Перейти до вмісту

Діти та іграшки

Повідомлень в темі: 128

#61 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9 566 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2010 – 15:25

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 16:12) писав:

а чо безперервно? ви ж казали, шо ваша дитина вдень спить на руках в матері. це ви з нею по ночам розмовляєте шо лі? о жахи
а взагалі мама каже, що зі мною їй було цікаво))) а як брат з"явився- отоді й стало важко. бо ми з ним весь час билися :lol:
12 годин на добу дитина спиитьь - а решта часу не спить. Ну, можу ще 4 години на їжу списати, але все одно менше 8 годин бадьорості - ніяк!
Давайте розберемось: "цікаво" - це 8 годин розмов із півгодинними перервами на їжу, і по господарству все робить чоловік?
  • 0

#62 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.04.2010 – 15:32

Перегляд дописуzav (3.04.2010 16:25) писав:

12 годин на добу дитина спиитьь - а решта часу не спить. Ну, можу ще 4 години на їжу списати, але все одно менше 8 годин бадьорості - ніяк!
Давайте розберемось: "цікаво" - це 8 годин розмов із півгодинними перервами на їжу, і по господарству все робить чоловік?
в якому саме віці?)

оо! знайшла тих страшних лялььок
Зображення
Baby Born називаються. як таке можна дитині дарувати? :lol:
  • 0

#63 ----

yushchenko

• Користувачі
  • 3 760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.04.2010 – 15:35

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 15:32) писав:

В коробці, з бантиком.
  • 0

#64 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:37

або отакі
Зображення
Шу-шу називаються. ужс.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 03.04.2010 – 15:39

• 0

#65 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9 566 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:40

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 16:22) писав:

детальніше?
По-перше, все ж імітація собаки - ну, яка є. У пів року мати живу собаку в хаті знову таки не кожен може дозволити.
По-друге, там різні кольори та є написи.
По-третє, куди ви тиснете, те вам і називають: жовта рука, блакитне вухо - тобто є ефект від натискання штибу "що це - тиснемо пальцем у це", крім того розважальні пісеньки та віршики /знову таки, чи кожна мати зможе по 8 годин на добу патякати - сумнівно/. Інакше кажучи, є ехвект і він корисний, а не просте "лампочка загорілася".

в мене особисто бабусі у селах жили. і живуть досі. іноді корисно дітей возити до родичів в село. і взагалі,якшо ваша дитина не бачитиме отих кіз, то нашо їй такі іграшки? можна й мультик про козу дивитися. яка різниця, шо коза, що слон, якшо вона ні того,ні того не бачить?
Ага, ключове слово "іноді". Особливо, якщо у більшості бабсу або не в селах, або в селах 100+ км від міста.
Мультик неможливо помацати руцями - про цю особливість ви теж дізнаєтеся у свій час.

моя теорія на практиці базується. ваша також. різний підхід. тільки я вже бачу,до чого це приводить,а вам ще прєдстаіт. і результати не обов"язково мають бути однаковими :)
Ні, ваша теорія базується на досвіді щодо виховання вас самої, а моя теорія - на піврічному вихованні сина /у тому сенсі, що пів року - не так уже й багато/. І вам таки невідомо, що куди приводить, да. Бо інакше "статистику" давайте, а не "моя мама сказала".
Нам тут "мами" таке засувають, що й цитувати лячно.

дівчата так само можуть вилками і ложками балуватися)
Краще епілятором, гагагагага!

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 16:32) писав:

У 5-7 років - легко.

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 16:32) писав:

в якому саме віці?)
Від 3 місяців до року, щонайменше. Можливо й від місяця до 2 років.
  • 0

#66 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:45

Зображення
Зображення
і оце для ляльок. шоб дитина таскала оту свою людиноподібну ляльку в такому. брр
  • 0

#67 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1 558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.04.2010 – 15:58

Перегляд дописуzav (3.04.2010 15:57) писав:

12 годин на добу безперервно: спробуйте - це цікаво.
Цікаво і не смертельно важко.

Перегляд дописуzav (3.04.2010 15:57) писав:

Тю... "яка ви нєрвна"©.
Вже яка є.. Не так нєрвна, як переживаю.. особливо коли мала розмову з лікарем-стоматологом з лицевої хірургії..

Перегляд дописуKassandra (3.04.2010 15:58) писав:

а мене пруть дерев"яні іграшки..
своїй майбутні дитині їх(окрім інших також) буду брати))
ой, це така краса! В мене тато накупляв внукам отаких іграшок! діти в захопленні.. І я з ними теж:lol:

Перегляд дописуzav (3.04.2010 16:12) писав:

Ну, якщо ви без перепину спроможні віщувати дитині про одну й ту саму "руку", то я вас вітаю, але у певної частини людей уривається терпець, тим більше робота та господарство вимагають уваги також.
Заве, а у вас в дитинстві теж були іграшки "саморозвиваючі"?

Перегляд дописуzav (3.04.2010 16:12) писав:

Ваші з пані ВакуОлькою теоретизування цікаво слухати, знаючи чим воно закінчиться, ги. Також подобається спрямування, наче при наявності іграшки, що розмовляє, батьки й пів слова дитині не кажуть.

І чим же закінчиться? Повірте, мої дописи - це не тільки теорія, а й не однорічна практика.. Вже не одноразово вам казала: якщо в чомусь не впевнені - не фантазуйте.

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 16:45) писав:

і оце для ляльок. шоб дитина таскала оту свою людиноподібну ляльку в такому. брр
А чим тебе так лякають ті ляльки? Для маленької дитини - не варто, але років у 5-7 якраз нормально. Тим більше, що дитина наслідує свою маму, наприклад, грається у "дочки-матері"..
  • 0

#68 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:13

Перегляд дописуzav (3.04.2010 16:40) писав:

По-перше, все ж імітація собаки - ну, яка є. У пів року мати живу собаку в хаті знову таки не кожен може дозволити.
По-друге, там різні кольори та є написи.
По-третє, куди ви тиснете, те вам і називають: жовта рука, блакитне вухо - тобто є ефект від натискання штибу "що це - тиснемо пальцем у це", крім того розважальні пісеньки та віршики . Інакше кажучи, є ехвект і він корисний, а не просте "лампочка загорілася".
та хіба я Вам забороняю? я таке не підтримую і не користуватимусь. всього лише. ходіть з дитиною по вулиці, там мона і собак.і бомжів побачти. інша річ, шо итина може злякатися того гавкоту, бо одне діло,коли гавкає лялька.а геть інше- жива тварна. живі ше й кусатися можуть. це може бути для неї несподіванкою)
хоча зазвичай розумні здорові собки дітей не кусають,та все ж буває)

/знову таки, чи кожна мати зможе по 8 годин на добу патякати - сумнівно/.
йа! йа можу )))

Ага, ключове слово "іноді". Особливо, якщо у більшості бабсу або не в селах, або в селах 100+ км від міста.
Мультик неможливо помацати руцями - про цю особливість ви теж дізнаєтеся у свій час.
це все відмазки.

Ні, ваша теорія базується на досвіді щодо виховання вас самої, а моя теорія - на піврічному вихованні сина /у тому сенсі, що пів року - не так уже й багато/. І вам таки невідомо, що куди приводить, да. Бо інакше "статистику" давайте, а не "моя мама сказала".
Нам тут "мами" таке засувають, що й цитувати лячно.
да щас. досвід виховня мене самої я лише враховую. а з малими дітьми я все своє життя,заве.
вас послухати. так жінка ,яка не має змоги народити дитину, не може бути,наприклад, вихователем у дитячому садочку,бо не має власних дітей? а Ви скільки годин на день з власною дитиною бачитеся? хоспаді,заве,яка дурість,те, що в когось є дитина,власна дитина,е робить ту людину гарним батьком чи матір"ю. це лише означає, що та людина виховує дитину. а чи добре,чи ні, це вже побачите коли вона виросте.
мама вважає мені умнічкою і мені цього досить. дитина мої мами вже доросла,а Вашій тільки півроку.

У 5-7 років - легко.
ніколи не любила "дочкі-матєрі".

Від 3 місяців до року, щонайменше. Можливо й від місяця до 2 років.
з дітьми набагато більше клопоту,коли вони вже ходити навчились. Вашій ще рано. поки що. а вдень дитину треба чимось заняти, щоб вночі вона солодко спала. якшо дитина не хвора, то вночі вона спатиме. про сон і всякі там "упісялись" чи "зголодніла"- в іншу тему))) а вдень цілком нормально, що мати грається з дитиною, розмовляє. так, а шо ж Ви хтіли?

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 16:58) писав:

А чим тебе так лякають ті ляльки? Для маленької дитини - не варто, але років у 5-7 якраз нормально. Тим більше, що дитина наслідує свою маму, наприклад, грається у "дочки-матері"..
я не любила дочки-матері))) в дитинстві мені вистачало молодшого брата, якому я навіть пєльонки стірала. може я його чимось на кшталт іграшки сприймала- не пам"ятаю, але переживала я за брата страшнно,хоч це і е заважало мені з ним битися до сліз і травм))
ті ляльки аж надто на немовлят схожі. мене це лякає. а шще оті їхні функції в ляльок..то впісялася, то плаче..жах. діти не мають таким "гратися"...коли в дитини є брат чи сестра- їй такі іграшкі,я вважаю, не потрібні.
  • 0

#69 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1 558 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:16

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 17:13) писав:

а шще оті їхні функції в ляльок..то впісялася, то плаче..жах. діти не мають таким "гратися"...коли в дитини є брат чи сестра- їй такі іграшкі,я вважаю, не потрібні.
Нє, ну в кого є, то інше питання. Хоч в мене теж сестра є молодша, але не настільки, щоб пеленки прала:lol: І я таки любила цю гру.

Хоча, врешті, на колір і смак - товариш не всяк(с)
  • 0

#70 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9 566 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:24

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 16:45) писав:

Вам може й брр, але дітям подобається - багато ходять з тими колясками, тільки простішими.

Цікаво і не смертельно важко.
Наголос на слові "спробуйте".

Заве, а у вас в дитинстві теж були іграшки "саморозвиваючі"?
Угу, дітсадок із 3 років.

І чим же закінчиться? Повірте, мої дописи - це не тільки теорія, а й не однорічна практика.. Вже не одноразово вам казала: якщо в чомусь не впевнені - не фантазуйте.
Вихованням власної дитини, звісно ж. Вихованням не "іноді", а щодня і щомиті.

Особливість утому, що ляльки лякають безпосередньо панну Senssorik'у, ги.
  • 0

#71 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1 558 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:30

Перегляд дописуzav (3.04.2010 17:24) писав:

Наголос на слові "спробуйте".
Не тільки пробувала, а й постійно це робила і роблю

Перегляд дописуzav (3.04.2010 17:24) писав:

Угу, дітсадок із 3 років.
І що, ви до дитсадка не знали що таке нога, і що таке рука чи не знали який песик чи котик? Ще раз кажу. розвиваючі іграшки - це, перш за все, допомога батькам
  • 0

#72 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:30

нині ше й в таке граються
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
може хто з тими колясками і ходить, але я все-таки сподіваюся, що моя донька такого кошмару не хотітиме. канєш, куди я дінуся, захоче- купимо.
я ляльок взагалі не люблю. як би між іншим.
  • 0

#73 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1 558 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:31

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 17:30) писав:

нині ше й в таке граються
Зображення
І тут силіконові губи... Нє, ліпше хай грається людиноподібним пупсом
  • 0

#74 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:38

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 17:16) писав:

Нє, ну в кого є, то інше питання. Хоч в мене теж сестра є молодша, але не настільки, щоб пеленки прала:lol: І я таки любила цю гру.
тю, в мене з братом теж різниця мала, але мені нічого не заважало в 4 рочки стірати ті пєльонки. ну.. може то мене так привчили, шо брат мені найрідніша людина і я маю за ним доглядати, поки він малий. я брата понад усе любила, ревнувала його до мами, а не маму до нього )) зараз я його й бачу то рідко)))

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 17:31) писав:

І тут силіконові губи... Нє, ліпше хай грається людиноподібним пупсом
так а ляльки типу "барбі" завжди бул отакими красоткамі. дівчаткам подобається, я вияснила, що це прям ціла "культура" є. якийсь мультик про фей,чи шо. Вінкс. так є і ляльки Ввінкс, і одяг і шо завгодно. і дівчатка всього отого хочуть...
  • 0

#75 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9 566 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:49

та хіба я Вам забороняю? я таке не підтримую і не користуватимусь. всього лише. ходіть з дитиною по вулиці, там мона і собак.і бомжів побачти. інша річ, шо итина може злякатися того гавкоту, бо одне діло,коли гавкає лялька.а геть інше- жива тварна. живі ше й кусатися можуть. це може бути для неї несподіванкою)
хоча зазвичай розумні здорові собки дітей не кусають,та все ж буває)
Та їжачок же моє!
У три місяці - рік ходити ще не кожна дитина буде, да? Та й на вулиці може бути натурально зимно...
Ви так усе сприймаєте, наче вам тут іграшки навіть не реклямують, а тупо нав'язують.

йа! йа можу )))
Про що й мова: ви можете, інші - ні.

це все відмазки.
Якщо 100+ км - це відмазка, то вибачте. Для мене це наявний хвакт.

да щас. досвід виховня мене самої я лише враховую. а з малими дітьми я все своє життя,заве.
Щоразу забуваю: із наскільки малими?

вас послухати. так жінка ,яка не має змоги народити дитину, не може бути,наприклад, вихователем у дитячому садочку,бо не має власних дітей? а Ви скільки годин на день з власною дитиною бачитеся? хоспаді,заве,яка дурість,те, що в когось є дитина,власна дитина,е робить ту людину гарним батьком чи матір"ю. це лише означає, що та людина виховує дитину. а чи добре,чи ні, це вже побачите коли вона виросте.
мама вважає мені умнічкою і мені цього досить. дитина мої мами вже доросла,а Вашій тільки півроку.
Може бути вихователем, може. Не найкращим, але може. Хоча я про це мови й не вів.
Е, я не "бачуся", я - живу. І це життя включає не лише дитину, да? Чи у вас по народженню дитини світ замкнеться на ній?
Наявність дитини найкраще змальовує факти виховання від народження, бо зазвичай саме виховання від народження до року залишається поза увагою сторонніх очей, да?
Я щось не зрозумів: я тут з панною Sensssorik'ою дискутую, чи з її мамою?

ніколи не любила "дочкі-матєрі".
Ну, от ви не любили, а хтось любив - про смаки не сперечаються.

з дітьми набагато більше клопоту,коли вони вже ходити навчились. Вашій ще рано. поки що. а вдень дитину треба чимось заняти, щоб вночі вона солодко спала. якшо дитина не хвора, то вночі вона спатиме. про сон і всякі там "упісялись" чи "зголодніла"- в іншу тему))) а вдень цілком нормально, що мати грається з дитиною, розмовляє. так, а шо ж Ви хтіли?
Це все дуже добре, але ви якось пропускаєте виховання дитини у віці до року, тому що та собака вищенаведена пропонується до гри від шести місяців.
Вашому передостанньому реченню бракує слова "безперервно", ґґґ.

ті ляльки аж надто на немовлят схожі. мене це лякає. а шще оті їхні функції в ляльок..то впісялася, то плаче..жах. діти не мають таким "гратися"...коли в дитини є брат чи сестра- їй такі іграшкі,я вважаю, не потрібні.
Тю... а коли в дитини нема брата чи сестри?
Ви все по собі міряєте, але пропонуєте те всім решті носити.

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 17:30) писав:

Не тільки пробувала, а й постійно це робила і роблю
Ви щось про себе приховуєте.

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 17:30) писав:

І що, ви до дитсадка не знали що таке нога, і що таке рука чи не знали який песик чи котик? Ще раз кажу. розвиваючі іграшки - це, перш за все, допомога батькам
О, знову стара пісня про дитячу працю.
  • 0

#76 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1 558 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:53

Перегляд дописуzav (3.04.2010 17:49) писав:

Ви щось про себе приховуєте.
Заве, Заве, а ви думали що тут про мене все всі знають?

О, знову стара пісня про дитячу працю.
Тю, Заве, та читай тек, як я пишу. Кажу що іграшка - то допомога для батьків у вихованні дитини... Вам би тільки перекрутити
  • 0

#77 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 17:00

Зображення
фарфорова, гарна. тільки не пограшся)))
  • 0

#78 ----

yushchenko

• Користувачі
  • 3 760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.04.2010 – 17:08

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 17:00) писав:

Зображення
фарфорова, гарна. тільки не пограшся)))
Угу, ти ще новорічні для ялинки іграшки вистави, ті що б'ються.
Зображення
Зображення

Повідомлення відредагував ----: 03.04.2010 – 17:18

• 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9 566 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 17:22

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 17:53) писав:

Тю, Заве, та читай тек, як я пишу. Кажу що іграшка - то допомога для батьків у вихованні дитини...
Тобто є якісь міфічні батьки з міфічними дітьми які категорично не сприйматимуть гаварящіх іграшок? Зрозуміло, що є такі батьки. Але щодо дійте ви мені ніколи цього не доведете, ібо дитина зацікавить такою іграшкою хоча би у сенсі різноманіття: "а то всё мама, да мама"©. А щодо розвиваючих іграшок, то допомогою батькам є будь-яка іграшка, тому розвиваючи на надто завинили, ба, навіть навпаки - порівняно з звичайними іграшками вони дають більше можливостей батькам навіть у разі їхнього безперервного виховання дитини /по 8 годин на день із півгодинними перервами на їжу/.

Зображення
Ґґґ.
  • 0

#80 Сенсоріка

Perfect Sense

• Користувачі
  • 5 672 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 17:25

Та їжачок же моє!
У три місяці - рік ходити ще не кожна дитина буде, да? Та й на вулиці може бути натурально зимно...
Ви так усе сприймаєте, наче вам тут іграшки навіть не реклямують, а тупо нав'язують.
у три місяці ходити- ні. а в рік вже пора б)))
може. а ви до року хочете все-все-все в дитину впихнути? покажіть їй собак влітку)
не так)

Якщо 100+ км - це відмазка, то вибачте. Для мене це наявний хвакт.
мої бабусі навіть в інших країнах жили,я все одно з ними бачилася)

Щоразу забуваю: із наскільки малими?
заве, я не "квартирна" дитина. мене завжди оточували діти будь-якого віку. повно родичів з дітьми яких я часто сиділа,коли приїздила погостити(омг, мене певно експлуатували гг). в домє малютки я сиділа з дітьми до трьох рочків. в звичайному дитбудинку- до 10. і ніхто мене, 15-річну, звідти не виганяв. безкоштовні руки завжди потрібні. а мені подобалося допомагати, доглядати, тим більше, що мала час.

Може бути вихователем, може. Не найкращим, але може. Хоча я про це мови й не вів.
Е, я не "бачуся", я - живу. І це життя включає не лише дитину, да? Чи у вас по народженню дитини світ замкнеться на ній?
Наявність дитини найкраще змальовує факти виховання від народження, бо зазвичай саме виховання від народження до року залишається поза увагою сторонніх очей, да?
Я щось не зрозумів: я тут з панною Sensssorik'ою дискутую, чи з її мамою?
не чіпляйтеся до слів, Ви прекрасно зрозуміли, що я мала на увазі)))
наявність дитини ще не означає, що її виховують,часто виховувати треба саме батьків,але не будемо про це)
Ну, от ви не любили, а хтось любив - про смаки не сперечаються.
в мене класна мама,Вам не подобається, що я її згадую?)

Це все дуже добре, але ви якось пропускаєте виховання дитини у віці до року, тому що та собака вищенаведена пропонується до гри від шести місяців.
Вашому передостанньому реченню бракує слова "безперервно", ґґґ.
пропонується. то шо мені користуватися всим, шо мені пропонують? я вважаю, що в отаких "розвиваючих" іграшках просто нема необхідності. по-моєму вони більше батькам подобаються, ніж дітям)
а нащо ж безперервно? повторюю, я сама не хтіла, щоб зі мною безперервно гралися. я кайфувала просто повзаючи по підлозі, поки мама готувала/стірала/ чи ше шось в такому ж плані робила. та й гратися дитина може іграшками,я лише зауважила, шо нема необхідності саме в тих іграшках,які гавкають, чи блимають.

Тю... а коли в дитини нема брата чи сестри?
Ви все по собі міряєте, але пропонуєте те всім решті носити.
ну так може у Вас ще буде. чи ви впевнені, що ні?)
та навіть звичйний кіт як на мене кращй за у страшну ляльку. кота теж треба годувати. а якшо всреться кіт- то там такі спецефекти, що тій ляльці і не снилися.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних