Перейти до вмісту

Сильна жінка

Повідомлень в темі: 200

#141 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 16.04.2010 – 10:02

Цитата

Моя дружина ніразу не підприємець, але їй ніколи в голову не приходило мовчати про власну думку і рішення з того чи іншого питання.
А чому "але"? Моя ніколи не мовчить <_< Бішьше того, я її сам заохочую до спільного обговорення проблем. І руки на неї, до речі, ніколи не здіймав (як Вам не дивно було б це почути від... хто там я, "законстенілий гомофоб"? "уярмлювач жінок"? <_<).
  • 0

#142 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 10:58) писав:

Ви якраз не зрозуміли. Старенький кавказець якраз і не вважав цю істоту жінкою. До речі, як і інші пристуні. Свого знайомого запитав: "а чому ти не заступився?" Знаєте, він відповів геніально: "Так вона ж сама спровокуВАВ своєю поведінкою" <_<
То не є випадок справжнього чоловіка. Як людині поводитись - це її справа, якщо ця людина не є загрозою для інших.

Всі люди брати (с)
Все люди братья! Все люди братья!.. Братья, только не ногами!.. (с)
  • 0

#143 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Може, це і банально, але раджу почитати книгу "Мужчіни с Марса - жєнщіни с Вєнєри". Сімейним психологом писана. А ще запам"яталася одна фраза, почутва від кандидата психолог. наук - немає людей, є 3 млрд. чоловік і 3 млрд. жінок.
Мені їх теж шкода, так.
  • 0

#144 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:04

Цитата

Щось ніяк не втямлю, чому у вас бізнес-лєді набула ознак сильної жінки?
ох, ця одвічна термінологічна неузгодженість... Це як із любов"ю - у нас одне слово, у древніх греків - 5 різних, от у нас і путанка. Я просто писав про "сильну жінку" у контексті, у якому при них писав, наприклад, Еміка.
  • 0

#145 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:05

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 11:02) писав:

А чому "але"? Моя ніколи не мовчить <_< Бішьше того, я її сам заохочую до спільного обговорення проблем. І руки на неї, до речі, ніколи не здіймав (як Вам не дивно було б це почути від... хто там я, "законстенілий гомофоб"? "уярмлювач жінок"? <_<).
Моя дружина знає міру розмови, тому говорить тоді, коли вважає а потрібне, а не тупо триндить.
Про побиття та в'ярмлювання не я вам закидав.

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 11:04) писав:

ох, ця одвічна термінологічна неузгодженість... Це як із любов"ю - у нас одне слово, у древніх греків - 5 різних, от у нас і путанка. Я просто писав про "сильну жінку" у контексті, у якому при них писав, наприклад, Еміка.
Наприклад, панна Emika не писала про бізнес-лєдєй.
  • 0

#146 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:08

Цитата

Як людині поводитись - це її справа, якщо ця людина не є загрозою для інших.
Ох, як Ви помиляєтесь... Тобто, якщо підпилий в"юнош чіплятиметься до Вас у маршрутці, відпускатиме матючками непристойні компліменти, мені не втручатися, оскільки реальної загрози він не представляє? <_< Аксакал (це зовсім не старець, між іншим, це - досвідчена людина, мудра) знав, що ця істота загрожує моралі, нормальному людському світогляду. У Корані сказано: "Завадь злу силою рук своїх, не можеш - тоді хоча б силою голосу".
  • 0

#147 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:10

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 11:08) писав:

Ох, як Ви помиляєтесь... Тобто, якщо підпилий в"юнош чіплятиметься до Вас у маршрутці, відпускатиме матючками непристойні компліменти, мені не втручатися, оскільки реальної загрози він не представляє? <_< Аксакал (це зовсім не старець, між іншим, це - досвідчена людина, мудра) знав, що ця істота загрожує моралі, нормальному людському світогляду. У Корані сказано: "Завадь злу силою рук своїх, не можеш - тоді хоча б силою голосу".
Мораль у наших народах різна. Я далеко не з усім погоджуюсь з Біблією, а з Кораном - і поготів.
А тих чоловіків, які піднімають руку на жінку вважаю слабкими.
  • 0

#148 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:19

Цитата

А тих чоловіків, які піднімають руку на жінку вважаю слабкими.

Цікаво, а чи мали 90 років назад наші предки право піднімати руку на обтягнутих шкірянками "маузероносних" комісарок? Чи наглядачок німецьких концтаборів не можна судити, бо вони жінки? Є певна межа, коли жінка перестає бути жінкою. На мою думку, аксакал правий.

Цитата

Мораль у наших народах різна
а я українець. Просто намагався пояснити логіку поведінки старого. А ісламом цікавлюся - так, для себе, поки що не наважуюсь у мечеть піти...

Цитата

панна Emika

<_< <_< :)
  • 0

#149 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:24

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 11:19) писав:

Цікаво, а чи мали 90 років назад наші предки право піднімати руку на обтягнутих шкірянками "маузероносних" комісарок? Чи наглядачок німецьких концтаборів не можна судити, бо вони жінки? Є певна межа, коли жінка перестає бути жінкою. На мою думку, аксакал правий.
Ви знаєте багато таких? Бо я хіба в радянських фільмах бачила. Та й не думаю, що то було масово.
Щодо межі, коли жінка перестає бути жінкою - то хіба приклад з поміщицею Салтиковою, яку офіційно названо було "существо сіє називать мужчіной". Але і в цьому випадку вона становила загрозу для людей.
А якщо почати бити всіх жінок, хто курить та матюкається, то...

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 11:19) писав:

а я українець. Просто намагався пояснити логіку поведінки старого. А ісламом цікавлюся - так, для себе, поки що не наважуюсь у мечеть піти...
Так недалеко і до зацікавлення тероризмом.)
  • 0

#150 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:31

Цитата

Моя дружина знає міру розмови, тому говорить тоді, коли вважає а потрібне, а не тупо триндить
Це Ви зараз про мою кохану? Радив би бути обережнішим із словами, чоловіче...

Цитата

А якщо почати бити всіх жінок, хто курить та матюкається, то...
А чому тільки жінок? Курить - то ще пів біди... Поведінка - ось що важить.
А щодо мусульман та їх ставленнядо жінок... Знаєте, в багатьох кавказьких народів, якщо якийсь чолов"яга НЕНАРОКОМ зачепив пальцем якусь леді (не свою дружину), то він собі цей палець відріже. Зачепив - я маю на увазі, торкнувся, а не вдарив. Це не метафора, це традиція, яка, проте, зараз вже відмирає. Але, наголошу, мова іде про ЖІНОК, а не мужикобабів

Повідомлення відредагував Teren: 16.04.2010 – 10:36

• 0

#151 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:39

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 11:31) писав:

А чому тільки жінок? Курить - то ще пів біди...
Я маю чимало знайомих дівчат і жінок, які курять, і такі, які можуть матюка загнути. Не скажу, що я в захваті, але помітила, що чим далі в село, - тим більше народ матюкається. На жаль.

А щодо мусульман та їх ставленнядо жінок... Знаєте, в багатьох кавказьких народів, якщо якийсь чолов"яга НЕНАРОКОМ зачепив пальцем якусь леді (не свою дружину), то він собі цей палець відріже. Зачепив - я маю на увазі, торкнувся, а не вдарив. Це не метафора, це традиція, яка, проте, зараз вже відмирає.
Є ще одне. Мусульмани по-різному ставляться до своїх жінок (мусульманок) та чужих. Тому і не здивувалась ставленню того кавказсця. Тому і засуджую.
  • 0

#152 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.04.2010 – 10:59

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 10:26) писав:

власне що. + 1

а ЗВІДКИ він такий взявся? <_<

Власне що це і ваш чоловічий мінус.Значить виховуйте власних синів справжніми чоловіками ви,чоловіки.На кого рівняються сини? На тата....
  • 0

#153 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 10:59

Це Ви зараз про мою кохану? Радив би бути обережнішим із словами, чоловіче...
Це я про вашу незрозумілу тезу:

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 11:02) писав:

Моя ніколи не мовчить <_<
Із вашою коханою я не знайомий, відповідно нічого про неї казати не можу.
  • 0

#154 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 11:49

2 zav:

О, тоді все ОК. Я мав на увазі - ніколи не мовчить, коли слід сказати.

Цитата

Власне що це і ваш чоловічий мінус.Значить виховуйте власних синів справжніми чоловіками ви,чоловіки.На кого рівняються сини? На тата....
правда. Але знову, ж ЧОМУ чоловіки такими стали? Питання складне і списати його тільки на "природню" чоловічу лінь не вийде (чомусь у інших народів немає поняття ніякої суто чоловічої ліні)

До речі, не можу не звернути увагу: чомусь форумні леді переконані, що слабкий чоловік не може приваблювати жінок, тоді як "сильна жінка" конче змушена приваблювати чоловіків. Якась статева дискримінація виходить - підсовуєте нам "гнилий товар", а самі такого ж вживати не хочете <_<
  • 0

#155 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 12:21

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 12:49) писав:

правда. Але знову, ж ЧОМУ чоловіки такими стали? Питання складне і списати його тільки на "природню" чоловічу лінь не вийде (чомусь у інших народів немає поняття ніякої суто чоловічої ліні)

До речі, не можу не звернути увагу: чомусь форумні леді переконані, що слабкий чоловік не може приваблювати жінок, тоді як "сильна жінка" конче змушена приваблювати чоловіків. Якась статева дискримінація виходить - підсовуєте нам "гнилий товар", а самі такого ж вживати не хочете <_<

Але і списати це на жіноче виховання теж не вийде.......
Ну чому ж,не обов"язково сильна жінка має приваблювати.А за гнилий товар....Ви берете поняття "сильна жінка" тільки у дуже вузькому значенні,переважно чогось пов"язуючи силу з бізнесом.Сильна ж насправді жінка є сильною духом,вона і дітей на ноги сама підніме,і людьми будуть ці діти нормальними,і чоловіка замінить при його відсутності,хоча би частково.А в повноцінній сім"ї сильна жінка не пускає соплі,бо чоловік сьогодня не так щось сказав чи зробив,а мудро керує ситуацією,не допускаючи цих самих образ.
  • 0

#156 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 12:44

Цитата

Сильна ж насправді жінка є сильною духом,вона і дітей на ноги сама підніме,і людьми будуть ці діти нормальними,і чоловіка замінить при його відсутності,хоча би частково.А в повноцінній сім"ї сильна жінка не пускає соплі,бо чоловік сьогодня не так щось сказав чи зробив,а мудро керує ситуацією,не допускаючи цих самих образ.
А навіщо паплюжити таке явище, називаючи його дивним терміном "сильна жінка"? Це ЧУДОВА жінка, майже ідеал, та, яку можна любити, та, якою варто захоплюватися і та, заради якої не шкода було б віддати свого життя. Може, давайте так і називати - "зразкова жінка", "жінка-мрія"?
ЗІ: що для Вас більший комплімент?
1) ти така сильна, харкетер - сталь покришити можна!
2) ти сьогодні просто красуня - очей не відведеш!

?? <_<

Цитата

Але і списати це на жіноче виховання теж не вийде......
згідний. Питання комплексне
  • 0

#157 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 12:47

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 13:44) писав:

А навіщо паплюжити таке явище, називаючи його дивним терміном "сильна жінка"? Це ЧУДОВА жінка, майже ідеал, та, яку можна любити, та, якою варто захоплюватися і та, заради якої не шкода було б віддати свого життя. Може, давайте так і називати - "зразкова жінка", "жінка-мрія"?

Це ваша чоловіча точка зору,а по жіночому-це є сила характеру,сталеві нерви,залізна витримка,мудрість і розсудливість,що і є поняттям "сильна жінка"
А компліментів не люблю...

Повідомлення відредагував spanky: 16.04.2010 – 12:49

• 0

#158 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 12:52

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 12:49) писав:

До речі, не можу не звернути увагу: чомусь форумні леді переконані, що слабкий чоловік не може приваблювати жінок, тоді як "сильна жінка" конче змушена приваблювати чоловіків. Якась статева дискримінація виходить - підсовуєте нам "гнилий товар", а самі такого ж вживати не хочете ;)
Нє понял <_< Сильна жінка - то гнилий товар? :)

Мабуть тому, що поняття сильної жінки у нас різняться. Ви маєте на увазі сильну жінку в буквальному смислі, а ми (Ніколай Втарой <_< ) - образно.

Сприймається той комплімент, комплекси щодо якого є властивими тій чи іншій жінці.) Якщо жінка задоволена власною зовнішністю, то їй приємніший буде комплімент щодо сильного зарактеру і навпаки.
  • 0

#159 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 13:06

Цитата

Нє понял Сильна жінка - то гнилий товар?
<_< Наголошу, маю на увазі "сильну жінку" не в тому сенсі, про який пише, напркилад, Спанкі, а в тому, про який написав Еміка.

Цитата

Мабуть тому, що поняття сильної жінки у нас різняться. Ви маєте на увазі сильну жінку в буквальному смислі, а ми (Ніколай Втарой ) - образно.
мабуть. Треба вводити якийсь загальноприйнятий чоловічо-жіночий словник. Типу, "сильна жінка" (жін.) - "предмет захоплення" (чол.), "феміністка" (жін.) - "кінь з яйцями" (чол.), ну і т. д. <_<

Цитата

Сприймається той комплімент, комплекси щодо якого є властивими тій чи іншій жінці.) Якщо жінка задоволена власною зовнішністю, то їй приємніший буде комплімент щодо сильного зарактеру і навпаки.
ой, а чи багато буде таких, щодо сильного характеру... :)
  • 0

#160 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 13:19

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 14:06) писав:

<_< Наголошу, маю на увазі "сильну жінку" не в тому сенсі, про який пише, напркилад, Спанкі, а в тому, про який написав Еміка.
Я не знаю, може Ви Еміку ліпше знаєте, але мені здалось, що то особа жіночої статі...

мабуть. Треба вводити якийсь загальноприйнятий чоловічо-жіночий словник. Типу, "сильна жінка" (жін.) - "предмет захоплення" (чол.), "феміністка" (жін.) - "кінь з яйцями" (чол.), ну і т. д. <_<
Для мене поняття сильної жінки не є тотожним поняттю феміністки.

ой, а чи багато буде таких, щодо сильного характеру... :)
Я вам нє скажу за всю Адєссу...))) Але для мене комплімент щодо сильного характеру приємніший, аніж щодо зовнішності.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних