Перейти до вмісту

Життя, як воно виникло?

Повідомлень в темі: 478

Опитування: Погляд на наше походження (47 користувачів проголосувало)

Походження життя

1. Я погоджуюся з теорією еволюції (18 голосів [38.30%])

Процент голосів: 38.30%

2. Я погоджуюся з теорією розумного задуму (5 голосів [10.64%])

Процент голосів: 10.64%

3. Я погоджуюся з біблійним поглядом про створення (10 голосів [21.28%])

Процент голосів: 21.28%

4. Я погоджуюся з креаціонізмом (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

5. Я думаю що Земля заселена з космосу (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

6. В мене інший погляд на походження життя (12 голосів [25.53%])

Процент голосів: 25.53%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 27.05.2010 – 14:48

Дзинь - дзилинь. Перерва, в туалетах не курити. Усі получають п'ятірки з теології. Зачод.

Де життя? Одна робота, блін.
  • 0

#302 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 27.05.2010 – 15:06

Перегляд допису---- (27.05.2010 15:48) писав:

Дзинь - дзилинь.
Де життя? Одна робота, блін.

Дзинь - дзилинь (двічі).
Пан правий. Але най він вступає до адвентистів сьомого дня і буде йому щастя, по суботах.

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:57) писав:

Ще тре пояснювати?

Манфреде, всі ці сектантські статейки, це все те ж самісіньке розмазування соплів. Пояснював же тобі в прикладі з Ананією і Сапфірою, зі слів : "людина так влаштована". Тобто, будь які дії, будь які події, будь які явища і таке інше, людина розуміє тільки тоді, коли це відповідає її сутності як людини, а не як задурманеної істоти. Я розумію, що з погляду христянства, бути людиною думаючою - гріх. Але ж не всі дерева у лісі криві. Рівних значно більше.
  • 0

#303 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.05.2010 – 16:08

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:36) писав:

Природі не потрібно жодної мудрости, розуму, інтелекту, подвіться на тварин, жодна з них не знає скільки буде 2 х 2? І тварина не відчуває ніякіх незручностей через це і не збирається вчитися математиці. Природному добору цілком досить одної речи — максимального фізичного здоров'я, все решта їй фіолетово :rolleyes:
По-перше, я схиляюся до думки, яку висловили багато вчених, що живе побудовано РОЗУМНО, хвала Творчому Началу.
По-друге, невже ми відмовимо в Розумних діях приматам чи дельфінам, котам чи акулам?..

Творче Начало, котре дало життя, вділило кожній живій тварі потрохи Розуму - по різному, звичайно, але вділило.
Природа доволі МУДРА завдяки Творцеві, принаймні вона не продукує пластик, спиртне, хот-доги і ядерні бомби (чи термоядерні) в тому вигляді і в тій кількості, до якого додумалися люди!
  • 0

#304 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 19:57

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 16:34) писав:

Ось цей Псалом, що далі?

У мене він інший : Псалом 14/1.
"Безумний сказав у серці своїм : нема бога! Вони зіпсувались і чинять ганебні вчинки; нема нікого, хто чинив би добро." У мене кілька євангеліє, брав з цієї : (Новий заповіт з додатком псалмів. Новий переклад. еванджел байбл транслейторс енд міністріс. Торонто. 1991). Нічого дивного, якщо не співпало. Нині це трапляється.

Цитата

Чудова логіка: шняга, туфта = не неправий <_<

Не логіка, а гумор, Манфреде. Чи в тобі почуття гумору християнство геть уже знищило ? Я сьогодні до тебе добрий. Тимчасово. А ти не в*їхав і прийняв гумор всерйоз.

Решта потім відповім. Багато працював сьогодні в городі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.05.2010 – 20:04

• 0

#305 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 27.05.2010 – 21:44

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:36) писав:

Природі не потрібно жодної мудрости, розуму, інтелекту, подвіться на тварин, жодна з них не знає скільки буде 2 х 2? І тварина не відчуває ніякіх незручностей через це і не збирається вчитися математиці. Природному добору цілком досить одної речи — максимального фізичного здоров'я, все решта їй фіолетово <_<

Природі не потрібно і тварин тоді. Достатньо одних каменюх, бо їм ваще усе фіолєтова разом з якимось здоров"ям.

Повідомлення відредагував Odonacer: 27.05.2010 – 21:45

• 0

#306 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 21:50

Перегляд дописуOdonacer (27.05.2010 22:44) писав:

Природі не потрібно і тварин тоді. Достатньо одних каменюх, бо їм ваще усе фіолєтова разом з якимось здоров"ям.

Каменюх "наріжних", каменюх єврейських. <_<
  • 0

#307 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4224 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 28.05.2010 – 00:55

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:09) писав:

Дик у чому брехня? Суд же дійсно визнав її, разом із такими великими атеїстами, як Іосіф Сталін <_<
Тупите, Манфреде, чи радше тупого із себе корчите, й не називаєте речі своїми іменнами. А це теж брехня. Бо добре зрозуміли, що у мене йшлось про те, що суд розглядава справу із юридичного, а не наукового боку, як і належить суду.
Й те, що теорію еволюції визнавав Сталін й безліч инших атеїстів й не атеїстів, тут нідочого.

Цитати цікаві, але беззмістовні. Мені ж ішлося про відсутність методології дослідження внутрішнього духовного світу людини через неможливість досліду. Поясню на прикладі, якщо людина практикує візуалізацію, то ніхто, крім неї не може сказати, що образ зник саме зараз, а не хвилину тому, тут маємо справу не з перевіркою результатів, а з необхідністю довіряти цій людині, а це вже віра у те, що людина каже правду, а не наука.
У вас такої методології теж немає.
Не все, що не наука, обов’язково погане, воно не наука - і все.
Моя цитата не стосувалась питання існування чи неіснування візуалізації, полтергейсту, екстрасенсорних здібностей, біополя... спробуйте трохи головою думати. Моя цитата стосувалась того, що оскільки ті речі не піддаються перевірці, то їх можна як приймати без доказів, так і відкидати без доказів. Просто кажучи, погляд на ті речі вашого знайомого математика, яка висловила сумнів, нічим не гірший за ваший, ви не розумніші за неї. Вам хочеться у ті речі вірити - вірте, але не критикуйте зверхньо людей, які в ті речі вірити відмовляються.

Це науковий погляд на речі, що мені здається безглуздим дотично релігії та мистецтва, де жодні докази неможливі за визначенням. І його екстраполяція на решту життєвих явищ не пов'язаних напряму з наукою мені видається новим і небезпечним тоталітаризмом духу.
Ні, це не науковий погляд. Це звичайний погляд, який відмінний від вашого, й нічим від вашого не гірший. Тоталітаризм - то ваше намагання нав’язати решті вашу віру в якісь речі.

Коли це цитата з Біблії, наведіть, блск., її точну адресу — обговоримо.
Так, то цитата з Біблії, знайдіть через Ґуґл, як вам то цікаво. В українському варіанті, там щось на зразок - безумець скаже в серці соєму, що немає Бога - я точно не пам’ятаю, а шукати ліньки. Англійський та український варіанти перекладу суттєво різняться. Напр. в англійському fool то трохи не те, що безумець.
  • 0

#308 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.05.2010 – 11:23

Перегляд дописуManfred (28.05.2010 11:33) писав:

Ну чому ж, як на мене, тварини вельми потрібні і не лише природі, але і людині, бо людина завдяки їм завше має перед собою образ несвідомого життя, на одних тільки інстинктах. А чого варте те, що свиня не може підняти голову догори, щоб побачити зорі? Оцініть метафору Творця, а заразом і попередження людині, яке міститься у цій метафорі!
мене дивує зверхність до тварин
вони керуються не тільки інстинктами, в них є досвід, вони думають, і можуть зробити вибір, вони набагато складніші, ніж ти думаєш, те що ти незнаєш про них не робить їх такими як ти про них думаєш
і хто тобі сказав, що свині не дивляться на зірки?
вони зустрічають венеру хрюканням, чув таке?
а собаки виють на місяць
твій творець зверхньо ставиться до свого творива? в грубу його, разом з дерев"янними ідолами

тварини живуть в гармонії
  • 0

#309 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 28.05.2010 – 11:28

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 12:23) писав:

тварини живуть в гармонії

Бо Бог - розумний творець створив ту гармонію. <_<
  • 0

#310 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 12:00

Перегляд дописуManfred (28.05.2010 11:33) писав:

Це та межа розуміння джерела, що Ви її собі встановили? А як глибше копнути? Без сонця і води хіба би мали ви той обід з городу? А ще глибше, слабо?
Про те і мова, Манфреде : сонце, вода, ну і решта...що в христянстві вважається тимчасовим і нічого не значущим.

Цитата

Саме несприйняття єврейства є у вас латентним християнством успадкованим вами на підсвідомому рівні від десятків поколінь предків-християн. Так що Ваші 28% таки даються взнаки <_<

Ги. Мої предки, Манфреде, були язичниками. А твої ? Невже юдеями ?
Відповідно цього я і живу успадкованим мною на підсвідомому рівні, як ти кажеш. Невже ти насправді думаєш що моє несприйняття христянства пов*язане з несприйняттям єврейства, як такого ? І з якої це радості ти вирішив, що успадкованість поколінь для сучасної людини почалася всього навсього "десятки поколінь" тому, та ще й від "предків-християн" ? Шо це за предки такі у слов*янських народів, Манфреде ? Де ти їх викопав ? Звідки ти набрав суцільне христянське коріння в минулому, коли люди тих часів знали про євангеліє рівно - нуль. Які вони, нафіг, були христяни ? Вони були "стадом" церкви. Заляканим і придавленим що з боку мирської влади, що з боку церкви. Оце і вся реальна суть "істинності" тодішнього христянства. Це показник їх (христян) свідомої кількості. Це показник тоталітаризму христянської релігії. Це показник її ницості і підлості (банда) тому що результат був досягнутий нелюдсько-садистською жорстокістю, пограбунком, вбивствами, обманом. І оце, ти називаєш спадщиною наших предків ? Ти часом чогось не об*ївся, Манфреде ?
Ти знаєш, отой тест, воно канЄшно і є тест. Але ж доля істини в ньому є. Тебе не здивувало, Манфреде, що кількість (відгуки в темі релігії) теревенчан, котрі заявили про себе як християни, виявилась каплею в морі після тестування ? А чому ? Та тому що себе обдурити неможливо. Неможливо обдурити в собі самому оту нашу, слов*янську успадкованість на підсвідомому рівні, яку ти чомусь ліпиш до христянства. В мене таке враження, Манфреде, що ти сприймаєш мене як людину, задурену певними агітками в інтернеті від тих чи інших язицьких течій. Але воно не так, Манфреде. Моя зневага до христянства, як до найбільшої брехливої біди людства останніх двої тисячоліть, тягнеться з дитинства. А в ті часи не те що інтернету, але навіть живі гроші людям в селі не платили. Трудодні. Однак, як би там не було, моя істинна слов*янська успадкованість вистояла, про що я ніколи не жалів. Воно - в мені, Манфреде. І ніяких вчителів, ніяких інтернетів, ніяких інших чинників для цього не знадобилось, тому що я не релігійна людина, але маю успадковану Віру від отих згаданих тобою предків. І ніяке євангеліє не здатне в мене це забрати, бо я для цього мусів би продати свою суть з потрохами, а заодно, продати суть предків свого РОДу.

Цитата

Так само і християнин правильно впізнає голос свого Отця Небесного з-посеред багатьох инших голосів, що силкуються здаватися справжніми і ошукати людину.

Впізнання голосу "отця небесного" христянами відбувається не свідомо, а так, як йому втюхали. Це навіть не потребує доказів.

Цитата

Ну от з погляду християн ви та подібні вам є людьми геть задурманеними хибними думками та "кривим деревом", а ви те саме думаєте про християн. Ну і що? Де критерій істини, у чому?
Критерій істини в тому, що ти завжди схожий зовні на когось з предків РОДу свого. А що наголовніше, то не тільки зовні, а і на отому підсвідомому рівні. А ще, критерій істини в тОму, що коли людина впускає в свою суть повзучий непотріб, вона її втрачає назавжди і стає "манфредом", проповідуючим, чистої води, чужий психологічний вампіризм.

Цитата

Нє, на жарт не тягне, на логіку теж, тому в грубу, однозначно :ggggg:

Суть жарту полягала в тОму, що гнати шнягу чи туфту, це значно гірше ніж бути неправим.

Перегляд дописуvovchik2385 (28.05.2010 12:28) писав:

Бо Бог - розумний творець створив ту гармонію. :happy1:

Шняга. А нафіга ж він їх потопив ? Я про тваринний світ. Їх то гріх, в чому був ? Хіба не в тОму, що христянський бог, баран-бараном, котрий нездатен відрізнити зайця, від "грішної" людини ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.05.2010 – 12:05

• 0

#311 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 12:22

вибач, але теорію гармонії перші розробили Піфагорійці, і я не зустрічав жодної згадки про Гармонію в біблії, якби хтось з тих хто писав біблію в тому шарили, то вони б її не писали:ggggg:
  • 0

#312 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 28.05.2010 – 12:38

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 13:22) писав:

вибач, але теорію гармонії перші розробили Піфагорійці
Вибач, але піфагорійці звичайні люди, що населяли планету Земля. Те що вони розробили ніяким чином не заперечує факт існування і без їх теорії до того створенного гармонійного світу Богом.

, і я не зустрічав жодної згадки про Гармонію в біблії,
Усе Святе письмо разом є богонатхненим та гармонійним, але в одночас для більшісті людей незрозумілим. Гармонія - це існування людини та навколишнього світу згідно божого задуму. А теорії усіх інших винахідників не можуть цього заперечувати.

якби хтось з тих хто писав біблію в тому шарили, то вони б її не писали<_<
Якраз написати щось подібне не так легко, як вам здається, тому писали дуже розумні люди.
  • 0

#313 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 12:51

Перегляд дописуvovchik2385 (28.05.2010 13:38) писав:

Вибач, але піфагорійці звичайні люди, що населяли планету Земля. Те що вони розробили ніяким чином не заперечує факт існування і без їх теорії до того створенного гармонійного світу Богом.
біблію писали теж прості люди, і звичайно те що вони робили ніяк не підтверджує того, що цю гармонію хтось створив, натомість, вони самі дослідили експериментально явище гармонії і знайшли основні закономірності

Усе Святе письмо разом є богонатхненим та гармонійним, але в одночас для більшісті людей незрозумілим. Гармонія - це існування людини та навколишнього світу згідно божого задуму. А теорії усіх інших винахідників не можуть цього заперечувати.
ти вводиш поняття гармонії через щось, що неможна довести, і в роботах дослідників ніколи не було мети довести те що ти кажеш, вони просто досліджували, і не думали ні про який
натомість, є куча самозаперечень в біблії, вони наводились в даній темі, що неможна назвати гармонійним

Якраз написати щось подібне не так легко, як вам здається, тому писали дуже розумні люди.
це смішно, якщо керуватись тим, що на цих людей вплинув дух, то в принципі бути друкарською машинкою досить просто
якщо вважати, що писали таки люди свої думки, то ми виключаємо вплив якогось там ефімерного духа
якщо вважати що вплив духа це таки є розумність людей, то це швидше нагадує підганяння існуючої ситуації під своє світобачення
  • 0

#314 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4224 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 13:45

Де там та гармонія, нема ніякої гармонії у Всесвіті. Оскільки мене в цій темі на цитати потягло, то
"The more the universe seems comprehensible, the more it seems pointless."
"Чм більше Всесвіт здається зрозумілим, тим більше він здається беззмістовним"
Той самий Стівен Вайнберґ.
Як на мене, то якщо у Всесвіту є творець, то він радше негідник, й мабуть зовсім не бог, а богом лише прикидається. До того ж він створив Всесвіт і кудись змотався.
  • 0

#315 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.05.2010 – 14:23

Цитата

Життя, як воно виникло?, Шляхом еволюції чи творення?

А може статевим шляхом?
  • 0

#316 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4224 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 14:33

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:57) писав:

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
Эти действия совершаются по велению Божьему и служат своего рода видимыми притчами. Пророки совершали их для того, чтобы донести до своих современников некоторое откровение, причем так, чтобы оно надолго запомнилось.

Засохшая смоковница чаще всего вызывает вопрос: «за что?». Смоковница, конечно, ни в чем не виновата, но издревле древо было символом, который также нередко использовали пророки. Они говорили о том, что Израиль — насаждение Божие, нужно исключительно для того, чтобы приносить плод для Бога. Если этого не происходит, существование этого насаждения теряет смысл. Вот к этому-то и обращает Господь Своих учеников.
http://www.bible-cen...e/20090807/orth

Рассказ о смоковнице один из самых сложных. Хотя бы потому, что это единственный раз, когда Иисус совершает чудо разрушения, а не созидания. Да и чем, кажется, виновато несчастное дерево, ведь на нем не могло быть зрелых плодов в это время? Некоторые исследователи полагают, что первоначально это была притча, позднее превратившаяся в реальный рассказ. И тогда тем более ясным становится символический смысл происходящего. Как нам нравится приукрашивать себя красивой листвой внешней добродетельности. Совсем не так заметны, и уж тем более не так красивы плоды. Ведь смоковница больше знакома нам под именем инжира. А плоды инжира совсем не симпатичны. Но только они насыщают.

Так или иначе, для нас принципиально важен тот смысл, который выделяет в происшедшем для учеников Сам Христос. Матфей сообщает об удивлении учеников от того, что смоковница тотчас засохла, и Господь говорит им о вере. Вера, согласно словам Христа, столь действенна, что обладает в мире реальной, и очень большой, силой. Если бы мы имели веру, нам были бы подвластны решения самых грандиозных задач – вплоть до приводимого Христом примера с перестановкой горы с суши в море. А смоковница… Что же ей оставалось, кроме как засохнуть, если она огорчила своего Создателя? Впоследствии для учеников она стала образом того, что происходит с нашей жизнью, когда мы не приносим плодов для Бога.
http://www.bible-cen...e/20090810/orth

Многим, читающим евангельские строки, становится жалко смоковницу — так непонятно, зачем же её понадобилось сушить. Правда, недоумевающие не обращают внимания на множество ветвей, накануне брошенных под ноги ослу, на котором в Иерусалим входил Иисус. Наверняка их зелёная масса, обречённая засохнуть, превышала массу смоковницы. Уж не будем говорить о деревьях, ежедневно срубаемых на дрова.

Тем не менее такие рассуждения, конечно же, не отменяют вопроса: что означает случившееся со смоковницей? И как понимать слова, обращённые к ученикам, что они смогут делать то же, неужели как призыв наказывать тех, кто не угодил им?

Такое поверхностное понимание было бы слишком оторвано от всех остальных евангельских эпизодов. В другом месте Евангелия (Лк. 13:6-9) приведена притча о смоковнице, за которой виноградарь ухаживает до последнего. Здесь перед нами также зримая притча. Ведь мы все призваны приносить плоды, и если эта смоковница осуждена, то не по причине неспособности плодоносить, а потому, что возможности её исправления исчерпаны. Заметим, что Иисус не произносит осуждение в гневе, Он не изрыгает проклятия, но спокойно говорит о реальности. Бесплодная смоковница — образ того, что мы сами себе способны уготовать, если не будем делиться тем, что Господь нам даровал. Ведь если мы не хотим кого-либо накормить, послужить тому, кто в нас нуждается, то сами засыхаем, отказавшись черпать живительные силы у Того, Кто даёт нам тем больше, чем мы отдаём другим.
http://www.bible-cen...e/20070726/odp5

(Мк XI, 13, 14). Марк об этом чуде рассказывает несколько иначе, чем Матфей, причем добавляет, что время (не собирания, а) созревания смокв еще не наступило, т. е. смоквы не могли еще сделаться спелыми и годными к употреблению в это время. Но оба евангелиста здесь ясно замечают, что на смоковнице не было даже и незрелых плодов, а были только листья. Это показывает, что состояние дерева было уже само по себе ненормально, что ему угрожала гибель, и, вероятно, в тот же год. Подобные обстоятельства известны всем садоводам. Больные и обреченные на гибель плодовые деревья не приносят обыкновенно плодов, хотя и бывают покрыты листьями. Древние толкователи объясняли событие в аллегорическом смысле, под смоковницей разумея синагогу, иудейский народ, Иерусалим и пр. (Ориген и др.). Златоуст, Феофилакт и Евфимий Зигабен объясняли чудо в том смысле, что оно было карательным. Из Евангелий, говорили они, не видно, чтобы Христос когда-либо карал или наказывал людей, но над смоковницей Он проявляет Свою силу, желая показать ученикам, что Он ею обладает; и если бы было нужно, то Он легко мог бы покарать и Своих врагов. Ученики, следовательно, не должны ничего бояться и быть смелыми (ina qarrwsin — Златоуст).
http://www.bible.in....l/Lop/index.htm
Ще тре пояснювати?
Waw, Маефреде, дуже гарно, що ви пояснили потаємний зміст тієї алегорії. Бо я ніяк не знав, як її тре розуміти. А виявляється, означає вона, що не заслуговує не життя будь-що, що не приносить плодів Господу. Це пояснює багато моментів із Біблії, як потоп, Содом та Гомору...
Особливо цікава остання частина, там де по Марку, й де вказано, що та смоківниця була дефективна від народження й підлягала знищенню.
  • 0

#317 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 15:20

он чому роботи повстали проти людства, частина їх була віруюча, і переконувала більшість, що потрібно жити во благо людям, а інша частина казала, що люди нагло знищують тих індивідів які їм не угодні, і люди, не дотримуються свого ж принципу любові до життя:ggggg:

звичайно, люди не роботи, а бог не людина, і його таки не омжна за фіксувати, але, якби він існував проти нього просто необхідно повстати, і навчити його принциповості <_<

Перегляд допису---- (28.05.2010 15:23) писав:

А може статевим шляхом?
заманлива ідея
і чим довше я про неї думаю, тим більше вона мені здається привабливою:happy1:
  • 0

#318 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 28.05.2010 – 15:26

Перегляд дописуKatod (28.05.2010 16:13) писав:

звичайно, люди не роботи, а бог не людина, і його таки не омжна за фіксувати, але, якби він існував проти нього просто необхідно повстати, і навчити його принциповості <_<

Ога, знищити як смоковницю, бо від нього ніякої користі, одна шкода. :ggggg:

Перегляд допису---- (28.05.2010 15:23) писав:

А може статевим шляхом?

Прояв гармонії Світу в подібності. Мале в великому і велике в малому. Що на Небі, те і на Землі, а що на Землі, те і на Небі.

Повідомлення відредагував Odonacer: 28.05.2010 – 15:27

• 0

#319 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 16:40

Вовчику ! Ти хоч і надувся як незаймана дівчина, замість :"любіть ворогів ваших" (вже не кажу "моліться за них"), я, одначе, запитаю погляд православного християнина на одну цікавинку в біблії. Питати у сектантів не хочу, їх відповідь мені відома наперед. У свого найкращого друга Манфреда (ей, Манфреде, ти не проти?) в цьому роділі, теж питати не хочу, бо отримаю у відповідь затяжне плетіння "манфредового павутиння". З іншого боку, православ*я, на мій погляд є найбільш поміркована течія в христянстві. Так от : в біблії, на початку творіння життя на Землі, є дві паралельних історії. Спочатку (Буття 1/26-27) були створені чоловік і жінка одночасно. Відповідно цього, логіка підказує, що вони були створені з рівними правами.
В другому ж випадку (2-7/18, 21-24), спочатку був створений чоловік, а з його ребра була створена....ні, не просто жінка а сАме (рос. жена). Дружина. Звертаю на це увагу. Тобто, мова вже пішла про приниження ролі жінки як такої, в дальнійших текстах біблії.
По якихось причинах, і чомусь, дальнійша історія про першу пару з біблії випадає. Зате іторія про чоловіка і його дружину отримала розвиток. Чому, Вовчику, таке трапилось з погляду православ*я ? Адже ім*я тієї першої відоме в усьому світі, і не є вигадкою, бо про це сказано в юдеїв.

Повідомлення відредагував Безбожник: 28.05.2010 – 16:44

• 0

#320 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.05.2010 – 20:50

Перегляд дописуkalamar (28.05.2010 14:45) писав:

Де там та гармонія, нема ніякої гармонії у Всесвіті. Оскільки мене в цій темі на цитати потягло, то
"The more the universe seems comprehensible, the more it seems pointless."
"Чм більше Всесвіт здається зрозумілим, тим більше він здається беззмістовним"
Той самий Стівен Вайнберґ.
Як на мене, то якщо у Всесвіту є творець, то він радше негідник, й мабуть зовсім не бог, а богом лише прикидається. До того ж він створив Всесвіт і кудись змотався.
в всесвіті все гармонійні коливання, починаючи від обертання галактик і метагалактик, і не закінчуючи, але зупиняючись на фотонах, і далі вглиб
те саме рівняння Шредігенгера, це ж розподіл ймовірності, розв"язком якого є теж гармоніка, звичайно затухаюча гармоніка, але...
дуже багато процесів можна подати як гармонічні коливання, якщо неможна, то можна організувати так було гармонійне коливання
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних