Перейти до вмісту

Чому Бог допускає страждання?

Повідомлень в темі: 160

#61 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.03.2010 – 22:14

Перегляд дописуЗЮП (23.03.2010 21:11) писав:

Щодо хвороби на суперечки, такої реально немає, тому про діагноз не йдеться. Я мав на увазі людей, які ніколи не приймають аргументів і фактів, які не узгоджуються з їх світоглядом.
Скажімо щоб я у відповідь на ваші питання не наводив, ви скажете, що джерела інформації єврейські і через те не заслуговують вашої уваги. Мислите за зразком "ліпше мої воші, ніж чужі коні". Хочу вас запитати: " Ви коли-небуть визнаєте свої помилки, чи може ніколи не помиляєтеся?"

Ну, по перше панові слід було б почитати старі коментарі користувачів, раз уже ти прийшов на форум. І тоді ти знайшов би приблизно таку мою фразу щодо бейбли та христянства, приблизно : християнство має право займати своє чільне місце у світовій історії. Але це не означає, що воно повинне бути нашою релігією, оскільки прийшло до нас НЕ по вірі предків наших, а як злодій і окупант. Так от, шановний, в цьому сенсі можна було б розглядати християнство (як і юдейство) такою собі темою для розмови. І я не мав би жодного морального права, говорити про нього вороже. Одначе у нас інша ситуація.
Ти ЗНОВУ задаєш наглюче питання і навіть не помічаєш цього. Таке враження, що ти не українець, а приїзджа людина з Марсу. Ось твоя цитата : "Ви коли-небуть визнаєте свої помилки, чи може ніколи не помиляєтеся?"
Це ти про що глаголіш ? Адже тема тут стосовно юдохристянства. Окупанта. Чужинця. То я питаю, про які такі мої помилки ти питаєш ? Про те що я відвертаю христянство в БУДЬ ЯКОМУ ВИГЛЯДІ І З БУДЬ ЯКИМИ АРГУМЕНТАМИ ??? А що ж тут дивного ? Хіба я єврей ? Хіба батьки мої ісаки, аврами ? Хіба прадіди мої - євреї ? Хіба твоє христянство прийшло сюди ПРОХАНИМ ??? То по якому праву, ти задаєш подібне питання, маючи на увазі, що я такий-сякий геть не хочу розуміти юдохристянську ідеологію ? Так, НЕ ХОЧУ ! Бо я тут народився, а не в країні жидів. І Боги мої, теж, тут народились. Разом зі СВОЇМ народом. Твого Єшуа сюди ніхто не запрошував.
То ж оте своє питання : Ви коли-небуть визнаєте свої помилки, чи може ніколи не помиляєтеся ? ти повинен задати собі, а не мені. Ну звісно ж, якщо ти не нащадок євреїв.

Цитата

PS. Запах це не в інтернеті, це за вашою адресою "геєна огнена" іншого запаху бути не може.

Щодо сморіду і немитих рук, то читай своє євангеліє. Як і про коржі з гівна. Чи мо у твого великого пророка Ієзекііля, після тих коржів з рота "Орбітом" пахло ? А руки, після них, він мив "Давом" ? Там це написано ? А що стосується геєни огнєнної, то вогонь, як відомо, це гарантія стерильності. Тіко не треба мені уточнювать, що сАме і в якому виді уявляли собі ту гєєнну євреї. Я це і без тебе добре знаю.

Перегляд дописуРодослава09 (23.03.2010 21:31) писав:

Так само із вашим словом, ЗЮПе.

П.С. Навчайтесь краще грамоті: не "створИні", а "створЕні". ((

Нє, Родославо. Він правильно пише - створИні. Це у них нормально. Адже христянам написано : " Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне." (коринф. 1. 27.) О, як ! Це, в якійсь мірі, перегукнулось пізніше з виразом ще одного месії-єврея : "Інтелегенція - не мозок нації, інтелегенція - гівно нації". От і думай тут, яка різниця між Лєніним і Єговою ?
Так що ЗЮП написав слово, створИні, "правильно", Родославо. Все, згідно вказівок бейбли.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.03.2010 – 21:54

• 0

#62 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 10:21

[quote name='Безбожник' date='23.03.2010 22:14' post='585924']

Ти ЗНОВУ задаєш наглюче питання і навіть не помічаєш цього. Таке враження, що ти не українець, а приїзджа людина з Марсу. Ось твоя цитата : "Ви коли-небуть визнаєте свої помилки, чи може ніколи не помиляєтеся?"
Це ти про що глаголіш ? Адже тема тут стосовно юдохристянства. Окупанта. Чужинця. То я питаю, про які такі мої помилки ти питаєш ? Про те що я відвертаю христянство в БУДЬ ЯКОМУ ВИГЛЯДІ І З БУДЬ ЯКИМИ АРГУМЕНТАМИ ???
То по якому праву, ти задаєш подібне питання, маючи на увазі, що я такий-сякий геть не хочу розуміти юдохристянську ідеологію ? Так, НЕ ХОЧУ ! Бо я [b]тут
народився, а не в країні жидів.
І Боги мої, теж, тут народились. Разом зі СВОЇМ народом.
  • 0

#63 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.03.2010 – 12:47

Цитата

и сказал: истинно говорю вам, если не обратитесь и не будете как дети, не войдете в Царство Небесное;
итак, кто умалится, как это дитя, тот и больше в Царстве Небесном; (Матфея, 18:3-4)
і цих інфантильних бандюки (в т.ч. і євреї) так запряжуть за миску юшки, аж гай шумітиме...

Інфантильність тільки примножує страждання дорослій людині. Так з вовками довго не протягнеш, хіба що рабом.

Але ж Ви самі, Манфреде, подаєте справу так, нібито Єгова рабства не хоче, що з Біблії явно не випливає, тому що жиди мали рабів.
  • 0

#64 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 13:56

Перегляд дописуManfred (24.03.2010 13:46) писав:

Це не означає бути надто довірливим та наївним, дитячість означає чистоту і ясність, що ж до небезпеки навколишнього життя, то про нього сказано вельми конкретно:
Оце посилаю Я вас, як овець між вовки. Будьте ж мудрі, як змії, і невинні, як голубки. (Матвія 10:16)

Манфреде, ти знову лапшу чіпляєш ?

" А ворогів моїх, котрі не хотіли, щоб я царював над ними, приведіть сюди і побийте переді мною !". (Лука. 19/27)

Це тобі відразу відповідь про :
-"коректність" голубків
- любіть ворогів ваших
- право вільного вибору, по яке ти тут плетеш людям.

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.03.2010 – 13:58

• 0

#65 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 11.05.2010 – 17:54

Коренем стражданням насправді є самі нещасні люди обдурені дияволом, що в певний час відвернулися від Бога, світла праведного, життя і правди Божої, почали жити за власним розсудом. Для віруючих не існує страждань, яких неможливо перебороти, але розуміння не каждому дається, бо на все є вища воля Божа. Взагалі мені здається, що у нас дуже слабе розуміння що таке страждання, бо ми взагалі не розуміємо усієї картини Всествіту і важливість подій, що проходять поряд з нами. Моє мінімальне розуміння: страждання - це форма неприємних ліків, що дають нам шанс зрозуміти гріховні наші вчинки таким чином. Це дуже складне питання, тому прошу вибачення, що написав дуже мало і комусь це може видатись трохи незрозумілим. Любіть Бога і людей усім серцем та душею - не виникатимете подібних питань.
  • 0

#66 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 11.05.2010 – 19:41

Перегляд дописуvovchik2385 (11.05.2010 18:54) писав:

Коренем стражданням насправді є самі нещасні люди обдурені дияволом, що в певний час відвернулися від Бога, світла праведного, життя і правди Божої, почали жити за власним розсудом.

Напевно вас диявол не обдурить, бо для цьогож потрібно власний рзсуд мати. :rolleyes:
  • 0

#67 vovchik2385

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 73 повідомлень
  • Місто:Енергодар

Відправлено 11.05.2010 – 19:45

Перегляд дописуOdonacer (11.05.2010 20:41) писав:

Напевно вас диявол не обдурить, бо для цьогож потрібно власний рзсуд мати. :happy1:
Я думаю, що відповідь на ваше повідомлення буде очевидним, бо я живу в тих самих умовах, в яких живе усе інше людство, належу до цього світу :rolleyes:

Повідомлення відредагував vovchik2385: 11.05.2010 – 19:46

• 0

#68 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 12.05.2010 – 08:37

Перегляд дописуvovchik2385 (11.05.2010 20:45) писав:

Я думаю, що відповідь на ваше повідомлення буде очевидним, бо я живу в тих самих умовах, в яких живе усе інше людство, належу до цього світу :rolleyes:

Ну почати з того, що умови у кожного різні.
Одні живуть реальним життям, а інші переборюють страждання для того, щоб попасти в рай.
Я так гадаю, що ви вже живете майбутнім раєм в стражданнях існуючих, чи в очікуванні таких, бо виж їх обов"язково перетерпите. :happy1:
  • 0

#69 eliot

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 165 повідомлень
  • Місто:......

Відправлено 13.08.2010 – 21:21

нууууууууууууууу.................за Біблією ми маєм тут страждати щоб потім насолоджуватись раєм
  • 0

#70 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 13.08.2010 – 22:53

Цитата

Чому Бог допускає страждання?
Бо стомився усіх рятувати і поїхав у відпустку на Канари. ги

Повідомлення відредагував змій: 13.08.2010 – 22:56

• 0

#71 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.08.2010 – 06:16

він їх не допускає. він їх стимулює, бо від них кайфує. жертвоприношень йому треба
  • 0

#72 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.08.2010 – 08:16

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (14.08.2010 07:16) писав:

він їх не допускає. він їх стимулює, бо від них кайфує. жертвоприношень йому треба

Іншими словами : "Тому бог замкнув усіх в непослух, щоб помилувати всіх". (Рим.11/32).
О як ! Не бог, а садомазохіст якийсь. Та якби ж уже замкнув у той непослух, ну хоч би вже так...років на сто. А то ж, падлюка, віками іздіваєЦЦя. А як щось воно там щось тихіше стає, то сам же, гад, і розбурхує отой непослух.
  • 0

#73 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень

Відправлено 14.08.2010 – 13:34

хочу нагадати стареньку цитату з рубашу:

Цитата

Урок ОПК (основы православной культуры)
- Здравствуйте дети! Так... кого нет?
- Бога нет!

• 0

#74 Natalie)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 352 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.08.2010 – 10:53

Страждання спричиняють люди одне одному. І взагалі страждання бувають різні, хтось наприклад сильно страдає від того, що опік палець розжареним маслом, це теж Бог винен?
Думаю, якщо Бог і втручається в наші справи, то дуже рідко і мітко.
  • 0

#75 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 16:56

Перегляд дописуNatalie) (25.08.2010 11:53) писав:

Думаю, якщо Бог і втручається в наші справи, то дуже рідко і мітко.

А можна приклад цього рідкого втручання?
Дуже цікаво колиж воно той... :)

А то одні кажуть весь час втручається, а інші, що ніколи і мені це зрозуміло. А от коли от так рідко і мітко, я аж ніяк збагнути не можу щож це таке може бути.
  • 0

#76 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6648 повідомлень

Відправлено 25.08.2010 – 21:38

ой. не в ту тему

Перегляд дописуOdonacer (25.08.2010 17:56) писав:

А можна приклад цього рідкого втручання?
ггг... ураган Катріна. дуже мітко.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 25.08.2010 – 21:36

• 0

#77 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 25.08.2010 – 21:40

цунамі, торнадо, землетруси - все чітко і "мітко". грішників мочить, праведники зостаються )))
  • 0

#78 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 05:43

Що? Цілий бох займається таким непотребством? Як світ здрібнив, і люди в ньому... :)

Раніш цими дрібницями займався там якийсь Зевєс тільки в Греції, чи Перун, коли їх щось довбало, от вони починали довбати і інших. Землетрусами займались інші боги. Це було зрозуміло. Не знаю як Зевєс, але Перун був не самим крутим богом і його справи на себе вищі боги не брали.

А може це люди ступіли вкрай. Коли було багато богів, то світ був різнокольоровим з безліччу відтінків. А зараз, якщо цей жидівський бох займається ураганами на всій землі, і світ поділений на дві частини на погане і добре, то це звичайне чорнобіле кіно, чи схоже на рефлекси якоїсь планарії. А судячи з безліччу тлумачів божих дій, то це кино показується ще й через гавнячий телевізор з антеною на дроті. B)
  • 0

#79 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 07:28

Перегляд дописуРодослава09 (25.08.2010 21:40) писав:

цунамі, торнадо, землетруси - все чітко і "мітко". грішників мочить, праведники зостаються )))
Зміни клімату через забруднення, викачані надра землі, в наслідок чого відбуваються багато стихійних лих, теж Бог спричинив?
Бог має силу воскресити, тих кого буде важати за потрібне....
  • 0

#80 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 26.08.2010 – 07:58

Перегляд дописуЗЮП (26.08.2010 08:28) писав:

Зміни клімату через забруднення, викачані надра землі, в наслідок чого відбуваються багато стихійних лих, теж Бог спричинив?
Бог має силу воскресити, тих кого буде важати за потрібне....

Та канешна, кого він там воскрісив? Хто це бачив? А от те, що Бох Йєгова надихав людей на усі ці неподобства по грабунку ніщаків с Землі а потім ще любєзно прощав людські гріхи для царства нєбєснага, так це усі бачили. :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних