Перейти до вмісту

Як виникла релігія?

Повідомлень в темі: 69

#61 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.05.2010 – 16:48

Перегляд дописуOdonacer (18.05.2010 17:38) писав:

Ви чуток переплутали, пане Вітольде. Християнсьтво з"явилося не внаслідок гомосексуалізму та анального сексу, а як раз навпаки, християнсьтво своїм існуванням тільки провокує всякого рода сексуальні збочени усією своєю ідеологією.
Ключових моментів тут безліч, навіть все не перелічиш.
Це і відношення до жінки, як к сосуду гріха, це і образ непорочного запліднення, це і образ гомосексуальной трійці, де жіночої частці всесвіту місця нема, це і іночество та монашество, як зречення від єства земного і багато-багато чого. А Єва з Ліліт це взагалі якісь падлюки. Я вже не кажу про уявну взаємну любов християнина до гомосксуальній трійці, то це ваще жесть.

То кудиж доброму християнину податися? Правильно, прямо в єговську дупу, чи навпаки впустити в себе святий дух через теж. Ось вони там і сидять й тим і живуть.
:(
навіть в бога попа іноді болить, він спускається в пекло, і там відпочиває:lol:
  • 0

#62 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 18.05.2010 – 16:53

Перегляд дописуKatod (18.05.2010 17:48) писав:

:lol:
навіть в бога попа іноді болить, він спускається в пекло, і там відпочиває:lol:

Угу, доречі про попу. Навіть служителів церкви звуть попами. :(
  • 0

#63 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6187 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.05.2010 – 17:34

Перегляд дописуOdonacer (18.05.2010 17:38) писав:

Ви чуток переплутали, пане Вітольде. Християнсьтво з"явилося не внаслідок гомосексуалізму та анального сексу, а як раз навпаки...
не зрозумів. поясни.
Маю думку, що при настільки розвинутих збоченнях в Римській імперії, існувало багато яких "спасителів", які прагнули повернути суспільство до нормального гетеросексуалізму, але вони не сприймалися. А розвинута була саме така збочена версія "спасіння".
Якої я ніяк не можу зрозуміти.

здається мені, що всі ті збочення римської імперії призводили до депресії. а ідея спасіння мала б бути через стримання до раю. мабуть вони собі думали, що якщо стримаються, то в раю будуть всі ті збочення без депресії, без хвороб, без вагітності, і без імпотенції... хіба що так. Це я собі думаю, що давні римляни могли собі уявляти рай саме так, не інакше. Тобто те що вони вже мали але без недоліків.
  • 0

#64 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 18:15

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.05.2010 18:34) писав:

не зрозумів. поясни.

Та я може не всьо знаю, але мені здається, що в Римській імперії християнсьтво не виникло, а тільки знайшло благодатний грунт для свого розвитку.
Прийшли якісь брати з півдня, які жили разом без жінок, в усіх писюни дивно обрізані, займаються оральними ласками один з одним, та з хрестом і ще з любові можуть з"істи свого померлого брата і це все називають спасінням.
Ото для давніх римлян таке життя здалося раєм нєбесним, то вони одразу і почали так жити, а потім коли зрозуміли в що вляпались, що навіть дупу не помиєш, що всі лазні позакривали, то вже було пізно, прийшла інквізиція і чума. І все. Попали на повну.
  • 0

#65 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6187 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 18:25

Перегляд дописуOdonacer (18.05.2010 19:15) писав:

Та я може не всьо знаю, але мені здається, що в Римській імперії християнсьтво не виникло, а тільки знайшло благодатний грунт для свого розвитку.
Прийшли якісь брати з півдня, які жили разом без жінок, в усіх писюни дивно обрізані, займаються оральними ласками один з одним, та з хрестом і ще з любові можуть з"істи свого померлого брата і це все називають спасінням.
Ото для давніх римлян таке життя здалося раєм нєбесним, то вони одразу і почали так жити, а потім коли зрозуміли в що вляпались, що навіть дупу не помиєш, що всі лазні позакривали, то вже було пізно, прийшла інквізиція і чума. І все. Попали на повну.
ясно... з деякими зауваженнями. хреста не було, а той південь (чи схід) таки був у складі Римської імперії. Це було середземноморья, а все середземноморья було асимільоване торгівцями-еллінами. і торгівля і підерастія розвивались разом, тож вважаю, що й жиди з того ж тіста, торгаші і підараси.
  • 0

#66 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 18:48

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.05.2010 19:25) писав:

ясно... з деякими зауваженнями. хреста не було, а той південь (чи схід) таки був у складі Римської імперії. Це було середземноморья, а все середземноморья було асимільоване торгівцями-еллінами. і торгівля і підерастія розвивались разом, тож вважаю, що й жиди з того ж тіста, торгаші і підараси.

Ну в усякому разі педікам стало приємніше творити таїнство, ніж просто довбити один одного до депресняка.
  • 0

#67 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 21.05.2010 – 16:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.05.2010 13:13) писав:

не знаю в яку тему краще написати свої міркування.... міркую оце собі.

В стародавні часи:
В Індії створили камасутру. Індія дає світу пряності і ліки.
В Китаї створили дао. Китай дав світу папір і фарфор.
В Європі розвинувся гомосексуалізм і анальний секс. В наслідок цього з'явилося християнство, інквізиція, садомазохізм, вогнепальна зброя, атомна зброя. А все чому? Бо найбільше зло - це незадоволена жінка! В зв'язку з чим у мене питання?
Які причини гомосексуалізму в Європі?

Мабуть для християнсьтва знову наступили важкі часи і вони звернулись до содомітів.

Зображення
  • 0

#68 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6187 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 11:42

А от ще цікаве питання в мене з'явилося.

Ворон щодня клював печінку Прометея, прикованого в горах Кавказу. Це було вічне покарання за те, що Прометей дав людям вогонь.
Але ж Боги так люблять жертвоприношення!!!! А жертвоприношення вони приймають у вигляді диму від жертовного полумя. Люблять вони вдихати запахи горілої крові, жиру, і інших тваринних решток. А як же люди приносили жертви богам, до того як їм Прометей дав вогонь? туші тварин просто гнили на сонці? і боги вдихали запахи гнилої туші, не спаленої? А потім, як жертву почали спалювати, то богам це сподобалося значно більше, але Прометея вони не нагородили, а покарали. Хтось може пояснити таку божественну логіку? Хоча що за дурниці я кажу, в бежественних діях куди менше логіки, чим в жіночих.

Далі питання. Авель приніс в жертву барана, Каїн приніс в жертву овочі і фрукти. Біблійному богу більш сподобалося м'ясо, і Авеля він похвалив, а Каїна проігнорував. А чи був у них вогонь? Чи Авель спалював свою жертву, чи подавав її в сирому вигляді? І де в Біблії сказано, як люди отримали вогонь?
  • 0

#69 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 18.08.2010 – 12:08

Перегляд дописуkalamar (2.04.2010 22:44) писав:

А так, скажімо віра слов’ян була на досить примітивній стадії розвитку перед прийняттям християнства, й в ній найімовірніше ще були людські жертвоприношення у виняткових випадках.

Пане Каламаре, ви не маєте зеленого поняття, наскільки складною та обгрунтованою була система вірувань давніх оріїв-русичів до спотворення християнством. Достатньо сказати лише, що вони вірили в Єдиного Безпочаткового Бога та Його еманації на землі (яких було 108). Ніколи, я повторю спеціально для вас, ніколи в давніх українців-оріїв не було людського ритуального жертвоприношення.
  • 0

#70 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 16:26

Цікаво, якщо релігія завжди була навіть у первісних суспільствах, то це може означати просто певний розвиток свідомости людини. Але це не значить що його не можна перерости, не значить, що не треба рухатися далі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних