Перейти до вмісту

Чому Бог допускає страждання?

Повідомлень в темі: 160

#41 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 10:03

Перегляд дописуЗЮП (21.03.2010 00:12) писав:

Тобто, вашою метою й метою усіх людей, що вірять у бога, є місце в так званому раю?

Цитата

Ось приклад царя Соломона: чоловік мав велику владу, славу , багатство (річний дохід складав 25 тон золота, на сьогоднішній час це 200000000 доларів і інші цінні метали), найвишуканіші на той час розваги, їжу, напої, 600 дружин і 400 наложниць. Чи зробило це його щасливим ? Ні, з його слів все це була "марнота і ловлення вітру". Або сучасний приклад: в одній з найбагатших країн світу США серед багатих людей найвживанішими ліками є антидепресанти. Про що це говорить? Чи про те, що вони є справді щасливими? Навіть якщо ви досягнете своїх цілей, скільки часу ви зможете отримувати радість від цього?
Тобто, ви вважаєте, що моєю метою в житті є накопичення якомога більшої кількості грошей? :cry:

Цитата

Лише подумайте про таку ціль як вічне життя в чудових райских умовах, де не буде смерті, хвороб, старіння, воєн і інших проблем, буде вдосталь їжі і інших благословень. Ви вічно поклоняєтеся люблячому творцю, а він в свою чергу вічно піклується про вас.
Ох же ж ці релігійні люди, постійно думають про смерть й блага у раю.
А вам не набридне вічність існувати у райському саду, де нема проблем, задач та цілей? Ви там не здеградуєте? -_-
Чи існування в раю не передбачає деградацію? А як же ви будете розвиватися? Спілкуванням з богом?
Ок, а чи матиме він на вас час, якщо на планеті таких як ви ще 6 мільярдів? Чи йому начхати на ті мільярди? Чи ви такий асобєнний?
От, незадача.
Ви прагнете поклонятися богу, яко раб? І чрєвоуґодствовать в раю, якщо пишете про "вдосталь їжі"?
Ви прагнете втікти від відповідальності, скинути її всю на бога, вам не вистачає любові в житті, якщо пишете про "піклування"?
Мені гарно й на планеті Земля, да. Маю вдосталь їжі. :ggggg: Людей, котрих люблю й про котрих хочу піклуватися. Бачу красу цього світу, а не мрію про захмарний.
Тут є книжки, є ліси та гори. Манули й опосуми. :cry: Життєві задачки, які хоч і важко, але цікаво розв'язувати. Тут можна вчитися, розвиватися, йти вперед. І т.д., і т.д.
Я при житті не прагну раю після смерті.
Я прагну цікаво й гідно прожити своє життя. А що буде після смерті - мені на то начхати.

Повідомлення відредагував WTF?: 21.03.2010 – 10:10

• 0

#42 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.03.2010 – 10:37

Перегляд дописуWTF? (21.03.2010 10:03) писав:

Тобто, ви вважаєте, що моєю метою в житті є накопичення якомога більшої кількості грошей? :cry:

Та воно то так. Щоб ніфіга не дєлать і за чужий рахунок. Але ЗЮП в цьому не признаєЦЦя. Він все краями іде, та про рай співає.

Цитата

Нє. Думають вони про гроші і багате життя. Ну, як і всі ми. А от лапшу чіпляють про блага в раю.

Цитата

А вам не набридне вічність існувати у райському саду, де нема проблем, задач та цілей? Ви там не здеградуєте? -_-
Здеградують вони чи ні, незнаю, але те шо обсеруть рай від кінця до краю, це точно. Спробуй хто вічно пити тіко молоко і мед а кисілем запивать.

Цитата

Мені гарно й на планеті Земля, да. Маю вдосталь їжі. :ggggg: Людей, котрих люблю й про котрих хочу піклуватися. Бачу красу цього світу, а не мрію про захмарний.
А отут пан і викликає у ЗЮП "співчуття". З точки зору ЗЮП таке життя не гідне поваги від бога. Бо якщо пан має вдосталь їжі, значить він добре працює і має в хаті ще, окрім їжі. ЗЮП, зі свої богом, розглядають такий розклАд, як несправедливий. Тобто, ділиЦЦя треба. Десятинка для сучасних лєвітів. Це той же сАмий рекет, тіко іншим способом.

Цитата

Я прагну цікаво й гідно прожити своє життя.

Нє. Прожити цікаво і гідно, з точки зору ЗЮПів, це великий гріх. Жити треба так, як він он радить агатірує : " Ви вічно поклоняєтеся люблячому творцю,". Термін : "вічно поклоняєтесь", означає : і ми, і діти, і внуки, і правнуки, і до безкінечності, мусимо поклонятись вічно чорт зна кому, щоб годувати і напувати "божих людей" від "ЗЮПовщини". О, як !
  • 0

#43 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 10:43

Перегляд дописуБезбожник (21.03.2010 10:37) писав:

Та воно то так. Щоб ніфіга не дєлать і за чужий рахунок. Але ЗЮП в цьому не признаєЦЦя. Він все краями іде, та про рай співає.

Нє. Думають вони про гроші і багате життя. Ну, як і всі ми. А от лапшу чіпляють про блага в раю.

Здеградують вони чи ні, незнаю, але те шо обсеруть рай від кінця до краю, це точно. Спробуй хто вічно пити тіко молоко і мед а кисілем запивать.

А отут пан і викликає у ЗЮП "співчуття". З точки зору ЗЮП таке життя не гідне поваги від бога. Бо якщо пан має вдосталь їжі, значить він добре працює і має в хаті ще, окрім їжі. ЗЮП, зі свої богом, розглядають такий розклАд, як несправедливий. Тобто, ділиЦЦя треба. Десятинка для сучасних лєвітів. Це той же сАмий рекет, тіко іншим способом.

Нє. Прожити цікаво і гідно, з точки зору ЗЮПів, це великий гріх. Жити треба так, як він он радить агатірує : " Ви вічно поклоняєтеся люблячому творцю,". Термін : "вічно поклоняєтесь", означає : і ми, і діти, і внуки, і правнуки, і до безкінечності, мусимо поклонятись вічно чорт зна кому, щоб годувати і напувати "божих людей" від "ЗЮПовщини". О, як !
Це цікаво, але поглянемо, що інтересного відповість пан ЗЮП.
І... тойво... мене знову плутають, чорт забирай. Не пан, а панна. :cry:
  • 0

#44 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 13:27

Перегляд дописуWTF? (21.03.2010 10:43) писав:

Це цікаво, але поглянемо, що інтересного відповість пан ЗЮП.

Чергову цитату з програми секти про казкове життя в раю.

Цитата

І... тойво... мене знову плутають, чорт забирай. Не пан, а панна. -_-

А от за це - прошу шановну пані прийняти тисячу вибачень. В крайньому випадку...зважте на мій вік. Вже не та увага. :cry:
  • 0

#45 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 17:14

Перегляд дописуWTF? (21.03.2010 10:03) писав:

Чи існування в раю не передбачає деградацію? А як же ви будете розвиватися? Спілкуванням з богом?
Ок, а чи матиме він на вас час, якщо на планеті таких як ви ще 6 мільярдів? Чи йому начхати на ті мільярди? Чи ви такий асобєнний?
От, незадача.
Ви прагнете поклонятися богу, яко раб? І чрєвоуґодствовать в раю, якщо пишете про "вдосталь їжі"?
Ви прагнете втікти від відповідальності, скинути її всю на бога, вам не вистачає любові в житті, якщо пишете про "піклування"?
Тут є книжки, є ліси та гори. Манули й опосуми. :cry: Життєві задачки, які хоч і важко, але цікаво розв'язувати. Тут можна вчитися, розвиватися, йти вперед. І т.д., і т.д.
Я при житті не прагну раю після смерті.
Я прагну цікаво й гідно прожити своє життя. А що буде після смерті - мені на то начхати.
Я так не важаю. Ви про свою мету нічого не сказали, чого б це я вигадував вашу ціль, я просто навів приклад.
Не обовязково після смерті, оскільки, якшо вірити пророцтвам ми живем в остані дні цього зіпсутого сьвіту. Крім того Бог пропонує воскресіння а не життя після смерті.
Відомий факт що ми використовуємо свій мозок на 1-2% . Наскільки цікавіше буде досягати цілей в мистецтві, науці і т. д. використовуючи його на всі 100% . Що до чревоугодствія, любові, піклування то пишу не про свої чи ваші потреби в цьому світі а про потреби багатьох людей і не тільки в цих сферах. Що до гарного життя на планеті Земля , то і я нікуди не збираюся, навпаки збираюся жити на очищеній Землі вічно.
Стосовно інших ваших зауважень це лише ваші уявлення які немають нічого спільного з тим, що вчить Біблія.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 21.03.2010 – 17:18

• 0

#46 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 21.03.2010 – 19:06

Перегляд дописуЗЮП (21.03.2010 17:14) писав:

Що до гарного життя на планеті Земля , то і я нікуди не збираюся, навпаки збираюся жити на очищеній Землі вічно.

Землю вичищати будете вогнем, чи водою?

А що з майном грішників робити будете? :cry:
  • 0

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 19:17

Перегляд дописуOdonacer (21.03.2010 19:06) писав:

Землю вичищати будете вогнем, чи водою?
Вони і тим і другим, мастєра. Один дебіл потопи влаштовує, другі, на багаттях та дибах катують.

Цитата

А що з майном грішників робити будете? :cry:
Грішників до Сибір...тьху ти !, перепрошую, до пекла запраторять, а майно заберуть собі. Недаремно ж у них в книжці написано "нема нічого нового під сонцем". Ото так і зроблять.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.03.2010 – 19:20

• 0

#48 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 21.03.2010 – 21:00

Перегляд дописуCastiel (19.03.2010 12:47) писав:

З цього і треба було починати. Коли нема віри - нема цілі в житті. Без цілі життя перетворюється в буденне існування, що і маємо в даному випадку.
А чому віра обов"язково повинна бути у Бога? Головне - це віра в себе, в першу чергу!

Перегляд дописуЗа межею (20.03.2010 16:33) писав:

сектанти ієговісти. . Чому бог допускає страждання. . Автор сам вже відповів. Тому, що світ під владою сатани і він всім заправляє. А бог виходе- ніхто. Він не має влади. Тоді нащо йому молитися, якщо він не може нічого змінитися. З йього випливає, що треба молитися дияволу.
Якщо бог забив на людей, то диявол - тим паче ))
  • 0

#49 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 21.03.2010 – 22:04

Перегляд дописуБезбожник (21.03.2010 19:17) писав:

Грішників до Сибір...тьху ти !, перепрошую, до пекла запраторять, а майно заберуть собі. Недаремно ж у них в книжці написано "нема нічого нового під сонцем". Ото так і зроблять.

Я так дивлюсь і ніяк не може зрозуміти однієї речі.

По людським законам ті, хто сіє паніку, чи закликає до знищення існуючої влади, чи навіть тільки бажає всяких злиднів існуючому порядку речей і життя, завждиж караються і це нормально. Бо цеж відомо, що життя таке, яке ми собі уявляємо. Навіть є такі спостереження, що некоректні вислови політиків можуть впливати на курси національних валют і навіть можуть привести к обвалу фондового ринку, чи якоїсь ще кризи. Ці речі теж караються. А скільки пророків постраджало, що відверто передбачали злидні і вони збувалися.

А ці поци з йудейскіх викиднєй вже не одне сторіччя триндять про кінець світа, і скільки людей за це вже згубили, скільки грошей на цьому нарубили і нічо їм за це не буває. Чому? Ні, мені це ніколи не зрозуміти...

Повідомлення відредагував Odonacer: 21.03.2010 – 22:04

• 0

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 01:21

Перегляд дописуOdonacer (21.03.2010 22:04) писав:

Я так дивлюсь і ніяк не може зрозуміти однієї речі.

По людським законам ті, хто сіє паніку, чи закликає до знищення існуючої влади, чи навіть тільки бажає всяких злиднів існуючому порядку речей і життя, завждиж караються і це нормально. Бо цеж відомо, що життя таке, яке ми собі уявляємо. Навіть є такі спостереження, що некоректні вислови політиків можуть впливати на курси національних валют і навіть можуть привести к обвалу фондового ринку, чи якоїсь ще кризи. Ці речі теж караються. А скільки пророків постраджало, що відверто передбачали злидні і вони збувалися.

А ці поци з йудейскіх викиднєй вже не одне сторіччя триндять про кінець світа, і скільки людей за це вже згубили, скільки грошей на цьому нарубили і нічо їм за це не буває. Чому? Ні, мені це ніколи не зрозуміти...

А що їм може бути, Odonacerе ? Суть то в тому, що коли на Землю прийшли жиди, то у них в руках була їх книжка, а у нас наша Земля. Тепер у них наша Земля, а у нас їх книжка. Звідси виходить : Люби українське! Люби Україну! Говори українською! Будь патріотом України! Слава Україні! Ці ПОРОЖНІ заклики, ось уже століттями кричать "патріоти".... тримаючи в руках ЇХ книжку і додають : Слава Ісусу Христу !...кругом вселенський цинізм і брехня, фальшивий бог, ЧУЖА фальшива віра, на кожному вуглу церква юдея Павла, а в тій церкві хреститься все керівництво держави. Що їм може бути тим поцам і тим керівникам, Odonacerе ? Одна "шайка-лєйка". Хазяйни, та їх собаки.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.03.2010 – 01:24

• 0

#51 DartVlad

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 16:28

відкрию вам секрет БОГА НЕМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#52 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2010 – 16:35

Перегляд дописуDartVlad (22.03.2010 16:28) писав:

відкрию вам секрет БОГА НЕМА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Перегляд дописуDartVlad (22.03.2010 16:26) писав:

мають бути " боги і блох "
слухай, ти мене лякаєш :cry:
  • 0

#53 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 22:23

Очевидно дехто, (Безбожник, Odonacer) захворів на суперечки і вміє чути тільки своє его. Тут мене звинуватили в рекламі (де це я що рекламував) , в заклику до порушення існуючого устрою, і т.д. і при цьому куда дивляться... Ви свої коментарі читали? Антисимітизм, не пристойні слова, образа опонента і т.д. тут і воно куда дивляться... Безбожник постійно про якихось божків згадує, тоби вже росповів про них, якщо є що крім, пустих погроз . Шановні я підніс серйозну тему, той висловлюйтесь по темі в межах правил. Якщо ви поклоняєтеся іншим богам і вірите в них, то роскажіть щось стосовно цієї теми з погляду вашої релігії. Якщо вашою релігією є атеїзм чи агностицизм, викладіть своє бачення, чому існують проблеми і шляхи їх розвязання. Хотілося, як я писав раніше, бачити в коментарах аргументи і факти з перевіриних джерел.
Якщо нема що сказати на цю тему, то не давайте коментарів.

Повідомлення відредагував ЗЮП: 22.03.2010 – 22:24

• 0

#54 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 23:34

Перегляд дописуЗЮП (22.03.2010 22:23) писав:

Очевидно дехто, (Безбожник, Odonacer) захворів на суперечки і вміє чути тільки своє его. Тут мене звинуватили в рекламі (де це я що рекламував) , в заклику до порушення існуючого устрою, і т.д. і при цьому куда дивляться... Ви свої коментарі читали? Антисимітизм, не пристойні слова, образа опонента і т.д. тут і воно куда дивляться... Безбожник постійно про якихось божків згадує, тоби вже росповів про них, якщо є що крім, пустих погроз . Шановні я підніс серйозну тему, той висловлюйтесь по темі в межах правил. Якщо ви поклоняєтеся іншим богам і вірите в них, то роскажіть щось стосовно цієї теми з погляду вашої релігії. Якщо вашою релігією є атеїзм чи агностицизм, викладіть своє бачення, чому існують проблеми і шляхи їх розвязання. Хотілося, як я писав раніше, бачити в коментарах аргументи і факти з перевіриних джерел.

А нехай би мені беньки повилазили, що це воно !???
Шо ти ЗЮПе оце нагородив ? Не знаєш ? То я тобі зараз намалюю, шо ти оце зморозив.
По перше, пропонуєш розглядати людей котрі не хочуть жити під чужинським богом, як хворих. Ну, це все у стилі христян. По друге, ти став за спиною чужого бога, чужих пророків, за спиною чужих грязних, смердючих, (навіть руки не мили) абсолютно неписьменних рибалок-теслярів-"апостолів", котрі не вміли ні читати ні писати, за спиною юдейського ідеологічного творіння - біблії, за спиною вбивць-катів міліонів людей в часи інквізиції, за спиною неробів попів, і кажеш : українці !, ану мо відзвітуйтесь мені про вашу Віру і Ваших Богів ! Розкажіть мені про це, з погляду вашої релігії приводячи аргументи.
Ось що ти намалював.
Це до якого ж невігластва і наглючості треба дійти, щоб від імені чужинської, людиноненависницької віри, отаке пропонувати ? А хто ти такий ? Ти собі можеш уявити, щоб хтось з українців поставив подібне питання юдеям ? Хто нам дасть таке право ? А хто дає тобі, в такому випадку ? І хто дає право ось на це : "Якщо нема що сказати на цю тему, то не давайте коментарів". Це що, говорить представник пануючої релігії на ЧУЖІЙ території ? Теревені що, мусять тобі підкоритись і писати тіко те, що тобі подобається ? Може ми мусимо вже і ноги вам мити перед сном ? Ти не помилився адресою ?

Цитата

Шановні я підніс серйозну тему, той висловлюйтесь по темі в межах правил.

Ти підНІС "серйозну" тему, котрою аж смердить інтернет від таких сектантів.

Перегляд дописуManfred (22.03.2010 12:39) писав:

Який же Ви неуважний, через високі податки і голодували.

Да ? Це ж треба. А я і не знав. "Вперше" чую. От тіко непонятка в мене : у Соломона золото рівнялось ціні чуть не гівна. То нафіга ж йому були ті податки ? Я вже мовчу про несмєтниє багатства, котрі йому приходили цілими кораблями з усього світу. Манфреде. де в Соломона були порти і гавані ? Ти не в курсі ? Бо ЗЮП шось мовчить про це.
А тут от ще така фіговинка неприємна :

"Іудея та ізраїль були численні, як пісок над морем. Вони їли пили та веселилися ! А Соломон панував над усіма царствами від ріки Євфрата аж до філістимського краю та аж до (ніфіга собі!) границі Єгипту. Вони приносили дари та служили Соломонові по всі дні його життя".

Ти поЙняв, Манфреде ? Вони, їли пили та веселилися ! Які, нахрєн, податки ?

Цитата

Ви і цього не читали? Що там сказано про "Той день", га?

Про який , Манфреде ? Той що у вас уже 2000 років ось ось наступає, чи той котрий наступить через 2000000000000000000000000000000 років ? га?

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.03.2010 – 23:38

• 0

#55 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.03.2010 – 01:30

Перегляд дописуManfred (22.03.2010 12:39) писав:

Який же Ви неуважний, через високі податки і голодували.
Всього високими податками не поясниш. Наприклад гарем у 700 жінок й 300 наложниць мав би бути предметом заздрощів усіх навколишніх царів. Навіть у фараонів стільки не було. Й завважте, жінки були не абихто, то були принцеси. Отут і є заковика, бо серед принцес згадується й єгипетська, а єгиптяни, наскільки знаю, своїх принцес у чужі гареми не давали. Хотілось би деинде крім Біблії знайти відомості про таку непересічну подію. Бо навіть могутній у свій час Вавилон при спробі отримати від фараона єгипетську принцесу ловив облизня. Причому із якихось причин наявність саме єгипетської принцеси у Біблії наголошується!
Якби підтвердити реальність того династичного шлюбу якимись иншими джерелами, тоді могутність царя Соломона можна було б вважати підтвердженою. Бо звичайне пояснення, що у зв’язку зі скрутою в якій у той час перебував Єгипет він змушений був зробити виключення для могутнього царя Соломона, не надто переконливе.
  • 0

#56 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 15:59

Перегляд дописуManfred (23.03.2010 09:28) писав:

Ну дик хтось веселився, а хтось податки сплачував, все як завше, що Вас дивує, Ви щойно з дитсадочка чи що?

Манфреде, а ти що, бачив хто з них платив а хто веселився ? Не бачив. Може біблія каже щось з цього приводу ? Не каже. Чи тобі повилазило, як воно написано : "Іудея та ізраїль були численні, як пісок над морем. Вони їли пили та веселилися". Ти поЙняв, Манфреде, чорним по білому написано, що дві частини країни в яких було населення скіко, як ото піску над морем, іли пили і веселились. І жодного слова, Манфреде, не сказано що ці дармоїди платили податки. Я розумію, що моя вимога сприймати все як заповідано єговою буквально, є свинство. Але ж я не з Христового табору. Я виходжу з тОго, що слово вашого єгови "непоколєбімо" і "стоять будєт вовєк". Вовєк, Манфреде. Тобі шось не наравиЦЦя ?

Цитата

Вкотре вже демонструєте незнання Біблії. Вам як одразу цитувати, чи ще натякнути?

Манфреде, не мороч мені сидяче місце. Фраза, "Той день", у бейблі зустрічається десятки разів від старого заповіту починаючи. І кожен з тих днів, єговою вважається особливим. Я ж, зі свого боку, усі ці дні ставлю в один рядок : брехня для капловухих. В тому числі і "Той день", на котрий ти натякаєш.

Цитата

Мене якось кількість жінок Соломана мало вражає, мені більше цікавить наступне: про яких фараонів та єгиптян ідеться після їх потоплення ще за часів Мойсея? Або це якісь нові народи, що оселилися у Єгипті після виходу євреїв, або потоплення всього народу єгипетського просто гіпербола.

Ти, Манфреде, на біжи поперед воза. Ти спочатку докажи кому небудь, окрім біблійської "проФФесури", що вихід жидів з Єгипту взагалі мав місце в історії. А тоді вже кажи про втоленників.
Якщо ж виходити з тексту бейбли, то народ потопили, бо написано : "і взяв з собою народ свій..." За армію і техніку (колісниці) сказано окремо. Як не крути, а так написано. Тіко не кажи мені, Манфреде, що це алегорії. Немає там щодної "скидочки" про те, ніби то фараон залишив хоч пару калік у Єгипті. Ніфіга цього немає. Зате є, що "взяв народ свій". І ще таке. Всі твої власні висновки щодо "гіпербол" - коту під хвіст. Бо якщо гіперболою є факт потоплення всього єгипетського народу, то я тобі назустріч висуваю більш підходящу версію-гіперболу. Твій єгова зненавидів не тіко фараона та його військо з технікою, але і весь народ. Наприклад за те, що вони були стукачами у влади і доносили про факти народження єврейських хлопчиків. Щоправда, дивно, як же тоді брат Мойсея, Арон, спокійненько народився, жив у Єгипті, а його ніхто не чіпав. Ніхто не поклав його в кошика і не пустив по річці, котра аж кишіла крододиЛЯКАМИ. І потім, якщо жиди були у полоні єгипетському 500 років, то за цей час все наявні мужики повинні були вимерти, а нових дітей не було б від кого зачинати. Але ж при виході чоловічого населення ЯК І ДІТЕЙ було повно. Одних тіко озброєних мужиків, виявилось аж 600 тисяч ! Звідки вони взялись, Манфреде, якщо зважити на те, що після розмови з повитухами Шіфрою і Фуа, фараон (безіменний) дав команду всіх хлопчиків - топити ? Я розумію, що якимось способами можна було приховати ОДИНИЦІ дітей. Але ж не таку кількість (!) коли весь народ перебуває в РАБСТВІ. Я не розумію також, звідки у фараона (при переслідуванні) взялись коні ? Адже перед цим єговою було знищено УСІХ ПОГОЛІВНО коней, ослів, верблюдів і биків. Звідки, Манфреде ? Ти не в курсі ? Чи оПЬять гіперболи почнеш пропонувать ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.03.2010 – 16:25

• 0

#57 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 23.03.2010 – 18:36

Перегляд дописуManfred (23.03.2010 09:28) писав:

Мене якось кількість жінок Соломана мало вражає, мені більше цікавить наступне: про яких фараонів та єгиптян ідеться після їх потоплення ще за часів Мойсея? Або це якісь нові народи, що оселилися у Єгипті після виходу євреїв, або потоплення всього народу єгипетського просто гіпербола.
Щоб так твердити, треба спочатку встановити, що розумілось на той час, чи вірніше на час написання напр. тієї ж Септуаґінти в Александрії під словом "народ", й чи поправно ужите там слово перекладати сучасним словом народ. Якщо ж прийняти наївну інтерпретацію запропоновану тут, коли текст перекладу із перекладу перекладу сприймається за оригінал, й нехтується історично-філологічним аналізом, то ви звичайно можете сприймати і багатство Соломона, і потоплення єгиптян як алегорії. Таке прочитання нормальне та зрозуміле із погляду літератора, якого передусім цікавлять літературні красивості, моралізаторський зміст..., але я геть не певен, що таке прочитання є канонічним, й поправне із погляду справжнього віруючого. Тобто, чи не впадаєте ви часом у єресь із вашою интерпретацією.
Як приклад, одним із аргументів інквізиції проти Галілея була суперечність його теорії Біблії. Доказом були слова Ісуса Навина "стій сонце". Очевидно ці слова розумілись геть не алегорично, а дуже навіть буквально. Якби ви були перед судом святої інквізиції, маю сумніви, що ви змогли б їх переконати, що все те просто літературні красивості й гіперболи, не певен, що вони були сильні в літературознавстві.
  • 0

#58 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 23.03.2010 – 19:06

Очевидно дехто, (Безбожник, Odonacer) захворів на суперечки і вміє чути тільки своє его. Тут мене звинуватили в рекламі (де це я що рекламував)?
Яка у Вас коротка пам'ять!

Перегляд дописуЗЮП (14.03.2010 17:42) писав:

Беру участь в агіт кампанії Його Царства.
О_о - чи це не релігійна реклама?

Шановні я підніс серйозну тему, той висловлюйтесь по темі в межах правил. Якщо ви поклоняєтеся іншим богам і вірите в них, то роскажіть щось стосовно цієї теми з погляду вашої релігії. Якщо вашою релігією є атеїзм чи агностицизм, викладіть своє бачення, чому існують проблеми і шляхи їх розвязання. Хотілося, як я писав раніше, бачити в коментарах аргументи і факти з перевіриних джерел.
Страждання існують тому, що БОГ - НЕДОСКОНАЛИЙ! Сподіваюсь, я чітко і ясно висловилася. А от якби страждань не було, то Бог був би досконалим. Все просто.

Якщо Ви вважате, що при Всесильному Богові "весь світ у владі Диявола", то яким чином Ви це поясните? Яка ж це сила - це, нмд, безсилля. ))
Отець віддав свої діток на муки Дияволу - яка ж це доброта і любов?

Коротше кажучи, своїх жидівських зацарягорохівських тарганів.

Повідомлення відредагував Родослава09: 23.03.2010 – 19:28

• 0

#59 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 21:11

Перегляд дописуБезбожник (23.03.2010 00:34) писав:

А нехай би мені беньки повилазили, що це воно !???
Шо ти ЗЮПе оце нагородив ? Не знаєш ? То я тобі зараз намалюю, шо ти оце зморозив.
По перше, пропонуєш розглядати людей котрі не хочуть жити під чужинським богом, як хворих. По друге, ти став за спиною чужого бога[/
- біблії, за спиною вбивць-катів міліонів людей в часи інквізиції, за спиною неробів попів, і кажеш : українці !, ану мо відзвітуйтесь мені про вашу Віру і Ваших Богів ! Розкажіть мені про це, з погляду вашої релігії [b]приводячи аргументи
.
Ось що ти намалював.
Це до якого ж невігластва і наглючості треба дійти, щоб від імені чужинської, людиноненависницької віри, отаке пропонувати ? А хто ти такий ? Ти собі можеш уявити, щоб хтось з українців поставив подібне питання юдеям ? Хто нам дасть таке право ? А хто дає тобі, в такому випадку ? І хто дає право ось на це : "Якщо нема що сказати на цю тему, то не давайте коментарів". Це що, говорить представник пануючої релігії на ЧУЖІЙ території ? Теревені що, мусять тобі підкоритись і писати тіко те, що тобі подобається ? Може ми мусимо вже і ноги вам мити перед сном ? Ти не помилився адресою ?
де в Соломона були порти і гавані ? Ти не в курсі ? Бо ЗЮП шось мовчить про це.
Щодо хвороби на суперечки, такої реально немає, тому про діагноз не йдеться. Я мав на увазі людей, які ніколи не приймають аргументів і фактів, які не узгоджуються з їх світоглядом. Скажімо щоб я у відповідь на ваші питання не наводив, ви скажете, що джерела інформації єврейські і через те не заслуговують вашої уваги. Мислите за зразком "ліпше мої воші, ніж чужі коні". Хочу вас запитати: " Ви коли-небуть визнаєте свої помилки, чи може ніколи не помиляєтеся?"
Проблема ще в тому, що ви узагальнюєте християн (послідовників Ісуса) і тих, що себе називають християнами (інквізиторів, христоносців, Гітлера...).Матвія 7:21-23
Не хочете виймати з канапи своїх божкі, то й не треба. Що про них можна розказати? Якщо вони такі страшні, як ота іконка біля вашого псевдо, то ще діти злякаються. ))) шютка.
Щодо портів Соломона, читайте 1 Царів 9:26..." І цар Соломон наробив кораблів в Ецйон-Ґевері, що при Елоті на березі Червоного моря в едомському краї. "
Щодо мого побажання, то для чогось теми створюються, а не "на городі бузина, а в Києві дядько".

PS. Запах це не в інтернеті, це за вашою адресою "геєна огнена" іншого запаху бути не може.

Перегляд дописуРодослава09 (23.03.2010 19:06) писав:

Яка у Вас коротка пам'ять!

О_о - чи це не релігійна реклама?

Страждання існують тому, що БОГ - НЕДОСКОНАЛИЙ! Сподіваюсь, я чітко і ясно висловилася. А от якби страждань не було, то Бог був би досконалим. Все просто.

Якщо Ви вважате, що при Всесильному Богові "весь світ у владі Диявола", то яким чином Ви це поясните? Яка ж це сила - це, нмд, безсилля. ))
Отець віддав свої діток на муки Дияволу - яка ж це доброта і любов?

Коротше кажучи, своїх жидівських зацарягорохівських тарганів.
Це відповідь на питання, яке мені задали, до того ж в жартівливій формі.
У вашому уявленні досконалий Бог - це такий собі слуга, який виконує бажання і усуває створині вами проблеми?
Не хочу повторятися, читайте уважніше статтю.
  • 0

#60 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 23.03.2010 – 21:31

Перегляд дописуЗЮП (23.03.2010 21:11) писав:

У вашому уявленні досконалий Бог - це такий собі слуга, який виконує бажання і усуває створині вами проблеми?
Не хочу повторятися, читайте уважніше статтю.
Існують фундаментальні речі, такі як: отруйність змій та інших тварюк - цьому людина винна? Це людина створила крокодилів і т.д.?

По-друге: Це людина спричинила нестійкість тектонічних плит??? (А ми знаємо, що при їх зіштовхуванні стаються землетруси, вивергаються вулкани, цунамі накриває тисячі людей.!..)

Що ж Ви все будете на людину звалювати? Бог не здатний виправити ситуацію "тут і зараз"??? Про це чесно кажіть, а не лякайте тут дорослих людей дитячими страшилками - "ох прийду, вуха вам намну". Народ наш мудрий у своїй основі, і вже давно склав прислів'я: "Казав пан - кожух дам, слово його тепле".

Так само із вашим словом, ЗЮПе.

П.С. Навчайтесь краще грамоті: не "створИні", а "створЕні". ((

Повідомлення відредагував Родослава09: 23.03.2010 – 21:34

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних