Перейти до вмісту

Діти з вродженими вадами, діти-інваліди: народжувати?

Повідомлень в темі: 73

Опитування: діти з вродженими вадами. що заважали б їхньому повноцінному життю (36 користувачів проголосувало)

чи стали б ви їх народжувати?

1. так, це в будь-якому разі моя дитина, я її любитиму і виховуватиму (10 голосів [27.78%])

Процент голосів: 27.78%

2. ні, я не хочу псувати життя ні собі,ні їй (24 голосів [66.67%])

Процент голосів: 66.67%

3. так, бо аборт- це вбивство (1 голосів [2.78%])

Процент голосів: 2.78%

4. народила б, але залишила б у дитбудинку (1 голосів [2.78%])

Процент голосів: 2.78%

5. я б всиновив/ла таку дитину (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.06.2010 – 07:56

Перегляд дописубеказ (3.06.2010 08:51) писав:

ти гнидо! ти не маєш права! це геніальна ідея!
Така геніяльна, як фошизм.

Медіярував.

Повідомлення відредагував zav: 07.10.2010 – 19:13

• 0

#42 Гість_*Ліда*_*

• Гості

Відправлено 14.10.2010 – 11:39

Доброго дня,хочу розповісти вам свою свою історію про дитину- інваліда.Коли я була вагітна 7 місяців то мені на УЗД сказали що у мене народиться донечка тільки одне но.... у неї відсутня права кість руки. На той час коли мені це повідомили я була шокована я гадала що це неправда але про ніякий аборт або штучні роди я нехотіла чути,я сама собі сказала будь що буде.І ні разу про це не пошкодувала я народила дівчинку зараз їй 11 років вона навчається в школі пише добре лівою рукою дома мені все допомогає в неї багато друзів, я щаслива мама хоч і розумію що у мене донька не така як усі, і що у цому світі буде тяжко я буду їй допомогать.
  • 0

#43 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.10.2010 – 21:54

хто-небудь знає, це людина народилася такою, чи це наслідки хвороби такі? і як так можна жити,якшо в тебе всі органи відсутні?..

Зображення

трохи про генетичні захворювання. такі рідко зустрічаються, але все ж існують.

гіпертріхоз
Зображення

циклопія - вмирають майже одразу(через кілька днів після народження)
Зображення

сіреномелія/синдром русалки
Зображення

прогерія(швидке і передчасне старіння, малі діти часто не доживають і до двох років)
Зображення
  • 0

#44 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 27.10.2010 – 08:49

Перегляд дописуSensssorika (26.10.2010 22:54) писав:

хто-небудь знає, це людина народилася такою, чи це наслідки хвороби такі? і як так можна жити,якшо в тебе всі органи відсутні?..
То якесь утворення на шиї, пухлина, чи шось таке... придивись, жінку за плече тримають.
  • 0

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.11.2010 – 21:32

Почитайте: http://bcoreanda.com...cle.aspx?ID=184
  • 0

#46 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 02.11.2010 – 21:50

Перегляд дописуОлеська (2.11.2010 21:32) писав:

Можна спробувати уявити як важко жити таким людям. Це ж які великі порушення в організмі батьків мають бути щоб такі діти народжувалися. Я не вірю що цього важко уникнути. Не вірю якщо людина вела здоровий спосіб життя то в її організмі будуть такі сильні порушення щоб таких дітей потім народжувати. Думаю все в наших руках. Потрібно обирати здоровий спосіб життя.

Повідомлення відредагував Rambo: 02.11.2010 – 21:51

• 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.11.2010 – 22:40

Перегляд дописуRambo (2.11.2010 21:50) писав:

Можна спробувати уявити як важко жити таким людям. Це ж які великі порушення в організмі батьків мають бути щоб такі діти народжувалися. Я не вірю що цього важко уникнути. Не вірю якщо людина вела здоровий спосіб життя то в її організмі будуть такі сильні порушення щоб таких дітей потім народжувати. Думаю все в наших руках. Потрібно обирати здоровий спосіб життя.
Ок, а як щодо тварин? Тварини теж вели нездоровий спосіб життя?
  • 0

#48 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 00:00

Перегляд дописуОлеська (2.11.2010 22:40) писав:

Ок, а як щодо тварин? Тварини теж вели нездоровий спосіб життя?
Здоровий спосіб життя це не лише біг, стрибки, дихання свіжим повітрям і відсутність алкоголю та курева. Це ще обов'язково правильне, повноцінне харчування, яке несе в організм потрібну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів і ще багато різних важливих сполук. Саме недостача цього може призвести до серйозних розладів в організмі, що потім звісно вплине на формування дитини яку виношує жінка. Уявіть який повинен бути складний механізм щоб завдяки йому відбувалося автоматичне формування дитячого організму. Ми ж в це не втручаємось. Мама просто чекає 9 місяців а потім опля і подарунок. Але ж це не фокус. Певні складні гормональні системи в організмі жінки 9 місяців працювали над формуванням Вашого подарунку. Так от уявіть якщо система складна, то найменший збій найменша похибка потім обов'язково вплине на кінцевий результат. А як що таких збоїв декілька відбулося?... Саме до цих збоїв системи і призводить нестача в організмі потрібних елементів. Причому я не маю на увазі нестача не лише під час вагітності, а взагалі до цього. Бо ця нестача обов'язково призводить до певних хвороб, а вже ті хвороби роблять збій в системах організму. Ось чому лікарі не радять вагітніти тим у кого хвороби.
А щодо тварин то їхнє харчування завжди сумнівне. Одному повезло надибати те що треба і їсти регулярно іншому ні. Це призводить до хвороб. А ще перемерзання взимку. Дехто взагалі до весни не доживає особливо птахи. Читав що якщо при морозі в -20 пташка не знайде чим повечеряти то до ранку вона не доживає. А ті тварини що доживають до весни можуть мати хвороби після перемерзання і голодування. Хіба це нормальний спосіб життя? Це виживаловка. Ось і дають збої їхні системи в організми. Тому в них теж можуть бути проблеми з народженням.
Приведу ще цікавий приклад. Один мій знайомий тримав в себе в селі кролів в клітках і годував лише лопухами і травою. Як же ж вони в нього хворіли, погано розмножувалися і часто дохли. Потім йму хтось підказав що їх краще тримати не в клітках, а в хліву щоб підлога була земляна щоб вони жили в норах і зробити загорожу щоб вони в день вибігали з хліва у цей дворик на сонечко. І ще потрібно їх не лише травою годувати, а потрібно ще їм давати зерна і побільше, особливо кукурудзу. Він так і зробив. Кролі потрапивши в сприятливе навколишнє середовище і отримавши повноцінне харчування перестали хворіти, вирили собі нори і як почали розмножуватися десятками, що він не знав куди їх дівати. Я був у нього і бачив це все видовище. Кролів багато вони жирні, здоровенні, вони такі гарні пухнасті, їх хутро аж виблискує. А малих кроленят ще більше і такі жваві, стрибають скрізь і хворих немає.
  • 0

#49 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 12:23

Перегляд дописуRambo (3.11.2010 00:00) писав:

Здоровий спосіб життя це не лише біг, стрибки, дихання свіжим повітрям і відсутність алкоголю та курева. Це ще обов'язково правильне, повноцінне харчування, яке несе в організм потрібну кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів і ще багато різних важливих сполук. Саме недостача цього може призвести до серйозних розладів в організмі, що потім звісно вплине на формування дитини яку виношує жінка. Уявіть який повинен бути складний механізм щоб завдяки йому відбувалося автоматичне формування дитячого організму. Ми ж в це не втручаємось. Мама просто чекає 9 місяців а потім опля і подарунок. Але ж це не фокус. Певні складні гормональні системи в організмі жінки 9 місяців працювали над формуванням Вашого подарунку. Так от уявіть якщо система складна, то найменший збій найменша похибка потім обов'язково вплине на кінцевий результат. А як що таких збоїв декілька відбулося?... Саме до цих збоїв системи і призводить нестача в організмі потрібних елементів. Причому я не маю на увазі нестача не лише під час вагітності, а взагалі до цього. Бо ця нестача обов'язково призводить до певних хвороб, а вже ті хвороби роблять збій в системах організму. Ось чому лікарі не радять вагітніти тим у кого хвороби.
А щодо тварин то їхнє харчування завжди сумнівне. Одному повезло надибати те що треба і їсти регулярно іншому ні. Це призводить до хвороб. А ще перемерзання взимку. Дехто взагалі до весни не доживає особливо птахи. Читав що якщо при морозі в -20 пташка не знайде чим повечеряти то до ранку вона не доживає. А ті тварини що доживають до весни можуть мати хвороби після перемерзання і голодування. Хіба це нормальний спосіб життя? Це виживаловка. Ось і дають збої їхні системи в організми. Тому в них теж можуть бути проблеми з народженням.
Приведу ще цікавий приклад. Один мій знайомий тримав в себе в селі кролів в клітках і годував лише лопухами і травою. Як же ж вони в нього хворіли, погано розмножувалися і часто дохли. Потім йму хтось підказав що їх краще тримати не в клітках, а в хліву щоб підлога була земляна щоб вони жили в норах і зробити загорожу щоб вони в день вибігали з хліва у цей дворик на сонечко. І ще потрібно їх не лише травою годувати, а потрібно ще їм давати зерна і побільше, особливо кукурудзу. Він так і зробив. Кролі потрапивши в сприятливе навколишнє середовище і отримавши повноцінне харчування перестали хворіти, вирили собі нори і як почали розмножуватися десятками, що він не знав куди їх дівати. Я був у нього і бачив це все видовище. Кролів багато вони жирні, здоровенні, вони такі гарні пухнасті, їх хутро аж виблискує. А малих кроленят ще більше і такі жваві, стрибають скрізь і хворих немає.
1. Про людей. Моя мама в свій час лежала на зберіганні в медінституті. З нею лежали різні жінки. Були і дууууже багаті. І харчувались повноцінно, і догляд мали офігенний, - корочє, все, що потрібно, мали. Так от, в одної стався таки викидень, інша народила таке чудовисько, яке їй навіть не показували, а одразу заспиртували. Тобто виходить, що справа і не в нормальному харчуванні.
2. Про тварин. Тварини при достатніх умов теж не завжди народжують нормальне потомство.
А кролі. Аби не хворіли, їм раз на тиждень дають зерно, настояне на горілці.)

Хоча те, що в норах вони ліпше живуть, то і людина в природніх умовах менше хворіє і довше живе. Взяти навіть міських дітей та сільських - сільські діти набагато менше хворіють.
  • 0

#50 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 03.11.2010 – 18:40

Перегляд дописуRambo (2.11.2010 21:50) писав:

Ну... є ще спадковість, на яку важко вплинути.
  • 0

#51 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 04.11.2010 – 23:30

Перегляд дописуОлеська (3.11.2010 12:23) писав:

1. Про людей. Моя мама в свій час лежала на зберіганні в медінституті. З нею лежали різні жінки. Були і дууууже багаті. І харчувались повноцінно, і догляд мали офігенний, - корочє, все, що потрібно, мали. Так от, в одної стався таки викидень, інша народила таке чудовисько, яке їй навіть не показували, а одразу заспиртували. Тобто виходить, що справа і не в нормальному харчуванні.
Звісно можуть бути якісь окремі виключення, але як правило - це харчування і здоровий спосіб життя взагалі. А щодо дуже багатих так от серед них зовсім рідко хто правильно харчується. Здорова їжа - це проста їжа, а не делікатеси з супермаркету, тому тут не багатство грає головну роль, а дотримання правил харчування щоб в їжі було достатньо вітамінів, мікроелементів тощо, і не їсти (або майже не їсти) те що перевантажує органи, або забруднює організм чи ослаблює, навіть якщо воно дуже смачне.

2. Про тварин. Тварини при достатніх умов теж не завжди народжують нормальне потомство.
Так, але це буде зведено тоді до мінімуму, тобто майже до нуля.

А кролі. Аби не хворіли, їм раз на тиждень дають зерно, настояне на горілці.)
Спочатку били б пісні, а потім мордобой.)
До речі бачив як кролі-самці билися за самицю. Лупцюють лапами один одного повним ходом.)

Хоча те, що в норах вони ліпше живуть, то і людина в природніх умовах менше хворіє і довше живе. Взяти навіть міських дітей та сільських - сільські діти набагато менше хворіють.
Так)

Перегляд дописуreyneke (3.11.2010 18:40) писав:

Ну... є ще спадковість, на яку важко вплинути.
Так. Оце я і називаю окремими випадками які іноді трапляються. Але цю вірогідність можна звести до мінімуму, майже до нуля за допомогою здорового способу життя. Тому що при здоровому способі життя гарно працюють всі системи організму. Одна з цих систем займається генетичною корекцією. Тому при здоровому способі життя система корекції може виправити викривлений ген, або зробити цей ген сплячим геном. Наприклад завдяки сплячому гену дитина може не хворіти спадковою хворобою батьків. Головне не спровокувати пробудження того гену. Саме нездоровий спосіб життя веде до ослаблення людського організму і може спровокувати пробудження сплячого гену. І навпаки здоровий спосіб життя може бути гарантією того що цей ген ніколи не пробудиться.
  • 0

#52 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.11.2010 – 11:14

Перегляд дописуRambo (4.11.2010 23:30) писав:

Так. Оце я і називаю окремими випадками які іноді трапляються. Але цю вірогідність можна звести до мінімуму, майже до нуля за допомогою здорового способу життя. Тому що при здоровому способі життя гарно працюють всі системи організму. Одна з цих систем займається генетичною корекцією. Тому при здоровому способі життя система корекції може виправити викривлений ген, або зробити цей ген сплячим геном. Наприклад завдяки сплячому гену дитина може не хворіти спадковою хворобою батьків. Головне не спровокувати пробудження того гену. Саме нездоровий спосіб життя веде до ослаблення людського організму і може спровокувати пробудження сплячого гену. І навпаки здоровий спосіб життя може бути гарантією того що цей ген ніколи не пробудиться.

де ти такого начитався?

щодо уродців, то вони народжувалися завжди і народжуватимуться. це побочні продукти еволюції.
  • 0

#53 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 05.11.2010 – 22:31

більш важливе питання - більш значна проблема - це догляд таких дітей. Суспільство настільки хворе, настільки хворий найхворіший член суспільства. і утримування виродків, витрачання значущих коштів на них, замість того, щоб народжувати здорових - це вимирання суспільства. це самогубство суспільства. утримування дітей інвалідів - це хвороба нашого суспільства. Хоча і спартанський метод - це перебор. бо на перший поглядж слабка і хвора дитина може виявитися насправді сильнішою від інших. Але їм треба давати шанс довести свою силу, або померти, а не вирощувати як вазони.
  • 1

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.12.2010 – 14:39

еемм.. нагадайте мені хтось як називається фільм, в якому один такий уродєц зіграв.. ВТФ знає, недавно згадувала. йа забула =(

Перегляд дописуRambo (2.11.2010 22:50) писав:

Я не вірю що цього важко уникнути. Не вірю якщо людина вела здоровий спосіб життя то в її організмі будуть такі сильні порушення щоб таких дітей потім народжувати.
є така штука,як вагітність. і ти ніколи не знаєш як вона проходитиме,якою б здоровою чи хворою ти не була.
і ще пологи. багато чого і від лікарів залежить. буде дядя чи тьотя з кривими руками дитину приймати, то може малюку і ручки і ніжки повивертати. а дитині потім з цим жити.
  • 0

#55 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 28.12.2010 – 15:01

Перегляд дописуSensssorika (28.12.2010 14:39) писав:

еемм.. нагадайте мені хтось як називається фільм, в якому один такий уродєц зіграв.. ВТФ знає, недавно згадувала. йа забула =(
«Уродцы» або Freaks, 1932 рік
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2011 – 03:08

• 0

#57 марсіанка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Івано франківськ

Відправлено 03.09.2011 – 20:40

не народжувати . а ви ніколи не думали чому саме Бог посилає комусь таку дитину а комусь здорову дитину ? За гріхи голодоморські наших предків ... ці гріхи і на нас переходять . Зробиш аборт є гріх . не зробиш аборт нагрішиш поки буде рости ця хвора дитина .
  • -2

#58 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 05.09.2011 – 13:00

Бога нема, ви щось плутаєте.
це генетика.
  • 1

#59 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 24.09.2011 – 13:22

неприємна ситуація.... не народжувала б таку дитину, якщо б мала 100%, що народиться інвалідом..
  • 1

#60 Elo4k@

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень

Відправлено 27.02.2012 – 22:43

Одне тільки сказати можу: поважаю жінок, які народжують і не залишають таких діток.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних