Перейти до вмісту

Сильна жінка

Повідомлень в темі: 200

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 27.03.2010 – 15:23

н-да, до чого тут прабатьківські традиції?
Вчора дивилась "Україна має таланти" і до створення цієї теми підштовнула пісня "Сильная женщина". Успішна жінка має все: робота, швидкий кар"єрний ріст, достаток і благополуччя. В офісі у бізнес-леді всі ходять навитяжку і з обожнюванням дивляться їй у вічі. Зате за її спиною із задоволенням обсмоктують їй кісточки... Втім, їй наплювати, що про неї говорять. Вона з тих, хто все знає і про себе, й про інших, розбирається в усьому й на всі питання завжди має готову відповідь. Але чи щаслива вона? З одного боку - має все, а з іншого - ...
  • 0

#22 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.03.2010 – 15:42

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2010 15:23) писав:

н-да, до чого тут прабатьківські традиції?
Вчора дивилась "Україна має таланти" і до створення цієї теми підштовнула пісня "Сильная женщина". Успішна жінка має все: робота, швидкий кар"єрний ріст, достаток і благополуччя. В офісі у бізнес-леді всі ходять навитяжку і з обожнюванням дивляться їй у вічі. Зате за її спиною із задоволенням обсмоктують їй кісточки... Втім, їй наплювати, що про неї говорять. Вона з тих, хто все знає і про себе, й про інших, розбирається в усьому й на всі питання завжди має готову відповідь. Але чи щаслива вона? З одного боку - має все, а з іншого - ...

Щастя - це стан душі, а не тіла. Наші пращури прагнули до гармонійного розвитку як тіла, так і душі. Як ти думаєш, чи щастя окремої людини залежить від стану суспільства чи ні?
  • 0

#23 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 15:52

Перегляд дописуОнук Велеса (27.03.2010 15:42) писав:

Щастя - це стан душі, а не тіла. Наші пращури прагнули до гармонійного розвитку як тіла, так і душі. Як ти думаєш, чи щастя окремої людини залежить від стану суспільства чи ні?
Пане, про пращурів і релігію в іншій темі:D Про щастя суспільства. До чого воно в цій темі? Успішна жінка--бізнес-леді, має все, але чи щаслива? от в чому питання..а ви мені про суспільство :D
  • 0

#24 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 27.03.2010 – 15:54

... Але чи щаслива вона? З одного боку - має все, а з іншого - ...

А з іншого-... чоловіка в неї як правило не буває.

Зустрічав таких, але вони всі старі для мене.
Хоча це одговорка з мого боку. Такі жінки для мене булиб цікаві, але я би ніколи на такої не одружився би. Це постійна напруга і постійне змагання, а я не хотів би зі своєю жінкою змагатися. З жінкою мені хотілося би любові і спокою. Ось так вот. :D
  • 0

#25 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 16:03

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2010 15:52) писав:

Пане, про пращурів і релігію в іншій темі:D Про щастя суспільства. До чого воно в цій темі? Успішна жінка--бізнес-леді, має все, але чи щаслива? от в чому питання..а ви мені про суспільство :D

Якщо мати все для неї - щастя, значить, щаслива. Якщо цікаво - ось які умови Едгар По визначав для щастя: Перше - фізичні вправи на свіжому повітрі. Здоров'я, яке досягають іншими засобами, навряд чи варте називатись здоров'ям. Друга умова - любов жінки. Третє, найскладніше для досягнення - зневага до марнославних думок. Четверте - мета, що вимагає постійного прагнення до неї. При чому ступінь досяжного щастя прямо пропорційний духовності та піднесеності цієї мети.
  • 0

#26 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2010 – 18:53

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2010 11:00) писав:

І чи може вона бути щаслива?

Може. Якщо поруч буде чоловік, який дозволить їй побути слабкою.
  • 0

#27 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 19:01

Бізнес-леді зазвичай самотні, бо у них нема часу на чоловіка і дітей...Принаймі я таких не зустрічала.
Тепер інша категорія жінок: У неї багато дітей і алкоголік - чоловік, який пропиває півзарплати. Тяглова коняка багато й успішно працює, заробляє достатньо, щоб забезпечити всю сім'ю. Ця жінка шалено кохає чоловіка й обожнює діток, хоча часу на них майже не залишається. Живе вона небагато, але вдома в неї чисто, всі домочадці нагодовані й доглянуті. За великим рахунком вона щаслива. Адже віддавати вона любить більше, ніж брати. Вона віддає сім'ї всю себе, без залишку. Вона забуває про себе й не купує нового вбрання. На догляд за собою в неї не залишається ні часу, ні сил. Але вона рідко дивиться у дзеркало - ніколи.На жаль, такі люблячі, сильні й добрі жінки приречені на самотність у старості. Чоловік спивається, діти йдуть із дому... І в старості вона залишається зовсім сама, стара, віддавши всі свої сили сім'ї та роботі.
  • 0

#28 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2010 – 19:07

Перегляд дописуОнук Велеса (27.03.2010 15:42) писав:

Щастя - це підвищений рівень ендорфіну в крові
  • 0

#29 літо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 122 повідомлень
  • Місто:рай

Відправлено 27.03.2010 – 19:26

по великому рахунку всі ми самотні, тому вести мову про бізнес-леді чи затяту домогосподиньку можна на однакових умовах. й не важливо з ким ми чи хто поруч нас важливо те як ми самі себе почуваємо, коли людина є самодостатньою і вміє жити, облаштовувати життя так як їй добре. щасливим може бути як сильна так і слабка людина, все залежить від того що вкладати у зміст цього слова.
  • 0

#30 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 19:30

Перегляд дописуВуйко Дмитро (27.03.2010 19:07) писав:

Це можна сказати і про кохання, і про будь-які світлі почуття. Звичайно, воно вимірюється на фізіологічному рівні ендорфіном. Можна навіть дійти до того, яким органом він виробляється, але чому він виробляється і що є причиною - те лише фізичними засобами не досягнути.
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 19:41

Перегляд дописуВуйко Дмитро (27.03.2010 13:20) писав:

Але тоді ніхто крім вас не знатиме, що ви сильний духом. Це звісно добре, коли ви в собі впевнені, але не забувайте, що ми живемо в суспільстві
Це жодним чином ані зменшує, ані збільшує вашу силу, тому ...бони.

Успішна жінка має все: робота, швидкий кар"єрний ріст, достаток і благополуччя. В офісі у бізнес-леді всі ходять навитяжку і з обожнюванням дивляться їй у вічі. Зате за її спиною із задоволенням обсмоктують їй кісточки... Втім, їй наплювати, що про неї говорять. Вона з тих, хто все знає і про себе, й про інших, розбирається в усьому й на всі питання завжди має готову відповідь. Але чи щаслива вона? З одного боку - має все, а з іншого - ...
Який струмінь маячні...
Успішна жінка найперше має родину в особі чоловіка й дітей.
Крім того, "ходіння навитяжку" саме по собі не є перевагою, ібо головною є причина, котра це викликала.
І до речі, якщо людина знає відповіді на всі питання, то вона знає істину, мудра і щаслива одночасно. Якщо щось із цього переліку відсутнє, значить не на всі питання відповідь тій людині відома.
Сильна людина має все. З ніякого боку, вона має все без будь-яких уточнень.

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2010 15:52) писав:

Успішна жінка--бізнес-леді, має все, але чи щаслива? от в чому питання..а ви мені про суспільство :D
Ви наче про сильну жінку питали... тю.
Але й успішна жінка найперше має бути щасливою, ібо яка ж вона успішна, коли нещасна?

Перегляд дописуВуйко Дмитро (27.03.2010 19:07) писав:

Ви плутаєте щастя з радістю. Радість тимчасова, щастя - назавжди.
  • 0

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.03.2010 – 20:14

Флуд видалено.

Сильна жінка для мене те ж саме, що і сильна людина.
А жінка просто мусить бути сильною, зокрема в Україні. Мусить бути і розумною, і гарною, і хазяйновитою, ще й продовжувачкою роду. Спробуйте все те потягнути і ви зрозумієте, наскільки жінка - сильна істота.

Часто чую в свою адресу, що я сильна жінка (правда кажуть саме "сильна людина"). І якось автоматично намагаюсь такою бути. Хоча іноді так хочеться від душі поплакати чи посміятись. Але це найлегше вдається (саме від душі) на самоті.
  • 0

#33 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 20:19

Перегляд дописуzav (27.03.2010 19:41) писав:

Це жодним чином ані зменшує, ані збільшує вашу силу, тому ...бони.
Але це може поставити вас у суспільній ієрархії на гідне місце. Світом керують сильні люди, так звані хижаки

Цитата

Ви плутаєте щастя з радістю. Радість тимчасова, щастя - назавжди.
Якби ж все було так як ви кажете) Світ був би кращим і добрішим
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 20:26

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2010 19:01) писав:

Бізнес-леді зазвичай самотні, бо у них нема часу на чоловіка і дітей...Принаймі я таких не зустрічала.
Тепер інша категорія жінок: У неї багато дітей і алкоголік - чоловік, який пропиває півзарплати. Тяглова коняка багато й успішно працює, заробляє достатньо, щоб забезпечити всю сім'ю. Ця жінка шалено кохає чоловіка й обожнює діток, хоча часу на них майже не залишається. Живе вона небагато, але вдома в неї чисто, всі домочадці нагодовані й доглянуті. За великим рахунком вона щаслива. Адже віддавати вона любить більше, ніж брати. Вона віддає сім'ї всю себе, без залишку. Вона забуває про себе й не купує нового вбрання. На догляд за собою в неї не залишається ні часу, ні сил. Але вона рідко дивиться у дзеркало - ніколи.На жаль, такі люблячі, сильні й добрі жінки приречені на самотність у старості. Чоловік спивається, діти йдуть із дому... І в старості вона залишається зовсім сама, стара, віддавши всі свої сили сім'ї та роботі.
Я зацінив, як творець теми пересмикнув спершу сильну жінку на успішну, а тепер і зовсім на бізнєслєді.
  • 0

#35 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 20:30

Перегляд дописуzav (27.03.2010 20:26) писав:

Я зацінив, як творець теми пересмикнув спершу сильну жінку на успішну, а тепер і зовсім на бізнєслєді.
Скоро дійдуть і до бізнеслядей. :D
  • 0

#36 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 20:36

Перегляд дописуОлеська (27.03.2010 20:14) писав:

А жінка просто мусить бути сильною, зокрема в Україні. Мусить бути і розумною, і гарною, і хазяйновитою, ще й продовжувачкою роду. Спробуйте все те потягнути і ви зрозумієте, наскільки жінка - сильна істота.
Хазяйновитою бути не обов'язково, розумною - життєво необхідно, а продовжувачка роду визначена природою, тому не бачу аж такого великого навантаження. Власне, тягну цілком пристойно, труднощів не вбачаю.

Перегляд дописуОлеська (27.03.2010 20:14) писав:

Часто чую в свою адресу, що я сильна жінка (правда кажуть саме "сильна людина"). І якось автоматично намагаюсь такою бути. Хоча іноді так хочеться від душі поплакати чи посміятись. Але це найлегше вдається (саме від душі) на самоті.
Значить вам всього лише лестять.

Перегляд дописуВуйко Дмитро (27.03.2010 20:19) писав:

Але це може поставити вас у суспільній ієрархії на гідне місце. Світом керують сильні люди, так звані хижаки
Ойпля, а звідки тут взялося керування Світом? Так, Світом керують сильні, але хто вам набрехав, що всі сильні прагнуть керувати світом? Трабли з математичними множинами?

Перегляд дописуВуйко Дмитро (27.03.2010 20:19) писав:

Якби ж все було так як ви кажете) Світ був би кращим і добрішим
Це так і є, просто особисто ви нещасті, тому нездатні скористатися перевагами Світу. Співчуваю.
  • 0

#37 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 20:42

Перегляд дописуzav (27.03.2010 20:36) писав:

Це так і є, просто особисто ви нещасті, тому нездатні скористатися перевагами Світу. Співчуваю.
ОБоги, я нещасний. Це дійсно прикро
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.03.2010 – 20:55

Хазяйновитою бути не обов'язково, розумною - життєво необхідно, а продовжувачка роду визначена природою, тому не бачу аж такого великого навантаження. Власне, тягну цілком пристойно, труднощів не вбачаю.
Бути сильною - це суміщати всі ті якості разом, однією жінкою.

Може й так. Але ви ж мене не знаєте, щоби так стверджувати.)
  • 0

#39 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.03.2010 – 21:19

От мені теж часто так говорять, підозрюю, що лестять...
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 27.03.2010 – 21:29

Перегляд дописуОлеська (27.03.2010 20:55) писав:

Бути сильною - це суміщати всі ті якості разом, однією жінкою.
Тепер вже ви самі собі лестите.

Перегляд дописуОлеська (27.03.2010 20:55) писав:

Може й так. Але ви ж мене не знаєте, щоби так стверджувати.)
Мені й не треба - ви самі свідчите.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних