Перейти до вмісту

Життя, як воно виникло?

Повідомлень в темі: 478

Опитування: Погляд на наше походження (47 користувачів проголосувало)

Походження життя

1. Я погоджуюся з теорією еволюції (18 голосів [38.30%])

Процент голосів: 38.30%

2. Я погоджуюся з теорією розумного задуму (5 голосів [10.64%])

Процент голосів: 10.64%

3. Я погоджуюся з біблійним поглядом про створення (10 голосів [21.28%])

Процент голосів: 21.28%

4. Я погоджуюся з креаціонізмом (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

5. Я думаю що Земля заселена з космосу (1 голосів [2.13%])

Процент голосів: 2.13%

6. В мене інший погляд на походження життя (12 голосів [25.53%])

Процент голосів: 25.53%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 22.05.2010 – 09:05

Перегляд дописуManfred (21.05.2010 16:14) писав:

Це якраз чудово демонструє лиш те, наскільки ненадійними є насправді наші почуття, якими ми сприймаємо реальність, про що згадувалось вище (картина світу).

Чергова туфта від Манфреда з розрахунком "отпригнуть в сторонку". Я ж тобі казав ; не шукай простачків. Скажу тобі "по секрету", Манфреде", що коли я щось говорю, то маю відповідну ціль. Це ти Каламару можеш голову морочити, бо він, як на мене, будучи людиною честі, ще не в*їхав у твій стиль ведення дискусії : - брехлива тріпологія з використанням вископарних "ізреченій". А я людина простіша, Манфреде, але і бейблу знаю добряче. Якщо ти не вбачаєш брехні (а воно таки брехня) в прикладі з Шаулем, то я говоритиму з тобою мовою твоєї любимої бейбли.
От Каламар запитав, чи дозволяє біблія брехати ? Я йому написав що дозволяє. І (нашвидкоруч) навів приклади. Ти ж, Манфреде, в черговий раз толкнув високопарну лапшу, користуючись тим, що Каламар біблії не вичає, по причині відсутності у нього такої необхідності. Ось ти тут "загадково" умнічаєш для Каламара (та і для інших) :
"У Біблії написано: "Будьте добрі як голуби і мудрі, як змії". Розумному досить". Ну а хто тут розумний, ти, знову таки, "загадково" мовчиш.
Але якщо ви, дэвюшка, прийшли сюди з макаронної фабрики продвігать лапшу, то я маю бажання вам сообщіть що ви апшиблись адрєсом. Тут дебілів, бажаючих подавати тобі, Манфреде, - немає. Навіть за лапшу. І чим раніше ти це зрозумієш, тим швидше перестанеш гнати в тему відверту брехливу юдейську туфту. Так от щодо брехні : Каламаре, біблія не те що дозволяє брехати, а подає це як догму :
" С милостывим ти поступаеш милостыво, с мужем искренним - искренно, с чистым чисто, а с лукавым по лукавству его". (2 Царів.22/26,27).
Видно тобі, Манфреде ? Окулярів не треба ? А ось, як Манфредів отець небесний бреше власною персоною, показуючи приклад вірянам :
"и устроили высоты Ваалу, чтобы сожигать сыновей своих огнем во всесожжение Ваалу, чего Я не повелевал и не говорил, и что на мысль не приходило Мне" ;(Єр.19/5)
Ще :
"Устроили капища Ваалу в долине сыновей Енномовых, чтобы проводить через огонь сыновей своих и дочерей своих в честь Молоху, чего Я не повелевал им, и Мне на ум не приходило, чтобы они делали эту мерзость, вводя в грех Иуду.(Єр.32/35)

Цікаво, шож це воно таке не "пріходіло на ум", забудькуватому брехуну єгові ? А ось шо:

"И было, после сих происшествий Бог искушал Авраама и сказал ему: Авраам! Он сказал: вот я. [Бог] сказал: возьми сына твоего, единственного твоего, которого ты любишь, Исаака; и пойди в землю Мориа и там принеси его во всесожжение на одной из гор, о которой Я скажу тебе".
(Буття.22/1,2)

А ось ще, неоЖИДаний прикол від єгови : "Не свідкуй неправдиво на свого ближнього!". (Вих.20/16).
Ви зрозуміли ? На ближнього...І це з десятислів*я, котрим хизуються христяни !
Ну та добре. Повернемось до наших баранів, Манфреде. Я тобі подав ось це :
В цьому сенсі, Манфреде, я хочу запитати в тебе : то хто ж вбив Ананія і Сапфіру ? Он ти тут сказав : "Таким чином, коли людина живе у згоді з Духом християнських заповідей, вона може вважати себе християнином, коли ж вона покидає цей моральний простір, вона покидає християнство і стає звичайною людиною, нехристиянином, так само, як і законослухняна людина може бути визнана за таку лише допоки не порушує мирського закону".
Ще, ти кажеш : "На всі подібні закиди Христос відповів, що Він "цар, але Царство Його не від миру сього". І Він дійсно нікого не карав, але навспак зцілював, а християни, як Ви розумієте, повинні наслідувати засновника християнства і коли щось не є зрозумілим у Його словах, то перевіряти їх Його вчинками, а вони були протилежними вчинкам инквізиторів".
Ось іще твоє : "А якої конкретики Ви хотіли? Ми ж говоримо про християнство, як учення? А воно говорить про такі речі "Не вбивай", куди конкретніше, отже вбивати не можна."
(До речі, Манфреде, і тут ти брешеш, бо христянство не каже "не вбивай").

Отже, твій Христос вже на небі. (Він вже бог. Чи нє ?) Ананій і Сапфіра не порушили ніякого мирського закону. Тобто, вбивати їх для мирської влади немає за що. Але їх вбивають. Вбивають навіть не згідно з єврейським релігійним законом (тора) а згідно чогО, Манфреде ? При цьому зауважу, що вирок про смерть оголошує христянський апостол Петро ! Напиши мені сюди, Манфреде, "знавець ти наш біблійський", за що, по якому (на той час) закону, і для чОго було вбито чоловіка і жінку в ХРИСТИЯНСЬКІЙ ЦЕРКВІ В ПРИСУТНОСТІ ХРИСТИЯНСЬКОГО АПОСТОЛА ПРОГОЛОШУЮЧОГО ВИРОК ?
Ти кажеш, по волі божі. Водночас, ти пишеш : " Невже? І чому ж тоді Ісус жодного з невіруючих у Нього не вбив?".
То я питаю ще раз, Манфреде, (раз вже ти став на захист бейбли) хто вбив Ананія і Сапфіру ?

До всього цього, Манфреде, додам що це питання не таке собі простеньке. Цей епізод з євангеліє показує реальні "діяння апостолів" котрих навчив їх учитель. Де сАме він цьому вчив ? А ось тут : "І прийшла одна бідна вдова і вкинула дві лепти, тобто гріш. І покликавши учнів своїх сказав їм : істинно кажу вам що ця бідна вдова поклала більше за всіх що клали в скарбницю, бо всі клали від достатку свого, а вона із злиднів своїх поклала все, що мала, весь свій прожиток". ( Марка,12/42-44). Отже, дванадцятьох дармоїдів-нероб навчено як обдирати людину до останньої нитки. Я ось тут, Манфреде, таку твою цитату подам : "Справжнім християнином був Христос, Діва Марія та апостоли, всі решта під питанням." А ось ще твоя цитата : "бо кожна людина має свій власний шлях до Бога і цей шлях має бути вільним, ніхто не має силоміць тягти людину до правильного вчення. Так вже Вам ясніше у чому Ваша помилка?".
Таким чином, є подружжя двох людей. Їх убивають в християнській церкві за те, що поклали до скарбниці менше, ніж хотілось Петру та його банді. Звісно ж, що кладуть кровно зароблене тяжкою працею. Керує процесом вбивства апостол, про якого Манфред (вище) каже, "справжній християнин". На той час ця церква не була представником панівної релігії в державі. Мало того, вона навіть не була законною, оскільки християни переслідувались діючою владою. Сам Павло це підтверджує на власному прикладі. Тобто, це було угруповування людей, котрі стояли поза мирським законом, водночас не мали ніякого іншого, навіть релігійного, поскільки євангеліє ще не існувало. А якби і існувало, то це не давало ніякого права вбивати людей. Виходить, що звичайнісінька християнська банда, заради накопичення стартового капіталу залякувала і вбивала людей, для досягнення певних цілей, беззаконно. Нічого дивного немає в тОму, що подальша історія християнської церкви показує нам багатоміліонні жертви. Теж, беззаконно. Звісно, що "церква мала" на це "право", адже приклад незаконного вбивства під керівництвом апостола Петра, був цьому стимулюючим "оправданням". Зрозуміло і те, що історія з Ананієм та Сапфірою не була єдинною. Вбивство процвітало в "святі" церкві Христовій. І подано цей епізод в євангеліє не випадково. Це є попередження тим, хто щось приховував зароблене своєю ж працею. (1933 рік - аналогія). Мені це ще нагадує становлення українського парламенту, коли вчорашні бандити-вбивці (деякі), стали священник...(тьху ти!) депутатами, і одягнувши костю...перепрошую, ряси, повчають сьогодні : "не вбивай". (А Манфред, повторює тут цю лицемірну туфту.) Ну а якже ? Тепер їм це не потрібно. (Хіба ж Лозинський десь казав відкрито: убивай ?) Раптом убивати почнуть їх ? НіЗЗя. Святі. Правильно, Манфреде ? Чи як ? Звісно ж, що можна було б подати приклади житія "святих", котрі вели начебто "праведне" життя. Але ж така категорія людей є і була скрізь і всюди. Не обов*язково серед християн і не обов*язково в християнські часи. Інша справа, що церква використовувала їх природній фанатизм і направляла його у потрібне церкві русло - "праведності по біблейські". А нагородою для цих чесних, але капловухих людей, церква направо і наліво чіпляла їм звання "святі". Ну наче оті комуністи чіпляли медальки і звання "пєрєдовік" за "прєданность" справі КПРС та дармову тяжку працю колгоспникам і робітникам, не забуваючи грабувати. Не беручи до уваги сім*ю, дітей. Так сАмо, як бандити апостола Христового не брали до уваги дітей Ананія і Сапфіри. А от справжні хазяйва церкви (як і партії), трудового мозоля не знали. Вони все красиві казки продвигали. Гадаю, ви розумієте мене шановні теревенчани.
В будь якій справі, Манфреде, є речі які не мають терміну для забуття. Це стосується не тільки фашизму чи голодомору, наприклад, але і багатоміліонного знищення "Ананіїв та Сапфір" християнською бандою, котра нині ще є сильна, має свого поводиря овець і має брехливих адептів, котрі толкають тут високопарну жидівську туфту капловухій частині населення. І ось що ще, Манфреде, християнин ти наш. Он там вище ти толкнув, що бог має право давати життя і забирати його. Я не прошу подати мені сюди аргументи на такий ідіотський шедевр тобою поданий, по якому ЗАКОНУ (!) жидівський єгова має право вбивати людей ? Чи по якому праву, батько, може вбивати власних дітей ? Я тебе питаю про інше : ХРИСТОС Є БОГ ЧИ ПРОСТО КРУТОЙ ПАЦАН, КОТРИЙ ПІД ЧАС БЕЗЗАКОННОГО ВБИВСТВА АНАНІЯ І САПФІРИ БУВ НЄ ПРІ ДЄЛАХ ?

Цитата

Точно всі? Ану цитатку до студії? Бо инакше брехуном доведеться Вам визнати себе :happy1:

"У ніщіх слуг нєт". Воруши пальчиками, Манфреде.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.05.2010 – 09:11

• 0

#262 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 22.05.2010 – 16:23

Цитата

а дух неправди? 3 Царств, гл. 22, ст. 19-23, там, де описано пророкування Михея Ахаву : "і тепер оце вклав господь (Ягве, Адонай, Саваот ) дух неправди в уста всіх оцих пророків..."

І оцей господь - це Ваш господь, Вовчіку?

Цитата

до речі, цікаво, як Єлисей покарав дітисьок, які обзивали його: "Іди, лисий, іди, лисий!.." (куди "іди" - Біблія замовчує :happy1:)... так от внаслідок прокляття(!) Самуїла з лісу вийшла ведмедиця і розірвала тих сорок (чи сорок двох) (!!!) дітей - аби знали!
(це так - щодо байок, ніби бог нас любить, ніби він справедливий - юриспруденція людини розумної ніколи не додумається до до такої адекватності покарання: яблуко з’їв - смерть тобі (бо вас так було попереджено!)... "святого" пророка ображаєють діти - смерть вам, а не царство боже, як ото Ісус Христос обіцяв... це тільки "свята" біблія такі повчальні приклади може навести)... отаке то...

Повідомлення відредагував Родослава09: 22.05.2010 – 16:28

• 0

#263 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 22.05.2010 – 16:44

Перегляд дописуРодослава09 (22.05.2010 17:23) писав:

І оцей господь - це Ваш господь, Вовчіку?

Така вот Звіруга.
  • 0

#264 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 23.05.2010 – 22:20

Ананій і Сапфіра, якщо дивитися контекст, загинули не за те що не хотіли відавати свої гроші ,а за те що своєю брехнею зневажили Святий Дух.
Хотіли репутацію собі здобути ,мовляв "ось ми все відали", хоч могли не дати нічого і це не зарахувалосяб їм в провину.Матв.12:32 І як скаже хто слово
на Людського Сина, то йому
проститься те; а коли скаже проти
Духа Святого, не проститься того
йому ані в цім віці, ані в майбутнім!
Ахав довіряв фальшивим пророкам, і не раз був ведений ними в оману, просто того разу, Бог виконав вирок над ним через людей яким він довіряв.
Діти зневажали божого пророка, очевидно з намови своїх батьків, тим самим зневажали Бога в цей час це було покарано, хоч "настане воскресіння праведних і неправедних".............
Бог, з самого початку не мав на меті щоб Авраам приніс в жертву сина, вбивши його, крім того це слугувало прообразом на те: що Бог відав свого сина на жертву за ін..............................................................................
.................................................................................
..................
  • 0

#265 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.05.2010 – 22:51

Перегляд дописуЗЮП (23.05.2010 23:20) писав:

Ананій і Сапфіра, якщо дивитися контекст, загинули не за те що не хотіли відавати свої гроші ,а за те що своєю брехнею зневажили Святий Дух.
Хотіли репутацію собі здобути ,мовляв "ось ми все відали", хоч могли не дати нічого і це не зарахувалосяб їм в провину.Матв.12:32 І як скаже хто слово
на Людського Сина, то йому
проститься те; а коли скаже проти
Духа Святого, не проститься того
йому ані в цім віці, ані в майбутнім!
Ахав довіряв фальшивим пророкам, і не раз був ведений ними в оману, просто того разу, Бог виконав вирок над ним через людей яким він довіряв.
Діти зневажали божого пророка, очевидно з намови своїх батьків, тим самим зневажали Бога в цей час це було покарано, хоч "настане воскресіння праведних і неправедних".............
Бог, з самого початку не мав на меті щоб Авраам приніс в жертву сина, вбивши його, крім того це слугувало прообразом на те: що Бог відав свого сина на жертву за ін..............................................................................
................................................................................
.
..................

Не вішай лапшу, виправдовуючи вбивство християнскьою бандою рекетирів. Ти теж, з макаронної фабрики прийшов ? А якщо ти щось прочитав в епізоді з Ананієм і Сапфірою про хулу на твого духа святого, то давай сюди цитату з біблії про таке в цьому епізоді, і не гони шнягу.
А для решти, показую цю шнягу від ЗЮПа. Отже, щодо хули на духа святого у того ж Матвія, то це починається в главі 12 від вірша 30 і до 37. І от що "забув" додати сюди ЗЮП, я для нього спеціально виділю :

"Хто не зо Мною, той супроти Мене; і хто не збирає зо Мною, той розкидає.

31
Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься!

32
І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім!

33
Або виростіть дерево добре, то й плід його добрий, або виростіть дерево зле, то й плід його злий. Пізнається бо дерево з плоду!

34
Роде зміїний! Як ви можете мовити добре, бувши злі? Бо чим серце наповнене, те говорять уста.

35
Добра людина з доброго скарбу добре виносить, а лукава людина зо скарбу лихого виносить лихе.

36
Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Видно, ЗЮПе ? Чи нє ?)

37
Бо зо слів своїх будеш виправданий, і зо слів своїх будеш засуджений".

А тепер вшараш мені сюди докази, що під час вбиваства Ананія і Сапфіри наступив той сАмий судний день. Тоді виходить що він вже давно відбувся, а ви, христяни, до цих пір його чекаєте. Ніфіга собі ! Як же це ви прошляпили ? А я все думаю : чо це в мене огірки в городі погано зійшли ?....Ба, як воно хрєново, коли бейблу читаєш неуважно.
Іди, ЗЮПе, пошукай ще якусь туфту у бейблі для виправдання банди вбивць, в цьому епізоді. І не сміши людей.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.05.2010 – 23:00

• 0

#266 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.05.2010 – 08:32

Я там ЗЮПе, забув додати, (ти мене так розмішив !) що моя фраза (в кінці коменту), "а ви христяни...", тебе зовсім не стосується. Ви, "свідки", такі ж христяни, як я апостол Павло. Втім, там вище написано:, "а для решти".
А взагалі, в твоєму коменті в "оправдання" вбивства, є ціла купа лайна, котре геть не відповідає біблії. Згідно того, що ти написав, виходить що Ананій і Сапфіра були покарані за брехню. Он як каже Петро : " І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю?" (Діян. 5/3). Ну, нехай навіть за брехню перед відмороженим святим духом. Але тут випливає одна смердюча цікавинка, ЗЮПе. Така собі "прєємствєнность імьон", по-перше, і подвійна мораль довбонутого святого духа, по-друге. Дивись сюди, ЗЮПе :
"І сказав Він до них: Обгорнена сумом смертельним душа Моя! Залишіться тут і пильнуйте!" (Марка.14/34)
"І вернувся, і знайшов їх, що спали, та й каже Петрові: Симоне, спиш ти? Однієї години не зміг попильнувати?" (Марка 14/37).
Але це ще фігня. Дивись ЗЮПе далі :
"А коли Петро був на подвір'ї надолі, приходить одна із служниць первосвященика,
і як Петра вона вгледіла, що грівся, подивилась на нього та й каже: І ти був із Ісусом Назарянином!
Він же відрікся, говорячи: Не відаю, і не розумію, що кажеш... І вийшов назовні, на переддвір'я. І заспівав тоді півень.
Служниця ж, коли його вгледіла, стала знов говорити приявним: Цей із них!
І він знову відрікся. Незабаром же знов говорили приявні Петрові: Поправді, ти з них, бо ти галілеянин. Та й мова твоя така сама.
А він став клястись та божитись: Не знаю Цього Чоловіка, про Якого говорите ви!
І заспівав півень хвилі тієї подруге. І згадав Петро слово, що Ісус був промовив йому: Перше ніж заспіває півень двічі, відречешся ти тричі від Мене. І кинувся він, та й плакати став...
". (Марка. 14.66-72).
От така у нас "прєємствєнность імьон", вірніше, одного імені хронічного брехуна Петра. А тепер, шановні, згадайте, хто стояв на чолі розправи, виголошуючи смертельний викрок Ананію і Сапфірі за брехню ? Символічно, чи не так ?
А тебе, ЗЮПе, я питаю ; твій дух святий, котрий так (по твоєму коменту) ненавидить брехню, він що?, робить це вибірково і своїх пацанов кришує ? Їм можна брехати, виходить ? В такому випадку, де ж різниця між рекет-бандою Петра, і рекет бандами 90-х років, коли ті підходили на базарі до бабці, яка продала зозулясту курку і питали : скоко втоговала ? І горе було ті бабці, якшо вона "спокушала духа святого !". Спробуй мені довести, тепер, шо рекетири 90-х, не є учнями апостола Петра !
Але все це, "прелюдія". Я наполегливо хочу почути відповідь, бодай хоч від одного чесного християнина, хто конкретно вбив Ананія і Сапфіру ? Це моє питання, є лаксмусовим папірцем для визначення чесності христян. Я не так давно писав шановному Каламару, що ніякого християнства, по суті, не існує. Існують просто групи людей котрі в якісь моменти ведуть себе по іншому. Та і не тільки я про це казав. Влучно говорив це жсАме в своїх коментарях і шановний Вітольд, наприклад. І поки що, я бачу, воно так і є. Так от дайте хтось відповідь. І не (як каже Каламар) пташинною мовою, а людською. Якщо хтось тут вшарашить : Бог, то відразу послідує запитання : ХРИСТОС Є БОГ ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.05.2010 – 08:35

• 0

#267 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.05.2010 – 09:44

Перегляд дописуManfred (24.05.2010 10:23) писав:

Перечитайте мій допис уважніше, там наведено результати саме експерименту, результати, якого зафіксовані. А те, що пише Вікіпедія про інтуїцію, викиньте на смітник ;-)
може ще купу книхок які не вписуються в твою картину світу викинути в смітник?

Цитата

Дуже простим, Бог один, але різні народи інтуїтивно передчували його по-різному, відповідно до своєї картини світу, проте на найглибшому рівні, на рівні архетипів, де зникають національні, георгафічні, мовні тощо відмінності — відчуття Бога у всіх народів однакове.
а як пояснити народи Австралії, які їдять один одного? або буддистів? або тих самих індіанців, які дуже протистояли насаджуванню хритсиянства?
а чого не припустити що християнство, це еволюційна хвороба яку варто перехворіти, і вийти вже на нові щаблі розвитку
якщо розглянути історичний розвиток людства, то так воно і є
  • 0

#268 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.05.2010 – 12:58

Перегляд дописуManfred (24.05.2010 11:19) писав:

Для того, щоб говорити серйозно про чиюсь "картину світу", насамперед треба розуміти у чому вона полягає :happy1:
це непотрібна писанина, мова була про інтуіцію, і в чому вона полягає, а ці розмови про картину світу, це наче рефлекс на фразу, тримай лінію розмови
і якщо вже вести розмову як ти, то знову ж таки, чому ти відкидаєш політеістичні віри? вони були раніше, і за них були досить високі технологічні і культурні здобутки, взяти Древню Грецію, і Київську Русь, або Індію, якраз за наказом католицької церкви було спалено велику Александрійську бібліотеку, і ще куча "просвітницьких" діянь було скоєно
як пояснити те, що якраз під час ослаблення церккви взагалі спостерігається великий прорив думки

Цитата

Якраз канібалізм, та пізніші жорстокості з вогнищами і є "еволюційними хворобами", від яких християнство намагається вилікувати людство і те, що сьогодні навіть невіруючі люди розуміють, що жорстокість до ближнього — це зло, насправді, великий його (християнства) історичний здобуток на цьому шляху.
от мені чисто інтуітивно здається, що в кожного поведінка ближча до тварин, кожна людина це тварина, яка з собою бореться,
бажання добра ближньому це думка, яка сформована набагато рівнів вище за всі інстинкти, і викликана мораллю
  • 0

#269 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.05.2010 – 14:59

Перегляд дописуManfred (24.05.2010 14:29) писав:

Приблизно тому ж чому Ви відкидаєте систему Птолемея, хоча за її панування теж були наукові здобутки, проте, коли прийшла черга новій системі, її чомусь здали до архіву.
здали до архіву, бо в експеориментальній науці є така штуака, як надлишковість пояснення, тобто теорія замішується теорією, якщо наступна теорія пояснює всі процеси, і крім того розповсюджується на такі, які до цих пір не були пояснені
Птоломея усунув Коперник, після якого додав до новї теорії Кеплер, фізика Ньютона пояснювала набагато більше явищ ніж всі попередні і так далі, якщо цікаво, то раджу почитати якусь літературу з історії фізики астрономії, це надзвичайно цікаво

і доречі, Коперник докладно вивчав роботи Птоломея, вони його наштовхнули на його ж систему

і щодо церкви, ще один закид, книжка Аристарха Аль-Джабер прийшла нам від мусульман, а не з першоджерела, бо першоджерело знищила церква, тим самим зупинивши розвиток європи на хто зна скільки років, а в тій книжці були основи Коперникової системи

Цитата

Щодо інтуїції, готовий продовжити дискусію, коли маєте ще питання, то ставте.

які запитання?

в дискусії можуть бути аргументи, з твого боку не був один, дуже сумнівний, в якому і натяку на інтуіцію не було

Цитата

Пояснити це дуже просто, що менше людина споглядає внутрішнє, то більше уваги вона починає приділяти зовнішньому :happy1:
тобто, людина яка займається наукою, і досліджує світ то вона духовно низька виходить? типу духовне бидлоB)
якраз дослідники це люди які маюь неординарний і багатющий внутрішній світ
не пиши єрунду

Цитата

Дуже цікава думка. Але поясніть мені, коли людина — це тварина, то як саме і чому (в чому), а головне навіщо вона зі собою бореться? Скільки мені відомо, жодна тварина не має моральних сумнівів і не бореться зі собою, а керується винятково необхідністю поточної миті та инстинктами. Відтак, коли людина — це тварина + щось ще зверху, чого жодна тварина не має, то це таки вже не тварина, а щось инше, відмінне від тварини, чи не таґ?

якраз в зародковому вигляді мораль існує в соціальних тварин, наприклад в горил, собак, дильфінів
те що ми маємо в людей це мораль набагато складніша, але все та ще мораль, яка була колись в наших предків
якщо взяти наприклад індіанців, то овни використовували мудрості екстрапольовані з тваринного світу
  • 0

#270 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 24.05.2010 – 17:32

Перегляд дописуManfred (24.05.2010 16:34) писав:

Це безумовно прикрі речі і я радий, що вони у далекому минулому. Сьогодні, панотці це переважно високоосвічені люди, багто хто з них має наукові ступені і вже зовсім дикістю виглядає припущення, щоб хтось із них сьогодні спалював якісь книжки. Причини ж тих явищ про які Ви говорити особисто я вважаю у загальному рівні дикости тогочасної людини.

У 2007 напередодні виходу в світ чергового тому роману про Гаррі Поттера була проведена акція Союзу православних хоругвіносців (СПХ) проти «пропаганди окультно-магічних ідей під виглядом дитячих книжок». «Спалювання богопротивної книги про Гаррі Поттера було проведено на Берсеневській набережній у Москві навпроти Храму Христа Спасителя . Підійшовши до Патріаршому мосту з співом тропаря Хреста Господнього , хоругвіносці на очах у здивованої публіки розірвали на частини, кинули на кам'яний парапет, а потім спалили книгу про Поттера », - повідомила прес-служба СПХ. Лідер СПХ і Союзу православних братств Леонід Симонович так охарактеризував творчість автора «Гарі Потера» Джоан Роулінг :

«Це не написання добрих книжочок про героїчного підлітка, а справжнє чорнокнижжя, через яке в душі дітей вливають ідеї зла, сатанізму і чаклунства. Книги про Гаррі Поттера вчать підростаюче покоління, що завдяки чаклунству і іншого "чарівництва" можна нібито досягти якихось благих цілей. Таким чином, відбувається лукава підміна, обман: за красивою глянцевою обгорткою ховається духовна отрута, залишає свої отруйні сліди в людських душах на багато років. Саме так готують людство до приходу сина погибелі - антихриста ».
Для довідки Союз православних хоругвіносців (СПХ) був створений в 1992 году по благословенню мітрополита Санкт-Петербургського и Ладожського Іоанна (Сничёва).

Ось так, церква в разі необхідности дуже швидко збере бойовиків і м”ясо на убой.

Зображення
  • 0

#271 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.05.2010 – 23:39

Перегляд дописуManfred (24.05.2010 11:19) писав:

Саме так, і це доводить, що те, що Ви писали про брехню і є брехня з Вашого боку :rolleyes:

"Не свідкуй неправдиво на ближнього свого", воно і є, "на ближнього". Той "ближній"- жид. А "дальні"... "О прочих же народах, происшедших от Адама, Ты сказал, что они ничто, но подобны слюне… эти народы, за ничто Тобою признанны. (3. Єздра 6/56,57)). Тобто, дальні це народи винищені жидами безслідно. Наприклад : Амореї, Хетеї, Ферезеї, Хананеї, Гергесеї, Євеї,, Ієвусеї. Від цих "дальніх", Манфреде, ніфіга не залишилось окрім згадки у твоїй любимій біблії. У твого епілептика Христа, та ж сама хвороба...він їх псами називає. Так що я свідкую правдиво. В тому числі і на твого "ближнього", єврея, котрий, будучи навченим паталогічним звірюкою YHWH, і під його керівництвом, вирізав дітей і жінок народів "дальніх", як свиней в загоні. Звертаючись до жидівських пророків, (Мойсея, Ісака, Іакова) твій бог, Манфреде, не називає себе богом усього світу. Наприклад, "знайомлячись" з Мойсеєм він каже конкретно, що є богом тільки євреїв: бог Аврама, бог Ісаака, бог Іакова. Про те, що він є загальнолюдським богом, єгова навіть не заїкається. Зате кажучи про "ближнього", він каже і про "чужі народи". (Вих.3/18,6).
"І Яковів залишок (євреї) буде між людьми, серед численних народів, як лев між лісною худобою, як левчук між отарами овець,- що як він переходить, то топче і шматує, і немає нікого, хто б зміг урятуватися" (Міхея 5/ 7).

Цитата

Точно не каже, чи мені вкотре Вас у калюжу посадити на посміх Вашим спільникам? Ану хутко до першоджерела і ретельно вчити, щоб не городити тут подібної маячні.

Нє, ну це можна шось з людиною балакать ?
Манфред каже про христянство (цитата): "А воно говорить про такі речі "Не вбивай".
Я йому кажу (цитата) : "До речі, Манфреде, і тут ти брешеш, бо христянство не каже "не вбивай".
А у відповідь, Манфред видає свій "шедевр" (цитата): "Точно не каже, чи мені вкотре Вас у калюжу посадити на посміх Вашим спільникам?".
Та ти вже в ті калюжі по вуха. І сам же себе в неї посадив. І при цьому, Манфред, додає ще більш "унікальну штуку" (цитата) : "Саме так, на Небі, тобто Він знову подає життя і забирає його. Це Його робота, коли хочете.".

Цитата

Ну по-перше, "с лукавым по лукавству его" зовсім не означає брехати, але чинити розумно і відповідно обставин, що склалися з участю такої одіозної особи, по-друге

ПоЙняв...не дурак..."відповідно обставин".

Цитата

не забувайте, що для християн авторитет евангельских заповітів є вищий за старозаповітні, а в Евангелії сказано про другу щоку та молитву про проклинаючих.

Тпруу ! Стоять Сіра ! Так ти ж тіко шо сказав, шо твій бог-Христос має право забирати життя. А це ж старий заповіт ! "Я умертвляю, я оживлюю". Манфреде, є така мудрість : не тямиш ср..ть - не муч ж..пу.

Цитата

Я ж писав про земне життя Боголюдини, за якого Він не скоїв жодного вбивства. Ви можете хоч з'їсти Біблію, але там дійсно ніц подібного немає.

Манфреде, а ну толкни сюди на сміх курям, шо таке "земне життя боголюдини" ? А заодно, в цьому сенсі, поясни про марсіанське, юпітеріанське, плутонське...ну і так далі по Всесвіту "планетне життя" "боголюдини" Христа.

Цитата

Невже "обдирати", впевнені, що значення цього фрагмента саме таке? А от Ви свою маму любите? Чи не віддасте останню сорочку для неї? Чи то мама така "зла", що привчила Вас віддавати їй останню сорочку?

Ну чого ж ? Мені йде 58-й рік. Відповідно, мамі, 81-й пішов. (вона 1930). Один інфаркт плюс два інсульти. (Батька поховав цього року, в лютому, 85 років.) Мама лежача і вже не встане. Горло практично не працює, відповідно - мови немає. Але це "квіточки". По цій причині вона не може ковтати їжу взагалі. Як я її годую, Манфреде, тобі, як христянину - не зрозуміти.
"если кто приходит ко Мне и не возненавидит отца своего и матери, и жены и детей, и братьев и сестер, а притом и самой жизни своей, тот не может быть Моим учеником". (Лука. 14/26).
Які там у мене ще є "проблєми" з мамою - не тема форуму. Однак, я дуже надіюсь, що зможу, от навіть таким чином, протягнути її життя ну хоч би до її 100 років. Та і...не з такими як ти, Манфреде, мені про це говорити. От якби я був христянином, тоді інша справа. Але я є обожнювач РОДу свого. Цим і керуюсь. Твоє ж правило щодо мами, он там вище, в жидівській писульці написано. Виконуй.

Цитата

Тобто, попросту вкрали (див. "Не кради"). А чому вкрали, бо не вірили, що хтось дізнається (див. "Всяке таємне стане явним"), а чому не вірили, бо не вірили, що Бог існує і не встояли перед спокусою нажитися зі своєї причетности до спільноти, тоді як апостолам було заповідано: даром отримали — даром і віддавайте. Ще треба щось пояснювати?
А ти шось здатен пояснити комусь ? Що ті Ананій і Сапфіра вкрали у твого духа святого ? Власну хату, котру продали ? А хіба ту хату їм той дух колись даром давав ? Де це таке є в біблії ? Шо ти ото верзеш : "даром отримали — даром і віддавайте". Це він кому каже ? І про що, Манфреде ? Про хати людські ? Чи мо, все таки, про знання ? І скажи мені будь ласка, нахрєна духу святому гроші за продану хату ? Шо він з ними робить буде ? Роздасть своїм пацанам ?
Ба, яка "логіка" ? Ну вилитий тобі сектант.

Цитата

Сенс цієї частини Вашого "потоку свідомости" залишився для мене загадковим через цілковиту відсутність будь-якої логіки та причинно-наслідкових зв'язків у міркуваннях. Спробуйте переформулювати.
Я вже давно бачу, Манфреде, що той сенс для тебе взагалі є загадковим. Ти сам для себе "загадка", Манфреде. Щоправда, відповіть на ту загадку досить проста : тріпло. Я вже навіть не хочу тебе питати про те, на що ти не відповів, (як і належить мужчині : конкретно і чесно), ХТО ВБИВ АНАНІЯ І САПФІРУ ? Я сподіваюсь, що тут є справжні христяни, з честю. Ти для цього не годися, словоблуд ти наш.

Повідомлення відредагував Безбожник: 25.05.2010 – 00:08

• 0

#272 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 04:12

Перегляд дописуManfred (24.05.2010 10:23) писав:

Знаєте пане Безбожнику, инколи просто щиро зачудовуюся Вашому нерозумінню елементарних речей у Біблії, яку Ви нібито знаєте. Ну і де серед наведеної цитати Ягве каже робити "всесожженіє" Ваалу? Бо у першій цитаті саме про це ідеться.

Знаєш, пане Манфред, я теж інколи просто зачаровуюсь твоїм нерозумінням елементарних речей у ті ж самісінькі біблії. Я написав :
"А ось, як Манфредів отець небесний бреше власною персоною, показуючи приклад вірянам :
"и устроили высоты Ваалу, чтобы сожигать сыновей своих огнем во всесожжение Ваалу, чего Я не повелевал и не говорил, и что на мысль не приходило Мне" ;(Єр.19/5)
Ще :
"Устроили капища Ваалу в долине сыновей Енномовых, чтобы проводить через огонь сыновей своих и дочерей своих в честь Молоху, чего Я не повелевал им, и Мне на ум не приходило, чтобы они делали эту мерзость, вводя в грех Иуду.(Єр.32/35)

Цікаво, шож це воно таке не "пріходіло на ум", забудькуватому брехуну єгові ? А ось шо:

"И было, после сих происшествий Бог искушал Авраама и сказал ему: Авраам! Он сказал: вот я. [Бог] сказал: возьми сына твоего, единственного твоего, которого ты любишь, Исаака; и пойди в землю Мориа и там принеси его во всесожжение на одной из гор, о которой Я скажу тебе".
(Буття.22/1,2)"[/i]
Так от, Манфреде, під забудькуватістю єгови малось на увазі не те, що хтось там влаштував жертвоприношення Ваалу, що йому (єгові) це навіть в голову не приходило, а зовсім інше. Ось це : в цитаті говориться, що Ваалу приносили в жертву синів і дочок. Це зрозуміло, Манфреде, чи нє ?
А далі, твій єгова ставить вимогу Авраму зробити те ж самісіньке : принести в жертву сина. Це теж, зрозуміло Манфреде, чи нє ?
А ще далі, у моєму прикладі закладено елементарний висновок для людини, котра хоч раз в житті зустрічала її величність логіку : Аврам ні на секунду не сумнівається в тОму, що і як треба робити далі. Тобто, йому відомо, що людські жертвоприношення не є дивиною для єгови. Він (Аврам) знає всю процедуру(бере дрова, ножа, слуг) такого дійства. Він ні на секунду не дивується такій вимозі. А це означає, що людські жертви для єгови були нормою, як і для Ваала. От про що "забув" твій єгова. Це зрозуміло, Манфреде, чи нє ? Я ж тобі колись казав : не бігай поперед воза. Не тямиш розуміти чиюсь думку - питай, і не сміши людей своєю "проникливістю".
Ну і, принагідно. Там в історії з жидом Аврамом, цікаве закінчення. Оглянувшись, Аврам побачив барана. Чужого. Взяв його і зарізав в жертву. Тобто, вкрав. Виникає два питання :
1) Чи не на...бав хитрий жид Аврам єгову, підсунувши барана замість сина ? Якщо ні, і той ангел дійсно спинив (краще б він цього не робив, гад !) жида Аврама то :
2) красти чужих овець, це гріх чи як ? Ти ж он там, пафосно, штрикав сюди, "не вкради". Тим більше, що Аврам є одним з важливих святих у христянській церкві, з яких віряни беруть приклад. В тій самій церкві, в котрій убили Ананія і Сапфіру за те, що по твоїх словах, вони ніби то вкрали свої власні гроші.

Повідомлення відредагував Безбожник: 25.05.2010 – 04:18

• 0

#273 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 10:17

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 11:10) писав:

ну так, біологія це наука, а навіщо розглядати ненауковийц підхід, який експериментально не перевірити
двоішніки
  • 0

#274 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 10:37

Перегляд дописуKatod (25.05.2010 11:17) писав:

ну так, біологія це наука, а навіщо розглядати ненауковийц підхід, який експериментально не перевірити
двоішніки

Незрозуміло чому ті батьки причепилися до міносвіти. Ну і вчили би своїх заляканих дебільчиків, як їм заманеться, а навіщож нав"язувати отаке лихо усім.

Потім їм несподобається теорія, наприклад внутрішньої будови Землі, то почнуть туди ад с грішниками ліпить, а темні печери населять бабаями, щоб дітей і в дітсадку лякать.
  • 0

#275 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 10:44

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 11:32) писав:

Коли читати жовту пресу, то там і не таке можна вичитати.

Зрозуміло. Тоді скажіть бдлска, коли планується спалювання жовтої преси разом з його писаками?

Не переймайтеся, сьогодні більшість християн має погляди геть відмінні від будь-якого соціяльного екстремізму.

А чого перейматися, паства залежна від пастирєй. Якщо погляди у пастви зараз відмінні від соціяльного екстремізму, то в ньому нема потреби. В разі необхідності вистачає поки малих бойових загонів для локальних акцій.
  • 0

#276 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 11:16

Навпаки, це був приклад з глави присвяченій саме інтуїції і моя пропозиція запостити всю главу у разі, коли Вам це є цікавим залишається і досі без відповіді.
хочеш запость, а хоч ні, я одне знаю, що переважна більшість психологів вважає що інтуіція є наслідком досвіду, і зараз це домінуюча думка в цьому пиатнні

Цитата

Цілком можливо, що вони його дійсно мають, але вони його не досліджують, навспак вони досліджують лише навколишній зовнішній світ, а про свій внутрішній ніц не відають. Бо щоб про щось мати щонайменше уявлення його треба таки досліджувати. Сподіваюсь це зрозуміло?
мені не подобається підхід, що означає це запитання?
типу ти постулюєш, а це справді ще ніким не доведено
я знаю купу науковців і вони набагато духовно орзвинутіші за якихось християн, дослідницькі успіхи є наслідком духовного розвитку дослідника
  • 0

#277 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 11:32

Manfred, мене взагалі дивують такі закиди з питаннями "Сподіваюсь це зрозуміло" і все інше, це якось дуже негарно, наче ти знаєш істину, це ж дискусія, і істину кожен свою бачить, ще раз кажу, дискутуй, використовуй аргументи, а не постулюй недоведене
  • 0

#278 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.05.2010 – 11:52

Перегляд дописуManfred (25.05.2010 12:41) писав:

Ще раз пояснюю, що не заперечую можливість існування дуже духовних вчених, так само, як не заперечую обдарованих від природи людей, які, наприклад, швидко бігають, хоч і не тренувалися у цьому, просто такі здібності вони мають від природи, або мають величезну фізичну силу, але ні разу не були у спортзалі і такі випадки є. Але мені ідеться про свідомі зусилля у царині дослідження саме свого внутрішнього світу, цим вчені не займаються, вони досліджують зовнішній матеріяльний світ, що оточує людину, духовний світ людини їх не може цікавити хоча б тому, що його неможливо експериментально об'єктивно дослідити. Його дослідження завше залишатиметься суб'єктивним.

Наведу приклад, що ілюструє сказане. Якось я розповів про практику візуалізації своїй знайомій математичці. Вона ніяк не моглі збагнути однієї речі, а як дізнатися, що людина не бреше про свої успіхи у цьому? Тобто її мислення, суто науково-матеріялістичне автоматично спрацьовувало на перевірку даних дослідом, а він не є можливий.
так усі вчені швидко бігають, в вчені не беруть тих хто погано бігає

щодо інтуіції, я думаю, є повно книжок щодо цього, написані вони психологами, які досліджували це питання

якщо хоч спитати звідки береться основа інтуіції, можеш спитати в дітей які виховувались тваринами

Цитата

Жодним чином не хотів Вас образити, натомість пересвідчитися чи зрозуміли Ви сказане мною? Коли це так зачіпає, гаразд, не питатиму.
цим питанням ти показуєш все нерозуміння ситуації, і взагалі нерозуміння процесу дослідження
  • 0

#279 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.05.2010 – 13:06

Перегляд дописуБезбожник (25.05.2010 00:39) писав:

А ти шось здатен пояснити комусь ? Що ті Ананій і Сапфіра вкрали у твого духа святого ? Власну хату, котру продали ? А хіба ту хату їм той дух колись даром давав ? Де це таке є в біблії ? Шо ти ото верзеш : "даром отримали — даром і віддавайте". Це він кому каже ? І про що, Манфреде ? Про хати людські ? Чи мо, все таки, про знання ? І скажи мені будь ласка, нахрєна духу святому гроші за продану хату ? Шо він з ними робить буде ? Роздасть своїм пацанам ?
Ба, яка "логіка" ? Ну вилитий тобі сектант.

Ситуація гранично зрозуміла, спробую пояснити з допомогою "розпальцовкі":

Браткі-апостоли розвели лохов на квартиру, себто на бабло. Але в останній момент лохі вирішили "скрисятнічати". Тоді "вор в законє" і безсумнівний "авторітєт" Єгова "замочіл" лохів в "назіданіє, даби другім нє повадно било".

Історія кримінальної революції в кінці 80-х - на початку 90-х в Руси-Україні таку тенденцію підтверджує. Лохам дозволили ходити в церкви християнські, аби вони каялися в свої грішках і боялися "крисятнічати". А "беспрєдєльщіков" "мочілі".

Що більше будували християнських церков, тим менше ставало руського люду і тим гірше ставало жити на Русі. :rolleyes:

Повідомлення відредагував Власюк: 25.05.2010 – 13:09

• 0

#280 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 25.05.2010 – 13:22

Моя особиста думка така що Теорія еволюції та Біблійний погляд це всього лише різне офомлення одного й того ж процесу, лише перше це наукове оформлення, а друге релігійне оформлення.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних