Перейти до вмісту

Життя, як воно виникло?

Повідомлень в темі: 478

Опитування: Погляд на наше походження (47 користувачів проголосувало)

Походження життя

1. Я погоджуюся з теорією еволюції (18 голосів [38.30%])

Процент голосів: 38.30%

2. Я погоджуюся з теорією розумного задуму (5 голосів [10.64%])

Процент голосів: 10.64%

3. Я погоджуюся з біблійним поглядом про створення (10 голосів [21.28%])

Процент голосів: 21.28%

4. Я погоджуюся з креаціонізмом (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

5. Я думаю що Земля заселена з космосу (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

6. В мене інший погляд на походження життя (12 голосів [25.53%])

Процент голосів: 25.53%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.05.2010 – 20:55

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 15:20) писав:

заманлива ідея
і чим довше я про неї думаю, тим більше вона мені здається привабливою<_<

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 20:50) писав:

в всесвіті все гармонійні коливання, починаючи від обертання галактик і метагалактик, і не закінчуючи, але зупиняючись на фотонах, і далі вглиб
те саме рівняння Шредігенгера, це ж розподіл ймовірності, розв"язком якого є теж гармоніка, звичайно затухаюча гармоніка, але...
дуже багато процесів можна подати як гармонічні коливання, якщо неможна, то можна організувати так було гармонійне коливання
Я так зрозумів, що місяців через 9 можна буде відкрити тему "Поздоровляємо Катода з народженням дитини"
  • 0

#322 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2010 – 22:12

Перегляд допису---- (28.05.2010 21:55) писав:

Я так зрозумів, що місяців через 9 можна буде відкрити тему "Поздоровляємо Катода з народженням дитини"
головне не забудь, і мені нагадай<_<
  • 0

#323 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.05.2010 – 22:14

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 22:12) писав:

головне не забудь, і мені нагадай<_<
Нагадає тест з полосочками "Виникло життя, не виникло, виникло..."
  • 0

#324 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 29.05.2010 – 01:14

Перегляд дописуБезбожник (28.05.2010 17:40) писав:

Вовчику ! Ти хоч і надувся як незаймана дівчина, замість :"любіть ворогів ваших" (вже не кажу "моліться за них"), я, одначе, запитаю погляд православного християнина на одну цікавинку в біблії. Питати у сектантів не хочу, їх відповідь мені відома наперед. У свого найкращого друга Манфреда (ей, Манфреде, ти не проти?) в цьому роділі, теж питати не хочу, бо отримаю у відповідь затяжне плетіння "манфредового павутиння". З іншого боку, православ*я, на мій погляд є найбільш поміркована течія в христянстві. Так от : в біблії, на початку творіння життя на Землі, є дві паралельних історії. Спочатку (Буття 1/26-27) були створені чоловік і жінка одночасно. Відповідно цього, логіка підказує, що вони були створені з рівними правами.
В другому ж випадку (2-7/18, 21-24), спочатку був створений чоловік, а з його ребра була створена....ні, не просто жінка а сАме (рос. жена). Дружина. Звертаю на це увагу. Тобто, мова вже пішла про приниження ролі жінки як такої, в дальнійших текстах біблії.
По якихось причинах, і чомусь, дальнійша історія про першу пару з біблії випадає. Зате іторія про чоловіка і його дружину отримала розвиток. Чому, Вовчику, таке трапилось з погляду православ*я ? Адже ім*я тієї першої відоме в усьому світі, і не є вигадкою, бо про це сказано в юдеїв.

Це можна пояснити дуже просто. В першому випадку ведеться загальна хронологія створення світу, де в останній день творіння по "образу и подобию" були створені перші люди, яким Бог тут же заповів плодитися та розмножуватися, а також мати владу над тваринами(тут людину не можна порівнювати з твариною, бо заповідав Бог панувати над живим світом). В другому наведеному уривку вже акцентується увага на тому, що саме через прах та дихання Божого маємо не просто чергове творіння як тварина або птах(які просто були створені), а цілком розумне духовне творіння. Крім того з другого уривка ми дізнаємось про рівність жинки(в першому уривку про це не було мови), бо створена була вона з ребра, що в алегоричному сенсі означає про рівність, єднанння та підтримку між чоловіком та жінкою(до цього ще перше згадування про шлюб, як добровільний союз).Чому ви віришили, що шлюб принижує не можу зрозуміти<_<. Крім того окремо підкреслюється настанова про заборону вживання плоду з дерева пізнання добра та зла, порушення якої призведе до смерті(хвороби та смерть увійде в тіло та поверне людину до праху)
Отже:
Буття 1/26-27 - Перша згадка про людей, як творіння та суть в їх можливості вчитися, творити та мати можливсть споглядати навколишній світ, місце серед інших творінь
Буття 2-7/18, 21-24 - Уточнення факту, що людина має духовну суть, жінка є рівною другою половиною у шлюбі, бо сказано

Цитата

24 Потому оставит человек отца своего и мать свою и прилепится к жене своей; и будут [два] одна плоть.
. Крім того підкреслюється, що серед тварин не знайшлося рівного людині, має владу, бо ім'я дає(знову згадка про місце людини в світі), а також згадується головна заборона, що призведе до смерті та праху.

Маю надію, що хоч трохи відповів вам на питання.

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 13:51) писав:

біблію писали теж прості люди, і звичайно те що вони робили ніяк не підтверджує того, що цю гармонію хтось створив, натомість, вони самі дослідили експериментально явище гармонії і знайшли основні закономірності
Гармонію, як і вічність неможливо дослідити, бо суть їх пізнання зводиться до філософського розуміння речей. Дослідили експериментально з закономірностями безмежного Всествіту? У пробірці дослідили можна розуміти:ggggg:

ти вводиш поняття гармонії через щось, що неможна довести, і в роботах дослідників ніколи не було мети довести те що ти кажеш, вони просто досліджували, і не думали ні про який
натомість, є куча самозаперечень в біблії, вони наводились в даній темі, що неможна назвати гармонійним

Досліджувати можна те, що є підвласне нашому світу та розумінню, усе інше лише припущення та філософські викладки:happy1: Що є розумінням вічності у віручих людей я вже писав.

це смішно, якщо керуватись тим, що на цих людей вплинув дух, то в принципі бути друкарською машинкою досить просто
якщо вважати, що писали таки люди свої думки, то ми виключаємо вплив якогось там ефімерного духа
якщо вважати що вплив духа це таки є розумність людей, то це швидше нагадує підганяння існуючої ситуації під своє світобачення

Якщо ви вважаєте, що чути голос Бога, одночасно з цим мати можливість вірно трактувати одкровення, дуже легко, то нагадую вам, що не кожній людині відкривалась воля Божа, бо для цього треба бути дуже підготовленним, чистим у серці і думках, а це дуже багато праці над самим собою Чи можна порівнювати гармонію, що відкривав Бог лише окремим підготовленим людям та звичайні, небогонатхненні дослідження піфагорійцями на основі лише обмеженого споглядання окремої планети Земля. Небо та земля одним словом.

Перегляд дописуkalamar (28.05.2010 14:45) писав:

Де там та гармонія, нема ніякої гармонії у Всесвіті. Оскільки мене в цій темі на цитати потягло, то
"The more the universe seems comprehensible, the more it seems pointless."
"Чм більше Всесвіт здається зрозумілим, тим більше він здається беззмістовним"
Той самий Стівен Вайнберґ.
Як на мене, то якщо у Всесвіту є творець, то він радше негідник, й мабуть зовсім не бог, а богом лише прикидається. До того ж він створив Всесвіт і кудись змотався.

Беззмістовний, бо нема розуміння у людини цієї сенсу свого життя. Дуже сумніваюся, що він хоч трохи наблизився до розуміння, а тому відправляю цього пана до класичного вислову Сократа "Scio me nihil scire" , що в перекладі "Я знаю тільки те, що нічого не знаю" Ось це є більш розумною та поміркованою позицією.

Повідомлення відредагував vovchik2385: 29.05.2010 – 01:15

• 0

#325 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 29.05.2010 – 07:21

Перегляд дописуkalamar (28.05.2010 15:33) писав:

Waw, Маефреде, дуже гарно, що ви пояснили потаємний зміст тієї алегорії. Бо я ніяк не знав, як її тре розуміти. А виявляється, означає вона, що не заслуговує не життя будь-що, що не приносить плодів Господу. Це пояснює багато моментів із Біблії, як потоп, Содом та Гомору...
Особливо цікава остання частина, там де по Марку, й де вказано, що та смоківниця була дефективна від народження й підлягала знищенню.
достойні плоди Господу Єгові також приносять скунси, крокодили, акули, колорадські жуки, глисти, бичачі ціп'яки, воші, бактерії чуми, лихоманки та грипу... тоді також служителі христові попи "пожинають" врожай, коли похорон спровадять... це так характеризує люблячого єгову. (Бо Род такими заморочками не переймається -породити породив, богиня Лада виводить на лад, а береженого і Род береже <_< ).

Перегляд дописуvovchik2385 (29.05.2010 02:14) писав:

Це можна пояснити дуже просто. В першому випадку ведеться загальна хронологія створення світу, де в останній день творіння по "образу и подобию" були створені перші люди, яким Бог тут же заповів плодитися та розмножуватися, а також мати владу над тваринами(тут людину не можна порівнювати з твариною, бо заповідав Бог панувати над живим світом). В другому наведеному уривку вже акцентується увага на тому, що саме через прах та дихання Божого маємо не просто чергове творіння як тварина або птах(які просто були створені), а цілком розумне духовне творіння. Крім того з другого уривка ми дізнаємось про рівність жинки(в першому уривку про це не було мови), бо створена була вона з ребра, що в алегоричному сенсі означає про рівність, єднанння та підтримку між чоловіком та жінкою(до цього ще перше згадування про шлюб, як добровільний союз).Чому ви віришили, що шлюб принижує не можу зрозуміти:ggggg:. Крім того окремо підкреслюється настанова про заборону вживання плоду з дерева пізнання добра та зла, порушення якої призведе до смерті(хвороби та смерть увійде в тіло та поверне людину до праху)
Отже:
Буття 1/26-27 - Перша згадка про людей, як творіння та суть в їх можливості вчитися, творити та мати можливсть споглядати навколишній світ, місце серед інших творінь
Буття 2-7/18, 21-24 - Уточнення факту, що людина має духовну суть, жінка є рівною другою половиною у шлюбі, бо сказано
. Крім того підкреслюється, що серед тварин не знайшлося рівного людині, має владу, бо ім'я дає(знову згадка про місце людини в світі), а також згадується головна заборона, що призведе до смерті та праху.

Маю надію, що хоч трохи відповів вам на питання.
Що ти мелеш, Вовчіку, боже, боже... НЕ ВІДПОВІВ АНІТРОХИ.

Апостол Павло (такий самий біблієписюн, як і автор "Буття") висловився недвозначно: не чоловік походить від жінки, а жінка від чоловіка. Тому: таким самим робом, як Христос - голова Церкві, чоловік - голова жінці. (тобто в спірних ситуаціях у християн чоловік завжди має право на верх. а може жінкам теж деколи хочеться бути зверху, скажімо рівноправно, тобто 50/50)?). Жінки-християнки нехай не повчають. Нехай не носять коротке волосся.

Заборона, про яку йдеться у Біблії - це лоховський развод. Гадаю, насправді адаму і єві ніякий бог взагалі нічого не казав, вони просто слухали своє серце, свої інстинкти ЗАНАДТО (а мозок, як і ти, Вовчіку, вмикали рідко.). Тому й кажуть: дай серцю волю - заведе в неволю.

Повідомлення відредагував Родослава09: 29.05.2010 – 07:26

• 0

#326 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 29.05.2010 – 09:11

Перегляд дописуРодослава09 (29.05.2010 08:21) писав:

достойні плоди Господу Єгові також приносять скунси, крокодили, акули, колорадські жуки, глисти, бичачі ціп'яки, воші, бактерії чуми, лихоманки та грипу... тоді також служителі христові попи "пожинають" врожай, коли похорон спровадять... це так характеризує люблячого єгову. (Бо Род такими заморочками не переймається -породити породив, богиня Лада виводить на лад, а береженого і Род береже <_< ).
Дурниці, бо "плоди"(тобто віра Бога та творіння добрих справ на його уславлення) можуть приносити тільки люди. Якщо ви не розумієте зміст алегорії, то хоча б не показуйте це. В якійсь темі я читав, що деякі вважають тварин грішними, але нагадую, що тільки в людину увійшло дихання Бога, тільки людина має душу, і тому тільки людина, її віра та справи при земному житті будуть розглянуті на Страшному Суді.

Цитата

…наши старики, старухи и девушки не молятся о том, чтобы стать достойными восприятия святого духа, но в эти три дня, когда надлежало бы предаваться размышлениям (троицын день, духов день…), сходятся старухи, женщины и девушки, но не в храм, не на молитву, а на пляски; не к богу взывать, но к дьяволу: Issaya, Lado, Hely, laya. Если таковые не покаются, то пойдут вместе с lassa, Lado на вечные муки.1423 год (Ченстоховская рукопись Яна из Михочина):

Що ти мелеш, Вовчіку, боже, боже... НЕ ВІДПОВІВ АНІТРОХИ.
Апостол Павло (такий самий біблієписюн, як і автор "Буття") висловився недвозначно: не чоловік походить від жінки, а жінка від чоловіка. Тому: таким самим робом, як Христос - голова Церкві, чоловік - голова жінці. (тобто в спірних ситуаціях у християн чоловік завжди має право на верх. а може жінкам теж деколи хочеться бути зверху, скажімо рівноправно, тобто 50/50)?). Жінки-християнки нехай не повчають. Нехай не носять коротке волосся.
Заборона, про яку йдеться у Біблії - це лоховський развод. Гадаю, насправді адаму і єві ніякий бог взагалі нічого не казав, вони просто слухали своє серце, свої інстинкти ЗАНАДТО (а мозок, як і ти, Вовчіку, вмикали рідко.). Тому й кажуть: дай серцю волю - заведе в неволю.
Питання перш за все було про дві історії, але нема в них протирічь між собою, бо вони по різному відкривають суть свторення та призначення людини.
Можете гадати скільки хочете, але сказано

Цитата

Потому оставит человек отца своего и мать свою и прилепится к жене своей; и будут [два] одна плоть.
Тобто не сказано про нерівність, скоріше навпаки. В справах церкви жінка теж приймає участь від мінімального виконання настанов та відвідування церкви до високого служіння десь у монастиру. Жінка повинна слухатися чоловіка, а чоловік повинен прислухатися до думок жінки. Якщо у вас в сім'ї є перш та нема другого, то це тиранія, а якщо друге, то слабохарактерність, безвільність чоловіка. Приведіть вислів апостола Павла, де він висловився про неоднозначність походження всупереч Старому Заповіту, дуже цікаво де ви це прочитали. Наші предки не мали проблем з тим хто в хаті головний:ggggg:
  • 0

#327 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.05.2010 – 11:28

ну да, ви ще побийтесь
а тема про походження життя, доречі, і це непорозуміння, начебто натякає<_<

Manfred, що скажеш, наш світоч світить на два скельця, і це світло інтерферує?
чи це ознака того, що існує свобода інтерпритації?
:ggggg:
  • 0

#328 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 29.05.2010 – 13:07

достойні плоди Господу Єгові також приносять скунси, крокодили, акули, колорадські жуки, глисти, бичачі ціп'яки, воші, бактерії чуми, лихоманки та грипу... тоді також служителі христові попи "пожинають" врожай, коли похорон спровадять... це так характеризує люблячого єгову. (Бо Род такими заморочками не переймається -породити породив, богиня Лада виводить на лад, а береженого і Род береже ).

Перегляд дописуvovchik2385 (29.05.2010 10:11) писав:

Дурниці, бо "плоди"(тобто віра Бога та творіння добрих справ на його уславлення) можуть приносити тільки люди. Якщо ви не розумієте зміст алегорії, то хоча б не показуйте це. В якійсь темі я читав, що деякі вважають тварин грішними, але нагадую, що тільки в людину увійшло дихання Бога, тільки людина має душу, і тому тільки людина, її віра та справи при земному житті будуть розглянуті на Страшному Суді.

Та все зрозуміло. Глисти йєгові рідніші, а от людину можна і вбити. <_<
  • 0

#329 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.05.2010 – 15:12

Перегляд допису---- (28.05.2010 15:23) писав:

А може статевим шляхом?

Гм...Пан, як завжди правий. Однак, пан забув пояснити : хто ж кого трахнув щоби з*явилось життя ? Ги ги.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.05.2010 – 15:13

• 0

#330 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 30.05.2010 – 17:24

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 21:50) писав:

в всесвіті все гармонійні коливання, починаючи від обертання галактик і метагалактик, і не закінчуючи, але зупиняючись на фотонах, і далі вглиб
те саме рівняння Шредігенгера, це ж розподіл ймовірності, розв"язком якого є теж гармоніка, звичайно затухаюча гармоніка, але...
дуже багато процесів можна подати як гармонічні коливання, якщо неможна, то можна організувати так було гармонійне коливання
А в якому сенсі ти слово гармонія розумієш? Якщо синусоїда - то так, гармонічні коливання - то вживання терміну, такий тип коливань чомусь вирішили називати гармонічними. Мабуть від музики, де гармонія то звучання, а звукова хвиля теж синусоїдою здавалась. Але ж галактики не звучать. Перенесення значення слова в терміні гармонічні коливання, на найширше значення слова гармонія, як злагодженість, зовсім инше. Невже не чув, що "людині треба жити у гармонії із природою", по твоєму, ця фраза означає, що людина має коливатись із природою по синусоїді <_< ?
  • 0

#331 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.05.2010 – 18:53

Перегляд дописуvovchik2385 (29.05.2010 02:14) писав:

Це можна пояснити дуже просто. В першому випадку ведеться загальна хронологія створення світу, де в останній день творіння по "образу и подобию" були створені перші люди, яким Бог тут же заповів плодитися та розмножуватися, а також мати владу над тваринами(тут людину не можна порівнювати з твариною, бо заповідав Бог панувати над живим світом). В другому наведеному уривку вже акцентується увага на тому, що саме через прах та дихання Божого маємо не просто чергове творіння як тварина або птах(які просто були створені), а цілком розумне духовне творіння. Крім того з другого уривка ми дізнаємось про рівність жинки(в першому уривку про це не було мови), бо створена була вона з ребра, що в алегоричному сенсі означає про рівність, єднанння та підтримку між чоловіком та жінкою(до цього ще перше згадування про шлюб, як добровільний союз).Чому ви віришили, що шлюб принижує не можу зрозуміти<_<. Крім того окремо підкреслюється настанова про заборону вживання плоду з дерева пізнання добра та зла, порушення якої призведе до смерті(хвороби та смерть увійде в тіло та поверне людину до праху)
Н...да. Ти знаєщ, Вовчику, щось мене на поезію потягнуло. А поскільки те що напишу має, як мінімум, дотичне відношення до походження життя, то не буде офтопом :
"- Знаешь, а я по тебе скучаю...
Трудно привыкнуть не жить с крылатой.
Яхве не любит моей печали,
Ставит на сердце моё заплаты,
Мудро лишая меня соблазна
Выбрать однажды твою дорогу.
Слушай, скажи мне - ведь ты согласна,
Яблоком пахнут ладони Бога?
Ты улетаешь?...
- А как иначе?
Слишком уж скучно пастись у древа.
Милый, по-моему, кто-то плачет...
- Слышу, любимая. Это Ева.

Ти так легко і безцеремонно "з*єднав" дві абсолютно різні історії творіння людини в Буття що, очевидно, здивував би тисячі і тисячі теологів, котрі по сьогоднішній день ламають голову над оцим питання. Ти знаєш, щоб тобі було легше мене зрозуміти, я наведу тобі приклад ще однієї безцеремонності з боку христянства, котра чітко показує вашу подвійну мораль. От коли в окремих (частіше сумнівних) наукових (частіше псевдонаукових) джерелах з*являються "факти", що ніби то в минулому Землі, стався всесвітній потоп, ви, христянські кола, ніколи не соромитесь спиратись на такі факти заради виправдання положень біблії, котрі до речі, не мають на сьогодні ж о д н о г о підтвердження в такій інтерпритації, як подано в ній про той потоп. Ще приклад : ви сповідуєте біблію як богодуховенну книгу не маючи її оригіналу. Це є факт. Тобто, ви сповідуєте те, що було переказано свого часу. Але це зовсім не заважає вам стверджувати про "істинність" біблії. Ви прекрасно знаєте, що це творіння записано з єврейської міфології. І не соромитесь подавати ту міфологію як слово боже. А от коли, та ж самісінька компанія євреїв пише перекази про дещо вас невлаштовуюче, відразу з*являється визначення : апокриф. Але ж, як не крути, є речі котрі існують у тих же юдеїв, але не записані в старий заповіт. Тобто, в старий заповіт виписано тільки те, що, хоч і з натяжкою, але влаштовує христян. Що це за слово боже, взяте на вибір ? А ще, у вас є євангеліє, котре теж, не має жодного оригіналу. Оте сАме євангеліє, де написано відверті нісенітниці про динарій з зображенням кесаря, наприклад.
Тепер щодо жінки в біблії, та твоє :"єднанння та підтримку між чоловіком та жінкою(до цього ще перше згадування про шлюб, як добровільний союз)."
Я не знаю, якою логікою і яким розумінням (окрім тупого сприйняття словоблудства) ти керуєшся читаючи тексти біблії, але...дивись сюди :
"І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.
І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
І ПОБЛАГОСЛОВИВ ЇХ БОГ, і сказав Бог до них: ПЛОДІТЬСЯ Й РОЗМНОЖУЙТЕСЯ.....
". Все, Вовчику. Крапка.Те ж самісіньке, що і худоба. Тобто, плодяться і розмножуються. Більше жодного слова не було сказано при благословінні від єгови, в сенсі взаємовідносин чоловіка і жінки як живих істот. Про яке подружжя ти тут розказуєш ? Про яку таку рівність ? Де ти її тут знайшов ? Чи мо, наведена мною цитата, не є постанова твого бога ? А що ж далі ? А далі - богодуховенний закон від Муси. Ти там рівність знайшов ? Тоді дивись сюди :
"І нарікали Маріям та Аарон на Мойсея за жінку кушитянку (тобто єгиптянку, що взяв, бо він узяв був жінку кушитянку. (кушитянка, це єгиптянка).
І казали вони: Чи тільки з Мойсеєм Господь говорив? Чи ж не говорив Він також із нами? І почув це Господь.
А той муж, Мойсей, був найлагідніший за всяку людину, що на поверхні землі.
І нагло сказав Господь до Мойсея й до Аарона та до Маріям: Вийдіть ви троє до скинії заповіту. І вони троє вийшли.
І зійшов Господь у стовпі хмари, і став при вході скинії, та й покликав Аарона й Маріям. І вийшли обоє вони.
І сказав Він: Послухайте ж ви Моїх слів: Якщо буде між вами пророк, то Я, Господь, дамся пізнати в видінні йому, у сні говорити з ним буду.
Не так раб мій Мойсей: у всім домі Моїм він довірений!
Говорю Я з ним уста до уст, а не видінням і не загадками, і Образ Господа він оглядає. І чому не боялися ви нарікать на Мойсея, Мойого раба?
І запалав гнів Господній на них, і Він пішов, а хмара відступила з-над скинії. А ось Маріям прокажена, збілівши, як сніг! І обернувся Аарон до Маріям, аж ось вона прокажена!
І сказав Аарон до Мойсея: Будь ласкав, мій пане, не поклади ж на нас гріха, що були ми нерозумні та що прогрішились!
Нехай же не буде вона, як та мертва дитина, що, як виходить з утроби матері своєї, то зітліла половина тіла її.
І Мойсей кликав до Господа, говорячи: Боже, вилікуй же її!
І сказав Господь до Мойсея: А коли б її батько справді плюнув на обличчя її, чи не буде вона сім день засоромлена? Вона буде замкнена сім день поза табором, а потім повернеться.
І була замкнена Маріям поза табором сім день, а народ не рушив аж до повернення Маріям.
А потім рушив народ із Гацероту, і таборував у пустині Паран".
(Числа. 12/1-15).

Ну ? І де ж тут рівність ? Жінці влетіло по перше число, а Аарону, брату Муси ?
А що ж ще далі ? А далі, ось що :
"нехай у Церкві мовчать жінки ваші! Бо їм говорити не позволено, тільки коритись, як каже й ЗАКОН (видно тобі Вовчику на що спирається твій Павло ; на ЗАКОН МОЙСЕЯ !).
Коли ж вони хочуть навчитись чогось, нехай вдома питають своїх чоловіків, непристойно бо жінці говорити в Церкві!
Хіба вийшло від вас Слово Боже?...
( 1Коринф.14/34,35).

Ти там щось про непристойності писав? Ось, в чому непристойність жінки-христянки, виявляється : говорити в церкві. Скажи но мені Вовчику, чому це було написано жінкам, а не чоловікам, наприклад ? Скажи но мені Вовчику, по якому закону у вашій христянській церкві сповідується жінка, ГОВОРЯЧИ ПРИ ЦЬОМУ ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.05.2010 – 19:10

• 0

#332 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.06.2010 – 11:35

Перегляд дописуkalamar (30.05.2010 18:24) писав:

А в якому сенсі ти слово гармонія розумієш? Якщо синусоїда - то так, гармонічні коливання - то вживання терміну, такий тип коливань чомусь вирішили називати гармонічними. Мабуть від музики, де гармонія то звучання, а звукова хвиля теж синусоїдою здавалась. Але ж галактики не звучать. Перенесення значення слова в терміні гармонічні коливання, на найширше значення слова гармонія, як злагодженість, зовсім инше. Невже не чув, що "людині треба жити у гармонії із природою", по твоєму, ця фраза означає, що людина має коливатись із природою по синусоїді :D ?
якщо треба, то може і по косинусоіді, все від фази залежить:yes:

щодо галактик, так вони ж всі обертаються, і якось гравітаційно взаємодіють між осбою, і обертаються навколо спільного центра мас з певним періодом, звичайно цей рух набагато складніший, ніж просто рух по еліпсу, бо там вже давно не задача двох тіл, але, все воно досить музично, тільки потрібно домножити на 2рі:)
  • 0

#333 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.06.2010 – 15:35

Перегляд дописуKatod (1.06.2010 12:35) писав:

якщо треба, то може і по косинусоіді, все від фази залежить:yes:

щодо галактик, так вони ж всі обертаються, і якось гравітаційно взаємодіють між осбою, і обертаються навколо спільного центра мас з певним періодом, звичайно цей рух набагато складніший, ніж просто рух по еліпсу, бо там вже давно не задача двох тіл, але, все воно досить музично, тільки потрібно домножити на 2рі:)
Вживання синусоїд завдячує ряду та інтегралу Фур`є. Але бог з ними, із гармонічними синусоїдіми, у Всесвіті крім гармонії також зачарування, чар присутній, від квантового числа charm, й зачарованих кварків, водночас Всесвіту притаманна й якась дивність, від квантового числа strangeness при розпаді :D .

Повідомлення відредагував kalamar: 02.06.2010 – 15:36

• 0

#334 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.06.2010 – 19:51

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 23:12) писав:

головне не забудь, і мені нагадай :ggggg:

не бійся, дізнаєшся з газет

Перегляд допису---- (28.05.2010 15:23) писав:

А може статевим шляхом?

я чув, для збільшення продуктивності пеніцилового бульйону йому демонстрували пеніцилове порєво
  • 0

#335 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 01.07.2010 – 16:19

Перегляд дописуManfred (1.07.2010 16:52) писав:

Їм не потрібен ані інтелект ані наука і вони живуть у гармонії без них, але чи може людина жити без них і чи залишатиметься вона без них далі людиною?
нє, вона перетворицця на популяцію гомосапієнсів
  • 0

#336 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 01.07.2010 – 21:18

Перегляд дописуManfred (1.07.2010 15:52) писав:

Це ж очевидно з того, що ви пишете. Пояснюється теж досить просто, ви з села, а у селі євреїв рідко можна зустріти, ці люди живуть там де вирує життя, а не животіє, хз чому, але так історічєскі сложилось і тому ви їх бачили може одного або двох за життя і вони для вас щось страшне і не зрозуміле, бо чуже. Це зветься ксенофобією. Я ж людина міська у другому поколінні, бачив євреїв вдосталь у своєму житті і не лякаюся їх і не почуваюся гіршим за них. Дивлюся на християнство спокійно без будь-яких ксенофобських збочень та переляків. У цьому різниця наших поглядів на релігію: погляд сільський проти погляду міського. Звісно я не претендую на будь-яку архетипальність, погляд Каламаря теж міський, хоч і протилежний моєму, але і серед селян сподіваюсь досить є ваших опонентів.
Ні, Безбожник бачить євреїв постійно, він сам живе в Ізраїлі. Зверніть увагу на адресу пана Безбожника: "геєна огнена", вона ж -долина Бен Гінома, вона ж- долина Гіномових синів. В це місце скидали і спалювали мусор з Єрусалиму.
Прикріплений файл  01.07.jpg   148.71К   3 Кількість завантажень:
В Україні такого місця не знаю. Ось пан Безбожник і злиться на євреїв, що йому дали квартиру в такому непрестижному місці, але з таким рогатим виглядом йому і в Україні нічого ліпшого не запропонували б. :P :) :D
  • 0

#337 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 09:08

Якось батько, йдучи на роботу, суворо наказав дітям не гратися з вогнем. Але діти часто хочуть того, що їм забороняють. Один хитрий, але не зовсім мудрий хлопчик запропонував підпалити деякі речі, говорячи що батько далеко і не дізнається. Діти починають гратися з вогнем, це призводить до пожару і загибелі дітей.
Мораль сей басни такова:
Люди, минаючи закони і постанови Бога, граються з вогнем, заспокоюючи себе що Бога нема, або він не бачить. До чого це призведе?

ПС. Послухайте басню Езопа.

Цитата

Лиса забралась в мастерскую лепщика и обшарила все, что там было. И тут ей попалась трагическая маска. Подняла ее лисица и сказала: «Какая голова, а мозгу в ней нет!»

• 0

#338 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 02.07.2010 – 11:06

Перегляд дописуЗЮП (2.07.2010 10:08) писав:

Якось батько, йдучи на роботу, суворо наказав дітям не гратися з вогнем. Але діти часто хочуть того, що їм забороняють. Один хитрий, але не зовсім мудрий хлопчик запропонував підпалити деякі речі, говорячи що батько далеко і не дізнається. Діти починають гратися з вогнем, це призводить до пожару і загибелі дітей.
Мораль сей басни такова:
Люди, минаючи закони і постанови Бога, граються з вогнем, заспокоюючи себе що Бога нема, або він не бачить. До чого це призведе?

То в бога вашого скільки дітей? Я чув тільки про одного, який догрався до гілляки.
Інші не діти, а можуть бути тільки ТВАРі їм же соТВАРьонні. То який жаль до них може бути у бога? Яких дебільчиків соТВАРив той бох, такі вони і є. Їх взагалі-то можна всіх понищити і зробити нових. Навіщо довбатися з тим старим лайном, що є, якщо є свіжі ідеї і бажання вдосконалень? Хоча так, яке може бути бажання вдосконалень у абсолютної досконалості...ги-ги.. :P

Повідомлення відредагував Odonacer: 02.07.2010 – 11:07

• 0

#339 Dark Gate

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 11:38

Мені цікаво - ті 20% які погоджуються з біблійним викладом творення світу, знають, що таким чином вони стверджують що земля існує 6000 років? Що ніколи не було динозаврів? Що існував на землі Едем? Що був час на землі, коли людей було ВСЬОГО ДВОЄ? Особливо останнє цікавить, звідки взялась така варіабельність генів?

Це абсурд. Це все одно, що сказати що земля квадратна. Ви просто хворі.

Перегляд дописуЗЮП (2.07.2010 10:08) писав:

Мораль сей басни такова:

ПС. Послухайте басню Езопа.

Якби так було, як ти кажеш, тоді ми висновуємо наступне: - Бог, який заборонив гратися з сірниками - як всезнаючий, що Ви стверджуєте, знав вже йдучи. що діти спалять хату, а потім каратиме їх - дозволивши вчинити гріх, так? Тоді який же він благий? він просто обманник. Провокатор, гірший за кгб іста.

Я живу без бога і чудово почуваюся бо бог треба тільки не самодостатнім, слабким людям. :rolleyes:

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:17) писав:

Тому і кажуть, що не прийняли Його і про що Він сам висловлювався досить відверто.

У культурі є дві царини: духовна та метеріяльна, але обидві вони є культурою, що саме Вас непокоїть у цьому питанні?

В релігії, яка є частина культури, матеріальні обєкти грають ролі джерел прибутку про це можна почитати у Лео Таксіля, чудово написав. Більш того ваш бог сказав, не сотвори кумира, найду мол. Згалдайте іконоборців, вони стверджували що бога нема в іконах і всій цій мішурі, але перемогли ви бо підтримувані державою були яка була зацікавлена в "матеріалізації" церкви і підкорення її державі. Не треба триндіть всі православні попи - візантійсько - московські жополизи. Якби ваш бог існував то попів він би першими на фарш пустив до чортів!
  • 0

#340 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 11:39

Перегляд дописуDark Gate (8.07.2010 12:32) писав:

Мені цікаво - ті 20% які погоджуються з біблійним викладом творення світу, знають, що таким чином вони стверджують що земля існує 6000 років? Що ніколи не було динозаврів?
бог був веселун і спецом зарив в землю на різній глибині кістки динозаврів з відповідними вмістами радіонуклідів, щоб людині було чим розважатись! Воздадим хвалу господу за його дар - палеонтологію!

Перегляд дописуDark Gate (8.07.2010 12:32) писав:

Особливо останнє цікавить, звідки взялась така варіабельність генів?
а на 13-тий день, після того як бог культурно відпочив з нагоди сотворення світу та провітрився з бодуна, він створив генетичні мутації
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних