Перейти до вмісту

Життя, як воно виникло?

Повідомлень в темі: 478

Опитування: Погляд на наше походження (47 користувачів проголосувало)

Походження життя

1. Я погоджуюся з теорією еволюції (18 голосів [38.30%])

Процент голосів: 38.30%

2. Я погоджуюся з теорією розумного задуму (5 голосів [10.64%])

Процент голосів: 10.64%

3. Я погоджуюся з біблійним поглядом про створення (10 голосів [21.28%])

Процент голосів: 21.28%

4. Я погоджуюся з креаціонізмом (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

5. Я думаю що Земля заселена з космосу (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

6. В мене інший погляд на походження життя (12 голосів [25.53%])

Процент голосів: 25.53%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 Dark Gate

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2010 – 11:42

[quote name='greentea' post='587350' date='28.03.2010 01:11']Я погоджуюся з біблійним поглядом про створення, яке не суперечить теорії еволюції.[/quote]

Суперечить і ще й як!!! Бо за біблією бог створив готові форми, а еволюція дещо інше говорить! Еволюція не приймає ЖОДНОГО розумного задуму і ЖОДНОЇ волі в творенні!!!

[quote name='Хмурий Князь Вітольд' date='28.03.2010 10:02' post='587358']
Хто уявляє собі чотиривімірну фігуру?

Я поясню: починаємо з одномірного простору. Є пряма. на прямій відрізок. якщо взяти двомірний простір (площину) , складовою якого є одномірний простір - пряма, то ми візьмемо відрізок на прямій і зігнемо його. При цьому відрізок частково покине одномірний простір. та частина, що була зігнута вже не існує в одномірному просторі. Але вона існує в двомірному просторі. Так, згинаючи відрізок отримуємо квадрат на площині.

маємо квадрат на площині. а якщо його зігнути пополам? половина квадрату зникає з двомірного простору. є два прямокутники в двох двомірних просторах, що мають спільний відрізок в спільному одномірному просторі. а загалом цю фігуру в тримірному просторі ми можемо просто уявити.

У двомірному просторі, фігура з кількох одномірних просторів має стільки ж спільних нульмільних просторів. У тримірному просторі фігура з кількох двомірних просторів має стільки ж спільних одномірних просторів (ліній)

А тепер візміть куб. Для спрощення скажу так - візьмемо два куби. притулимо їх гранями. Два куби мають спільну площину, і загалом це паралелепіпед. а тепер треба один куб зігнути відносно другого так, щоб форма цих кубів залишилися не деформованою, а також щоб у цих двох кубів спільна площина залишилася спільною площиною і без зміни форми. Уявили?
З двох кубів, один переходить в інший тримірний простір. Це фігура чотиримірного простору. Цей куб залишається тої ж форми, і все ще має ту ж саму площину спільну з площиною куба. Цей куб просто зникає з нашого тримірного простору. для нас його не існує. але він все ще продовжує доторкатися до тієї ж площини нашого куба. Уявили?

Я не можу це уявити. І цим я хочу сказати, що ми ніяк не можемо уявити собі дуже багато чого. І всі ті теорії - самообман.
краще не вигадувати собі ніяких теорій самообману, як виникло життя. Ми цього ніяк не зможемо зрозуміти.

Я не згоден з твоїм агностичним посилом. Людський розум може пізнати абсолютно все - тільки потрібен час і саморозвиток. Ми все можемо пояснити і перевірити!
  • 0

#342 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 14:37

Перегляд дописуDark Gate (8.07.2010 11:38) писав:

Мені цікаво - ті 20% які погоджуються з біблійним викладом творення світу, знають, що таким чином вони стверджують що земля існує 6000 років? Що ніколи не було динозаврів? Що існував на землі Едем? Що був час на землі, коли людей було ВСЬОГО ДВОЄ? Особливо останнє цікавить, звідки взялась така варіабельність генів?

Це абсурд. Це все одно, що сказати що земля квадратна. Ви просто хворі.

Якби так було, як ти кажеш, тоді ми висновуємо наступне: - Бог, який заборонив гратися з сірниками - як всезнаючий, що Ви стверджуєте, знав вже йдучи. що діти спалять хату, а потім каратиме їх - дозволивши вчинити гріх, так? Тоді який же він благий? він просто обманник. Провокатор, гірший за кгб іста.

Я живу без бога і чудово почуваюся бо бог треба тільки не самодостатнім, слабким людям. :rolleyes:
Тут ви глибоко помиляєтеся, не знаючи ні Біблії, ні попередніх дописів тих, хто підтримує створення, а також не усвідомлюєте складності всього, що є створеним. І саме ви визнаєте, що є тупішими за безмозглий сліпий випадок, оскільки до тих пір людина не змогла придумати щось ліпше ніж те, що існує в природі, вона займається лише копіюванням і ці копії є бездарними. Не хочу повторятися, перегляньте попередні дописи на цю тему, але якщо коротко Буття 1:1 говориться, що Бог створив Землю і Небо до того, як він творив щось на Землі, отже вік Землі 6000р.- це ваші фантазії.
Динозаври існували.

Цитата

Біблійна розповідь з першого розділу Буття просто подає загальний хід творення. Вона допускає можливість, що формування землі тривало тисячі мільйонів років, і що багато тисячоліть складають шість творчих ер, або "днів", протягом яких земля була підготовлена до проживання людей.
Деякі динозаври (і птерозаври) дійсно могли бути створені в п'ятій за порядком ері, згаданій в книзі Буття, коли, за словами Біблії, Бог зробив "птаство" і "великих морських чудовиськ". Можливо, інші види динозаврів були створені в шостій епосі. Обширна кількість динозаврів з їхніми велетенськими апетитами є відповідна до достатку рослинності, який, очевидно, був у їхній час (Буття 1:20, 21, НС, 22-24).
Коли динозаври виконали своє призначення, Бог припинив їхнє життя. Але Біблія не каже, коли і як він це зробив. Ми можемо бути певні, що Бог створив динозаврів з якоюсь метою, навіть якщо зараз ми її повністю не розуміємо. Вони не були ні помилкою, ні продуктом еволюції. Те, що вони несподівано з'являються в літописі решток, без зв'язку з якимись викопними предками, і зникають, не залишаючи викопних нащадків, свідчить проти погляду, що ці тварини поступово розвивалися протягом мільйонів років. Отже, літопис викопних решток не підтримує теорію еволюції. Але він узгоджується з поглядом Біблії на творчі дії Бога.

"Варіабельність генів" була закладена Творцем. Рекомендую подивитися науковий, в деякій мірі атеїстичний фільм "В пошуках Адама".

Якщо я можу піднести 100кг, це не означає, що я це робитиму постійно. Подібно і Бог, який може передбачити майбутнє, не робить цього постійно. Крім того людину створено з свободою волі і попереджено про погані наслідки неправильної поведінки. Детальніше тема "Чому існують страждання".

Я живу, вірячи в Бога і є набагато щасливішим за вас, ведучи змістовне життя.
  • 0

#343 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4205 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 08.07.2010 – 14:47

Перегляд дописуЗЮП (8.07.2010 15:37) писав:

Тут ви глибоко помиляєтеся, не знаючи ні Біблії, ні попередніх дописів тих, хто підтримує створення, а також не усвідомлюєте складності всього, що є створеним. І саме ви визнаєте, що є тупішими за безмозглий сліпий випадок, оскільки до тих пір людина не змогла придумати щось ліпше ніж те, що існує в природі, вона займається лише копіюванням і ці копії є бездарними. Не хочу повторятися, перегляньте попередні дописи на цю тему, але якщо коротко Буття 1:1 говориться, що Бог створив Землю і Небо до того, як він творив щось на Землі, отже вік Землі 6000р.- це ваші фантазії.
Динозаври існували.
Еволюція - то не тупий випадок, то якраз протилежність випадку. Адже в теорії Дарвіна рушійною силою є природний відбір, а зовсім не випадок. Зводити еволюцію до випадку - то просто розписатись в свому нерозумінні.

Перегляд дописуЗЮП (8.07.2010 15:37) писав:

Я живу, вірячи в Бога і є набагато щасливішим за вас, ведучи змістовне життя.
Це суб’єкивні речі. Звідки во про то знаєте?
До речі, у атеїстів є лише одне життя, ніякого воскресіння. Тож ніяк не можна сказати, що вони мають менше підстав намагатись прожити його змістовно.
  • 0

#344 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 08.07.2010 – 16:10

Перегляд дописуSergiy_K (8.07.2010 12:39) писав:

бог був веселун і спецом зарив в землю на різній глибині кістки динозаврів з відповідними вмістами радіонуклідів, щоб людині було чим розважатись! Воздадим хвалу господу за його дар - палеонтологію!

Ні, він позаривав кістки динозаврів, щоб випробувати силу віри в нього. Ояк! Палеонтолухи будуть горіти в аду. :rolleyes:

Перегляд дописуSergiy_K (8.07.2010 12:39) писав:

а на 13-тий день, після того як бог культурно відпочив з нагоди сотворення світу та провітрився з бодуна, він створив генетичні мутації

А це вже проіскі сатани, який спотворює його досконалі ТВАРіння.
  • 0

#345 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 21:36

Перегляд дописуkalamar (8.07.2010 14:47) писав:

Еволюція - то не тупий випадок, то якраз протилежність випадку. Адже в теорії Дарвіна рушійною силою є природний відбір, а зовсім не випадок. Зводити еволюцію до випадку - то просто розписатись в свому нерозумінні.

Це суб’єкивні речі. Звідки во про то знаєте?
До речі, у атеїстів є лише одне життя, ніякого воскресіння. Тож ніяк не можна сказати, що вони мають менше підстав намагатись прожити його змістовно.
Коли б той випадок був сліпий - то пів біди, який з сліпого спрос. А от до природнього відбору, боротьби за існування, мутації, ... багато питань, і не тільки в мене, а й в самих евулюціоністів.

Згідний, що субєктивні, на це і писав те речення. Поняття щасття і змісту в житті в кожного своє. Можна було б поговорити про благородність, важливість життєвих цілей і про те, що є справжнім щастям, але такі обговорення ні до чого не приведуть.
  • 0

#346 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 09.07.2010 – 02:00

Перегляд дописуManfred (1.07.2010 16:52) писав:

У християнстві просто є пріоритетність значущости: глечик ніхто не вважає вищим за гончаря, який його виліпив, бо це просто нерозумно.

Ги ги ги ги. Манфреде, ти б уже хоч слідкував за собою. Порийся, он ти недавно заявляв що для христян ПРИОРИТЕТОМ є новий заповіт. А баєчку про горшечника зі старого витягнув. Нє харашо.

Цитата

Мої — православними християнами і, можливо, дехто католиками, юдеїв не було.

Не бачу різниці. Хоч так, хоч так - юдейської віри. Читай Павла. Він тобі це доведе бєз напряга.

Цитата

Це ж очевидно з того, що ви пишете. Пояснюється теж досить просто, ви з села, а у селі євреїв рідко можна зустріти, ці люди живуть там де вирує життя, а не животіє, хз чому, але так історічєскі сложилось і тому ви їх бачили може одного або двох за життя і вони для вас щось страшне і незрозуміле, бо чуже. Це зветься ксенофобією. Я ж людина міська у другому поколінні, бачив євреїв вдосталь у своєму житті і не лякаюся їх і не почуваюся гіршим за них. Дивлюся на християнство спокійно без будь-яких ксенофобських збочень та переляків. У цьому різниця наших поглядів на релігію: погляд сільський проти погляду міського. Звісно я не претендую на будь-яку архетипальність, погляд Каламаря теж міський, хоч і протилежний моєму, але і серед селян сподіваюсь досить є ваших опонентів.

Тут ти купу дурниць нагородив. Особливо про село і євреїв. Розсмішив. Я не маю ксенофобських збочень, Манфреде. Але до євреїв маю фізичну огиду. І як вільна людина, маю на це право. Ги.
Щодо села, Манфреде, то це не тема розділу. Коротенько можу тобі сказати що досить непогано говорю арабською мовою. Це не жарт. І пробув я в певних країнах не рік, не два і не три. І євреїв бачив більше, ніж ти в свому житті сірників спалив. Окрім Афгану. От там я їх не бачив. Ну хіба шо Кобзони навідувались, закликаючи нас патріотічєскімі песнямі жертвувати разлічнимі частямі тєла. Але то таке. І до речі, Манфреде, у південному (тоді ще) Йемені, тих жидів (чорні але з волоссям кольору ржавчини) я бачив більше, ніж в Україні. І ісламських фундаменталістів знав особисто. І серед палестинців-"хананеян" маю не тільки знайомих, але і друзів. Ми їх готували, Манфреде. Чудові хлопці були, між іншим. От ти б їм розказав про євреїв, а я б послухав. Отака архетипальність у нас виходить. Муфум, Манфреде ? Не сміши мене більше "велкорозумними" висновками.

Цитата

Бачу, що вас таки зачепило, отже я влучив точно

Нє, Манфреде. Стріляєш ти паршиво. Не влучно. Сплошне молоко. Тренуйся.

Цитата

Неможливо "втюхати" людині те, чого немає у її душі від початку. Саме тому, що душа людини за природою своєю християнка людина і чує і розуміє голос Отця Небесного. Тут подібне тягнеться до подібного:

Криша в людини їде як індивідуально, так і колективно. Я таке бачив не раз, Манфреде. Ти мене не здивував.

Цитата

Тема критерія таки не розкрита. Спробуйте ще. У чому проявляється вампірізм?

Вчись логіці. У тебе з нею туго. Тоді і дасться тобі вампіризм.

Цитата

Тобто ви таки нарешті визнаєте, що помилялись?

Цитата

Ну і після цього ви ще стверджуватимете, що знаєте Біблію? Це ж базові речі у християнстві
.

Ти знову смієшся зі своєї ж непослідовності щодо пріоритету нового заповіту визнаючи базовими, тези зі старого.
Окрім тОго, у христянство взагалі немає ніякої бази, поскільки віра в Христа тримається на вірі в чудо. Ги.

Цитата

Бог створив гармонію,

Клініка. Це не лікується. Ну хіба що існують взаємовизнані людством факти тОго, що єгова творив гармонію. То які ті факти, Манфреде, окрім хворобливої уяви ?

Перегляд дописуЗЮП (2.07.2010 10:08) писав:

Люди, минаючи закони і постанови Бога, граються з вогнем, заспокоюючи себе що Бога нема, або він не бачить. До чого це призведе?

Як відомо, законів отриманих Моше на Сінаї було 613. Ти їх усі виконуєш, чи тіко язиком мелеш ?
  • 0

#347 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.07.2010 – 14:39

Перегляд дописуManfred (9.07.2010 15:28) писав:

Одна особа колись сказала мені, що по-справжньому добрим може бути лише людина у якої ніц за душею не має, ні грошей, ні сили, анічогісінько.
бути добреньким дуже вигідно, в процесі примазування до тих хто чогось має багато, а примазавшись не треба взагалі напрягатись продавай свою добрякуватість за сходну цену і будеш в шоколаді, це вам не напрягатись-виживати, главная бить мілашкай з таким slutкаватим душком

У мене є певні сумніви щодо того, що посмертна доля атеїстів стовідсотково залежатиме від їх уяви про неї, а не підкорятиметься реально-існуючим всесвітнім законам посмертного існування.
Тільки ексгумація врятує твою свідомість від непевності! :rolleyes:
  • 0

#348 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 14:58

Перегляд дописуManfred (9.07.2010 15:49) писав:

Наприклад, тіло св. Алєксандра Свірського де тільки не побувало, у найнесприятливіших умовах. І нічого йому не сталося, як було нетлінним, так ним і лишилося. Так що не перебільшуйте значення матеріяльних чинників.
от же яка чудь валшебная! а вскритійо, вкритійо не проводили? цікаво ж опчєствіннасті!
  • 0

#349 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 15:21

Перегляд дописуManfred (9.07.2010 16:07) писав:

Проводили і досліджували, але висновки, як завше у таких випадках невтішні: наука наразі не здатна це явище пояснити :rolleyes:
а пруф на звіт про розтин можна?
  • 0

#350 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 16:37

Перегляд дописуManfred (9.07.2010 16:31) писав:

Дик, а Ґуґль вам нашо? Ланку на віку давав вище, вам і карти в руки, шукайте на здоров'я, не маленький, захочете — знайдете ;-)

аяяй, як ти по-християнськи дядю Сірожу наїб обманув! не було ніякого вскритія, пишуть - разок рентгенчиком просвітити, нагтьом пащолкали і всьо! учоні гексперти :rolleyes:
  • 0

#351 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 09.07.2010 – 16:59

Перегляд дописуManfred (9.07.2010 15:49) писав:

Наприклад, тіло св. Алєксандра Свірського де тільки не побувало, у найнесприятливіших умовах. І нічого йому не сталося, як було нетлінним, так ним і лишилося. Так що не перебільшуйте значення матеріяльних чинників.

Звичайний матеріяльний чинник. Напевно той Свірський харчувався якоюсь гидотою, наприклад купоросом.
У Европі вже давно помітили при переміщенніи кладовищ, оскільки міста розростаються, що трупи нині не розкладаються, навіть ті, які пролежали в землі тридцять років . Стали проводити дослідження і визначили, що причина в харчових консервантах . Їжа настільки стала "свята", що вже і трупи стають святими Свірськими і не розкладаються . :rolleyes:

Повідомлення відредагував Odonacer: 09.07.2010 – 17:00

• 0

#352 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 19:55

Був сьогодні на конгресі Свідків Єгови, отримали дві нові досить цікаві брошури на вищезгадану тему.
1) Походження життя. Пять важливих запитань.
Зміст:
1 Як зародилось життя?
2 Чи якась форма життя дійсно проста?
3 Звідки походять інструкції?
4 Чи всі живі організми мають одного предка?
5 Чи розсудливо довіряти Біблії?
2) Чи виникло життя само по собі?
Зміст
Жива планета
Задум чи випадок?
Еволюція: міфи і факти.
Наука і Біблія про появу життя
Чи важливо вірити у створення?
Досить цікаве чтиво, рекомендую прочитати.
  • 0

#353 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 09.07.2010 – 21:48

У мене є певні сумніви щодо того, що посмертна доля атеїстів стовідсотково залежатиме від їх уяви про неї, а не підкорятиметься реально-існуючим всесвітнім законам посмертного існування.
Дурдом. Докотився ти Манфреде. Ану мо штрикни сюди "реально-існуючі закони посмертного існування", а я почитаю. Звісно ж, що почитаю в тОму випадку, якщо раніше не лусну від сміху.

Цитата

Не пересмикуйте, те що Новий Заповіт є пріоритетом зовсім не означає, що Старий є неправильним. А про "баєчку" теж не вгадали, я саме Омара Хайяма читав у нього ця метафора через вірш.
Ну, по-перше спочатку була байбла, а вже потім Омар, разом з Хаямом. Так що баєчка все таки зі старого заповіту.

Цитата

Я теж раніше не бачив різниці між певними речами, які згодом стали геть відмінними. Так що майте терплячість — колись, можливо, і ви побачите цю різницю.

Судячи з твоїх висновків, ти ВЗАГАЛІ ще НІЧОГО не бачив. Окрім власних марень. І от якраз в цьому, я розуміюсь добряче.

Цитата

Тобто ваша "воля" полягаю у тому, щоб гидувати людьми? А от наша воля полягає у тому, щоб бачити у кожній людині Образ, ікону Бога, тому християни і віруючі инших релігій не гидують людьми. Відчуйте різницю.
Не людьми, Манфреде, а євреями. Це різні речі. Одне до другого не ліпиЦЦя. Ги.

Цитата

Чудово! Тепер все зрозуміло. Справа у тому, що війна особливо у таких умовах, як ви описали часто змінює свідомість, инколи незворотним чином. Я собі чудово уявляю скільки жорстокости і ненависти ви бачили і звідси й усе несприйняття тонких християнських істин Любови.

ШО, чудово ? ШО тобі зрозуміло ? ШО ти собі чудово уявляєш ? Ти хоть поняття про це маєш, окрім "чудової уяви" ? Дєтскій лєпєт.

Цитата

Тобто, пояснити таки слабо?

Пояснити ШО ? Як можна щось пояснити людині, котра живе "чудовими уявами" ? Так що, Манфреде, то тобі слабо ЗРОЗУМІТИ, а не мені пояснити. Куди вже конкретніше, як я тобі сказав про психологічний вампіризм.

Цитата

Ну от на прикладі будинку. На чому він тримається? Правильно на фундаменті. Тобто фундамент є базовим для нього. А чи може бути фундамент пріоритетною головною частиною у будинку? Очевидно, що ні. Бо кожному є зрозуміло, що головне це приміщення для житла. Так вже ясніше?

Цей "великорозумний" висновок щодо порівнянь старого і нового заповіту, я знав, Манфреде, раніше ніж ти народився. Але, бачиш яка заковика, ще ніхто з любітєлєй христяно-сектантської тріпології не зміг окреслити периметр ТОГО фундаменту. Мо ти ризикнеш ? І це по-перше. А по-друге, Манфреде, вся штука христянства в тОму, що воно МАЄ СВІЙ ВЛАСНИЙ НАРІЖНИЙ КАМІНЬ. І ти його, ну ніяк, у фундамент вже не вліпиш. Тобто, треба будувати СВІЙ. А свій, христянський фундамент, Манфреде, як не крути, є вірою В ЧУДО. Ось так, тобі зрозуміло, логік ти нещасний ?

Цитата

Гаразд, хто її (гармонію) творив, коли не Бог, яка ваша версія?

Манфреде, не сміши мене дєтськімі питаннями. Якщо ти маєш власне уявлення про гармонію, це зовсім не означає її єгово-божественне походження. Гамонія є людським терміном, і людським же визначенням. Водночас, вона не є чимось постійним і загальноприйнятним у світі. Ну а якщо тобі вже здалось що твоя власна бурхлива уява є ототожненням божественної гармонії, то....тут я тобі не порадник. Це до психіатра.

Повідомлення відредагував Безбожник: 09.07.2010 – 21:51

• 0

#354 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 10.07.2010 – 03:06

Перегляд дописуЗЮП (9.07.2010 20:55) писав:

Був сьогодні на конгресі Свідків Єгови, отримали дві нові досить цікаві брошури на вищезгадану тему.
1) Походження життя. Пять важливих запитань.
Зміст:
1 Як зародилось життя?
2 Чи якась форма життя дійсно проста?
3 Звідки походять інструкції?
4 Чи всі живі організми мають одного предка?
5 Чи розсудливо довіряти Біблії?
2) Чи виникло життя само по собі?
Зміст
Жива планета
Задум чи випадок?
Еволюція: міфи і факти.
Наука і Біблія про появу життя
Чи важливо вірити у створення?
Досить цікаве чтиво, рекомендую прочитати.

Ну, щодо того як брехуни-свідки подають та ПЕРЕБРІХУЮТЬ свої "глибоконаукові праці", то бажаючі, можуть познайомитись ось тут, наприклад.
http://god-mankind.r.../Iiiidanrod.htm
--------------------------------------------------------------
Сдунься, ЗЮПе, разом зі своїми брошюрками. Скажи мені, на прощання, таке : он ти там вище вшарашив, що динозаври були. Я не проти, але мене цікавить, вони були до потопу, чи після ? І взагалі, раз ти таке видав, то мусиш відповісти, коли сАме динозаври були згідно з біблією ? І головне, де про це можна прочитати у писанні ?
  • 0

#355 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 13.07.2010 – 19:35

Шановні еволюціоністи і атеїсти, поясніть мені, будь-ласка, як ви собі уявляєте зародження життя? Бо що говорити про еволюцію, відбір і т.д., якщо ні Дарвін, ні сучасні еволюціоністи не можуть внятно пояснити саме як те життя появилося спочатку. Тут, пане Каламар, без сліпого випадку не обійшлося.
  • 0

#356 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 13.07.2010 – 19:42

Перегляд дописуЗЮП (13.07.2010 20:35) писав:

Шановні еволюціоністи і атеїсти, поясніть мені, будь-ласка, як ви собі уявляєте зародження життя? Бо що говорити про еволюцію, відбір і т.д., якщо ні Дарвін, ні сучасні еволюціоністи не можуть внятно пояснити саме як те життя появилося спочатку. Тут, пане Каламар, без сліпого випадку не обійшлося.
о пане релігійний активіст, перш ніж закидуватися такими сирьйозніми питаннячками, погугліли би для початку, і для початку /але тілько для початку/ обов’язково б надибали щось накшталт великого вибуху /підкреслений текст - то ссилька, по ньому треба клікнути :angry1:/

Повідомлення відредагував d^.^b: 13.07.2010 – 19:43

• 0

#357 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 13.07.2010 – 21:27

Перегляд дописуd^.^b (13.07.2010 19:42) писав:

о пане релігійний активіст, перш ніж закидуватися такими сирьйозніми питаннячками, погугліли би для початку, і для початку /але тілько для початку/ обов’язково б надибали щось накшталт великого вибуху /підкреслений текст - то ссилька, по ньому треба клікнути :angry1:/
Яке відношення до виникнення життя на Землі має "великий вибух"? Я мав на увазі виникнення найпростіших життєвих форм, скажімо "прокаріоти", того, з чого мала би початися еволюція на Землі. Великий вибух - це теж теорія для легковірних, але про неї поговоримо пізніше. Спочатку самі вдумчиво прочитайте статтю, на яку давали мені посилання, використайте той же критичний підхід, що й до релігії.
  • 0

#358 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.07.2010 – 20:46

Перегляд дописуЗЮП (13.07.2010 22:27) писав:

Яке відношення до виникнення життя на Землі має "великий вибух"? Я мав на увазі виникнення найпростіших життєвих форм, скажімо "прокаріоти", того, з чого мала би початися еволюція на Землі. Великий вибух - це теж теорія для легковірних, але про неї поговоримо пізніше. Спочатку самі вдумчиво прочитайте статтю, на яку давали мені посилання, використайте той же критичний підхід, що й до релігії.
ну якщо пане мав на увазі саме планету Земля, то й сформульовувати питання було необхідно відповідним чином.... :ggggg:

а відповіді на запитання зразку "що було раніше – курка чи яйце" навряд чи хтось колись та й знайде
тому й, що само по собі логічно, пояснювати такі складні основи світотворення якоюсь дитячою казочкою про всемогутнього чувачка на ім’я Бог, який з легкої руки створив Землю та Місяць - то взагалі безглузда несинітниця :)

і взагалі я у захваті від ціє закономірності, коли релігійники задають риторичні питання, намагаючись довести свою правоту :)
  • 0

#359 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4205 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 16.07.2010 – 04:01

Перегляд дописуЗЮП (13.07.2010 20:35) писав:

Ніхто достеменно не знає як виникло життя на Землі. Сдід багато більше знати, що таке життя, щоб братись імовірності рахувати. Але я не вірю в надприродне походження життя.
Якщо ти натякаєш, що життя Бог створив, то хто створив Бога?
  • 0

#360 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2010 – 11:08

Перегляд дописуkalamar (16.07.2010 05:01) писав:

Ніхто достеменно не знає як виникло життя на Землі. Сдід багато більше знати, що таке життя, щоб братись імовірності рахувати. Але я не вірю в надприродне походження життя.
Якщо ти натякаєш, що життя Бог створив, то хто створив Бога?
бога створило сонце, а тепер треба придумати хто створило Сонце:)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних