Перейти до вмісту

Дитячий сон

Повідомлень в темі: 50

#41 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 29.03.2010 – 21:44

Цитата

Месяц укладываем Марьяшку в кроватке. С переменным успехом - иногда удается угадать момент, и она засыпает сама, без слез, после 5-10 минут лапотания с бортиками, руками и пустышкой (толком так и не сосет ее - играет, грызет). Но уж если не угадали - мало никому не покажется, впадает в истерику, и не успокаивается даже на руках. Помогает грудь, но тоже 50 на 50 - заснет или нет, проснется при перекладывании, или нет. Утешаем, укладываем, снова утешаем, снова укладываем... А по ночам все стандартно, кормимся каждые час-полтора. Около 5-6 утра я задалбываюсь туда-сюда прыгать, и дальше спим вместе, тем более под утро перерыв укорачивается и доходит до получаса. В 8 утра подъем - ну это они без меня, с Игорем развлекаются, а я наконец-то могу поспать ДВА ЧАСА ПОДРЯД. Только это и спасает.
http://www.diary.ru/.../p102466646.htm

Дитині 5 з половиною місяців.
  • 0

#42 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 30.03.2010 – 11:36

Перегляд дописуreyneke (29.03.2010 22:44) писав:

http://www.diary.ru/.../p102466646.htm

Дитині 5 з половиною місяців.

Якщо дитина в 5 місяців встає їсти кожних 1-1,5 години,дитину просто недогодовують,вона хронічно голодна.В 5 місяців дитина має їсти з перервою в 3 години.Тому і плаче.Просто проблему плачу треба шукати.
  • 0

#43 bamik

салоїд

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2443 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.03.2010 – 12:06

5 Місяців і кілька разів в ночі просинається? Гмм, моїй 5 місяців, спить сама в окремій кімнаті в ліжечку. Засинає наразі стабільно в 8-9 вечора і прокидається в 6-7 ранку.
  • 0

#44 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 12:30

Перегляд дописуspanky (30.03.2010 12:36) писав:

Якщо дитина в 5 місяців встає їсти кожних 1-1,5 години,дитину просто недогодовують,вона хронічно голодна.В 5 місяців дитина має їсти з перервою в 3 години.Тому і плаче.Просто проблему плачу треба шукати.
:brovy: Дитина має їсти тоді, коли захочеться. Звичайно, дитину не ДОгодовують, вона повністю на грудному молоці. Якщо б дитина була хронічно голодною, то це відобразилося б на її вазі. А 6650 в 5 місяців, це, згідно ВОЗ (Всесвітньої організації охорони здоров"я), нормальна середня вага для дівчинки.

Перегляд дописуbamik (30.03.2010 13:06) писав:

5 Місяців і кілька разів в ночі просинається? Гмм, моїй 5 місяців, спить сама в окремій кімнаті в ліжечку. Засинає наразі стабільно в 8-9 вечора і прокидається в 6-7 ранку.
і молочко в мами є?
  • 0

#45 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 12:39

Перегляд дописуreyneke (30.03.2010 13:30) писав:

:brovy: Дитина має їсти тоді, коли захочеться. Звичайно, дитину не ДОгодовують, вона повністю на грудному молоці. Якщо б дитина була хронічно голодною, то це відобразилося б на її вазі. А 6650 в 5 місяців, це, згідно ВОЗ (Всесвітньої організації охорони здоров"я), нормальна середня вага для дівчинки.

і молочко в мами є?

Молока грудного вже немає, важили 7600
  • 0

#46 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 12:47

Перегляд дописуbamik (30.03.2010 13:39) писав:

Молока грудного вже немає, важили 7600
на суміші? а в скільки місяців почали давати?
  • 0

#47 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 12:59

Перегляд дописуreyneke (30.03.2010 13:47) писав:

на суміші? а в скільки місяців почали давати?

З чотирьох, правда я зараз заплутався чим дружина годує. Там і каші різні бачу і молоко просто і суміш.

А ось власне і ми :brovy:

Зображення
  • 0

#48 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 17:46

Перегляд дописуbamik (30.03.2010 13:59) писав:

З чотирьох, правда я зараз заплутався чим дружина годує. Там і каші різні бачу і молоко просто і суміш.
А чому так рано прикормлювати почали?

PS: Мала - красунечка.
  • 0

#49 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 19:33

я прихильник спання дитини у власному ліжечку
і усіляко дотримувалася цього від народження дитини, при тому не відлучаючи від грудей чи ще там шось .Тактильний контакт можна забезпечити й удень. а батькам уночі все-таки треба відпочити і приділяти час одне одним. Від гармонії в сім"ї дитинка отримає тільки хороше.
Синові зараз майже три з половиною роки, спить в окремій кімнаті сам, не боїться темряви і не біжить до нас. Планую так робити і з другою дитиною. Надмірне привчання до постійної присутності мами не вважаю за правильне, оскільки саме воно позбавляє дитину упевненості у собі. Хз, поки шо мені це вдається)
  • 0

#50 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.04.2010 – 21:05

Ібуку тут реклямували, ага. Ну, дали "зброю", то вже не нарікайте, ґґґ.

"После трех уже поздно" М. Ибука сказав:

Не бойтесь брать ребенка с собой в постель
Как привычка "держать ребенка на руках", так и привычка "спать вместе с ребенком" осуждалась в Японии как нежелательная, доставшаяся в наследство от предыдущих поколений. Конечно, трудно, если ребенок засыпает только, когда один из родителей ляжет с ним рядом, но я никогда не слышал, чтобы родители совершенно терялись в такой ситуации. Наоборот, можно найти новый смысл в привычке спать рядом с ребенком, если подумать о его психическом и умственном развитии.
Например, мама, у которой забот по горло весь день и не хватает времени на общение с ребенком, может по крайней мере полежать с ним рядом, пока он не уснет. В течение этого короткого времени малыш совершенно спокоен и очень восприимчив. Поэтому, если вы не просто будете лежать рядом с ним или еще чего доброго заснете раньше него, а споете ему песенку, это окажет положительное развивающее влияние на ребенка.
Можно также предложить не маме, а папе, которого не было целый день, использовать эту возможность пообщаться со своим ребенком.
У нас много писали о методе обучения во сне, который исследовался в Советском Союзе. Очевидно, что в состоянии полусна, человек, слушающий записанную на магнитофон информацию, запоминает ее, и она остается у него в подсознании, причем ее можно легко извлечь после пробуждения. Эти исследования показывают, что можно достичь самых неожиданных результатов, обучая ребенка в состоянии полусна.

• 0

#51 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.04.2010 – 22:42

звиняйте шо втручаюся, я в тему загалом не вчитувалася - не цікавлюся сабжем...
але оце:

Цитата

можно достичь самых неожиданных результатов, обучая ребенка в состоянии полусна.

словосполучення "неочікувані результати" кагбе насторожує.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua