Перейти до вмісту

Діти та іграшки

Повідомлень в темі: 129

#101 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.04.2010 – 19:35

zav, Вакуолька не відхиляйтесь надмірно від теми.
В дитинстві мав 2-3 іграшки, якими постійно грався і ящик з іграшками, які розкидав і не грався ними. Цікавіше було читати. Дитину також привчатиму.
  • 0

#102 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.04.2010 – 19:39

Перегляд дописуzav (7.04.2010 15:25) писав:

1. Тю... дитина змалку чудово розуміє батьків. Нема жодного зв'язку розуміння з мовною вправністю.

2. Перша складність для дитини - пов'язати потрібні для вимови звуки з язиком та рештою органів горлянки, котрі ці звуки формують.

3. Перші роки дитина мало впливають на її подальший розвиток мовлення.

4.Якщо дитина рано вміє читати - це дає їй більше можливостей по завчасному оволодінню відомостями, але якщо вона раніше починає говорити - то про що й із ким?

5.Людина вчиться все життя - ваше бажання закласти в дитини базу до трьох років бачиться мені дещо сумнівним у реялізації.

1. Так? Ви хочете сказати,якщо я дитині в 6 місяців без підготовки скажу: " Настя,не можна рвати квіточки,воні теж живі"-вона мене зрозуміє???? Та ні,вона мене зрозуміє тільки тоді,коли я буду повторювати їй це і повторювати,тоді закарбується в голові,що це не можна.

2. А як дитина звуки має пов"язати з язиком і горлянкою? За допомогою говорящих іграшок???

3.Не говоріть дурниць,Заве....

4.Ще не бачила дитину,яка би навчилась читати скорше,ніж говорити. Брєд,Заве,брєд....

5.Ну на це у нас з вами різні позиції.У вас позиція пасивного споглядання за розвитком вашої дитини,а у мене-активного включення батьків в процес навчання дитини.
  • 0

#103 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 20:09

друшляк і шнурівка - теж кльова іграшка))
п.с. поржала з Зава
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.04.2010 – 20:30

Перегляд дописуspanky (7.04.2010 20:39) писав:

1. Так? Ви хочете сказати,якщо я дитині в 6 місяців без підготовки скажу: " Настя,не можна рвати квіточки,воні теж живі"-вона мене зрозуміє???? Та ні,вона мене зрозуміє тільки тоді,коли я буду повторювати їй це і повторювати,тоді закарбується в голові,що це не можна.

2. А як дитина звуки має пов"язати з язиком і горлянкою? За допомогою говорящих іграшок???

3.Не говоріть дурниць,Заве....

4.Ще не бачила дитину,яка би навчилась читати скорше,ніж говорити. Брєд,Заве,брєд....

5.Ну на це у нас з вами різні позиції.У вас позиція пасивного споглядання за розвитком вашої дитини,а у мене-активного включення батьків в процес навчання дитини.
Ну, принаймні у 8 місяців малюк може "понимать слово "нельзя" (но не всегда повиноваться)"© http://mama.pp.ru/razv3.html
Це ви прагнете пошвидче навчити дитину розмовляти, а не я. Я вчу дитину життю в цілому, а не лише розмовляти. Тому мені будь-які іграшки стають у пригоді.
Ви плутаєте: у мене позиція поміркованої виховання, а не "агресивного" навчання малюка, коли у батьків дах почасти сунеться.

Перегляд дописувеснянка (7.04.2010 21:09) писав:

друшляк і шнурівка - теж кльова іграшка))
п.с. поржала з Зава
Нє, ну, ви би ще цеглину запропонували, ачьо?
  • 0

#105 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 20:34

Перегляд дописуzav (7.04.2010 20:30) писав:

Нє, ну, ви би ще цеглину запропонували, ачьо?
на фіга?там дзюрок нема...хіба вам:unsure:
взагалі-то іграшка деколи може бути і не іграшкою - так швидше фантазія розвивається, ага
можна бавитися дерев"яними цурпалками і нічьо
звичайно, в епоху навали всяких іграшок відпадає потеба шось вигадувати самим, а це троха не ок
пот емі друшляка - моя дитина свого часу так тим захоплювалася, шо їй було начхати на купу інших кольорових іграшок, заве

Повідомлення відредагував веснянка: 07.04.2010 – 20:39

• 0

#106 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 20:36

Перегляд дописувеснянка (7.04.2010 21:34) писав:

на фіга?там дзюрок нема...хіба вам:unsure:
Чому це нема? Є там все. І навіть багато різних!
  • 0

#107 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.04.2010 – 20:39

Перегляд дописуzav (7.04.2010 20:36) писав:

Во-во.
Зображення
  • 0

#108 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 20:40

Перегляд дописуzav (7.04.2010 20:36) писав:

*занотувала
  • 0

#109 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 21:11

Перегляд дописуspanky (6.04.2010 10:33) писав:

Зараз моїй Насті буде 10 місяців-вона мене кличе "меме",тата-"та",а нашу кицю Соню-"кі". А їй тільки 10 місяців.
Що цікаво, так і має бути!
"Месяц 10. К концу месяца ребенок... ...должен уметь
- неотчетливо произносить "мама" или "папа""© http://mama.pp.ru/razv4.html

Перегляд допису---- (7.04.2010 21:39) писав:

Во-во.
Тьхе.
Осьо!
Зображення

Перегляд дописуspanky (7.04.2010 20:39) писав:

До речі:

М. Ибука"После трех уже поздно" сказав:

Конечно, когда ребенок начнет говорить, он только лепечет что-то похожее на слова, но это скорее от того, что его органы речи еще не совсем развились, а вовсе не от недостаточного умственного развития. Просто его артикулярный аппарат недостаточно развит и не успевает за желанием говорить.

• 0

#110 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 07.04.2010 – 23:25

Перегляд дописуzav (7.04.2010 22:11) писав:

Що цікаво, так і має бути!
"Месяц 10. К концу месяца ребенок... ...должен уметь
- неотчетливо произносить "мама" или "папа""©

По-перше,в цитаті написано "к концу месяца",а моїй дитині 10 місяців 12 числа буде.А по-друге,це не все,що вона знає.Вона також вміє:

Цитата

- выражать свои желания другим способом, кроме плача
- аккуратно поднимать с поверхности маленький предмет кончиками большого и указательного пальцев
- хорошо стоять без посторонней помощи
- произносить еще одно слово, кроме "мама" и "папа", "дай"
- пользоваться младенческим жаргоном (лепет, который выглядит так, словно ребенок разговаривает на придуманном им иностранном языке)

А ці пункти на сайті,який ви додали до допису,знаходяться в колонці "...может быть,даже будет уметь".
Так що результат у своєї дитини я бачу.І ніколи не нав"язувала дитині нічого,все роблю граючись з нею.Ви зараз можете сказати,що я розхвалила свою дитину і це все не можна перевірити.Тому я і казала ще раніше,що нічого нікому не збираюсь доводити,я маю свою чітку позицію в цьому плані і її притримуюсь.Ясно що іграшки дитині потрібні,але гра дитини з іграшкою наодинці-це не є розвиток,найперше потрібне живе спілкування.І якщо ви зараз кажете,що заскоро і перші пару років життя нічого для мовного розвитку дитини не дають,то і надалі ви будете відкладати це виховання на потім,бо зараз вам затяжко,а потім що легко стане?

Перегляд дописуzav (7.04.2010 21:30) писав:

Це ви прагнете пошвидче навчити дитину розмовляти, а не я. Я вчу дитину життю в цілому, а не лише розмовляти. Тому мені будь-які іграшки стають у пригоді.
Ви плутаєте: у мене позиція поміркованої виховання, а не "агресивного" навчання малюка, коли у батьків дах почасти сунеться.

Я не писала,що прагну пошвидше навчити дитину говорити,я писала про те,що багато розмовляю з дитиною і це дає позитивний результат.Обклади дитину хоч сотнею говорящих іграшок,вони не навчать її говорити.А коли ви вчите дитину "життю в цілому",ви з нею не говорите? Можливо ваша дитина згідна сидіти і тихенько бавитися іграшками на самоті,моя ж дитина хоче,щоб бавились разом з нею і її не цікавлять ніякі іграшки,поки з нею ніхто не бавиться ними.

Якщо розмова з дитиною для вас "агресивне навчання малюка",вашій дитині я співчуваю.А якщо ні,то не перекручуйте мої слова і не гіперболізуйте їх.Тією фразою я хотіла сказати,що говорити з дитиною,яка тобі не може відповісти,протягом довгого часу,важко психічно,але не смертельно і досить реально.
  • 0

#111 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 07:53

Перегляд дописуspanky (8.04.2010 00:25) писав:

Ясно що іграшки дитині потрібні,але гра дитини з іграшкою наодинці-це не є розвиток,найперше потрібне живе спілкування.І якщо ви зараз кажете,що заскоро і перші пару років життя нічого для мовного розвитку дитини не дають,то і надалі ви будете відкладати це виховання на потім,бо зараз вам затяжко,а потім що легко стане?
Розвиток є всюди - навіть з іграшкою наодинці, ібо дитина вивчає світ.
А що, я десь казав про відтермінування виховання?..

Я не писала,що прагну пошвидше навчити дитину говорити,я писала про те,що багато розмовляю з дитиною і це дає позитивний результат.Обклади дитину хоч сотнею говорящих іграшок,вони не навчать її говорити.А коли ви вчите дитину "життю в цілому",ви з нею не говорите? Можливо ваша дитина згідна сидіти і тихенько бавитися іграшками на самоті,моя ж дитина хоче,щоб бавились разом з нею і її не цікавлять ніякі іграшки,поки з нею ніхто не бавиться ними.
У свою чергу, я ніде не стверджував шлях "обкласти дитину хоч сотнею говорящих іграшок", і я з дитиною розмовляю більш предметно, а не постійно, патамушо нада.
Тю, а мою дитину іграшки дуже цікавлять - вона до них повзе ще з 3 місяців. І може розглядати їх кілька хвилин без сторонньої допомоги.

Якщо розмова з дитиною для вас "агресивне навчання малюка",вашій дитині я співчуваю.А якщо ні,то не перекручуйте мої слова і не гіперболізуйте їх.Тією фразою я хотіла сказати,що говорити з дитиною,яка тобі не може відповісти,протягом довгого часу,важко психічно,але не смертельно і досить реально.
А ми говоримо з дитиною рівно стільки, скільки спроможні, відпочиваючи, поки дитина грається сама. Й ані ми, ані дитина не відчуває в тому дискомфорту або обділеності увагою.
Особисто я завжди дію за принципом: "Відпочивай, не очікуючи на втому."© - це дає кращу продуктивність, ніж "убиватися у виконанні справи".
  • 0

#112 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 09:36

Перегляд дописуzav (8.04.2010 08:53) писав:

I я з дитиною розмовляю більш предметно, а не постійно, патамушо нада.
Тю, а мою дитину іграшки дуже цікавлять - вона до них повзе ще з 3 місяців. І може розглядати їх кілька хвилин без сторонньої допомоги.

А ми говоримо з дитиною рівно стільки, скільки спроможні, відпочиваючи, поки дитина грається сама. Й ані ми, ані дитина не відчуває в тому дискомфорту або обділеності увагою.

Цікаво,як можна поговорити більш предметно з піврічною дитиною? На мою думку,що для такої дитини що іграшка,що інший яскравий предмет чи шторка з "бахромою" будуть одинаково цікавими.І я не розмовляю постійно з дитиною,а тоді,коли бавлюся чи займаюсь з нею вправами( на спортивному м"ячі).Ми фактично зараз говоримо про те ж саме,просто подаємо по різному.І діти у нас різні,ваша набагато спокійніша,моя ж на місці не може всидіти,всюди її повно.
З трьох місяців повзе??? Заве,або ви щось плутаєте,або у вас супердитина! :unsure:
  • 0

#113 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 10:45

Перегляд дописуspanky (8.04.2010 10:36) писав:

Цікаво,як можна поговорити більш предметно з піврічною дитиною? На мою думку,що для такої дитини що іграшка,що інший яскравий предмет чи шторка з "бахромою" будуть одинаково цікавими.
Говорити про те, чим цікавиться дитина, а не про те, що робите ви самі. Зацікавлювати, а не "віщати".

І я не розмовляю постійно з дитиною,а тоді,коли бавлюся чи займаюсь з нею вправами( на спортивному м"ячі).Ми фактично зараз говоримо про те ж саме,просто подаємо по різному.І діти у нас різні,ваша набагато спокійніша,моя ж на місці не може всидіти,всюди її повно.
Якщо ви не розмовляєте постійно, то значить теза про 8 годин щодня ставиться під сумнів, і значить дитина частину часу бачить сама, що, як мені здалося, ви відкидали.

З трьох місяців повзе??? Заве,або ви щось плутаєте,або у вас супердитина! :unsure:
Повзти - не означає здобутку, а лише намагання, ги. Нехай тягнеться. Але тягнеться - це рукою й тілом, а якщо дитина ногами постійно соває - то це хіба не повзти? Ну, то й що, що вона не зрушує з місця ні на міліметр - я ж і не кажу, що дитина - повзає. Авжеж не повзає. Але як це ще називати?..
  • 0

#114 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 12:16

Перегляд дописуzav (8.04.2010 11:45) писав:

Говорити про те, чим цікавиться дитина, а не про те, що робите ви самі. Зацікавлювати, а не "віщати".

Якщо ви не розмовляєте постійно, то значить теза про 8 годин щодня ставиться під сумнів, і значить дитина частину часу бачить сама, що, як мені здалося, ви відкидали.

Не знаю,чим цікавиться ваша дитина,а моїй цікаве все,що її оточує,тому і розказую їй.Зацікавлювати 6 місячну дитину-ви маєте на увазі звертати її увагу на те,що ви даєте.Що значить "віщати" 9 місячній дитині??? Я не наукові статті їй зачитую,якщо до вас ще не дійшло.Вам що не говори,вчепились за одну фразу,перекрутили і хоч об стіну горохом.

А чому?Моя дитина встає в 7 ранку,лягає спати в 8 вечора.Це 13 годин.Спить вдень один раз годину-лишилось 12 год.Відкидаємо 2 години на памперси,купання і ще 2 години на перебування наодинці.Рівно 8 годин спілкування,бо решта часу я провожу з нею.
  • 0

#115 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 14:58

Перегляд дописуspanky (8.04.2010 13:16) писав:

А чому?Моя дитина встає в 7 ранку,лягає спати в 8 вечора.Це 13 годин.Спить вдень один раз годину-лишилось 12 год.Відкидаємо 2 години на памперси,купання і ще 2 години на перебування наодинці.Рівно 8 годин спілкування,бо решта часу я провожу з нею.
Питання велося про розмову з дитиною протягом 8 годин щодня, а не всього лише цілком зрозуміле "проводжу з нею".
Отже ви не всі 8 годин розмовляєте?

Перегляд дописуspanky (8.04.2010 13:16) писав:

Не знаю,чим цікавиться ваша дитина,а моїй цікаве все,що її оточує,тому і розказую їй.Зацікавлювати 6 місячну дитину-ви маєте на увазі звертати її увагу на те,що ви даєте.Що значить "віщати" 9 місячній дитині??? Я не наукові статті їй зачитую,якщо до вас ще не дійшло.Вам що не говори,вчепились за одну фразу,перекрутили і хоч об стіну горохом.
Не обов'язково даю - можу показати здалеку, особливо на вулиці.
Що ж до "віщати" - ви розкажіть, що ви дитині розповідає протягом 8 годин щодня.
  • 0

#116 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 15:41

Перегляд дописуzav (8.04.2010 15:58) писав:

Отже ви не всі 8 годин розмовляєте?

Що ж до "віщати" - ви розкажіть, що ви дитині розповідає протягом 8 годин щодня.

А що я десь доводила,що з дитиною обов"язково розмовляти 8 год. на добу?

Ой,Заве,це нереально розповісти,про що я говорю своїй дитині щодня.Довго описувати, і не по темі.
  • 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 16:25

Перегляд дописуspanky (8.04.2010 16:41) писав:

А що я десь доводила,що з дитиною обов"язково розмовляти 8 год. на добу?
Там: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=589660
І тут: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=589986
Узагалі-то вже четверту сторінку суперечка саме про "розмовляти 8 годин щодня", а ви тільки дізналися.
  • 0

#118 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 17:41

Перегляд дописуzav (8.04.2010 17:25) писав:

Узагалі-то вже четверту сторінку суперечка саме про "розмовляти 8 годин щодня", а ви тільки дізналися.

Я знаю про що йдеться мова на останніх чотирьох сторінках.Але де я написала,що треба обов"язково з дитиною 8 год. розмовляти?
  • 0

#119 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 20:36

Перегляд дописуspanky (8.04.2010 18:41) писав:

Я знаю про що йдеться мова на останніх чотирьох сторінках.Але де я написала,що треба обов"язково з дитиною 8 год. розмовляти?
Як же розуміти це:

Перегляд дописуspanky (6.04.2010 10:33) писав:

Про 8-годинне виховання.Починаючи з 3 місяців,відколи мала почала добре тримати голову,я брала її на руки,потім в "кенгуру",ходила з нею по квартирі і коментувала кожну дрібницю.
і це:

Тією фразою я хотіла сказати,що говорити з дитиною,яка тобі не може відповісти,протягом довгого часу,важко психічно,але не смертельно і досить реально.
?
І як же тоді ви оцінюєте кількість часу, протягом якого саме розмовляєте з дитиною, а не просто проводите час?
  • 0

#120 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 22.04.2010 – 13:28

В нас зараз найкраща іграшка - міцний, прозорий, хрусткий, полиетиленовий пакет, із яскравими, блискучими обгортками від цукерок усередині, зав"язаний товстою довгою ниткою. Дитина 2 дні тільки ним зайнята. ;)

Повідомлення відредагував reyneke: 22.04.2010 – 13:30

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних