Перейти до вмісту

Життя, як воно виникло?

Повідомлень в темі: 478

Опитування: Погляд на наше походження (47 користувачів проголосувало)

Походження життя

1. Я погоджуюся з теорією еволюції (18 голосів [38.30%])

Процент голосів: 38.30%

2. Я погоджуюся з теорією розумного задуму (5 голосів [10.64%])

Процент голосів: 10.64%

3. Я погоджуюся з біблійним поглядом про створення (10 голосів [21.28%])

Процент голосів: 21.28%

4. Я погоджуюся з креаціонізмом (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

5. Я думаю що Земля заселена з космосу (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

6. В мене інший погляд на походження життя (12 голосів [25.53%])

Процент голосів: 25.53%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Vitter

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень

Відправлено 13.04.2010 – 23:14

Я прихильник теорії флуктуації густини і енергії як до створення Всесвіту, так і до зародження життя (частинним випадком цієї теорії є теорія Великого вибуху)

Повідомлення відредагував Vitter: 13.04.2010 – 23:15

• 0

#42 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.04.2010 – 16:32

Проголосувала за другий пункт (Я погоджуюся з теорією розумного задуму). Ось що я думаю на основі тих уявлень про світ, які маю, і тих теорій і знань, про які чула від інших (що заставило мене не раз задумуватися на описану тему), хоча через якийсь час моя думка може змінитися, до цього часу був період, коли я не мала своєї думки взагалі з цього приводу, а коли батьки почали мене водити до церкви (греко-католицької), голова закипала від проповідей священника, і хоч не хоч, а мусила якось аналізувати (роками), бо можна зійти з розуму, якщо пустити все "насамотьок", зараз до церкви ходжу лиш на Паску (слава Богу <_< ), так ось до чого дійша я, узагальнюючи все, що знаю:

було "щось" і з нього створилося "все" (все існуюче) (чи: "щось" створило "все"), і кожен з нас є частиною цього "все". Але десь залишилася частинка цього "щось", ніби центр (центр зустрічі), куди "все" колись повернеться.

Більш конкретного нічого не можу написати.
До речі, напевно це має значення, принаймні для мене, моя мама - греко-католичка, мій батько - колись був атеїстом, зараз начитався всякого, з різних боків, що й сам тепер не знає хто він, у пошуках істини, коротше. А я - суміш мами й тата <_< :)
  • 0

#43 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 08:49

Мене лиш турбує, чому це "все" пішло шкереберть і коли це "все" закінчиться <_<
  • 0

#44 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.04.2010 – 20:52

Перегляд дописуkukusja (15.04.2010 17:32) писав:

було "щось" і з нього створилося "все" (все існуюче) (чи: "щось" створило "все"), і кожен з нас є частиною цього "все". Але десь залишилася частинка цього "щось", ніби центр (центр зустрічі), куди "все" колись повернеться.

Більш конкретного нічого не можу написати.

Мене лиш турбує, чому це "все" пішло шкереберть і коли це "все" закінчиться

Це нагадує якусь глубоку амнезію. І гірше за все всі вважають, що це нормально. Гадаємо усі звідкіляж ми взялися і хто ми взагалі і навіть нікому на думку не стане, з чогож ми такі хворі і деж нас так шандарахнуло?

Уявіть, Ви стоїте в місті посеред площі і нічого не пам"ятаєте. Ні хто Ви, ні як Вас звуть, ні звідкі Ви. Стоїте, кліпаєте очима, мимо хтось проходить, Ви запитуєте у прохожого, де я? Допоможіть мені, я не знаю хто я? Хтось Вам крутить у відповідь пальцем біля скроні...А потім Ви усвідомлюєте, що Ви десь загубили самого себе, чи Вас хтось вкрав у Вас і вже ніколи не поверне. І як далі жити, якщо не те що у Вас вже нічого нема, а і Вас самих нема.

То хтож нас так обікрав, хтож нас так шандарахнув по голові, що ми готові погодитись на любий готовий варіянт свого походження, повірити в нього, навіть в самий безглуздий, і змиритися з самим огидним від чужих людей, і думаємо, що так і повинно бути і ми аж ніяк самі не можемо знати хто ми і звідкіля ми, а з цього і навіщо ми? Отаке горе...

Повідомлення відредагував Odonacer: 16.04.2010 – 20:53

• 0

#45 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 17.04.2010 – 22:02

Перегляд дописуKatod (13.04.2010 20:31) писав:

смішно небачити еволюції, за своє недовге життя видно як змінилися люди, як вони пристосувалися до динамічно змінних зовнішніх умов
я б питання про еволюцію і не чіпав, бо ефолюція очевидна, якщо провчив курс історії в школі, хочаб
Ага, змінились.Але в яку сторону? Більше озвіріли (війни, геноцид, штучні голодомори і т. д.).Якщо вірити в еволюцію, то можна виправдати вбивць, або ж Гітлера (який заявляв про вищість арійскої раси) пояснивши це боротьбою за існування, мовляв "виживають сильніші". Чому ми судимо вбивць, якщо вони діють по законах еволюції?
Ще один приклад "еволюції" можна бачити біля барів і пивнушок .
  • 0

#46 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.04.2010 – 22:32

Перегляд дописуЗЮП (17.04.2010 23:02) писав:

Ага, змінились.Але в яку сторону? Більше озвіріли (війни, геноцид, штучні голодомори і т. д.).Якщо вірити в еволюцію, то можна виправдати вбивць, або ж Гітлера (який заявляв про вищість арійскої раси) пояснивши це боротьбою за існування, мовляв "виживають сильніші". Чому ми судимо вбивць, якщо вони діють по законах еволюції?
Ще один приклад "еволюції" можна бачити біля барів і пивнушок .
якось вирвано з конетксту, однобокий погляд на історію, звірині інстинкти звжди були в людській природі, що начебто натякає
а от атке, вдосконалення засобів господарства, зростання ефективності праці
навіть таке, що середній ріст людини зріс
звичайно, періоди еволюції перемежовані періодами інфолюції, наприклад, Греція, пік філософською думки, після сірі віки католицизму, або ці пивні, чому вони виникають? цьому теж є причина, можливо деякі люди ще неготові, вони нерозуміють, куди викидати час який виник

доречі, от війни, енергетичний підхід до цього всього. сталася така штука, що добування їжі скоротилось на 10 операцій, і разом з тим звільнилось купа людей, їх потрібно чимось зайняти, от починаються всякі війни

доречі, якщо так проаналізувати, то перед першою і другою світовими війнами були досить вагомі удосконалення побуту
той хто копне глибше, і взагалі, вивчає щось, баче еіолюцію

ЗЮП, ти вчився в школі?
що спочатку вивчали, додавання чи множення?
навіть навчання в школі побудоване так, що йдемо від простого до складного, на простих фактах будуються складні, які являють собою цілі флормації малих

RTFM
  • 0

#47 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.04.2010 – 23:08

Перегляд дописуЗЮП (17.04.2010 22:02) писав:

Ага, змінились.Але в яку сторону? Більше озвіріли (війни, геноцид, штучні голодомори і т. д.).Якщо вірити в еволюцію, то можна виправдати вбивць, або ж Гітлера (який заявляв про вищість арійскої раси) пояснивши це боротьбою за існування, мовляв "виживають сильніші".
Тобто його поразка в ІІ-ій Світовій спростувала його ж теорію?
  • 0

#48 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 18.04.2010 – 15:36

Перегляд дописуKatod (17.04.2010 22:32) писав:

якось вирвано з конетксту, однобокий погляд на історію, звірині інстинкти звжди були в людській природі, що начебто натякає
а от атке, вдосконалення засобів господарства, зростання ефективності праці
навіть таке, що середній ріст людини зріс
звичайно, періоди еволюції перемежовані періодами інфолюції, наприклад, Греція, пік філософською думки, після сірі віки католицизму, або ці пивні, чому вони виникають? цьому теж є причина, можливо деякі люди ще неготові, вони нерозуміють, куди викидати час який виник

доречі, от війни, енергетичний підхід до цього всього. сталася така штука, що добування їжі скоротилось на 10 операцій, і разом з тим звільнилось купа людей, їх потрібно чимось зайняти, от починаються всякі війни

доречі, якщо так проаналізувати, то перед першою і другою світовими війнами були досить вагомі удосконалення побуту
той хто копне глибше, і взагалі, вивчає щось, баче еіолюцію

ЗЮП, ти вчився в школі?
що спочатку вивчали, додавання чи множення?
навіть навчання в школі побудоване так, що йдемо від простого до складного, на простих фактах будуються складні, які являють собою цілі флормації малих

RTFM
Згідний, що погляд однобокий, але хотілося показати протилежність вашому однобокому погляду. Щодо наукового прогресу і пристосуванню людини до нього, то це можна назвати тільки еволюцією в кавичках. Не утворилося нового біологічного виду. Лише завдяки розвитку комунікацій люди почали інтенсивно використовувати досвід, накопичений віками. Ще приблизно 4000 р. тому Бог оцінив людські можливості такими словами: " І промовив Господь: Один це народ, і мова одна для всіх них, а це ось початок їх праці. Не буде тепер нічого для них неможливого, що вони замишляли чинити. ". Оскільки їх задум не узгоджувався з волею Бога то він помішав їм мови. В наш час є міжнародні мови, інтернет і т. д.,тож науковцям набагато простіше проводити наради, консультації ,знаходити потрібну інформацію, а отже робити нові відкриття і винаходи.
Щодо простішого і складнішого, то поясніть мені, будь ласка, спочатку простіше - де взялася найпростіша клітина, де взялося ДНК і т. д., а вже потім поговоримо про складніше. Тільки не розказуйте байок про первинний бульон, це давно зпростовано.
  • 0

#49 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 18.04.2010 – 20:55

Перегляд дописуЗЮП (18.04.2010 16:36) писав:

Ще приблизно 4000 р. тому Бог оцінив людські можливості такими словами: " І промовив Господь: Один це народ, і мова одна для всіх них, а це ось початок їх праці. Не буде тепер нічого для них неможливого, що вони замишляли чинити. ". Оскільки їх задум не узгоджувався з волею Бога то він помішав їм мови.

Бог промову держав? Голосом з рота, як всі люди? Круто... Уявляю собі як це громко було. Мабуть і ескімоси теж почули. :)

І це той, як його, механізми узгодження бог якісь запропонував, чи у нього теж криза менеджменту? Ото в народі не дарма кажуть, що риба гниє з голови. :)
  • 0

#50 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 09:28

Перегляд дописуOdonacer (16.04.2010 21:52) писав:

Це нагадує якусь глубоку амнезію. І гірше за все всі вважають, що це нормально. Гадаємо усі звідкіляж ми взялися і хто ми взагалі і навіть нікому на думку не стане, з чогож ми такі хворі і деж нас так шандарахнуло?

Уявіть, Ви стоїте в місті посеред площі і нічого не пам"ятаєте. Ні хто Ви, ні як Вас звуть, ні звідкі Ви. Стоїте, кліпаєте очима, мимо хтось проходить, Ви запитуєте у прохожого, де я? Допоможіть мені, я не знаю хто я? Хтось Вам крутить у відповідь пальцем біля скроні...А потім Ви усвідомлюєте, що Ви десь загубили самого себе, чи Вас хтось вкрав у Вас і вже ніколи не поверне. І як далі жити, якщо не те що у Вас вже нічого нема, а і Вас самих нема.

То хтож нас так обікрав, хтож нас так шандарахнув по голові, що ми готові погодитись на любий готовий варіянт свого походження, повірити в нього, навіть в самий безглуздий, і змиритися з самим огидним від чужих людей, і думаємо, що так і повинно бути і ми аж ніяк самі не можемо знати хто ми і звідкіля ми, а з цього і навіщо ми? Отаке горе...
А де ж ваша думка з цього приводу? Що думаєте ви про виникнення життя (і не тільки людини, а в цілому)?

Повідомлення відредагував kukusja: 19.04.2010 – 09:33

• 0

#51 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 12:35

Перегляд дописуЗЮП (18.04.2010 16:36) писав:

Згідний, що погляд однобокий, але хотілося показати протилежність вашому однобокому погляду. Щодо наукового прогресу і пристосуванню людини до нього, то це можна назвати тільки еволюцією в кавичках. Не утворилося нового біологічного виду. Лише завдяки розвитку комунікацій люди почали інтенсивно використовувати досвід, накопичений віками. Ще приблизно 4000 р. тому Бог оцінив людські можливості такими словами: " І промовив Господь: Один це народ, і мова одна для всіх них, а це ось початок їх праці. Не буде тепер нічого для них неможливого, що вони замишляли чинити. ". Оскільки їх задум не узгоджувався з волею Бога то він помішав їм мови. В наш час є міжнародні мови, інтернет і т. д.,тож науковцям набагато простіше проводити наради, консультації ,знаходити потрібну інформацію, а отже робити нові відкриття і винаходи.
Щодо простішого і складнішого, то поясніть мені, будь ласка, спочатку простіше - де взялася найпростіша клітина, де взялося ДНК і т. д., а вже потім поговоримо про складніше. Тільки не розказуйте байок про первинний бульон, це давно зпростовано.
бог говорить про себе в третій особі однини, виглядає насторожуюче, він не хоче бути відповідальним за свої вчинки?:)
а щодо бульйону, звичайно, який бульйон в часи зародження життя? для бульйону потрібні якісь кістки, куряче м"ясо, сіль, і все інше
життя зароджувалося в первинній юшці, за це здається отримали нобеля, по кулінарії

хто і де спростував теорію про первинний бульйон?

розумієш, в чому проблема, можна продиференціювати все таким чином, є люди які ходять в церкву, і їм покакать на те як утворилась планета, і взагалі, на якісь синапси між подіями і процесами, вони живуть собі і добре
є люди, які довго біткалися з своїм життям, набили шишок, і вирішили, що віра усьо, і їм достатньо вірити, от овни і читають, і просто вірять в святе письмо
а є люди, які шукають зв"язки між подіями і процесами, яким якщо скажеш, Бог створив все, то вони скажуть, а яким чином, і будуть копирсатися далі в фактах створюючи теорії, які будуть найбльіше підходити до дійсності, поки не придумають, таку яка б найбільше підходила
і нові види виникають, під впливом людини виникли нові види, не тільки прирученням тварин, і селекцією, а й під впливом життєдіяльності, тварини пристосовуються під мінливі зовнішні умови
  • 0

#52 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.04.2010 – 16:25

Перегляд дописуManfred (19.04.2010 14:42) писав:

Більше того, часто це одні й ті ж самі люди, яким віра у Бога аж ніяк не заважає "копирсатися" і винаходити свої наукові теорії, наприклад: Павел Флоренський, Блєз Паскаль, академіки Павлов та Лосєв тощо. Ці речі живуть у них поряд не конфронтуючи, а доповнюючи одне одне.
Флоренський та Лосєв то передусім філософи, а філософія наче не наука, хоча філософи щодо того й досі сперечаються.
Якщо під Павловом розуміється Іван Петрович Павлов, то боюсь він був не віруючий. Хоча те, що він був не віруючий не заважало йому виступати на захист християнства в радянські часи, але його виступи проти радянських антирелігійних репресій усе ж не роблять його віруючим. Те, що Павлов був віруючий здається така ж легенда, як і те, що віруючим був Ейнштейн.
Блез Паскаль жив у ті часи, коли віруючі були майже всі. Хоча якщо згадаєте "заклад Паскаля", то й там насправді були нюанси.
Скажімо, Ньютон був віруючий, але він був і потаємний єретик.
  • 0

#53 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 19:05

Перегляд дописуkukusja (19.04.2010 10:28) писав:

А де ж ваша думка з цього приводу? Що думаєте ви про виникнення життя (і не тільки людини, а в цілому)?

Та яж такий як і всі, теж "постраждалий"... :)
А життя? Життя не виникало, воно було завжди і буде завжди. Виникають тільки нові нескінченні прояви різних форм життя і це теж було і буде завжди.
Тому як виникло життя на Землі є в якомусь сенсі питанням безглуздим, бо життя на Землі не виникало, Земля сама і є життям, як і весь Всесвіт. Але це треба тільки пригадати, а воно важко, бо всяких пройдисвітів на роль єдиних творців і вершителів судєб людства тьма тьмуща, і ім"я їм лєгіон.
  • 0

#54 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 19:50

Перегляд дописуkalamar (19.04.2010 17:25) писав:

Флоренський та Лосєв то передусім філософи, а філософія наче не наука, хоча філософи щодо того й досі сперечаються.
Якщо під Павловом розуміється Іван Петрович Павлов, то боюсь він був не віруючий. Хоча те, що він був не віруючий не заважало йому виступати на захист християнства в радянські часи, але його виступи проти радянських антирелігійних репресій усе ж не роблять його віруючим. Те, що Павлов був віруючий здається така ж легенда, як і те, що віруючим був Ейнштейн.
Блез Паскаль жив у ті часи, коли віруючі були майже всі. Хоча якщо згадаєте "заклад Паскаля", то й там насправді були нюанси.
Скажімо, Ньютон був віруючий, але він був і потаємний єретик.
щодо Паскаля, то він був, так би мовити, віруючий мимоволі, є дуже смішний принцип ПАскаля щодо цгього, який викорстовував навіть Едісон, "В бога краще вірити ніж не вірити, на всякий випадок, може повезе"
як знаєте, в Едісона над дверима весіла підкова, і йому часто казали, ти ж типу невіригш, а він казав, а вдрух повезе
  • 0

#55 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 20:18

Перегляд дописуKatod (19.04.2010 12:35) писав:

хто і де спростував теорію про первинний бульйон?
Дивися сторінку 1 допис 17 з слів "Щодо бульйону Опаріна - це байка для легковірних...."
Повне спростування теорії еволюції можна отримати, переглянувши фільми: "Крах теорії еволюції" , "Расскрывая тайну жизни", або з книжки "Життя як воно виникло? Шляхом еволюції чи творення". Книжка переконала багатьох щирих еволюціоністів в правдивості оповіді про створення.
Можу вислати цю книжку бажаючим її проаналізувати. zaets78@gmail.com
  • 0

#56 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.04.2010 – 21:36

Перегляд дописуЗЮП (19.04.2010 21:18) писав:

Дивися сторінку 1 допис 17 з слів "Щодо бульйону Опаріна - це байка для легковірних...."
Повне спростування теорії еволюції можна отримати, переглянувши фільми: "Крах теорії еволюції" , "Расскрывая тайну жизни", або з книжки "Життя як воно виникло? Шляхом еволюції чи творення". Книжка переконала багатьох щирих еволюціоністів в правдивості оповіді про створення.
Можу вислати цю книжку бажаючим її проаналізувати. zaets78@gmail.com
Ось тут про оригінал згадуваної книжки. Якщо уважно приглянутись, можна побачити, що то агітматеріал свідків Єгови. Це ви, до речі, вдруге (а може й втретє) даєте агітматеріал від свідків Єгови. Матеріал від тієї секти ви пропонували в темі "Як виникла релігія?", й здається звідти ж був ваш матеріал в темі про Великий Вибух в розділі наука.
Тут є один нюанс, в ряді країн секта свідків Єгови заборонена як тоталітарна.
Ви можете відповісти на питання в заголовку цього матеріалу, чи тут?
  • 0

#57 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 22:20

Перегляд дописуkalamar (19.04.2010 21:36) писав:

Ось тут про оригінал згадуваної книжки. Якщо уважно приглянутись, можна побачити, що то агітматеріал свідків Єгови. Це ви, до речі, вдруге (а може й втретє) даєте агітматеріал від свідків Єгови. Матеріал від тієї секти ви пропонували в темі "Як виникла релігія?", й здається звідти ж був ваш матеріал в темі про Великий Вибух в розділі наука.
Тут є один нюанс, в ряді країн секта свідків Єгови заборонена як тоталітарна.
Ви можете відповісти на питання в заголовку цього матеріалу, чи тут?
Агітматеріал? Ви явно не читали цієї книжки. Вона досить добре, науково обгрунтована. І матеріал в ній стосується піднятої вище теми. З такимже усьпіхом можна будь яку ідею, в коментарах дописувачів, важати агітацією.
Що до того що в деяких країнах (Китай, деякі мусульманські країни...) Свідків Єгови важають тоталітарною сектою, то стосовно цього інше питання: "На якому рівні демократія в цих країнах?". Сьвідки діють і зареєстровані в 236 країнах і тереторіях. Менше читайте жовту пресу.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 19.04.2010 – 22:28

• 0

#58 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.04.2010 – 22:32

Перегляд дописуЗЮП (19.04.2010 23:20) писав:

Агітматеріал? Ви явно не читали цієї книжки. Вона досить добре, науково обгрунтована. І матеріал в ній стосується піднятої вище теми. З такимже усьпіхом можна будь яку ідею, в коментарах дописувачів, важати агітацією.
Що до того що в деяких країнах (Китай, деякі мусульманські країни...) Свідків Єгови важають тоталітарною сектою, то стосовно цього інше питання: "На якому рівні демократія в цих країнах?". Сьвідки діють і зареєстровані в 236 країнах і тереторіях. Менше читайте жовту пресу.
а в мене тоді таке питання, вимерлі викопні тварини жили колись на Землі?
  • 0

#59 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 19.04.2010 – 22:36

Перегляд дописуKatod (19.04.2010 22:32) писав:

а в мене тоді таке питання, вимерлі викопні тварини жили колись на Землі?
А може то Диявол тролить, там під землею, біля аду. Спокушає нарід на теорію Дарвіна.
  • 0

#60 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 08:06

Перегляд допису---- (19.04.2010 23:36) писав:

А може то Диявол тролить, там під землею, біля аду. Спокушає нарід на теорію Дарвіна.
взагалі, я таку відповідь і очікував, але розумієш в чому питання, звідки взявся сам диявол, він же виходить теж матеріальний
одним свловом, залишається завжди проблема буття
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних