Перейти до вмісту

Сусіди

Повідомлень в темі: 63

#21 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.06.2010 – 14:56

Перегляд допису---- (10.06.2010 15:42) писав:

Сварюсь. Ти схвалюєш смерть інших людей, тільки тому, що сам незграбно користуєшся благами цивілізації, зокрема водопроводом. Ти не можеш нести відповідальності за свої вчинки, ти ще дитина. Так, я є моралізатором.
Ох вже ці мені моралізатори. Легко так казати коли ви не були особисто знайомі з бабанькою яка зіграла в ящик. Склеїла ласти. Одягла дерев'яний фрак. Двинула коні.
Крім того я не збираюсь нести якусь відповідальність, навіть моральну, за тріснутий шланг і те що я в іншій кімнаті рубав CS і не чув як хлєще вода. Так ще й даремно скільки на лічильнику намотало...
Отож в гробу я бачив такі блага цивілізації, коли через надмірний тиск у водопроводі лопають шланги і псується теплообмінник у котлі. Зароблю грошей і поїду жити в глухе забите село. Аби там була електрика, тягнув інтернет від інтертелекому і було де дістати рушницю. Тоді з сусідами проблем не буде жодних)
  • 0

#22 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 10.06.2010 – 17:17

Хороший варіант було вказно щодо звертання до відповідних інстанцій. Думаю, то найкраще, що можна зробити. Якщо шкода морочитися із папьорами - зенеси 100 грн. дільничному. Пообіцяй ще файний презент, як зробить так, щоб перестали палити :happytwo: Можна зазити до сільського голови, поскаржитись - теж варіант. Якщо дорого - тупо заливай кожного разу, коли починають смалити. Будуть бурувати - посилати нафік, вони неправі і палити права не мають (краще одразу обґрунтувати, які саме положення вони порушують - поспитай або пошукай в неті). Був би прикол, якщо викликати пожежників. Але дороге задоволення, сцуко! :rolleyes:
  • 0

#23 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 10.06.2010 – 18:50

Перегляд дописуNameless One (10.06.2010 14:56) писав:

Ох вже ці мені моралізатори.)
Ги, не займайся моралізаторством моралізаторів, інакше себе самого прийдеться возненавидіти за те ж моралізаторство.

Крім того я не збираюсь нести якусь відповідальність, навіть моральну, за тріснутий шланг і те що я в іншій кімнаті рубав CS і не чув як хлєще вода.
Значить моя характеристика вірна, ти безвідповідальний. Ну що ж, бажаю подорослішати.

Батьки б заплатили затоплення і заборонили місяць бавитись в Кантру. Хи. Це наразі сусіди твоїх батьків, які вимушені терпіти хуліганства сусідського хлопчика.

Перегляд дописуTeren (10.06.2010 17:17) писав:

Хороший варіант було вказно щодо звертання до відповідних інстанцій. Думаю, то найкраще, що можна зробити. Якщо шкода морочитися із папьорами - зенеси 100 грн. дільничному. Пообіцяй ще файний презент, як зробить так, щоб перестали палити :rolleyes:
З такими розкладами можна строїти сусідів в шеренгу, як тільки в під'їзд входиш. Лиш би дільничого мати в кишені.

тягнув інтернет від інтертелекому і було де дістати рушницю. Тоді з сусідами проблем не буде жодних)
А навіщо рушниця? Є й інші способи вбивства, необов'язково в селі.

Перегляд дописуTeren (10.06.2010 17:17) писав:

Якщо дорого - тупо заливай кожного разу, коли починають смалити.
Угу, якщо мені потрібний ремонт квартири на халяву - то я йду палити в подвір'ї, по типу даю знак дурному сусідові "заливай!"
  • 0

#24 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 19:02

Перегляд допису---- (10.06.2010 19:50) писав:

Ги, не займайся моралізаторством моралізаторів, інакше себе самого прийдеться возненавидіти за те ж моралізаторство.
З моїм рівнем самооцінки такий результат неможливий впринципі.

Цитата

Значить моя характеристика вірна, ти безвідповідальний.

Ти так говориш "безвідповідальний" ніби це щось погане.
  • 0

#25 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 19:10

Перегляд дописуNameless One (10.06.2010 19:02) писав:

Ти так говориш "безвідповідальний" ніби це щось погане.
Для суспільства погано, для тебе супер. Все відносно.

Перегляд дописуNameless One (10.06.2010 19:02) писав:

З моїм рівнем самооцінки такий результат неможливий впринципі.
Головне, щоб була об'єктивною ця самооцінка, брехати самому собі її не покращує.

А сусід міг би вибити бабки, лишився б ти з самооцінкою мінус дві штуки баксів.

Повідомлення відредагував ----: 10.06.2010 – 19:15

• 0

#26 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 19:18

Перегляд допису---- (10.06.2010 20:10) писав:

Для суспільства погано, для тебе супер. Все відносно.
Само собою. Але фабульно у даній темі потрібно казати що суспільство в лиці сусідів зло а %username% - д'Артаньян.

Цитата

Головне, щоб була об'єктивною ця самооцінка, брехати самому собі її не покращує.
Дуже дякую за пораду. Повірю твоєму досвіду.

Цитата

А сусід міг би вибити бабки, лишився б ти з самооцінкою мінус дві штуки баксів.
Може й міг би. Може й ні. Історія не любить умовного способу. На щастя все благополучно закінчилося переїздом сусідки до Елвіса Преслі.

Повідомлення відредагував Nameless One: 10.06.2010 – 19:24

• 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 19:31

Перегляд дописуNameless One (10.06.2010 19:18) писав:

Само собою. Але фабульно у даній темі потрібно казати що суспільство в лиці сусідів зло а %username% - д'Артаньян.
Зрозуміло, дати вихід прихованій манії величі. Що й потрібно було довести.

Може й міг би. Може й ні. Історія не любить умовного способу.
Скільки ти тої історії маєш? Все ще попереду. Приклад не показовий.

На щастя все благополучно закінчилося переїздом сусідки до Елвіса Преслі.
І прийде родина сусідки зробить тобі таке ж щастя. Хи.
  • 0

#28 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.06.2010 – 19:56

Перегляд допису---- (10.06.2010 15:42) писав:

А сама Ви ідеальна сусідка?
Була. Наразі розумію, що нема сенсу - не оцінюється.
  • 0

#29 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 10.06.2010 – 20:30

Перегляд допису---- (10.06.2010 20:31) писав:

Зрозуміло, дати вихід прихованій манії величі. Що й потрібно було довести.
Ги. А що потрібно було щось доводити? Я свою манію величі ні від кого не приховую :rolleyes:

Цитата

Скільки ти тої історії маєш? Все ще попереду. Приклад не показовий.

І прийде родина сусідки зробить тобі таке ж щастя. Хи.

Ну та є кілька історій. От наприклад заходив родич тої сусідки. П'яний в дим. Ледве стояв. Видно поверхом помилився. Причому дуже настійливо намагався потрапити то в мою квартиру то до сусідів. Врешті втомився і заснув на сходах. Найкумедніше що сусідка по площадці чомусь вирішила що то мій батько, і вимагала від мене грошову компенсацію за поламану ручку на дверях. Краще б вона цього не робила...

Ще в моєму під'їзді один наркоман живе. Просив взяти його в гори. Обіцяв тьолок прихопити. Я от думаю..погодитись чи ні..

Отож якщо подумати то сусіди це навіть добре. З ними веселіше. Є про що на форумі розповісти :happytwo:
  • 0

#30 Самотня

Писар

• Користувачі
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 11.06.2010 – 16:48

А мені з сусідами, нарешті, дуже пощастило. Можливо, тому, що я зараз дуже рідко буваю вдома =)
  • 0

#31 брук

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:чернівців

Відправлено 11.06.2010 – 17:23

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 18:34) писав:

така біда. приїхала до батьків, тут приватний сектор,чи як це правильно назвати. на вулиці вже тепло, біля +20, я відкриваю вікна, щоб провітрити кімнати в будинку. прала речі, повісила їх у дворі сушитися. і, плять, чортові сусіди(через паркан) вже третій день шось палять! стоїть там в них такий контейнер- як для сміття- вони шось підпалюють,шоб горіло, закривають кришкою і зоставляють диміти. сморід стоїть страшенний, я вже про дим мовчу. річ в тім, що вдруге доводиться прати речі,бо провонявся- сушити,окрім як на вулиці, його нема де. вчора вранці виходила з дому- відкрила вікна(як металопластикові можна відкрити), прийшла додому через 40 хвилин- вдома задихнутися можна- сусіди вже встигли шось підпалити. мене вже двічі нудило- не переношу таких "запахів". сусідів тих я не знаю, бо вони живуть ..так би мовити з іншої сторони кварталу- я їх і не бачила ніколи. Пробувала до них достукатися- безрезультатно, ніхто не відчиняє. ууууу!!!! прагну крові :happy1:
як такі проблеми вирішувати? міліцію шолі викликати? шось мені підказує,що це лише морокою для мене закінчиться. точити топор?

а інші сусуди шо?збери однодумців і скаргу на них напишіть.
  • 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.06.2010 – 18:11

тю. мої сусіди вже нічОго не палять. ібо палити їм нІчого. от восени... але я цього вже не застану.

наразі маю за сусідку прєкрасную дєвачку Юлю(2 роки дитині). Я вже ненавиджу оті її дурнуваті "розвиваючі" іграшки, що пищать. Навіть вона сама пищить не так огидно. але то ладно, дітям можна.
а ше вона повискубувала трохи пір"я з моєї нової ворони :happy1:
  • 0

#33 Katakana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.06.2010 – 23:20

а мені з сусідами не дуже пощастило, з однієї сторони хлопці живуть. ЖАХИСЬКО якесь, їй богу...ніколи раніше 3 год спати не ляжуть - не вгомоняться, завжди у них повинно щось згоріти на кухні, аа......і ще говорять вони триповерховим матом. Хоча жити в гуртожитку таки весело- у четвер-п*ятницю мій борщ стає смачним не тілльки для мене, а й для сусідів:happy1:
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 12.06.2010 – 08:38

мої сусіди - хммм..судіть самі: ключі від нашої квартири ось уже 23 роки (відколи ми тут поселились)лежать у сусідів. Сусіди з гори - затоплювали щотижня. Одного разу це був окріп. Коли лишилось ще раз навалитись плечем на їх двері, щоб вивалити вони прийшли і сказали: а шо стреслось? ніц не стреслось:happy1: Фігня що окропом затопило з 9 по 5 поверхи і з лічильників вода свистала ніби з джерела. Навіть не витерли нічого. Ніц не стреслось! Сусіди знизу - стара жінка, її ніколи немає. Раз ми теж її затопили, нічого - дали бабло на ремонт:cool1:. Сусід збоку має дуже золоту традицію: мити сходову клітку з 9 по 7 поверхи, тому в нас можна ходити босяком - чистісінько
  • 0

#35 брук

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Місто:чернівців

Відправлено 12.06.2010 – 08:49

мда я живу в особняку і таких проблем не виникає..можливо це одна із переваг..
  • 0

#36 Teren

Писар

• Користувачі
  • 430 повідомлень
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 12.06.2010 – 08:58

Цитата

Коли лишилось ще раз навалитись плечем на їх двері, щоб вивалити вони прийшли і сказали: а шо стреслось? ніц не стреслось Фігня що окропом затопило з 9 по 5 поверхи і з лічильників вода свистала ніби з джерела. Навіть не витерли нічого.
Все робиться через суд. Не факт, що вдастся безкоштовно, але вийде точно дешевше, ніж ремонт п"яти квартир за власний кошт. Навіть, якщо сусіди кажуть, що немає грошей. Коли дійде до відчуження майна (тієї ж квартири), гроші швидко знайдуться.

Цитата

Сусід збоку має дуже золоту традицію: мити сходову клітку з 9 по 7 поверхи, тому в нас можна ходити босяком - чистісінько
Дійсно, золота традиція. А як щодо її підтримати? :happy1:
  • 0

#37 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 09:10

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 09:58) писав:

Все робиться через суд. Не факт, що вдастся безкоштовно, але вийде точно дешевше, ніж ремонт п"яти квартир за власний кошт. Навіть, якщо сусіди кажуть, що немає грошей. Коли дійде до відчуження майна (тієї ж квартири), гроші швидко знайдуться.
та хто б там судився? )))суд лінча - наше все :happy1: з тих пір - тьфу-тьфу

Цитата

Дійсно, золота традиція. А як щодо її підтримати?
та з цим у нас у всіх - все у порядку, але от сусід любить це діло . є такі маленькі мухи в кожного свої :cool1: Ми амі і ремонт робимо і підфарбовуємо, а про освітлення мовчу взагалі. До речі, а хто у вас вкручує лампочки(про багатоповерхівки питаю)?
  • 0

#38 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 12.06.2010 – 09:33

Перегляд дописуЛастiвочка (12.06.2010 10:10) писав:

суд лінча - наше все :cool1:
Ой ! :happy1:

Цитата

з тих пір - тьфу-тьфу

Само собою. Після такого суду тьфукати немає кому.

Цитата

але от сусід любить це діло .

І часто ви займаєтесь тим ділом з сусідом ?

Цитата

є такі маленькі мухи в кожного свої
;

Ясно. У тебе свої, у сусіда - свої. Діло ділом, а мухи окремо.

Цитата

а про освітлення мовчу взагалі.

А нашо вам той свєт ? Ділом можна і без свєту займатись.

zav: сувора догана без занесення за порушення пп. 2.2., 2.5.

Повідомлення відредагував zav: 12.06.2010 – 21:00

• 0

#39 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 12.06.2010 – 09:49

Перегляд дописуTeren (12.06.2010 09:58) писав:

Коли дійде до відчуження майна (тієї ж квартири), гроші швидко знайдуться.

Гагага. Житло не реально відсудити, хоч би мільйони заборгував :happy1:
  • 0

#40 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 12.06.2010 – 09:55

сусід, той що любить вологе прибирання , іншої вікової категорії :cool1:
А ще нагадала собі таке з сусідами, що як тільки білиться під"їзд на першому поверсі і біля входу - весілля в під"їзді :happy1: Щоб на камерах не дуже дико виглядало. Дурниця? Можливо, але ж гарна дурниця
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних