Перейти до вмісту

Поради медика в форумі

Повідомлень в темі: 36

Опитування: Поради (78 користувачів проголосувало)

Чи потрібні поради медика на форумі?

1. так (50 голосів [64.10%])

Процент голосів: 64.10%

2. ні (25 голосів [32.05%])

Процент голосів: 32.05%

3. власний варіант відповіді (3 голосів [3.85%])

Процент голосів: 3.85%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 16.03.2010 – 11:30

Цитата

Признаюсь вам-зі мною ВакуОлька говорила щодо моєї медичної допомоги на форумі.Роблю уточнення-я не зовсім погодилась і поясню чому.Звісно я не проти допомогти порадою,але передбачаю несерйозне ставлення до моїх порад і бажання просто покритикувати чи попрікалуватись(є на форумі люди,які тільки для цього на нього і заходять).Тому мені просто не хочеться зайвий раз псувати собі нерви і доказувати щось людині,яка в цьому не плаває.А вирішувати вам,якщо вам це потрібно і воно не переросте в прікол,я не проти.
Вєган, це шкода здоров'ю?
  • 0

#22 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.03.2010 – 16:24

Перегляд дописуSensssorika (15.03.2010 19:07) писав:

перерахуйте мені форумчан-лікарів. бо від декого стрьомно отримуати поради,навіть якшо він і спеціаліст ;)
Я знаю принаймні трьох лікарів. До однієї раніше зверталась іноді, але в приваті.

Перегляд дописуspanky (16.03.2010 10:53) писав:

Признаюсь вам-зі мною ВакуОлька говорила щодо моєї медичної допомоги на форумі.Роблю уточнення-я не зовсім погодилась і поясню чому.Звісно я не проти допомогти порадою,але передбачаю несерйозне ставлення до моїх порад і бажання просто покритикувати чи попрікалуватись(є на форумі люди,які тільки для цього на нього і заходять).Тому мені просто не хочеться зайвий раз псувати собі нерви і доказувати щось людині,яка в цьому не плаває.А вирішувати вам,якщо вам це потрібно і воно не переросте в прікол,я не проти.
Принаймні знаємо, до кого можна звернутись в разі чого.)
  • 0

#23 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.03.2010 – 19:49

Перегляд дописуDynkan 113 (16.03.2010 10:56) писав:

Я против, для елементарного діагнозу потрібний медичний огляд, до лікарів потрібно звертатися в реалі.

Про діагнози не говоримо... Ніхто не буде діагностувати і ставити діагнози. Я говорила про те, що порада медика може бути в плані до кого звернутись і чим, наприклад, може "вилізти" незвертання до лікаря з певною болячко. Перечитай ще раз мої дописи. От.
  • 0

#24 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2010 – 23:11

Я смисла не розумію наприклад на рахунок сорому, мені наприклад з якосю пробелмою краще до лікаря який мене не знає ніж на форумі де частину бачив в лице а другу частину знаєш в онлайні..

І якось треба продумати правило як питання задавати, от наприклад задам питання ""Мене болить голова шо робити"? І цікаво було почути відповіть Т Лікаря...
  • 0

#25 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 23:28

Перегляд допису-=Ярий=- (16.03.2010 23:11) писав:

Я смисла не розумію наприклад на рахунок сорому, мені наприклад з якосю пробелмою краще до лікаря який мене не знає ніж на форумі де частину бачив в лице а другу частину знаєш в онлайні..

Якщо щось дуже інтимне чи просто не хочеться якусь проблему "вивозити" на загал - для цього є приват

І якось треба продумати правило як питання задавати, от наприклад задам питання ""Мене болить голова шо робити"? І цікаво було почути відповіть Т Лікаря...

Причин болю голови може бути багато.. До цього щось призвело.
  • 0

#26 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 16.03.2010 – 23:49

Ні, мені не подобається ця ідея, бо на форум відразу ж налізе купа щойнозареєстрованих з проблемами " у мене чешеться нога... що робити?" Зайдіть в розділ Кохання і подивіться з якими питаннями там звертаються.

Нормальна людина або піде до лікаря, або зателефонує в медичну довідку.

Я стверджую, що це менінго-енцефаліт або підвищення внутрішньочерепного тиску. Всьо. капєц. І доведіть, що я не лікар. думаю, що на нашому форумі таких жартівників буде багато
  • 0

#27 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.03.2010 – 23:54

Перегляд дописуВакуОлька (16.03.2010 23:28) писав:

Якщо щось дуже інтимне чи просто не хочеться якусь проблему "вивозити" на загал - для цього є приват

Всеодно якось не зручно, якби мені шось хотілось таке запитатись, я би зайшов би під лівим ніком на мед форум якийсь і все що треба запитав би.....
  • 0

#28 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.03.2010 – 00:00

Ні, тут не звертатимусь, жити ще хочеться.
  • 0

#29 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 00:04

Перегляд допису-=Ярий=- (16.03.2010 23:54) писав:

Всеодно якось не зручно, якби мені шось хотілось таке запитатись, я би зайшов би під лівим ніком на мед форум якийсь і все що треба запитав би.....

+1

Перегляд дописуyushchenko (17.03.2010 00:00) писав:

Ні, тут не звертатимусь, жити ще хочеться.
+1

давайте я буду мєдіком, кому діагноз поставити?
  • 0

#30 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 08:28

Перегляд дописуЛасочка:) (16.03.2010 23:49) писав:

Ні, мені не подобається ця ідея, бо на форум відразу ж налізе купа щойнозареєстрованих з проблемами " у мене чешеться нога... що робити?" Зайдіть в розділ Кохання і подивіться з якими питаннями там звертаються.

Нормальна людина або піде до лікаря, або зателефонує в медичну довідку.

Я стверджую, що це менінго-енцефаліт або підвищення внутрішньочерепного тиску. Всьо. капєц. І доведіть, що я не лікар. думаю, що на нашому форумі таких жартівників буде багато

От і я про те ж. Рано чи пізно все зведеться до прікола і толку з цього буде мало.Хоча проблемою медичних форумів є якраз те,що лікарі на них починають самостійно лікувати людину,навіть не бачачи її в очі,а це є грубою медичною помилкою,тому що лікують методом " пальцем в небо",без обстеження та елементарного огляду.Не кажу,що їх лікування неправильне,але по інтернету всі нюанси не прорахуєш,тому лікування получається загальним,виписується море непотрібних ліків,які не допомагають,або допомагають не так,як мають.Лікарів з форумів можна послухати,але до лікаря в реалі піти все-рівно,бо можна чиряк на задниці так полікувати,що людина стане калікою.

Повідомлення відредагував spanky: 17.03.2010 – 08:41

• 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 17.03.2010 – 17:51

Оффтоп видалено
  • 0

#32 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 15.04.2010 – 10:17

Перегляд дописуВакуОлька (15.03.2010 19:04) писав:

Ну, я ж не питаю "ей, хто у нас на форумі медик, може допоможете?". Пропоную опитування саме тому, що є людина, дипломований медик, спеціальність - сімейний лікар, який погодився при потребі допомогти відповідями на форумі. Наголошую ще раз, діагнозів ставити ніхто не буде, але для деяких людей, наприклад, важко і страшно йти з певною проблемою до дільничого лікаря. Хтось встидається, хтось просто боїться. на форумі легше спитати. Що не кажіть, неодноразово з"являлись теми по таких питаннях.
Я також можу ставити діагнози.
  • 0

#33 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 10:35

Перегляд дописуjakobz (15.04.2010 11:17) писав:

Я також можу ставити діагнози.
Ти лікар? :)
  • 0

#34 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 15.04.2010 – 11:01

Перегляд дописуВакуОлька (15.04.2010 11:35) писав:

Ти лікар? :)
народний цілитель
  • 0

#35 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 15.04.2010 – 11:07

Перегляд дописуjakobz (15.04.2010 12:01) писав:

народний цілитель
мабуть що пивом.
  • 0

#36 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 02.05.2010 – 23:25

тілько лєкарєй тут невистача))

і взагалі - "больному нужен уход врача, и чем дальше врач уйдет, тем лучше для бального" <_<
  • 0

#37 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 15.04.2011 – 03:33

Перегляд дописуDynkan 113 (16.03.2010 11:56) писав:

Я против, для елементарного діагнозу потрібний медичний огляд, до лікарів потрібно звертатися в реалі.
...вибачайте, що наводжу текст російською, боявся помилитись перекладаючи. Прочитавши повідомлення на
фейсбуці, я не міг поступити по іншому...сподіваюсь на росуміння.
Анатолий Матвийчук
Почитайте, це серйозно... Кожна людина в своему житті інколи балансує над прірвою. Ви в цю мить можете опинитись поруч - і стати Ангелом-охронцем...

Цитата

Очень Важно
Во время пикника девушка споткнулась и упала. Ей предложили вызвать скорую помощь, но она заверила всех, что всё в порядке и что она споткнулась о камень всего лишь из-за новых туфель. Так как она выглядела немного бледной и дрожащей, ей помогли отряхну...ться и принесли ей тарелку с едой. Остаток дня Инга провела весело и непринуждённо. Позже супруг той девушки позвонил всем и сообщил, что его жену увезли в больницу. В 23:00 она скончалась. На пикнике с ней случился инсульт (острое нарушение мозгового кровообращения – перев.). Если бы её друзья знали, как выглядят признаки инсульта, она могла бы сегодня жить. Некоторые люди умирают не сразу. Часто они оказываются в ситуации, в которой им длительное время ещё можно помочь. У вас займёт всего одну минуту прочесть следующее ... Нейрохирурги говорят, что если они в течении 3 часов успевают к жертве инсульта, то последствия приступа могут быть устранены. Трюк состоит в том, чтобы распознать и диагностицировать инсульт и приступить к лечению в первые 3 часа – что, конечно, не просто. Распознай инсульт: Существуют 4 шага к распознанию инсульта. - попроси человека улыбнуться (он не сможет этого сделать) - попроси сказать простое предложение (напр. «Сегодня хорошая погода») - попроси поднять обе руки (не сможет или только частично сможет поднять) - попроси высунуть язык (если язык искривлён, повёрнут – это тоже признак) Если проблемы возникнут даже с одним из этих заданий – звони в неотложку и описывай симптомы по телефону. Один кардиолог сказал, что, разослав это сообщение как минимум 10 адресатам, можно быть уверенным, что чья-нибудь жизнь – может быть и наша – будет спасена. Мы шлём каждый день столько «мусора» по свету, что может стоит разок пустить по проводам действительно что-то полезное и нужное.Елена Шпортко

i 

Олеська: Взяла в цитату. Усне попередження. Іноземна має подаватись в цитатах.

Повідомлення відредагував Олеська: 19.04.2011 – 06:11

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних