Перейти до вмісту

Діти та іграшки

Повідомлень в темі: 129

#81 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.04.2010 – 18:46

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 17:25) писав:

я кайфувала просто повзаючи по підлозі,
Ого, ти себе пам'ятаєш в такому віці. Я також, навіть ембріоном себе пам'ятаю, в плаценті щось бовтався.
  • 0

#82 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 19:16

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 18:25) писав:

я лише зауважила, шо нема необхідності саме в тих іграшках,які гавкають, чи блимають.
а блимаючі чим завинили?

ну так може у Вас ще буде. чи ви впевнені, що ні?)
та навіть звичйний кіт як на мене кращй за у страшну ляльку. кота теж треба годувати. а якшо всреться кіт- то там такі спецефекти, що тій ляльці і не снилися.
Це я тута за дитиною: годуй, гуляй, розволікай цілий день... а тут ще й це котяче нещастя???? Нєєєєєє! Краще куплю собаку. Іграшкову.
  • 0

#83 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2010 – 21:03

мої бабусі навіть в інших країнах жили,я все одно з ними бачилася)
Ми тут не про "бачилися", "іноді" та решту випадковостей, ми тут про щоденне восьмигодинне виховання, да.

заве, я не "квартирна" дитина. мене завжди оточували діти будь-якого віку. повно родичів з дітьми яких я часто сиділа,коли приїздила погостити(омг, мене певно експлуатували гг). в домє малютки я сиділа з дітьми до трьох рочків. в звичайному дитбудинку- до 10. і ніхто мене, 15-річну, звідти не виганяв. безкоштовні руки завжди потрібні. а мені подобалося допомагати, доглядати, тим більше, що мала час.
Кількість не завжди переходить в якість, да?
Хай скільки у вас є знайомих дітей, але питання в тому, чи зможете ви 8 годин щодня розмовляти з вашої дитиною.
І щодо віку, я вже зауважував - що ви робитимете з дитиною до року? Зможете до року по 8 годин на день розмовляти? В односторонньому порядку? Без ніяких відповідей перших місяці три й обмеженими відповідями надалі?
О, пятнацятирічну, о... вам усе життя буде 15 років?

не чіпляйтеся до слів, Ви прекрасно зрозуміли, що я мала на увазі)))
наявність дитини ще не означає, що її виховують,часто виховувати треба саме батьків,але не будемо про це)
Ну, от ви не любили, а хтось любив - про смаки не сперечаються.
в мене класна мама,Вам не подобається, що я її згадую?)
Правильно!
Тільки наявність дитини виявляє чи виховують її, чи ні, а не теоретизування про іграшки у форумі.
Мені неподобається, що ви намагаєтеся подати особисту думку вашої мами як авторитетну.

пропонується. то шо мені користуватися всим, шо мені пропонують? я вважаю, що в отаких "розвиваючих" іграшках просто нема необхідності. по-моєму вони більше батькам подобаються, ніж дітям)
а нащо ж безперервно? повторюю, я сама не хтіла, щоб зі мною безперервно гралися. я кайфувала просто повзаючи по підлозі, поки мама готувала/стірала/ чи ше шось в такому ж плані робила. та й гратися дитина може іграшками,я лише зауважила, шо нема необхідності саме в тих іграшках,які гавкають, чи блимають.
Сину дуже подобається вухо того песика гризти, тому ваші підозри щодо невподоби безпідставні, гиии.
Ви в курсі справи, в якому віці дитина починає повзати? Ви розумієте, чим займаєтимете дитину до цього віку? І чим займатиметься дитина наодинці, ви можете зрозуміти? І чи не вбачаєте ми зрештоою суперечності між тезами "я кайфувала просто повзаючи по підлозі" і "гаварящі іграшки для лінивих батьків"?

ну так може у Вас ще буде. чи ви впевнені, що ні?)
та навіть звичйний кіт як на мене кращй за у страшну ляльку. кота теж треба годувати. а якшо всреться кіт- то там такі спецефекти, що тій ляльці і не снилися.
Буде дуже гарне слово, особливо поряд із коли, ги.
Я вже сказав про собаку, додам і про кота: не всі мають змогу мати в хаті кота у піврічному вічі.
  • 0

#84 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 05.04.2010 – 14:49

Розвиваючі іграшки своїми руками.

Кубик
Зображення

М"яка книжка
Зображення Зображення Зображення Зображення

Ще дещо...
Зображення

Повідомлення відредагував reyneke: 05.04.2010 – 14:51

• 0

#85 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.04.2010 – 09:33

Перегляд дописуzav (3.04.2010 22:03) писав:

Ми тут про щоденне восьмигодинне виховання, да.

Кількість не завжди переходить в якість, да?
Хай скільки у вас є знайомих дітей, але питання в тому, чи зможете ви 8 годин щодня розмовляти з вашої дитиною.
І щодо віку, я вже зауважував - що ви робитимете з дитиною до року? Зможете до року по 8 годин на день розмовляти? В односторонньому порядку? Без ніяких відповідей перших місяці три й обмеженими відповідями надалі?

Сину дуже подобається вухо того песика гризти, тому ваші підозри щодо невподоби безпідставні, гиии.
Ви в курсі справи, в якому віці дитина починає повзати? Ви розумієте, чим займаєтимете дитину до цього віку? І чим займатиметься дитина наодинці, ви можете зрозуміти?

Я вже сказав про собаку, додам і про кота: не всі мають змогу мати в хаті кота у піврічному вічі.

Розкажу трохи про себе.Не відкидаю говорящих іграшок,у моєї Настюші теж є такі іграшки,але.....Про 8-годинне виховання.Починаючи з 3 місяців,відколи мала почала добре тримати голову,я брала її на руки,потім в "кенгуру",ходила з нею по квартирі і коментувала кожну дрібницю.Наприклад:" пішли поправимо шторки,шторки червоні,на сонечку відблискують,а тюлі прозорі,з квіточками,а далі віконечко,там бачимо машинки" і т.д. І так постійно,весь час поки вона не спала,і з іграшками,і без.Як ненормальна,сама до себе.Говорила,співала,гойдала на руках,далі говорила.Деколи мала вже спить,я сижу вечором відпочиваю,і ловлю себе на тому,що я починаю тихенько співати. :lol: Думала-все,їду мозгами біля тої дитини.Але,коли я побачила результат!!!....Зараз моїй Насті буде 10 місяців-вона мене кличе "меме",тата-"та",а нашу кицю Соню-"кі". А їй тільки 10 місяців.Так що іграшки іграшками,а працювати над дитиною треба батькам,і ніяка іграшка не замінить живого спілкування,а одностороннім воно буде не завжди.
За кота.Кішка була ще до вагітності,так і залишилась.Нічого страшного,і за дитиною,і за кішкою доглянути встигаю,зате у дитини радості скільки!!! Вона і поповзла перший раз за кіцьою,а зараз ганяє кицю по всій квартирі :)

Повідомлення відредагував spanky: 06.04.2010 – 09:39

• 0

#86 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.04.2010 – 10:12

Перегляд дописуspanky (6.04.2010 10:33) писав:

Так що іграшки іграшками,а працювати над дитиною треба батькам,і ніяка іграшка не замінить живого спілкування,а одностороннім воно буде не завжди.
Як це заперечує наведені мною тези?
  • 0

#87 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.04.2010 – 10:43

Перегляд дописуspanky (6.04.2010 10:33) писав:

Думала-все,їду мозгами біля тої дитини.
От-от... це - нелінь? Це ціна за що?..
  • 0

#88 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.04.2010 – 13:11

Перегляд дописуzav (6.04.2010 11:12) писав:

Як це заперечує наведені мною тези?

А я і не збиралась ваші тези заперечувати,я розповіла про себе.Так, виховання і розвиток дитини-це важка праця,а ніхто і не казав,що буде легко.Навіть з тими розвиваючими іграшками з дитиною треба розмовляти і гратися,і чим більше,тим краще.

Перегляд дописуzav (6.04.2010 11:43) писав:

От-от... це - нелінь? Це ціна за що?..

Оцю вашу репліку розшифруйте,будь-ласка.Вирвали мою фразу з розповіді,а реакція взагалі незрозуміла.
  • 0

#89 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 06.04.2010 – 14:47

Перегляд дописуspanky (6.04.2010 14:11) писав:

Оцю вашу репліку розшифруйте,будь-ласка.Вирвали мою фразу з розповіді,а реакція взагалі незрозуміла.
Це більше не до вас, а до опонетів, котрі відстоюють правильність розмов із дитиною 8 годин щодня.
Підхід-то правильний - для дитини, а для батьків? Ціною власного й не завжди тільки психічного здоров'я всього лише пришвидчити оволодіння дитиною мови? І далі? Далі таких ще 17 років! Тільки дитина ще й огризати почте /і правильно чинитиме!/.
Та й якщо виховання дітей - праця, то я починаю розуміти чайлдфрі.
Хоча се те, що виховання мого сиона - ґоббі, я чайлдфрі ніяк не зрозумію. Правда, і вас не зрозумію, ґґґ.
  • 0

#90 ЛЕО

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Місто:РІВНЕ

Відправлено 06.04.2010 – 15:25

а я грався іграшковим вовком
  • 0

#91 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.04.2010 – 18:57

Цитата

Sensssorika, купи дитині совдепівський конструктор металевий(віковий ценз— 3 р. ), офігенно класна річ, а не одна з тих іграшок що розвивають тупість( з кожним роком їх більшає) ібо з ними неможна нічого робити.

Цитата

Потім колись куплю, наразі таких ніде не бачила, повсюди тільки Лего.

http://motanka.lviv.ua/metalevij-konstrukt...ni-prigodi.html

Таки дійсно супер штука... мав такий, але був малий дурний... звичайно що складав шось, навіть досить прикольно, але потім погнув/погубив детальки. Імхо найкраща забавка
  • 0

#92 Гуцулочка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Раллі "Закарпаття - Львів - Знов Закарпаття"

Відправлено 07.04.2010 – 13:18

Хочу написати про іграшки, що співають, та говорять. Моя доця дуже не любить такі іграшки, і починає плакати. Співаючі іграшки в нас були, але тільки ті, що сестра передала з-за кордону, для самих маленьких. Мала їх не боялася, і не плакала. А тепер не сприймає. Тому сама не купляю їй такі, і ховаю всі говірливі подарунки (або якщо можливо, витягую ті пристрої з іграшок). А з якою гучністю вони співають! В мене самої вуха в"януть від цих звуків. Деякі дітки ще й до вух прикладають, щоб краще чути. Думаю, що шкоди від таких іграшок більше, ніж користі.
Насправді, діти найбільше цікавляться тими речами, якими користуємося ми.
  • 0

#93 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 13:52

Перегляд дописуzav (6.04.2010 15:47) писав:

Це більше не до вас, а до опонетів, котрі відстоюють правильність розмов із дитиною 8 годин щодня.
Підхід-то правильний - для дитини, а для батьків? Ціною власного й не завжди тільки психічного здоров'я всього лише пришвидчити оволодіння дитиною мови? І далі? Далі таких ще 17 років! Тільки дитина ще й огризати почте /і правильно чинитиме!/.
Та й якщо виховання дітей - праця, то я починаю розуміти чайлдфрі.
Хоча се те, що виховання мого сиона - ґоббі, я чайлдфрі ніяк не зрозумію. Правда, і вас не зрозумію, ґґґ.

Чого тільки пришвидшити оволодіння мовою? Чим швидше дитина почне розуміти,про що говорять їй батьки,тим краще буде вона розвиватись в подальшому. Таких ще 17 років????? Ви ніколи не чули,що дитячий мозок найактивніше накопичує інформацію до 3 років,а потім іде сповільнення сприйняття інформації? От того я і хочу закласти в дитині деяку базу знань з самого початку,щоб потім не товкти їй в голову це до 17 років.Хоча,різні сім"ї-різна методика виховання,і вам необов"язково мене розуміти.
  • 0

#94 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.04.2010 – 14:18

[quote]Самая большая в мире модель железной дороги
Немцы, похоже, не разучились удивлять мир: в Гамбурге расположена самая большая в мире модель железной дороги. Честно говоря, это не столько модель железной дороги, сколько модель самого мира, вернее, не всего мира, а его транспортной инфраструктуры. В данной модели можно видеть движущиеся составы, плывущие по гладкой воде корабли, только самолеты не летают.
Общая площадь данной модели составляет около 8 тысяч квадратных метров с более чем 10 тысячами курсирующих поездов. Длина всего пути, по которому следуют поезда — 8 километров, что не так уже и мало для модели.[/quote]

[quote]Разработка данной модели началась в 2000 году и длится до сих пор, но разработчики уверяют, что к концу этого года всё будет готово.[/quote]

[quote]Правда, сразу же начнется работа по увеличению ныне действующей модели: разработчики собираются увеличить ее в два раза к 2014 году.[/quote]

[quote]Сейчас здесь можно видеть такие города, как Лас–Вегас, Нью–Йорк, можно полюбоваться Скалистыми Горами или Большим Каньоном.[/quote)

це прям мрія моя(((
Miniatur Wunderland *** official corporate video *** largest model railway / railroad in the world

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Sensssorika: 07.04.2010 – 14:22

• 0

#95 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 14:25

Перегляд дописуspanky (7.04.2010 14:52) писав:

Чого тільки пришвидшити оволодіння мовою? Чим швидше дитина почне розуміти,про що говорять їй батьки,тим краще буде вона розвиватись в подальшому. Таких ще 17 років????? Ви ніколи не чули,що дитячий мозок найактивніше накопичує інформацію до 3 років,а потім іде сповільнення сприйняття інформації? От того я і хочу закласти в дитині деяку базу знань з самого початку,щоб потім не товкти їй в голову це до 17 років.Хоча,різні сім"ї-різна методика виховання,і вам необов"язково мене розуміти.
Тю... дитина змалку чудово розуміє батьків. Нема жодного зв'язку розуміння з мовною вправністю.
Оволодіння ж мовою триває далеко за 3 роки, а в більшості навіть до глибокої старості не сформовується остаточно. Перша складність для дитини - пов'язати потрібні для вимови звуки з язиком та рештою органів горлянки, котрі ці звуки формують. Друга складність - власне побудова речень. Далі все те саме, що й для дорослих: правильне вживання слів, покращення милозвучності мовлення, розвиток красномовства тощо.
Щодо 17 років: мова про те, що спершу дитина сприймає відомості "на віру", але згодом починає ставити уточнюючі питання, заперечувати відомості, що їй надаються, власними аргументами - тобто чим далі, тим управніше потрібно розмовляти батькам, і перші роки дитина мало впливають на її подальший розвиток мовлення.
Якщо дитина рано вміє читати - це дає їй більше можливостей по завчасному оволодінню відомостями, але якщо вона раніше починає говорити - то про що й із ким?
Людина вчиться все життя - ваше бажання закласти в дитини базу до трьох років бачиться мені дещо сумнівним у реялізації.
  • 0

#96 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.04.2010 – 14:56

знайшла прикольний сайт..нууу..не я , а Артьом(шо саме по собі дивно,бо сайт львівський, а Тьома ше не настільки добре знає українську,щоб подібні сайти знаходити)
Мотанка
Зображення
Зображення
Зображення
такі, і самій зробити можна,але як нема часу, то можна й купити)
Вальфдорський пупс (хз шо воно таке)
Зображення
Ляльки Kosmozoo
Зображення
Зображення
Зображення
Дерев'яні каталочки
Зображення
Зображення
Дерев'яні пазли
Зображення
Зображення
Дерев'яні скутери
Зображення
Зображення
Гойдалки
Зображення
Зображення

Перегляд дописуzav (7.04.2010 15:25) писав:

Нема жодного зв'язку розуміння з мовною вправністю.
Оволодіння ж мовою триває далеко за 3 роки, а в більшості навіть до глибокої старості не сформовується остаточно. Перша складність для дитини - пов'язати потрібні для вимови звуки з язиком та рештою органів горлянки, котрі ці звуки формують. Друга складність - власне побудова речень. Далі все те саме, що й для дорослих: правильне вживання слів, покращення милозвучності мовлення, розвиток красномовства тощо.
заве, Ви філолог?)))) якшо з дитиною займатися. то вона в три роки вже читатиме вільно. а щодо складності вимовляння звуків, то повірте,малій дитині повторити той чи інший звук набагато простіше,ніж дорослій людині, бо в дитини "рєчєвой аппарат" ще не сформований))
  • 0

#97 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 15:05

Перегляд дописуzav (7.04.2010 15:25) писав:

Щодо 17 років: мова про те, що спершу дитина сприймає відомості "на віру", але згодом починає ставити уточнюючі питання, заперечувати відомості, що їй надаються, власними аргументами - тобто чим далі, тим управніше потрібно розмовляти батькам, і перші роки дитина мало впливають на її подальший розвиток мовлення.
Якщо дитина рано вміє читати - це дає їй більше можливостей по завчасному оволодінню відомостями, але якщо вона раніше починає говорити - то про що й із ким?
Людина вчиться все життя - ваше бажання закласти в дитини базу до трьох років бачиться мені дещо сумнівним у реялізації.
рекомендую прочитати ОЦЮ книгу
  • 0

#98 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 15:15

Перегляд дописуSensssorika (7.04.2010 15:56) писав:

знайшла прикольний сайт..нууу..не я , а Артьом(шо саме по собі дивно,бо сайт львівський, а Тьома ше не настільки добре знає українську,щоб подібні сайти знаходити)
Мотанка
Тьома підгледів посилання вище в темі, гигиги.

Перегляд дописуSensssorika (7.04.2010 15:56) писав:

заве, Ви філолог?)))) якшо з дитиною займатися. то вона в три роки вже читатиме вільно. а щодо складності вимовляння звуків, то повірте,малій дитині повторити той чи інший звук набагато простіше,ніж дорослій людині, бо в дитини "рєчєвой аппарат" ще не сформований))
Це коли дитина навчиться співставляти власні вміння з потрібним до вимови звуком, бо інакше при всьому її бажання виходить "ляляля!".
  • 0

#99 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.04.2010 – 15:20

Перегляд дописуzav (7.04.2010 16:15) писав:

Тьома підгледів посилання вище в темі, гигиги.
нє, йому вконтакті хтось зі знайомих кинув)))

Перегляд дописуzav (7.04.2010 16:15) писав:

Це коли дитина навчиться співставляти власні вміння з потрібним до вимови звуком, бо інакше при всьому її бажання виходить "ляляля!".
заве,я малою дивилася безліч браильських серіалів і ідеально(тобто копіювала як папуга слова і вимовляла їх з дуже гарною вимовою) співала пісні які там постійно грали. Ви ж не думаєте, що я в три роки могла говорити,наприклад,іспанською? я і зараз нею говорю "ломано" )))
  • 0

#100 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 15:34

Перегляд дописуВакуОлька (7.04.2010 16:05) писав:

Із першої сторінки нічого надцікавого не виявилося... решту читатиму вдома.

Перегляд дописуSensssorika (7.04.2010 16:20) писав:

заве,я малою дивилася безліч браильських серіалів і ідеально(тобто копіювала як папуга слова і вимовляла їх з дуже гарною вимовою) співала пісні які там постійно грали. Ви ж не думаєте, що я в три роки могла говорити,наприклад,іспанською? я і зараз нею говорю "ломано" )))
Цікаво, хто визначав "дуже гарну вимову"?
Крім того, звертаю вашу увагу, що ви на час копіювання вже вміли розмовляти, тобто оволоділи співставлянням потрібного звуку до власних навичок вимовляння.

Перегляд дописуВакуОлька (7.04.2010 16:05) писав:

"Комната, лишенная стимуляторов, - вредна для малыша"© - при цьому є бажаючі позбавити дитину іграшок!!1
p.s. Потужна книга, угу:
"Часть 3. ЧТО ПОЛЕЗНО МАЛЫШУ
Готовых рецептов обучения младенцев нет"©
Але тут дехто таки пропонує рішення, ги.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних