Перейти до вмісту

Дитячий сон

Повідомлень в темі: 50

#21 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.03.2010 – 14:07

Перегляд дописуspanky (19.03.2010 12:31) писав:

Та не було ніякої біди для дитини.
Якби не було, вони би взагалі не влаштовувала "істерик".
Але як дитина може не плякати у 2 місяці за батьками я не дуже розумію. Хіба що батьків зроду не було поряд.
  • 0

#22 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 11:09

Перегляд дописуzav (18.03.2010 17:10) писав:

Для немовляти альтернативи сну з матір'ю я не бачу.
Із віком дитині авжеж потрібна окрема кімната, проте до року для цього, з одного боку, нема нагальної потреби, з іншого боку, купа мороки по вкладанню дитини спати та пильнуванню її сну вночі, ібо вона хоча бодай раз поїсти. Про мене, то відкидати сон дитини з матір'ю все одно, що відкидати грудне вигодовування.
Моя мати ні зі мною, ні з братом моїм не спала. і нічо,добре засинали і спали всю ніч не прокидаючись.

Перегляд дописуzav (18.03.2010 19:36) писав:

Тю... кілька днів істерики й усіх клопотів.
моя ..а хто ж вона мені... тю. дружина мого брата спала з моєю племіницею десь до 3-4 років. потім почала привчати спати окремо. дівчинка стала страшенно боятися темряви, їй регулярно сняться кошмари і прокидається вона частіше,ніж коли була немовлям.

Перегляд дописуzav (19.03.2010 14:07) писав:

Але як дитина може не плякати у 2 місяці за батьками я не дуже розумію. Хіба що батьків зроду не було поряд.
а нашо їй це робити? ще й ночами, коли треба спати?
  • 0

#23 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2010 – 11:37

Перегляд дописуzav (19.03.2010 14:07) писав:

Якби не було, вони би взагалі не влаштовувала "істерик".

Я наперед перепрошую,але скажіть,Заве,ваша жінка вдень теж спить разом з дитиною? Якщо так,то мені цікаво,коли вона встигає зробити хатню роботу,зварити їсти і т. д.? Чи за неї робить це хтось інший? Питаю,бо сама стараюсь зробити все,поки дитина спить,бо допомоги у мене нема взагалі. Якщо ж ваша жінка не спить з дитиною вдень,то скажіть будь-ласка,яка різниця між денним і нічним сном у дитини? Якщо дитина може вдень спати без мами,значить вона без проблем зробить це і вночі.

Шановні модератори,винесіть будь-ласка цю тему як окрему,щоб ми могли дискутувати,не засмічуючи іншу тему.
  • 0

#24 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 12:03

Перегляд дописуzav (18.03.2010 19:36) писав:

Е... а які шанси? Існує якась статистика щодо цього? Наведіть, будь ласка, приклади подібних випадків за останні десять років, хоча би.
Заве, вам би статистику й статистику.. А логіку вмикати не пробували? На ваш погляд загроза є нереальною? дати вам посилання на статистику змоги не маю, але при нагоді спитайте лікаря-педіатра, думаю, він вам розкаже що такі випадки непоодинокі.

Перегляд дописуМуляж Добра (18.03.2010 19:44) писав:

Є випадки смертей дітей і від власного одягу і від постілі.
Дітей ще роняють. Так що ж тепер, треба сферичних дітей у сферичному вакумі вирощувати?
Приклад чисто чоловічої логіки. Можна втопитись і у ложці води, але для чого розтавляти ці ложки з водою всюди? Маю на увазі, що загрози є всюди, але чому б не постаратись їх якщо не ліквідувати, то просто максимально уникнути? Хіба ви ворог своїй дитині? Чому не убезпечити дитину від травм і якихсь випадків, які б могли зашкодити?

Перегляд дописуreyneke (18.03.2010 19:44) писав:

Так справа в тому, що мама, як раз, висипається.
Не знаю куди вона висипається, але інколи жінка може бути настільки втомленою, що може нічого не відчувати, раз на раз не приходиться, не завжди вона може виспатись нормально.
  • 0

#25 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 13:54

Перегляд дописуspanky (24.03.2010 11:37) писав:

Я наперед перепрошую,але скажіть,Заве,ваша жінка вдень теж спить разом з дитиною? Якщо так,то мені цікаво,коли вона встигає зробити хатню роботу,зварити їсти і т. д.? Чи за неї робить це хтось інший? Питаю,бо сама стараюсь зробити все,поки дитина спить,бо допомоги у мене нема взагалі. Якщо ж ваша жінка не спить з дитиною вдень,то скажіть будь-ласка,яка різниця між денним і нічним сном у дитини? Якщо дитина може вдень спати без мами,значить вона без проблем зробить це і вночі.

Шановні модератори,винесіть будь-ласка цю тему як окрему,щоб ми могли дискутувати,не засмічуючи іншу тему.
Можу сказати за себе.)
Вдень я не сплю, бо висипаюся вночі. Дитина спить вдень, переважно, на руцях, бо спати сам в ліжку він може максимум, півгодини. Хатню роботу, місяців до 2х, за мене робив чоловік, за що йому велика дяка.
Зараз є час на прибирання, коли дитина лежить на дивані, бавиться із іграшками. А обід готуємо разом із малим. Або він в слінгу сидить (що, правда, не дуже зручно при нарізанні продуктів і тд...), або у стільчику для годування, і я його паралельно розважаю іграшками-казками-пісеньками.
Ще є варіант все встигнути прибрати/приготувати ввечорі, коли чоловік (або я) з дитиною, а хтось з нас порається по господарству.

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 12:03) писав:

Не знаю куди вона висипається, але інколи жінка може бути настільки втомленою, що може нічого не відчувати, раз на раз не приходиться, не завжди вона може виспатись нормально.
Якщо одна людина прокидається на хвилину, а інша мінімум на 15 хвилин. Рази 3 за ніч, чи більше... Хто з них краще висипатиметься?
При спільному з дитиною сні, в жінки практично нормальний нічний сон. З вечора до ранку....
  • 0

#26 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:05

Перегляд дописуreyneke (24.03.2010 13:54) писав:

Можу сказати за себе.)
Вдень я не сплю, бо висипаюся вночі. Дитина спить вдень, переважно, на руцях, бо спати сам в ліжку він може максимум, півгодини.
От вам і наслідок постійного нічного спання з мамою
  • 0

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:08

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 11:09) писав:

а нашо їй це робити? ще й ночами, коли треба спати?
Ну, от у вас буде дитина - ви спитайте.
Може їсти хоче, може перевернути треба, бо незручно лежати вже, може ще щось не сподобалося. Ото як устанете щодвігодини то погодувати, то перевернути - тоді розкажете, як це файно, коли дитина окремо спить. Я зараз можу лише протилежні приклади навести.
  • 0

#28 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:17

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 14:05) писав:

От вам і наслідок постійного нічного спання з мамою
Для мене не проблема, що дитина вдень спить на руках.)
А спати в ліжечку він не хотів із самого початку, тому не бачу зв"язку.

Повідомлення відредагував reyneke: 24.03.2010 – 14:19

• 0

#29 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:19

Перегляд дописуspanky (24.03.2010 11:37) писав:

Не дуже зрозуміло, що означає "спати з мамою".
Спершу мова йшла про сон дитини на ліжку батьків. Так мій син і спить. Але крім того, удень він може спати на руцях у мами, бо коли його перекладати у ліжко, то прокидається й скиглить. І я його розумію, бо ліжко то холодне, то не таке зручне, і поїсти при нагоді ніззя. З іншого боку, син чудово спить у колясці на прогулянці, або коли його приспали на ліжку /не власному, а батьківському, тому що в його ліжко мама ну ніяк не влізе/. Як його можна приспати на його ліжку не перевтомивши попередньо грою чи казками - я не знаю. Але оскільки для моєї дружини не є важким потримати сплячу дитину на руцях, то саме так вона й чинить.
Хатньої роботу дружина робить стільки, скільки встигне. адже раз дитина спокійна й грається на самоті, а інакше стурбована й нервує. Тому все, що дружина не доробила, або вона дороблює після мого повернення з роботи, коли дитиною займаюся вже я, або дороблюю я особисто. Проблеми у домогосподарюванні чоловіка не бачу ніц.
Ну, й ще така біда, що ліжко дитини завалене іграшками, гиии... ще не зробили якусь скриню чи що для зберігання іграшок.
  • 0

#30 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:24

Перегляд дописуreyneke (24.03.2010 14:17) писав:

Для мене не проблема, що дитина вдень спить на руках.)
А спати в ліжечку він не хотів із самого початку, тому не бачу зв"язку.

Перегляд дописуzav (24.03.2010 14:19) писав:

Але крім того, удень він може спати на руцях у мами, бо коли його перекладати у ліжко, то прокидається й скиглить. І я його розумію, бо ліжко то холодне, то не таке зручне, і поїсти при нагоді ніззя.
Не розумію, а чому обов"язково на руках? Динита ж не спить годину, тим більше, така маленька. Чому мама не може, наприклад, собою зайнятись, поки дитина спить в ліжечку?
  • 0

#31 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 14:27

Перегляд дописуzav (24.03.2010 14:08) писав:

Ну, от у вас буде дитина - ви спитайте.
Може їсти хоче, може перевернути треба, бо незручно лежати вже, може ще щось не сподобалося. Ото як устанете щодвігодини то погодувати, то перевернути - тоді розкажете, як це файно, коли дитина окремо спить. Я зараз моєу лише протилежні приклади навести.
я таких капризних дітей ще не бачила. а з малими дітьми посиділа більше Вас, думаю.
я працювала волонтером в "домє малюткі", там діти до 3-х років виховуються,в яких або нема батьків, або батьки відмовилися від дитини,чи їх батьків позбавили батьківських прав. так от там ніхто з тии дітками не спить. хоч нянечка у кімнаті ночами присутня. сама отак сиділа. діти ночами не прокидалися,а спокійно спали. прокидалися лише ті,які хворіли,але вони в спец.кімнаті були.
  • 0

#32 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:35

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 12:03) писав:

Заве, вам би статистику й статистику.. А логіку вмикати не пробували? На ваш погляд загроза є нереальною? дати вам посилання на статистику змоги не маю, але при нагоді спитайте лікаря-педіатра, думаю, він вам розкаже що такі випадки непоодинокі.
Ну, ви кажете "є шанс"(с). Я згоден - шанс є. Але яка ймовірність цього шансу? Тобто, який предмет розмови? Якщо шанси великі - то це вже не шанс, це проблема; якщо ж дуже малі, то сенс тоді їх обговорювати?
Щодо статистики пророкую: від ускладнень від щеплень гине більше немовлят, ніж від спільного сну з мамою.

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 14:24) писав:

Не розумію, а чому обов"язково на руках? Динита ж не спить годину, тим більше, така маленька. Чому мама не може, наприклад, собою зайнятись, поки дитина спить в ліжечку?
Ну, власне годину вона й спить. Або півгодини. Поїла - спить - поїла - спить. У нас так було. Зараз проміжки неспання збільшилися, проміжки спання об'єдналися, тому проблеми як такої нема.

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 14:27) писав:

я таких капризних дітей ще не бачила. а з малими дітьми посиділа більше Вас, думаю.
я працювала волонтером в "домє малюткі", там діти до 3-х років виховуються,в яких або нема батьків, або батьки відмовилися від дитини,чи їх батьків позбавили батьківських прав. так от там ніхто з тии дітками не спить. хоч нянечка у кімнаті ночами присутня. сама отак сиділа. діти ночами не прокидалися,а спокійно спали. прокидалися лише ті,які хворіли,але вони в спец.кімнаті були.
Ви не бачили дітей на грудному вигодовуванні, мені здається. І у перший місяць-два їхнього життя теж не бачили, підозрюю. Ви взагалі бачили дітей, котрі від народження з батьками?
  • 0

#33 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:41

Перегляд дописуzav (24.03.2010 14:28) писав:

Ну, ви кажете "є шанс"(с). Я згоден - шанс є. Але яка ймовірність цього шансу? Тобто, який предмет розмови? Якщо шанси великі - то це вже не шанс, це проблема; якщо ж дуже малі, то сенс тоді їх обговорювати?
Щодо статистики пророкую: від ускладнень від щеплень гине більше немовлят, ніж від спільного сну з мамою.
Я вам про образИ, а ви мені про гарбузи... Включіть логіку і самі зрозумієте що шанси є, і то великі...Ймовірність - висока.

З пешого кліку видав дядько гугл
http://news.mail.ru/incident/2347926/
http://www.gzt.ru/to...rld/274742.html
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:45

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 14:41) писав:

Я вам про образИ, а ви мені про гарбузи... Включіть логіку і самі зрозумієте що шанси є, і то великі...Ймовірність - висока.
За вашою логічкою батькам до дитини взагалі зась! То придушать в обіймах, то лікарю на щеплення віддадуть, то бабусямдідусям на виховання кинуть... жах!

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 14:41) писав:

З пешого кліку видав дядько гугл
http://news.mail.ru/incident/2347926/
http://www.gzt.ru/to...rld/274742.html
Ну, перше посилання приймається, а з другим якась фіґня: доволі мало людей живе в літаках.
p.s. Забув додати! Годувати дитину лише штучно!!1 Бо лежачи заснеш і задушиш, сидячи теж імовірність задушення, як зазначено вище, є, а стоячи натурально впустити можна. Тому лише штучно у власному ліжку дитини!!1
  • 0

#35 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:49

Перегляд дописуzav (24.03.2010 14:45) писав:

За вашою логічкою батькам до дитини взагалі зась! То придушать в обіймах, то лікарю на щеплення віддадуть, то бабусямдідусям на виховання кинуть... жах!

Ну, перше посилання приймається, а з другим якась фіґня: доволі мало людей живе в літаках.
З вами сперечатись - собі шкодити.

деяким батькам таки зась. Але ми тут говоримо про сон дитини, а не про віддавання на виховання дідусям/бабусям чи ще там комусь.. Ще раз кажу, чому не спробувати убеспечити дитину?

Щодо літаків - це як приклад. жінка може задрімати не тільки в літаку, так шо не передьоргуйте.
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 14:51

Перегляд дописуzav (24.03.2010 14:35) писав:

Ви не бачили дітей на грудному вигодовуванні, мені здається. І у перший місяць-два їхнього життя теж не бачили, підозрюю. Ви взагалі бачили дітей, котрі від народження з батьками?
2х до п"яти і шестирічного віку виховала. я з дітьми не живу тільки останні півроку. до того одних тільки дітей і бачила,бо жила з ними. уявіть?
а моя мама каже, що Я з першого дня свого народження прекрасно спала. хз, може ми з братом приємні виключення з усього цього описаного вами кошмару (с)
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 15:00

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 14:49) писав:

Щодо літаків - це як приклад. жінка може задрімати не тільки в літаку, так шо не передьоргуйте.
Я пересмикую?! Ніразу!
Дивіться: жінка може задрімати не лише в ліжку! Тому дитину їй годувати ніззя - є шанс, що мати задрімає, і з дитиною буде лихо.
Вкурили чи коли?
  • 0

#38 Гуцулочка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Раллі "Закарпаття - Львів - Знов Закарпаття"

Відправлено 25.03.2010 – 23:26

Дуже важко висипатися, коли дитина спить поряд. Цілу ніч спиш, як заяць, і цілий день на ногах. Але і ситуації різні. І кожна дитина по-різному реагує на відсутність мами біля неї. Моя від народження була дуже спокійна. Спала окремо в ліжечку. Звичайно, плакала, але по причині. Навіть коли не спала, можна було її залишити ненадовго, вона собі була чимось зайнята. Але з переїздом справа змінилася. Нова квартира, все чуже для неї - і от, як результат - в 11 місяців спати окремо категорично не хотіла. Зараз варіант - присовую її ліжечко на ніч до нашого. З часом надіюся, що буде спати окремо.
  • 0

#39 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 26.03.2010 – 22:26

Перегляд дописуГуцулочка (25.03.2010 23:26) писав:

Дуже важко висипатися, коли дитина спить поряд. Цілу ніч спиш, як заяць, і цілий день на ногах. Але і ситуації різні. І кожна дитина по-різному реагує на відсутність мами біля неї. Моя від народження була дуже спокійна. Спала окремо в ліжечку. Звичайно, плакала, але по причині. Навіть коли не спала, можна було її залишити ненадовго, вона собі була чимось зайнята. Але з переїздом справа змінилася. Нова квартира, все чуже для неї - і от, як результат - в 11 місяців спати окремо категорично не хотіла. Зараз варіант - присовую її ліжечко на ніч до нашого. З часом надіюся, що буде спати окремо.

Я теж поряд з дитиною не спала,а дрімала ночами.Вона тільки заворушиться,я вже очі відкрила.Через 2 місяці стала схожа на привида з синяками під очима,тому вирішила попробувати покласти її окремо.До того ж сама дитина вночі відсовувалась від мене на відстань своїх витягнутих рук і спала так.Проблемою було те,через що вона спочатку не хотіла спати в свому ліжку (я аж через пару днів вичислила),що запах постілі відрізнявся,тобто в дитячому ліжку не було нашого запаху,до якого дитина звикла.Може хтось зараз буде сміятися з цього,але я зняла наволочку зі своєї подушки і поклала їй в ліжечко біля неї.Через 10 хв. моя дитина спала,як вбита.А потім я просто купила дитячий кондиціонер для білизни і використовую для всього,щоб був однаковий запах.І проблема пропала сама собою.Трошки терпіння і ніякої біди нема.Зараз моя донечка встає вночі суто щоб поїсти,спить спокійно цілу ніч.Але діти бувають різні і ситуації в житті теж,тому не можна чітко сказати,що є добре,а що-ні.
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 26.03.2010 – 23:14

В моєї знайомої синочок не засинав, доки не дасиш пеленку - дитя натягує на голову (вкривається) і тоді лиш засинає. Прикольно просто, бо я такого ще не бачила була до того.)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних