Перейти до вмісту

Сильна жінка

Повідомлень в темі: 200

#121 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 12.04.2010 – 13:22

Перегляд дописупосміховисько (12.04.2010 09:51) писав:

Ех, хотілося щось знову злосне написати, але Spongy гарний допис зробила.

-------------------------

Навіть нічого не зотілося писати. Але Чорнобіна зроблиа з білого щось чорне.

Я формую свої стереотпи на основі власного досвіду.
Найбільшою дурницею вважаю повторення чужих.
Так що ваше висловлювання не справедливе по відношенню до мене.
Мої дописи - це результат глибинного дослідження лизбіянок-феміністок-фалозависниць in vitro.
)))) лизбіянок-феміністок-фалозависниць. прийміть мої вітання. :)
а тепер спробуйте in vivo, це буде важче)))
  • 0

#122 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 15.04.2010 – 16:56

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2010 12:00) писав:

А як Ви думаєте, які якості повинна мати сильна жінка?

Сильна жінка для мене це така краля з красивими сідницями, сильними ногами, талія з під цицьок, не курить, лякогольну гидоту не смокче, весела, не хвора, життєрадісна, добра і яка не падає з ніг в критичні дні. Ояк.

Перегляд дописуЛастiвочка (27.03.2010 12:00) писав:

І чи може вона бути щаслива?

Та вонаж і щаслива того, що добра.
  • 0

#123 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 15.04.2010 – 22:16

Якщо жінці доводиться бути сильною - то яка ж вона тоді щаслива?! <_<

Маю купу знайомих абсолютно неуспішних бізнес-леді. Тобто, із фінансами все супер, фірма своя є, машина класна, а успіху в житті - немає. Ні сім"ї, ні нормальних стосунків із дітьми... Того, що колись називали "жіночим щастям" <_< Воно зараз взагалі рідкість. Чоловіки збабіли під жіночим вихованням (ось чому у мусульман, напр., жінка-вчителька не могла б виховувати хлопчиків-учнів), із шкільної лави звикли до бабського окрику, а нафіга такі покірні чоловіки жінкам? От і перестають боятися та поважати своїх чоловіків.
Т. зв. "сильні жінки" часто викликають захоплення як професіонали та "запальнички ентузіазму" (маю на увазі суто жіночу шалену енергію), але при спробі уявити їх поруч із собою викликають лише стійкий рвотний позив і відчуття, ніби я гомосексуаліст.

Повідомлення відредагував Teren: 15.04.2010 – 22:17

• 0

#124 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.04.2010 – 22:39

Перегляд дописуTeren (15.04.2010 23:16) писав:

Звідки ви можете знати? Кожна жінка сама собі визначає рецепт щастя. Хочете сказати що слабка жінка щасливіша за сильну? Помиляєтесь.

Того, що колись називали "жіночим щастям" <_< Воно зараз взагалі рідкість.
А ви думаєте що для жінки єдине щастя "был бы милый рядом"? Як ви собі уявляєте оте "жіноче щастя"?

Т. зв. "сильні жінки" часто викликають захоплення як професіонали та "запальнички ентузіазму" (маю на увазі суто жіночу шалену енергію), але при спробі уявити їх поруч із собою викликають лише стійкий рвотний позив і відчуття, ніби я гомосексуаліст.
Признайтесь, що вас от від страху перед сильними жінками нудить:)

От і перестають боятися та поважати своїх чоловіків.
Брєд.. А чого я маю боятись свого чоловіка?
  • 0

#125 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 22:56

Перегляд дописуВакуОлька (15.04.2010 23:39) писав:

Звідки ви можете знати? Кожна жінка сама собі визначає рецепт щастя. Хочете сказати що слабка жінка щасливіша за сильну? Помиляєтесь.

Ні, але щаслива жінка щасливіша за сильну. Розумійте, як хочете.

ви думаєте що для жінки єдине щастя "был бы милый рядом"? Як ви собі уявляєте оте "жіноче щастя"?

Для жінки - так, це одна із ключових складових щастя. Хоча дітки важливіші. А так три кити: дітки, гармонія в сім"ї та бути коханою. Це моє життєве спостереження. Я не наполягаю на його єдиноправильності, просто викладаю свою точку зору. Знаєте, щасливих жінок видно одразу. Просто по тому, що вони жінки. Бізнесових мужикобабів до категорії жінок не відношу, як і більшість мужчин.

, що вас от від страху перед сильними жінками нудить  <_<

Ну, просто впісююсь з переляку, коли бачу сильну жінку! Із тим є ціла хохма у США, наприклад, там суфражистки ловлять кайф, коли їм вдається залякати якогось чоловіка. Є навіть курси реабілітації для "чоловіків", затероризованих мужикожінками. А от цікавий випадок був у Владикавказі, знайомий розповідав, коли така "вся із себе" сильна "жінка" на зупинці потяга вийшла з вагону покурити і заодно погнути матюки на чиюсь адресу в телефонну трубку. Підійшов до неї старенький кавказець: подивився, послухав, нахмурився ... так як зацідить їй, що цигарку ледве не ковтнула і з "шпильок" злетіла!  <_< Видать, не знав дідо, що сильних "жінок" треба боятися :)

Брєд.. А чого я маю боятись свого чоловіка?

Тому що тоді перестанете його поважати, а отже - і любити. В приципі, не боятися, радше поважати все ж. Може, побоюватися. Трішечки-трішечки. ;) Щоб знали, що він може поставити вас на місце, коли що :) Чи може, Вам потрібен чоловік, що сліпо виконуватиме усі Ваші забаганки? ;)

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 15.04.2010 – 23:02

• 0

#126 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 22:59

<_<

Перегляд дописуTeren (15.04.2010 23:56) писав:

Для жінки - так, це одна із ключових складових щастя. Хоча дітки важливіші. А так три кити: дітки, гармонія в сім"ї та бути коханою. Це моє життєве спостереження. Я не наполягаю на його єдиноправильності, просто викладаю свою точку зору. Знаєте, щасливих жінок видно одразу. Просто по тому, що вони жінки. Бізнесових мужикобабів до категорії жінок не відношу, як і більшість мужчин.
Хм, а якщо в жінки нема чи не може бути дітей - знач вона все життя має бути нещасною? Дурниці
"Мужикобаби" - теж жінки. Врешті, мен здається що ви трохи плутаєте поняття сильної жінки і "мужикобаби", як ви виразились.
Тобто якщо жінка займається серйозним бізнесом - то вона вже мужикобаба? Знач вона не є щаслива? А жінка якасидить вдома і штопає шкарпетки чоловікові, який прийде з роботи і бігає на пальчиках, якщо чоловік прийде з роботи і сам собі їсти не загріє - найщасливіша в світі?? Як же ви помиляєтесь. Жінка може бути як щасливою так і нещасно незалежно від того чи вона бізнес-леді чи домашня господарка.

коли така "вся із себе" сильна "жінка" на зупинці потяга вийшла з вагону покурити і заодно погнути матюки на чиюсь адресу в телефонну трубку. Підійшов до неї старенький кавказець: подивився, послухав, нахмурився ... так як зацідить їй, що цигарку ледве не ковтнула і з "шпильок" злетіла!  <_< Видать, не знав дідо, що сильних "жінок" треба боятися :)
Ще раз вам кажу, ви плутаєте поняття. Сильна жінка - це не та, яка вийде і матом заверне.

Тому що тоді перестанете його поважати, а отже - і любити. В приципі, не боятися, радше поважати все ж. Може, побоюватися. Трішечки-трішечки. ;) Щоб знали, що він може поставити вас на місце, коли що :) Чи може, Вам потрібен чоловік, що сліпо виконуватиме усі Ваші забаганки? ;)
Бррр.. ну й логіка у вас...Поважати - так, не сперечаюсь, а от боятись.. Не боюсь ані грама і не вважаю що жінка має боятись чоловіка, якого любить. Ставити на місце? хм.. А нащо? Є інші методи виходу з певних ситуацій. Врешті, як я його так і він мене можем поставити як кажете "на місце". (Колись в дитинстві казали, що то тільки в корови є своє місце - тому такий вислів - якась дурниця).

А хто сказав що сліпо? Можна й не сліпо.. Врешті, не маю якихсь тупих забаганок, так шо не боялась і не боюсь свого чоловіка;)))
  • 0

#127 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.04.2010 – 23:08

Перегляд дописуTeren (15.04.2010 22:56) писав:

Видать, не знав дідо, що сильних "жінок" треба боятися

В тему:
Зображення
  • 0

#128 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 23:27

Найбільше від "гендерної рівності" наразі тішаться народи, що зберегли нормальні, традиційні стосунки між статями і з огляду на це, мають усі шанси вийти переможцями в одвічній цивілізаційній гонці. Наприклад, моєму знайомому турок у Німеччині говорив буквально наступне: "Ми не змогли напротязі століть перемогти вас зброєю, але ще років 50 і розгромимо спермою <_<". Сексуальні збочення, такі як гомосексуалізм та фемінізм, призвели до передколапсоїдного стану суспільства. Чоловіки перестали бути чоловіками, жінки - жінками. Дітей більше ніхто не народжує, крім "кольорових". Що цікаво, "гендерна рівність", яка враз скинула жінку із того постаменту романтичного обожнювання по-європейськи, на якому вона стояла сотні років, призвела до збабіння чоловіків. Наприклад, у мене біля 10 (!!!) знайомих дівчат повиходили за інозмеців, оскільки не вбачали у своїх земляках достойних мужчин. Майже усі, крім однієї, вийшли заміж за "чорненьких" - турків, курда, грека, пакистанця.... І цілком щасливі. Мине якихось років 50 і престарілі сучасні феміністки, будучи вже представницями етнічної меншості, будуть закопані бравими поціновувачами шаріату по шию у пісок і так залишені - бо з відьмами саме так належить робити, за їх уявленнями. "І нема на те ради".
  • 0

#129 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 23:41

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 00:27) писав:

Сексуальні збочення, такі як гомосексуалізм та фемінізм, призвели до передколапсоїдного стану суспільства. Чоловіки перестали бути чоловіками, жінки - жінками. Дітей більше ніхто не народжує, крім "кольорових".
та ви шо, серйозно? Ого, скільки ж "кольорових" у нас на форумі
Фемінізм - сексуальне збочення? <_<

Що цікаво, "гендерна рівність", яка враз скинула жінку із того постаменту романтичного обожнювання по-європейськи, на якому вона стояла сотні років, призвела до збабіння чоловіків. Наприклад, у мене біля 10 (!!!) знайомих дівчат повиходили за інозмеців, оскільки не вбачали у своїх земляках достойних мужчин. Майже усі, крім однієї, вийшли заміж за "чорненьких" - турків, курда, грека, пакистанця.... І цілком щасливі.
Скажіть мені, от що то за чоловік, який "збабився"? Якщо збабився - то знач слабак. А такий чоловік ні сильній, ні слабкій жінці не потрібен у 98% зі 100%.
те що виходять заміж за іноземців - невже до цього часу жодна жінка не вийшла заміж за іноземця? Такий жах почався тільки тепер?
  • 0

#130 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.04.2010 – 08:14

Треба розуміти, сильні чоловіки теж поголовно нещасні.

От і перестають боятися та поважати своїх чоловіків.
Занотовую: "Мають боятися та поважати своїх чоловіків..."

Ні, але щаслива жінка щасливіша за сильну. Розумійте, як хочете.
А чорний колір чорніший за теплий.
  • 0

#131 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 08:49

Цитата

та ви шо, серйозно? Ого, скільки ж "кольорових" у нас на форумі

Для нормального ВІДТВОРЕННЯ чисельності населення необхідний коефіцієнт народжуваності приблизно 2,1 дит./1 жінку (із врахуванням дит. смертності та ін. факторів), в Україні цей показник, якщо не помиляюсь - 1,4, у Німеччині - десь 1,2, Іспанії - 1,1 (самі здогадайтеся, за рахунок ЧОГО у цих європейських країнах не відбувається такого скорочення наслення, як у нас ;) ). Характерно, що етнічні німкені, вийшовши заміж за турків, мають із ними, в середному, значно більше дітей, ніж із німцями - це спостереження мого знайомого. Настільки зневажають своїх європейських "чоловіків", що навіть дітей мати від них не хочуть.

Цитата

Скажіть мені, от що то за чоловік, який "збабився"?
Та звичайнісінський, пересічний чоловік, що живе в сучасну збоченську епоху і якого з маленьку привчають до покірності жінці. Дитина, немов губка, впитує стиль поведінки свого оточення, зокрема, вчителів. А ми ж знаємо, що усі шкільні вачителі - в основному, розумні, успішні у всіх сферах, напрочуд врівноважені мужчини, що здатні виховати своїм прикладом таких же мужчин <_<
Так от окрик істерчиної (а ця якість у них "професійна") шкільної вчитеЛЬКИ (їх 90% у школах) і формує перший страх перед жінкою, який у подальшому розширюється в силу "збою програми", тобто явними перекосами у ставленні до статей. Наприклад, хлопчик змалку знає, що "дівчаткам треба поступатися", "бажання жінки - закон", "жінки слабші, їх не можна бити" (такі собі рудименти попередніх епох), проте жодних підтверджень цьому не отримує - в основному навіть, навпаки. Зрештою, вчительки до дівчаток не кричать - самі знаєте (навряд чи згадаєте такий факт у своїй шкілній біографії), тільки до хлопців. Геніальний ілюструючий випадок стався із моїми студентами, 1-курсниками. Дівчинка безбожно списувала у хлопчика, а коли їх запитали, чому роботи одинакові, хлопчина благородно взяв вину на себе, але ще перше, ніж він відкрив рота, дівча поспішно заявило, що це вона сама писала, ну і дала трохи посписати :)

Цитата

Треба розуміти, сильні чоловіки теж поголовно нещасні.
Тобто, Ви вважаєте, що чоловіки і жінки є суть одне і те ж? ;) У Вас виникало бажання піти в декрет, коли жінка народила? :)

Цитата

Фемінізм - сексуальне збочення?
Поза усіляким сумнівом. Але мені здається, якщо Ви себе зарахоавуєте до феміністок, то тільки обмовляєте. Який же Ви феміністка, якщо так мило, суто по-жіночому спробували "підчепити за живе" мене у попередньому пості: "Признайтесь, що вас от від страху перед сильними жінками нудить" . Не варто на себе наговорювати <_<

Цитата

"Мужикобаби" - теж жінки. Врешті, мен здається що ви трохи плутаєте поняття сильної жінки і "мужикобаби", як ви виразились.
Тобто якщо жінка займається серйозним бізнесом - то вона вже мужикобаба? Знач вона не є щаслива?
Ні, мужикобаби - це мужикобаби, безстатеві істоти, ну, може щост типу євнухів. Принаймні, чоловікмаи вони саме так і сприймаються ;) Ні, не в бізнесі справа. Жінка МОЖЕ займатися бізнесом, навіть досить серйозним, я навіть не вважаю це ознакою фемінізму. От коли жінка прагне до домінування над своїм чоловіком - тоді це стає сексуальним збоченням. Просто у житі воно часто буває пов"язаним (наголошу, знаю не одну бізнес-леді, до яких жоден нормальний чоловік і не наблизиться, але це не означає, що немає жінок, які вміють поєднувати).
  • 0

#132 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:11

Сексуальні збочення, такі як гомосексуалізм та фемінізм, призвели до передколапсоїдного стану суспільства. Чоловіки перестали бути чоловіками, жінки - жінками. Дітей більше ніхто не народжує, крім "кольорових". Що цікаво, "гендерна рівність", яка враз скинула жінку із того постаменту романтичного обожнювання по-європейськи, на якому вона стояла сотні років, призвела до збабіння чоловіків. Наприклад, у мене біля 10 (!!!) знайомих дівчат повиходили за інозмеців, оскільки не вбачали у своїх земляках достойних мужчин. Майже усі, крім однієї, вийшли заміж за "чорненьких" - турків, курда, грека, пакистанця.... І цілком щасливі. Мине якихось років 50 і престарілі сучасні феміністки, будучи вже представницями етнічної меншості, будуть закопані бравими поціновувачами шаріату по шию у пісок і так залишені - бо з відьмами саме так належить робити, за їх уявленнями. "І нема на те ради".

Гомосексуалізм прирівняти до фемінізму???? Дітей більше ніхто не народжує??? Вийдіть на вулицю і подивіться,скільки дітей на вулиці-і що,всі кольорові? Брєд якийсь....." Постамент романтичного обожнювання"....,дааа.А зараз що всьо-гаплик романтиці? А збабіти може тільки мужик,який більше ні на що не придатний,якому так зручно і комфортно,під жіночим каблуком.Хоча дійсно,багато жінок так розцяцькують своїх дітей,а особливо хлопчиків,що потім нічого нормального з тієї дитини не виросте,виростає мямля.Коли бачу таких дітей,плямами від злості покриваюсь на тих мамів,бо потім хотять підтримки чоловічої,а де її взяти?
І звідки ви взяли що феміністки хотять бути лідерами над чоловіками? Фемінізм-це рух за юридичне і моральне рівноправ"я двох статей людства.Ось.

Цитата

ФЕМИНИЗМ - теория равенства полов, лежащая в основе движения женщин за освобождение. Возник в XVIII в. На XIX - первую половину XX в. приходится первая волна феминизма - борьба за достижение юридического равноправия полов, с середины XX в. начинается вторая волна - борьба за фактическое равенство женщин с мужчинами.

Повідомлення відредагував spanky: 16.04.2010 – 09:27

• 0

#133 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:26

Цитата

Гомосексуалізм прирівняти до фемінізму???? Дітей більше ніхто не народжує??? Вийдіть на вулицю і подивіться,скільки дітей на вулиці-і що,всі кольорові? Брєд якийсь.....
Спокійно, вдихність поглибше, повільно видихніть. А потім зазирніть в неті на демографічну статистику України.

Цитата

" Постамент романтичного обожнювання"....,дааа.А зараз що всьо-гаплик романтиці?
Фактично, так. У Європі цілком нормально, коли жінка несе важкі клунки, а її супутник їй не допоиоже. У німецькому метро цілковитою нормою вважається не поступатися місцем вагітній. Пригадуєте інтерв"ю Олега Скрипки десь так15-річної давини, коли він пояснював прчини свого від"їзду із Франції? <_< Це коли до їхньої компанії підійшли якісь хулігани, сказали на адресу дами щось неприємне, а коли Скрипка спробуав їх осадити, "дама" заявила, типу, не влазь, я сама маю розібратися ))) Хто ж знав, що "дама" виявився насправді феміністка? <_<

Цитата

Хоча дійсно,багато жінок так розцяцькують своїх дітей,а особливо хлопчиків,що потім нічого нормального з тієї дитини не виросте,виростає мямля.Коли бачу таких дітей,плямами від злості покриваюсь на тих мамів,бо потім хотять підтримки чоловічої,а де її взяти?
власне що. + 1

Цитата

А збабіти може тільки мужик,який більше ні на що не придатний,якому так зручно і комфортно,під жіночим каблуком.
а ЗВІДКИ він такий взявся? :)
  • 0

#134 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:34

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 09:49) писав:

Характерно, що етнічні німкені, вийшовши заміж за турків, мають із ними, в середному, значно більше дітей, ніж із німцями - це спостереження мого знайомого. Настільки зневажають своїх європейських "чоловіків", що навіть дітей мати від них не хочуть.
Ви не враховуєте ще ментальність чоловіків-іноземців і певні умови чому саме ці жінки народжують набагато більше дітей. Тут і питання наоджуваності" скільки раз за життя вийде - то так і буде", тіт і проблема перетворення жінки - в машину для народжування дітей, та, врешті, і можливості кращого фінансування сім"ї. Знову ж таки повертаємось до певної неспроможності чоловіків (фінансової, наприклад, та й моральної, врешті, теж), от звідки "ноги ростуть" у проблеми.

Так от окрик істерчиної (а ця якість у них "професійна") шкільної вчитеЛЬКИ (їх 90% у школах) і формує перший страх перед жінкою, який у подальшому розширюється в силу "збою програми", тобто явними перекосами у ставленні до статей. Наприклад, хлопчик змалку знає, що "дівчаткам треба поступатися", "бажання жінки - закон", "жінки слабші, їх не можна бити" (такі собі рудименти попередніх епох), проте жодних підтверджень цьому не отримує - в основному навіть, навпаки. Зрештою, вчительки до дівчаток не кричать - самі знаєте (навряд чи згадаєте такий факт у своїй шкілній біографії), тільки до хлопців.
Терен, ви обчиталисьякоїсь дивної статистики. а тепер мене (вчителя у минулому) переконуєте в істеричності жінок-вчителів і про те що сварять тільки хлопчиків??. Добряче ж вам у школі перепадало. раз так кажете:)
Хочете сказати що якщо б хлопчиків навчали вчителі-чоловіки, то їм би не прививали отих наведених вище прикладів? Чи були б спеціальні вчителі які б вчили як нахамити жінці чи з якого боку краще вдарити? Наведені вами приклади так званих "рудиментів" - є класичні етичні устої будь-якої нормальної людини.

Поза усіляким сумнівом. Але мені здається, якщо Ви себе зарахоавуєте до феміністок, то тільки обмовляєте. Який же Ви феміністка, якщо так мило, суто по-жіночому спробували "підчепити за живе" мене у попередньому пості: "Признайтесь, що вас от від страху перед сильними жінками нудить" . Не варто на себе наговорювати <_<
Я не вважаю себе категоричною феміністкою і мені приємно, коли подають руку чи відкривають двері педі мною, але я не стерплю піднятої руки навіть якщо в чомусь провинилась чи глупств в мою адресу. Так, ви боїтесь сильних жінок. Вам би запхати жінку в баняки-пеленки ну і хай стереже вогонь...

Просто у житі воно часто буває пов"язаним (наголошу, знаю не одну бізнес-леді, до яких жоден нормальний чоловік і не наблизиться, але це не означає, що немає жінок, які вміють поєднувати).
ГГ Знову ж таки помиляєтесь. Але хай вам ьбуде так<_<)) До отих бізнес-леді підійде інший, а не ви і вони будуть щасливими. А ви будете слинку пускати, але вважати себе нормальним... Хай буде так..

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 10:26) писав:

Фактично, так. У Європі цілком нормально, коли жінка несе важкі клунки, а її супутник їй не допоиоже. У німецькому метро цілковитою нормою вважається не поступатися місцем вагітній.
І ви хочете прививати такі поняття, наприклад, своєму сину? Сила! О так, сила чоловіка якраз у тому щоб не звертати увагу на жінку з клунками чи міцно триматись за крісло, коли поруч вагітна жінка. Оце подумала, як же залякали феміністки європейських чоловіків, що вони навіть потуг не роблять щоб робити саме те, що притаманно справжньому чоловікові.

а ЗВІДКИ він такий взявся? ;)

Не можу зрозуміти, чому ті ж самі чоловіки навіть той самий феміністичний рух не вважають певною планкою для себе, для розвитку, для змін і досягнень. так ні, лапки склав - і усьо.
  • 0

#135 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:39

Тобто, Ви вважаєте, що чоловіки і жінки є суть одне і те ж? <_< У Вас виникало бажання піти в декрет, коли жінка народила? <_<
Люди як люди, а шо?
Звичайно виникало. Але зважаючи на грудне вигодовування та розмір мого заробітку у порівнянні із заробітком дружини, не склалося. До того ж, дружині в декреті теж подобається.

А потім зазирніть в неті на демографічну статистику України.
В останні роки істотно покращилася.
Навіть починаючи з 2002: http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operati.../nas_rik_u.html

Фактично, так. У Європі цілком нормально, коли жінка несе важкі клунки, а її супутник їй не допоиоже. У німецькому метро цілковитою нормою вважається не поступатися місцем вагітній.
Бояться, що це може бути сприйнято, як сексуальне домагання.
  • 0

#136 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.04.2010 – 09:39

Маю купу знайомих абсолютно неуспішних бізнес-леді. Тобто, із фінансами все супер, фірма своя є, машина класна, а успіху в житті - немає. Ні сім"ї, ні нормальних стосунків із дітьми... Того, що колись називали "жіночим щастям" <_< Воно зараз взагалі рідкість. Чоловіки збабіли під жіночим вихованням (ось чому у мусульман, напр., жінка-вчителька не могла б виховувати хлопчиків-учнів), із шкільної лави звикли до бабського окрику, а нафіга такі покірні чоловіки жінкам? От і перестають боятися та поважати своїх чоловіків.
Якби не знала, що Ви українець, то подумала б... А може у Вас таки тече східна кров?)
До речі, здогадуюсь, що у Вас начальник - жінка, нє?)

А ви думаєте що для жінки єдине щастя "был бы милый рядом"? Як ви собі уявляєте оте "жіноче щастя"?
Погоджуюсь на всі сто.

Знаєте, щасливих жінок видно одразу.
Теж погоджуюсь.

Ну, просто впісююсь з переляку, коли бачу сильну жінку! Із тим є ціла хохма у США, наприклад, там суфражистки ловлять кайф, коли їм вдається залякати якогось чоловіка. Є навіть курси реабілітації для "чоловіків", затероризованих мужикожінками. А от цікавий випадок був у Владикавказі, знайомий розповідав, коли така "вся із себе" сильна "жінка" на зупинці потяга вийшла з вагону покурити і заодно погнути матюки на чиюсь адресу в телефонну трубку. Підійшов до неї старенький кавказець: подивився, послухав, нахмурився ... так як зацідить їй, що цигарку ледве не ковтнула і з "шпильок" злетіла!  <_< Видать, не знав дідо, що сильних "жінок" треба боятися :)
Зараз мабуть піде тема "Сильний чоловік", бо тут крім сили ніц більше немає. Справжній чоловік (тим більше старенький) ніколи не зацідив би жінці що би там не було.

Найбільше від "гендерної рівності" наразі тішаться народи, що зберегли нормальні, традиційні стосунки між статями і з огляду на це, мають усі шанси вийти переможцями в одвічній цивілізаційній гонці. Наприклад, моєму знайомому турок у Німеччині говорив буквально наступне: "Ми не змогли напротязі століть перемогти вас зброєю, але ще років 50 і розгромимо спермою ;)". Сексуальні збочення, такі як гомосексуалізм та фемінізм, призвели до передколапсоїдного стану суспільства. Чоловіки перестали бути чоловіками, жінки - жінками. Дітей більше ніхто не народжує, крім "кольорових". Що цікаво, "гендерна рівність", яка враз скинула жінку із того постаменту романтичного обожнювання по-європейськи, на якому вона стояла сотні років, призвела до збабіння чоловіків. Наприклад, у мене біля 10 (!!!) знайомих дівчат повиходили за інозмеців, оскільки не вбачали у своїх земляках достойних мужчин. Майже усі, крім однієї, вийшли заміж за "чорненьких" - турків, курда, грека, пакистанця.... І цілком щасливі. Мине якихось років 50 і престарілі сучасні феміністки, будучи вже представницями етнічної меншості, будуть закопані бравими поціновувачами шаріату по шию у пісок і так залишені - бо з відьмами саме так належить робити, за їх уявленнями. "І нема на те ради".
Прикро визнати, але так.
Хоча у тварин теж присутній гомосексуалізм, і трансвестити є...
  • 0

#137 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:42

Цитата

проблема перетворення жінки - в машину для народжування дітей
Господи, що ж все таки натворили ці феміністки, якщо молода леді такими словами говорить про ДАР материнства. <_<

Цитата

Ви не враховуєте ще ментальність чоловіків-іноземців і певні умови чому саме ці жінки народжують набагато більше дітей.
а Ви не враховуєте того факту, ЧОМУ за них виходять. Адже ж той же німець в середньому багатший за заробітчанина-курда.

Цитата

Знову ж таки повертаємось до певної неспроможності чоловіків (фінансової, наприклад, та й моральної, врешті, теж)
Про моральну неспроможність гарно написано Спанкі - а звідки їй взятися, якщо хлочики позбавлені можливості рости, як мужчини. Та й що таке фінансова неспроможність? Людині завше мало. Взяти двох юних чеченських біженців, які зараз живуть, фактично, чи не у землянках на території Туреччини. Вони побралися недавно. Вони не знають, ні що їх чекає, ні які заробітки попереду, ні чи буде у них нормальне житло, вони навіть не знають, чи не доведеться молодому за кілька років брати в руки зброю і відвойовувати рідні гори в урусів і осиротити сім"ю, але що вони знають точно - що Аллах пошле їм купу діточок і вони ЗУМІЮТЬ їх виховати, як зуміли виховати їх їхні батьки, а тих - їхні. Це не для прикладу казано, молодий - мій знайомий.

Цитата

Наведені вами приклади так званих "рудиментів" - є класичні етичні устої будь-якої нормальної людини.
...які повністю заперечуюься фемінізмом.

Цитата

Так, ви боїтесь сильних жінок. Вам би запхати жінку в баняки-пеленки ну і хай стереже вогонь...
Хочете прикол? Моя наречена (на днях несемо заяву) - приватний підприємець! І відносно успішний <_< Але їй і в голову не прийде ідея домінування у сім"ї.

Цитата

До отих бізнес-леді підійде інший, а не ви і вони будуть щасливими. А ви будете слинку пускати, але вважати себе нормальним... Хай буде так..
Так їм вже по... ну, побагато років, і щось саменькі діток виховують, "інші" не нарисовуються на обрії. На жаль.
  • 0

#138 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:57

Перегляд дописуTeren (16.04.2010 10:42) писав:

Господи, що ж все таки натворили ці феміністки, якщо молода леді такими словами говорить про ДАР материнства. <_<
Дар - це коли один раз.
А коли десять - це вже робота.

Про моральну неспроможність гарно написано Спанкі - а звідки їй взятися, якщо хлочики позбавлені можливості рости, як мужчини.
Мені вже цікаво: а як ростуть чоловіки?

Хочете прикол? Моя наречена (на днях несемо заяву) - приватний підприємець! І відносно успішний <_< Але їй і в голову не прийде ідея домінування у сім"ї.
Я теж пожартую, да.
Моя дружина ніразу не підприємець, але їй ніколи в голову не приходило мовчати про власну думку і рішення з того чи іншого питання.
  • 0

#139 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:58

Цитата

Якби не знала, що Ви українець, то подумала б... А може у Вас таки тече східна кров?)
До речі, здогадуюсь, що у Вас начальник - жінка, нє?)
аж ніяк. На одній, державній, роботі начальник - чоловік. На іншій, приватній, - я сам собі шеф <_<

Цитата

Люди як люди, а шо?
Може, це і банально, але раджу почитати книгу "Мужчіни с Марса - жєнщіни с Вєнєри". Сімейним психологом писана. А ще запам"яталася одна фраза, почутва від кандидата психолог. наук - немає людей, є 3 млрд. чоловік і 3 млрд. жінок.

Цитата

І ви хочете прививати такі поняття, наприклад, своєму сину? Сила! О так, сила чоловіка якраз у тому щоб не звертати увагу на жінку з клунками чи міцно триматись за крісло, коли поруч вагітна жінка. Оце подумала, як же залякали феміністки європейських чоловіків, що вони навіть потуг не роблять щоб робити саме те, що притаманно справжньому чоловікові.
Тут якийсь міссанестендінг - я взагалі-то прихильник саме протилежних поглядів. Свого сина вчитиму бути сильним і любити жінок, але й вміти розрізняти жінок та феміністок

Цитата

Зараз мабуть піде тема "Сильний чоловік", бо тут крім сили ніц більше немає. Справжній чоловік (тим більше старенький) ніколи не зацідив би жінці що би там не було.
Ви якраз не зрозуміли. Старенький кавказець якраз і не вважав цю істоту жінкою. До речі, як і інші пристуні. Свого знайомого запитав: "а чому ти не заступився?" Знаєте, він відповів геніально: "Так вона ж сама спровокуВАВ своєю поведінкою" <_<

Цитата

Всі люди брати (с)
  • 0

#140 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 16.04.2010 – 09:58

Так їм вже по... ну, побагато років, і щось саменькі діток виховують, "інші" не нарисовуються на обрії. На жаль.
Щось ніяк не втямлю, чому у вас бізнес-лєді набула ознак сильної жінки?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних