Перейти до вмісту

Українофоб, рософіл Дмитро Табачник - Міністр освіти України.

Повідомлень в темі: 288

#61 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.03.2010 – 15:13

Так що побачимо, як стосуються до гаспадіна Дмитра слова Б. Колєснікова:

Цитата

"казнокрад, не создавший в своей жизни никакого бизнеса - Как он вообще может судить? Что он вообще делать умеет, кроме того как книжки и картины из, и так небогатых, украинских музеев тырить?"
Чи оспорив Кабачник ці слова в суді?

Повідомлення відредагував Власюк: 15.03.2010 – 15:14

• 0

#62 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:19

Перегляд дописуБуря (13.03.2010 16:13) писав:

Скоріше - ганьба українському народу, який пустив таке до влади...
Так ви ж таки й пустили. :yes: Ви ж агітували не йти на вибори чи противсіхати.

Перегляд дописуEmika (15.03.2010 13:31) писав:

Наведіть приклад хоча б одної нормальної країни, де більшість громадян було відсіяно люстрацією.
Будь ласка: Латвія, Литва, Естонія. Не знаєш мови й історії - не маєш права вибору.
инша справа, що ви тут умисно поставили невиконувані вимоги: більшість, і нормальна країна.
Хто вас знає, що для вас є нормальною країною, цілком можливо, що то совєтський союз. :happytwo: Тут все доволі суб’єктивно, я можу тільки заперечити вам порівнянням, яка країна видається більш нормальною:
Латвія, яка люструвала бидло і є частиною цивілізованої Европи,
чи Україна, де бидло має права на рівні з людиною і тримає країну в ізоляції від цивілізованого світу.
Инша невиконувана вимога - це більшість. Але більшість ніхто відсіювати окрім вас не пропонував, достатньо відсіяти певну частину, що не володіє мовою держави. По прикладу всіх цивілізованих країн. :ggggg:

Цитата

Нагадаю елементарний принцип демократії - у вирішенні долі держави беруть участь всі громадяни.
Не всі значить повинні мати громадянство. :shy:
Тут я більше поділяю Новодворської: демократія - для демократів. Те про що ви пишете - це вже охлократія.

Дати владу антидемократичним силам для знищення демократії або використовувати демократію, щоб її ж знищити. Це нонсенс, логічне протиріччя.
Людина, яка так говорить або
неусвідомлює цього логічного протиріччя,
або бреше і тільки використовує демократичні гасла,
або є прибічником иншої форми правління, наприклад охлократії, тому для неї загибель демократії не має значення, головне щоб розпорядилася більшість.

Можливо, ви просто дуже вузько розумієте демократичну державу як владу більшости таким чином плутаючи її з охлократією. Тому раджу почитати літературу з цього приводу. Владою народу ознаки демократичної держави не обмежуються. Нагадаю, що у Стародавній Греції демократія не розповсюджувалася на рабів і чужоземців. Згори я навів вам приклад сучасних держав, де демократія не розповсюджуєтсья на совєтських рабів і окупантів - чужоземців.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 15.03.2010 – 16:20

• 0

#63 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 15.03.2010 – 16:20

Перегляд дописуzav (15.03.2010 13:53) писав:

Долучуся до акції проти Азарова, котрий Табачника висунув.
І Януковича який висунув Азарова! А потім проти себе, бо допустили прихід до влади Януковича.
  • 0

#64 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 16:25

Якщо патріотизм - це підтримка олігархічної сили, яка шантажувала своїх виборців загрозою більшого зла, то до таких патріотів краще не належати.

За умови, що непідтримка такої олігархічної сили призводить до повернення в совок, то це є дійсно меншим злом і свідомим патріотичним вчинком.
  • 0

#65 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 15.03.2010 – 17:14

Перегляд дописуМуляж Добра (15.03.2010 16:19) писав:

Будь ласка: Латвія, Литва, Естонія. Не знаєш мови й історії - не маєш права вибору.
инша справа, що ви тут умисно поставили невиконувані вимоги: більшість, і нормальна країна.
Хто вас знає, що для вас є нормальною країною, цілком можливо, що то совєтський союз. :yes: Тут все доволі суб’єктивно, я можу тільки заперечити вам порівнянням, яка країна видається більш нормальною:
Латвія, яка люструвала бидло і є частиною цивілізованої Европи,
чи Україна, де бидло має права на рівні з людиною і тримає країну в ізоляції від цивілізованого світу.
Инша невиконувана вимога - це більшість. Але більшість ніхто відсіювати окрім вас не пропонував, достатньо відсіяти певну частину, що не володіє мовою держави. По прикладу всіх цивілізованих країн. :happytwo:.
Для мене нормальними є західні демократичні країни. В країнах Прибалтики при владі опинялись ті, кого обрала більшість - а люстрація стосувалась в основному радянських високопосадовців. Наскільки мені відомо, в жодній прибалтійській країні рядових громадян права голосу не позбавляли.
Ми маємо ту владу, яку обрало суспільство, вибори були без масових фальсифікацій, а якщо вам не подобається обрана вашими співгромадянами влада - збільшуйте до наступних виборів число своїх однодумців. Іншого виходу немає. Бо якщо дотримуватись принципу

Не всі значить повинні мати громадянство. :ggggg:
то не дивуйтесь, якщо позбавлять громадянства саме Вас, на тій підставі, що Ваші уявлення суперечать чиємусь ідеалу громадянина.

Дати владу антидемократичним силам для знищення демократії або використовувати демократію, щоб її ж знищити. Це нонсенс, логічне протиріччя.
Людина, яка так говорить або
неусвідомлює цього логічного протиріччя,
або бреше і тільки використовує демократичні гасла,
або є прибічником иншої форми правління, наприклад охлократії, тому для неї загибель демократії не має значення, головне щоб розпорядилася більшість.

Можливо, ви просто дуже вузько розумієте демократичну державу як владу більшости таким чином плутаючи її з охлократією. Тому раджу почитати літературу з цього приводу. Владою народу ознаки демократичної держави не обмежуються. Нагадаю, що у Стародавній Греції демократія не розповсюджувалася на рабів і чужоземців. Згори я навів вам приклад сучасних держав, де демократія не розповсюджуєтсья на совєтських рабів і окупантів - чужоземців.

А я нагадаю, що з часів Стародавньої Греції демократія еволюціонувала. Згаданий парадокс аналізував Поппер, раджу прочитати його "Відкрите суспільство", де він показує, що все одно, слід дотримуватись демократичної процедури, яким би не був результат. Більшість може помилятись, але єдиний ефективний спосіб виправити помилки - це той же демократичний механізм, коли більшість вирішує, продовжити йти обраним шляхом чи відмовитись від нього. Намагання ж позбавити когось із громадян (чи певну групу, чи тим більше, більшість) права вибору - це кінець демократії. Неважливо, яку мету при цьому ставлять, результатом буде тоталітаризм. Особливу увагу раджу звернути на критику Поппером Платона - Поппер показує, що за зневагою до "охлократії" насправді стоїть авторитаризм.
Якщо вже згадали літературу з цього приводу, маю питання - хто із сучасних авторів, обґрунтовуючи демократію, пропонує давньогрецький взірець? Якраз стало вже банальністю вказувати на обмеженість античної демократії. Намагання виключити частину громадян з політичного процесу - це якраз ознака радянського мислення.
  • 0

#66 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 15.03.2010 – 17:15

Перегляд дописуВласюк (11.03.2010 13:26) писав:

От Янукович чітко висловився за єдину державну українську мову (після прийому в Масквє, ги). Так шо люди здатні деколи нарозумлюватися.
Про яку українську ви говорите?
На словах можна говорити будь-що. В Ірландії ірландська теж державна.
І хто в Дубліні нею говорить? А в Білорусі білоруська теж державна.
А в Мінську вичули коли-небудь на вулиці її?
Не розумію я сенс тих людей, які тішаться як циган цвяхом: ось, мовляв, дивіться, на папері чітко записано -державна мова українська. І шо з того? Все одно на київських вулицях царюватиме російська. От "білоруси", блін. Смішно.
  • 0

#67 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 15.03.2010 – 18:49

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2010 08:06) писав:

Ти диви, як псевдопатріоти одразу на стелю полізли, ги...
Одразу все і зрозуміло стало - сподіваюсь навіть тим, хто до цього не розумів.
Коротше, злив юлеботам зараховано :yes:

Молодці! ))) Ось так, поки юлеботи істерять в інтернеті - інші патріоти борються. Цікаво, БЮТ проведе хоч одну акцію проти Табачника?

Так ви ж таки й пустили. :happytwo: Ви ж агітували не йти на вибори чи противсіхати.
Особисто я у другому турі нікого і ні за що не агітувала. А те, що люди не захотіли знову пускати до влади Тюльку - це виключно її заслуга. Допрацювалася, значить.
  • 0

#68 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 15.03.2010 – 19:02

а знаєте, а хай буде Табачник. хай взагалі знищить нам остаточно і культуру і систему освіти і ще до чого там в нього руки дотянуться. Нехай. Країна ж сама за це проголосувала,сама це все допустила. адже такий розвиток подій в випадку перемоги Яника на виборах був можна було спрогнозувати. виходить, що більшості населення таки по фіг і на освіту, і на культуру, і на нац.свідомість. тому, якшо вже вибрали отаке чудо у владу,нє фік тепер гавкать.
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.03.2010 – 19:05

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 17:15) писав:

І хто в Дубліні нею говорить? А в Білорусі білоруська теж державна.
А в Мінську вичули коли-небудь на вулиці її?
Не розумію я сенс тих людей, які тішаться як циган цвяхом: ось, мовляв, дивіться, на папері чітко записано -державна мова українська. І шо з того? Все одно на київських вулицях царюватиме російська. От "білоруси", блін. Смішно.
Тоді який Вам сенс тут говорити українською?
  • 0

#70 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 19:34

Перегляд дописуОлеська (15.03.2010 19:05) писав:

Тоді який Вам сенс тут говорити українською?
Пані забула шо однією з цілей форумів є вільний обмін думок.
Уявляю, якшо би пані прийшла до влади, то прославилася б похлєщє Сталіна, з якого пані бере приклад переслідуючи інакомисліє.
  • 0

#71 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 19:40

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 19:34) писав:

Уявляю, якшо би пані прийшла до влади, то прославилася б похлєщє Сталіна, з якого пані бере приклад переслідуючи інакомисліє.
А вас хіба переслідують тут? ггг ще ні.. а на питання ви так і не відповіли толком
  • 0

#72 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 20:03

Перегляд дописуВакуОлька (15.03.2010 19:40) писав:

А вас хіба переслідують тут? ггг ще ні.. а на питання ви так і не відповіли толком
Ще ні...Це означає, що модератори форуму рівняються на північнокорейських та китайських модераторів? Вітаю!
Пані ВакуОлько, читайте весь пост, і там найдете відповідь.
  • 0

#73 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 20:10

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 20:03) писав:

Ще ні...Це означає, що модератори форуму рівняються на північнокорейських та китайських модераторів? Вітаю!
Пані ВакуОлько, читайте весь пост, і там найдете відповідь.
Знову ж таки відповіді прямої на пряме запитання нема.

- Мета вашого приходу в україномовний форум? Знайти прихильників вашої українофобської теорії?
- Нащо спілкуєтесь тут же українською, якщо російська крутіша?
  • 0

#74 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 15.03.2010 – 21:20

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 17:15) писав:

Не тільки ірландська, власне це "не тільки" її і вбило.
  • 0

#75 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 21:26

Перегляд дописуEmika (15.03.2010 17:14) писав:

Наскільки мені відомо, в жодній прибалтійській країні рядових громадян права голосу не позбавляли.
В Латвії не всі громадяни мають права голосу.

Після отримання незалежности совків-переселенців позбавили права голосу.
Латвія є членом ЄС, отже частиною Західного світу.

В багатьох країнах, дял отримання громадянства потрібно володіти мовою, або скласти тест з історії.

Бо якщо дотримуватись принципу
то не дивуйтесь, якщо позбавлять громадянства саме Вас, на тій підставі, що Ваші уявлення суперечать чиємусь ідеалу громадянина.
Угу, вже повірили, що вони проймуться принципом і не стануть нас позбавляти громадянства з почуття справедливості. ;) Як не стали рострілювати, нищити голодом і катувати. І зараз коли дивишся як вони палять українські підручники одразу проймаєшся до них довірою.

Цитата

Згаданий парадокс аналізував Поппер, раджу прочитати його "Відкрите суспільство", де він показує, що все одно, слід дотримуватись демократичної процедури,
Перепрошую, але Попер і те що "він досліджував" саме по собі не є аргументом.
Ви забули провести логічний місток між вашою тезою і "все одно треба дотримуватися демократичної процедури". Неясно з чого оте "все одно" випливає, лише того, що це був Попер і "він досліджував", очевидно там були якісь аргументи, які ви забули згадати. :rolleyes:

Намагання ж позбавити когось із громадян (чи певну групу, чи тим більше, більшість) права вибору - це кінець демократії.

Як відмо демократія передбачає пасивне (участь у голосуванні) і активне (право бути обраним) виборче право.

Чому ж тоді зараз у всьому світі заборонено нацизм, фашизм, їх пропаганду, партії та символіку? А в инших цивілізованих країнах заборонено також советську ідеологію.
Треба або дозволити нацизм, щоб як ви кажете докінця дотримуватися демократичної процедури, або визнати, що демократія - це для демократів, а тоталітарни й шовіністичним течіям, комунізму і нацизму не місце в демократичному суспільстві.

Ви намагаючись універсилізувати правило. Хоча відомо, що певні закони і правила діють для окремих систем. Так закон Ньютона прекрасно діє на землі, але при космічних розрахунках не годиться, для пояснення пояснення руху тіл у Космосі існує аж дві теорії відносности, кожна з яких істина для певних обставин. Німецькі правила правопису не розповсюджуються на українську мову. Отже і про дотримання демократії можна говорити, коли відбуваєтсья конкуренція між демократичними політичними силами.

Якщо в демократичні процеси пролазить чужородний елемент нацизму, совєтізму, москалізму, ми бачимо, що демократичні держави без жодних вагань виставляють його за двері своєї системи демократичним копняком під сраку.
У нас на це кажуть пнутися зі свинячим рилом у калачний ряд.

Неважливо, яку мету при цьому ставлять, результатом буде тоталітаризм.

Можна вже більшу частину світу де заборонено нацизм оголосити тоталітарною? :)
  • 0

#76 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 21:32

Перегляд дописуJustaman (15.03.2010 19:34) писав:

Фігасє, навіть не знала, як легко однією фразою можна стати на один щабель зі Сталіном.) Ти телепат, їй-бо.)))
Але так, я би була похлєщє Сталіна. І знаєш, кого би я першими знищила?)
  • 0

#77 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 21:34

Перегляд дописуОлеська (15.03.2010 21:32) писав:

Але так, я би була похлєщє Сталіна. І знаєш, кого би я першими знищила?)
Ну і чим Ви тоді краща за Сталіна? Якось вже визначіться.
  • 0

#78 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 21:37

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2010 21:34) писав:

Ну і чим Ви тоді краща за Сталіна? Якось вже визначіться.
А я мала довести, що я краща від Сталіна?)
П.С. Прикольно те, що коли людину просто запитуєш, чого він пише тут саме українською, тут же її обпльовуючи, - одразу стаєш на рівні зі Сталіном. Шановні, мабуть таки мало ви знаєте про Сталіна, бо він би і не сперечався в такій ситуації.) Та й не було б такої ситуації.) Та й людини, що спричинила таку ситуацію при першому піску вже не було б.)
  • 0

#79 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 22:05

Перегляд дописуОлеська (15.03.2010 21:37) писав:

П.С. Прикольно те, що коли людину просто запитуєш, чого він пише тут саме українською, тут же її обпльовуючи, - одразу стаєш на рівні зі Сталіном. Шановні, мабуть таки мало ви знаєте про Сталіна, бо він би і не сперечався в такій ситуації.)
Хи, є припущення, що в нього не було доступу в інтернет, щоб сперечатись на форумах.

Перегляд дописуОлеська (15.03.2010 21:37) писав:

Але ж Ви засуджуєте його методи, напевно.
  • 0

#80 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 22:14

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2010 22:05) писав:

Хи, є припущення, що в нього не було доступу в інтернет, щоб сперечатись на форумах.
Ну, тут как посмотрєть...) Он Ющенко у нас свій домашній є на форумі, так чому ж і не з"явитись Сталіну?) Тоді побачимо, як посперечаєтесь.)

Перегляд дописуyushchenko (15.03.2010 22:05) писав:

Але ж Ви засуджуєте його методи, напевно.
Провокатив не питання. Могла би і не відповісти, але... Його дії я засуджую, а його методи... Хіба Ви ніколи не чули в народі таке:"Сталіна на вас треба"?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних