Перейти до вмісту

Діти та іграшки

Повідомлень в темі: 129

#41 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.04.2010 – 19:11

Раніше все було простіше, дитячі іграшки готували дітей до дорослого життя, тихенько навязували дітям певні суспільні ролі. Та чи можете ви сьогодні передбачити, які властивості для людини будуть престижними за пару років?
  • 0

#42 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.04.2010 – 19:12

Перегляд дописуSensssorika (1.04.2010 12:17) писав:

шось типу матрьошок?
Ага, то їм подобається й досі.. Правда, найстарший вжен збився з цього діла. Сьомий рік, як не як...

ой, по-моєму від того барабану стіііільки шуму буде..краще піаніно)))
ГГ Не повіриш, від фортеп"яно не менше шуму, особливо коли одночасно грають луплять шість рук по клавішах

є розвиваючі ігри і на комп"ютері.
Молодші тільки мультики дивляться через ноут, а старший тільки в 6 років зацікавився іграми. І то тільки тому що в школі розказали що є така штука

Перегляд дописуSensssorika (1.04.2010 13:19) писав:

поки зав пише, ще додам, от малим дітям купляють пустишкі. деякі діти потім довго не хочуть з ними розставатися. може ну їх? в мене кажись не було. хоча треба в мами спитати)
Маю дуже багато прикладів що діти дурака не хочуть. Випльовують і випльовували дальше, ніж бачиш. Тільки одна моя похресниця цьмакала його до 5 років, поки ми не видурили в неї того дурака, вмовивши подарувати на згадку... мені, коли їхала до Києва жити:lol: Допомогло..
  • 0

#43 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 21:42

Перегляд дописуzav (1.04.2010 12:20) писав:

У нас звичайна клава успішно з піаніною змагається.

Наша мала як перший раз побачила, як я друкую на клавіатурі, 10 хв з відкритим ротом сиділа у мене на колінах.Відтоді просто завал-відтягнути неможливо від стола,а вона вже сама встає на ножки.Прийшлось купити нову клавіатуру,а стару віддати дитині :)

Перегляд дописуzav (1.04.2010 12:35) писав:

Тю... де міська дитина ще тварин побачить, як не на малюнках або в іграшковому вигляді? Тому й от.
А собака розповідає про руки-ноги-вуха, кольори та різноманітні віршики про цифри та абетку тощо.
Сину ще досі подобається її вухо гризти, так.

У нас теж є подібна іграшка,дитині дуже подобається.А на вулиці впізнає,коли собачка гавкає(іграшка гавкає).

Перегляд дописуzav (1.04.2010 14:20) писав:

Ми пустишку не використовували, остерігаючись псування прикусу в дитини.

Наша мала випльовувала пустишку,бо хотіла висмоктати з неї молоко по звичці.Коли розуміла що її надурили і молока не буде,закатувала такиииий плаааач :lol: Так що пустишка відпала відразу.
  • 0

#44 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 22:37

Рекомендую завжди перевіряти чи нема імовірності, що дитина відірве яку небудь дрібненьку частинку іграшки.
  • 0

#45 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.04.2010 – 08:13

У мене в дитинстві іграшки були, але не дуже багато. Особливо завжди мені шкода було, що не було м’яких іграшок - от таких, як зараз всюди навалом. Завжди була мрія отримати таку м’яку іграшку в подарунок, тепер уже попустило наче) А ще колись мріяла про ляльку з розряду Барбі, батьки не купували, то я якось заколядувала і на ті гроші купила собі якусь Венді чи що)

Мені дуже подобаються шведські стінки для дітей, добре розвивають дітей фізично, але тут є дві проблеми: по-перше, як уже відзначав пан Зав, в більшості квартир вони не вмістяться, по-друге, діти тоді дуже непосидючі (хоч це, може, більше від характеру залежить). Я колись займалася з дівчинкою, в якої таке щастя в кімнаті було, то я, бувало, щось там сиджу, розповідаю, а вона раптом - гоп! - скочила стінку і гойдається вниз головою :lol:

Перегляд дописуПастух (1.04.2010 23:37) писав:

Рекомендую завжди перевіряти чи нема імовірності, що дитина відірве яку небудь дрібненьку частинку іграшки.

На таких іграшках зазвичай пише, що вони призначені для дітей від трьох років, хоча й трирічна дитина може собі частинками шкоди наробити.
  • 0

#46 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.04.2010 – 14:16

мама(педагог за освітою) сказала,що оці "розвичаючі" іграшки,які розмовляють і блимають- для лінивих батьків. так само і висловилася щодо оцих програм(я вище писала), типу "умніци" чи "бейбі енштейна" :lol:
  • 0

#47 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2010 – 14:19

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 15:16) писав:

мама(педагог за освітою) сказала,що оці "розвичаючі" іграшки,які розмовляють і блимають- для лінивих батьків. так само і висловилася щодо оцих програм(я вище писала), типу "умніци" чи "бейбі енштейна" :lol:
Це розмова в руслі "іграшки взагалі зло, ібо в'ява кермує!".
Тоді найкращими іграшками є звичайні предмети з життя: від ложок до перфораторів.
  • 0

#48 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.04.2010 – 14:20

Перегляд дописуTwinkle (2.04.2010 09:13) писав:

Мені дуже подобаються шведські стінки для дітей, добре розвивають дітей фізично, але тут є дві проблеми: по-перше, як уже відзначав пан Зав, в більшості квартир вони не вмістяться, по-друге, діти тоді дуже непосидючі (хоч це, може, більше від характеру залежить). Я колись займалася з дівчинкою, в якої таке щастя в кімнаті було, то я, бувало, щось там сиджу, розповідаю, а вона раптом - гоп! - скочила стінку і гойдається вниз головою :lol:
перше- від характеру,а друге- від виховання )))
в квартирі дійсно для тої стінки треба мати місце. але дитина має рухатись. я росла в приватному будинку, то всі дерева, паркани і криші були моїми гг часто в подряпинах ходила,але мені то навіть подобалося)))
  • 0

#49 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 14:21

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 15:16) писав:

Во-во.. Погоджуюсь.. З дітьми треба розмовляти.. Просто в наш час вічної зайнятості батьків якрас і в нагоді такі "саморозвиваючі. І ще, якби в того песика що вище було українською чи принаймі російською було написано"нога"/"попа"/"хвіст" і говорило воно українською коли натискаєш. Хай і англійською, але щоб і мова іграшки і написи були однією мовою. було б класно.

Перегляд дописуzav (3.04.2010 15:19) писав:

перфораторів.
бррр. коли бачу в руках малих щось схоже - коліна підгинаються
  • 0

#50 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.04.2010 – 14:31

Перегляд дописуzav (3.04.2010 15:19) писав:

Це розмова в руслі "іграшки взагалі зло, ібо в'ява кермує!".
Тоді найкращими іграшками є звичайні предмети з життя: від ложок до перфораторів.
чому? іграшки люблять і діти і дорослі. але купляти таку "розвиваючу" іграшку з надією, що вона там шось в дитині розвиватиме..що,наприклад?
раніше не було таких іграшок, і нічо, росли діти. на думку моєї мами, такі "розвиваючі" іграшки навпаки гальмують розвиток дитини. одна річ, коли вона бачить живу собаку,яка гавкає,а геть інша, коли гавкає іграшка. це доросла людина розуміє що до чого. а дитина може подумати, що іграшка- жива. оті іграшки,які говорять "вухо,ніс,лапа"- це нащо? хай батьки з дитиною розмовляють. це набагато корисніше для дитини)))

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 15:21) писав:

Во-во.. Погоджуюсь.. З дітьми треба розмовляти.. Просто в наш час вічної зайнятості батьків якрас і в нагоді такі "саморозвиваючі. І ще, якби в того песика що вище було українською чи принаймі російською було написано"нога"/"попа"/"хвіст" і говорило воно українською коли натискаєш. Хай і англійською, але щоб і мова іграшки і написи були однією мовою. було б класно.
ну, на деяких написано,бачила такі. зайнятість.. я вважаю,що якшо ти не здатний приділити достатньо уваги своїй дитині, то не заводь тої дитини взагалі.

насправді, мала дитина того перфоратора і не підніме. мені він і зараз важкий )))
  • 0

#51 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 14:48

Так на собаці написано українською. І українською і розмовляє.)
  • 0

#52 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.04.2010 – 14:57

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 14:31) писав:

на думку моєї мами, такі "розвиваючі" іграшки навпаки гальмують розвиток дитини.
А Артьом що думає з приводу іграшок і гальмування розвитку?
  • 0

#53 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 14:57

З дітьми треба розмовляти..
12 годин на добу безперервно: спробуйте - це цікаво.

було б класно.
Таки файно, бо однією мовою ги. Вибачте, що невідповідну картинку втулив.

Тю... "яка ви нєрвна"©.
  • 0

#54 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.04.2010 – 14:58

а мене пруть дерев"яні іграшки..
своїй майбутні дитині їх(окрім інших також) буду брати))

Зображення

Зображення
  • 0

#55 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 14:59

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 15:31) писав:

насправді, мала дитина того перфоратора і не підніме. мені він і зараз важкий )))
ха... перфоратор - ні, а всякі там викрутки та неважкі інструменти - легко

Перегляд дописуreyneke (3.04.2010 15:48) писав:

Так на собаці написано українською. І українською і розмовляє.)
Нє, ну якщо так - то питань нема, просто іноді є й отака "помєсь"
  • 0

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:07

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 14:31) писав:

це доросла людина розуміє що до чого. а дитина може подумати, що іграшка- жива. оті іграшки,які говорять "вухо,ніс,лапа"- це нащо? хай батьки з дитиною розмовляють. це набагато корисніше для дитини)))
Блін, знову набір взаємовиключаючих фраз, знову тупо не врубаюсь.

Сенсссоріка, ти кажеш в мене брєд, та ти спочатку зі своїм розберись.

Розмовляти з дитиною корисніше, ніж би вона бавилась. Ага, а пофарбований в червоне "Запорожець" класніший , ніж обкуритись файним гашишем. Брєдом на брєд.
  • 0

#57 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:12

чому? іграшки люблять і діти і дорослі. але купляти таку "розвиваючу" іграшку з надією, що вона там шось в дитині розвиватиме..що,наприклад?
Княпочки вчити! А ви що думали? Бугога!

раніше не було таких іграшок, і нічо, росли діти. на думку моєї мами, такі "розвиваючі" іграшки навпаки гальмують розвиток дитини. одна річ, коли вона бачить живу собаку,яка гавкає,а геть інша, коли гавкає іграшка. це доросла людина розуміє що до чого. а дитина може подумати, що іграшка- жива. оті іграшки,які говорять "вухо,ніс,лапа"- це нащо? хай батьки з дитиною розмовляють. це набагато корисніше для дитини)))

ну, на деяких написано,бачила такі. зайнятість.. я вважаю,що якшо ти не здатний приділити достатньо уваги своїй дитині, то не заводь тої дитини взагалі.
Ну, може ви в місті й корову живу знайдете й козу /"Гусары, малчать!"©/, але далеко не у всіх такі широкі можливості.
Ну, якщо ви без перепину спроможні віщувати дитині про одну й ту саму "руку", то я вас вітаю, але у певної частини людей уривається терпець, тим більше робота та господарство вимагають уваги також.
Ваші з пані ВакуОлькою теоретизування цікаво слухати, знаючи чим воно закінчиться, ги. Також подобається спрямування, наче при наявності іграшки, що розмовляє, батьки й пів слова дитині не кажуть.

Один кілограм - це тяжко?.. Чи куди ви зібралися його піднімати - невже вище голови? Та й дрилі /й акумуляторні шуруповерти/ ніхто не скасовував.

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 15:59) писав:

Сокиру, гагагагага!
  • 0

#58 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.04.2010 – 15:12

Перегляд дописуzav (3.04.2010 15:57) писав:

12 годин на добу безперервно: спробуйте - це цікаво.
а чо безперервно? ви ж казали, шо ваша дитина вдень спить на руках в матері. це ви з нею по ночам розмовляєте шо лі? о жахи
а взагалі мама каже, що зі мною їй було цікаво))) а як брат з"явився- отоді й стало важко. бо ми з ним весь час билися :lol:
  • 0

#59 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:18

Перегляд дописуSensssorika (3.04.2010 15:12) писав:

. це ви з нею по ночам розмовляєте шо лі? о жахи
Угу, а ще вночі дитина деколи прокидається і щось говорить, а ще дитина - жива істота. жахи
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.04.2010 – 15:22

Перегляд дописуzav (3.04.2010 16:12) писав:

Княпочки вчити! А ви що думали? Бугога!
детальніше?

Ну, може ви в місті й корову живу знайдете й козу /"Гусары, малчать!"©/, але далеко не у всіх такі широкі можливості.
в мене особисто бабусі у селах жили. і живуть досі. іноді корисно дітей возити до родичів в село. і взагалі,якшо ваша дитина не бачитиме отих кіз, то нашо їй такі іграшки? можна й мультик про козу дивитися. яка різниця, шо коза, що слон, якшо вона ні того,ні того не бачить?

Ну, якщо ви без перепину спроможні віщувати дитині про одну й ту саму "руку", то я вас вітаю, але у певної частини людей уривається терпець, тим більше робота та господарство вимагають уваги також.
Ваші з пані ВакуОлькою теоретизування цікаво слухати, знаючи чим воно закінчиться, ги. Також подобається спрямування, наче при наявності іграшки, що розмовляє, батьки й пів слова дитині не кажуть.
моя теорія на практиці базується. ваша також. різний підхід. тільки я вже бачу,до чого це приводить,а вам ще прєдстаіт. і результати не обов"язково мають бути однаковими :lol:

Перегляд дописуВакуОлька (3.04.2010 15:59) писав:

дівчата так само можуть вилками і ложками балуватися)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних