Перейти до вмісту

Чому Бог допускає страждання?

Повідомлень в темі: 160

#141 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6657 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.02.2011 – 10:51

Перегляд дописуPavlo_Taiko (7.02.2011 10:43) писав:

А якже Лютеранці?
єретики
  • 0

#142 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.02.2011 – 14:19

Перегляд дописуManfred (3.02.2011 15:00) писав:

Абсолютно всі люди навколо живуть у різних світах і без жодних галюциногенів, просто ми різні, тому і світи наші різні, грім же гримить, коли у спілкуванні з'ясовується, що те, що для когось біле, для иншого — чорне. Тоді і починаються різні посилання одне одного, навішування ярликів тощо, бо хтось мусить же помилятися, а коли обидва мають рацію і просто дивляться на речі з різних боків, або називають одне й те саме різними словами?
Гарно сказано, Манфреде!
Думаю, Sergiy_K зрозумів вашу думку. але прийняти її аж ніяк не зможе, бо що ж тоді він буде робити на форумі, як не сперечатися зі всіма підряд)))
  • 0

#143 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2011 – 14:26

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.02.2011 10:51) писав:

єретики
Це з твоєї точки зору. А з точки зору Лютеранців - ні.
  • 0

#144 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 14:29

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (3.02.2011 23:10) писав:

якщо критичні - значить лукаві. якщо думаючі - значить не покаялися в гріху первородному, і не бачити їм царства божого.
Ви говорите книжними визначеннями. Але не варто забувати, що Святе Письмо писалось людиною, яка не є досконалою. Тому і воно не може як на мене претендувати наразі на досконалість. На ній відбитки суб"єктивних думок, маніпуляцій правителів та духовенства. Саме таке мислення для мене є критичним.
  • 0

#145 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.02.2011 – 14:33

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 14:19) писав:

Гарно сказано, Манфреде!
Думаю, Sergiy_K зрозумів вашу думку. але прийняти її аж ніяк не зможе, бо що ж тоді він буде робити на форумі, як не сперечатися зі всіма підряд)))

Ви вважаєте, що він сперечається?
На мій погляд він зовсім не сперечається, а тільки висловлює свій погляд, а сперечаєтесь ви. :rolleyes:
  • 0

#146 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 07.02.2011 – 14:38

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 14:29) писав:

Але не варто забувати, що Святе Письмо писалось людиною, яка не є досконалою. Тому і воно не може як на мене претендувати наразі на досконалість.
В чому полягає святість того письма (писання)? Люди багато чого пишуть, чого ви саме на це звертаєте увагу?
  • 0

#147 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.02.2011 – 14:54

Перегляд дописуOdonacer (7.02.2011 14:33) писав:

На мій погляд він зовсім не сперечається, а тільки висловлює свій погляд, а сперечаєтесь ви. :rolleyes:
Суперечка - це коли кожен висловлює свій погляд, і ці погляди не еквівалентні.
  • 0

#148 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 07.02.2011 – 15:48

Ви говорите книжними визначеннями. Але не варто забувати, що Святе Письмо писалось людиною, яка не є досконалою. Тому і воно не може як на мене претендувати наразі на досконалість. На ній відбитки суб"єктивних думок, маніпуляцій правителів та духовенства. Саме таке мислення для мене є критичним.
Тому природно піддавати сумніву істинність того, що там написано: як онтологію так і етичні настанови. Але якщо ти критично сприймаєш, то значить сама обираєш в що вірити, а в що ні. В такому разі які підстави називати Біблію письмом святим з великих літер. Такі ж підстави вірити в написане в якійсь іншій фентезійній літературі, в ельфів наприклад чи в те що чупакабра - посланець Ктулху.
  • 0

#149 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6657 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 16:23

ну так це слова атеїста.

в сучасному світі вже надзвичайно багато людей ходять в церкву але не вірять. вони не віруючі. вони забобонні.
причащатися і скептично відноститися до слів священника про плоть і кров Христову - це, як на мене, найбільше лукавство. і я цього не можу терпіти.
Лавазза_15 :rolleyes:, а ти як часто причащаєся?
  • 0

#150 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 20:55

Перегляд дописуOlexandr (7.02.2011 14:38) писав:

В чому полягає святість того письма (писання)? Люди багато чого пишуть, чого ви саме на це звертаєте увагу?
Тому що всі апелюють до Святого Письма, більшість критики в цій гілці пов"язана саме з тим, що люди висловлюючи свою думку, суперечать Біблії.

Перегляд дописуOdonacer (7.02.2011 14:33) писав:

Як скажете, адвокате Сергія_К.

Перегляд дописуSergiy_K (7.02.2011 15:48) писав:

Тому природно піддавати сумніву істинність того, що там написано: як онтологію так і етичні настанови. Але якщо ти критично сприймаєш, то значить сама обираєш в що вірити, а в що ні. В такому разі які підстави називати Біблію письмом святим з великих літер. Такі ж підстави вірити в написане в якійсь іншій фентезійній літературі, в ельфів наприклад чи в те що чупакабра - посланець Ктулху.
Якщо говорити про мене, то справді, наразі я оприділяю що не суперечить моєму здоровому глузду. Зараз для мене основне саме віра в Бога, а не в книгу. Я ще не визначилась як сприймати Біблію, тому й не берусь читати..
Але погодьтеся, що жодна книга про ельфів не справила такий величезний вплив на свідомість мільйонів людей. І в більшості випадків цей вплив є позитивний, хай які неточності і неувязки ви в ній знаходите. Тому не потрібно принижувати значення цієї Великої Книги.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.02.2011 16:23) писав:

ну так це слова атеїста.

в сучасному світі вже надзвичайно багато людей ходять в церкву але не вірять. вони не віруючі. вони забобонні.
причащатися і скептично відноститися до слів священника про плоть і кров Христову - це, як на мене, найбільше лукавство. і я цього не можу терпіти.
Лавазза_15 :happytwo:, а ти як часто причащаєся?
атеїст - це той, хто не вірить в Бога. А я в нього вірю. Я не вірю людям)
Наразі не сповідаюсь і не причащаюсь. Не розумію для чого мені посередники. Можливо, колись я зміню свою думку, але зараз маємо, що маємо.

Що ви маєте на увазі під скептичним відношенням до цього процесу?
  • 0

#151 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 21:33

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 20:55) писав:

Я ще не визначилась як сприймати Біблію, тому й не берусь читати..
Тому не потрібно принижувати значення цієї Великої Книги.
без коментарів :rolleyes:

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 14:19) писав:

Гарно сказано, Манфреде!
гарно чи ні. але підозрюю що ти не дуже зрозуміла. Ну але яка різниця що написано аби людина хороша була, да? по тому як часто ти з"їджаєш на особистості, виникає підозра, що на форумі ти дописуєш лише задля знайомства з кимось
  • 0

#152 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 22:05

Перегляд дописуSergiy_K (7.02.2011 21:33) писав:

без коментарів :rolleyes:
Там взагалі то ще щось було написано.

Перегляд дописуSergiy_K (7.02.2011 21:33) писав:

гарно чи ні. але підозрюю що ти не дуже зрозуміла. Ну але яка різниця що написано аби людина хороша була, да? по тому як часто ти з"їджаєш на особистості, виникає підозра, що на форумі ти дописуєш лише задля знайомства з кимось
З усіх особистостей я "з"їжджаю" лише на вас) Бо ви найактивніше коментуєте всі мої пости.
Не переживайте, в друзі не набиваюсь. Не звертайте уваги на мене - і я забуду про ваше існування.
  • 0

#153 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 22:14

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 22:05) писав:

Там взагалі то ще щось було написано.
чим можна знехтувати, враховуючи процитоване
  • 0

#154 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 22:35

Перегляд дописуSergiy_K (7.02.2011 22:14) писав:

чим можна знехтувати, враховуючи процитоване
Я стомилась вам роз"яснювати. Потім знов припишете мені якісь домагання. Тай з почуттям гумору у вас не все в порядку.

Повідомлення відредагував lavazza_15: 07.02.2011 – 22:44

• 0

#155 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6657 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 22:44

... наразі я оприділяю що не суперечить моєму здоровому глузду. Зараз для мене основне саме віра в Бога, а не в книгу...
...атеїст - це той, хто не вірить в Бога. А я в нього вірю. Я не вірю людям)
Наразі не сповідаюсь і не причащаюсь....
тобто ти визнаєш, що ти не християнка? ти язичниця, що не визначилася з релігією, але вважаєш що визначилася з об'єктом віри?

...
Що ви маєте на увазі під скептичним відношенням до цього процесу?
маю на увазі, що "п'єш вино, а священник каже що то кров. їсиш печиво, а священник каже що то плоть. а ти думаєш - ну нехай собі каже, то така традиція, такий ритуал, він каже бо так треба, а я слухаю бо так треба." - от якщо ти п'єш вино і їсиш печиво - то це якраз величезне лукавство, особливо гріше ще й тим що це осквернення самого основного ритуалу християнської церкви. бо віруючі християни не пють вино, не їдять печиво. вони пють кров Христа і їдять плоть Христа.
  • 0

#156 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 07.02.2011 – 23:24

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.02.2011 22:44) писав:

тобто ти визнаєш, що ти не християнка? ти язичниця, що не визначилася з релігією, але вважаєш що визначилася з об'єктом віри?
Напевно, зараз на мене посипляться гори критики, але я вважаю, що віросповідання моїх батьків має бути і моїм віросповіданням. Тому наразі позиціоную себе як християнку, яка перебуває у пошуках істини і чиї уявлення ще не є сформовані до кінця. Я не претендую на ідеал чи приклад достойного християнина. Тому прошу не вішати зараз на мене ярликів "лукавства" то "відступництва".
Для вас достойний християнин той, що у всьому слідує біблійним приписам, мені ж достатньо бачити в людині доброзичливість до оточуючих. Саме така людина як на мене пізнала Бога і добро у свому серці.
  • 0

#157 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6657 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 07:47

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 23:24) писав:

Напевно, зараз на мене посипляться гори критики, але я вважаю, що віросповідання моїх батьків має бути і моїм віросповіданням. Тому наразі позиціоную себе як християнку, яка перебуває у пошуках істини і чиї уявлення ще не є сформовані до кінця. Я не претендую на ідеал чи приклад достойного християнина. Тому прошу не вішати зараз на мене ярликів "лукавства" то "відступництва".
Для вас достойний християнин той, що у всьому слідує біблійним приписам, мені ж достатньо бачити в людині доброзичливість до оточуючих. Саме така людина як на мене пізнала Бога і добро у свому серці.
до чого тут достойний чи не достойний. ярликів вішати не буду, але одного лише хрещення виконаного не зважаючи на твоє бажання, недостатньо щоб бути християнкою. якщо ти не виконуєш самий основний обряд християнської церкви, то ти ніяк не можеш бути християнкою. на євхрастії тримається вся релігія, без євхрастії немає християнства. одне лиш згадування імені Ісуса, якого ти ніколи не бачила, не достатнє для того, щоб вважатися християнином. бо християни знають Ісуса, і мають його в собі, плоть і кров його.

до речі про біблійні принципи - євхрастії немає в біблії. але це основа християнства.
  • 0

#158 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 09:35

Тому що всі апелюють до Святого Письма, більшість критики в цій гілці пов"язана саме з тим, що люди висловлюючи свою думку, суперечать Біблії.
А що вам всі? Ви ж тут пишете, що Біблію не читаєте, її автори помиляються і все таке. То опишіть своє бачення бога.

І в більшості випадків цей вплив є позитивний, хай які неточності і неувязки ви в ній знаходите.
Чому ви так вважаєте?

Перегляд дописуlavazza_15 (7.02.2011 23:24) писав:

Тому наразі позиціоную себе як християнку, яка перебуває у пошуках істини і чиї уявлення ще не є сформовані до кінця.
Та як же ж так? Ну хоч у смерть Ісуса заради порятунку людства вірите?
  • 0

#159 lavazza_15

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 99 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 12:16

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (8.02.2011 07:47) писав:

до чого тут достойний чи не достойний. ярликів вішати не буду, але одного лише хрещення виконаного не зважаючи на твоє бажання, недостатньо щоб бути християнкою. якщо ти не виконуєш самий основний обряд християнської церкви, то ти ніяк не можеш бути християнкою. на євхрастії тримається вся релігія, без євхрастії немає християнства. одне лиш згадування імені Ісуса, якого ти ніколи не бачила, не достатнє для того, щоб вважатися християнином. бо християни знають Ісуса, і мають його в собі, плоть і кров його.

до речі про біблійні принципи - євхрастії немає в біблії. але це основа християнства.
я над цим задумаюсь.

Перегляд дописуOlexandr (8.02.2011 09:35) писав:

А що вам всі? Ви ж тут пишете, що Біблію не читаєте, її автори помиляються і все таке. То опишіть своє бачення бога.
Я вже описувала. Якщо вам так цікаво, можете поритись почитати.
  • 0

#160 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 08.02.2011 – 12:23

Перегляд дописуlavazza_15 (8.02.2011 12:16) писав:

Я вже описувала. Якщо вам так цікаво, можете поритись почитати.
Порився, немає. Є тільки про віру в бога і недовіру до книг і людей, які їх писали.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних