Перейти до вмісту

Чому Бог допускає страждання?

Повідомлень в темі: 160

#21 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 15.03.2010 – 22:26

Перегляд дописуБезбожник (14.03.2010 16:03) писав:

Ну, наприклад : "Чому Бог допускає страждання?", пише (вірніше, переписує) "автор" теми. А того пан переписувач і не знає, що згідно з вашої бейбли ваш єгова нічого не допускає, тому що - створює. Він є творець, по вашій бейблі. Йому все відомо наперед, бо він предвічний, як каже бейбла. Таким чином, єгова все створює знаючи наслідки. Шо вам, христянам, ще не ясно ?
Або, шо це за дурниця : "Яке спірне питання було піднято в Едемському саду?". Та одне-однісіньке. Ваш єгова пересрав від тОго, що людина може жити вічно. Оце і все спірне питання.
Або ось цей "шедевр" : "Чи Бог спричиняє страждання у світі?". А хто ж іще, цікаво знати ? Хто сотворив УСЕ, той і спричинив УСЕ. Адже, згідно вашої бейбли, ваш адонай є першопричина всього сущого.
Ну і нарешті : "Як Бог усуне людські страждання?". А ніяк. Бо єгова і страждання - "блізнєци братья". Страждання - це його хліб. Не даремно ж вам, христянам, придумали гріх і начепили його на ваші вуха.
Висновок - ваш саваоф ніякий не бог. Шо він, шо вигаданий вами ж чорт - одне і те ж. А тому, майбутнє вашого "бога" не солоденьке. Пізно, чи рано, ми йому роги обламаєм і хвоста відкрутим за допомогою Істинних, Рідних Богів. З чим тебе і вітаю.
Повністю підтримую Безбожника.
Згідно Біблії Єгова заварив таку недобру кашу, а ти, дурний лемку, сьорбай.
  • 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 16.03.2010 – 00:58

Перегляд дописуЗЮП (15.03.2010 20:38) писав:

Ваші боги це ті про які написано Псалом 113:12-15?

Мушу тебе розчарувати. Твоя бейбла не має ані найменшого поняття про Наших Богів. А тому вони там не описані, взагалі. Щоб описати десь щось про чиїхось богів, потрібно мати досить серйозні аргументи та знання. Бейбла ж, ніколи таким не займалась. Все що вона описує, по великому рахунку, є звичайнісінький брєд для шизофреніків. Тобто, це агітаційна книга подана євреями. Форми і методи обробки людей бейблою, ті ж сАмі що і в комуністів. Це - всілякі блокноти агітаторів від розповсюджувачів-сектантів (лєктори райкомів та обкомів), цитатники, книжечки з казочками і дитячими малюнками (наприклад люди і тигри мирно живуть в раю). Ну...це як малюнки лєніна з усілякими ходоками, або лєнін в розливі, або з дітками-сиротами. Ті ж самі хитрі штучки-дрючки. Отже, якщо хтось сів читати біблію, ніколи не забувайте про головне : ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ СЕРЕД ЄВРЕЇВ. (або серед комуністів, це одне і те ж). Мало тОго, ви знаходитесь серед найрадикальніших представників цього народу - юдеїв. Будьте пильними. Не роззявляйте рота і не розвішуйте вуха. В протилежному випадку - бути вам класичним гоєм-рабом (робітником і колгоспником). І будете ви за віру (за трудодні) гнуть горба, виконуючи практично задарма "місію ощасливлення" всього світу за майбутнє "життя в раю" (комуністичному суспільстві).
Оце тобі і вся суть твоїх Псалмів (програм КПРС), шановний.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.03.2010 – 01:05

• 0

#23 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 01:32

Перегляд дописуЗЮП (15.03.2010 22:03) писав:

Ага, тепер розумію причину вашого обурення, яке викликане нерозумінням Біблії

Та ніфіга ти не зрозумів з мого допису.

Цитата

, яка є дещо складнішою, ніж ви собі уявляєте.

Ніякої складності там немає. Звичайна агітація євреїв-комуністів. Я вже вище сказав про це.

Цитата

Про те чому Ісус так сказав

А ти його чув, того Ісуса ? Де ? Коли ? По дорозі в Дамаск, як епілептик Шауль, чи шо ?

Цитата

і чому Бог деякий час мав особливі стосунки з євреями ми поговорим пізніше.
Ха ! Хотів би я побачить бейблу де ЄВРЕЯМИ написано, що бог мав особливі стосунки з нами - "хахлами".
Так що говорити пізніше мені з тобою немає про що. Я таких співбесідників НА ЦЮ ТЕМУ мав скільки, скіко ти ложок борщу не з*їв.

Цитата

Ісус зціляв не тільки євреїв. В Дії 10:34,35 говориться, що Бог неупереджений до інших народів .
Ага, ага. Дійсно, що неупереджено :

"нехай очі їх потемніють, щоб не бачили, і хребет їхній зігнеться назавжди!" (Рим. 11. 10)

Слухай, шо у вас за бог ? Його погрози-прокльони схожі на вирази баби Мотрі своїм сусідам, в будь якому селі.

Цитата

Щодо співпраці Свідків з Гітлером можливоиво тобі відомо, що в нациських концтаборах кожна група вязнів мала особливі нашивки. Скажімо євреї мали восьмикутну зіркі... Поцікався, кому належала нашивка "фіолетовий трикутник"?
А хто ж ту війну розв*язав як не твій бог, та його "бліжайшеє окруженіє" ? Все ж по його волі ? Чи мо ти, як христянин, проти, що все по його волі ? Чого б ото я обурювався на твоєму місці ?

Цитата

Щодо фактів стосовно спростування теорії еволюції їх дуже багато. . Можу дати посилання, які ви можете проаналізувати .
1)док.фільм "Крах теорії еволюції"
2)док.фільм "Раскрывая тайну жизни"
3)книга "Життя як воно виникло? Шляхом еволюції чи творення?" видана Свідками Єгови. В цій книзі міститься багато посилань на наукові джерела, які теж можна перевірити.
Щодо вище наведених вчених, то Луі Пастер експериментально спростував теорію про самозародження. Інщі вчені брали участь в розробці теорії "розумного задуму" ,яка була запропонована для викладання в школах США.
Щодо самої теорії Дарвіна, вона була запропонована тоді,коли були обмежені знання про складність клітини, а про ДНК взагалі ніхто не знав. Дарвін не старався пояснити появи життя і визнавав, що коли появиться щось, що не можна буде пояснити за допомогою законів еволюції то його теорія потерпить фіаско. Подальші спроби реабілітувати цю теорію за допомогою теорії мутації і т. п. теж не мали усьпіху.
Якщо в добу наукового прогресу вченим(gomek sapiens) не вдалося сконструювати щось на зразок клітини, то яка ймовірність, що за багато років це міг зробити безмозглий сліпий випадок. Крім того, все живе має не тільки матерію і енергію, але й інформацію, закладену в ДНК. Ця інформація є законом, за яким будуються всі живі організми. Чи можлива поява таких складних законів без мудрого законодавця?
Я не є делетантом в біології. Покищо мені не навели неспростовних доказів на каристь теорії еволюції.

Шось я не того. Це ти про шо ? Я жодним словом не заїкався про теорію еволюції.

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.03.2010 – 01:43

• 0

#24 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.03.2010 – 17:35

Перегляд дописуManfred (16.03.2010 09:42) писав:

Во-во, нагадали Фьодора Михайловича, що вважав страждання чи не єдиним джерелом свідомости ;)
Я не це мав на увазі. Свідомість більш багатогранна як прояв нервової діяльності.

В тему питання до адептів християнства:
Чому бог створив гельмінтів?
  • 0

#25 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.03.2010 – 21:27

Перегляд дописуГетьман (16.03.2010 17:35) писав:

Він їх не створював. Вони в нього вже були. ;)
  • 0

#26 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 22:24

Перегляд дописуГетьман (16.03.2010 18:35) писав:

Питання справді слушне. Між великою кількістю різних, корисних І ніяких робаків дуже маленька кількість, в порівнняні, тих хижих і страшних гельмінтиків. Деж вони взялися? В Буття 1 розділі говориться, що Бог творив все за родом його. Скажімо, Бог не творив білих людей окремо, чорних окремо, жовтих окремо, карликів окремо, велитнів окремо,кучерявих і недуже окремо. Скоріш, в генах заклав творець можливість до змін в межах роду. Скажімо вовк і сука можуть мати спільне потомство , а корова і кінь, скільки корову не запрагай, вона конем не стане!
Під час творення не потрібно було створювати всю ту різноманітність видів т. що ми бачемо тепер. Отже, деякі хробаки, за родом своїм звичайно, могли стати деякими гельмінтами. Чому Бог не перешкодив, видно із прикладу в статі 15, 16 абзац. Незабаром Бог усуне хвороби і їх причини Ісаї 33:24, 35:5,6...
Біблійна історія про створення дещо відрізняється від загального креаціонізму.
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 16.03.2010 – 23:06

Перегляд дописуЗЮП (16.03.2010 22:24) писав:

Питання справді слушне. Між великою кількістю різних, корисних І ніяких робаків дуже маленька кількість, в порівнняні, тих хижих і страшних гельмінтиків. Деж вони взялися? В Буття 1 розділі говориться, що Бог творив все за родом його. Скажімо, Бог не творив білих людей окремо, чорних окремо, жовтих окремо, карликів окремо, велитнів окремо,кучерявих і недуже окремо. Скоріш, в генах заклав творець можливість до змін в межах роду. Скажімо вовк і сука можуть мати спільне потомство , а корова і кінь, скільки корову не запрагай, вона конем не стане!
Під час творення не потрібно було створювати всю ту різноманітність видів т. що ми бачемо тепер. Отже, деякі хробаки, за родом своїм звичайно, могли стати деякими гельмінтами. Чому Бог не перешкодив, видно із прикладу в статі 15, 16 абзац. Незабаром Бог усуне хвороби і їх причини Ісаї 33:24, 35:5,6...
Біблійна історія про створення дещо відрізняється від загального креаціонізму.

Дурниця. По-перше, білія забороняє робити алегорії щодо божого промислу. Адже написано : "Ви Боги ?".
По-друге, будь які припущення (про глисти також) є думкою людини, але не цитата з біблії.
По-третє, Odonacer, уже відповів : вони в нього були. А оскільки єврейський божок творив по своєму образу і подобі, то відповідно....короччє, глисти на Землі - від євреїв. ;)

Повідомлення відредагував Безбожник: 16.03.2010 – 23:07

• 0

#28 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 17.03.2010 – 00:48

Перегляд дописуЗЮП (14.03.2010 18:42) писав:

Беру участь в агіт кампанії Його Царства.

для реклами э окремий відділ
  • 0

#29 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 17.03.2010 – 07:43

Перегляд дописуOdonacer (16.03.2010 21:27) писав:

Він їх не створював. Вони в нього вже були. ;)
Стопудово. )))

Глисти існують, тому що Єгова все створив у свій час, "і побачив, що добре воно". Бо Єгова милосердний і людинолюбець.
  • 0

#30 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 20:03

Перегляд дописуБезбожник (16.03.2010 01:32) писав:

Ага, ага. Дійсно, що неупереджено :

"нехай очі їх потемніють, щоб не бачили, і хребет їхній зігнеться назавжди!" (Рим. 11. 10)

Слухай, шо у вас за бог ? Його погрози-прокльони схожі на вирази баби Мотрі своїм сусідам, в будь якому селі.

А хто ж ту війну розв*язав як не твій бог, та його "бліжайшеє окруженіє" ? Все ж по його волі ? Чи мо ти, як христянин, проти, що все по його волі ? Чого б ото я обурювався на твоєму місці ?
Щодо Рим 11:10 -уважніше читай контекст.
Незнаю кого маєш на увазі під "бліжайшеє окруженіє"? Гітлер і його політичні, чи релігійні поплічники такі ж християни, як ти єврей. Християни - це учні і послідовники Ісуса Христа. Ісус вчив "любити своїх ворогів", "хто візьме меча - від меча і загине". Тож "по їхніх плодах розпізнаєте їх...".
В Біблії багато чого, про що говориться "з Його волі". мається на увазі, що Бог цьому не перешкоджав, а лише дозволив відбутися. Це не означає, що він це спричиняв, чи був в цьому зацікавлений. Як видно з прикладу, описаного в Йова 1-2:4, сатана піддав сумніву, що людина може служити Богові без вигоди, або коли зазнаватиме шкоди. Що це питання стосується всіх людей особливо видно з Йова 2:4 -"все, що хто має, віддасть він за душу свою ", подібно в Обявлення 12:10. Отже Бог допустив випробування Йова з вищенаведених причин, але хто їх спричинив? Йов довів, що служив Богу не з вигоди . Це може робити кожен - доводити, що сатана брехун. В цьому питанні є лише дві сторони ,третьої не буває. Крім того перечитайте 15, 16 абзац вищенаведеної статті.
  • 0

#31 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 18.03.2010 – 20:07

Тому що він забив на людей
  • 0

#32 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 18.03.2010 – 20:21

Перегляд дописуСамотня (18.03.2010 20:07) писав:

А ти віриш в нього?
  • 0

#33 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 18.03.2010 – 20:36

Перегляд дописуCastiel (18.03.2010 21:21) писав:

А ти віриш в нього?
Якщо чесно - не дуже ))) Можливо, тому й так багато фуйні відбувається, що його немає ))
  • 0

#34 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 19.03.2010 – 11:47

Перегляд дописуСамотня (18.03.2010 20:36) писав:

Якщо чесно - не дуже ))) Можливо, тому й так багато фуйні відбувається, що його немає ))
З цього і треба було починати. Коли нема віри - нема цілі в житті. Без цілі життя перетворюється в буденне існування, що і маємо в даному випадку.
  • 0

#35 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 19.03.2010 – 12:05

Перегляд дописуСамотня (18.03.2010 20:07) писав:

Не забив, а запив..)
  • 0

#36 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2010 – 15:33

сектанти ієговісти. . Чому бог допускає страждання. . Автор сам вже відповів. Тому, що світ під владою сатани і він всім заправляє. А бог виходе- ніхто. Він не має влади. Тоді нащо йому молитися, якщо він не може нічого змінитися. З йього випливає, що треба молитися дияволу.
бог допускає страждання , тому що від нього нічого не залежить, він не має влади і сили, йому байдуже, він сам створює страждання, бо йому це подобається, він жорстокий. Коротше бог- це зло. Чи треба людям такий бог?
  • 0

#37 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 20.03.2010 – 15:42

Перегляд дописуCastiel (19.03.2010 11:47) писав:

З цього і треба було починати. Коли нема віри - нема цілі в житті. Без цілі життя перетворюється в буденне існування, що і маємо в даному випадку.
Та ну?
Я не маю віри в бога.
Але маю головну мету в житті й ще купу не таких важливих цілей, які досягну разом з головною.
Я не вірю - я знаю, що досягну їх.
До чого тут віра в бога?
  • 0

#38 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 00:12

Перегляд дописуWTF? (20.03.2010 15:42) писав:

Та ну?
Я не маю віри в бога.
Але маю головну мету в житті й ще купу не таких важливих цілей, які досягну разом з головною.
Я не вірю - я знаю, що досягну їх.
До чого тут віра в бога?

Звичайно, кожна людина має якісь цілі і робить усе, щоб їх досягнути. Скажімо, згідно теорії еволюції ціллю життя будь-якої живої істоти є дати потомство, також проміжними цілями є здобувати харчі, якісь матеріальні блага, освіту -якщо ця істота людина... Або, як кажуть в наші місцевост,і що цілю життя є посадити дерево, виростити сина і побудувати дім. Просто в людей, які мають обгрунтовану віру в Бога, ціль життя
є більш глобальнішою. І ця глобальна ціль робить людину щасливою не на короткий час. Ось приклад царя Соломона: чоловік мав велику владу, славу , багатство (річний дохід складав 25 тон золота, на сьогоднішній час це 200000000 доларів і інші цінні метали), найвишуканіші на той час розваги, їжу, напої, 600 дружин і 400 наложниць. Чи зробило це його щасливим ? Ні, з його слів все це була "марнота і ловлення вітру". Або сучасний приклад: в одній з найбагатших країн світу США серед багатих людей найвживанішими ліками є антидепресанти. Про що це говорить? Чи про те, що вони є справді щасливими? Навіть якщо ви досягнете своїх цілей, скільки часу ви зможете отримувати радість від цього? Лише подумайте про таку ціль як вічне життя в чудових райских умовах, де не буде смерті, хвороб, старіння, воєн і інших проблем, буде вдосталь їжі і інших благословень. Ви вічно поклоняєтеся люблячому творцю, а він в свою чергу вічно піклується про вас." Ха-ха )))" скажете ви,-" це не можливо". Я і говорю. що для віри в це мають бути неабиякі підстави і вони в мене є!
  • 0

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 01:30

Перегляд дописуЗЮП (21.03.2010 00:12) писав:

Просто в людей, які мають обгрунтовану віру в Бога, ціль життя
є більш глобальнішою. І ця глобальна ціль робить людину щасливою не на короткий час.

Так, так. Особливо коли прихожани віддають у секти все, включаючи житло, то дійсно, ДЕКОГО, "обгрунтована віра" робить щасливим не на короткий час. Твоя правда.

Цитата

Ось приклад царя Соломона: чоловік мав велику владу, славу , багатство (річний дохід складав 25 тон золота, на сьогоднішній час це 200000000 доларів і інші цінні метали), найвишуканіші на той час розваги, їжу, напої, 600 дружин і 400 наложниць. Чи зробило це його щасливим ? Ні, з його слів все це була "марнота і ловлення вітру".

До відома пана, міф про неймовірні багатства жида Соломона вже давно розвіяний. Дрібний царьок жалюгідного "царства" котре налічувало кілька сіл, пафосно названими в бейблі містами. Цікаво, що в бейблі написано про голодання народу в "щасливі" роки царювання Соломона. Не менш цікаво було б дізнатись : якщо Соломону возили кораблями разні багатства з усього світу (незрозуміло по які причині), то може пан вкаже хоч один порт чи гавань куди ті кораблі приходили ? Сміхота, та й годі. От якби це все було написано про когось з російських царів, я б повірив і про "несметниє" багатства, і про міста, і про велику територію. А так...все це жиди від заздрості до нормальних царств придумали. Тьху !

Цитата

Лише подумайте про таку ціль як вічне життя в чудових райских умовах, де не буде смерті, хвороб, старіння, воєн і інших проблем, буде вдосталь їжі і інших благословень. Ви вічно поклоняєтеся люблячому творцю, а він в свою чергу вічно піклується про вас." Ха-ха )))" скажете ви,-" це не можливо". Я і говорю. що для віри в це мають бути неабиякі підстави і вони в мене є!

Це запрошення до секти в чергу за "щастям"? Її реклама ? Куди дивляться модери ? :cry:

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.03.2010 – 01:31

• 0

#40 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 21.03.2010 – 07:18

Перегляд дописуЗЮП (14.03.2010 17:42) писав:

Беру участь в агіт кампанії Його Царства.
В Матвія 24:14 ; Обявлення 1:1,3; 22:17 і ще багато місць в Біблії говорять, що в Бога завжди був канал звязку, через який він передавав інформацію людям. Щоправда, тепер багато хто заявляє, що отримує повідомлення від Бога особисто. Перевірити їхні заяви можна за допомогою Божого Слова. В статті поміщені посилання на Біблію, які ви можете проаналізувати. Чи ця стаття суперечить Біблії вцілому чи окремим місцям з неї?

Навіщо Йєгові агіткоманія і канали зв"язку? Він що не вєздєсущ і весь час потребує підтримки?

Нагадує якісь передвиборчи перегони "святошів" до влади. Вони теж в неї мають потребу...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних