрегорів, які втягують людину і живляться її енергією. Цікаво було б з Вами познайомитись особисто.

Втягнути людину може що завгодно, якщо у неї відсутня внутрішня опора особистого життя. Знову, справа в особистості, яка живе без такої опори.
  • 0

#159 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 14.07.2011 – 14:13

Перегляд дописуВасиль (14.07.2011 14:57) писав:

Втягнути людину може що завгодно, якщо у неї відсутня внутрішня опора особистого життя. Знову, справа в особистості, яка живе без такої опори.

Хай буде по-вашому, я лише відповів на репліку Безбожника.
  • 0

#160 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.07.2011 – 20:35

Перегляд дописуВасиль (14.07.2011 14:57) писав:

Що завгодно ?...Людину ? Це як ? Ніщо і ніхто не зможе втягнути кудись Людину. Ці твої слова говорять про повну відсутність розуміння і досвіду. І ніякі знання від системи тобі не допоможуть. Гордий погляд на себе коханого повинен не від себе виходити а від...але ж система тебе навчила навпаки...тому ти і знайшов "можливість" осягнення себе як особистости. В ній. А що ти знайшов, дозволь запитати ? Звідкіля тобі, система, дала можливість ознайомитись зі своєю суттю як не із вкладених нею в твою голову системних знань ? В тебе там ще щось є окрім цього ?...ніфіга там немає...ти що?..все про себе знаєш ? Ти де свою "особистість котра осягнула єдність" знайшов, як не у власних мізках ? А вони, з дитинства, ким і чим заповнювались ? Тим що ти ОСОБИСТО хотів? Аж ніяк, вони заповнені знаннями від системи. Тим, що тобі ДАЛИ. А звідкіля ти знаєш ЩО ти хотів і хочеш ? Ти на основі ЯКИХ знань намагаєшся себе осягнути ? Ти все знаєш про свої мізки і про своє тіло ? Ти ТУДИ заглянув і все зрозумів ? Ну дик...якщо я тобі підкладу у твою валізу деталь від стабілізатора ракети "Томагавк" ти, заглянувши у валізу, скажеш, що це таке ? Так то деталь, а то...ти за який час пробігаєш 100км ?...а після цього, без водичики на сонечку побути кілька годин зможеш?..ні, тому що ти ж своїм тілом в сто раз гірше володієш аніж водиш авто...що не так ? Так звідкіля ж ти пізнав своє тіло вмостившись у авто щоби ті 100 км подолати?,.. знаєш ?..вже не кажу про мізки де ти, ніфіга про них не знаючи, ЗАЛИШИВШИСЬ В СИСТЕМНИХ ЗНАННЯХ, знайшов свою "особистість".

Цитата

Визначенням нікого вбити неможливо.

Нєфіг дєлать. І таким чином система вбила немало людей.

Цитата

Крім того, тут просто протиріччя самому собі. Питання було про особистість, яка б не була сурогатом. А відповіддю виявилась система,

Ніякого протиріччя. Ось на це:

Цитата

я відповів так :

Цитата

Гм...отам, в системі ?... там їх взагалі немає.... В системі, вбивцею, є вона сама...це її суть..по визначенню...що тобі ще незрозуміло ?
А ось на це:

Цитата

Тоді що таке особистість, яка не є сурогатом?
я відповів ось так :

Цитата

Вже сказав на початку теми. Вбивця.
Таким чином ось це :

Цитата

яка ніякою особистістю взагалі не є. Відтак, нічого, крім зацикленості на системі, така позиція не містить. Ніякого конструктиву, одні системні глюки. Треба бути трохи системнішим в своєму мисленні, щоб побороти начебто всемогутню систему!
я відкидаю як наклеп.

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.07.2011 – 20:38

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних