Перейти до вмісту

Що є найвищою цінністю?

Повідомлень в темі: 199

#121 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 17.06.2011 – 16:43

Перегляд дописуDynkan 113 (17.06.2011 15:51) писав:

І з ким пан живе в єдності?

З людьми, які налаштовані на осягнення єдности.
  • 0

#122 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.06.2011 – 21:51

Перегляд дописуВасиль (17.06.2011 14:29) писав:

А хто сказав, що я живу в суспільстві? Я живу в єдності, а не в суспільстві. Хто живе в суспільстві, той не може жити в єдності, бо суспільство не є особистістю, а лише інобуттям особистостей, які в ньому живуть.

Суспільство, і ніщо інше, є обєднанням цих особистостей. Самі ж особистості цього захотіли..ага..втім допускаю що ти живеш поза межами планети Земля і в цьому випадку я тебе розумію.
  • 0

#123 поміняйтедітямпамперси

Чайник

• Заблоковані
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 30.06.2011 – 21:58

Перегляд дописуБезбожник (30.06.2011 22:51) писав:

втім допускаю що ти живеш поза межами планети Земля і в цьому випадку я тебе розумію.
як? ти теж як і він пришелець?
  • 0

#124 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 02.07.2011 – 13:11

Суспільство не є спільнотою єдности!

Перегляд дописуБезбожник (30.06.2011 22:51) писав:

Суспільство, і ніщо інше, є обєднанням цих особистостей. Самі ж особистості цього захотіли..

Помилка: суспільство є не об'єднанням особистостей, а лише абстрактним поняттям, яке означає сукупність людей як носіїв певних суспільних інтересів. Об'єднанням особистостей може бути лише конкретна людська спільнота конкретних особистостей, які утворюють цю спільноту для осягнення особистої єдности. Спільнота інтересу - суспільство - є не спільнотою особистої єдности людей, а лише спільнотою інтересу! Причиною цього є те, що інтерес є не особистістю, а лише її інобуттям, з яким вона може себе утожсамлювати, а може й не утожсамлювати. Наприклад, Ви стаєте громадянином України, бо вважаєте себе українцем, тобто Ви утожсамлюєте себе з іншими українцями як рівними собі людьми. Але це є лише абстрактним утожсамленням, бо Ви ще не утожсамлюєте себе, наприклад, з Януковичем як з людиною, з якою у Вас стосунки особистої єдности. Відтак, з Януковичем Ви не утворюєте спільноти єдности і не бажаєте її утворювати, хоч обоє належите до українського громадянського суспільства, що Вам дає право його засудити в українському суді за порушення ним Конституції України. Одне те, що обоє громадян є українцями, ще не означає, що між цими обома існують особисті стосунки єдности.
  • 0

#125 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 08.07.2011 – 22:38

Перегляд дописуВасиль (2.07.2011 14:11) писав:

Суспільство не є спільнотою єдности!

Помилка: суспільство є не об'єднанням особистостей, а лише абстрактним поняттям, яке означає сукупність людей як носіїв певних суспільних інтересів. Об'єднанням особистостей може бути лише конкретна людська спільнота конкретних особистостей, які утворюють цю спільноту для осягнення особистої єдности. Спільнота інтересу - суспільство - є не спільнотою особистої єдности людей, а лише спільнотою інтересу! Причиною цього є те, що інтерес є не особистістю, а лише її інобуттям, з яким вона може себе утожсамлювати, а може й не утожсамлювати. Наприклад, Ви стаєте громадянином України, бо вважаєте себе українцем, тобто Ви утожсамлюєте себе з іншими українцями як рівними собі людьми. Але це є лише абстрактним утожсамленням, бо Ви ще не утожсамлюєте себе, наприклад, з Януковичем як з людиною, з якою у Вас стосунки особистої єдности. Відтак, з Януковичем Ви не утворюєте спільноти єдности і не бажаєте її утворювати, хоч обоє належите до українського громадянського суспільства, що Вам дає право його засудити в українському суді за порушення ним Конституції України. Одне те, що обоє громадян є українцями, ще не означає, що між цими обома існують особисті стосунки єдности.

Це в тебе помилка. Обєднання особистостей в суспільство відбувалось не по причині президенства януковичів а зовсім по інших причинах. Подумай ще. (Цікаво, а хто тобі втюхав що НЕ кожна людина в суспільстві є особистістю ?) І що це, взагалі, за дрєбєдєнь така, "конкретна людська спільнота конкретних особистостей, які утворюють цю спільноту для осягнення особистої єдности", котра у тебе виникає всередині ВЖЕ обєднаних особистостей ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 08.07.2011 – 22:41

• 0

#126 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 13:03

Перегляд дописуБезбожник (8.07.2011 23:38) писав:

Це в тебе помилка. Обєднання особистостей в суспільство відбувалось не по причині президенства януковичів а зовсім по інших причинах. Подумай ще. (Цікаво, а хто тобі втюхав що НЕ кожна людина в суспільстві є особистістю ?) І що це, взагалі, за дрєбєдєнь така, "конкретна людська спільнота конкретних особистостей, які утворюють цю спільноту для осягнення особистої єдности", котра у тебе виникає всередині ВЖЕ обєднаних особистостей ?

Скільки б я не думав, утворення суспільства не є ніяким об'єднанням особистостей, а є лише формуванням суспільних стосунків! Ці стосунки є реалізацією спільних інтересів людей, але вони ніяк не є осягненням особистої єдности цих людей. Те, що Ви називаєте це "об'єднанням особистостей", ще зовсім не означає, що суспільство дійсно є таким об'єднанням особистостей! Суспільство складають не особистості, а громадяни - суб'єкти публічного права.
  • 0

#127 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 14:08

Перегляд дописуВасиль (9.07.2011 14:03) писав:

Скільки б я не думав, утворення суспільства не є ніяким об'єднанням особистостей, а є лише формуванням суспільних стосунків! Ці стосунки є реалізацією спільних інтересів людей, але вони ніяк не є осягненням особистої єдности цих людей. Те, що Ви називаєте це "об'єднанням особистостей", ще зовсім не означає, що суспільство дійсно є таким об'єднанням особистостей! Суспільство складають не особистості, а громадяни - суб'єкти публічного права.

Я виберу у твоїй цитаті дві речі. Ось цю : "є реалізацією спільних інтересів людей"
І ось цю : "вони ніяк не є осягненням особистої єдности цих людей."
А опісля цього, я проводжу знак рівності поміж цими визначеннями котрі є одне і те ж, хоча ти поступаєш дуже дивно, заперечуючи цю тотожність в другій цитаті. Вся твоя помилка полягає в тому, що ти вигадав якесь обєднання, котре, по факту, (як би ти це не заперечував) обєднується на основі того ж самісінького - ІНТЕРЕСУ. Ага...саме його..інтересу.
  • 0

#128 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 15:28

Перегляд дописуБезбожник (9.07.2011 15:08) писав:

Я виберу у твоїй цитаті дві речі. Ось цю : "є реалізацією спільних інтересів людей"
І ось цю : "вони ніяк не є осягненням особистої єдности цих людей."
А опісля цього, я проводжу знак рівності поміж цими визначеннями котрі є одне і те ж, хоча ти поступаєш дуже дивно, заперечуючи цю тотожність в другій цитаті. Вся твоя помилка полягає в тому, що ти вигадав якесь обєднання, котре, по факту, (як би ти це не заперечував) обєднується на основі того ж самісінького - ІНТЕРЕСУ. Ага...саме його..інтересу.

Отож! Реалізація спільного інтересу людей ще не є об'єднанням особистостей! Бо інтерес людини ще не є її особистістю. І, навпаки, особистість людини не зводиться до її суспільних інтересів. Осягнення єдности не є поняттям філософії марксизму...
  • 0

#129 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 16:54

Перегляд дописуВасиль (9.07.2011 16:28) писав:

Отож! Реалізація спільного інтересу людей ще не є об'єднанням особистостей! Бо інтерес людини ще не є її особистістю. І, навпаки, особистість людини не зводиться до її суспільних інтересів. Осягнення єдности не є поняттям філософії марксизму...

Нічого, не отож. І марксизм тут ні до чого, теж. Я тобі вкотре кажу що для обєднання особистостей потрібно вийти з системи...я навіть питав тебе де ти "знаходишся"...відповіді не почув. Зрозуміло ж, що ти там де і всі - в суспільстві. Суспільство, є якраз, ПЕРШ ЗА ВСЕ, обєднанням особистостей...специфічним, але таки обєднанням особистостей. А інтерес і його реалізація, це вже потім. Є такий вираз, Василю, "піду до людей"..ага саме так...спільного інтересу ЩЕ немає, а осягнення що потрібно обєднатись, ВЖЕ є.
Себто, як я вже казав, стверджуване тобою обєднання неможливе в суспільстві оскільки в ньому вже є своє обєднання, це по-перше, воно вступить в протиріччя з існуючим, це по друге, воно не може бути реалізоване в межах суспільства далі твоєї власної голови, це по третє. Висновки, щодо твого вигаданого обєднання особистостей роби сам. Або ж, виходь з суспільства.
  • 0

#130 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 17:36

Перегляд дописуБезбожник (9.07.2011 17:54) писав:

Нічого, не отож. І марксизм тут ні до чого, теж. Я тобі вкотре кажу що для обєднання особистостей потрібно вийти з системи...я навіть питав тебе де ти "знаходишся"...відповіді не почув. Зрозуміло ж, що ти там де і всі - в суспільстві. Суспільство, є якраз, ПЕРШ ЗА ВСЕ, обєднанням особистостей...специфічним, але таки обєднанням особистостей. А інтерес і його реалізація, це вже потім. Є такий вираз, Василю, "піду до людей"..ага саме так...спільного інтересу ЩЕ немає, а осягнення що потрібно обєднатись, ВЖЕ є.
Себто, як я вже казав, стверджуване тобою обєднання неможливе в суспільстві оскільки в ньому вже є своє обєднання, це по-перше, воно вступить в протиріччя з існуючим, це по друге, воно не може бути реалізоване в межах суспільства далі твоєї власної голови, це по третє. Висновки, щодо твого вигаданого обєднання особистостей роби сам. Або ж, виходь з суспільства.

З суспільства мені не треба виходити, бо я не живу в суспільстві. А, по-друге, я й не стверджую, що особиста єдність можлива в суспільстві. По-третє, я стверджую, що осягнення єдности і події в суспільстві - це зовсім різні речі. Так що не треба ламатись у відкриті двері (не знаю, як це повинно звучати українською)! Суспільство не є і ніколи не буде спільнотою єдности!

Повідомлення відредагував Василь: 09.07.2011 – 17:37

• 0

#131 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 19:45

Перегляд дописуВасиль (9.07.2011 18:36) писав:

З суспільства мені не треба виходити, бо я не живу в суспільстві.

Хоч ти і мало схожий на людину котрій потрібно двічі щось повторювати, тим не менше : а де ти живеш ?

Цитата

А, по-друге, я й не стверджую, що особиста єдність можлива в суспільстві.

Цитата

Суспільство не є і ніколи не буде спільнотою єдности!

Гм...я тебе вітаю...знадобилося всього пара десятків коментарів аби ти сам розтрощив вщент власну ж теорію про обєднання особистостей.

Цитата

По-третє, я стверджую, що осягнення єдности і події в суспільстві - це зовсім різні речі.

Осягнення єдности і події в суспільстві це дійсно, різні речі. Але вони взаємоповязані. Наприклад, не перебуваючи жодного дня в суспільстві від свого народження на світ, ти ніколи б не досягнув думки про обєднання особистостей. Мало тОго, ти навіть не навчився б ані говорити ані писати. Мауглі.
  • 0

#132 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 20:32

Перегляд дописуБезбожник (9.07.2011 20:45) писав:

Хоч ти і мало схожий на людину котрій потрібно двічі щось повторювати, тим не менше : а де ти живеш ?

Фізично я живу в своїй окремій кімнаті.

Гм...я тебе вітаю...знадобилося всього пара десятків коментарів аби ти сам розтрощив вщент власну ж теорію про обєднання особистостей.

Угу! Не кажи "Гоп!", поки не перескочив!

Осягнення єдности і події в суспільстві це дійсно, різні речі. Але вони взаємоповязані. Наприклад, не перебуваючи жодного дня в суспільстві від свого народження на світ, ти ніколи б не досягнув думки про обєднання особистостей. Мало тОго, ти навіть не навчився б ані говорити ані писати. Мауглі.

Усе в світі взаємопов'язане. Те, що людина формується в суспільстві, не викликає сумнівів, але це ще не означає, що суспільство є спільнотою особистої єдности людей.
  • 0

#133 Окщерко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 21:07

Прогрес понад усе
  • 0

#134 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 21:34

Перегляд дописуВасиль (9.07.2011 21:32) писав:

Фізично я живу в своїй окремій кімнаті.

Це не відповідь. І ти чудово це розумієш. Я ж не винен що ти, особисто, написав: "А хто сказав, що я живу в суспільстві? Я живу в єдності, а не в суспільстві".
Звідси питання; ти коли небудь покидаєш свою кімнату ? Це по-перше. По-друге, тобі потрібно визначитись де ж ти живеш, бо воно кумедно виглядає. Якщо ти живеш "в єдності, а не в суспільстві", то жити в суспільстві ти ніяк не можеш...хіба що, знаходитись в ньому, але це ще кумедніше, оскільки, до всього цього, ти ще й у своїй кімнаті живеш. Таким чином, якщо звести все до; Я живу в єдності, а не в суспільстві то у кімнаті і у суспільстві не живеш...щоправда, фізично ти там нібито є, але в незрозумілому стані...не живеш. Так воно виходить по твоїх же словах

Цитата

Угу! Не кажи "Гоп!", поки не перескочив!

Добре. не скажу. Я не гордий в розмові з цікавими людьми. Тому почекаю допоки ти визначишся з місцем проживання.

Цитата

Усе в світі взаємопов'язане.

Та воно то так. Але тут друга біда. Коли якомусь теоретику щось збрело в голову і ніяк неможливо теорію довести на практиці, то виникає така штучка як вигадане, теоретиком же, підставляння вигаданого факту. А поскільки ти зачепив термін, світ, то, один з прикладів підставляння: коли у фізиків виникла проблема з гравітацією котра ніяк не ліпиться згідно з видимим світом, то щоби "причесати" теорію фізики вигадали, темну матерію. Тобто, зробили підставочку. І з гравітацією все стало як по маслу. Щось подібне робиш і ти зі своїм обєднанням особистостей. Тобі не здається ?

Цитата

Те, що людина формується в суспільстві, не викликає сумнівів, але це ще не означає, що суспільство є спільнотою особистої єдности людей.

Людина не тільки формується в суспільстві, але і розвивається як особистість незалежно від (багатьох але не всіх) факторів котрі відбуваються в суспільстві. Однак, варто зауважити, що це формування відбувається як на згоді з суспільним, так і на контрасті..по любому, все це відбувається в суспільстві і завдяки йому, а не поза його межами. І таке формування, до твого відому, відбувається з кожною людиною, себто, кожен член суспільства є особистістю, хоч академік, хоч маньяк-вбивця.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.07.2011 – 21:35

• 0

#135 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 09.07.2011 – 22:39

Перегляд дописуБезбожник (9.07.2011 22:34) писав:

Це не відповідь. І ти чудово це розумієш. Я ж не винен що ти, особисто, написав: "А хто сказав, що я живу в суспільстві? Я живу в єдності, а не в суспільстві".
Звідси питання; ти коли небудь покидаєш свою кімнату ? Це по-перше. По-друге, тобі потрібно визначитись де ж ти живеш, бо воно кумедно виглядає. Якщо ти живеш "в єдності, а не в суспільстві", то жити в суспільстві ти ніяк не можеш...хіба що, знаходитись в ньому, але це ще кумедніше, оскільки, до всього цього, ти ще й у своїй кімнаті живеш. Таким чином, якщо звести все до; Я живу в єдності, а не в суспільстві то у кімнаті і у суспільстві не живеш...щоправда, фізично ти там нібито є, але в незрозумілому стані...не живеш. Так воно виходить по твоїх же словах

Фізично я живу в своїй кімнаті, а, що стосується стосунків з іншими людьми, то на першому місці я покладаю осягнення єдности. Якщо такої основи немає, то і повноцінних стосунків не може бути. Відтак, я не підтримую особистих стосунків з людьми, у яких відсутня налаштованість на осягнення єдности. Тобто з людьми, які зневажають особистістю іншої людини.

Та воно то так. Але тут друга біда. Коли якомусь теоретику щось збрело в голову і ніяк неможливо теорію довести на практиці, то виникає така штучка як вигадане, теоретиком же, підставляння вигаданого факту. А поскільки ти зачепив термін, світ, то, один з прикладів підставляння: коли у фізиків виникла проблема з гравітацією котра ніяк не ліпиться згідно з видимим світом, то щоби "причесати" теорію фізики вигадали, темну матерію. Тобто, зробили підставочку. І з гравітацією все стало як по маслу. Щось подібне робиш і ти зі своїм обєднанням особистостей. Тобі не здається ?

Щодо гравітації я погоджуюсь, - гравітація не є фізичним полем. Те ж саме стосується і суспільства - суспільство не є об'єднанням особистостей.

Людина не тільки формується в суспільстві, але і розвивається як особистість незалежно від (багатьох але не всіх) факторів котрі відбуваються в суспільстві. Однак, варто зауважити, що це формування відбувається як на згоді з суспільним, так і на контрасті..по любому, все це відбувається в суспільстві і завдяки йому, а не поза його межами. І таке формування, до твого відому, відбувається з кожною людиною, себто, кожен член суспільства є особистістю, хоч академік, хоч маньяк-вбивця.

Кожен член суспільства є особистістю, але суспільне життя не є формою особистого життя цих особистостей. Тоді як осягнення єдности є особистою, а не суспільною справою. Особистою справою можуть бути лише стосунки особистостей, які, в свою чергу, не є суспільними стосунками, що складають суспільне життя. Політика, економіка, релігія, наука, мистецтво, спорт, війна і т.д. є формами суспільного, а не особистого життя. Бо предметом їх є не особистість, і суспільне життя йде дуже погано, якщо воно не абстрагується від особистости; тоді як осягнення єдности не може відбутись, якщо абстрагуватись від особистости.
  • 0

#136 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.07.2011 – 16:38

Перегляд дописуВасиль (9.07.2011 23:39) писав:

Фізично я живу в своїй кімнаті, а, що стосується стосунків з іншими людьми, то на першому місці я покладаю осягнення єдности. Якщо такої основи немає, то і повноцінних стосунків не може бути. Відтак, я не підтримую особистих стосунків з людьми, у яких відсутня налаштованість на осягнення єдности. Тобто з людьми, які зневажають особистістю іншої людини.

Гм...як все прозаїчно, виявляється. Ти, (незнаю, хотів цього чи ні) сам же звів все до мінімуму. До мінімуму, в котрому, як фактор обєднання особистостей, може фігурувати тільки одне поняття. Але це поняття, вірніше це відчуття, не твоя заслуга. І не моя. Ця штучка існувала до нас і буде існувати, після. І вона не є продуктом суспільства...вона взагалі не є чиїмось продуктом. Я говорю про кохання. А більше, Василю, навести будь який фактор як причину обєднання особистостей незалежно від суспільства, неможливо, по причині відсутності. Будь що інше, воно породжене суспільством. Таким чином, згідно твого погляду на речі, таких особистостей для обєднання, особисто для тебе, може бути тільки ОДНА. І назва такому обєднанню - кохання...ага..саме воно...а ти тут розходився, начебто щось своє придумав. А якщо це не так, то наведи мені в приклад будь який фактор котрий "народив" ти, особисто, незалежно від суспільства.
  • 0

#137 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 10.07.2011 – 19:09

Перегляд дописуБезбожник (10.07.2011 17:38) писав:

Гм...як все прозаїчно, виявляється. Ти, (незнаю, хотів цього чи ні) сам же звів все до мінімуму. До мінімуму, в котрому, як фактор обєднання особистостей, може фігурувати тільки одне поняття. Але це поняття, вірніше це відчуття, не твоя заслуга. І не моя. Ця штучка існувала до нас і буде існувати, після. І вона не є продуктом суспільства...вона взагалі не є чиїмось продуктом. Я говорю про кохання. А більше, Василю, навести будь який фактор як причину обєднання особистостей незалежно від суспільства, неможливо, по причині відсутності. Будь що інше, воно породжене суспільством. Таким чином, згідно твого погляду на речі, таких особистостей для обєднання, особисто для тебе, може бути тільки ОДНА. І назва такому обєднанню - кохання...ага..саме воно...а ти тут розходився, начебто щось своє придумав. А якщо це не так, то наведи мені в приклад будь який фактор котрий "народив" ти, особисто, незалежно від суспільства.

Йдеться зовсім не про кохання! Кохання, дійсно, може стосуватись лише однієї людини, тоді як єдність стосунків не має обмеження, бо єдність не є формою фізичного контакту. Фактор єдности один - сприйняття іншої людини як такої ж, як і я особистости, яка налаштована на осягнення єдности. Фактор цей виключно особистий, і суспільство тут нідочого! Така налаштованість на осягнення єдности або є, або її немає, і залежить це виключно від особистости, а не від суспільства. Я не кажу, що така налаштованість є у кожного, навпаки...
  • 0

#138 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.07.2011 – 21:46

Перегляд дописуВасиль (10.07.2011 20:09) писав:

Йдеться зовсім не про кохання! Кохання, дійсно, може стосуватись лише однієї людини, тоді як єдність стосунків не має обмеження, бо єдність не є формою фізичного контакту.

Заперечу. Ти ніколи і нікого не кохав а тому не відаєш. що кохання, як єдність двох особистостей, не завжди і не обовязково є формою фізичного контакту. Це, перш за все, духовний контакт...ага...саме духовний...отой сАмий який ти вперто шукаєш, придумавши тезу; "сприйняття іншої людини як такої ж, як і я особистости"...а він, цей контакт, уже давно існує ! Особистості, до твого відому, можуть все життя перебувати в єдності, завдяки коханню, водночас, все життя, проживати за тисячі кілометрів одне від одного. Який тут фізичний контакт ? Як би ти не опирався, кохання, як приклад єдності особистостей є єдинним і досить розкішним прикладом. Інша справа, що мати можливість подібної єдності, не є творінням і заслугою людини.

Цитата

Фактор єдности один - сприйняття іншої людини як такої ж, як і я особистости, яка налаштована на осягнення єдности.

Як, щодо расової ознаки ?

Цитата

Фактор цей виключно особистий, і суспільство тут нідочого!

Якщо комусь захотілось втопитись, то цей фактор теж, виключно особистий, і суспільство тут нідочого!. Не бачу різниці.

Цитата

Така налаштованість на осягнення єдности або є, або її немає, і залежить це виключно від особистости, а не від суспільства. Я не кажу, що така налаштованість є у кожного, навпаки...

...навпаки...а далі ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.07.2011 – 21:53

• 0

#139 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 10.07.2011 – 23:12

Перегляд дописуБезбожник (10.07.2011 22:46) писав:

Заперечу. Ти ніколи і нікого не кохав а тому не відаєш. що кохання, як єдність двох особистостей, не завжди і не обовязково є формою фізичного контакту. Це, перш за все, духовний контакт...ага...саме духовний...отой сАмий який ти вперто шукаєш, придумавши тезу; "сприйняття іншої людини як такої ж, як і я особистости"...а він, цей контакт, уже давно існує ! Особистості, до твого відому, можуть все життя перебувати в єдності, завдяки коханню, водночас, все життя, проживати за тисячі кілометрів одне від одного. Який тут фізичний контакт ? Як би ти не опирався, кохання, як приклад єдності особистостей є єдинним і досить розкішним прикладом. Інша справа, що мати можливість подібної єдності, не є творінням і заслугою людини.

Кохання не означає автоматично єдність двох особистостей. Буває патологічне кохання, коли закохуєшся в людину, яка зовсім не налаштована на осягнення єдности. Я повторюю, що у випадку кохання йдеться лише про стосунки з однією людиною. Нічого не заважає жити в єдності з коханою людиною, якщо така єдність існує. Але йдеться не про кохання, а про стосунки з людьми взагалі, стосунки на основі осягнення єдности. Такі стосунки не обмежуються однією людиною, в яку закоханий, а стосуються усіх людей.

Як, щодо расової ознаки ?

Ніяк щодо расової ознаки, - вона не є необхідною.

Якщо комусь захотілось втопитись, то цей фактор теж, виключно особистий, і суспільство тут нідочого!. Не бачу різниці.

Отож, осягнення єдности є складовою особистого, а не суспільного життя!

...навпаки...а далі ?

Навпаки, налаштованість на осягнення єдности дуже часто у людей відсутня, і вони живуть по інерції, як можуть - без єдности.
  • 0

#140 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.07.2011 – 04:47

Перегляд дописуВасиль (11.07.2011 00:12) писав:

Кохання не означає автоматично єдність двох особистостей.

Гм...був би хто інший...дивно, що тобі потрібно пояснювати. Мова йде про взаємне кохання. І в цьому сенсі воно, як приклад, є на сьогоднішній день, і за всю історію людства, ЄДИННИМ, що пройшовши через віки, обєднує особистості. Іншого прикладу (як я і очікував) тобі навести не вдалось...і не вдасться. Тому що ти кажеш про вигадану теорію, а я кажу, про те що є. Мало цього, навіть якби твоя теорія почала втілюватись в життя то їй знаєш що потрібно беззаперечно ?...ага...саме вона...та ж самісінька взаємність котру передбачає і кохання. Так що даремно ти вернеш носом від мого прикладу. Іншого то у тебе, тю-тю.

Цитата

Ніяк щодо расової ознаки, - вона не є необхідною.

В такому випадку мушу тебе розчарувати. Твоя теорія про єдність особистостей є чистої води утопія.

Цитата

Навпаки, налаштованість на осягнення єдности дуже часто у людей відсутня, і вони живуть по інерції, як можуть - без єдности.

Неправильно. Люди, живуть згідно з приРОДніми законами. Інша справа що не всі про це памятають. Жити згідно з цими законами зовсім не означає що потрібно обєднуватись з кожною бажаючою особистістю, незалежно від расових та інших ознак. "Пролетарі всіх країн, обєднуйтесь!", це вже не цікаво і ні разу не є новою теорією.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.07.2011 – 04:51

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних