Перейти до вмісту

Чому Бог допускає страждання?


Повідомлень в темі: 160

#1 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 13.03.2010 – 19:29

 • 160
Чому Бог допускає страждання?
Чи Бог спричиняє страждання у світі?
Яке спірне питання було піднято в Едемському саду?
Як Бог усуне людські страждання?
ВОДНІЙ країні, де лютувала війна, під час жахливої атаки загинули тисячі жінок і дітей. Їх поховали у спільній могилі і навколо неї встановили невеликі хрести, на кожному з яких був напис: «Чому?». Часто люди ставлять таке запитання, коли відчувають сильний душевний біль. Вони з гіркотою питають: «Чому?», коли внаслідок війни, якоїсь катастрофи, хвороби або чиїхось злочинних дій помирають ні в чому не винні близькі їм люди, коли вони втрачають свою домівку чи зазнають інших великих страждань. Вони хочуть знати, чому їх спіткало таке горе.
2 Чому Бог допускає страждання? Якщо Бог Єгова всесильний, люблячий, мудрий і справедливий, то чому у світі стільки ненависті та несправедливості? Чи ви коли-небудь задумувались над цим?
3 Чи маємо ми право запитувати, чому Бог допускає страждання? Деякі люди переживають, що коли вони ставлять таке запитання, то це свідчить про брак віри або неповагу до Бога. Однак, читаючи Біблію, ви побачите, що у вірних, богобоязливих людей виникали подібні запитання. Наприклад, пророк Авакум спитав Єгову: «Для чого неправість мені Ти показуєш та позираєш на муку? А передо мною грабіж та насильство, і суперечка стається, і носиться сварка» (Авакума 1:3).
4 Чи Єгова докорив вірному пророку Авакуму за те, що той питав про таке? Ні. Натомість Бог включив щирі слова Авакума у натхнений біблійний текст. Бог також допоміг йому краще зрозуміти деякі речі і зміцнити свою віру. Єгова хоче так само допомогти і вам. Пам’ятайте, Біблія вчить, що «Він опікується вами» (1 Петра 5:7). Зло і всі ті страждання, які воно приносить, Бог ненавидить набагато більше, ніж будь-яка людина (Ісаї 55:8, 9). Чому ж тоді у світі стільки страждань?
ЧОМУ ІСНУЄ СТІЛЬКИ СТРАЖДАНЬ?
5 Люди різних релігій звертаються до своїх релігійних провідників та вчителів і запитують, чому існує стільки страждань. Часто їм відповідають, що страждання існують, бо така Божа воля, і що Бог уже давно визначив, які події мають статися, в тому числі і трагічні. Багатьом кажуть, що Божі дороги незбагненні або що Бог заподіює людям — навіть дітям — смерть, оскільки хоче мати їх біля себе в небі. Однак, як ви вже дізналися, Бог Єгова ніколи не спричиняє зла. Біблія говорить: «Бог далекий від несправедливости, і Всемогутній від кривди!» (Йова 34:10).
6 Чи ви знаєте, чому люди помилково звинувачують Бога у всіх стражданнях, що існують у світі? У багатьох випадках вони звинувачують Всемогутнього Бога, бо думають, що він є правителем цього світу. Вони не знають простої, зате важливої істини, якої вчить Біблія.
7 Біблія ясно говорить: «Ввесь світ лежить у владі лукавого» (1 Івана 5:19, УКУ). Коли ви задумаєтесь над цими словами, то чи не стає все зрозуміло? Цей світ віддзеркалює особистість невидимого духовного створіння, яке «зводить усесвіт» (Об’явлення 12:9). Сатана є ненависний, підступний і жорстокий. Тому й світ, що перебуває під його впливом, сповнений ненависті, підступності і жорстокості. Це одна з причин того, чому існує стільки страждань.
8 Друга причина існування стількох страждань полягає в тому, що після бунту в Едемському саду людство стало недосконалим і грішним,— це ми обговорювали в 3-му розділі. Грішні люди схильні боротись за владу, і це призводить до війн, гноблення і страждань (Екклезіяста 4:1; 8:9). Третя причина страждань — це «час і випадок» (Екклезіяста 9:11, Москаленко). У світі, яким не править Єгова, люди можуть страждати через те, що опиняються в невідповідному місці у невідповідний час.
9 Нас потішає думка про те, що Бог не спричиняє страждань. Він не відповідальний за війни, злочини, гноблення чи навіть стихійні лиха, які приносять людям страждання. І все ж нам треба з’ясувати, чому Єгова допускає страждання? Якщо він Всемогутній, то він має силу припинити їх. Чому ж тоді він не зробить цього? У люблячого Бога, якого ми пізнали, повинна бути на це вагома підстава (1 Івана 4:8).
ПІДНЯТО ВАЖЛИВЕ СПІРНЕ ПИТАННЯ
10 Щоб зрозуміти, чому Бог допускає страждання, нам потрібно перенестися думками у той час, коли страждання лише почались. Коли Сатана схилив Адама і Єву не послухатись Єгову, було піднято важливе питання. Сатана не піддавав сумніву силу Єгови. Сатана знає, що сила Єгови безмежна. Натомість Сатана поставив під сумнів Боже право володарювати. Назвавши Бога обманщиком, який приховує від своїх підданих щось добре, Сатана таким чином висунув обвинувачення, що Єгова — поганий правитель (Буття 3:2—5). Сатана натякав, що людям буде краще без Божого правління. Це був напад на суверенітет Єгови, його право володарювати.
11 Адам і Єва збунтувались проти Єгови. По суті, вони сказали: «Нам не потрібно, щоб Єгова був нашим Правителем. Ми самі можемо визначати, що правильне, а що неправильне». Як Єгова мав вирішити це спірне питання? Як він мав пояснити всім розумним створінням, що бунтарі помилялись і що його спосіб дій справді найкращий? Хтось може казати, що Бог мав просто знищити бунтарів і почати все знову. Але Єгова проголосив намір наповнити землю нащадками Адама і Єви, він хотів, щоб вони жили в земному раю (Буття 1:28). Єгова завжди виконує свої наміри (Ісаї 55:10, 11). Крім того, якби він просто знищив бунтарів в Едемі, то це не дало б відповіді на питання стосовно права Єгови володарювати.
12 Розгляньмо приклад. Уявіть собі, що вчитель пояснює учням, як розв’язати складну задачу. Один розумний, однак бунтівливий учень заявляє, що вчитель розв’язує задачу неправильно. Натякаючи, що вчитель не знає своєї справи, цей бунтар стверджує, що знає набагато кращий спосіб розв’язати цю задачу. Деякі учні вважають, що він правий, і теж починають бунтувати. Що має робити вчитель? Якщо він вижене бунтарів з класу, то як це вплине на інших учнів? Чи не будуть вони думати, що їхній однокласник і ті, хто приєднався до нього, праві? Всі учні в класі можуть втратити повагу до вчителя, вважаючи, що він боїться виявитись неправим. Але припустімо, що вчитель дозволяє бунтарю, щоб той показав класові, як він розв’язуватиме задачу.
13 Єгова зробив щось подібне, як цей вчитель. Пригадайте, що справа стосувалась не лише бунтарів в Едемі. За цим спостерігали мільйони ангелів (Йова 38:7; Даниїла 7:10). Те, як Єгова поведеться з бунтарями, дуже вплине на всіх ангелів і зрештою на всі розумні створіння. Тож що зробив Єгова? Він дозволив Сатані показати, як він правитиме людством. Крім того, Бог дозволив, щоб люди самі керували собою під проводом Сатани.
14 Вчитель у нашому прикладі знає, що бунтар і учні, які стали на його сторону, неправі. Але він знає теж, що, коли дати їм можливість довести свою правоту, це піде на користь цілому класові. Коли в бунтарів нічого не вийде, усі щирі учні побачать, що лише вчитель по праву може надавати керівництво у класі. Якщо в майбутньому вчитель виганятиме з класу бунтарів, учні розумітимуть, чому він це робить. Подібно Єгова знає, що всім щиросердим людям і ангелам піде на користь, коли вони побачать, що у Сатани і тих, хто збунтувався разом з ним, нічого не вийшло і що люди не можуть керувати собою. Так само як Єремія в давнину, вони засвоять одну важливу істину: «Знаю, Господи, я, що не в волі людини дороги її, не в силі людини, коли вона ходить, кермувати своїм кроком» (Єремії 10:23).
ЧОМУ ТАК ДОВГО?
15 Чому ж Єгова дозволив, щоб страждання продовжувалось так довго? І чому він не відвертає лиха? Що ж, повернімося до нашого прикладу і подивімось, яких двох речей вчитель не робив. По-перше, він не перешкоджав учню-бунтарю представляти свої доводи. По-друге, вчитель не допомагав бунтарю доводити свою правоту. Подібно подивімось, яких двох речей вирішив не робити Єгова. По-перше, він не перешкоджав Сатані і тим, хто на його стороні, доводити, що вони праві,— а для цього був необхідний час. За тисячі років людської історії людство змогло випробувати всі можливі форми самоврядування — різні людські уряди. Людство зробило певний поступ у науці та інших галузях, але при цьому як ніколи поширились несправедливість, бідність, злочинність та війни. Уже видно, що людське правління зазнало невдачі.
16 По-друге, Єгова не допомагав Сатані правити цим світом. Якби Бог, скажімо, відвертав жахливі злочини, чи він таким чином не підтримував би бунтарів? Чи не спонукував би Бог людей думати, що насправді люди можуть керувати собою без згубних наслідків? Якби Єгова так діяв, він би став причетний до неправди. Однак «неможливо, щоб Бог казав неправду» (Євреїв 6:18, Хом.).
17 А що сказати про всю шкоду, якої заподіяно протягом довгого бунту проти Бога? Нам слід пам’ятати, що Єгова всемогутній. Тож він може усунути й усуне людські страждання. Як ми вже дізналися, люди більше не будуть нищити нашу планету, натомість земля перетвориться в Рай. Наслідки гріха будуть усунені через віру в Ісусову викупну жертву, а наслідки смерті ліквідуються завдяки воскресінню. Таким чином Бог буде послуговуватись Ісусом, «щоб знищити справи диявола» (1 Івана 3:8). Усе це Єгова здійснить у належний час. Ми можемо радіти, що Бог не почав діяти раніше, адже завдяки його терпеливості ми отримали можливість пізнати правду і служити йому (2 Петра 3:9, 10). А тим часом Бог пильно шукає щирих поклонників і допомагає їм зносити будь-які страждання, яких вони зазнають у цьому неспокійному світі (Івана 4:23; 1 Коринтян 10:13).
18 Але хтось, можливо, думає: «Хіба не міг Бог відвернути усі ці страждання, створивши Адама і Єву так, щоб вони не могли збунтуватися?» Щоб відповісти на це запитання, треба пригадати, який дорогоцінний дар дав вам Єгова.
ЯК ВИ БУДЕТЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДАР, ЯКИЙ ДАВ ВАМ БОГ?
19 Люди були створені із свободою волі. Чи усвідомлюєте ви цінність цього дару? Бог створив незліченну кількість тварин, і у великій мірі ними керує інстинкт (Приповістей 30:24, НС ). Людина створила роботів, які можна запрограмувати, щоб вони виконували будь-яку команду. Чи були б ми щасливі, якби Бог створив нас такими? Ні, ми радіємо, що маємо свободу і можемо самі вибирати, якими нам бути, який спосіб життя вести, з ким дружити тощо. Нам подобається мати певну міру свободи, і Бог хоче, щоб ми її мали.
20 Єгова не хоче, щоб йому служили з примусу (2 Коринтян 9:7). Подумайте самі: що більше сподобалося б батькам — якби дитина казала: «Я тебе люблю», бо хтось попросив її це сказати, чи якби вона сама сказала це від серця? Тож подумайте, як ви будете використовувати свободу волі, яку дав вам Єгова? Сатана, Адам і Єва використали свою свободу волі якнайгірше. Вони відкинули Бога Єгову. А що будете робити ви?
21 У вас є можливість якнайліпше використати чудовий дар свободи волі. Ви можете приєднатись до мільйонів тих, які вже стали на сторону Єгови. Вони приносять Богові радість, бо своїми вчинками доводять, що Сатана — брехун і що він зазнав цілковитої невдачі як правитель (Приповістей 27:11). Ви теж можете робити це, вибравши правильний спосіб життя.

#2 Гетьман

  I am forsaken (c) Sylvanas

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2480 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Leopolis novus

Відправлено 13.03.2010 – 19:33

Ібо такою стала фізіологія людини у процесі еволюції. Відсутність страждань - відсутність сигналів про невдалу ситуацію навколо, що не сприяє виживанню.
 • 0

#3 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 13.03.2010 – 19:49

Писав би ти свої агітації в тему "релігійне навязування". було б прикольно.
Вважаю що окремої теми це не заслуговує. Хіба що аби ти тему назвав "секта *****", тоді хай би була окрема тема.
 • 0

#4 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

  Т Чарівне Гімно 2009

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3018 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:мами

Відправлено 14.03.2010 – 00:19

Бога нема вдома. Будь-ласка, залиште своє повідомлення в церкві. Дякую за розуміння.
 • 0

#5 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 14.03.2010 – 09:49

Перегляд дописуЗЮП (13.03.2010 19:29) писав:

Чому Бог допускає страждання?
Чи Бог спричиняє страждання у світі?
Яке спірне питання було піднято в Едемському саду?
Як Бог усуне людські страждання?

А Ви працюєте в секретаріяті, чи в адміністрації Єгови?
Напишіть будь ласка, це дуже важливо.
 • 0

#6 пастух

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1990 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 14.03.2010 – 10:02

Перегляд дописуЗЮП (13.03.2010 19:29) писав:

Те, як Єгова поведеться з бунтарями, дуже вплине на всіх ангелів і зрештою на всі розумні створіння. Тож що зробив Єгова? Він дозволив Сатані показати, як він правитиме людством. Крім того, Бог дозволив, щоб люди самі керували собою під проводом Сатани... Ви теж можете робити це, вибравши правильний спосіб життя.
Для кожного, хто рузуміє, що таке обєктивні закони природи є очевидним факт, якщо ми, в нашій діяльності розуміючи
те, що ми робимо, максимально будемо враховувати те на що ми не маємо впливу, то ми добємося максимального впливу
на те, що нам під силу. Коли ж більшість сама створює обєктивний фундамент своїх страждань, не вникаючи в суть своїх
вчинків а пізніше свою безвідповідальність починає прикривати якимось злими духами...хоче щоб пожаліли за страждання. А ви краще вникайте в ті фізичні та хімічні процеси які відбуваються у вас під носом кожного дня. Проконтролюйте за тим, наскільки люди з якими ви живете вникають в суть цих процесів. А будь які страждання, які
виникають у вас і вашого оточення перетворюйте в наочний урок того, як подібного не допустити наступний раз...
 • 0

#7 Буря

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 285 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Херсон

Відправлено 14.03.2010 – 14:22

Тому що Бог нас любить :yes:
 • 0

#8 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 14.03.2010 – 14:38

Перегляд дописуБуря (14.03.2010 14:22) писав:

Тому що Бог нас любить :happytwo:

Та більшеж нікому... :yes:
 • 0

#9 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.03.2010 – 16:03

Перегляд дописуЗЮП (13.03.2010 19:29) писав:

Чому Бог допускає страждання?
Чи Бог спричиняє страждання у світі?
Яке спірне питання було піднято в Едемському саду?
Як Бог усуне людські страждання?

Н-да. Давненько тут не було відвертих секстантських агітаційних штучок. Дешевих. До речі, ці штучки сформульовані так, що навіть заперечують багато положень бейбли. На що тіко не йдуть "віруючі" бізнесмени від христянства, аби одурити капловухих. Аби хоч якось реанімувати здихаючу віру. Ви схожі на комуністів. Втім, ви ними і є.
Ну, наприклад : "Чому Бог допускає страждання?", пише (вірніше, переписує) "автор" теми. А того пан переписувач і не знає, що згідно з вашої бейбли ваш єгова нічого не допускає, тому що - створює. Він є творець, по вашій бейблі. Йому все відомо наперед, бо він предвічний, як каже бейбла. Таким чином, єгова все створює знаючи наслідки. Шо вам, христянам, ще не ясно ?
Або, шо це за дурниця : "Яке спірне питання було піднято в Едемському саду?". Та одне-однісіньке. Ваш єгова пересрав від тОго, що людина може жити вічно. Оце і все спірне питання.
Або ось цей "шедевр" : "Чи Бог спричиняє страждання у світі?". А хто ж іще, цікаво знати ? Хто сотворив УСЕ, той і спричинив УСЕ. Адже, згідно вашої бейбли, ваш адонай є першопричина всього сущого.
Ну і нарешті : "Як Бог усуне людські страждання?". А ніяк. Бо єгова і страждання - "блізнєци братья". Страждання - це його хліб. Не даремно ж вам, христянам, придумали гріх і начепили його на ваші вуха.
Висновок - ваш саваоф ніякий не бог. Самозванець, який опинився в потрібному місці і потрібний час. Шо він, шо вигаданий вами ж чорт - одне і те ж. А тому, майбутнє вашого "бога" не солоденьке. Пізно, чи рано, ми йому роги обламаєм і хвоста відкрутим за допомогою Істинних, Рідних Богів. З чим тебе і вітаю.
 • 0

#10 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 14.03.2010 – 17:42

Перегляд дописуOdonacer (14.03.2010 10:49) писав:

А Ви працюєте в секретаріяті, чи в адміністрації Єгови?
Напишіть будь ласка, це дуже важливо.
Беру участь в агіт кампанії Його Царства.
В Матвія 24:14 ; Обявлення 1:1,3; 22:17 і ще багато місць в Біблії говорять, що в Бога завжди був канал звязку, через який він передавав інформацію людям. Щоправда, тепер багато хто заявляє, що отримує повідомлення від Бога особисто. Перевірити їхні заяви можна за допомогою Божого Слова. В статті поміщені посилання на Біблію, які ви можете проаналізувати. Чи ця стаття суперечить Біблії вцілому чи окремим місцям з неї?

Перегляд дописуГетьман (13.03.2010 20:33) писав:

я, які дійсно все знають
Дивно, що така освідчена людина не знає, що теорію еволюції давно спростовано такими вченими як доктор біології Пол Нельсон, біохімік Майкл Біхі, біолог еволюціоніст Дім Кенйон, молекулярний біолог Джед Макоско, доктор природничих наук Стів Майер, молекулярний біолог Скот Мінніх, Луі Пастер і ін.

Поважаю думку кожного. Але на хвильософію, словоблудія, анікдоти і коментарі злюків відповідати не буду.
 • 0

#11 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6914 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.03.2010 – 18:00

Перегляд дописуЗЮП (14.03.2010 17:42) писав:

Беру участь в агіт кампанії Його Царства. ...
Так скажи конкретно, як називається ця секта, її реквізити, адреси, контакти...
ну щоб реклама була нормально, а не щось таке.
 • 0

#12 Odonacer

  Старійшина

 • На перевірці
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1228 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:В Родині

Відправлено 14.03.2010 – 19:35

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (14.03.2010 18:00) писав:

Так скажи конкретно, як називається ця секта, її реквізити, адреси, контакти...
ну щоб реклама була нормально, а не щось таке.

Ви що не знаєте? Цеж ті свідкі, що на сторожовій вежі сидять.

Їхнє царство зараз головний конкурент ортодоксальних царств.

Що не кажи, а всеж приємно, коли вони один одного жеруть. :yes:
 • 0

#13 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.03.2010 – 20:21

Перегляд дописуЗЮП (14.03.2010 17:42) писав:

Беру участь в агіт кампанії Його Царства.
В Матвія 24:14 ; Обявлення 1:1,3; 22:17 і ще багато місць в Біблії говорять, що в Бога завжди був канал звязку, через який він передавав інформацію людям. Щоправда, тепер багато хто заявляє, що отримує повідомлення від Бога особисто. Перевірити їхні заяви можна за допомогою Божого Слова. В статті поміщені посилання на Біблію, які ви можете проаналізувати. Чи ця стаття суперечить Біблії вцілому чи окремим місцям з неї?

Його Царства, це чийого ? Якщо ти в своїй "агіткомпанії" є ЩОСЬ, то прекрасно знаєш, що ваш час закінчується. Разом з вашим єговою. А якщо ти просто "агітатор", то тобі не дано знати взагалі ніфіга. Так просто, "мальчік на побєгушках".

Цитата

Дивно, що така освідчена людина не знає, що теорію еволюції давно спростовано такими вченими як доктор біології Пол Нельсон, біохімік Майкл Біхі, біолог еволюціоніст Дім Кенйон, молекулярний біолог Джед Макоско, доктор природничих наук Стів Майер, молекулярний біолог Скот Мінніх, Луі Пастер і ін.

За хороші бабки та за соціальний статус, будь хто не маючий честі напише що завгодно. Це відомо ще з минулих віків, шановний, і не є новиною. Ви завжди шукали "науковців" які НІБИ ТО щось там спростовували. Дешевий і давно відомий номер. До речі, всі перераховані тобою персонажі є (яка " загадкова новина" !) євреї.

Цитата

Поважаю думку кожного. Але на хвильософію, словоблудія, анікдоти і коментарі злюків відповідати не буду.

Знаємо ми вашу "повагу". Це, коли все по вашому. Ото і вся повага. Вашому єгові - капєц. Тому твої ідеологи і заворушились як павуки в банці. Нічого у вас не вийде. Це все рівно, що змінити курс Сонця у космосі. А таке завдання єгові не під силу. Істинні Боги завжди повертаються до своїх творінь. Повертаються в наших генах. В нашій крові. А ви думали як ? Висмоктувати людей і далі ?

http://www.bibliotecapleyades.net/sumer_an...tiles17.htm#top ,
 • 0

#14 Добронрав

  Місцевий

 • Заблоковані
 • PipPipPipPipPipPip
 • 253 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Одеса

Відправлено 14.03.2010 – 20:45

Перегляд дописуЗЮП (14.03.2010 17:42) писав:

Беру участь в агіт кампанії Його Царства.
В Матвія 24:14 ; Обявлення 1:1,3; 22:17 і ще багато місць в Біблії говорять, що в Бога завжди був канал звязку, через який він передавав інформацію людям. Щоправда, тепер багато хто заявляє, що отримує повідомлення від Бога особисто. Перевірити їхні заяви можна за допомогою Божого Слова. В статті поміщені посилання на Біблію, які ви можете проаналізувати. Чи ця стаття суперечить Біблії вцілому чи окремим місцям з неї?

Цитата

2. Пости з веденням діалогу в хамській манері, намаганням поставити якомусь учасникові "діагноз" або визначенням його розумового рівня :yes: відразу будуть видалятись із занесенням автору покарання.

Промовчу, бо суворо дотримуюсь правил п.2 :happytwo:

Повідомлення відредагував Добронрав: 14.03.2010 – 20:47

 • 0

#15 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.03.2010 – 19:17

[quote name='Безбожник' date='14.03.2010 21:21' post='583210']
Чому ти такий злий? Напевно в Біблії читав Псалом 36(37):10,11 або Обявлення 12:12.
Щодо кінця Свідкам Єгови - то це хотіли зробити Гітлер, Сталін і де вони? Чи вони випадково не є твоїми кумирами?
Щодо еволюції і євреїв - то для мене немає значення національність вчених , більш важливо аргументи і факти, ,які вони наводят.
Я не фанатик ,якщо наведеш неспростовні факти - погоджуся. Якщо нема таких, то буде як у пісні "Собаки гавкають, а караван іде"
 • 0

#16 Безбожник

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2624 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.03.2010 – 19:59

Перегляд дописуЗЮП (15.03.2010 19:17) писав:

Чому ти такий злий? Напевно в Біблії читав Псалом 36(37):10,11 або Обявлення 12:12.
Щодо кінця Свідкам Єгови - то це хотіли зробити Гітлер, Сталін і де вони? Чи вони випадково не є твоїми кумирами?
Щодо еволюції і євреїв - то для мене немає значення національність вчених , більш важливо аргументи і факти, ,які вони наводят.
Я не фанатик ,якщо наведеш неспростовні факти - погоджуся. Якщо нема таких, то буде як у пісні "Собаки гавкають, а караван іде"

Пан переоцінює себе та своїх соратників по секті. Тому що написавши фразу: "вашому єгові капєц" я мав на увазі сАме його - єгову. Або адонай, або елохім, або саваоф. Яка різниця ?
Тепер щодо кумирства. Нагадаю панові (якщо він дійсно член секти свідків єгови) що сАме ваша організаія (як і баптисти) в часи другої світової залюбки підтримала пана Гітлєра. Най пан серйозно ознайомиться з історієї своєї секти.
Для мене ж, немає людей котрих я ненавиджу. Незалежно від їх віросповідання. Для мене є ненависний мною "бог" самозванець від юдеїв. Так що пан даремно "перенацілив" моє обурення єговою, на свою секту. Ви мені по барабану, відверто кажучи. Не ви, рядові прихожани, робите погоду.
Щодо ненависті як такої то скажу, кращого зразка людиноненависництва як юдейський божок, (згідно біблії) і не знайти. Так сАмо як і кращого расиста. Твій інтерес щодо злості і розподілу по національності на мою адресу - мимо

"Він же сказав у відповідь : Я посланий тільки до овець дому Ізраіля". Вона ж, підійшоши вклонилась йому і сказала : "Господи, допоможи мені!". Він же сказав у відповідь : " Не добре взяти хліб у дітей і кинути собакам". (Матв. 15. 24-26.)

Як бачиш, людиноненависництво та вказане тобо "значення по національності" є не тільки в Іоана 12.12.
З чим пана і вітаю. :yes:

ПС. Ану мо, шановний, які там ше аргумєнти і хвакти наводять твої еволюцінуючі євреї ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 15.03.2010 – 20:07

 • 0

#17 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.03.2010 – 20:38

Перегляд дописуБезбожник (14.03.2010 21:21) писав:

Істинні Боги завжди повертаються до своїх творінь[/b].
http://www.bibliotecapleyades.net/sumer_an...tiles17.htm#top ,
Ваші боги це ті про які написано Псалом 113:12-15?
 • 0

#18 d^.^b

  убухана скотина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1206 повідомлень
 • Місто:ілюзії

Відправлено 15.03.2010 – 21:13

от подались би ви всі у буддизмь – та й не було б суперечок тут зароз про бога, та про те, що його нема )))))

Повідомлення відредагував d^.^b: 15.03.2010 – 21:13

 • 0

#19 ЗЮП

  Місцевий

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPip
 • 222 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.03.2010 – 22:03

Перегляд дописуБезбожник (15.03.2010 20:59) писав:

підтримала пана Гітлєра.

Як бачиш, людиноненависництво та вказане тобо "значення по національності" є не тільки в Іоана 12.12.

ПС. Ану мо, шановний, які там ше аргумєнти і хвакти наводять твої еволюцінуючі євреї ?

Перегляд дописуБезбожник (14.03.2010 21:21) писав:

Істинні Боги завжди повертаються до своїх творінь[/b].
http://www.bibliotecapleyades.net/sumer_an...tiles17.htm#top ,

Ага, тепер розумію причину вашого обурення, яке викликане нерозумінням Біблії, яка є дещо складнішою, ніж ви собі уявляєте. Про те чому Ісус так сказав і чому Бог деякий час мав особливі стосунки з євреями ми поговорим пізніше.
Ісус зціляв не тільки євреїв. В Дії 10:34,35 говориться, що Бог неупереджений до інших народів .
Щодо співпраці Свідків з Гітлером можливоиво тобі відомо, що в нациських концтаборах кожна група вязнів мала особливі нашивки. Скажімо євреї мали восьмикутну зіркі... Поцікався, кому належала нашивка "фіолетовий трикутник"?
Щодо фактів стосовно спростування теорії еволюції їх дуже багато. . Можу дати посилання, які ви можете проаналізувати .
1)док.фільм "Крах теорії еволюції"
2)док.фільм "Раскрывая тайну жизни"
3)книга "Життя як воно виникло? Шляхом еволюції чи творення?" видана Свідками Єгови. В цій книзі міститься багато посилань на наукові джерела, які теж можна перевірити.
Щодо вище наведених вчених, то Луі Пастер експериментально спростував теорію про самозародження. Інщі вчені брали участь в розробці теорії "розумного задуму" ,яка була запропонована для викладання в школах США.
Щодо самої теорії Дарвіна, вона була запропонована тоді,коли були обмежені знання про складність клітини, а про ДНК взагалі ніхто не знав. Дарвін не старався пояснити появи життя і визнавав, що коли появиться щось, що не можна буде пояснити за допомогою законів еволюції то його теорія потерпить фіаско. Подальші спроби реабілітувати цю теорію за допомогою теорії мутації і т. п. теж не мали усьпіху.
Якщо в добу наукового прогресу вченим(gomek sapiens) не вдалося сконструювати щось на зразок клітини, то яка ймовірність, що за багато років це міг зробити безмозглий сліпий випадок. Крім того, все живе має не тільки матерію і енергію, але й інформацію, закладену в ДНК. Ця інформація є законом, за яким будуються всі живі організми. Чи можлива поява таких складних законів без мудрого законодавця?
Я не є делетантом в біології. Покищо мені не навели неспростовних доказів на каристь теорії еволюції.
 • 0

#20 Teo

  бовдур, булька, кулька, круть!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2841 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 15.03.2010 – 22:18

Всє в адекватє?
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних