Перейти до вмісту

Українофоб, рософіл Дмитро Табачник - Міністр освіти України.

Повідомлень в темі: 288

#221 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 15.04.2010 – 12:01

Перегляд дописуzav (9.04.2010 15:19) писав:

Так чому ж ви не голосували за такого гарного Ющенка? Чому проголосували за таку нікчемну Тимошенко?
А у другому турі був Ющенко? І нікчемою є Ющенко, а не Тимошенко! Він сприяв збіднінню українів на додачу до кризи з якою боролась Тимошенко!

Гагага!
Ще скажіть, що безпосередньо Луценко є людиною Ющенка, щоб уазагалі.
Луценко така ж людина Ющенка, як і Портнов Тимошенко.

Ви навіть НУ від НУНС розрізнити не здатні, а пнетесь доводити власні вигадки. Схаменіться!
НУ - партія "Наша Україна", НУНС - блок "Наша Україна народна самооборона". НУ є складовою НУНС.

Перегляд дописуzav (9.04.2010 16:00) писав:

Скільки читають, стільки й знайдете. Закон "попит-пропозиція" ніхто не скасовував.
Читають багато, продають мало. В питанні мови цей принцим чомусь не діє. У нас чомусь якщо немає державної підтримки українського російське виграє.

Про швидкий перехід на використання української мови мріють лише зазомбовані нацюкі шовіністи, як ви.
Я не нацист і не шовініст, раджу Вам почитати, що означають ці терміни і співставити їх з тим, що я пишу! Образа як аргумент чи контраргумент не є аргументом чи контраргументом. Скільки Ви відводите часу на повне подолання наслідків росіїнізації України?

Бажання батьків і дітей.
А відколи у нас влада почала на таке зважати?

так-так! І національність до паспорта повернути, так!
Ні.

Я не поспішаю, а ви можете вбитися хоч зараз.
Лише після Вас!

Перегляд дописуSensssorika (12.04.2010 02:12) писав:

заве,їй-богу, ви такий забавний наївний кієвлянін)))
Точно!
  • 0

#222 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 12:44

Перегляд дописуzav (12.04.2010 10:29) писав:

Вивчіть закон - зрозумієте де.
А яким у нас законом заборонено надавати безоплатні послуги? Мобільші ж оператори мають "0" тарифи!

Ну, в КПІ десять років тому мені лише частину викладали українською, в НАУ два роки тому - подібно. Поза цим дипломи всі справно виписали українською.
То й що, що диплом українською писали?

Нормальний киянин, а чьо?..
Нічого окрім того, що Ви не знімаєте рожевих окулярів!
  • 0

#223 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.04.2010 – 13:36

Перегляд дописуMarshal (15.04.2010 12:22) писав:

З тієї ж причини, що й зарубіжні.
З якої, з якої причини?..

Вже почитав. Тому й пишу.
Фіґню пишете.
Явно не читали.
Спробуйте довести, що читали.

Українізація повинна відбуватись і по всій териотрії України.
А, треба Україну в цілому колючкою обгородити, я вас зрозумів. Успіху в цій нелегкій справі, угу.

Несе і повну відповідальність!

Шкода, що перелік цих громадян обмежувався його родиною та його любими друзями, решти ж українців це не зачепило.
Тільки на образливу брехню здатні, ге?

Будь-які реальні.
Усе одно не бачу жодної цитати. У вас щось десь зламалося... швиждче за все в організмі, так.

А можна конкретніше про ганебність?
Ви голосували за жидівку, котра прикриває транснаціольнальні корпорації. Достатньо ганебно, чи про крадійку та брехуху додати?..

Це Ви проситесь до Вас ставитись з розумінням за виправодвування Табачника?!
Знайдете у моєму реченні прохання - нагороджу діркою від бубліка!

Ганьба! Визнаю. Не знав я цього...
Так і нефіґ тепер вумнічать.

до об’єктивності варто було б додати ще уважність.
Уважність об'єктивності ніколи не заважала.
  • 0

#224 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 13:54

Перегляд дописуzav (15.04.2010 14:36) писав:

З якої, з якої причини?..
З тієї ж.

Фіґню пишете.
Явно не читали.
Спробуйте довести, що читали.
Це увесь ваш контраргумент?

А, треба Україну в цілому колючкою обгородити, я вас зрозумів. Успіху в цій нелегкій справі, угу.
Я ніде не писав про жодні обгородження, це Ви, як існинний прибічник Януковича і Ко всюди про це пишете!

Тільки на образливу брехню здатні, ге?
Це не є образа чи і не брехня, це правда підтверджена 5 місцем Ющенка на виборах!

Усе одно не бачу жодної цитати. У вас щось десь зламалося... швиждче за все в організмі, так.
Знову образи замість контаргументів?

Ви голосували за жидівку, котра прикриває транснаціольнальні корпорації. Достатньо ганебно, чи про крадійку та брехуху додати?..
Я не шовініст чи націоналіст, як Ви, щоб за національність голосувати! Щодо решти, прошу надати докази ваших обвинувачень бо без цього це всього лише не варті уваги наклепи!

Знайдете у моєму реченні прохання - нагороджу діркою від бубліка!
Залиште її собі. Ви ж про себе писали. Вам вона більше знадобиться.

Так і нефіґ тепер вумнічать.
У Ющенка теж таких вистачає...

Уважність об'єктивності ніколи не заважала.
От зважте на це.
  • 0

#225 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 16:09

Перегляд дописуMarshal (15.04.2010 13:01) писав:

А у другому турі був Ющенко? І нікчемою є Ющенко, а не Тимошенко! Він сприяв збіднінню українів на додачу до кризи з якою боролась Тимошенко!

Луценко така ж людина Ющенка, як і Портнов Тимошенко.

НУ - партія "Наша Україна", НУНС - блок "Наша Україна народна самооборона". НУ є складовою НУНС.

Читають багато, продають мало. В питанні мови цей принцим чомусь не діє. У нас чомусь якщо немає державної підтримки українського російське виграє.

Я не нацист і не шовініст, раджу Вам почитати, що означають ці терміни і співставити їх з тим, що я пишу! Образа як аргумент чи контраргумент не є аргументом чи контраргументом. Скільки Ви відводите часу на повне подолання наслідків росіїнізації України?

А відколи у нас влада почала на таке зважати?
Тимошенко не боролася із кризою ні миті, нажаль. Тому її і пронесли на виборах, ги.
А за Ющенко треба було голосувати у першому турі, щоби у другому турі був вибір.

Портнов - людина Тимошенко, заступник голови франції, наприклад. Луценко ж узагалі не має стосунку до НУ.

Я радий, що хтось вам пояснив різницю між НУ і НУНС! Це значний поступ!

У вас може чомусь і виграє російська, в мене вона програє вже кілька років і без ніякої державної підтримки.

Наскільки я пригадую, два-три покоління нам вистачить. Після 350 років це не дуже багато, шовіністе! Ібо лише такий недалекий нацист як ви радитиме агресивну українізацію з обнесенням колючкою України в цілому!

А в неї ніколи не було можливості не зважати на таке.

Перегляд дописуMarshal (15.04.2010 13:01) писав:

Лише після Вас!
Я не поспішаю.
  • 0

#226 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 19:56

Перегляд дописуMarshal (15.04.2010 13:44) писав:

А яким у нас законом заборонено надавати безоплатні послуги? Мобільші ж оператори мають "0" тарифи!
Економічним законом, макроекономічним.

То й що, що диплом українською писали?
Ну, вам-то вже нічого не допоможе...

Щоправда, я ніколи ніяких окулярів і не вдягав...
  • 0

#227 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 20:27

Перегляд дописуMarshal (15.04.2010 14:54) писав:

З тієї ж.
Тобто ви не можете назвати причину? Очікувано.

Це увесь ваш контраргумент?
Контр? На що мій аргумент має бути контр? Ви так нічого й не написали щодо законів - жодної цитати або хоча би посилання на статтю.
Ви - нездара.

Я ніде не писав про жодні обгородження, це Ви, як існинний прибічник Януковича і Ко всюди про це пишете!
А які ще методи недопущення провокацій вам відомі?

Це не є образа чи і не брехня, це правда підтверджена 5 місцем Ющенка на виборах!
Нічим ваш безпорадний наклеп не підтверджується.

Знову образи замість контаргументів?
Контр-аргументи з'являться коли ви наведете бодай один аргумент - досі не спромоглися на жоден.

Я не шовініст чи націоналіст, як Ви, щоб за національність голосувати! Щодо решти, прошу надати докази ваших обвинувачень бо без цього це всього лише не варті уваги наклепи!
Що ви за національність не голосуєте, це ми вже на прикладі Свободи з'ясували, але чому ж тоді ви так хворобливо верещите про українізацію? Заблукали у берізках?

Залиште її собі. Ви ж про себе писали. Вам вона більше знадобиться.
Ваші жарти такі кумедні, я просто плякаю...

У Ющенка теж таких вистачає...
Де саме в нього кого вистачає? Приклади "до студії"© негайно!

От зважте на це.
Ви би самі зважили, чи що?..
  • 0

#228 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 17.04.2010 – 08:43

1612 поляки
1709 шведи
1812 французи
1914, 1941 немці, італійці
2012 ... ?
або
1709 росіяни
1795 росіяни
1918 росіяни
1939 росіяни
2012 росіяни?
Хто зна куди поверне розуміння історії... історію пишуть переможці...

Повідомлення відредагував Armando: 17.04.2010 – 08:47

• 0

#229 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 19.04.2010 – 22:25

Зображення
  • 0

#230 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 10:06

А тим часом освіта в Україні рухається семимильними кроками

Министерства образования и науки Украины и России планируют провести единый урок памяти, посвященный 65-летию победы в Великой Отечественной войне. В Украине урок памяти состоится впервые с 2007 года
  • 0

#231 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 11:12

Перегляд допису-=VJ=- (20.04.2010 11:06) писав:

А тим часом освіта в Україні рухається семимильними кроками

Министерства образования и науки Украины и России планируют провести единый урок памяти, посвященный 65-летию победы в Великой Отечественной войне. В Украине урок памяти состоится впервые с 2007 года
Хороша ініціятива. Можна така багато розповісти учням про злочини клятих комуняк.
  • 0

#232 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 11:22

Перегляд дописуzav (20.04.2010 12:12) писав:

Хороша ініціятива. Можна така багато розповісти учням про злочини клятих комуняк.

Можна.
Тільки не будуть. Будуть розповідати про злочини клятих націоналістів - геть як в моєму дитинстві.

Але похвалу Табачнику я оцінив.
  • 0

#233 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 11:37

Перегляд допису-=VJ=- (20.04.2010 12:22) писав:

Можна.
Тільки не будуть. Будуть розповідати про злочини клятих націоналістів - геть як в моєму дитинстві.
Звідки така упевненість?
Хто це зможе проконтролювати?..
  • 0

#234 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.04.2010 – 11:46

Перегляд дописуzav (20.04.2010 12:37) писав:

Звідки така упевненість?

З роботи в цій системі і вихованні двома поколіннями вчителів.

Перегляд дописуzav (20.04.2010 12:37) писав:

Хто це зможе проконтролювати?

Директор школи. А його - рай-міськвно. А тих - обл, а їх - міносвіти. Повністю самоконтрольована система, в якій рідкісні виключення ролі грати не будуть, та й не виживають вони там - без ставок, надбавок, додаткових годин, факультативів, класів і такого іншого.
  • 0

#235 Slav

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 04:07

Деколи подобається читати антинаукові опуси доктора історичний наук Дмитрия Табачника, надіючись повеселитися черговою псевдоісторичною маячнею. Прочитавчи декілька продуктів історотворчості Табачника я відкрив для себе такі маловідомі "історичні факти", як те що: Шухевич -- гауптштурмфюрер СС ( "ЮЩЕНКО - ФЮРЕР УКРАИНЫ? Или его пародия?" ); буковинський курінь Петра Войновського -- еліта командних кадрів УПА ("Галицкий шлях от Великой Победы" ); Галичина з кінця ХIV відірвана від етногенезу українського народу, його культурного та історичного розвитку ( "Галичанские «крестоносцы» против Украины" ) і подібні інші дурості, котрі є свідченням кричущого невігластва, навіть коли вони виходять з під пера далеких від історії людей. З прочитаної невеликої кількості публікацій Табачника найбільш мене вразив феєричний ідіотизм з статті "Торговцы Украиной". Кожен обізнаний зможе його легко побачити, прочитавчи статтю самостійно. Роздумуючи над мотивами "історика" у мене виникло питання: чи часом Дмитрий Табачник не навмисно пише такі ідіотизми з пропогандистською метою, розраховуючи на масове невігластво людей в області історії? Cлід взяти ще до уваги, що Дмитрий Табачник не тільки є доктором історичних наук, а і ще академіком академії правових наук України. Повний перелік його наукових заслуг, включаючи частину його публікацій, поданий списком у статті про Табачника з Вікіпедії

А ось цю брехню:
«Однако исторически обоснованный комплекс неполноценности, свойственный населению западных областей Украины, почувствовавшему себя "национальной интеллигенцией", только заняв дома и квартиры своих бывших хозяев-поляков, изгнанных или уничтоженных Гитлером и Сталиным, следует лечить, а не навязывать всей Украине, даже если его разделяет президент.»
http://www.otechestv.../20081/2608.htm (коли насправді квартири мешканців Львова масово заселяли "асвабадітелі") , як і деякі інші "історичні факти", Табачник взяв з книги Бузини "Тайная история Украини-Руси".

Інші "шедеври" жидачника:

"Не может быть сомнения в русскости современных украинцев. Сомневаться можно лишь в русскости галичан, но в этом плане можно сомневаться и в их украинскости. Галичане действительно географически, конфессионально, ментально скорее принадлежат к западному славянству, а их кратковременное пребывание в составе Киевской Руси стоит рассматривать лишь как досадную историческую случайность. Впрочем, к сегодняшнему дню, в силу длинного ряда исторических причин, они вполне оформились в реликтовый народец русско-польского пограничья, не примкнувший ни к восточным славянам (русским), ни к западным (полякам) и потому люто ненавидящий и тех, и других как своих более успешных родственников." http://versii.com/news/185107/

"Прекращение насильственной украинизации сферы образования, культуры, искусства, науки, информационной сферы, возвращение хотя бы к ситуации до 2005 года устранит условия для раскалывающих страну противоречий между юго-востоком и западом Украины. Даже введение русского языка в качестве второго государственного ни в чем не ущемит права галичан, разве что заставит их выучить настоящий литературный украинский язык (язык Шевченко и Коцюбинского), а не навязывать всей стране свой региональный диалект, основанный на смеси польского, венгерского и немецкого. Главное же, что больше половины граждан страны, использующих в быту в качестве основного русский язык, перестанут ощущать себя в своей стране гражданами второго сорта." http://versii.com/news/191100/

Це тільки те, що найбільше кидається в очі. На гауптштурмфюрера СС та інші рафіновані тупості доктора історії, переходячі з кожної попередньої статейки Дмитрия Табачника у наступну, я навіть не вказую.

Головний ідіотизм Дмитрия Табачника у його статті "Торговцы Украиной", на котрий, не розкриваючи його суті, я звернув увагу у у перших реченнях цієї теми:

"Дело в том, что один из ющенковских божков – Петлюра, в 1927 г. на процессе Самуила Шварцбарда был признан Парижским судом присяжных виновным в массовых убийствах мирного населения Украины.

.................................................. .................................................. ..........

"Решения иностранных судов по уголовным делам признаются в Украине с 2003 г. на основании Европейской Конвенции о международном действии уголовных приговоров - таким образом, в соответствии с нормами международного права, Петлюра является в Украине военным преступником.

Но Ющенко юридически доказанные петлюровские преступления против человечности не волнуют.'" http://versii.com/news/180777/

На процесі щодо вбивства Петлюри звинувачували у злочині вбивцю єврея Шварцбарта та визнали його невинним. Зовсім інше питання, як світове єврейство домоглося зняти звинувачення з єврея Шварцбарта, хоча б у самосуді, за вбивство Петлюри, але для будь-якої більш-меньш юридично грамотної людини ( але не для ідіота Дмитрия Табачника котрий є членом академії правових наук) відомо, що на цьому процесі вбивці Шварцбарта питання винуватості Петлюри не розглядалося та і теоретично не могло розглядися, оскільки, по-перше, теоретично на таких процесах, де з самого початку розглядається винуватість вбивці (в даному випадку єврея Шварцбарта ), ніколи не звинувачується жертва саме з метою прийняття рішення щодо винуватості жертви та не виносяться рішення щодо винуватості жертви ( Петлюри ) ; вигадана єврейством винуватість Петлюри служила лише виправданням злочинних дій Шварцбарта. По-друге, суд теоретично, навіть якби хотів, не міг розслідувати винуватість та засудити вже мертвого Петлюру за наче, тим більше, військові злочини, розгляд котрих, по - третє, вимагає створення спеціального трибуналу, покликаного приймати рішення щодо військових злочинів. По-четверте, навіть якби на якомусь судовому процесі щодо самого Петлюри було принято звинувачувальне рішення, то це автоматично не означає звинувачувальну дієвість такого рішення щодо петлюрівщини як явища. Окрім винуватості самого Петлюри, необходно було б розглянути "петлюровские преступления против человечности", щоб мати прово стверджувати, що такі мали місце, як це робить ідіот Дмитрий Табачник.

http://domivka.net/forum/showthread.php?11...%F7%ED%E8%EA%E0

Ще одна маячня жидачника:

"Эти 'мерзкие дела' начались немедленно после вступления немецкой 6-й армии в Киев, командующий которой генерал-фельдмаршал фон Рейхенау долгие годы покровительствовал оуновским террористам. Еще в 1934 г. он, в преддверии их использования в будущей войне с Польшей и СССР, добился целевого финансирования ОУН из фондов РСХА и включения ее берлинской центральной организации в состав гестапо на правах отдела."
http://www.inosmi.ru...516/241404.html

РСХА був тільки утворений в 1939 році, тому Рейхенау, Вальтер фон, котрий на мав жодного стосунку до структур безпеки Третього Рейху, не міг добитися фінасування ОУН з фондів РСХА в 1934 році чи, що взгалі маячня, включення в гестапо берлінської організації ОУН на правах відділу.

І подібне все інше від табачника -- перемішка брехні з напівправдою.
  • 0

#236 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 09:24

1 дурість Табачника - народження, так
  • 0

#237 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 08:25

Чергові марення:
"«Хочу відійти від терміну «зарубіжна література» і повернутися до терміну «світова література», де російська література займатиме найбільший обсяг - три чверті навчального процесу», - сказав Табачник.
За словами міністра, перейменування курсу в світову літературу буде абсолютно природним і нормальним процесом.
«Якщо говорити відверто, то перейменування російської літератури в зарубіжну ставило якийсь бар’єр. Повернення російської літератури мовою оригіналу - першочергове завдання міністерства», - сказав міністр."(с) http://ua.proua.com/.../25/112922.html
Такий кумедний, ги.
  • 0

#238 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 26.05.2010 – 08:58

Табачник прибере "українознавство" з вищої освіти: http://podrobnosti.u.../26/688648.html :rolleyes:
  • 0

#239 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.06.2010 – 23:10

Цитата

«Хочу відійти від терміну «зарубіжна література» і повернутися до терміну «світова література», де російська література займатиме найбільший обсяг - три чверті навчального процесу», - сказав Табачник.
За словами міністра, перейменування курсу в світову літературу буде абсолютно природним і нормальним процесом.
«Якщо говорити відверто, то перейменування російської літератури в зарубіжну ставило якийсь бар’єр. Повернення російської літератури мовою оригіналу - першочергове завдання міністерства»

Не бачу в цьому поганого. Для нас дуже близька російська література, а якщо ще й без перекладу вивчатиметься (тобто мовою ОРИГІНАЛУ)...як на мене це великий "+"
  • 0

#240 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 08.06.2010 – 10:48

"міністр освіти і науки" України Дмитро Табачник пропонує в новому підручнику історії визнати лідерів ОУН-УПА Степана Бандеру і Романа Шухевича колабораціоністами.

Цитата

Бандера и Шухевич останутся в истории как националисты и организаторы массовых убийств, но при этом они ещё и будут навечно запятнаны коллаборационизмом. Ведь не существовало в 1941-1945 годах иного украинского государства, кроме УССР…

джерело: СЕГОДНЯ.ua
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних