Перейти до вмісту

Діти з вродженими вадами, діти-інваліди: народжувати?

Повідомлень в темі: 73

Опитування: діти з вродженими вадами. що заважали б їхньому повноцінному життю (36 користувачів проголосувало)

чи стали б ви їх народжувати?

1. так, це в будь-якому разі моя дитина, я її любитиму і виховуватиму (10 голосів [27.78%])

Процент голосів: 27.78%

2. ні, я не хочу псувати життя ні собі,ні їй (24 голосів [66.67%])

Процент голосів: 66.67%

3. так, бо аборт- це вбивство (1 голосів [2.78%])

Процент голосів: 2.78%

4. народила б, але залишила б у дитбудинку (1 голосів [2.78%])

Процент голосів: 2.78%

5. я б всиновив/ла таку дитину (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 24.03.2010 – 12:26

Цитата

Суперечливо троха.
Дууууже рідко дитина алкоголіка чи наркомана стає повноцінним членом суспільства. Спадковість дає про себе знати рано чи пізно. Але мова не про те. Йшлося про інвалідів.
А чому їх не вбиваються?

Цитата

Для життя в суспільстві.
Одне і теж. Дитина це плід любові. Не пам'ятаю хто сказав.

Теж мені мами...
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.03.2010 – 12:30

Перегляд дописуКава з козявками... (24.03.2010 12:26) писав:

Одне і теж. Дитина це плід любові. Не пам'ятаю хто сказав.

Теж мені мами...
Мушу тебе розчарувати: реальність набагато жорстокіша.
  • 0

#23 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2010 – 12:30

Перегляд дописуКава з козявками... (24.03.2010 12:26) писав:

Теж мені мами...
тату, а ви думаєте про те, що буде робити дитина-інвалід, якщо вас не буде вживих? їй потрібна допомога і обхід.. Хто це буде робити?
  • 0

#24 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 12:41

я б не хтіла собі такого брата-сестру. бо діти і так між собою один за одним змушені доглядати. наприклад, я доглядала свого молодшого брата, коли мама була чимось зайнята,або її не було вдома. та це діти швидко ростуть і догляд за немовлям, за трирічною,семирічною, чи дитиною 12-15 років відрізняється. інша річ доглядати за дитиною,а згодом і дорослою людиною все її життя. та дитина ніколи не буде самостійною. тобто я з батьками мучилася б з нею,поки вона була мала, а після смерті батьків в тої хворої людинки залишилася б тільки я. але ж мені свою власну см"ю треба створювати і жити. в свою чергу я б не хотіла мати отаких родичів в свого чоловіка. часто виникають конфлікти,коли просто доводиться жити з чиїмось родичем,а якшо ще з хворим і розумово та фізично обмеженим.. нє-нє-нє. не хочу такого. так,жалко таких дітей, я сама їх у спец.центрах бачила, справді дууже жалко. але вони нікому непотрібні. нікому. від більшості відмовилися. тому,краще б їх і не народжували.

пс. я дуже люблю свого брата)))

Повідомлення відредагував Sensssorika: 24.03.2010 – 12:42

• 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2010 – 13:30

Перегляд дописуОлеська (24.03.2010 12:30) писав:

Мушу тебе розчарувати: реальність набагато жорстокіша.
Відповідально заперечую.
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 14:29

Перегляд дописуzav (24.03.2010 13:30) писав:

Відповідально заперечую.
Що саме заперечуєте? Реальність як таку?)
  • 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.03.2010 – 15:43

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 12:41) писав:

я б не хтіла собі такого брата-сестру. бо діти і так між собою один за одним змушені доглядати. наприклад, я доглядала свого молодшого брата, коли мама була чимось зайнята,або її не було вдома. та це діти швидко ростуть і догляд за немовлям, за трирічною,семирічною, чи дитиною 12-15 років відрізняється. інша річ доглядати за дитиною,а згодом і дорослою людиною все її життя. та дитина ніколи не буде самостійною.
Хи, дорослі часто також не можуть бути самостійними.

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 12:30) писав:

тату, а ви думаєте про те, що буде робити дитина-інвалід, якщо вас не буде вживих? їй потрібна допомога і обхід.. Хто це буде робити?
Що ж получається, люди в такій ситуації, які живуть зараз, лишаються без догляду?

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 12:41) писав:

пс. я дуже люблю свого брата)))
Угу, а я пепсі-колу.
  • 0

#28 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 24.03.2010 – 19:36

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 09:58) писав:

в Індії дитину з чотирма руками чи ше чимось подібним вважали б божеством )))
ну так то ж інший випадок. чотири руки то не просто вроджений дефект, особливо для них.

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 09:58) писав:

так можна дві третини людства знищити. всіляких там психічнохворих,наприклад)))
про планування я б ще поспорила, але знову таки- не на голодний шлунок) а свою, СВОЮ хвору дитину теж вбив би?
дві третини - якраз нормально. Про свою дитину - якщо вже в нас с дружиною спільний набір рецесивних генів, що призводить до негативних мутацій - то треба міняти пару. Якщо в мене просто дуже багато рецесивних генів, що зміна пари не допомагає - то треба брати чужу здорову дитину.
  • 0

#29 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2010 – 20:00

Перегляд допису---- (24.03.2010 15:43) писав:

Що ж получається, люди в такій ситуації, які живуть зараз, лишаються без догляду?
Хіба мало інвалідів які залишаються без допомоги коли нікого з родичів вже нема?
  • 0

#30 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.03.2010 – 20:52

Перегляд дописуВакуОлька (24.03.2010 21:00) писав:

Хіба мало інвалідів які залишаються без допомоги коли нікого з родичів вже нема?
Ну так не помирають же ж вони з голоду. Є організації, добрі люди що поможуть.
  • 0

#31 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.03.2010 – 10:10

Перегляд дописуSensssorika (23.03.2010 22:42) писав:

якби поки ваша дитина ще була в лоні матері, їй діагностували якусь хворобу, що унеможливлювала б подальший нормальний її розвиток, то чи стали б ви її народжувати?
Хтозна. Фішка в тому, що я знаю десь з десяток випадків, коли дитині діагностували купу хвороб, умовляли матір на аборт, а вона народила здоровісіньку дитину. Причому не сказати, що лікарі були геть погані. Але засоби діагностики у нас, м’яко кажучи, ненадійні. Тож питання ще й в тому, наскільки ми віримо в правильність діагнозу.
Та й постає питання про гуманність. Що краще - примушувати дитину страждати все життя чи примушувати дитину страждати, поки її вбиватимуть.
А з іншого боку - хіба фізичне страждання відкидає можливість щастя?
  • 0

#32 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.03.2010 – 16:32

чи примушувати дитину страждати з надією на чудо, чи вчинити аморальну евтаназію - питання важке.

Але чи суспільство повинне платити гроші за те, щоб комусь затягували страждання? Нехай суспільство повинне платити гроші на утримування дітей сиріт, а також їх лікування, нехай за народження дитини дають деякі гроші їх опікунам, з бюджету, тобто це гроші суспільства інвестуються у розвиток дитини. Це є добре. Але якщо особа вже досягла повноліття - то платити їх пенсію за інвалідність я вважаю не справедливо. Чому здорова працьовита людина повинна утримувати абсолютну чужу хвору людину? Якщо ця хвора людина в своєму житті не зробила нічого корисного?
Чим здорові люди завинили перед хворими?
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 17:05

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.03.2010 16:32) писав:

Але чи суспільство повинне платити гроші за те, щоб комусь затягували страждання? Нехай суспільство повинне платити гроші на утримування дітей сиріт, а також їх лікування, нехай за народження дитини дають деякі гроші їх опікунам, з бюджету, тобто це гроші суспільства інвестуються у розвиток дитини. Це є добре. Але якщо особа вже досягла повноліття - то платити їх пенсію за інвалідність я вважаю не справедливо. Чому здорова працьовита людина повинна утримувати абсолютну чужу хвору людину? Якщо ця хвора людина в своєму житті не зробила нічого корисного?
Чим здорові люди завинили перед хворими?
Погоджуюсь з думкою. Але якщо людина стала інвалідом, то таки треба утримувати, бо від цього ніхто не застрахований.
  • 0

#34 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 21:26

Моя бабуся казала, що ліпше мати десять дітей, між одного інваліда. Я з нею погоджуюся.

Повідомлення відредагував За межею: 25.03.2010 – 21:32

• 0

#35 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 31.03.2010 – 22:24

Перегляд дописуОлеська (24.03.2010 15:29) писав:

Що саме заперечуєте? Реальність як таку?)
Її жорстокість.
  • 0

#36 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.06.2010 – 21:33

Цитата

Французский "Человек -Слон" Паскаль Колер
Французские хирурги в буквальном смысле слова подарили новую жизнь и надежду на личное счастье 30-летнему Паскалю Колеру, лицо которого было изуродовано страшной болезнью. Год назад ему провели сложнейшую операцию по удалению опухоли и пересадке лица от мертвого донора.
Зображення
В течение 24 лет бедняга страдал от редкой болезни Реклинхаузена - редкого генетического заболевания, последний случай которого был зарегистрирован почти 100 лет назад. История Джозефа Меррика, человека с деформированным опухолью лицом, стала сюжетом известного фильма Дэвида Линча «Человек-слон».

Первая в мире операция по полной пересадке лица, проведенная под руководством профессора Лантиери, заняла почти 16 часов. Врачи предупредили Паскаля о том, что это слишком большой риск для пациента и что в любой момент он может умереть на операционном столе.
Зображення
Но Паскаль без колебаний решил воспользоваться этой возможностью.

«Когда доктора стали готовить меня к операции, я буквально ликовал. Я получил свой шанс на жизнь. Я впервые могу чувствовать себя нормальным человеком. Люди теперь смотрят на меня по-другому, они меня принимают. Сейчас я хотел бы найти жену и завести детей», - откровенничает Паскаль.

Теперь, когда после операции прошел уже год и Паскаль полностью избавился от болезни, он подумывает о профессии бухгалтера и мечтает о полноценной семье.

Бывший «человек-слон» не знает имя донора – доктора хранят в тайне эти сведения. Но Паскаль вспоминает о нем с благодарностью.

«Не проходит и дня, чтобы я не помолился за упокой души моего спасителя. Он не только подарил мне лицо, он подарил мне жизнь», - цитирует News Of The World признание Паскаля Колера.

• 0

#37 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 03.06.2010 – 00:34

а я, в принципі, не проти. якщо у когось є гроші і час доглядати за інвалідом, якщо не шкода свого власного змарнованого життя - хай народжують, на здоров"я.
  • 0

#38 беказ

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 03.06.2010 – 07:29

На мою думку, найоптимальнійший вихід з цієї ситуації - це державі потрібно вкласти гроші і зробити великі мясорубки по всіх обласних центрах. І всіх бездомних тварин, псів, котів кидати туди і робити з них мясний поживний безмікробний корм для сиротинців. а ще в цю мясорубку б скидувати бомжів, вбивць і всіх закононепослушних громадян!
це ідеальне рішення, тому що і сиротинці будуть ситі, і держава чистою!

І ВСІХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ І КАЛІК В ЦЮ МЯСОРУБКУ! І ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ, ДАУНІВ І З ВАДАМИ!!!
  • 1

#39 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 03.06.2010 – 07:38

Перегляд дописубеказ (3.06.2010 08:29) писав:

На мою думку, найоптимальнійший вихід з цієї ситуації - це державі потрібно вкласти гроші і зробити великі мясорубки по всіх обласних центрах. І всіх бездомних тварин, псів, котів кидати туди і робити з них мясний поживний безмікробний корм для сиротинців. а ще в цю мясорубку б скидувати бомжів, вбивць і всіх закононепослушних громадян!
це ідеальне рішення, тому що і сиротинці будуть ситі, і держава чистою!

І ВСІХ НЕПРАЦЕЗДАТНИХ І КАЛІК В ЦЮ МЯСОРУБКУ! І ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ, ДАУНІВ І З ВАДАМИ!!!
нагадало кліп Pink Floyd - Another Brick in the Wall
а загалом - мінус тобі
  • 0

#40 беказ

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 12 повідомлень

Відправлено 03.06.2010 – 07:51

ти гнидо! ти не маєш права! це геніальна ідея!
а ще всі сиротинці треба в цю мясорубку, і всіх пияків, і хто курить, і всіх хто псує генофонд країни!!!
тоді не буде проблем з продовольством і залишуться лише гідні продовження роду люди!
а ти не гідний!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних