Перейти до вмісту

Ворожки, ворожбити, бабки-шептухи, народні цілителі...

Повідомлень в темі: 30

Опитування: ворожіння (21 користувачів проголосувало)

ви за чи проти ворожіння??

1. за (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

2. проти (1 голосів [100.00%])

Процент голосів: 100.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 25.03.2010 – 21:42

Перегляд дописуEvol (25.03.2010 21:25) писав:

Безбожник
християни керуються новим заповітом а не старим.

О ! Це ж треба. Прошу в розділ ; суперечка про християнство. А то мені з одним Манфредом уже нудьгувато там стало. Я тобі там розкажу чим ви керуєтесь.

Перегляд дописуEvol (25.03.2010 21:25) писав:

Безбожник
християни керуються новим заповітом а не старим.

то навіщо було починати? :rolleyes: мені не дуже цікаво, що ти збираєшся розказувати. залиш це при собі :ggggg:

Починати що ? Тут тема про ворожіння а не про те, чим хто керується. Ніхто ж не просив ляпнуть дурницю про керівництво тільки новим заповітом.
  • 0

#22 Алюся Квітка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 15:54

Чому люди так часто звертаються до ворожок: це звичайна цікавість чи один з способів змінити своє майбутнє?!
Чи вірите ви в те, що серед білого дня до вас на вулиці може підійти людина потім, щоб протягом 10-15 хвилин зробити вас багачем? Або для того, щоб врятувати від невідомої смертельної небезпеки? Якщо вірите - ви перший кандидат у жертви вуличних шахраїв...
Ворожба (ворожіння) — прийоми чи обряди, що існують в культурах багатьох народів і начебто дозволяють дізнатися про майбутне чи невідомі факти.
"Ну, що сказати, ну, що сказати, влаштовані так люди, бажають знати, бажають знати, бажають знати, що буде", - співалося у старій пісні. Напевно, саме через те, що люди страшно бояться всього незвіданого і готові багато на що, тільки щоб відкрити завісу майбутнього, "ворожильно-цілющий" бізнес процвітає.

Сьогодні в Україні професія "ворожка" стала "офіційною" - її внесли до державного реєстру фахів (вона стоїть поряд з бухгалтером чи юристом). Згідно з українським законодавством "ворожки" можуть реєструватися, як "підприємці". Але разом з тим ліцензію на таку діяльність їм не дадуть, цього просто не передбачено законом. "Фінансова криза" - благодатна пора для активізації "провидців" та "екстрасенсів". "Кризу" вони використовують на свою користь - приміром, пропонують такі послуги як "знайти роботу" і "врятувати бізнес".
Взагалі вважають, що знати своє майбутнє – гріх. Раніше ворожок називали «відьмами», бо люди не розуміли, як можна побачити майбутнє людини, тому їх просто спалювали на вогнищі. Як відомо церква забороняє, і осуджує віщунів, ворожок, знахарів. В сучасному світі багато людей звертається до них. Клієнтами стають як звичайні люди, так і зірки шоу - бізнесу, політики та просто багаті люди.
Багато хто скаржиться на те, що на вокзалах або в місцях великого скупчення людей, підходять циганки та пропонують за символічну суму грошей погадати. Дехто відмовляється, а деякі люди вірять в усе, що вони говорять. На мою думку, ворожки взагалі мають деякі навики гіпнозу. Адже з якою точністю вони обирають свою «жертву», та як солодко розповідають про все хороше, що має статися або вже сталося, та співчувають важкій долі людини. По телебаченню, в газетах та по радіо ми часто чуємо повідомлення про те, що обізнані ворожки зможуть розкрити тобі твою долю та допомогти подолати страхи, пов`язані з побоюваннями дізнатися якусь сімейну таємницю, яку довго від тебе приховували. Переконують у тому, що людина має право знати все, що пов`язано з нею та її родиною.

Ворожка в руки заглядала –
Усе життя у неї на виду.
Що було й буде прочитала,
Все бачить, що хотіла і що жду.
Людина звертається до ворожок у критичні моменти свого життя, наприклад, коли негаразди у сім`ї, на роботі або проблеми зі здоров`ям. Оскільки вони володіють гіпнозом та здатністю переконання, вони ніби програмують людину на те, що вона, наприклад, захворіє або втратить роботу. Всім відома приказка «Твоє щастя в твоїх руках». Вона говорить про те, що людина є творцем своєї долі. «Запрограмована» людина вірить в усе погане, сидить, склавши руки і не намагається уникнути цих проблем, чекаючи, коли станеться лихо.
Але люди звертаються до ворожки також у пошуках коханого. Просять поворожити та сказати, коли, де і як вони зустрінуть свою долю. Шахраї також намагаються описати зовнішність єдиного/єдиної. Можна тільки уявити, з якою пристрастю людина шукає такого відповідника. І людина в таких пошуках може не помітити своє кохання на все життя. У народі ворожок називають шахрайками, бо не завжди все збувається, а гроші вони вимагають чималі. Ворожка заводить спочатку розмову, непомітно витягує певну(потрібну їй) інформацію від якої вже відштовхується. Хтось з вас обмовився що сталось, а їй цього вистачило, щоб розкрити ситуацію, для них це справа техніки. Причому, де ці люди вчилися і чим вони займалися до початку своєї пророчої діяльності, нікому не ясно. І майже у всіх є одна помітна межа - пристрасть до грошей. Так, обряд, за допомогою якого клієнта позбавляють від невдач, обов'язково дорого коштує. При цьому ще потрібно купити оберіг, талісман і щось ще в цьому дусі. Оберіг - це предмет, який оберігає людину від бід, нещастя, захищає будинок, близьких, приносить щастя і любов. Талісмани і амулети - попереджають про небезпеку, приносять удачу його власникові.
І головне питання: чому ми їм віримо і платимо їм гроші? Головна причина: елементарне неуцтво. Потім багато хто хоче за щось помститися, а деяким просто цікаво. Але у будь-якому випадку, пам'ятаєте, що магія і чаклунство суперечать християнським заповідям, і, можливо, замість того, щоб ходити до ворожок, краще ще раз сходити в церкву і поговорити з священиком.
  • 0

#23 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 30.03.2010 – 16:20

Перегляд дописуАлюся Квітка (30.03.2010 16:54) писав:

Але у будь-якому випадку, пам'ятаєте, що магія і чаклунство суперечать християнським заповідям, і, можливо, замість того, щоб ходити до ворожок, краще ще раз сходити в церкву і поговорити з священиком.
А чим священник відрізняється від вуличного шахрая, а церква від циганської дурилки? Шахрай він всюди шахрай, а релігія це доля ідіотів
  • 0

#24 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.03.2010 – 11:02

Перегляд дописуДобронрав (30.03.2010 17:20) писав:

А чим священник відрізняється від вуличного шахрая, а церква від циганської дурилки? Шахрай він всюди шахрай, а релігія це доля ідіотів

Уніформою. І усьо, решта, те ж сАме.
  • 0

#25 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.03.2010 – 19:32

Перегляд дописуДобронрав (30.03.2010 17:20) писав:

А чим священник відрізняється від вуличного шахрая, а церква від циганської дурилки?

У циган репутація вище.
  • 0

#26 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2010 – 07:44

А хтось з присутніх ходив до ворожок? Якщо так, які результати маємо?

Бо я ніколи не ходив... не знаю...
  • 0

#27 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 12.08.2010 – 08:18

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 08:44) писав:

В мене мама колись ходила,то половина справдилась)
  • 0

#28 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.08.2010 – 09:01

Перегляд дописуТесс (12.08.2010 08:44) писав:

А мені ворожка наворожила, що я буду намєстніком Бога в Україні.
Поки не збулося. :)
  • 0

#29 Тесс

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2010 – 21:20

Я чому питаю. Колись бачив рекламу золотої піраміди ху-зна-кого
Рекламував Гордон.

Він казав, наче купив піраміду і, ото щастя, ніякого Ісуса не треба із фокусами, - хворий одужав.

Звичайно, є вірогідність, що так і було.

Але людина, що вірить фактам, а не "ящику" повинна себе запитати наступне:
- чи була та людина невиліковною?
- чи могла вона одужати без піраміди?
- чи були інші реальні (а не рекламні) випадки одужання із допомогою піраміди? (Один - випадковість, два - співпадіння і лише три - закономірність)
- чи були реальні випадки одужання без допомоги піраміди?

Реклама на це питання відповідей не дає.

Звичайно, грип теж можно "лікувати" пірамідою і заявляти, що саме вона вілукувала. Але, відомі випадки одужання без цих цацок і їх більшість.

p.s. Выд грипу з температурою 38-39 лікувася народними методами. Сухою гірчицею. За 48 годин на ногах.
Наші предки-язичники були не такі і дурні, як дехто вважає.

Рецепт: завантажити суху (не з банки, ща но будет мажуть!!!) гірчицю у носки на ніч. Після цього НЕ виходити на протяг або на холод. Вранці негайно вимити ноги.

Протипоказання: зневіра в народних методах, прийом антибіотиків, занадто висока температура тіла (понад 38.5)

Дія: знімає "важкість", знищує нежить, прогріває тіло.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО користуватися методом у стані сп"яніння.

Повідомлення відредагував Тесс: 12.08.2010 – 21:30

• 0

#30 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 12.08.2010 – 22:06

не була і не буду, хіба що будуть ворожити на шару, але тільки задля цікавості
і блін, змініть хтось назву теми, розваляє всю сторінку
  • 0

#31 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 13.08.2010 – 14:38

От цікаво, коли люди кажуть, що їм допомогла ворожка чи цілителька, як це сприймати? Вірити? Які можуть бути мотиви у людей, щоб видумувати "одужання"?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua