Перейти до вмісту

Як виникла релігія?

Повідомлень в темі: 69

#41 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 29.03.2010 – 19:10

Перегляд дописуkalamar (29.03.2010 14:45) писав:

Буддизм державна релігія в ряді країн, те він подібно до християнства ще й обріс місцевими обрядами.

Та ні, буддизму до християнсьтва недопердіти ніколи.
До релігії буддизм аж ніяк не дотягує, бо я ще не чув, що в ім"я Будди знищували цілі народи і мечом та брехнею навертали до буддизму, щоб він ще потім обрастав місцевими обрядами.
  • 0

#42 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 02.04.2010 – 00:21

Перегляд дописуOdonacer (29.03.2010 20:10) писав:

Та ні, буддизму до християнсьтва недопердіти ніколи.
До релігії буддизм аж ніяк не дотягує, бо я ще не чув, що в ім"я Будди знищували цілі народи і мечом та брехнею навертали до буддизму, щоб він ще потім обрастав місцевими обрядами.
Типовий християнин прагне, щоб усі стали християнами, це наслідок постулатів християнства. Й звичайно ж у минулому розширення часто робилось насильницьки. Тепер ситуація не та, й насильницькі методи християнам не дозволять. Християнин вважає, що у майбутньому його релігія має охопити весь світ.
У буддизмі подібного прагнення нема. Наскільки знаю, більшість буддистів взагалі вважає, що їхня релігія занепаде й зникне в майбутньому, бо усе має свій кінець, але замість буддизму з’явиться нове вчення.
Тому звичайно я з вами згоден, що за поширеністю буддизму ніколи до християнства не дотягнути.
Але який стосунок то має до слова релігія? Навіть така національна віра як іудаїзм - то теж релігія. Буддизм - то світова релігія, бо він понаднаціональний. Спірне питання чи світова релігія індуїзм, бо абсолютна більшість віруючих в Індії, але й сама Індія то сотні народів.
  • 0

#43 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 05:34

Перегляд дописуkalamar (2.04.2010 01:21) писав:

Типовий християнин прагне, щоб усі стали християнами, це наслідок постулатів християнства. Й звичайно ж у минулому розширення часто робилось насильницьки. Тепер ситуація не та, й насильницькі методи християнам не дозволять. Християнин вважає, що у майбутньому його релігія має охопити весь світ.
У буддизмі подібного прагнення нема. Наскільки знаю, більшість буддистів взагалі вважає, що їхня релігія занепаде й зникне в майбутньому, бо усе має свій кінець, але замість буддизму з’явиться нове вчення.
Тому звичайно я з вами згоден, що за поширеністю буддизму ніколи до християнства не дотягнути.
Але який стосунок то має до слова релігія? Навіть така національна віра як іудаїзм - то теж релігія. Буддизм - то світова релігія, бо він понаднаціональний. Спірне питання чи світова релігія індуїзм, бо абсолютна більшість віруючих в Індії, але й сама Індія то сотні народів.

Є така дрібничка, як відношення до людини.
Авраміські релігію потребують людських жертв, буддизм і інші не потребують.
Тому хтось з них не релігія, чи навпаки, хтось з них релігія, це навіть не важливо, якщо християне ввели цей термін, то нехай вони і будуть релігією. І тоді виходить, що релігія, це віра без розуму, заснована на людських жертвах і на сліпому поклонінні уявній істоті.

І це дуже велика різниця, як олімпійськи ігри і світові війни і цієй різниці не можуть зрозуміти тільки розумові збоченці.
  • 0

#44 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 08:29

Перегляд дописуManfred (2.04.2010 08:19) писав:

Напевно вони їх потребують у Вашій голові :lol:

Пане Manfrede, якщо Вам нічого сказати і Ви не можете обійтись без дешевих закидів, то краще мовчить, або підіть і подрочить собі.
Це по Вашому естетствуючому словоблуддю буде теж на рівні релігійного екстазу і спілкування з боґАм. :)

ВакуОлька:+10% за порушення п.п. 2.2.
  • 0

#45 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 11:20

Перегляд дописуManfred (2.04.2010 09:56) писав:

Odonacer,
цитати з посиланнями на засновників авраамічних релігій, де б вони закликали до людських жертв до студії, або брехня і хворі фантазії.

Я щось писав про закликання?
То Ви пане Manfrede позакликайте краще самі з себе хоч щось небудь, якщо навіть власні руки не взмозі щось зробити. :lol:

†Fallen Angel†: стримуємося від флейму.
  • 0

#46 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 14:44

Перегляд дописуManfred (2.04.2010 13:00) писав:

Тоді, звідки взялась сентенція про те, що вони їх нібито "потребують"? Розбурхана хвантазія?

Яким боком ця інсинуація стосується теми? Офтопите?

Це тільки Вам шанс зрозуміти, те що "потребується" не завжди задовільняється закликаннями. Зазвичай цей урок розуміння люди використовують ще в віці немовляти. Але, я дивлюсь, Ви в цьому плані вже безнадіний...бо Ви вже свій мозок в жертву Єгові принесли остаточно. :)

А спробуйте позакликати ще...може воно таки бабахне. :lol:
  • 0

#47 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 16:02

Перегляд дописуOdonacer (2.04.2010 06:34) писав:

Є така дрібничка, як відношення до людини.
Авраміські релігію потребують людських жертв, буддизм і інші не потребують.
Тому хтось з них не релігія, чи навпаки, хтось з них релігія, це навіть не важливо, якщо християне ввели цей термін, то нехай вони і будуть релігією. І тоді виходить, що релігія, це віра без розуму, заснована на людських жертвах і на сліпому поклонінні уявній істоті.

І це дуже велика різниця, як олімпійськи ігри і світові війни і цієй різниці не можуть зрозуміти тільки розумові збоченці.
Наскільки знаю людські жертвоприношення були звичайні практично у всіх примітивних регігіях (в їх початках). Були вони мабуть і в дуже ранніх іудейських віруваннях, про то є ремінісценція у Біблії.
"Take your son, your only son – yes, Isaac, whom you love so much – and go to the land of Moriah. Sacrifice him there as a burnt offering on one of the mountains, which I will point out to you." (Genesis 22:1-18)
Але слід розуміти, що то лише ремінісценція про людські жертвоприношення у найдавнішій книзі Біблії "Буття", ремінісценція із таких давніх часів, що жодного християнства тоді й близько не існувало.
Й у Біблії є багато згадок про жертвоприношення тварин.
Безперечно жертвоприношення були й у ведичних віруваннях (індуїзм). Жертвоприношення тварин є у деяких індуїстських культах.
У грецьких мітах безліч ремінісценцій про людські жертвоприношення. Уже в епоху класичної Греції то були лише ремінісценції які існували лише у мітах.
Згодом жертвоприношення трансформувались у приношення рослин, квітів...
Тобто авраміські релігії тут не були якимись особливими, вони не були винятками із правил.
Християнство з'явилось тоді, коли у більшості релігій людські жертвоприношення уже були далеким мітом.
Буддизм почався як вчення Гаутами Сіндхартхи (своєрідний інтелектуальний початок релігії).
Тож найменших підстав говорити про людські жертвоприношення у християнстві, ісламі, буддизмі немає.

Якщо ви про спалення єретиків, то то зовсім не було жертвоприношення. Можливо рятування душі через вогонь, принаймні такий мотив дає російська віка, але я геть не певен, що то правильне пояснення мотиву спалення єретиків. У випадку іспанської інквізиції засудженого спочатку відлучали від церкви , тож спасти душу він не міг, й місію спалення передавали світській владі.
  • 0

#48 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 20:02

Перегляд дописуkalamar (2.04.2010 17:02) писав:

Якщо ви про спалення єретиків, то то зовсім не було жертвоприношення. Можливо рятування душі через вогонь, принаймні такий мотив дає російська віка, але я геть не певен, що то правильне пояснення мотиву спалення єретиків. У випадку іспанської інквізиції засудженого спочатку відлучали від церкви , тож спасти душу він не міг, й місію спалення передавали світській владі.

А, ну це дійсно так. Інквізиція засуджуючи тільки спасала душі, а тіла їх не цікавили. Якіж тут людськи жертви. Їх не було, да і не вони це робили, а інші якісь світськи покидьки. Да ніхто і не каже що вони жертви во славу Єгови. Вони єретики і тому їхні душі потребували спасіння. Бо на спасіння Христа сподівайся, а сам не плошай в таких випадках.Отака от фігня виходить..
Ви єта той, випадково не клон Манфреда, а то засоби словоблуддя у Вас однакові, хоч Ви і прикидаєтесь віруючим атеістом.
Ні? Ну той і ладно...

Зображення

Повідомлення відредагував Odonacer: 02.04.2010 – 20:04

• 0

#49 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 02.04.2010 – 21:44

Перегляд дописуOdonacer (2.04.2010 21:02) писав:

А, ну це дійсно так. Інквізиція засуджуючи тільки спасала душі, а тіла їх не цікавили. Якіж тут людськи жертви. Їх не було, да і не вони це робили, а інші якісь світськи покидьки. Да ніхто і не каже що вони жертви во славу Єгови. Вони єретики і тому їхні душі потребували спасіння. Бо на спасіння Христа сподівайся, а сам не плошай в таких випадках.Отака от фігня виходить..
Ви єта той, випадково не клон Манфреда, а то засоби словоблуддя у Вас однакові, хоч Ви і прикидаєтесь віруючим атеістом.
Ні? Ну той і ладно...
Ні, я не клон Манфреда, й вкажіть конкретно, де у мене словоблуддя. Бо то лише информація, так, як я її знаю, й я геть не прикрашаю християнство, якщо ви читали мої пости. Але я й не говорю відвертої брехні про християнство, як ви, коли кажете, що християнство потребує людських жертвоприношень. Бо ви користуєтесь примітивним прийомом для геть тупих, вживаєте вислову "авраміські релігії" в надії, що читач сприйме ваші "авраміські релігії" як християнство, й побудує асоціативний ряд "авраміські релігії" - людські жертвоприношення, авраміські релігії" - християнство, християнство - людські жертвоприношення. Ото й весь тупий прийом.
В тій ремінісценції із "Буття" де є натяк на людські жертвоприношення, якщо знаєте, до реального людського жертвоприношення не дійшло, подібно, у деяких грецьких мітах до людського жертвоприношення не доходить через втручання якогось героя. Це означає, що на час створення тих мітів, людські жертвоприношення уже виходили із моди.
А так, скажімо віра слов’ян була на досить примітивній стадії розвитку перед прийняттям християнства, й в ній найімовірніше ще були людські жертвоприношення у виняткових випадках.
http://www.kirsoft.c.../KSNews_933.htm
Письмові свідотства тут http://www.ateismy.net/content/spravochnik...ane_zhertvi.php, хоч їх ви звинуватите в упередженості, але завважте Ибн-Фадлан й Ибн-Руст християнами не були.
Є ще питання?
  • 0

#50 ckopnio

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 00:18

Перегляд дописуkalamar (2.04.2010 22:44) писав:

А так, скажімо віра слов’ян була на досить примітивній стадії розвитку перед прийняттям християнства, й в ній найімовірніше ще були людські жертвоприношення у виняткових випадках.

Ха. Ану з цього місця детальніше. З цитатами з слов'янських книг (язичницьких).
  • 0

#51 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 00:47

Перегляд дописуСварожич (3.04.2010 01:18) писав:

Ха. Ану з цього місця детальніше. З цитатами з слов'янських книг (язичницьких).
Таких книг наче не існує. Якщо ви натякаєте на "Велесову книгу", то вона давно визнана вченими як підробка.
  • 0

#52 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 06:01

Перегляд дописуkalamar (3.04.2010 01:47) писав:

Таких книг наче не існує. Якщо ви натякаєте на "Велесову книгу", то вона давно визнана вченими як підробка.

Тобто доказів немає. А навіщо тоді брехати? :lol:
  • 0

#53 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 08:45

Перегляд дописуOdonacer (3.04.2010 07:01) писав:

Тобто доказів немає. А навіщо тоді брехати? :lol:
А які вам докази треба? Ви не спростували уже наведених фактів.
Археологія?
http://www.absolutea...s/Yamna_culture
то мабуть арії.
Як хочете повну картину по різних культурах, то насолоджуйтесь. Там почитайте про християнство, вам сподобається.

Хоча можливо ви більше вірите альтернативній науці? Тоді Чудинов, але він і є Чудинов.

А так, якщо слов’яни-язичники не вміли писати, то доказів у слов’янських язичницьких книжках і бути не може, через відсутність книжок. Теж мені аргумент.
  • 0

#54 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 10:12

Перегляд дописуkalamar (3.04.2010 09:45) писав:

А так, якщо слов’яни-язичники не вміли писати, то доказів у слов’янських язичницьких книжках і бути не може, через відсутність книжок. Теж мені аргумент.

Це теж тупо, бо нема доказів того, що цих книжок, чи чогось іншого не було.
Якщо Ви чогось не бачили, чи щось Вам не показали, то це не означає, що того нема. Еге? :)

Ви навіть не можете довести, що Ви не клон Manfreda, а ще беретесь про щось судити, що самі не бачили. :lol:

Повідомлення відредагував Odonacer: 03.04.2010 – 10:19

• 0

#55 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4215 повідомлень

Відправлено 03.04.2010 – 11:48

Перегляд дописуOdonacer (3.04.2010 11:12) писав:

Це теж тупо, бо нема доказів того, що цих книжок, чи чогось іншого не було.
Якщо Ви чогось не бачили, чи щось Вам не показали, то це не означає, що того нема. Еге? :lol:
Це означає що немає жодного сенсу навіть згадувати про якісь слов’янські язичницькі книжки.
Подібним чином ви можете твердити, що слов’ни літали на марс, бо в їхніх книжках ніде не написано, що вони того не робили. :)
Та й який дурень вам сказав, що в таких питаннях тільки слов’янські книжки важать.
Гадаю розумному досить.
  • 0

#56 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 05.04.2010 – 22:21

Офтоп видалив.
  • 0

#57 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.05.2010 – 12:13

не знаю в яку тему краще написати свої міркування.... міркую оце собі.

В стародавні часи:
В Індії створили камасутру. Індія дає світу пряності і ліки.
В Китаї створили дао. Китай дав світу папір і фарфор.
В Європі розвинувся гомосексуалізм і анальний секс. В наслідок цього з'явилося християнство, інквізиція, садомазохізм, вогнепальна зброя, атомна зброя. А все чому? Бо найбільше зло - це незадоволена жінка! В зв'язку з чим у мене питання?
Які причини гомосексуалізму в Європі?
  • 0

#58 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 18.05.2010 – 14:55

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.05.2010 13:13) писав:

В Європі розвинувся гомосексуалізм і анальний секс. В наслідок цього з'явилося християнство, інквізиція, садомазохізм, вогнепальна зброя, атомна зброя. А все чому? Бо найбільше зло - це незадоволена жінка! В зв'язку з чим у мене питання?
мабуть, причина в тому, що під час інквізиції знищили найвродливіших жінок, залишилися лише злі страшилки (які "стучали" на гарних жінок, яким заздрили, звинувачували їх в чаклунстві), і на таких у чоловіків нічого не вставало. серйозно, я колись читала статтю приблизно такого змісту.
  • 0

#59 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6653 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.05.2010 – 15:18

Перегляд дописуСамотня (18.05.2010 15:55) писав:

мабуть, причина в тому, що під час інквізиції знищили найвродливіших жінок, залишилися лише злі страшилки (які "стучали" на гарних жінок, яким заздрили, звинувачували їх в чаклунстві), і на таких у чоловіків нічого не вставало. серйозно, я колись читала статтю приблизно такого змісту.
це не причина, а один з наслідків. гомосексуалізм то був за пару тисяч років раніше цих подій.
а ще цікавить біологія. можливо лише в європейської раси стимулювання простати чоловіків через анус їм приносить задоволення і користь для здоровя? можливо іншим расам стимулювання простати через анус непотрібне? Це була б конкретна відповідь про недосконалість білої раси, про необхідність вимирання білих людей.
  • 0

#60 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 18.05.2010 – 16:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.05.2010 13:13) писав:

Ви чуток переплутали, пане Вітольде. Християнсьтво з"явилося не внаслідок гомосексуалізму та анального сексу, а як раз навпаки, християнсьтво своїм існуванням тільки провокує всякого рода сексуальні збочени усією своєю ідеологією.
Ключових моментів тут безліч, навіть все не перелічиш.
Це і відношення до жінки, як к сосуду гріха, це і образ непорочного запліднення, це і образ гомосексуальной трійці, де жіночої частці всесвіту місця нема, це і іночество та монашество, як зречення від єства земного і багато-багато чого. А Єва з Ліліт це взагалі якісь падлюки. Я вже не кажу про уявну взаємну любов християнина до гомосксуальній трійці, то це ваще жесть.

То кудиж доброму християнину податися? Правильно, прямо в єговську дупу, чи навпаки впустити в себе святий дух через теж. Ось вони там і сидять й тим і живуть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних