Перейти до вмісту

Благодійність

Повідомлень в темі: 40

#21 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 13:54

Перегляд дописуОлеська (13.03.2010 11:42) писав:

Благодійність має бути нормою життя для нормальної людини. Хоча б навіть з егоїстичних міркувань: ти комусь поміг, може колись, коли в тебе буде скрута, сподіватимешся на чиюсь допомогу. Для мене то стан душі - якщо не допоможу, то не можу заспокоїтись.
Предмет розмови не визначений. Ви кажете благодійність і розумієте щось одне, хтось инший під цим розуміє щось инше. Як на мене модна обговорювати якийсь конкретний вчинок. А відтак благодійність не добра не погана, а залежить від учинку. А сама ідея вся благодійність - добре є поганою, бо не рохрізняє. От я вважаю хорошим вчинком допомогти україномовній людині. А коцопорлюзі - дулю.

Щще треба подумати хто і з якою метою видресерував лдей на благодійність. І які наслідки має ця благодійність.
  • 0

#22 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 13.03.2010 – 16:09

Перегляд дописуОлеська (13.03.2010 11:42) писав:

Так, некоректно перечисляти. А триндіти, яке одне з другим добре коректно? Я тему спецом створила, аби послухати вас усіх. А перечислила власне лише, щоби не дорікали, що, мовляв, створила, а сама про себе ніц не каже.

Благодійність має бути нормою життя для нормальної людини. Хоча б навіть з егоїстичних міркувань: ти комусь поміг, може колись, коли в тебе буде скрута, сподіватимешся на чиюсь допомогу. Для мене то стан душі - якщо не допоможу, то не можу заспокоїтись.

Навпаки: щоби не бути покусаною.
Все, що робиться від щирої душі і безкорисно - це благодійництво.

Ну послухай.Чому не згадати пісеньку з мультфільма зі словами:" Собака бывает кусачей только от жизни собачей....".Це я до того,що деяким людям потрібно замість того, щоб дурню всяку писати,піти на кухню лишній раз заглянути-може буде що тій собаці винести поїсти,не думаю що з кістками їсте і нічого з їди в унітаз не виливаєте......У нас в дворі багато собак,і великих,і малих-нікого не кусають.А кого будуть кусати,якщо діти їх годують?

Згідна з тобою повністю,благодійність має бути нормою життя.Тому мені було важко написати про конкретні випадки.Стараюсь допомагати людям і отримую задоволення,коли бачу хоч трошки щастя в їх очах.Відчуваю себе потрібною.
  • 0

#23 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 13.03.2010 – 20:17

Перегляд дописуspanky (13.03.2010 16:09) писав:

Відчуваю себе потрібною.
Стан душі, стан душі... звичайний егоїзм.
  • 0

#24 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 22:58

Перегляд дописуzav (13.03.2010 20:17) писав:

Стан душі, стан душі... звичайний егоїзм.

Сумніваюсь в тому,що егоїст буде думати ще про когось,окрім себе.Чи я щось неправильно розумію?
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 23:49

Перегляд дописуspanky (13.03.2010 22:58) писав:

Сумніваюсь в тому,що егоїст буде думати ще про когось,окрім себе.Чи я щось неправильно розумію?
Правильно. Тільки чомусь забуваєте, що ви й робите це для себе любою - аби відчувати себе потрібною. Вам жме відчуття вашої потреби іншим.
Це є неусвідомлений егоїзм, що страшніше усвідомленого, ібо усвідомлений - суть підконтрольний.
  • 0

#26 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 01:40

Перегляд дописуzav (13.03.2010 23:49) писав:

Правильно. Тільки чомусь забуваєте, що ви й робите це для себе любою - аби відчувати себе потрібною. Вам жме відчуття вашої потреби іншим.
Це є неусвідомлений егоїзм, що страшніше усвідомленого, ібо усвідомлений - суть підконтрольний.

Невже ніхто крім мене не відчував гордість за себе,коли зробиш якесь добре діло? При чому тут егоїзм?
  • 0

#27 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 05:40

є така істина - що про добрі діла не розповідають. Зробив якусь благу справу - і забуть. Коли починаєш про це говорити і нахвалятися - то вже є благе діяння з корисливою метою. От і все. Тому більшість не бажає говорити про це.
  • 0

#28 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 08:59

Перегляд дописуAmili (14.03.2010 05:40) писав:

є така істина - що про добрі діла не розповідають. Зробив якусь благу справу - і забуть. Коли починаєш про це говорити і нахвалятися - то вже є благе діяння з корисливою метою. От і все. Тому більшість не бажає говорити про це.

От і я кажу-це не привід для вихваляння.
  • 0

#29 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 14.03.2010 – 10:02

Моя благодійність заключалася у тому, що 3 роки я присвятила юридичній клініці "Про Боно", яка знаходиться при нашому університеті де ми абсолютно безкоштовно надаємо юридичну допомогу людям. Стосовно якихось грошових вкладень, то поки що вони мінімальні, втім думаю з появою самостійного заробітку можна буде трохи виправити ситуацію.
П.С.Щось у цій темі не помітно активності головних "людинолюбів" форуму, що бризкають слюною у корчах філантропії в інших темах...
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 12:54

Перегляд дописуspanky (14.03.2010 01:40) писав:

Невже ніхто крім мене не відчував гордість за себе,коли зробиш якесь добре діло? При чому тут егоїзм?
Гордість - лише наслідок егоїзму.
  • 0

#31 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.03.2010 – 13:13

Перегляд дописуzav (13.03.2010 12:37) писав:

Ну, я ж кажу: натомість збільшивши ймовірність решти людей бути покусаними вашими пригодованими песиками.
Ну, я особисто вбивати собак не збираюсь - на то є відповідні служби. Можу хіба якщо мене покусає - приб"ю не задумуючись.

Із цим треба до псіхольоха. Бо буде так: http://denis-burkhae...com/116654.html
Тоді психологи працювали б лише на самотніх людей.

А, ну, то я працював півроку благодійно на користь держави.
І ще тут медіярую благодійно. Особливо блокую від щирого серця й зі спокійною душею, так.
Уласне, й пишу теж суто благодійно - узагалі благодійно роздаю поради, що їх не питали, бґґ.
О, так, забула ще додати модерацію.)))

Перегляд дописуМуляж Добра (13.03.2010 13:54) писав:

Предмет розмови не визначений. Ви кажете благодійність і розумієте щось одне, хтось инший під цим розуміє щось инше.
http://uk.wikipedia....i/Благодійність

Перегляд дописуspanky (13.03.2010 16:09) писав:

Ну послухай.Чому не згадати пісеньку з мультфільма зі словами:" Собака бывает кусачей только от жизни собачей....".Це я до того,що деяким людям потрібно замість того, щоб дурню всяку писати,піти на кухню лишній раз заглянути-може буде що тій собаці винести поїсти,не думаю що з кістками їсте і нічого з їди в унітаз не виливаєте......У нас в дворі багато собак,і великих,і малих-нікого не кусають.А кого будуть кусати,якщо діти їх годують?
Сусідський хлопчик підгодовував суку, так вона ж його і покусала. І, що найприкольніше, батьки цього хлопчика і далі ту собаку годують...

Перегляд дописуAmili (14.03.2010 05:40) писав:

Наша пісня гарна й нова. Прочитай спочатку, для чого я створила ту тему.
Мені просто подобаються люди - можна до безконечності кричати, який я добрий і класний і всім помагаю, а коли запитати конкретно, - починається злив про істини.
  • 0

#32 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 19:44

Перегляд дописуОлеська (14.03.2010 13:13) писав:

Сусідський хлопчик підгодовував суку, так вона ж його і покусала. І, що найприкольніше, батьки цього хлопчика і далі ту собаку годують..

Якщо і далі годують після укусу,значить знають,хто винний в тому,що собака накинулась на годувальника.Любите ви собак чи ні,але маєте знати,що мають бути вагомі причини для нападу собаки на годувальника,а ще й дворової собаки,яка знає що таке голод.Це за вийнятком сказу-тоді собака неконтрольована.
  • 0

#33 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 20:16

Перегляд дописуzav (14.03.2010 12:54) писав:

Гордість - лише наслідок егоїзму.

Правильно, Заве, погано бути егоїстом. Навіщо людям допомагати?... Дивись,чого захотіли, ще допомагай їм.....Краще бути людинолюбом і думати тільки про себе....
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 20:16

Перегляд дописуspanky (14.03.2010 19:44) писав:

Якщо і далі годують після укусу,значить знають,хто винний в тому,що собака накинулась на годувальника.Любите ви собак чи ні,але маєте знати,що мають бути вагомі причини для нападу собаки на годувальника,а ще й дворової собаки,яка знає що таке голод.Це за вийнятком сказу-тоді собака неконтрольована.
Знаю таку істину (переконалась не раз в тому): Ніколи не можна повністю довіряти другу, начальнику та собаці.
П.С. Собак я люблю - це так, між іншим.
  • 0

#35 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 22:06

погоджуюсь з Amili - колись навіть у читанці був такий вірш, основна думка якого була така - зробив добру справу - забудь, хтось тобі допоміг у біді - пам"ятай довіку.
Як на мене, благодійність - це така штука, про яку говорять від імені третьої особи
коли присутній займенник "Я" + благодійність - це,як мінімум, нескромність, і,як правило, марнославство.
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.03.2010 – 22:08

Перегляд дописувеснянка (14.03.2010 22:06) писав:

погоджуюсь з Amili - колись навіть у читанці був такий вірш, основна думка якого була така - зробив добру справу - забудь, хтось тобі допоміг у біді - пам"ятай довіку.
Як на мене, благодійність - це така штука, про яку говорять від імені третьої особи
коли присутній займенник "Я" + благодійність - це,як мінімум, нескромність, і,як правило, марнославство.
А ще інвестиція в свій імідж "хорошого і пухнастого".
  • 0

#37 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 14.03.2010 – 22:44

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2010 22:08) писав:

А ще інвестиція в свій імідж "хорошого і пухнастого".

Це самі надійні інвестиції.

Це нормально, коли свої інвестиції контролюєш. Інвестиція у себе, це найбільш контрольована інвестиція, часто з найбільш корисним результатом.

Те що називають благодійністю, це теж інвестиція, наприклад на подолання злиднів, тільки називається по іншому.
Але якщо інвестор-благодійник не контролює її використання і не контролює об"єкт інвестиції, то він не інвестор, а лох, а іноді навіть стає скритою злодюгою, бо як він не контролює свою благодійність, то так він за неї і не відповідає.

Так безконтрольно відгодовуються бомжі, які нічого не хочуть міняти в своєму житті, їм і так добре в злиднях і за них ніхто не відповідає, так як і вони за себе.
Так відгодовуються безпритульні собаки, які безконтрольно плодяться і множать злидні, від яких інші люди страджають, аде відповідальних знову немає.

Та і багато іншого, яке тільки називається благодійністю, але якщо подивитись, то благу дію воно несе тільки щоб потішити егоїзм самого так званого благодійника, на тому Благая дія і закінчується. :yes:
  • 0

#38 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 22:56

В принципі так.
Моя подруга вийшла заміж закордон. Чоловік її - з родини однієї з найбагатших сімей цієї країни. Гроші в них є і чималі. Вона помагає і батькам, і брату. Вже років сім, як вона там і за цей час і квартиру брату купила, і грошенят і йому, і батькам чимало вислала. Але минулий рік чоловік її відмовився давати гроші на допомогу брату, мотивуючи тим, що він безперспективний, тобто немає сенсу йому помагати, бо він не використовує цю допомогу як потрібно, для власного розвитку, а тупо розтрачує ті гроші. І він (чоловік моєї подруги) абсолютно правий в цьому плані, адже виходить так, що хтось має жити за кошт іншого. Так, це непотрібна благодійність, можна сказати навіть шкідлива для цієї ж людини, якій помагаєш.
  • 0

#39 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 00:25

Тоді психологи працювали б лише на самотніх людей.
Так і є.

Оў, тобто питання про фінанси. Ок.

Перегляд дописуspanky (14.03.2010 20:16) писав:

Правильно, Заве, погано бути егоїстом. Навіщо людям допомагати?... Дивись,чого захотіли, ще допомагай їм.....Краще бути людинолюбом і думати тільки про себе....
Можна висловитися лаконічніше: "любіть людство в собі, а не себе в людстві"©.
  • 0

#40 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:28

Перегляд дописуOdonacer (14.03.2010 22:44) писав:

Це самі надійні інвестиції.

Це нормально, коли свої інвестиції контролюєш. Інвестиція у себе, це найбільш контрольована інвестиція, часто з найбільш корисним результатом.

Те що називають благодійністю, це теж інвестиція, наприклад на подолання злиднів, тільки називається по іншому.
Але якщо інвестор-благодійник не контролює її використання і не контролює об"єкт інвестиції, то він не інвестор, а лох, а іноді навіть стає скритою злодюгою, бо як він не контролює свою благодійність, то так він за неї і не відповідає.

Так безконтрольно відгодовуються бомжі, які нічого не хочуть міняти в своєму житті, їм і так добре в злиднях і за них ніхто не відповідає, так як і вони за себе.
Так відгодовуються безпритульні собаки, які безконтрольно плодяться і множать злидні, від яких інші люди страджають, аде відповідальних знову немає.

Та і багато іншого, яке тільки називається благодійністю, але якщо подивитись, то благу дію воно несе тільки щоб потішити егоїзм самого так званого благодійника, на тому Благая дія і закінчується. :yes:

Сподабався допис, він вартий того щоб ще раз процитувати.

Тобто, благодійництво це те, що робиться для самовтіхи і самовдовлення. А все що робиться свідомо, то інвестиції. :happytwo:

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 16:30

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних