Перейти до вмісту

Українофоб, рософіл Дмитро Табачник - Міністр освіти України.

Повідомлень в темі: 288

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 12.03.2010 – 14:39

Перегляд допису-=VJ=- (12.03.2010 07:55) писав:

Ггг... Після того, як урочисто всі підтерлися конституцією ще знаходяться такі наївні люди, які вважають, що у нас можна щось в судах зробити.
Що, Юлічька вже й на дієву опозицію не здатна? Яка прикрість... таки Арсенію рятувати Україну доведеться, що поробиш.

Перегляд дописуMarshal (12.03.2010 12:50) писав:

От через таких як Ви виграв Янукович, а Табачник став міністром!
По-перше, Табачник став міністром не через те, що Президентом став Янукович, а через переформатування більшості у Верховній Раді, де я голосував за Б'ЮТ і логічно питаю, якого дідька Юлічька набирала у францію 8 недоумків?
По-друге, він мені українську мову використовувати не заважає.
  • 0

#42 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 12.03.2010 – 14:51

Перегляд дописуzav (12.03.2010 14:39) писав:

Що, Юлічька вже й на дієву опозицію не здатна? Яка прикрість... таки Арсенію рятувати Україну доведеться, що поробиш.
А що на вашу думку вона мала б робити у такій ситуації? Блокувати роботу ВР як Ваш Янукович і Ко?

Перегляд дописуzav (12.03.2010 14:39) писав:

По-перше, Табачник став міністром не через те, що Президентом став Янукович, а через переформатування більшості у Верховній Раді, де я голосував за Б'ЮТ і логічно питаю, якого дідька Юлічька набирала у францію 8 недоумків?
По-друге, він мені українську мову використовувати не заважає.
Якби Янукович не був президентом, то б і Табачник не був міністром. Більшість сформувала ПР, лідером якої є Янукович і Табачник є представником ПР лідером якої є Янукович. Коли формуєш блок, кожному в душу та голову не заглянеш.
  • 0

#43 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 17:24

Перегляд дописуMarshal (12.03.2010 09:15) писав:

Звичайно хитритиме, адже окрім Конституції мовне питання можна регулювати Законами, Постановами та Наказами.
Можна обійтися і без зміни законів, просто їх не виконувати.

Перегляд дописуIA32 (12.03.2010 03:30) писав:

Боже, ця Хартія вже так називається. Ось ще трохи, і стане вона Хартією про права мови Ніколая Яновіча.
Мені достатньо висловитися так, щоб всі зрозуміли про яку хартію йде мова.
Сприймайте це як мою неохайність, яку я собі можу дозволити з огляду на власний інтелект. :D
Нехай у вашій уяві я буду жирним магнатом із закатаними рукави піджака і зтоптаним черевиком. А ви будете білим комірцем, який щодня начишчає черевички і відпрацьовує усмішку перед дзеркалом. :angry:

Перегляд дописуMarshal (12.03.2010 12:50) писав:

Ні. Лише перемогу Януковича, а як наслідок призначення Табачника!
Він зробив з людей бидло?

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 12.03.2010 – 17:20

• 0

#44 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 10:33

Перегляд дописуМуляж Добра (12.03.2010 17:24) писав:

Він зробив з людей бидло?
Справа не у бидлі. Справа у хибній агітації та антиагітації Ющенка.
  • 0

#45 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 13.03.2010 – 15:23

Перегляд дописуMarshal (13.03.2010 10:33) писав:

Справа не у бидлі. Справа у хибній агітації та антиагітації Ющенка.
Отут погоджуюся, вони поливали один одного брудом на користь яйцепришибея.
А треба було об’єднуватися проти.

Роздерали між собою ту владу як діти іграшку аж поки не порвали, і не дісталася вона нікому.

Але якби люди були не бидло, то розуму б вистачило все одно не допустити такоі лажі.
Вони хай погані, але своєю головою думати треба.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 13.03.2010 – 15:24

• 0

#46 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 13.03.2010 – 16:13

Цитата

Українофоб, рософіл Дмитро Табачинк - Міністр освіти України., Ганьба Януковичу та ПР!
Скоріше - ганьба українському народу, який пустив таке до влади...
  • 0

#47 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 14.03.2010 – 14:19

Цитата

Табачник: українофоб в українській владі!

Затвердження Дмитра Табачника міністром освіти та науки України є одним із найбільш резонансних призначень в пост помаранчевий період. Чи не найважливішу сферу гуманітарної політики віддано особі, яка свідомо, відкрито й системно виступає проти основ державності та національної ідентичності: єдиної державної української мови, національної історії та соборності. Разом з тим, довіряючи йому освітню галузь, ми ризикуємо втрати чи не найбільший суспільний набуток останніх років – зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке зруйнувало корупційні схеми при вступах у ВНЗ й для мільйонів дітей дало можливість лише завдяки власним знанням здобути вищу освіту.
Саме Табачник чи не найпослідовніше з усього середовища ПР виступає за надання російській мові державного статусу. Більше того, його ініціативи стосуються насамперед впровадження чужої мови в освітніх закладах – від початкових шкіл до вузів.
Табачник неодноразово подавав неправдиві свідчення про ОУН-УПА та її провідних діячів. І якщо більшість його однодумців можливо перебувають ще у полоні радянської пропаганди, то випускник істфаку Шевченківського університету, академік, професор та доктор історичних наук свідомо подає неправдиві факти й робить це доволі цілеспрямовано та методично. Достатньо зауважити, що лише в останні роки з під його пера, спільно із комуністом Крючковим, вийшли кілька праць, які повністю перечать історичній правді та спрямовані на розкол українського суспільства. Втім, Табачник сумно прославився й заперечуючи трактування Голодомору як геноциду українського народу.
В своїх заявах як «міністр тіньового уряду» Табачник наголошував на зміні шкільних програм з історії, що фактично зруйнує усі набутки у цій сфері останніх років.
Дмитро Табачник, вслід за російським шовіністом Жириновським є одним із апологетів запровадження поділу українців на дві категорії: «рускіх» та «галичан». Більше ніхто в Україні з публічних політиків не дозволяв собі подібних думок та висловлювань. Разом з тим, Табачник, як ініціатор руху «За нейтральну, позаблокову Україну!» здійснив чимало щоб на відповідному рівні популяризувати російський напрямок політики та знівелювати ідею євроінтеграції України.
Саме Табачник приклався до того, щоб сфальсифікувати конкурс «Великі Українці» та не допустити Степана Бандеру стати першим за народним голосуванням.
І насамкінець, «зовнішнє незалежне оцінювання». Його впровадження стало чи не найуспішнішою реформою не лише освітньої галузі, а цілого гуманітарного напряму. Можна не сумніватися, що ще цього року ми повернемося до попередньої системи вступу до ВНЗ. А зважаючи на всі вище перелічені зауваги – одним Табачником можна буде зруйнувати ті невеликі здобутки нашої держави, які ми отримали не лише в останні 5 років, але й впродовж усіх років незалежності.

Табачник повинен піти! Його прізвище не може бути серед переліку осіб, які займають державні посади в Україні. Або ж ця влада зробить державу не Українською, і Табачник їй в цьому поможе!

Чини спротив українофобії!
«Табачник – іди геть»! Цей заклик усіх, хто має національну честь!
тиц

ВакуОлька: Теми з"єднано. Користуйтесь пошуком. Усне попередження.
  • 0

#48 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.03.2010 – 16:07

Сумніваюсь, що він довго пробуде на цій посаді.
  • 0

#49 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 18:23

Перегляд дописуБуря (13.03.2010 16:13) писав:

На відміну від нормальних країн в Україні право голосу має і неукраїнський народ, тому всі претензії - саме до цієї частини.
  • 0

#50 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 14.03.2010 – 19:33

Перегляд дописуInfanta (11.03.2010 23:36) писав:

Взагалі-то в універи треба йти вчитися, а не просто за дипломом як, на жаль, робить більшість. От і маємо проблему потім у знеціненні та деградації вищої освіти та кадрів через стадо халявщиків. Ти сам пишеш про "якість" студентів.
Наприклад я 100% на 5 знаю предмет.
Смисл тоді сидіти на всіх парах, якшо я без проблем зможу здати екзамен.
  • 0

#51 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.03.2010 – 20:37

Перегляд дописуАвантюрист (14.03.2010 19:33) писав:

Смисл тоді сидіти на всіх парах

ну так і не сидять
прийшов в кінці, заплатив 200 грн - і все
  • 0

#52 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.03.2010 – 22:04

Перегляд допису-=VJ=- (14.03.2010 18:23) писав:

На відміну від нормальних країн в Україні право голосу має і неукраїнський народ, тому всі претензії - саме до цієї частини.
Зрозуміло, тепер національна ознака якось залежить від політичних симпатій: за Юлю - українець, за Яника москаль. Може одразу навпроти Януковича в бюлетені ствити ще й графу "Відмовляюсь від громадянства"?
  • 0

#53 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 14.03.2010 – 23:39

Тобто? Ви вважаєте, що у нас в країні більшість - не українці? Це вже смердить українофобією побільше, ніж заяви Табачника... Яка між вами різниця? Він галичан не вважає за людей, ви - східняків. А ще кажете, БЮТ - проукраїнський.
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 08:06

Перегляд дописуyushchenko (14.03.2010 22:04) писав:

Зрозуміло, тепер національна ознака якось залежить від політичних симпатій: за Юлю - українець, за Яника москаль. Може одразу навпроти Януковича в бюлетені ствити ще й графу "Відмовляюсь від громадянства"?

Перегляд дописуБуря (14.03.2010 23:39) писав:

Тобто? Ви вважаєте, що у нас в країні більшість - не українці? Це вже смердить українофобією побільше, ніж заяви Табачника... Яка між вами різниця? Він галичан не вважає за людей, ви - східняків. А ще кажете, БЮТ - проукраїнський.

Ти диви, як псевдопатріоти одразу на стелю полізли, ги...
Одразу все і зрозуміло стало - сподіваюсь навіть тим, хто до цього не розумів.
  • 0

#55 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 15.03.2010 – 08:15

Перегляд дописуАвантюрист (14.03.2010 19:33) писав:

Наприклад я 100% на 5 знаю предмет.
Смисл тоді сидіти на всіх парах, якшо я без проблем зможу здати екзамен.
А я думала, що сенс навчання в ВНЗ не в тому, щоб здати екзамен, а в тому, щоб отримати глибші знання... :yes:
  • 0

#56 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 09:53

Перегляд дописуБуря (13.03.2010 16:13) писав:

Не всьому, а лише тій частині, що не голосувала за Тимошенко!

Перегляд дописуKinoManiak (14.03.2010 16:07) писав:

Сумніваюсь, що він довго пробуде на цій посаді.
Побачимо... Для чогось же його призначили і навряд чи його швидко знімуть...

Тобто?

Перегляд дописуБуря (14.03.2010 23:39) писав:

49%, що обрали Януковича це не більшість.
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 10:16

Перегляд дописуMarshal (15.03.2010 09:53) писав:

Тобто?

В прямому значенні.
Є український народ - який відносить себе до народу держави Україна, бажає її розвитку, цілісності і незалежності.
Є народ, який живе в Україні, але при цьому питає "коли там нас вже приєднають до Росії, а то валюту міняти незручно і до родичів їздити", котрий регулярно репетує про утиски російської мови і палить українські підручники - але при цьому теж має право голосу в питаннях, що стосуються всієї України, на відміну від нормальних країн, де більшість такого народу було відсіяно від всієї повноти громадянських прав люстрацією і відповідними законами. Інакше назвати цей народ, як неукраїнський, я не можу. І за нинішню ситуацію відповідальність несе саме він.
  • 0

#58 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 11:51

То є 5 колона РФ яку було сформовано ще за СРСР...
  • 0

#59 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 13:31

Перегляд допису-=VJ=- (15.03.2010 10:16) писав:

В прямому значенні.
Є український народ - який відносить себе до народу держави Україна, бажає її розвитку, цілісності і незалежності.
Є народ, який живе в Україні, але при цьому питає "коли там нас вже приєднають до Росії, а то валюту міняти незручно і до родичів їздити", котрий регулярно репетує про утиски російської мови і палить українські підручники - але при цьому теж має право голосу в питаннях, що стосуються всієї України, на відміну від нормальних країн, де більшість такого народу було відсіяно від всієї повноти громадянських прав люстрацією і відповідними законами. Інакше назвати цей народ, як неукраїнський, я не можу. І за нинішню ситуацію відповідальність несе саме він.
Наведіть приклад хоча б одної нормальної країни, де більшість громадян було відсіяно люстрацією.
Нагадаю елементарний принцип демократії - у вирішенні долі держави беруть участь всі громадяни. Якщо вам не подобаються їхні переконання, можете намагатись їх змінити, але зневажати співгромадян за те, що вони дотримуються інших переконань, можуть хіба що псевдопатріоти. Вище було слушно зазначено: немає жодної різниці між фанатичними бютівцями і регіоналами - фанатичні прихильники регіоналів теж вважають, що незгодних слід позбавляти громадянських прав. Так що ви в достойній компанії :yes:
Не дивно, що фанатичні бютівці можуть хіба що обзивати опонентів псевдопатріотами.
Якщо патріотизм - це підтримка олігархічної сили, яка шантажувала своїх виборців загрозою більшого зла, то до таких патріотів краще не належати. Можна піддатись на шантаж (в другому турі я таки голосувала за принципом меншого зла), але щиро підтримувати шантажистів - це вже стокгольмський синдром.
Народ - це ми всі, до нього однаковою мірою належать ті, хто голосував за Януковича, за Тимошенко, проти всіх, хто, зрештою, не прийшов на вибори. Можна відкидати всіх, хто не поділяє певні переконання як "несправжніх українців", але тоді не слід дивуватись, якщо вони зроблять це ж саме щодо вас. Якщо ми хочемо, щоб більшість громадян схилились на наш бік, слід принаймні поважати їх як громадян - це необхідна передумова будь-якого діалогу.

Тепер - ближче до теми:

АКЦІЯ ПРОТИ ТАБАЧНИКА!

17 березня, в середу, о 12:00 біля Міністерства освіти і науки України (м. Київ, просп. Перемоги, 10) молодіжні та студентські організації Києва проведуть театралізовану акцію під назвою «Табачника – на смітник історії!» Вона є першим заходом в рамках «АнтиТабачної кампінії» метою якої є звільнення новопризначеного Міністра освіти і науки Дмитра Табачника, який має скандальну і суперечливу репутацію не лише серед його опонентів, але й союзників з Партії регіонів.
  • 0

#60 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.03.2010 – 13:53

Перегляд дописуEmika (15.03.2010 14:31) писав:

Долучуся до акції проти Азарова, котрий Табачника висунув.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних