Перейти до вмісту

Сильна жінка

Повідомлень в темі: 200

#101 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 03:25

Все залежить від розумових здібнотсей. Декому і всіх книжок не вистачить, щоб усвіомити абсурдність біхевіоризму. :lol:

Я надаю перевагу похідному казанку в якому готується смачна їжа, замість дірявого кухонного чайника який може похвалитися тільки тим скільки води в нього дарма вилили. :)

Перегляд дописуЛасочка:) (1.04.2010 03:20) писав:

Гендер - психологічні і соціальні характеристики тих явищ, які стосуються чоловіка і жінки.
Знаєте що б миша скала цьому термінові? - з таким ім’ям ти можеш бути чим завгодно. :)

Повідомлення відредагував посміховисько: 01.04.2010 – 03:29

• 0

#102 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 01.04.2010 – 03:36

Перегляд дописупосміховисько (1.04.2010 03:13) писав:

До речі, ваша тенденція сприймати чужі переконання як брак знань свідчить лише про те, що для вас прості і відомі всім банальності (як про гендер) є чимось новим і екзотичним. Разом з тим говорит про певний брак критичного мислення і особистого сприйняття інфи. "Як же так, нам же в школі говорили!" Є різні думки і не факт, що те що вам хтось сказав є найпоширенішою думкою, може ваша викладачка були лизбійкою з накладним фалосом :lol:

Овва. Знаєш, можеш вже йти практикувати. Такий швидкий аналіз незнайомої людини щодо критичності її мислення...Вау. Жаль, тільки, що це не правда, але люди зараз всі навколо такі закостенілі від їхніх університетів, шкіл і навчання, що їм можна "впарити", що завгодно. Це був такий сарказм, якщо ще досі не зрозуміло)

Отже критикуєш оце як ти пишеш "нам же в школі говорили", але ой.... цитуєш Фройда чиї слова ми в "школі" і вивчаємо))) При чому не "вивчили, як вчитель сказав, то так і має бути", а розглядаємо різні джерела, які буває протирічать одне одному і формуємо власну думку.

Цитата

. З огляду що термін гендер вживається як = стать ( про це говорить і ваше ж посилання

моє посилання багато про що говорить, але ти висмикнула звідти ту думку, яка тобі зручна. Не дуже мудро...
  • 0

#103 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.04.2010 – 09:55

Перегляд дописуSensssorika (31.03.2010 18:27) писав:

не знаю. не вважаю себе сильною жінкою, і не треба того мені.
та навряд чи сильні жінки говорять про те,які вони сильні. вони скоріш за все теж не вважають себе сильними.

Так,думаю що сильні люди не вихваляються,бо не вважають себе сильними.Переважно таким людям говорять про це інші.

Перегляд дописупосміховисько (31.03.2010 20:17) писав:

Коли людина має потребу щось проговорити - це значить в неї є нереалізованість у цьому плані.

Ага,всі ми тут такі нереалізовані сидимо і балакаємо на теми всякі різні,так?
  • 0

#104 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.04.2010 – 10:46

Перегляд дописуspanky (1.04.2010 10:55) писав:

Так,думаю що сильні люди не вихваляються,бо не вважають себе сильними.Переважно таким людям говорять про це інші.
"Іншим" властиво лестити, ґґґ.
  • 0

#105 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 16:49

Перегляд дописуspanky (1.04.2010 09:55) писав:

Ага,всі ми тут такі нереалізовані сидимо і балакаємо на теми всякі різні,так?
Коли кажуть у вас нагарніше місце заляпано люди різні місця починають перевіряти.

Перегляд дописуЛасочка:) (1.04.2010 03:36) писав:

моє посилання багато про що говорить, але ти висмикнула звідти ту думку, яка тобі зручна. Не дуже мудро...
Тоді виходить що твоє посилання містить самопротиріччя. В таких випадках трба вказати яку цитату слід висмикувати, а то бачиш виходять конфузи "все що ви цитуєте, буде використано проти вас на суді" :lol:

Повідомлення відредагував посміховисько: 01.04.2010 – 16:50

• 0

#106 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 03:55

Перегляд дописуManfred (1.04.2010 10:39) писав:

Таки схоже на комплекс
Комплекс, схоже, у Вас - скажіть, чому Ви так переймаєтесь моїми пріоритетами? Вам дуже не подобається, коли жінка домінує? Ну а мені дуже не подобається, коли домінує чоловік. Тільки, на відміну від Вас, я визнаю, що існують різні типи чоловіків і жінок - тому й критикую стереотип про те, що жінка має бути неодмінно слабшою за чоловіка, адже частина жінок не підпадає під цей стереотип.

Перегляд дописуManfred (1.04.2010 10:39) писав:

І знову тему розкриває той самий психолог
Той самий психолог робить ту саму помилку - він не враховує соціальної природи людини. Аналогія із тваринним світом не працює хоча б тому, що людина - єдина істота, яка народжується без генетично закладеної життєвої програми і може сама визначати свій життєвий шлях. Риси, які визначають життєвий шлях людини формуються не біологічно, а соціально. До того ж приклади із природного світу насмикані упереджено - наприклад, Гідденс зазначає, що біологічні аналогії не спрацьовують ще з однієї причини: існують великі відмінності між видами тварин, наприклад, у гібонів не помічається великої різниці в агресивності між статями. Причинний зв'язок теж не очевидний: Гідденс згадує дослідження, коли агресивна поведінка збільшувала рівень тестостерону, тобто виходить, що рівень гормону є наслідком, а не причиною агресивної поведінки.
Тож для мене переконливішою є думка Гідденса

Цитата

Прийняті види сексуальної поведінки також дуже відрізняються в різних культурах, і це дає нам ще одну підставу, що більшість сексуальних реакцій мають не природжений характер, а виникають унаслідок навчання Найрозлогіше дослідження в цьому плані було проведене чотири десятиліття тому Клеланом Фордом та Франком Бічем, які вивчили антропологічні дані більш як із двохсот суспільств. Вони виявили дивовижні варіації в тому, що вважалося "природною" сексуальною поведінкою і в нормах сексуальної привабливості (Гідденс. Соціологія. - К.: Основи, 1999, с.130)
і далі наводяться кілька прикладів - в якихось культурах любовна гра вважається необхідною, в якихось приктично не відбувається, а в сеньянґів, які живуть на південних островах Тихого океану, вважається, що молодь має дотримуватись перерв у статевих зносинах, натомість люди із сивим волоссям можуть займатись сексом щоночі. Тобто, секс в людей більш соціальне, ніж природне явище.

Перегляд дописупосміховисько (1.04.2010 03:19) писав:

Сильний чоловік навряд буде доводити свою перевагу над слабшою жінкою, це вже якась паталогія. Він що її в борцівський ключ заламуватиме, армреслінг на кухні влаштує?
Йдеться про домінування - чий голос буде вирішальним у прийнятті сімейних рішень. Якщо ж Ви розумієте силу суто як фізичну силу, то може за неандертальських часів сила справді полягала в цьому, а в сучасному суспільстві вже давно сила асоціюється насамперед із соціальним статусом і можливостями, які з нього випливають.

Гм, ну дивімося західне джерело:

Gender is the wide set of characteristics that are seen to distinguish between male and female entities, extending from one's biological sex to, in humans, one's social role or gender identity.
http://en.wikipedia.org/wiki/Gender

Перши м же значенням так само як і в українському словнику іде біологічна статева ознака.

Гендер це і є стать, просто на заході потрібно було слово, яке б відрізнялося від sex, за яким і так багато уже значень закріпилося, статевий акт, статева приналежність. Ну а наші звісно буздумно його почали копіювати, хоча в нас такої потреби не було в нас стать не означає статевий акт. Так і заліз до нас той страшний покруч гендер.
Такі приклади не поодинокі, у тих же психологів є тренінг, замість тренування. І я вас запевняю, що перше, що людина в такому разі починає шукати і доводити - це надумані відмінності, що тренінг це не тренування, а гендер - це не стать, що лінгвістика - це не мовознавство і т.і.
Я мала на увазі поважні джерела, а не Вікіпедію.
От, для прикладу, Гідденс "Соціологія"

Цитата

Нам треба буде також провести ще одне важливе розрізнення - між статтю і ґендером. Ми вживатимемо термін "стать", коли йтиметься про прикметні фізичні ознаки людського тіла, і термін ґендер у випадку психологічних, соціальних та культурних відмінностей між чоловіками й жінками. Різниця між статтю й ґендером має фундаментальний характер, бо багато відмінностей між чоловіками й жінками мають небіологічне походження (с.119)

тільки не треба абсурдний біхеоверизм як приклад наводити. Це ще та крайність.
Не більша крайність, ніж Ваш вислів "інстинкти кермують" - спрощені версії біхевіоризму помилкові так само, як і спрощені версії психоаналізу.

Я не можу на вас насильно щось поширювати, це моє переконання, яке ви можете не поділяти.
Ваше переконання стосується жінок взагалі. Поки ви ведете мову лише про себе, мене воно не зачіпає, але якщо йдеться про жінок взагалі, я намагаюсь спростувати хибне уявлення про соціальну групу, до якої належу і я.

А в чому тоді конкретно для вас загроза такого неправильного стереотипу?
Раз ви витрачаєте енергію, значить для чогось це потрібно.
Ви ж не всі стереотипи з якими незгодні виправляєте. Отже цей стереотип чимось для вас особливий.
Я на це вже відповіла - як жінці, мені не до вподоби, коли жінок намагаються підігнати під шаблон, який підходить не всім. Мене цікавить досить багато проблем - в різних темах я обговорювала правопис, націоналізм, лібералізм, атеїзм тощо. А от Ваша відповідь

Я тут поки бачу більше жінок. :lol:
не проходить - зрозуміло, що тема про жінок цікавить насамперед жінок (так само, як медик зазирне у тему про лікарів чи атеїст у тему про атеїзм), а от чому вона цікавить чоловіків? Ви у профілі не вказали стать, але вислів "повністю згоден" в одному з попередніх дописів її вказує. Якщо ви чоловік, тоді чому так переймаєтесь темою про сильних жінок?
  • 0

#107 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:28

Цікава аргументована стаття на тему
"О ВЫДВИЖЕНИИ ЖЕНСКОГО ПОЛА"

http://pastebin.com/bV3vq6Ui

феміністки, ловіть :lol:

Перегляд дописуEmika (2.04.2010 03:55) писав:

Риси, які визначають життєвий шлях людини формуються не біологічно, а соціально.

От через цю помилку і всі ващі хибні переконання.

Де ж соціяльно?

От у жінки нема стільки тестостерону скідбки у чоловіка. Отже воона уже фізично і психічно не зможе вибрати такий життєвий шлях як чоловік. Пологи, хіба чоловік може вибрати собі жіночий шлях і народити дитину? Ні, і таких обмежень закладених природою безліч. Агресія і схильність до протиправної поведінки теж закладена природно, от негрів скільки позитивно дискримінують дають їм квоти у ВНЗах у США, а їм все одно краще попивати сік у себе в централі. І природно визначаються не тільки можливості, а й бажання.

Ви просто ігноруєте остканні наукові відкриття аби виправдати фемінізм і комплекси. Науковцям уже давно виявлено зв’язок між кількістю клітин у певних долях мозку і здібностями людини.
  • 0

#108 кокоджамбо

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень
  • Місто:Sh{i}t

Відправлено 03.04.2010 – 15:30

Спортзал і стероїди і не треба мозгів ))))))))))))))))))))
  • 0

#109 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 15:47

Цитата

Гідденс згадує дослідження, коли агресивна поведінка збільшувала рівень тестостерону, тобто виходить, що рівень гормону є наслідком, а не причиною агресивної поведінки.

Ну це вже така маячня. Таке міг сказати тільки повнийневіглас, це вже на зразок аргументації ваганів, що люди травоїдні.
До 95% тестостерону в чоловічому організмі виробляється ЯЄЧКАМИ. У жінок просто нема того органу щоб виробляти його в тій кількості. А ви намгаєтесь пояснити вироблення тестостерону соціяльними чинниками?! Може по вашому, якщо на вас часто сваритися у вас яйця виростуть?!!

Ви повторюєте найбезглуздіші наукові похибки. Погляди Ламарка, який вважав, що від того, що жирафа тягнеться до гілки в нащадків витягується шия і совєтських детерміністів, які до речі на відміну від всього світу підтримували Ламарка, бо вважали, що їм вдасться побороти і переробити людську природу і створити гомо совєтікус. А річки повернути вспять і закувати в бетон. Очевидно феміністки як і комуністи мріють поламати людську природу, ну що ж хотіти не заборониш.
Але якщо диспутант не володіє елементарними знаннями, то я не бачу сенсу тут проводити курс елементарної біології та анатомії.

Цитата

Тобто, секс в людей більш соціальне, ніж природне явище.

Припливли. :wacko: :) :ggggg: :lol:
тут я можу тільки поспівчувати :(
  • 0

#110 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 16:46

Цитата

Я мала на увазі поважні джерела, а не Вікіпедію.
От, для прикладу, Гідденс "Соціологія"
Вікі посилаєтсья на поважні джерела. Незгодні - спростовуйте їх.

Яким чином вживання "гендеру" як соціяльногї ознаки заперечує його вживання на позначення статі?
На google.science купа наукових статей на тему гендеру ящірок/ вустриць/ крабів.

По-вашому ящірки мають соціяльний гендер?

А от цитата, яка якраз підтверджує, чому в англомовних з’явмлася потреба в слові "гендер" поряд із seх.

Most animals reproduce sexually, although this is not a great standard to define animals as some frogs can reproduce asexually by changing gender.
http://www.angelfire...s1/welcome.html

Тут вживаєтсья "змінити стать" на позначення зміни статі жаби, а не соціяльної ролі як ви мабут подумали. :lol: Обумовлено це як я уже і казав, для того щоб уникнути багатозначности слова sex що ускладнює розуміння. У нас такої потреби нема.

Ваш приклад із застосуванням гендеру для позначення соцільної ролі ніяк цього не наперечує. Наводити ваш приклад як доказ неіснування гендеру на позначення статі - безглуздо. Так само як сперечатися з тим, хто вважає, що яблука бувають тільки зелені, бо він бачив тільки зелені.

Яблука бувають зелені, червоні і навіть жовті. Скільки б ви не наводили прикладів зеленого яблука це не означатиме, що жовтих небуває. Скільки б ви не наводили цитат де гендер означає соціяльну ознаку, це не означатиме, що він не вживаєтсяь на позначення статі. Елементарна логіка!

Прпоную також ознайомитися з такою властивістю слів як багатозначність!

Повідомлення відредагував посміховисько: 03.04.2010 – 16:57

• 0

#111 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 04.04.2010 – 02:07

Перегляд дописуManfred (2.04.2010 09:49) писав:

З чим не згоден, так це з негативною оцінкою природної вимоги до сили чоловіка і слабкости жінки, це не стільки стереотип, скільки архетип, але Ви ж розумієте, трохи инакше назвавши одну й ту саму річ, можна цілком змінити ставлення до неї :lol:
Ця вимога не природна, а соціальна. В західних суспільствах від неї вже відмовились - принцип ґендерної рівності вже став банальністю. Незабаром, сподіваюсь, стане і у нас.

Перегляд дописуManfred (2.04.2010 09:49) писав:

Не переконали, Ви надаєте забагато значення соціуму, стосунки у якому мало чим відрізняються від стосунків у будь-якій тваринній спільноті. Приклад з життя домашніх лабораторних пацючків: коли якась нездара починає, даруйте, пісяти під себе де попало і таким чином псувати простір клітини де мешкає решта, то ця решта починає після кожного подібного антисоціяльного акту дуже активно із застосуванням фізичної сили "окультурювати" порушника, аж до повного перевиховування останнього. Також див. там само у наведеному вище фрагменті порівняння статевої поведінки рибок і людей у будь-якому колективі.
Якщо не усвідомлюєте принципової різниці між людьми і тваринами, дуже шкода. Але від того вона не зникає :wacko:

Перегляд дописупосміховисько (3.04.2010 16:28) писав:

Агресія і схильність до протиправної поведінки теж закладена природно, от негрів скільки позитивно дискримінують дають їм квоти у ВНЗах у США, а їм все одно краще попивати сік у себе в централі.
Скажіть це Обамі :)

Перегляд дописупосміховисько (3.04.2010 16:47) писав:

Таке міг сказати тільки повний невіглас
Цей "невіглас" - один із найвидатніших представників сучасної британської соціології. А те, що людина створює свій життєвий шлях, чим принципово відрізняється від інших видів - це вже банальність, і я не бачу сенсу проводити тут елементарний курс антропології.

Перегляд дописупосміховисько (3.04.2010 17:46) писав:

Ваш приклад із застосуванням гендеру для позначення соцільної ролі ніяк цього не наперечує. Наводити ваш приклад як доказ неіснування гендеру на позначення статі - безглуздо. Так само як сперечатися з тим, хто вважає, що яблука бувають тільки зелені, бо він бачив тільки зелені.

Яблука бувають зелені, червоні і навіть жовті. Скільки б ви не наводили прикладів зеленого яблука це не означатиме, що жовтих небуває. Скільки б ви не наводили цитат де гендер означає соціяльну ознаку, це не означатиме, що він не вживаєтсяь на позначення статі. Елементарна логіка!

Прпоную також ознайомитися з такою властивістю слів як багатозначність!

Читайте уважніше - я доводжу, що в сучасній західній науці стать і ґендер у багатьох випадках розрізняються. Можливо, вони колись і вживались як синоніми, але тепер між ними досить часто проводять різницю. Якщо ґендер десь вживається на позначення статі, то звідси не випливає, що він завжди вживається на позначення статі. В обговорюваному випадку (нагадаю, йшлося про психолога, який не проводив різниці між біологічними і соціальними відмінностями між статями) закид стосувався саме того, що слід розрізняти стать і ґендер - тобто, йшлося про традицію, де вони розрізняються.
  • 0

#112 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 04.04.2010 – 08:53

Цитата

Підвищеним рівнем тестостерону можна пояснити, чому одні жінки вибирають ризиковану роботу на фінансових біржах, тоді як інші вважають за краще робити стабільнішу бізнес-кар'єру, повідомляє Reuters із посиланням на дослідження декількох американських університетів.
Студентки бізнес-програми МВА з підвищеним рівнем "чоловічих" гормонів були в набагато більшій мірі схильні почати кар'єру у сфері банківського інвестування, чим дівчата з низьким рівнем тестостерона, повідомили учені з Чикаго і Північно- західного університетів.

Учені протестували в цілому 550 учнів програми МВА з університету Чикаго, які здавали слину для аналізів, а також дозволили виміряти свої пальці - раніше дослідження показали, що довжина пальців залежить від того, які рівні тестостерона були в організмі матері в період вагітності.

І у чоловічому, і в жіночому організмах виробляється тестостерон, високий рівень якого, зазвичай властивий чоловікам, пов'язаний з таким індивідуальними особливостями характеру, як агресія і схильність до ризиків.

На думку Луїджі Зінгалеса з Університа Чикаго, що безпосередньо працював над звітом, подібне дослідження зможе "пролити деяке світло" на гендерні відмінності у виборі професії, а майбутні наукові роботи в цій області повинні виявити механізми, за якими тестостерон може впливати на діяльність головного мозку.

Нагадаємо, українки кинулися у лави контрактної армії. Військові говорять, що майже всі жіночі вакансії вже зайняті (примітно, що чоловіча половина служити за контрактом не поспішає).

Чим би тестостерон не вироблявся,яєчками чи яєчниками,але на твердість характеру і агресивність він впливає однозначно.А на даний час високий рівень тестостерону є і у багатьох жінок,тому і рвемся до рівноправ"я.
  • 0

#113 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 05.04.2010 – 12:02

Перегляд дописуspanky (4.04.2010 08:53) писав:

Чим би тестостерон не вироблявся,яєчками чи яєчниками,але на твердість характеру і агресивність він впливає однозначно.А на даний час високий рівень тестостерону є і у багатьох жінок,тому і рвемся до рівноправ"я.
...і компанія Джілет явно порушує гендерні права:

Зображення
  • 0

#114 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 06.04.2010 – 08:31

Перегляд допису---- (5.04.2010 13:02) писав:

...і компанія Джілет явно порушує гендерні права:

Зображення

:lol: Ну, виходить,що так!!! :)
  • 0

#115 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 01:03

Надлишок тестостерону для жінки це навіть не двадцята його частка в чоловічій нормі. :lol:
Чим ви пишаєтеся вашими фізиологічними відхиленнями? Ви таки ходячий доказ того, що фемінізм є наслідком фізологічних відхилень і повного неуцтва.

Звісно, кажу про нашу а не про ісламську країну.

Вікіпедія:
Тестостерон виробляється головним чином в яєчках, а також (менше) у плаценті та надниркових залозах. У чоловіків за добу утворюється бл. 10 мг, у жінок — 0,4 мг речовини.

Тобто психічний і фізичний потенціал сили у жінки в 25 разів менший. ;)

Ну то як пропонуєте виходити з такої нерівности, яку пригнотувала вам природа? Ковтати пігулки і покриватися волосяним мохом, га лизбійки? :cry:

Чаклує в тему Емуку: яка скаже, що вікіпедія - це неповажне джерело, що в неї більше тестостерону, чи що яєчка насправді у жінок ростуть. :cry:

Повідомлення відредагував посміховисько: 11.04.2010 – 01:08

• 0

#116 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 01:44

Цитата

А те, що людина створює свій життєвий шлях, чим принципово відрізняється від інших видів - це вже банальність, і я не бачу сенсу проводити тут елементарний курс антропології.
Ви створюєте свій життєвий шлях в межах наданого вам природою. Якщо у вас нема хисту до малювання від природи, то поперши проти неї ви станете тільки жалюгідним мазакою. Так само і з математикою, фізикою... Вловили до чого я? І якщо у вас нема яєць, то намагаючись стати сильнішим за чоловіка ви можете стати тільки волохатим біомутантом з посадженою печінкою від метандростенолу.

Можливо, колись, коли людина зможе змінювати своє тіло як заманеться повна рівність статей і настане, поки що ж ми обмежені природою.

Цитата

Якщо ґендер десь вживається на позначення статі, то звідси не випливає, що він завжди вживається на позначення статі.
Якщо як на позначення статі, так і на позначення чоловічих/жіночих ознак у суспільстві, то він цілком замінний взичайним словом стать. ;) Що й треба було довести. Що всі ці спроби відокремити природну стать від соціяльної висмоктані з пальця аномальними гермафродитами і гомосексуалістами. Чому по-вашому єдине зображення до статті гендер на вікіпедії - це веселковий прапор гомосксуалістів?

У мене до вас питання Еміко, який ваш гендер, національність і сексуальна орієнтація?

Перегляд дописуEmika (4.04.2010 02:07) писав:

Ця вимога не природна, а соціальна. В західних суспільствах від неї вже відмовились - принцип ґендерної рівності вже став банальністю.
Ні, там банальність позитивна дискримінація, ви відстали від жиддя. ;Р

У нас же рівність статей.

Перегляд дописуEmika (4.04.2010 02:07) писав:

Цей "невіглас" - один із найвидатніших представників сучасної британської соціології.
Ну я по-перше не мислю стереотипами, раз відомий чоловік значить правий. Яки у вас були якісь аргументи окрім цього ви б їх навели. Багато відомих людей і соціологів дотримуються різних точок зору, значить хтось із них неправий. А ще багато побудували свою відомість на псевдонаукових теоріях і гаслах. Але не про цей випадок. ;)

Невігласом я наиваю вас, бо ви перекрутии і надали недоречне трактування таки справедливій цитаті. Коли йдеться про рівень тестостерону, то він дійсно може підвищитися від аргесивної поведінки. Але є природна норма, яка різна для чоловіків і жінок, і яка ні від якої аргесивної поведінки навіть приблизно не зрівняється.

Ваша спроба стрибнути в кущі після демонстрації повного невігластва в питаннях елементарних знань анатомії і сховатися за авторитет вельми жалюгідна і очевидна. :cry: Ми ж всі розуміємо, що ніякий науковець ніколи подібної вашій нісенітниці не говорив. Вам соромно з Спанікою ви нічого не тямите в анатомії, про яку намагаєтеся судити. ;)

Я дуже по-сексистськи зловтішаюся з вашого невігластва, постараюся його частіше цитувати і нагадувати:
о, це та Еміка і Спанкі, які вважали, що основним виробником тестостерону є не яйця, а зовнішня агресія :) :lol: :cry:гггг

Повідомлення відредагував посміховисько: 11.04.2010 – 01:54

• 0

#117 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 10:22

Перегляд дописупосміховисько (11.04.2010 02:03) писав:

Надлишок тестостерону для жінки це навіть не двадцята його частка в чоловічій нормі. :cry:
Чим ви пишаєтеся вашими фізиологічними відхиленнями? Ви таки ходячий доказ того, що фемінізм є наслідком фізологічних відхилень і повного неуцтва.

Звісно, кажу про нашу а не про ісламську країну.

Вікіпедія:
Тестостерон виробляється головним чином в яєчках, а також (менше) у плаценті та надниркових залозах. У чоловіків за добу утворюється бл. 10 мг, у жінок — 0,4 мг речовини.

Тобто психічний і фізичний потенціал сили у жінки в 25 разів менший. ;)

Ну то як пропонуєте виходити з такої нерівности, яку пригнотувала вам природа? Ковтати пігулки і покриватися волосяним мохом, га лизбійки? :cry:

Чаклує в тему Емуку: яка скаже, що вікіпедія - це неповажне джерело, що в неї більше тестостерону, чи що яєчка насправді у жінок ростуть. ;)

О,який істеричний допис!!! І відразу на особистості переходимо...Певне у вас тестостерону замало в організмі,якщо ви чоловік....І нік середнього роду.....

Ну якщо ви під своїм "психічним і фізичним потенціалом" маєте на увазі орган,на який найбільше впливає тестостерон у чоловіків,то так,жінки вам не рівня..

І яке відношення мають сильні жінки до лезбійок?? Отак,аби щось ляпнути.І хто вам сказав,що для того щоб бути сильною жінкою,потрібно мати вуса і яйця ( от чоловічі пріорітети,голова не потрібна....)

Перегляд дописупосміховисько (11.04.2010 02:44) писав:

І якщо у вас нема яєць...

Я дуже по-сексистськи зловтішаюся з вашого невігластва, постараюся його частіше цитувати і нагадувати:
о, це та Еміка і Спанкі, які вважали, що основним виробником тестостерону є не яйця, а зовнішня агресія ;) :lol: :)гггг

І далі яйця.....Да у вас якийсь комплекс... Для особливо обдарованих особин,які зловтішаються своєю необізнаністю:

Цитата

В организме каждой женщины вырабатываются мужские половые гормоны (андрогены). Это происходит в яичниках - женских половых железах, а также в надпочечниках - эндокринных органах, расположенных над почками.

• 0

#118 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 12.04.2010 – 01:05

виходить, що колись у жінок рівень тестостерону був нижчим, ніж зараз?)))
не погоджуюсь, що на характер має вплив тестостерон і що саме через це жінки хочуть рівноправ'я. я не хочу чоловічий рівень тестостерону, та навіть не хочу такий рівень, який присутній у багатьох жінок. Та це не робить мене безпорадною, яка готова бути рабинею, лиш би її захищав чоловік з великою кількістю тестостерону)))

Перегляд дописупосміховисько (11.04.2010 01:03) писав:

Ви таки ходячий доказ того, що фемінізм є наслідком фізологічних відхилень і повного неуцтва.

Перегляд дописуspanky (11.04.2010 10:22) писав:

от чоловічі пріорітети,голова не потрібна....
як ви славненько одне одного пообсирали. стеотип на стереотипі
  • 0

#119 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 07:43

Перегляд дописучорно-біла (12.04.2010 02:05) писав:

не погоджуюсь, що на характер має вплив тестостерон і що саме через це жінки хочуть рівноправ'я. Та це не робить мене безпорадною, яка готова бути рабинею, лиш би її захищав чоловік з великою кількістю тестостерону)))

І я з вами погоджуюсь,що не тільки тестостерон робить жінку сильною характером,просто тут вже так все накрутили....
Сильною жінку робить саме життя.Хоча тут є чоловіки,які доказують,що чоловік по природі домінує і так має бути.Дорогі чоловіки,будьте же ви сильними,дбайте про свої сім"ї,любіть і шануйте жінок,тоді жінкам не прийдеться ставати сильними,годувати сім"ю,забивати дома цвяхи,лізти в резетки і говорити: "Я й корова,я і бик.Я і баба,і мужик."
Тоді ми будемо білими і пухнастими,ніжними матерями дітям і гарними жінками для вас....
  • 0

#120 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 09:51

Ех, хотілося щось знову злосне написати, але Spongy гарний допис зробила.

-------------------------

Навіть нічого не зотілося писати. Але Чорнобіна зроблиа з білого щось чорне.

Перегляд дописучорно-біла (12.04.2010 01:05) писав:

як ви славненько одне одного пообсирали. стеотип на стереотипі
Я формую свої стереотпи на основі власного досвіду.
Найбільшою дурницею вважаю повторення чужих.
Так що ваше висловлювання не справедливе по відношенню до мене.
Мої дописи - це результат глибинного дослідження лизбіянок-феміністок-фалозависниць in vitro.

Повідомлення відредагував посміховисько: 12.04.2010 – 09:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних