Перейти до вмісту

Без вчителя зі школи анікроку

Повідомлень в темі: 64

#21 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.03.2010 – 16:15

Перегляд дописуTwinkle (23.03.2010 14:53) писав:

...або в комп’ютерні клуби - здоров’я псути.
Хаха, а от в тому і хитрість, що в клуби не пускають
  • 0

#22 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 23.03.2010 – 16:19

Перегляд дописуВуйко Дмитро (23.03.2010 16:15) писав:

Хаха, а от в тому і хитрість, що в клуби не пускають

Нарешті) І на гральні автомати теж)) От і добре)
  • 0

#23 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 16:22

Перегляд дописуTwinkle (23.03.2010 16:19) писав:

Нарешті) І на гральні автомати теж)) От і добре)
тіліхвончиками по блютусу нефігово рубатися можна
  • 0

#24 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 16:30

Перегляд дописуВареник (23.03.2010 16:22) писав:

тіліхвончиками по блютусу нефігово рубатися можна

Можна, але тоді то вже на совісті батьків, а не вчителів
  • 0

#25 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 16:30

Перегляд дописуСаляма (23.03.2010 14:10) писав:

враховуючи. що на період уроків вчитель несе кримінальну відповідальність за учня, то мусить бути документальна звітність
Угу, а поза ними? Хоча школоту дійсно краще тримати у школі. Особливо малечу.
  • 0

#26 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 23.03.2010 – 16:48

Цитата

якраз так. мені в класі 10 про це розказував юрист
тебе залякали)
  • 0

#27 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 17:27

Перегляд дописуzav (23.03.2010 15:12) писав:

Питав не в юристів, але в чоловіка вчительки - він навіть натяків на цю, вибачте на слові, маячню не пригадує.
Та й обов'язки вам вище подали - знайдіть там хоч найменше відповідальність учителя за неприсутнього на його уроці учня?
чоловік може і не в курсі, а от вчителька напевно так.
вчитель дійсно несе відповідальність за учнів під час уроків, а класний керівник ще й після уроків поки дитина в школі.
і якщо щось трапляється каратимуть вчителя бо не догледів. а ще й якщо щось серйозне то батьки затягають по судах.
для того дядька може то і маячня, а якби його пару раз директор школи натягнув за „бешкетування“ дітлахів та було б у нього кілька діточок підопічних на обліку дитячої кімнати міліції то не тішився б так.
  • 0

#28 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 17:31

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.03.2010 17:27) писав:

чоловік може і не в курсі, а от вчителька напевно так.
вчитель дійсно несе відповідальність за учнів під час уроків, а класний керівник ще й після уроків поки дитина в школі.
і якщо щось трапляється каратимуть вчителя бо не догледів. а ще й якщо щось серйозне то батьки затягають по судах.
для того дядька може то і маячня, а якби його пару раз директор школи натягнув за „бешкетування“ дітлахів та було б у нього кілька діточок підопічних на обліку дитячої кімнати міліції то не тішився б так.
Нє, заждіть! Чим визначається кримінальна відповідальність учителя за учня поза межами школи?
Та до чого тут дирехтор? Тут вас Кримінальним кодексом України лякають! /В якому слова "учитель" не зустрічається - я перевіряв./
А що вчитель несе не кримінальну, а звичайну відповідальність за безпеку життєдіяльності учнів на власному уроці - це цілком зрозуміло.
  • 0

#29 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 17:37

Перегляд дописуzav (23.03.2010 17:31) писав:

Нє, заждіть! Чим визначається кримінальна відповідальність учителя за учня поза межами школи?
Та до чого тут дирехтор? Тут вас Кримінальним кодексом України лякають! /В якому слова "учитель" не зустрічається - я перевіряв./
А що вчитель несе не кримінальну, а звичайну відповідальність за безпеку життєдіяльності учнів на власному уроці - це цілком зрозуміло.
просто особисто була присутня на внутрішніх розборках, колегу до міліції тягали, бо 9 клас то не жарти вже. а ще батьки зараз больно борзі, досі вірять, що вчителі мають виховувати і виховувати в них абсолютно все, хоча такого вже нема. зараз виховна функція зведена до мінімума, все що стосується лише навчльного процесу.
я як вчитель несу відповідальність за життя та здоров’я дитини, яка має бути на моєму уроці. і якщо він його прогулює і з ним щось трапляється, а я не повідомила мене „боляче битимуть”. ще гірша ситуація у класного керівника — той відповідає за весь час і за його наявність в школі. ми ж про те, що випускати нізя. нізя бо на перерві вони теж на відповідальності вчителя.
  • 0

#30 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 19:14

Ше би нашийники повдівали і в туалет разом ходили.. :)
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 22:35

Ох-хохох...
Казав же, що суперечка буде довгою, ой, казав.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.03.2010 17:37) писав:

просто особисто була присутня на внутрішніх розборках, колегу до міліції тягали, бо 9 клас то не жарти вже. а ще батьки зараз больно борзі, досі вірять, що вчителі мають виховувати і виховувати в них абсолютно все, хоча такого вже нема. зараз виховна функція зведена до мінімума, все що стосується лише навчльного процесу.
я як вчитель несу відповідальність за життя та здоров’я дитини, яка має бути на моєму уроці. і якщо він його прогулює і з ним щось трапляється, а я не повідомила мене „боляче битимуть”. ще гірша ситуація у класного керівника — той відповідає за весь час і за його наявність в школі. ми ж про те, що випускати нізя. нізя бо на перерві вони теж на відповідальності вчителя.
По-перше, колєґу най тягають куди завгодно - вона там матиме можливість облаяти всіх у безпідставних звинуваченнях щодо начебто її відповідальності, ібо жодним нормативом ця відповідальність не обумовлюється.
По-друге, як було зазначено вище, Закон Про освіту каже, що вчитель таки має сприяти вихованню дітей - ну, має, не викреслиш. Але ніде не визначено ступінь цього сприяння! Тому тут батьки знову йдуть нафіґ!
По-третє, ти, як учитель, і як будь-який інший начальник підрозділу, несеш відповідальність не за відсутніх, а за присутніх /і за їхню безпекку життєдіяльності, що виражається у техніці безпеки, наприклад/. Хоча за травму дорогою на роботу, яка прирівнюється до виробничої, несе відповідальність керівник /тобто директор школи/, то невже тепер і шлях дитини з дому до школи й навпаки теж опинився в множині твоєї вчительської відповідальності? Аж ніяк.
По-четверте, ти правильно пишеш, що вчитель повинен сповістити про іт чи інші дії дитини, проте ніхто, крім батьків, міліції та суду не може обмежити вільне пересування дитини. /Між іншим, дружина мого співробітника саме класним керівником і є, тому його свідчення варті уваги./
По-п'яте, моя дружина за темою сказала "правильно. нас теж не випускали". Я їй відповів просте: "правильно! мене теж не випускали! а знаєш коли? у 8 класі!!1 а з 1 по 7 клас нас випускали куди завгодно! то що сталося?"
По-шосте, зрозумійте просту річ: Конституція гарантує одночасно і отримання середньої освіти, і волю пересування, тому ніхто не може змушувати дитину сидіти на уроці - нікому не давали права визначати за дитину, що вона зобов'язана робити. Вона має право на освіту, але чи скористається - справа особисто її, нічия інша.
p.s. Нетерпляче чекаю школи моїх дітей, аби розповісти багаж мого накопиченого досвіду вчителям - я їм усе загадаю, ой, пригадаю, ґґґ.
  • 0

#32 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2010 – 09:06

Перегляд дописуСаляма (23.03.2010 14:10) писав:

враховуючи. що на період уроків вчитель несе кримінальну відповідальність за учня, то мусить бути документальна звітність

Я теж вважаю правильним контроль вчителів над дітьми в школі,хоча у мене в школі такого не було і дітей вільно випускали.Якщо несе вчитель кримінальну відповідальність,значить має контролювати,чим займаються діти на перервах і бути впевненим,що батьки дійсно знають про те,що їх дитина не була в школі.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.03.2010 – 11:09

Теж вважаю правильним контроль за пересуванням та й взагалі існуванням дітей в школі. Хоча і погоджуюсь, що вчителі не мають на це права. Та й взагалі, зараз дітей в школі добряче понавчали їх прав. Дитина і на батьків може цитькнути, аби не кричали (мови вже й нема про побиття), бо воно знає свої права. Жаль, що обов"язків діти власних зараз не знають. (Правда це логічно, бо за союзу ми добре знали свої обов"язки, а права - ні.)
Вчителі мають зацікавити дитину. (Хоча мали б зацікавлювати в навчанні батьки.) Одним словом, запущено все...
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 11:12

я б не ходила у таку школу.
я не розумію, як це треба батькам виховувати дітей, щоб потім в школі з ними як з зеками обходилися.
  • 0

#35 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 11:57

Перегляд дописуОлеська (24.03.2010 11:09) писав:

Теж вважаю правильним контроль за пересуванням та й взагалі існуванням дітей в школі. Хоча і погоджуюсь, що вчителі не мають на це права. Та й взагалі, зараз дітей в школі добряче понавчали їх прав. Дитина і на батьків може цитькнути, аби не кричали (мови вже й нема про побиття), бо воно знає свої права. Жаль, що обов"язків діти власних зараз не знають. (Правда це логічно, бо за союзу ми добре знали свої обов"язки, а права - ні.)
Вчителі мають зацікавити дитину. (Хоча мали б зацікавлювати в навчанні батьки.) Одним словом, запущено все...
як ти любиш відписувати, отож
але, це так страшно звучить "контроль за існуванням дітей", попахує фашизмом, всіх одігнути в сірі мундири і щоб ходили строєм, і пікнути не могли, школа часто те й робить що чеше всіх під одну гребінку, це з одного боку
а з іншого боку, батьки мають виховувати дитину в атмосфері загальної любові, і тоді не буде проблем, і не потрібно кричати, чому кричати на дитину? тому що не достатньо аругментації, всі проблеми від непорозуміння, від небажання розуміти один одного, недостачі взаємоповаги, одним словом треба шарити, і не підходити до проблем з точки зору постулатів, які ні на шо не спираються
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 12:14

Перегляд дописуKatod (24.03.2010 11:57) писав:

як ти любиш відписувати, отож
але, це так страшно звучить "контроль за існуванням дітей", попахує фашизмом, всіх одігнути в сірі мундири і щоб ходили строєм, і пікнути не могли, школа часто те й робить що чеше всіх під одну гребінку, це з одного боку
Ті, хто постарше пам"ятають, мабуть, шкільні форми, однакові бантики (по класах), заборону фарбування та дорогі прикраси. (До речі, попахувало комунізмом :) ) Як ми тоді ненавиділи цей інкубатор! А як ще взяти до уваги, що і поза школою ми були інкубатором, бо носили те, що "викидали" в магазинах (а там переважно було все страшенно одноманітне)... Але коли працювала вже після інституту в будинку школяра, то переконалась, що ліпше та одноманітність - батьки не переймались, звідки взяти гроші, аби дитина не виглядала гірше від інших.
  • 0

#37 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 12:23

Перегляд дописуОлеська (24.03.2010 13:14) писав:

Але коли працювала вже після інституту в будинку школяра, то переконалась, що ліпше та одноманітність - батьки не переймались, звідки взяти гроші, аби дитина не виглядала гірше від інших. 

у нас була обов.язкова форма

і ніхто. не зважаючи на це, не виглядав однаково. бо у когось вона була за 170 грн, а у когось - за 10 тисяч. і різницю видно, я вам скажу
  • 0

#38 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 13:27

Жаль, що обов"язків діти власних зараз не знають.
Це ж які в дітей обов'язки?..

Вчителі мають зацікавити дитину. (Хоча мали б зацікавлювати в навчанні батьки.)
"Не буває поганих учнів, лише вчителі"(с), да?

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 11:12) писав:

я б не ходила у таку школу.
А я моїм дітям заборонятиму туди ходити. Тобто я знайду їм пристойну школу.

Перегляд дописуСаляма (24.03.2010 12:23) писав:

у нас була обов.язкова форма

і ніхто. не зважаючи на це, не виглядав однаково. бо у когось вона була за 170 грн, а у когось - за 10 тисяч. і різницю видно, я вам скажу
Форма нє, форму вгрубу!
Дрескод - як перелік норм і правил ще біль-менш.
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 13:29

Перегляд дописуzav (24.03.2010 13:24) писав:

Це ж які в дітей обов'язки?..
Тобто в дітей обов"язків ніяких нема? Росте такий-собі егоїстик, якому всі все винні, а він - "божий одуванчік" росте для того, щоби ним всі тішились? Прикольне виховання виходить.) Таке відчуття, ніби ми з вами або в різних устроях жили, або в різних епохах.)

Перегляд дописуzav (24.03.2010 13:24) писав:

"Не буває поганих учнів, лише вчителі"(с), да?
Да :)
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 13:46

Перегляд дописуОлеська (24.03.2010 13:29) писав:

Тобто в дітей обов"язків ніяких нема? Росте такий-собі егоїстик, якому всі все винні, а він - "божий одуванчік" росте для того, щоби ним всі тішились? Прикольне виховання виходить.) Таке відчуття, ніби ми з вами або в різних устроях жили, або в різних епохах.)
А які в них можуть бути обов'язки до повноліття?.. Вони ж не той-во, не той-во-во, не є повністю дієздатними.
Та й не про виховання мова, а про обов'язки. Обов'язки законні, а не вимріяні батьками. Про виховання ж в іншій темі треба, напевно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних