Перейти до вмісту

Пластичні операції

Повідомлень в темі: 40

Опитування: отже, (17 користувачів проголосувало)

чи зробили б ви собі пластичну операцію?

1. да, а чом би й не підправити собі шось трішечки? (6 голосів [35.29%])

Процент голосів: 35.29%

2. нікагда! (3 голосів [17.65%])

Процент голосів: 17.65%

3. спочатку консультація лікаря, а там,можливо, і зробила/в б (7 голосів [41.18%])

Процент голосів: 41.18%

4. спочатку спитаю в чоловіка/дружини (1 голосів [5.88%])

Процент голосів: 5.88%

якби я зробив собі пластику, то це була б пластика

1. навколо очей (3 голосів [8.11%])

Процент голосів: 8.11%

2. лоб (2 голосів [5.41%])

Процент голосів: 5.41%

3. вуха (2 голосів [5.41%])

4. ніс (5 голосів [13.51%])

Процент голосів: 13.51%

5. щоки (1 голосів [2.70%])

Процент голосів: 2.70%

6. губи (2 голосів [5.41%])

7. груди (4 голосів [10.81%])

Процент голосів: 10.81%

8. підборіддя і шия (2 голосів [5.41%])

9. ліпосакція (4 голосів [10.81%])

Процент голосів: 10.81%

10. трансплантація волосся (2 голосів [5.41%])

11. підтяжка сідниць (3 голосів [8.11%])

12. якась фігня типу ботокса, щоб "омолодитися" (1 голосів [2.70%])

13. гіменопластика (1 голосів [2.70%])

14. зменшення/збільшення статевих органів (2 голосів [5.41%])

15. руки,ноги,пальці (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

16. тю, просто рубці від *** прибрати (3 голосів [8.11%])

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.04.2010 – 19:47

Перегляд дописуTwinkle (1.04.2010 19:39) писав:

А в мене якраз ні, залишаються келоїдні рубці.
ой так, то погана штука, їх потім важко позбутись

Перегляд дописуОлеська (1.04.2010 20:39) писав:

Десь в років 20-ть зрозуміла, що те все фігня. Чоловіків притягує не стільки твоє обличчя, скільки твій внутрішній вогонь. Наскільки гарною ти почуваєшся, настільки тебе і сприймуть.
Ну, це не завжди так. Все ж тримати себе в формі - це найкращий стимул відчути себе красивою і молодою:lol:

Колись теж любила намастюкати ледь не вечірній макіяж вдень, щоб бути "красівою".. ГГ Не надовго мене вистачило.. лінь так рано вставати, щоб оці всі процедури робити... А зараз для легкого макіяжу вистачає 10хвилин - злегка і щоб в очі не кидалось що намальована.

До речі, оце недавно поспілкувалась з доставучими розповсюджувачами Марі Кей... так рекламують свої чудо-засоби, а самі ці дівчата стільки косметики ЦІЛИЙ ДЕНЕЬ на собі мають, що зблизька роздивляючись стає страшно.. Одного разу міч йоловік сказав, що дівчина, яка займається оцим Мері Кей і молодша від мене на три роки, виглядає старшою за мене років на три... Нашо себе гробити стільки всього накладаючи? Чи то вже Мері Кей "не бере"?
  • 0

#22 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.04.2010 – 20:10

Перегляд дописуВакуОлька (1.04.2010 20:47) писав:

ой так, то погана штука, їх потім важко позбутись

Ага, є таке. Довелося недавно родимку забирати, то залишився рубець такого ж розміру, як і вона. І родимка ще естетичніше виглядала... То тепер мені дерматолог сказав, щоб в жодному разі не намагалася хірургічним методом забрати той рубець, бо лише гірше зарубцюється - така уже властивість шкіри. Але я не можу сказати, що воно мені аж так сильно шкодить)

Перегляд дописуВакуОлька (1.04.2010 20:47) писав:

До речі, оце недавно поспілкувалась з доставучими розповсюджувачами Марі Кей... так рекламують свої чудо-засоби, а самі ці дівчата стільки косметики ЦІЛИЙ ДЕНЕЬ на собі мають, що зблизька роздивляючись стає страшно.. Одного разу міч йоловік сказав, що дівчина, яка займається оцим Мері Кей і молодша від мене на три роки, виглядає старшою за мене років на три... Нашо себе гробити стільки всього накладаючи? Чи то вже Мері Кей "не бере"?

Ой, вони справді так приставучі... Одного разу випало побувати на їхньому майстер-класі. Організаторка хвалилася, як чудово почувається її шкіра, коли вона щодня на неї наносить густим шаром тональний крем. І нам такий макіяж зробила. І чомусь я зовсім не чудово почувалася... Заліпити обличчя тональним кремом - що тут може бути доброго? :lol:
  • 0

#23 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 20:14

Перегляд дописуTwinkle (1.04.2010 21:10) писав:

Ага, є таке. Довелося недавно родимку забирати, то залишився рубець такого ж розміру, як і вона. І родимка ще естетичніше виглядала... То тепер мені дерматолог сказав, щоб в жодному разі не намагалася хірургічним методом забрати той рубець, бо лише гірше зарубцюється - така уже властивість шкіри. Але я не можу сказати, що воно мені аж так сильно шкодить)
Щось згадалась ота реклама крему від рубців: "Ви любите рубці?".. Реклама дурна, а крем таки допомагає, моя тітка після кесаревого так позбулась келоїдного рубця.

І нам такий макіяж зробила. І чомусь я зовсім не чудово почувалася... Заліпити обличчя тональним кремом - що тут може бути доброго? :lol:

Ой, я теж ходила... При чому вони мені зробили якийсь дикий макіяж! Зовсім не враховуючи природнього розташування, наприклад, зовнішніх кутиків очей.. То було шось.. Страшно було до дзеркала підійти.. Я вже настільки вивчила що мені підходить, що роблю це швидко і так, щоб не спотворювало.. А вони, певне, по стандарту всіх малюють...
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.04.2010 – 15:28

Перегляд дописуblonda (1.04.2010 19:22) писав:

кожда жінка маэ через це пройти, щоб залишатись красивою якомога довше для свого чоловіка
а шо жінка е може залишатися гарною навіть у 60 років без пласт.операцій? а чому тільки жінка? а чоловік? він не має бути красивим? бла-бла-бла, ну і комплекси,панночко ))
трохи фоток з ботоксом-силіконом
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
а це мама з донькою, доньці років 15-17, вони,кажуть, навіть ребра собі видаляли. ужоснах
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував Sensssorika: 02.04.2010 – 15:29

• 0

#25 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.04.2010 – 15:30

оце в людей проблеми, мали б чим гризтись:lol: то одяг весільний, то операції...

Перегляд дописуВакуОлька (1.04.2010 21:14) писав:

Щось згадалась ота реклама крему від рубців: "Ви любите рубці?".. Реклама дурна, а крем таки допомагає, моя тітка після кесаревого так позбулась келоїдного рубця.

Ольчик, ти про який крем? Кинь назву
  • 0

#26 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.04.2010 – 15:50

Зображення
Зображення
Ірина Білик. загалом, можна зробити висновок, що дуже багато йде на подібні операції не виправляючи недоліки, а створюючи нові. страх бути негарною,непотрібною... це все комплекси. але ж хіба люди не розуміють, коли вони себе уродують??... :lol:
  • 0

#27 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.04.2010 – 19:44

Перегляд дописуЛастiвочка (2.04.2010 16:30) писав:

Контрактубекс, але я недавно його шукала - кажуть, на ринку немає вже понад два місяці.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.04.2010 – 23:56

Одного разу випало побувати на їхньому майстер-класі. Організаторка хвалилася, як чудово почувається її шкіра, коли вона щодня на неї наносить густим шаром тональний крем. І нам такий макіяж зробила. І чомусь я зовсім не чудово почувалася... Заліпити обличчя тональним кремом - що тут може бути доброго? :lol:
Я теж була і не раз на майстер-класах різних косметичних компаній.
Я спочатку навчилась користуватись косметикою (креми, фарби і теде), щоби зрештою відмовитись від того всього. Нє, кремами користуюсь (особиво зимою) - і все.
  • 0

#29 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 03.04.2010 – 09:38

"...операції не виправляючи недоліки, а створюючи нові"

Ага. про маму з донькою - жахіття. Вони уже страшні, а як іще поекспериментують над собою, то хоч під стіл лізь...
  • 0

#30 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 10:06

оце в людей проблеми, мали б чим гризтись:) то одяг весільний, то операції...
О, дивіться, а караван теж зявкати вміє.
Далі, по темі, на відміну від каравана. Мені оті "губи" з попередніх фоток нагадують куряче гузно. Але мабуть геморойне. Якщо ганяються за красою, то де там краса? ... А у курей буває геморой? Караван, не знаєш? Ти ж ета, тожи пітіца. Та ще й по медицині шуршиш. :lol:

ВакуОлька: +10 за порушення п.п. 2.2. та 2.2.1.
  • 0

#31 Engine

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 14:13

Перегляд дописуВуйко Дмитро (1.04.2010 19:27) писав:

Лол, бідні жінки попередніх століть, вони стількох речей не зробили в своєму житті: ліпосакції, пластику грудей-носа-сраки тощо.

Я думаю, що ті жінки не бідні, а просто щастливі, бо то все що зараз з собою витворяють то просто якиїсь маразм. То що від природи міняти не можна...
  • 0

#32 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 14:17

оце в людей проблеми, мали б чим гризтись:) то одяг весільний, то операції...

В кожного свої проблеми і свої інтереси, так шо не нада:)

Є аналоги Контрактубекса. Але все ж краще німецького виробництва.

Перегляд дописуSensssorika (2.04.2010 16:50) писав:

Ірина Білик. загалом, можна зробити висновок, що дуже багато йде на подібні операції не виправляючи недоліки, а створюючи нові. страх бути негарною,непотрібною... це все комплекси. але ж хіба люди не розуміють, коли вони себе уродують??... :lol:
Я взагалі дивуюсь нащо їй було щось змінювати? Пам"ятаю її ще без операцій - красива жінка.. А з себе зараз якесь чудо робить
  • 0

#33 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2010 – 18:52

Зараз не зробила б) багато страшних історій читала про наслідки таких операцій.. але зарікатися не буду :lol: не знаю, що стукне в голову, коли буде 40-50 років, і захочется позбавитися від зморшок) Проте, сподіваюсь, що нічого такого робити не буду у житті))
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.04.2010 – 21:10

Флуд видалено
  • 0

#35 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 10:37

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 15:17) писав:

Я взагалі дивуюсь нащо їй було щось змінювати? Пам"ятаю її ще без операцій - красива жінка.. А з себе зараз якесь чудо робить

Так,а я почала цих співачок,кому під 40,плутати-вони з цими підтяжками та іншим знущанням над своїм тілом всі на одне лице,як клони :lol:
  • 0

#36 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 22.04.2010 – 05:58

Перегляд дописуSensssorika (2.04.2010 16:28) писав:

Зображення
Не губи, а два вареники ;)

Перегляд дописуSensssorika (2.04.2010 16:28) писав:

а шо жінка е може залишатися гарною навіть у 60 років без пласт.операцій? а чому тільки жінка? а чоловік? він не має бути красивим?
Здається, Коко Шанель сказала: Жінка виглядає у 20 років так, як створив її Бог, у 40 років - так, як нафарбується, а у 60 років - так, як заслуговує.
А Гоголь писав, згадуючи про Солоху у "Вечорах на хуторі поблизу Диканьки", що дуже тяжко жінці залишатися красивою у 40 років. Ну а що ж тоді казати про 60? Думаю, без пластичних операцій в 60 нікуди (у першу чергу, без блефаропластики), тим більше без макіяжу - у такому віці жінка повинна брати не красою, а елегантністю, а для цього їй потрібно створити образ (макіяжем, зачіскою, жестами й манерами, одягом та аксесуарами), і на базі того образу подавати себе - думаю, ідеал того, якою повинна бути насправді елегантна жінка в 60 із мінімумом пластики - це Фанні Ардан, просто еталон елегантності і породи. Звісно, якщо вона хоче в 60 залишатися жінкою, а не стати бабкою.

Чоловіки теж повинні бути гарні, тільки б не загравалися з цим і не перетворювали себе на Сергія Звєрєва. По-моєму, краса чоловіка не на обличчі, а скоріше у Y-фігурі і бойових відзнаках типу шрамів від усяких геройств. Хоча без блефаропластики у 60 також не обійтися - інакше погляд потоне у мішках під очима й обвислих верхніх повіках.

Хто хоче лишатися красивим надовго, думаю, варто спитати у Альберта Ігнатенка - він у свої 67 виглядає ось так (стверджує, що про пластичні операції не може бути й мови):
Зображення
  • 0

#37 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 02:49

навіть не знаю, сама собі я ніколи не стала би робити (раніше хотіла змінити форму носа і підтягнути груди, але таке бажання минуло). але інших людей, які таке собі роблять, я не те що засуджую, скоріше жалію.
  • 0

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.05.2010 – 14:39

Перегляд дописуВадя Ротор (22.04.2010 06:58) писав:

Хоча без блефаропластики у 60 також не обійтися - інакше погляд потоне у мішках під очима й обвислих верхніх повіках.
мішки під очима можуть бути і в 20 років.
взагалі багато чого залежить від способу життя і спадковості.
обвислі верхні повіки.. це як?..
старості не треба стидатися.
  • 0

#39 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 15:12

Нещодавно в метро бачив дівчину з силіконовими губами - не міг очей відвести (не від краси).
  • 0

#40 awesomeone

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 20:23

сіліконові сіськи рулять, ну а шо ж робити коли свої у дівок не ростуть :happy1:
та і мужиків качків шо жруть хімію так не обсусолюють як таких ляльок
виправляти свою зовнішність чи ні - то особиста справа кожного і не слід нікого осуджувати :rolleyes:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних