Перейти до вмісту

Українофоб, рософіл Дмитро Табачник - Міністр освіти України.

Повідомлень в темі: 288

#201 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.04.2010 – 22:05

Гарне порівняння, до речі.

"Русские — это не народ в общепринятом смысле слова, а сброд, обнаруживающий ярко выраженные животные черты. Это можно с полным основанием отнести как к гражданскому населению, так и к армии".
(с) Йозеф Геббельс
"Галичане - это лакеи, едва научившиеся мыть руки, которые практически не имеют ничего общего с народом Великой Украины"
(с) Дмитро Табачник

• 0

#202 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 00:36

Перегляд дописуzav (7.04.2010 20:49) писав:

Дайте статистику - подивлюся.

Даю...

Є брехня, велика брехня (реклама) і статистика. Як рахує Батрух - невідомо, швидше за все лише збори своєї компанії. Рішення було прийнято в грудні 2007 року.

Далі справжня статистика така:

2007 рік - 180 стрічок в прокаті, 60.5 мільйони доларів зборів (7% з них забрала російська "Іронія долі-2", всього ж російські стрічки забрали 17% цього пирога), компанія Батруха заробила 2,8 мільйона.

2008 рік - 138 стрічок в прокаті (падіння на 25%), 66 мільйонів доларів зборів (ріст на 10%, та цього разу російські стрічки забрали 20% цього пирога - ріст прибутків росіян склав 28%), компанія Батруха заробила майже 30 мільйонів доларів, випустивши на ринок 34 стрічки замість 3 минулого року (ріст, відповідно, 1100% по грошам та 1150% по прокату - вражаючі дані, чи не так?).

2009 рік - 114 стрічок в прокаті (падіння ще на 18%), майже 60 мільйонів доларів зборів (падіння - 3%, з них в Россію втікло цього разу вже 25%, ріст прибутків ще на 10%), компанія Батруха заробила всього 9 мільйонів доларів (падіння на 70%). Схоже, що через це падіння Батрух пішов на доти нечуване для своєї компанії - прокатав Україною три російські стрічки, та це не сильно допомогло.

Отакі от пироги з котятами, панове. Рішення по дублюванню, окрім прямої дії у вигляді української озвучки в кінотеатрах та непрямої у вигляді побудови в Україні студій, дало нам ще обмеження у фільмах (здебільшого через те, що Росія перекриває нам канали поставки, але в тому числі і через те, що деякі фільми просто нерентабельно дублювати), шалений прибуток одній компанії (мені не шкода - хай їй, українська ж, але і чесними треба бути і це визнавати), і падіння зборів (що цілком логічно, оскільки фільмів прокатується менше). А також все більше домінування російського кіно на наших кіноекранах (бо його дублювати не потрібно) та збільшення відтоку капіталу в Росію з кишень українських глядачів.

Подобається статистика?

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 08.04.2010 – 00:54

• 0

#203 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 07:42

Перегляд допису-=VJ=- (8.04.2010 01:36) писав:

Подобається статистика?
Дуже подобається! Адже ви засвідчили неможливість змінити ситуйовину виключно нормою про повний дубляж українською. Аби ще бот Marshal подужав це зрозуміти...
p.s. Цікаво, ви так верещали, що Табачник - це лише для відволікання уваги, але про Азарова щось мовчите вже давно. Повелися?
  • 0

#204 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 11:01

Перегляд дописуzav (8.04.2010 08:42) писав:

Адже ви засвідчили неможливість змінити ситуйовину виключно нормою про повний дубляж українською.

Яку ситуйовину? Погане становище української мови? Ну звісно - але це був один з етапів.

Перегляд дописуzav (8.04.2010 08:42) писав:

Цікаво, ви так верещали, що Табачник - це лише для відволікання уваги, але про Азарова щось мовчите вже давно. Повелися?

Це теба про Азарова?
  • 0

#205 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 11:05

Перегляд допису-=VJ=- (8.04.2010 12:01) писав:

Яку ситуйовину? Погане становище української мови? Ну звісно - але це був один з етапів.
Нормальне в неї становище.
Становище формується не дубляжем кініфф, а освітою, а середня освіта в нас українською.Українську мову будуть знати якщо не на рівні російської, то принаймні краще англійської або що, і це навіть при відсутності жвавого спілкування українською сприятиме її укоріненню в суспільстві.
  • 0

#206 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 08.04.2010 – 11:41

Зверніться до вашого дільничого терапевта - він підкаже.
Терапевт це спеціалість у політичних та культурних питаннях? Ви щось плутаєте!

Дайте статистику - подивлюся.
Ось як у нас росте популярність телебачення: http://smi.liga.net/news/IM100408.html

Він не дуже-то держслужбовець... він на виборчій посаді. Тобто є відображення народу. Ви щось маєте проти народу?
Він ще також є головою Київської міської державної адміністрації!

Так і прапора їм до рук! У них же збитки, а не в мене. Ги.
Це зайве провокування глядачів мешканців цих регіонів.

Скільки було страйків? Три штуки?
А яке це має значення?

Ви - зразковим українофоб! Ви викрили своє злочинну сутність.
Прикриуваєтеся гаслами, як злодій із палаючим капелюшком.
Я на відміну від вас не сприяв приходу до влади антиукраїнської, проросійської команди членами якої є українофоби і на відміну від вас не виправдовую відкат українізації! Тому українофобом є саме Ви, а не я!

Ну, да, ну, да... ані Лозинського, ані Портнова не було, ну, да.
А що вони вчиняли якісь українофобські дії чи оголошували заяви?!

На вашому прикладі українофобію так легко демонструвати - ви цілком праві!
Прикладом українофоба є Табачник, а якщо ви йому піддакуєте, то й Вас теж можна зарахувати до його когорти!

Знову плякаєте? Не плякайте - сходіть до терапєвта. Вам допоможуть!
А Ваш інтелект як завжди ніц окрім образ видати не може?

Мрійнику, вам лише спеціяліст здатен пояснити що нікого не обирав, і що ніякого відкату українізації не відбувається /ібо українізації-то і не було/.
А якщо щодо українізації кінопрокату, тестів ЗНО та й інших проукраїнських дій минулої влади? Українізація включає не лише мовне питання!
  • 0

#207 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 14:31

Перегляд дописуzav (8.04.2010 12:05) писав:

а середня освіта в нас українською.

Вже ні.
  • 0

#208 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.04.2010 – 15:09

Перегляд дописуMarshal (8.04.2010 12:41) писав:

Ось як у нас росте популярність телебачення: http://smi.liga.net/news/IM100408.html
Ги, а до чого тут супутникове та кабельне телебачення? На них хіба розповсюджуються закони України?.. Які саме, нагадайте, будь ласка.

Він ще також є головою Київської міської державної адміністрації!
Він є головою, тому що він обраний мерорм, да? А не навпаки, як ви тут намагаєтеся підступно подати.

Це зайве провокування глядачів мешканців цих регіонів.
Ой, провокування, ой не можу. Ще калючим друтом Донбас огородіть, щоби його взагалі ніхто ніяк не провокував.

А яке це має значення?
Так ніякого значення й не мають ті страйки - про що й мова.

Я на відміну від вас не сприяв приходу до влади антиукраїнської, проросійської команди членами якої є українофоби і на відміну від вас не виправдовую відкат українізації! Тому українофобом є саме Ви, а не я!
Ага, ага... тільки про українізацію завжди найбільше верещали нацюки й українофоби, але нацюк із вас не дуже - ви ж за свободу не голосуєте.
Помірковані українці ні про яку українізацію ніколи не чули.

А що вони вчиняли якісь українофобські дії чи оголошували заяви?!
Портнов скоро оголошуватимиме. Лозинський трохи згодом.

Прикладом українофоба є Табачник, а якщо ви йому піддакуєте, то й Вас теж можна зарахувати до його когорти!
Цитати, де я йому піддакою наведете, чи паскудно набрехали?

А Ваш інтелект як завжди ніц окрім образ видати не може?
А ваш словниковий запас тільки "образою" й вичерпується.

А якщо щодо українізації кінопрокату, тестів ЗНО та й інших проукраїнських дій минулої влади? Українізація включає не лише мовне питання!
Не було ніякої українізації - ви собі намріяли, а тепер казитеся. Співчуваю.
Якщо минула влада була така українська, що ж ви голосували за Юлічьку? Гигиги.

Перегляд допису-=VJ=- (8.04.2010 15:31) писав:

Вже ні.
Забули про посиланнячко.
  • 0

#209 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 09:04

Перегляд дописуzav (8.04.2010 16:09) писав:

Ги, а до чого тут супутникове та кабельне телебачення? На них хіба розповсюджуються закони України?.. Які саме, нагадайте, будь ласка.
Це показує що популярність телебачення в Україні лише росту, на прикладі його частини.

Він є головою, тому що він обраний мерорм, да? А не навпаки, як ви тут намагаєтеся підступно подати.
То ви хочере сказати, що Черновецький не є держслужбовцем? Почитайте закони про місцеве самоврядування та держслужбу!

Ой, провокування, ой не можу. Ще калючим друтом Донбас огородіть, щоби його взагалі ніхто ніяк не провокував.
Таке може заявити лише людина якій байдуже Україна, бо Україна є єдина і усі регіони в Україні мають бути разом!

Так ніякого значення й не мають ті страйки - про що й мова.
Страйки завжди мають значення.

Ага, ага... тільки про українізацію завжди найбільше верещали нацюки й українофоби, але нацюк із вас не дуже - ви ж за свободу не голосуєте.
Помірковані українці ні про яку українізацію ніколи не чули.
Про українізацію верещав ваш Ющенко і він її впроваджував і за Свободу він не голосував, то він що українофоб?! Дивна у Вас логіка!

Портнов скоро оголошуватимиме. Лозинський трохи згодом.
Сумніваюсь. Лозинський вже був в рядах ПР і навіть тоді він нічого такого не голошував! У БЮТі ніколи не було і не є українфобів на відміну від ПР.

Цитати, де я йому піддакою наведете, чи паскудно набрехали?
Підтвердженням цього є всі ваші коментарі у цій темі, де ви постійно виправдомуєте Табачника перед іншими користувачами!

А ваш словниковий запас тільки "образою" й вичерпується.
А Ви хочете, щоб я розгорнутіше реагував на ваші образи? Не дочекаєтесь!

А що по вашому було українізація кінопрокату, українізація тестів ЗНО?

Якщо минула влада була така українська, що ж ви голосували за Юлічьку? Гигиги.
Так Тимошенко ж є представником минулої влади. А я ніколи не проголосую за антиукраїнські сили!
  • 0

#210 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 09:27

Перегляд дописуMarshal (9.04.2010 10:04) писав:

Це показує що популярність телебачення в Україні лише росту, на прикладі його частини.
До чого тут супутникове та кабельне телебачення? На них хіба розповсюджуються закони України?.. Які саме, нагадайте, будь ласка.

То ви хочере сказати, що Черновецький не є держслужбовцем? Почитайте закони про місцеве самоврядування та держслужбу!
Його держслужбовість - це наслідок, а не причина. Але ви не подужаєте зрозуміти через брак.

Таке може заявити лише людина якій байдуже Україна, бо Україна є єдина і усі регіони в Україні мають бути разом!
Ну, так ви ж і заявляєте: як я і казав - ви найбільший українофоб.

Страйки завжди мають значення.
Ахахах!
Особливо добре це видно на "Україна без Кучми!" та акційах проти Табачника.
Ахахах!

Про українізацію верещав ваш Ющенко і він її впроваджував і за Свободу він не голосував, то він що українофоб?! Дивна у Вас логіка!
Де-де Ющенко верещав про українізацію? І де він її впроваджував?.. Та й Тягнибок до певного часу саме в НУ був. Тому хоч у мене й дивна логіка, та у вас логіка відсутня як така.

Сумніваюсь. Лозинський вже був в рядах ПР і навіть тоді він нічого такого не голошував! У БЮТі ніколи не було і не є українфобів на відміну від ПР.
http://www.comments.com.ua/?rub=news&f...79593#open_news

Підтвердженням цього є всі ваші коментарі у цій темі, де ви постійно виправдомуєте Табачника перед іншими користувачами!
Усі ваші ждописи свідчать про шовіністичну природу вашої українофобії та ваш лютий рософілізьмъ.

А Ви хочете, щоб я розгорнутіше реагував на ваші образи? Не дочекаєтесь!
Лиха біда початку!

А що по вашому було українізація кінопрокату, українізація тестів ЗНО?

Так Тимошенко ж є представником минулої влади. А я ніколи не проголосую за антиукраїнські сили!
Ні, минула влада - це Ющенко. Тимошенко - це поточна влада - блок її мені представлений у Верховні Раді значною кількістю.
  • 0

#211 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 12:07

Перегляд дописуzav (9.04.2010 10:27) писав:

До чого тут супутникове та кабельне телебачення? На них хіба розповсюджуються закони України?.. Які саме, нагадайте, будь ласка.
Н українські канали, що транслюються через супутник та кабельне поширюються ті ж закони що й на українські канали, що транснлюються через традиційну передачу.

Його держслужбовість - це наслідок, а не причина. Але ви не подужаєте зрозуміти через брак.
Не є обов’язком президента призначати головою КМДА обраного мера!

Ну, так ви ж і заявляєте: як я і казав - ви найбільший українофоб.
Що? Про проволку та Донецьку область Ви писали! А це балачка політтехнологів Януковича 2004 року. Тому не потрібно мене звинувачувати у тому ким Ви є самі. Я вболваю за Україну та українство, Ви ж підтримуючи антиукраїнські, проросійські, а як виявилось і українофобськи сили самі таким і є!

Ахахах!
Особливо добре це видно на "Україна без Кучми!" та акційах проти Табачника.
Ахахах!
Я вів мову про період 2005-2010 року.

Де-де Ющенко верещав про українізацію? І де він її впроваджував?..
На кожній зустрічі яка проводилась за його участі, йшла мова про українізацію. А впроваджував він в усіх сферах, саме за Ющенка відбулась українізація кінопрокату на ЗНО!

Та й Тягнибок до певного часу саме в НУ був. Тому хоч у мене й дивна логіка, та у вас логіка відсутня як така.
Тягнибока вигнали з НУ за націоналіситчні висловлювання, які були дуже незручні для Ющенка перед виборами 2004 року.

І що я тут мав побачити?

Усі ваші ждописи свідчать про шовіністичну природу вашої українофобії та ваш лютий рософілізьмъ.
Тобто мої дописи про необхідність захисту України та українства і протидії можливій новій росіїнізації Ви вважаєте українофобією та рософільством? Доведіть таку свою думку!!! Ким тоді є Табачинк та Ви?!

А чим тоді було українізація кінопрокату та ЗНО?

Ні, минула влада - це Ющенко. Тимошенко - це поточна влада - блок її мені представлений у Верховні Раді значною кількістю.
Блок Ющенка теж значно представлений у ВР і що? Тимошенко зараз опозиція, а не влада, до 2010 року вона була владою. Ющенко зараз більша влада ніж Тимошенко, бо при владі ті, за кого він вболівав, а в опозиція та проти кого він діяв!
  • 0

#212 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 12:46

Перегляд дописуMarshal (9.04.2010 13:07) писав:

Н українські канали, що транслюються через супутник та кабельне поширюються ті ж закони що й на українські канали, що транснлюються через традиційну передачу.
Покажіть мені нещасних, котрі через супутник дивляться вітчизняні телеканали!

Не є обов’язком президента призначати головою КМДА обраного мера!
Чьо-га?

Що? Про проволку та Донецьку область Ви писали! А це балачка політтехнологів Януковича 2004 року. Тому не потрібно мене звинувачувати у тому ким Ви є самі. Я вболваю за Україну та українство, Ви ж підтримуючи антиукраїнські, проросійські, а як виявилось і українофобськи сили самі таким і є!
А, то всю Україну бажаєте дротом обнести? Ага... ваші бажання зрозуміли, бо як же інакше українізацію-то проводити? Ну, так.

Я вів мову про період 2005-2010 року.
Тобто при Ющенку не було так уже й погано?..

На кожній зустрічі яка проводилась за його участі, йшла мова про українізацію. А впроваджував він в усіх сферах, саме за Ющенка відбулась українізація кінопрокату на ЗНО!
Не бачу цитат, бачу особисті хворобливі хвантазії.

Тягнибока вигнали з НУ за націоналіситчні висловлювання, які були дуже незручні для Ющенка перед виборами 2004 року.
Що ж ви за націоналіста Тягнибока не голосували? Тому що ви ніразу не націоналіст, тому що ви зразковий совєцький шовініст.

І що я тут мав побачити?
Якщо не вмієте читати, то незнайомі образи...

Тобто мої дописи про необхідність захисту України та українства і протидії можливій новій росіїнізації Ви вважаєте українофобією та рософільством? Доведіть таку свою думку!!! Ким тоді є Табачинк та Ви?!
Не лестіть собі: у ваших допис нема ані слова про захист України, тим більше української мови.

А чим тоді було українізація кінопрокату та ЗНО?
Не було українізації ані кінопрокату, ані ЗНО.
ЗНО, між іншим, взагалі не було, тому й українізації його не могло бути.

Блок Ющенка теж значно представлений у ВР і що? Тимошенко зараз опозиція, а не влада, до 2010 року вона була владою. Ющенко зараз більша влада ніж Тимошенко, бо при владі ті, за кого він вболівав, а в опозиція та проти кого він діяв!
Нема ніякого блоку Ющенка, і та й навіть НУ представлено доволі кволо.
  • 0

#213 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 13:32

Перегляд дописуzav (9.04.2010 13:46) писав:

Покажіть мені нещасних, котрі через супутник дивляться вітчизняні телеканали!
Якщо у когось немає традиційного та кабельного телебачення, то як їм інакше дивитись вітчизняні телеканали?

Чьо-га?
Почитайте законодавство.

А, то всю Україну бажаєте дротом обнести? Ага... ваші бажання зрозуміли, бо як же інакше українізацію-то проводити? Ну, так.
На відміну від Вас я нікого нічим обносити не хочу!

Тобто при Ющенку не було так уже й погано?..
В культурному плані за Ющенка було досить таки непогано, а от в економічному навпаки, на жаль.

Не бачу цитат, бачу особисті хворобливі хвантазії.
Почитайте, будь-яку, стенограму Ющенка, він там так чи інакше загдує питання культури, мови чи історії.

Що ж ви за націоналіста Тягнибока не голосували? Тому що ви ніразу не націоналіст, тому що ви зразковий совєцький шовініст.
Я і не націоналіст, я і не шовініст. Я партіот.

Якщо не вмієте читати, то незнайомі образи...
Мені відкрився перелік статей, котру Ви хотіли, щоб я прочитав?

Не лестіть собі: у ваших допис нема ані слова про захист України, тим більше української мови.
Погано Ви читаєте мої дописи. Тому не дивно чому Ви так на них відповідаєте.

Не було українізації ані кінопрокату, ані ЗНО.
ЗНО, між іншим, взагалі не було, тому й українізації його не могло бути.
ЗНО вже відбулось двічі. І двічі воно відбувалось на мові якою абітурієнт здобував освіту. У цьому році воно мало відбутись лише Українською, були видані відповідні Накази МОНУ. Нова влада скасувала складання ЗНО винятково українською мовою. До Ющенка кінопракат був російськомовний, після його приходу повністю українськомовний. Нова влада висловлює можливість зміни й цієї ситуації.

Нема ніякого блоку Ющенка, і та й навіть НУ представлено доволі кволо.
Блоком Ющенка є НУНС, почесним голової якого він є! НУНС третя за величниою фракція Верховної Ради!
  • 0

#214 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 14:16

Нормальне в неї становище.
Справді? А скільки книг українською можна знайти? Скільки програмного забезпечення українською можна знайти? Тощо!

Становище формується не дубляжем кініфф,
Воно формується оточенням! Не буде українськомовного оточення, у тому числі у сфері розваг, частиною якої є кінопрокат, не буде швидкого переходу на використання української мови.

а освітою, а середня освіта в нас українською.
Не вся. І що завадить теперішній владі це змінити?

Українську мову будуть знати якщо не на рівні російської, то принаймні краще англійської або що,
Українці мають володіти українською вільно.

і це навіть при відсутності жвавого спілкування українською сприятиме її укоріненню в суспільстві.
У такому випадку дуже повільно це відбуватиметься!
  • 0

#215 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 14:19

Перегляд дописуMarshal (9.04.2010 14:32) писав:

Якщо у когось немає традиційного та кабельного телебачення, то як їм інакше дивитись вітчизняні телеканали?
А навіщо їм дивитися вітчизняні канали?

Почитайте законодавство.
От ви й почитайте, замість зливати тему.

На відміну від Вас я нікого нічим обносити не хочу!
А як же українізація? Відмовляєтеся? Українською мовою Донбас уже охоплюватимете? Як прикро...

В культурному плані за Ющенка було досить таки непогано, а от в економічному навпаки, на жаль.
Щоправда, Президент України не несе жодної відповідальності за економіку, а так нічого.
А за добробут громадян Ющенко боровся з Тимошенко завзято, було діло.

Почитайте, будь-яку, стенограму Ющенка, він там так чи інакше загдує питання культури, мови чи історії.
Цитат досі не бачу. Якій вимріяні стенограми згадуються... тю.

Я і не націоналіст, я і не шовініст. Я партіот.
Таких ганебних патріотів, як ви - зроду не було!
Але зважаючи на "в родині не без виродка"©, я ставлюся до вашого випадку з розумінням.

Мені відкрився перелік статей, котру Ви хотіли, щоб я прочитав?
Ваші вже й там попрацювали - підчистили.
Але інтернет непереможний!
http://poltava.info/news/poltava/item/2010...era-Poltavi.htm

Погано Ви читаєте мої дописи. Тому не дивно чому Ви так на них відповідаєте.
Об'єктивно читаю. Ви щось маєте проти об'єктивності?

ЗНО вже відбулось двічі. І двічі воно відбувалось на мові якою абітурієнт здобував освіту. У цьому році воно мало відбутись лише Українською, були видані відповідні Накази МОНУ. Нова влада скасувала складання ЗНО винятково українською мовою. До Ющенка кінопракат був російськомовний, після його приходу повністю українськомовний. Нова влада висловлює можливість зміни й цієї ситуації.
Так чому ж ви не голосували за такого гарного Ющенка? Чому проголосували за таку нікчемну Тимошенко?

Блоком Ющенка є НУНС, почесним голової якого він є! НУНС третя за величниою фракція Верховної Ради!
Гагага!
Ще скажіть, що безпосередньо Луценко є людиною Ющенка, щоб уазагалі.
Ви навіть НУ від НУНС розрізнити не здатні, а пнетесь доводити власні вигадки. Схаменіться!
  • 0

#216 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 15:00

Перегляд дописуMarshal (9.04.2010 15:16) писав:

Справді? А скільки книг українською можна знайти? Скільки програмного забезпечення українською можна знайти? Тощо!
Скільки читають, стільки й знайдете. Закон "попит-пропозиція" ніхто не скасовував.

Воно формується оточенням! Не буде українськомовного оточення, у тому числі у сфері розваг, частиною якої є кінопрокат, не буде швидкого переходу на використання української мови.
Про швидкий перехід на використання української мови мріють лише зазомбовані нацюкі шовіністи, як ви.

Не вся. І що завадить теперішній владі це змінити?
Бажання батьків і дітей.

Українці мають володіти українською вільно.
так-так! І національність до паспорта повернути, так!

У такому випадку дуже повільно це відбуватиметься!
Я не поспішаю, а ви можете вбитися хоч зараз.
  • 0

#217 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 12.04.2010 – 01:12

заве, Ви не повірите,але от,наприклад, в Одесі, в моєму вузі російською мовою нам все викладали, в знайомих з інших вузів теж. та навіть якшо є предмети,які викладаються українською, то студент може відповідати тою мовою,якою йому зручніше, і -ви не повріите!- але переважно це саме російською ))) у школах, де нас ганяли на практику, теж російська мова розповсюджена. в Миколаєві так само.

і ось ще що. шукала одну інформацію, по посиланням натрапила на форум. довелося там реєструватися. форум наш, тобто український. але російськомовний. у правилах ніде не написано, що я мушу писати саме російською мовою. в мене 70% попереджень. вгадайте за що?)

приватна переписка з модером(така пратівна дурна баба, далі- ПДБ)

Цитата

ПДБ: Уважаемый(ая) ***,
Вы нарушили правила на форуме
Причиной нарушения стало: Оффтоп
Количество баллов за нарушение: 10.

Я: шоо?який оф-топ? де?О_О
а тим, хто почав цькувати мене за мову, якою я пишу, Ви теж попередження видали?
в кожній темі таке,я вже мовчу про приватні повідомлення. вважаю це особистою до мене неповагою, та я ж мовчу і нікого не ображаю

ПДБ: Неуважение-зная речь общающихся, принципиально выписывать на своем каком-то языке.
Как вы к людям, так и они к вам
.

Я: то мені попередження через твої особисті переконання видаються? упереджена нікчемність)
у правилах форуму ніде не сказано, що я не можу писати українською. вимагаю до себе поваги. а якщо хтось не розуміє мову своєї країни- то це не до мене питання. офф-топ починаю не Я, а недостатньо розумні і ввічливі люди, які до мене чіпляються. я взагалі, якшо ти не помітила,завжди пишу лише по темі,а всі образи у свою сторону ігнорую. то в чому ж оф-топ?
дякую.

ПДБ: я вас не понимаю.

Я: http://translate.goo...u&tab=wT#uk|ru|
якщо ставиш мені попередження, то став і іншим.
мій чоловік петербуржець і той розуміє українську. невже ви тут дурніші..омг
Доброго вечОра.

ПДБ: Уважаемый(ая) ***,
Вы нарушили правила на форуме
Причина нарушения : Обсуждение действий администрации
Количество баллов за нарушение: 50.
а ДО цього вона ж мені дала 10% за те, що в мене в підписі було посилання на українсько-російський перекладач(гуглтранслейт)

і таких як ця ідіотка в нас на сході-півдні повно. заве,їй-богу, ви такий забавний наївний кієвлянін)))
  • 0

#218 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 07:36

Перегляд дописуzav (9.04.2010 16:00) писав:

Закон "попит-пропозиція" ніхто не скасовував.

І де мій безкоштовний безлімітний інтернет? Попит просто шалений на цю пропозицію.
  • 0

#219 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 12.04.2010 – 09:29

Перегляд допису-=VJ=- (12.04.2010 08:36) писав:

І де мій безкоштовний безлімітний інтернет? Попит просто шалений на цю пропозицію.
Вивчіть закон - зрозумієте де.

Перегляд дописуSensssorika (12.04.2010 02:12) писав:

заве, Ви не повірите,але от,наприклад, в Одесі, в моєму вузі російською мовою нам все викладали, в знайомих з інших вузів теж. та навіть якшо є предмети,які викладаються українською, то студент може відповідати тою мовою,якою йому зручніше, і -ви не повріите!- але переважно це саме російською ))) у школах, де нас ганяли на практику, теж російська мова розповсюджена. в Миколаєві так само.
Ну, в КПІ десять років тому мені лише частину викладали українською, в НАУ два роки тому - подібно. Поза цим дипломи всі справно виписали українською.

і ось ще що. шукала одну інформацію, по посиланням натрапила на форум. довелося там реєструватися. форум наш, тобто український. але російськомовний. у правилах ніде не написано, що я мушу писати саме російською мовою. в мене 70% попереджень. вгадайте за що?)

приватна переписка з модером(така пратівна дурна баба, далі- ПДБ)

а ДО цього вона ж мені дала 10% за те, що в мене в підписі було посилання на українсько-російський перекладач(гуглтранслейт)
Вибачте, але це юридичне питання Правил того форуму, що про нього розповідь.
Давайте посилання на правила, на теми, де медіятор виявив порушення вами правил, цитати медіятора щодо порушень вами тих чи інших пунктів тощо.

і таких як ця ідіотка в нас на сході-півдні повно. заве,їй-богу, ви такий забавний наївний кієвлянін)))
Нормальний киянин, а чьо?..
  • 0

#220 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень

Відправлено 15.04.2010 – 11:22

Перегляд дописуzav (9.04.2010 15:19) писав:

А навіщо їм дивитися вітчизняні канали?
З тієї ж причини, що й зарубіжні.

От ви й почитайте, замість зливати тему.
Вже почитав. Тому й пишу.

А як же українізація? Відмовляєтеся? Українською мовою Донбас уже охоплюватимете? Як прикро...
Українізація повинна відбуватись і по всій териотрії України.

Щоправда, Президент України не несе жодної відповідальності за економіку, а так нічого.
Несе і повну відповідальність!

А за добробут громадян Ющенко боровся з Тимошенко завзято, було діло.
Шкода, що перелік цих громадян обмежувався його родиною та його любими друзями, решти ж українців це не зачепило.

Цитат досі не бачу. Якій вимріяні стенограми згадуються... тю.
Будь-які реальні.

Таких ганебних патріотів, як ви - зроду не було!
А можна конкретніше про ганебність?

Але зважаючи на "в родині не без виродка"©, я ставлюся до вашого випадку з розумінням.
Це Ви проситесь до Вас ставитись з розумінням за виправодвування Табачника?!

Ваші вже й там попрацювали - підчистили.
Але інтернет непереможний!
http://poltava.info/news/poltava/item/2010...era-Poltavi.htm
Ганьба! Визнаю. Не знав я цього...

Об'єктивно читаю. Ви щось маєте проти об'єктивності?
до об’єктивності варто було б додати ще уважність.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних