Перейти до вмісту

ПИШЕМО КНИГУ ОНЛАЙН РАЗОМ

Повідомлень в темі: 187

Опитування: Як вам наша онлайн книга? (32 користувачів проголосувало)

Чи сподобалась вам книга?

1. ТАК (14 голосів [43.75%])

Процент голосів: 43.75%

2. НІ (8 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

3. байдуже (10 голосів [31.25%])

Процент голосів: 31.25%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:степу

Відправлено 02.05.2010 – 15:27

…Василь помітив, що на дні дупла є щось дивне. Видно було дуже погано, а дупло було досить широке, тому він до пояса заглибився у дупло і не зважаючи на роздратовані вигуки Гриця який чекав його на верхній гілляці, Василь спробував дотягтися до того що лежало на дні дупла…
  • 0

#62 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 21:27

- Що ти там капаєшся?! – роздратовано кричав Гриць, сидячи вгорі на гіляці.
- Та я зараз! – глухо лунав голос Василя із дупла.
- Шо зараз! Давай бігом !
- Зараз я вже майже дістав!
- Копняка під сраку ти дістав, вилазь бігом я сказав!
- Та пішов ти!..
- Якжеш ти мене вже дістав своїми вихватками! Та що там в тебе за фігня?!...
  • 0

#63 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 07:47

…Василь нарешті дотягнувся до тієї фігті, що лежала на дні дупла. Це була маленька залізна скринька. Василь швидко зліз з дерева і почав відкривати скриньку, вона не відкривалась. Побачивши це все зліз з дерева і Гриць і підійшов до Василя. Той якраз в цей момент відкрив скриньку і вони разом побачили що в скриньці лежав звичайний на вигляд камінь, яких повно на дорозі валяється. Гриць розреготався і почав глузувати з Василя. Тоді Василь, тримаючи камінь у руці сказав Грицю: «Та запхнись ти!» І тут раптом з’явилася ганчірка і щільно запхала рота Грицю.
«Птьхуу! Що за х….я! Звітки ця клята ганчірка взялася!?» – закричав Гриць, виплюнувши ганчірку. Василь був здивований і катався від сміху. Гриць був геть роздратований. Він не зрозумів, що це все зробив камінь. Тому його все це дістало і він забрав у Василя камінь і хотів жбурнути його чим подалі, щоб хоч чимось потішитися. Василь заперечив, тоді роздратований Гриць гаркнув на Василя: «Та щоб ти вже скис!» І тут на превеликий подив Гриця, раптом Василь зник, а на його місті з’явилася діжка накрита кришкою. Гриць зняв кришку. Діжка була наповнена кислою капустою і кислими огірками і тут раптом із капусти визирнув Василь. «Птьхуу!» – виплюнув кислу капусту з рота Василь і потім сказав, виймаючи кислого огірка із кишені:
- Так, стоп здається я все зрозумів. Це все камінь.
- До чого тут камінь!? – реготав Гриць.
- До того! Він виконує наші бажання! – гаркнув роздратовано Василь, витягаючи кислу капусту із-за пазухи.
- Нічого собі! – перестав реготати Гриць.
- Ану давай загадуй щоб це все гидотство зникло бо я вже замахався із кишень кислі огірки витягати!
- Хочу щоб всі огірки і капуста і розсіл…- і Гриць знову розреготався.
- Та кажи вже, дурню! – рявкнув Василь.
- Хочу щоб всі огірки і капуста і розсіл зникли з Василя, - але нічого не сталося.
- Що за фігня? Нічого не розумію. Чому не спрацювало? - сказав задумано Василь, одкушуючи шматок огірка.
- Бгагага! – реготав знову Гриць.
- Ану дай камінь сюди я сам спробую.
- Хочу щоб всі огірки і капуста і розсіл зникли з моїх кишень і із-за пазухи і де там ще, - сказав Василь і все зникло.
- Обанааа! Працює! – гукнули разом.
- Так здається я все зрозумів. Камінь в одних руках виконує лише одне бажання тому, якщо хочеш щоб він виконав друге твоє бажання то спочатку потрібно дати його іншій людині, щоб камінь виконав бажання тієї людини, а потім можна забрати його собі назад і лише тепер можна загадати друге своє бажання, - сказав Гриць.
- Здорово, значить доки ми разом то постійно передаючи камінь один одному по черзі ми зможемо загадувати безліч бажань! – радісно додав Василь.
- Так, - сказав Гриць.
- Отже спробуємо. Значить щойно загадував бажання я отже в моїх руках поки що камінь більше не працюватиме. Тоді, Грицю, тримай камінь зараз твоя черга тому камінь в твоїх руках працюватиме.
- Добре, давай. Так, щоб його такого загадати? - задумано сказав Гриць...
  • 0

#64 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 11:36

та що ж таке, Гриць - це і є Ліда.
  • 0

#65 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 13:04

…Василь придивився уважніше до Гриця і раптом зрозумів, що це не Гриць, а Ліда. І тепер виходить, що це не Гриць тримає чарівний камінь в руках і збирається загадати бажання, а це Ліда тримала в руках чарівний камінь і збирається загадати бажання. Василь з жахом закрив очі і чекав сподіваючись що бажання яке загадає Ліда буде не дуже жахливим…
  • 0

#66 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.05.2010 – 14:22

...але своє бажання Ліда не задовольняла вже п'ять років. Вона хижо подивилась на скулящого Василя, який ніяково намагався забитись в кут...
  • 0

#67 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 14:41

…Але це було не єдине Лідине бажання, ще вона любила добре пожрать, тому зараз вона вагалася яке з двох бажань задовольнити…
  • 0

#68 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 14:46

Ліда таки вирішила. Вона виграла Василя, а потім його зожерла.
  • 0

#69 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 14:58

…Ліда була дуже голодна і тому похапцем ковтнула Василя ціляком і тому її шлунок не зміг переварити цілого не жованого Василя...

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 03.05.2010 – 15:01

• 0

#70 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 14:58

І получилось все логічно: Секс, а в животі - Василь.
Василь і раніше, з індійської міфології, чув про життя після смерті. Що ніби люди народжуються кілька разів, але такого повороту долі він не сподівався. Залишилось чекати поки Ліда з'їсть "слабітєльне", або її стошнить. Тому він почав кричати "Янукович! Янукович!"
  • 0

#71 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 15:07

…Ліду знудило і вона виблювала Василя. Василь схопив ломаку і добряче надавав по дупі Ліді…
  • 0

#72 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 15:11

...Ліда любила "жесть". І кричала "Ще, ще, даст іст фантастіш!!!"
  • 0

#73 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 15:30

…Ліда ще так досі і не скористалася чарівним каменем, що тримала в руках і зараз вона таки вирішила загадати бажання. Вона загадала, щоб повернувся з того світу Павло, який дуже давно трагічно загинув на риболовлі. Вона подумала, що разом буде їм веселіше. В ту ж мить чарівний камінь виконав бажання Ліди і поруч з’явився Павло. Він охрінів від того, що побачив і одразу навіть не знав, що робити, але бачачи, що Ліді сподобалося узяв великий жмут кропиви і почав допомагати Василю, шморгаючи любітільніцу «жесті» кропивою…
  • 0

#74 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 17:10

…Добряче відлупцювавши і відшмагавши любітєльніцу агресивної поведінки Ліду всі втомилися і сіли на галявині перепочити.
- Ага! Ну що, будеш ще кидатися на людей і жерти їх? – спитав Ліду, Василь.
- Ні вже щось більше не хочеться, - з посмішкою і трохи розгублено відповіла Ліда.
- З поверненням тебе старий друже! Як почуваєшся? – звернувся Василь до Павла.
- Все в нормі, - відповів Павло.
- Ну що, продовжимо загадувати бажання по черзі? – спитав Василь.
- Так! – погодилися Ліда і Павло.
- Гаразд. Так, Ліда щойно загадувала значить в її руках чарівний камінь поки, що не зможе працювати бо в одних руках більше одного бажання підряд камінь не виконує. Значить тепер загадуватиме Павло, - сказав Василь.
- Хочу щоб з’явилася жратва бо щойно з того світу повернувся і ще нічого не їв, а там нас погано годують, - сказав Павло, взявши в руки чарівний камінь. В ту ж мить простелилася по серед галявини скатертина і на ній з’явилося все що треба. Салатики, грибочки, картопелька, рибка, шубка, м’ясце, сальце і так далі і тому подібне. Всі були дуже голодні тому залюбки розсілися на траві навколо багатої скатертини і розпочали все це наялювати. В лісі було затишно, світило соничко, співали пташки, приємно пахла трава, настрій у всіх був чудовий. По ходу бенкету Василь каже:
- Ну що, тепер моя черга загадувати бажаня, - і взяв в руки чарівний камень…

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 03.05.2010 – 17:14

• 0

#75 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 20:43

І забажав Василь авто "Феррарі" з ремонтом українських доріг під автобами та законом Верховної Ради про необмежену швидкість. "Е, нє", - сказав камінь. "Я в політику не лізу. Я тобі що? Бруківка для акцій протесту?" камінь образився і перетворився на пісок, що посипався між пальців ошарашеного Василя.
  • 0

#76 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 01:18

…Це страшенно здивувало і збентежило Василя. В першу мить він навіть не знав, що тепер робити. Але хвилину поміркувавши зрозумів, що не так вже все і погано. Був чарівний камінь, значить і пісок зроблений з цього каменя теж чарівний, до того ж Василь сидів на траві біля скатертини з їжею і руки якраз в момент коли посипався пісок були не над травою, а над скатертиною і пісок висипався крізь пальці на скатертину. Отже обережно зібравши пісок на скатертині в купку Василь обережно пересипав його собі в жменю (це важливо бо камінь діє лише коли людина тримає його в руці, а значить і пісок так само діє). Бажання Василя камінь не виконав отже воно залишилося не використаним. Зважаючи на те що камінь образився, Василь попросив пробачення і чарівний пісок пробачив Василю і сказав що тепер виконає бажання Василя. Отже тепер Василь загадав бажання. Він сказав: «Я хочу щоб чарівний пісок знову перетворився на чарівний камінь.» В ту ж мить чарівний пісок перетворився на чарівний камінь. «Хууух!» - видохнув Василь, витерши піт на лобі, і радісно стиснув в руці твердий камінь. Але бажання Василя вже було використаним, а камінь в одних руках два бажання підряд виконати не може. Отже Василь трохи з сумом в здихнув, але він мусив передати камінь в інші руки. Наступною в черзі загадування бажань була Ліда. Тому саме їй Василь і віддав чарівний камінь. Ліда охоче взяла камінь і сказала, що її бажання ось яке…
  • 0

#77 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 04.05.2010 – 13:19

щоб ті два зануди вже зникли з розповіді, бо Ліда з ними хариться
  • 0

#78 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 14:20

І зникли зануди. Натомість виріс величезний кущ коноплі, Ліда закурила, розхарилась. І голосно заржала "Бугага і ігого". Ій стало весело.
  • 0

#79 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 15:15

…А потім Ліді стало сумно, тому що вона згадала, що чарівний камінь більше одного бажання в одних руках не виконує, тепер потрібно щоб хтось інший взяв цей камінь і загадав своє бажання, і лише після цього Ліда змогла б загадати друге своє бажання, але навколо тепер нікого немає, а значить чарівний камінь у Ліди зараз виконати її наступне бажання не може...

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 04.05.2010 – 15:18

• 0

#80 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 18:55

…Ліда зрозуміла , що впорола фігню. Тепер шкодувала, що не може загадати бажання. Вона поклала камінь до кишені і попрямувала лісовою стежкою додому. Але в кишені була дірка і камінь випав з кишені і залишився лежати на стежці. А Ліда не помітила цього і вийшовши з лісу сіла на електричку і поїхала до дому. А чарівний камінь, лежачи на лісовій стежці, змінив свій колір, він тепер став не сірим, як усі звичайні камені, а став темночервоним. Пройшов деякий час. Лісовою стежкою йшов дід Степан зі своєю онучкою Орисею. Орися помітила темночервоний камінь на стежці і взяла його в руки…

Повідомлення відредагував ОЛЕСЬ&@: 04.05.2010 – 18:56

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних