Перейти до вмісту

Життя, як воно виникло?

Повідомлень в темі: 478

Опитування: Погляд на наше походження (47 користувачів проголосувало)

Походження життя

1. Я погоджуюся з теорією еволюції (18 голосів [38.30%])

Процент голосів: 38.30%

2. Я погоджуюся з теорією розумного задуму (5 голосів [10.64%])

Процент голосів: 10.64%

3. Я погоджуюся з біблійним поглядом про створення (10 голосів [21.28%])

Процент голосів: 21.28%

4. Я погоджуюся з креаціонізмом (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

5. Я думаю що Земля заселена з космосу (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

6. В мене інший погляд на походження життя (12 голосів [25.53%])

Процент голосів: 25.53%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#281 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 25.05.2010 – 13:38

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 12:30) писав:

Ви мені нагадуєте перелякане російське ТБ, яке весь час нагнітає жахи про "страшні бойові загони українських націоналістів", покаже двох хлопців у плямистому одязі, що тренуються у рукопашному бою і електорат вже тремтить з жаху: "Ах, опять еті бандеравци" :rolleyes:

Пусте кажете, я не російське ТБ і нікого не лякав.
Але гарний приклад ви навели, коли лякають стадо іншим стадом. Стадо христове тут виключенням не є, навпаки, технології залякування тут працюють не гірше масмедія, а деколи набагато краще.
  • 0

#282 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.05.2010 – 14:08

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 14:44) писав:

Дуже мало хто з них досліджував її ризикуючи життям, як згаданий мною вище Вадим Шлахтер, його цікавлять не теорії, а її дієвість в екстремальних ситуаціях і здатність спасти людині життя. Мене це переконує сильніше, за будь-які кабінетні теорії.
це швидше пов"язане з рефлексами, і ніяк не пов"язане з тим до чого почалась вся розмова, а почалося з того що душа християнка
як на мене те що ти писав зовсім не корелює з тим що ти писав раніше

і кабінетні теорії теж перевіряються практикою, вони ж не народжуються як філософські світогляди, а мають мати практичне підтвердження

щодо екстирмальних ситуацій, читав одну книжечку, дуже цікву, називається "Чєловєк в екстрємальних условіях окружающєй срєди", дуже цікава книжка про виживання в екстримальних умовах, так от, там перш за все пишеться про те, що потрібно підкорити всі інстинкти волі, щоб діяти свідомо
звичайно це пусті балачки, я не знаю про що пише Вадим Шлахтер, але він не психолог, і в твоїй цитаті нічого не було про інтуіцію
в такому випадку я довірюсь вікіпедії, бо там пишуть по темі

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 14:50) писав:

Лише спробу віднайти спільні знаменники без яких будь-яке порозуміння неможливе. Але і я Вас запитаю, коли Ви пишете щось на кшталт: "Ти пишеш єрунду", це що аргумент або спроба порозумітися? Як то кажуть: "І чого в оці брата свого ти заскалку бачиш, колоди ж у власному оці не чуєш?" (Мф. 7:3). Це яко ілюстрація до Вашого не відчуття внутрішніх процесів, які Ви просто не помічаєте.
все я відчуваю, і скалки в очах і дрова в інших місцях
я не вимагаю від інших того чого від себе не вимагаю
давай не будемо колупатися в історії образ, ато це буде ще одна здоровення тема, яка по совїй велечині поглине цю
  • 0

#283 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 14:09

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 14:50) писав:

Так навіщо Ви тоді залякуєте?
У християнстві ж: "Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть, бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий в любові." (I Ів 4:18).

Та ні, навіть і думки такої не мав. То мабуть у вас така любов неповноцінна, що такі залякані вічно по життю.
  • 0

#284 GENA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 15:02

Хто читав Захарія Сiтчина, те там чітко на основі археологічних розкопок та артефактів показано яким образом були створені Адам i Єва, де, ким i коли.
  • 0

#285 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 16:00

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 15:23) писав:

Тобто Ви робите це на автоматі, не вмикаючи мозок? А навіщо?

Звідкіля вам знати що таке мозок. Про цеж в біблах не пишуть. :rolleyes:
  • 0

#286 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 18:55

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 15:23) писав:

Ні, він таки психолог, до того ж практикуючий, просто Ви не в курсі, а у Вікі пишуть до речи ще й ось що:

Як Ви напевно розумієте, останнє виокремлення це саме обговорюваний випадок.
порадував:rolleyes:
в статті з вікіпедії було набагато більше очевидніших дірок, за які я б вчипився будучи на твоєму місці, ти інтуітивно вибрав найменш аргументовний доказ твоєї думки:lol:

ну і що що в неізвєданноє, так воно завжди буває
знаєш, є такі всякі цікаві психологічні науковопопулярні книжки, про різні психологічні відхилення, і там пнаприклад описують аутистів, які можуть без проблем рахувати будьяке просте число, зразу бачити кількість частинок, і таке інше, будь-який геній, тобто людина яка творить дійсно неординарно є приємним генетичним відхиленням:cry:
і, як показує історія, еволюця і тут попрацювала, потреба в творчихлюдях зростає, і чим далі тим їх більше
  • 0

#287 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4207 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 25.05.2010 – 22:24

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 11:10) писав:

Манфреде, я не думаю, що суд розглядав наукові аргументи, суд виходив із того, що у нас церкви відділені від держави й секулярна школа. Для індуїзму, даосизму, християнства ніхто вам не забороняє створити школи недільні. В чому суд помилявся?
Якщо той кореспондент, слідом за такими великими християнами, як Адольф Гітлер, проти секулярних шкіл, то так і треба було написати, а не перекручувати рішення суду, наче суд визнав еволюційне походження людини. В такій подачі та стаття - брехня.

Але мені ідеться про свідомі зусилля у царині дослідження саме свого внутрішнього світу, цим вчені не займаються, вони досліджують зовнішній матеріяльний світ, що оточує людину, духовний світ людини їх не може цікавити хоча б тому, що його неможливо експериментально об'єктивно дослідити. Його дослідження завше залишатиметься суб'єктивним.
Для багатьох вчених атеїстів внутрішній світ, свідомість людини, є похідною зовнішнього світу, бо первинна - матерія.
Що вам взагалі відомо про внутрішній світ атеїстів?

"It is far better to grasp the universe as it really is than to persist in delusion, however satisfying and reassuring."
Carl Sagan

"Багато краще пізнати Всесвіт, яким він справді є, ніж наполягати на самообмані, яким би задовільним та обнадійливим самообман не був"
Карл Саґан

“The effort to understand the universe is one of the very few things that lifts human life a little above the level of farce, and gives it some of the grace of tragedy.”
Steven Weinberg

"Зусилля пізнати Всесвіт одна із небагатьох речей, яка піннімає людське життя хоч трохи над рівнем фарсу, й дає йому хоч якийсь відсвіт трагедії"
Стівен Вайнберґ

Це той, що також казав
“Religion is an insult to human dignity. With or without it, you'd have good people doing good things and evil people doing bad things, but for good people to do bad things, it takes religion.”
"Релігія ображає людську гідність. З нею, чи без неї, добрі люди робитимуть добро, злі люди робитимуть зло, але щоб примусити добру людину робити зло - для цього потрібна релігія."
(пам’ятаєте нашу балачку про инквізицію :rolleyes: ).
Вльтер казав
"Ті, хто може примусити вас вірити в абсурдності, можуть також примусити вас творити злочинності"

Наведу приклад, що ілюструє сказане. Якось я розповів про практику візуалізації своїй знайомій математичці. Вона ніяк не моглі збагнути однієї речі, а як дізнатися, що людина не бреше про свої успіхи у цьому? Тобто її мислення, суто науково-матеріялістичне автоматично спрацьовувало на перевірку даних дослідом, а він не є можливий.
Манфреде, що вас дивує? Невже ви не знаєте, що
"What can be asserted whithout evidence can also be dismissed whithout evidence."
"Все, що ви приймаєте без доказу, може бути відкинуте без доказу."
Christopher Hitchens

Якось постив сюди цей фільм про атеїстів, який відповідь на образливе висловлювання щодо атеїстів християнина Джоржа Буша.

Там є деякі кумедні факти.
Християни складають 75 відсотків населення США, й 75 відсотків населення тюрем США.
Атеїсти та агностики складають 10 відсотків населення, й 0.2 відсотка населення тюрем.
Розлучення: новонавернені християни 27, звичайні християни 24, атеїсти й агностики 21.

То до ілюстрації Біблейських фраз про дурнів
"The fool hath said in his heart, There is no God. They are corrupt, they have done abominable works, there is none that doeth good."
й про міцність християнських уз :cry: .

Повідомлення відредагував kalamar: 25.05.2010 – 22:25

• 0

#288 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 26.05.2010 – 10:15

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 12:08) писав:

Ваша помилка полягає у тому,

А хто тобі втюхав в голову, що твій висновок правильніший мого ? Хто тобі втюхав, що помиляюсь я, а не ти ?

Цитата

що Ви сприймаєте релігію, як камінь, що не повинен нікуди рухатись,

То тож не я, а твій Христос це каже. Угу...отой сАмий..."наріжний камінь".

Цитата

а вона у своєму шляху до людського серця радше подібна до дерева, яке росте.

Так, так. Ползуча жидівська "наука" про революцію душ. Дійсно, повзе в серця наших людей аж бігом. По тобі бачу.

Цитата

Ви бачите певні зміни і тут же починаєте верещати "Ґвалт, рятуйте! ось Він сказав, що Бог євреїв", ну і що? А що це означає слабо подумати?
Які нафіг зміни ? Ви, о "чьом-ком глаголітє" ?

Цитата

А означає це лише те, що Бог спочатку відкрив себе народові який зібрав власноруч саме з цією метою. Звісно Він був тоді Богом євреїв, а кого ж іще?
Теж мені "новина". З цього і тре було починати, а не плести тут чорт зна шо, намагаючись пройти сухеньким "мєжду струйками дождіка".

Цитата

Бо лише вони тоді і знали про Його існування, лише вони тоді і отримували про Нього одкровення через пророків,

Ну а хто ж іШШо ? Жиди. Це навіть 48-му колючому китайському йожику зрозуміло.

Цитата

але коли Бог втілився і прожив земне життя, Бог відкрився всьому людству. Що тут є такого, що не може вмістити середній розум середньої людини?
Ги. Твої жиди, котрим балбес єгова, як ти "прорік" : "відкрився", кажуть навпаки : "бог не людина і не син людський".
Тоді виходить шо єгова їм не відкривався, і ти, Манфреде, гонІш чергову шнягу.

Цитата

Коли Вже Вас так турбує питання нацпоходження якогось явища, то може нам і всі історичні будівлі зруйнувати, де ї колони з грецькими ордерами? Бо то ж теж не наше, а грецьке, то нафіг нам воно?
З яких це пір, матеріальні об*єкти стали прирівнювати до релігійних явищ у христянстві ?

Цитата

Даю ломову підказку "Нагірна проповідь", чи ще точніше підказати? :rolleyes:

Ги. Котру сАме ? В одному євангеліє, це було на "бугорочкє", а в другому - на рівному місці. До того ж, послідовність подій абсолютно різна. А по двох інших євангеліє, ніякої такої проповіді, взагалі не було. Бо про це не було написано.

Цитата

Невже таке просте питання і ставить Вас у тупик? Я ж вже написав, що життя і дається і береться Богом. Чи ще кілька разів це написати?

А в твою великорозумну голову ніколи не приходила думка, що богом може бути "той" (те), хто життя тільки ДАЄ ?.
Нє ? В такому випадку, умніку, запитай своїх тата і маму, чи, подарувавши тобі життя, їм коли небудь приходила божевільна думка забрати його в тебе ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.05.2010 – 10:08

• 0

#289 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 10:58

Перегляд дописуБезбожник (26.05.2010 11:15) писав:

А в твою великорозумну голову ніколи не приходила думка, що богом може бути "той" (те), хто життя тільки ДАЄ ?.
Нє ? В такому випадку, умніку, запитай своїх тата і маму, чи, подарувавши тобі життя, їм коли небудь приходила божевільна думка забрати його в тебе ?
може не така і божевільна, а логічно зважена (дуже брутальний жарт:rolleyes:)
  • 0

#290 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.05.2010 – 11:41

Перегляд дописуБезбожник (26.05.2010 11:15) писав:

ЙГВГ тобі, Безбожнику, не тато і не мама. Задля припинення антиєврейського бунту він тобі таких чортів задасть, що будеш пам'ятати. ))))))
  • 0

#291 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 12:12

Перегляд дописуKatod (26.05.2010 11:58) писав:

може не така і божевільна, а логічно зважена (дуже брутальний жарт:rolleyes:)

Я зрозумів. Браво !
Втім, думка Манфреда щодо "права єгови забирати життя" не є новиною христянської логіки сьогодні. Це прадавня логіка, якою церква розмахує як сокирою, ось уже багато століть.

Перегляд дописуВласюк (26.05.2010 12:41) писав:

ЙГВГ тобі, Безбожнику, не тато і не мама. Задля припинення антиєврейського бунту він тобі таких чортів задасть, що будеш пам'ятати. ))))))

А не пішов би він, друже, отой чотирилітерний та на мої три літери ?
А взагалі то, Манфред, нарешті відкрив нам усім істину (цитата): "Саме так, на Небі, тобто Він знову подає життя і забирає його. Це Його робота, коли хочете"
І ще : "А що Ісус припинив бути Богом після зікінчення свого земного життя?".
Отож, відповідь на питання, "життя, як воно виникло" - знайдено. Манфред тут авторитетно пояснив "істину", що дитятко жидівки Маріам, нам те життя і дає, і забирає. Браво, Манфреде ! Втріщивши очі на оцю твою чергову нісенітницю, я згадав слова одного з твоїх святих наставників Павла :
"Знову кажу, нехай ніхто не вважає мене за безумого. А як ні, то прийміть мене наче безумного, щоб і я хоч трохи похвалився". (2 коринф.11/16)
З чим тебе і вітаю, Манфреде. "Хвались" далі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.05.2010 – 12:37

• 0

#292 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 12:58

Перегляд дописуManfred (24.05.2010 10:23) писав:

Ну по-перше, "с лукавым по лукавству его" зовсім не означає брехати, але чинити розумно і відповідно обставин, що склалися з участю такої одіозної особи, по-друге не забувайте, що для християн авторитет евангельских заповітів є вищий за старозаповітні, а в Евангелії сказано про другу щоку та молитву про проклинаючих.

Цікаво. Ну і як же виглядає от твоє : "зовсім не означає брехати, але чинити розумно і відповідно обставин".
Я
  • 0

#293 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 26.05.2010 – 13:27

Перегляд дописуManfred (26.05.2010 14:11) писав:

"Мудрість є злочином проти природи"
— Ф. Ніцше "Народження трагедії"

Сподіваюсь у вас таки вистачить клепки збагнути, що мудрість, розум, інтелект є щось цілком протилежне природі, якій вклоняються саме погани :rolleyes:
Людина - істота природна. Живе - це частина Природи. І тому це є свідченням, що в Природі є зернята Розуму, Мудрості. І посіяв ці зернята Род, котрий і є життєдавцем.

Розум як складова Природи не може бути протилежним Природі. Це топологічно неправильно, нелогічно!

Повідомлення відредагував Власюк: 26.05.2010 – 13:27

• 0

#294 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 15:46

Сподіваюсь у вас таки вистачить клепки збагнути, що мудрість, розум, інтелект є щось цілком протилежне природі, якій вклоняються саме погани :rolleyes:

О-о-о, тоді вам нема чого хвилюватися. Вас дійсно вже спасли, бо вашій природній обмеженості вже нічого не загрожує.
  • 0

#295 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 19:47

Сподіваюсь у вас таки вистачить клепки збагнути, що мудрість, розум, інтелект є щось цілком протилежне природі, якій вклоняються саме погани :lol:
Нє. Диви яке тріпло. Ти ж тіко шо, недавно, критикував Ніцше, що він писав свої праці в психологічно-хворобливому стані. А тут уже він для тебе авторитет став ? От уже ж лицемірство христянське !
Друге. Злочином проти, Ніцше вважав якраз все, що толкало людству християнство. До прикладу, "непорочне зачаття", він вважає надсмішкою над природою.
Третє. "А вранці, повертаючись у місто, він зголодній; і побачивши при дорозі одну смоковницю, підійшов до неї, та нічого не знайшов на ній, окрім самого листя, і говорить їй :"Нехай ніколи не буде плоду від тебе !" І смоковниця відразу ж всохла". (Матв.21/1819).
Ба, яке падло ? "Мічурінець" хрєнов. Садить не садив. Того, що в цей час року смоковниця не родить, знати не знав (отакий "бог-природознавець"), про якихось там діток, котрі могли плодами поласувати, думати не думав, а дерево зничтожив. Якого кращого прикладу злочину проти природи ще шукати, коли його христянський бог подає людству ?
До речі, Манфреде. Це тобі, заодно, відповідь на твою шнягу, що нібито Христос особисто нікого не вбив на землі. Я все чекав, коли ж ти сам про цей епізод згадаєш, та бачу...ні куєш, ні мелеш.

Цитата

Брехати Святому Духові це що розумно? А от спасти нещасну людину, яку переховують від німців "збрехавши" цілком розумно, бо ця "брехня" продиктована любов'ю до ближнього. Так, що, дійсно відповідно обставин :rolleyes:

Шо ти знов тут плетеш ото, Манфреде ? Брехня, по вашій же христянській науці, є вотчина диявола. (написано : "отец лжі") Вся, підкреслюю, брехня. Чи твій єгова трохи собі зоставив, таки ? Де ? Коли ? Яким чином ми стали очевидцями двох "отцов лжі" ? В такому випадку оте твоє, "відповідно обставин", це вотчина котрого "отца лжі" ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.05.2010 – 19:52

• 0

#296 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 20:46

Перегляд дописуManfred (26.05.2010 13:55) писав:

Щодо Ананії та Сапфіри:
Розумному досить?

Незнаю, як щодо розумного, а от дурневі цілком вистачить. Тільки, бачиш яка штука, Манфреде, людина влаштована так, що коли слідчий розслідує вбивство, то для певних доказів має дослідити усі деталі справи. До найменших подробиць. І це буде зрозумілим отому : "людина так влаштована". Інакше, якщо він подасть суду подібні (як ото в сектанській статті) "кришувальні" докази, то у нас жоден злочинець не отримає справедливе покарання. А слідчі, якщо будуть вчитись у твого бога, взагалі перетворяться на проповідників, і почнуть гнати фігню, як ото робиш ти. Це, по-перше. А по-друге, я не просив тебе навести статтю до прикладу з Ананією і Сапфірою. Я спитав твою власну думку, хто вбив Ананія і Сапфіру ? Конкретно. Не розмазуючи соплі, як ото ти розмазуєш. І навів, як аргумент - свою. А ти тут мені чиюсь статтю тицяєш. Та я тобі їх можу міліон показати.

Повідомлення відредагував Безбожник: 26.05.2010 – 20:56

• 0

#297 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 14:12

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:04) писав:

А це було, власне, до чого?

Цитата

Коли це цитата з Біблії, наведіть, блск., її точну адресу — обговоримо.
"The fool hath said in his heart, There is no God. They are corrupt, they have done abominable works, there is none that doeth good."
З неї, з неї, Манфреде. До речі, це широковживаний вислів. І тобі, як христянину, соромно його не знати. Най вибачить мені Каламар - читай псалом 14/1.

Цитата

А Вам хто? Отож-бо :rolleyes:

А хіба я коли казав, що ти не правий ? Я завжди казав, Манфреде, шо ти гонІш шнягу. Або туфту. У мене до тебе "ососбєнная любовь", як до словоблуда. Та ти знаєш.

Цитата

Про наріжний камінь я в курсі. З чим Ви не згодні?

З жидівським камінням.

Повідомлення відредагував Безбожник: 27.05.2010 – 14:15

• 0

#298 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 14:18

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:14) писав:

Тому і кажуть, що не прийняли Його і про що Він сам висловлювався досить відверто.

Шо ти стрєлки переводиш ? При чОму тут прийняли чи не прийняли юдеї христа ? Мова йде про інше : відкрився жидам єгова, чи нє ?
  • 0

#299 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 14:24

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:17) писав:

У культурі є дві царини: духовна та метеріяльна, але обидві вони є культурою, що саме Вас непокоїть у цьому питанні?

В матеріальному, мене нічого не покоїть. Якщо якийсь грек Сракопуліс, ще за царя Гороха збудував на теренах моєї нинішньої держави якийсь об*єкт, то мене це не турбує.
А от коли, в духовному, якийсь жидок верещить; "я твій бог!", виникає бажання натовкти пику, як мінімум.
  • 0

#300 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 27.05.2010 – 14:44

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:22) писав:

Тобто, таки було, але пан намагається з'їхати?

Тобто, ніфіга не було. Знаєш, Манфреде, якщо в мене колись влетіло кілька осколків, якщо хірург Костик (най він буде здоровим 1000 років !) витягнув їх, якщо вони лежать у мене вдома в кришталевій вазі як факт мого другого народження, то я ніколи не переплутаю кількість тих залізячок. Навіть у свій смертний час. А от якщо я щось вигадаю, то обов*язково, з часом, проколюсь. Як прокололась євангеліє в масі випадків. Я наводив приклади щодо Павла по дорозі в Дамаск. Те ж сАме і з "нагірною проповіддю". Звичайнісінька компіляція.

Цитата

А щодо того, що обставини різні змальовані, так не у них справа, тому й не надавали їм великої ваги.
У мене є одна знайома, коли ми з нею буваємо десь у незнайомому місці і спитаємось у когось, як пройти туди-то та вислухаємо відповідь, то зазвичай розуміємо її протилежним чином, чи означає це, що ніхто нам ніц насправді не пояснював, а ми все вигадали?

Буває. Буває навіть так, що люди хворіють значно серйозніше, ніж у наведеному тобою прикладі. Втім, це не біда. Є речі, котрі людина усвідомлює тільки з плином часу.

Перегляд дописуManfred (27.05.2010 15:36) писав:

А коли Ви обідаєте, то Вас годує тарілка, ложка чи каструля? Чи таки вони лише засоби годування Вас обідом, а справжнє його джерело поза ними?

Джерело у мене, Манфреде, поза канавою. Там мій город.

Цитата

Так у чому нісенітниця?

В тому, що родоначальником життя є жидівське дитинча, невідомо від кого нагуляне.

Цитата

Природі не потрібно жодної мудрости, розуму, інтелекту, подвіться на тварин, жодна з них не знає скільки буде 2 х 2? І тварина не відчуває ніякіх незручностей через це і не збирається вчитися математиці. Природному добору цілком досить одної речи — максимального фізичного здоров'я, все решта їй фіолетово :rolleyes:

Ги. А це до чого ? Тобі про лілії польові нагадати, чи ти сам ? Якого ще кращого прикладу треба, де твій іса закликав жити природніми правилами ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних