Перейти до вмісту

Реальні зустрічі

Повідомлень в темі: 69

#61 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 03.12.2007 – 19:12

Перегляд дописуArchon-ua (3.12.2007 18:15) писав:

А 1 на 1 зустрічатись... Незавжди вдало виходить... ))
Не вдало то як :) ? Тєма сєгса не досліджена?! :wub:
  • 0

#62 Starlight

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:капусти

Відправлено 12.01.2008 – 12:25

десь 3... при чому один хлопак "завис" з наступною зустріччю на 3 місяці.. коли прокинувся, було вже запізно (зустрілась з ним тоді з метою якихось серйозніших стосунків :( ) - хто ж стіки чекатиме :)
ще з одним зустрілася на підставі захоплення гуртом Бумбокс. після того переважно в асьці ля-ля, зустрічалися ще декілька раз з метою передачі диску з записами ББ і квитків на концерт :D ще один приїхав з Києва до дівчини, але щось там не склалося... отож я проводила культурно час з ним.
та й усе, здається.. не пригадую зараз більше нічого
  • 0

#63 Сяна

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень
  • Місто:Львів-Золочів

Відправлено 12.01.2008 – 15:44

Зустрічалася півроку з хлопцем, з яким познайомилася в асі. Правда не дуже вдало, нажаль. Часто в житті люди не такі як в неті. Це найбільша проблема в таких стосунках, принаймні для мене.
  • 0

#64 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.05.2008 – 11:17

зустрічей після аськи було едсь так 7-8, але ні з одної путнього не вийшло. То одні, "як атомні війни", то з якимись причудами, а раз познайомилася з хлопцем - все класно, лиш він - баптист, і хотів зі мною саме про це розмовляти і на тому будувати наші стосунки :rolleyes: та в принципі, я й сама то все припиняла, нет то нет, та для мене реального знайомстава нічого не замінить.
  • 0

#65 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.05.2008 – 16:51

Остання моя зустріч була найприємнішою і найкращою. Сподіваюсь, що і вирішальною в плані майбутнього...)))
  • 0

#66 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.05.2008 – 16:58

Принципово не зустічаюся в реалі з контактами айсікюшними і тому подібними, зараз навіть не додаю в аську нікого, крім людей з якими я вже особисто знайомий. Ато коли я був молодим і недосвідченим :rolleyes: , то вірив що мона в асьці познайомитися з нормальними адекватними людьми, навіть кілька зустрічей було, але час показав, шо то було всьо фігня.
  • 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.05.2008 – 17:16

Такі всі розчаровані в зустрічах, такі всі ідеалісти, що капець просто!
І в реальному житті не одразу знаходиш потрібних людей (чи одну-єдину), але не перестаєш спілкуватись, знайомитись, надіятись?...
  • 0

#68 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.05.2008 – 18:52

Що поробиш, що люди звикли ідеалізувати... але в реалі хоч зразу не знаходиш, але бачиш візуально, краще відчуваєш людину в спілкуванні, а в неті твориш собі ідеал, а потім при зустрічі - розчарування... не завжди, звісно, але в переважних випадках.

Цитата

Остання моя зустріч була найприємнішою і найкращою. Сподіваюсь, що і вирішальною в плані майбутнього...)))
в такому випадку тобі дійсно радість посміхнулась :rolleyes: от би всім такі зустрічі!!!

Повідомлення відредагував Margo: 18.05.2008 – 18:53

• 0

#69 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Мукачево

Відправлено 27.05.2008 – 20:58

У самого ше ніколи не було реальних зустрічей. А ось в мого друга - та. Тільки може то не зовсім по темі, бо познайомились через СМС, але зовсім випадково, побачивши номер десь в журналі. Так от, хоч дівчина виявилася зовсім не поганою, майже не відрізнялась по характеру в житті і по СМС.
  • 0

#70 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 04.06.2008 – 00:09

В мене дуже багато інтернет-друзів.
Літом хочу зустрітись з одним з Болгарії....Та й ще багато з ким, зокрема з дівчиною з Зімбабве.. <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua