Перейти до вмісту

Українофоб, рософіл Дмитро Табачник - Міністр освіти України.


Повідомлень в темі: 288

#101 Emika

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 678 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2010 – 13:17

 Муляж Добра (19.03.2010 03:24) писав:

Ну раз так, то абсолютна демократія нікому непотрібна. А приклад із забороною антидемократичного нацизму і комуніщму в ряді цивілізованих і розвинених країн показує, що це тільки допомагає будувати демократичне суспільство. Якщо ж це так, то і нам гірше не стало б від заборони антидемократичних сил.
Я вже вище запитала - наведіть демократичні країни, де заборонений комунізм. (Ви чомусь не відповіли на нього) Під час "холодної війни" одним з козирів західних країн було те, що у них існує комуністична партія, і її члени не зазнають переслідувань за свої політичні переконання.
До того ж у нас немає справді демократичних сил, є ряд псевдодемократичних, які прикриваються демократичними гаслами. І їхній лемент "ой лишенько, ми програли, треба було заборонити всіх, хто за нас не голосував" виглядає просто смішно.

 Муляж Добра (19.03.2010 03:24) писав:

Помаранчеві - гади! Не то що уважаємий проффєсор Янукович, той за ідею завжди боровся. :cry:
Янукович - теж гад. Тож вище я вже відповіла - не варто дивуватись, що населення не бачить різниці між помаранчевими і блакитними олігархами.

 -=VJ=- (19.03.2010 15:13) писав:

Пані, ну не клейте, образно кажучи, дурня, га?
Я ще можу, хоч і з великим зусиллям, повірити, що людина в скільки-там-Вам-років досі про це не чула, але що вона навіть Вікіпедією не в змозі сама скористатись - не вірю і не повірю ніколи.
Читайте уважніше - я просила серйозні джерела, а не Вікіпедію. Якщо ж для Вас Вікіпедія - достовірне джерело, то не бачу потреби марнувати час на обговорення.

 zav (19.03.2010 22:25) писав:

Наспраді, частина населення Латвії не була визнача громадянанми внаслідок незнання мови/історії та невідповідності національності, й, відповідно, не має права голосу.
Я й підозрювала, що порівняння мого опонента недоречне - якщо комусь не надали громадянство, то це інша ситуація, ніж позбавлення громадянства. При утворенні нової країни набуття громадянства могло відбуватись за різними схемами, але ті, хто вже набув громадянство, мають рівні права. Тож в цьому сенсі стереотипи донецьких про неповноцінність галичан і стереотипи галичан про неповноцінність донецьких цілком варті один одного.

До речі згадаймо основний закон

Цитата

Стаття 24. Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.
а також

Цитата

Стаття 25. Громадянин України не може бути позбавлений громадянства і права змінити громадянство.
. В принципі, заклик до позбавлення частини громадян громадянства через їхні політичні переконання може тлумачитись як антиконституційний. Це ще раз показує, що для декотрих так званих "демократів" закон як дишло, і смішно, що при цьому вони не вважають себе авторитарною силою.
 • 0

#102 -=VJ=-

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 6536 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2010 – 15:58

 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

Читайте уважніше - я просила серйозні джерела, а не Вікіпедію. Якщо ж для Вас Вікіпедія - достовірне джерело, то не бачу потреби марнувати час на обговорення.

Пані, у Вас чи то щось негаразд з освітою, чи з чимось іншим - але в будь-якому випадку з таким чи то неуцтвом, чи то маніакальною любов"ю до теорії змов щось обговорювати справді нема чого.
Для інших таких же неуків, яким ліньки глянути на посилання на офіційні джерела в тій же вікіпедії - читати оригінал закону, гиги...
 • 0

#103 yushchenko

  yushchenko

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3760 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.03.2010 – 16:06

 zav (20.03.2010 12:25) писав:

Не бачу логічки давати громадянство зайдам із СРСР.
Тоді з більшістю громадян України поступили не логічно.
 • 0

#104 Муляж Добра

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 129 повідомлень

Відправлено 20.03.2010 – 16:34

 zav (20.03.2010 12:25) писав:

Натомість назвати їх громадянами - це афіґєть ознака інтєлєґєнтнасті.
Я так розумію з абстрактними прикладами вам важко.
Наведему приклад, щоб навіть завові стало ясно.

Одна фірма випускає круглий кондитерський виріб зі здібного тіста, кремом і фруктами, що складається з декількох коржів. І називає його "Неторт". Коли я скажу, що це торт, а ви заперечите, що це не торт, а кондитерський виріб, хто виглядатиме дурнем?

Так от, громадянин - це людина, що має юридично оформлену належність до певної країни. Латвійскі негромадяни її мають? - так, навіть є представництва цих нергомадян за кордоном, вона юридично оформлена? - так, мають паспорти.
Отже це випадок як і з тортом.

Це все одно, що торт з назвою "Зайчик" ви сприйматимете як зайчика, а від цекерки "Три ведмеді" лізтимете на дерево чи прикидатиметеся мертвим. :cry:
 • 0

#105 Вуйко Дмитро

  Where is my ban?!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1736 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2010 – 16:50

Хто це такий, що його так обговорюють? Я не в темі :cry:
 • 0

#106 Муляж Добра

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 129 повідомлень

Відправлено 20.03.2010 – 17:34

 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

Я вже вище запитала - наведіть демократичні країни, де заборонений комунізм. (Ви чомусь не відповіли на нього)
БІльшості обізнаних людей відомо, що мова йде про країни Балтії.
Поки приклад з нацизмом ви ніяк не спростували наводити ЩЕ приклади не бачу сенсу. Навіщо десять, якщо ви не спростували і один.


 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

Під час "холодної війни" одним з козирів західних країн було те, що у них існує комуністична партія, і її члени не зазнають переслідувань за свої політичні переконання.
Тому, що компартія не становила для них загрози. В Ізраїлі, на відміну від багатьох країн до недавна навіть не існувало закону забороняючого нацизм, бо нікому на думку і не спадало, що якісь нациські марші можливі у цій країні.


 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

До того ж у нас немає справді демократичних сил, є ряд псевдодемократичних, які прикриваються демократичними гаслами.
Ці сили, які ви називаєте "псевдодемократичними" дали громадянам України демократичні вибори. Ви кагбе самі себе називаєте нехорошим словом.


 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

Я й підозрювала, що порівняння мого опонента недоречне - якщо комусь не надали громадянство, то це інша ситуація, ніж позбавлення громадянства.
Та будь ласка, можне це назвати, хоч видачею нового громадянства, заміною громадянства типу-ІІ в результаті якого людина не має права голосу. З вашого боку це лише чіпляння до слів - брак аргументів.


 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

Тож в цьому сенсі стереотипи донецьких про неповноцінність галичан і стереотипи галичан про неповноцінність донецьких цілком варті один одного.
Для вас між сепататистами і тими хто за єдність україни нема різниці? Не вірю, якщо людина так каже, то насправді приховує, що перші їй ближчі.


 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

В принципі, заклик до позбавлення частини громадян громадянства через їхні політичні переконання може тлумачитись як антиконституційний.
Незнання мови і історії, зневага до країни - це такі переконання ви відстоюєте?


П.С.
Та перестаньте прикидатися, давно видно яких поглядів ви насправді прибічниця. Прикриваючись час від часу висловлюваннями "Янукович - гад" ви втераєтеся в довіру, а тим часом виливаєте купу брехливої критики на демократичні сили, закликаєте не голосувати на українському патріотичному форумі. "Яник - гад," це просто лайка ясна річ нікого не переконає, а от ваша аргументація відкладається у некритичних людей в голові. Ваше лицемірство ви уже показали мені в ПП, коли відмову в скрзі і аргументували тим, що жлобам у скаргах відмовляється і сказали забиратися з форуму. А мусили б і до жлобів однаково ставитися. Ваш справжній демократизм на ділі нічого не вартий. Добившись влади ви знімаєте маску.


Стосовно подібних гасел демократія для АНТИдемократів.
Закликаю форумчан пильнувати, під цими гаслами насправді ховаються зовсім инше. Зараз вороги розуміють, що брехливі байки про малоросів, про єдність слов’ян, свідомій частині українців можна принести тільки на ракетах і танках. Ця ідеологія чужа і може бути насаджена тільки силою. Тому зараз вони міняють тактику, вдаються до инших засобів. Який сенс апелювати до "славного" минулого СССР і слав’янської єбности серед притомних мислячих людей? Вони звертаються до речей, які є націоналістам близькі, намагаютсья говорити їхньою мовою використовувати їхні поняття. Національні права, вони намагаються використати, щоб ввести регіональну коцапську мову. Націоналісти відкидають тоталітаризм, тому прагнення українців до свобои треба назвати антидемократичним і тоталітаризмом, щоб змусити українців мовчати і дай боже не образити малоросів. А справжні шовіністи лишилися тільки для відволікання уваги, як боксерська груша, бо їх тактика уже не діє.

Огидно просто, яка цинічна і нахабна підміна понять. Лицемірство таких агітотарів легко викрити якщо дивитися не на риторику, якою вони прикриваються, бо злодії завжди прикриваютсья благородними гаслами, а на сутність, на результат, до якого ця риторика насправді веде. Тобто судити треба по діях. І ми бачимо, що під гаслами демократії, врахування иншої думки (де там думка?! подівіться на електорат) виправдовується і агітується антидемократична україножерська партія, яка захищає інтереси ворожої держави! Вони намагаються звинуватити сьогоднішних людей, що прагнуть свободи у своїх же злочинах. Називаючи всіх, хто не приймає людожерство - фашистами.

Вони закликають бути лояльними до сепаратизму, до зрадження українських національних інтересів, до нищення мови!! Ци не зухвалий цинізм?!! Але не повинно бути ніякої лояльности ні до фашистів ні до комуністів. Лояльність для лояльних.

З нас перевертні в масках хочуть зробити покірних скотів, яким мусить бути ганебно говорити про прагнення у своїй країні свободи.
Сутність їх сьогоднішнього гасла така:
Ви такі хороші, що повинні дозволити нам робити зло.


Всі розуміють, що зараз суспільні погляди настільки поляризовані, що змусити притомну людину перейти на бік антиукраїнських янучар неможливо. Якщо не вдається змінити погляд на антиукраїнський, вони намагаються переконати, що принаймні "НЄТ НІКАКОЙ РАЗНІЦИ".
І ми бачимо, що це їм приносить успіх.

Демократія для них не є справжньою метою, а лише засобом для досягнення цілей. Ми їх змусили грати по демократичних правилах у 2004, але з їхнього боку ця гра ніколи не буде чесною, бо в них инші цілі.
Пильнуймо!

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 20.03.2010 – 18:01

 • 0

#107 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2010 – 19:18

 yushchenko (20.03.2010 16:06) писав:

Тоді з більшістю громадян України поступили не логічно.
Нашим зайдам по 350 років, у той час як Латвійським - 50 років. Тому певна логічка наявна.
 • 0

#108 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2010 – 20:00

 Муляж Добра (20.03.2010 16:34) писав:

Так от, громадянин - це людина, що має юридично оформлену належність до певної країни. Латвійскі негромадяни її мають? - так, навіть є представництва цих нергомадян за кордоном, вона юридично оформлена? - так, мають паспорти.
"ГРОМАДЯНИН, -а, ч. 1. Особа, що належить до постійного населення якої-небудь держави, користується її правами і виконує обов'язки, встановлені законами цієї держави."© http://www.slovnyk.net/?swrd=%E3%F0%EE%EC%...amp;x=0&y=0
Негромадяни не користуються всіма права, що їх надає Латвія власним громадянам.
Негромадяни Латвії мають паспорт іноземця.

Про статус громадян колишнього СРСР (які не є латиська чи будь-якої іншої національності) писав:

Розділ 1. Закон предметів
2) вони не є громадянами Латвії;
...
Розділ 3. Паспорт іноземця
...
Розділ 4. Отримання паспорта іноземця
(1) паспорт іноземця, кабінет отримує порядку і часу, з зазначенням паспортних радянським громадянином латиська ідентифікаційний номер громадянина або інший латиська Республіки видало документи, що засвідчують особу, щоб особистий код резидентом Латвії, і з його підпис, що підтверджує, що паспорт іноземця не є бенефіціаром (наданням) будь-якої національності (громадянства).
© http://translate.google.com.ua/translate?j...sl=lv&tl=uk

Закон Латвийской Республики"О ГРАЖДАНСТВЕ" сказав:

Статья 2. Принадлежность к гражданству Латвии

Гражданами Латвии являются:
лица, которые были гражданами Латвии до 17 июня 1940 года, а также их потомки, прошедшие регистрацию в законом предусмотренном порядке, за исключением лиц, которые после 4 мая 1990 года приобрели гражданство (подданство) другого государства;
лица, которые натурализовались или иным путем в установленном законом порядке приобрели гражданство Латвии;
дети, которые найдены на территории Латвии и родители которых неизвестны;
дети, не имеющие родителей и проживающие в Латвии в детском доме или школе - интернате;
дети, в момент рождения которых оба родителя являются гражданами Латвии, независимо от места рождения ребенка.
© http://www.mfa.gov.l...onsul-info/356/
Спробуйте ще порівнянь, бугога!
 • 0

#109 Муляж Добра

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 129 повідомлень

Відправлено 20.03.2010 – 21:37

 zav (20.03.2010 20:00) писав:

Негромадяни не користуються всіма права, що їх надає Латвія власним громадянам.
У визначені ніде не сказано, що громадяни обов’язково користуються ВСІМА правами. Це уже від себе додали.
Сказано, що:
користується її правами і виконує обов'язки, встановлені законами цієї держави.

Користуються? - так
Виконують - так

І ще питання вам на засипку. Ким вони будуть у иноземній країні? Негромадянами Латвії? :cry:


 zav (20.03.2010 20:00) писав:

Негромадяни Латвії мають паспорт іноземця.
Знову про торт нагадати?
 • 0

#110 zav

  зрадник

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 9565 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2010 – 23:08

 Муляж Добра (20.03.2010 21:37) писав:

У визначені ніде не сказано, що громадяни обов’язково користуються ВСІМА правами. Це уже від себе додали.
Сказано, що:
користується її правами і виконує обов'язки, встановлені законами цієї держави.

Користуються? - так
Виконують - так
Юлі ви за слова чіпляєтеся, коли вам навели два офіційних документи, в кожному з яких написано просте "громадянами не є"? Мрієте, що "ця ...ня вам допоможе"©?
Якщо громадянин не може використати усі права, то він або не громадянани, або його права порушені. У Латвії права громадян не порушуються, тому звідци логічно виплива, що певна частина населення громадянами не є. Що, ваш мозок не здатен осягнути такі прості думки? Підвисає?..

 Муляж Добра (20.03.2010 21:37) писав:

І ще питання вам на засипку. Ким вони будуть у иноземній країні? Негромадянами Латвії? :cry:
Ніким не будуть, доки не отримають громадянство - це теж зазначено в законах Латвії: четайте, якщо вмієте.

 Муляж Добра (20.03.2010 21:37) писав:

Знову про торт нагадати?
Краще я вам нагадаю про паспорт іноземця в негромадян Латвії, бо щось ви його оминули у відповіді, ґґґ.
 • 0

#111 kalamar

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 4501 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.03.2010 – 20:06

 Emika (20.03.2010 13:17) писав:

Я вже вище запитала - наведіть демократичні країни, де заборонений комунізм. (Ви чомусь не відповіли на нього) Під час "холодної війни" одним з козирів західних країн було те, що у них існує комуністична партія, і її члени не зазнають переслідувань за свої політичні переконання.
До того ж у нас немає справді демократичних сил, є ряд псевдодемократичних, які прикриваються демократичними гаслами. І їхній лемент "ой лишенько, ми програли, треба було заборонити всіх, хто за нас не голосував" виглядає просто смішно.
Ви радше пишете про утопічні ідеальні демократії, реальність була значно жорсткіша, й геть не така ідилічна.
Невже ви ніколи не чули хоча б про червону істерію (Red Scare, 1947–1958) у США, коли навіть за найменшу підозру зв’язку з комуністами, часто геть необґрунтовану, за чиїмось доносом, людей (університетських проффесорів...) звільняли з роботи й ламали кар’єру. Два десятки років було потрібно, щоб там нарешті допетрали, що комуністична партія не являє реальної загрози, бо має низьку підтримку виборців, й можна спокійно гратись в отой козир, про який ви згадали. Й навіть пізніше траплялись ексцеси, як напр. ненадання візи Джону Ленону за те, що той підтримував комуністів фінансово, й були підозри, що він схильний до комунізму :cry:, гляньте на його геть неблагонадійну пісню Imagine. Хоча ясно, що жодних справжніх комуністичних переконань Леннон не мав, мав просто мухи в голові.
Цікаво, що на відміну від якихось примарних у США комуністів дуже популярний в свій час рух гіпі був навіть радикальнішим в своїй антибуржуазній спрямованості, але таких переслідувань, як комуністи, не зазнав. Там, як і у нас, добре усвідомлювали, що гіпі бракує єдино-правильної філософсько-ідеологічної системи -_- .
Формальна заборона якихось типів партій практично не має реального сенсу, бо не в назві партії справа, а в ідеології, ви можете створити партію борців за права крокодилів з фашистською чи комуністичною ідеологією.

Світові демократії давно навчились спрямовувати думку народу в потрібному руслі засобами пропаганди, так що не покладайтесь так на оту "мудрість" про народ, який заслуговує своїх правителів. Адже ви не могли не читати Ролана Барта та инших деконструкторів сучасних мітів.

Повідомлення відредагував kalamar: 21.03.2010 – 20:08

 • 0

#112 farad8

  Ледар

 • Користувачі
 • PipPip
 • 11 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 22.03.2010 – 17:14

 Marshal (11.03.2010 12:58) писав:

Дмитро Володи́мирович Табачник (26 листопада 1963, Київ) — український політичний та державний діяч проросійської спрямованості, українофоб, історик.

У останні роки Дмитро Табачник на політичній арені проводить чітку та послідовну політику, оперуючи на проросійській та антизахідній позиції. Відомий своїми антиукраїнськими в національному питанні переконаннями. Інколи проявляються українофобські переконання. Деякі із суспільних діячів та книговидавців віднесли його до ворогів української культури. На Надзвичайних зборах «Україна — зона культурного лиха» 30 листопада 2007 року Дмитро Табачник був проголошений Ворогом української культури як автор бюджету-2004, який ввів ПДВ на українські книжки; та бюджету-2007, 118-та стаття якого дала привід до масового виселення із займаних приміщень закладів культури і науки. Однією з найбільш резонансних дискредитованих українських заяв Табачника у час, коли він займав посаду віце-прем'єра Кабінету міністрів уряду Януковича, було публічне звинувачення на адресу Романа Шухевича, що той ніби отримав нагороду з рук Гітлера два Залізних хрести. Ряд українських громадських та культурних діячів звернулись із відкритим листом до Вищої атестаційної комісії України із вимогою позбавити Дмитра Табачника титулу доктора історичних наук за антинаукові та ксенофобські публікації у чорносотенних виданнях.

У вересні 2008 року висловив резонансну думку про те, "що бізнесмени Східної України готові домовлятися з президентом Віктором Ющенком, тому що гроші люблять тишу", що призвело до різкої критики з боку заступника глави Партії регіонів Бориса Колеснікова, який запропонував виключити Дмитра Табачника з лав партії, та назвав його "дешевим клоуном".

P.S. "Вітаю" тих хто не голосував за Тимошенко з таким "чудовим" для України призначенням.
ТАБАЧНИКА - ГЕТЬ!!!!
 • 0

#113 Teo

  бовдур, булька, кулька, круть!

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2841 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 22.03.2010 – 19:22

 farad8 (22.03.2010 18:14) писав:

ТАБАЧНИКА - ГЕТЬ!!!!
ЯН ТАБАЧНІК ПРАТЄСТУЄ АДИН ДВА ДВА АДИН!!!!!!!1111111
 • 0

#114 Marshal

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 309 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 24.03.2010 – 09:29

Чергове ганебне призначення Табачника. Дмитра Табачника - міністра освіти і науки України призначено головою української частини підкомітету з питань гуманітарного співробітництва Україна-РФ!

Повідомлення відредагував Marshal: 24.03.2010 – 09:41

 • 0

#115 кокоджамбо

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 124 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Sh{i}t

Відправлено 25.03.2010 – 14:03

Чергове ганебне призначення Табачника. Дмитра Табачника - міністра освіти і науки України призначено головою української частини підкомітету з питань гуманітарного співробітництва Україна-РФ!

Ну й добре. Буде газ дешевий і ведмеді на баянах будуть грать :rolleyes:
 • 0

#116 Emika

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 678 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київ

Відправлено 25.03.2010 – 14:48

 Муляж Добра (20.03.2010 17:34) писав:

БІльшості обізнаних людей відомо, що мова йде про країни Балтії.
Поки приклад з нацизмом ви ніяк не спростували наводити ЩЕ приклади не бачу сенсу. Навіщо десять, якщо ви не спростували і один.
Прибалтика - теж не взірець демократії.
До речі, у тих же балтійських країнах нацизм не завжди переслідується:
http://www.nr2.ru/inworld/271413.html
Особисто для мене існування компартії в західних країнах під час холодної війни - достатній доказ толерантності західних суспільств до інакодумців.

 Муляж Добра (20.03.2010 17:34) писав:

Ці сили, які ви називаєте "псевдодемократичними" дали громадянам України демократичні вибори. Ви кагбе самі себе називаєте нехорошим словом.
А зараз прихильники цих сил, програвши на демократичних виборах, обзивають громадян, які їх не підтримали нехорошими словами і пропонують обмежити їхні права. Якщо так звані "демократичні" сили приваблюють таких прибічників, значить, демократія для них - лише обгортка для їхньої тоталітарної суті.

 Муляж Добра (20.03.2010 17:34) писав:

Для вас між сепататистами і тими хто за єдність україни нема різниці? Не вірю, якщо людина так каже, то насправді приховує, що перші їй ближчі.
Незнання мови і історії, зневага до країни - це такі переконання ви відстоюєте?.
Для мене головне, щоб наша держава якомога точніше відображала волю її громадян. Я не поділяю переконання декотрих співгромадян, але поважаю їхній вибір - і лише на цій підставі маю право вимагати їхню повагу до мого. А от зневагу до країни виявляють ті, хто ладен позбавити громадянства своїх співгромадян.

 Муляж Добра (20.03.2010 17:34) писав:

П.С.
Та перестаньте прикидатися, давно видно яких поглядів ви насправді прибічниця. Прикриваючись час від часу висловлюваннями "Янукович - гад" ви втераєтеся в довіру, а тим часом виливаєте купу брехливої критики на демократичні сили, закликаєте не голосувати на українському патріотичному форумі. "Яник - гад," це просто лайка ясна річ нікого не переконає, а от ваша аргументація відкладається у некритичних людей в голові. Ваше лицемірство ви уже показали мені в ПП, коли відмову в скрзі і аргументували тим, що жлобам у скаргах відмовляється і сказали забиратися з форуму. А мусили б і до жлобів однаково ставитися. Ваш справжній демократизм на ділі нічого не вартий. Добившись влади ви знімаєте маску.


Стосовно подібних гасел демократія для АНТИдемократів.
Закликаю форумчан пильнувати, під цими гаслами насправді ховаються зовсім инше. Зараз вороги розуміють, що брехливі байки про малоросів, про єдність слов’ян, свідомій частині українців можна принести тільки на ракетах і танках. Ця ідеологія чужа і може бути насаджена тільки силою. Тому зараз вони міняють тактику, вдаються до инших засобів. Який сенс апелювати до "славного" минулого СССР і слав’янської єбности серед притомних мислячих людей? Вони звертаються до речей, які є націоналістам близькі, намагаютсья говорити їхньою мовою використовувати їхні поняття. Національні права, вони намагаються використати, щоб ввести регіональну коцапську мову. Націоналісти відкидають тоталітаризм, тому прагнення українців до свобои треба назвати антидемократичним і тоталітаризмом, щоб змусити українців мовчати і дай боже не образити малоросів. А справжні шовіністи лишилися тільки для відволікання уваги, як боксерська груша, бо їх тактика уже не діє.

Огидно просто, яка цинічна і нахабна підміна понять. Лицемірство таких агітотарів легко викрити якщо дивитися не на риторику, якою вони прикриваються, бо злодії завжди прикриваютсья благородними гаслами, а на сутність, на результат, до якого ця риторика насправді веде. Тобто судити треба по діях. І ми бачимо, що під гаслами демократії, врахування иншої думки (де там думка?! подівіться на електорат) виправдовується і агітується антидемократична україножерська партія, яка захищає інтереси ворожої держави! Вони намагаються звинуватити сьогоднішних людей, що прагнуть свободи у своїх же злочинах. Називаючи всіх, хто не приймає людожерство - фашистами.

Вони закликають бути лояльними до сепаратизму, до зрадження українських національних інтересів, до нищення мови!! Ци не зухвалий цинізм?!! Але не повинно бути ніякої лояльности ні до фашистів ні до комуністів. Лояльність для лояльних.

З нас перевертні в масках хочуть зробити покірних скотів, яким мусить бути ганебно говорити про прагнення у своїй країні свободи.
Сутність їх сьогоднішнього гасла така:
Ви такі хороші, що повинні дозволити нам робити зло.


Всі розуміють, що зараз суспільні погляди настільки поляризовані, що змусити притомну людину перейти на бік антиукраїнських янучар неможливо. Якщо не вдається змінити погляд на антиукраїнський, вони намагаються переконати, що принаймні "НЄТ НІКАКОЙ РАЗНІЦИ".
І ми бачимо, що це їм приносить успіх.

Демократія для них не є справжньою метою, а лише засобом для досягнення цілей. Ми їх змусили грати по демократичних правилах у 2004, але з їхнього боку ця гра ніколи не буде чесною, бо в них инші цілі.
Пильнуймо!
Насправді "зняли маску" Ви. Переводити дискусію на пошук ворогів - це типово радянський прийом. Крім того, Ви чомусь відійшли від раціональної аргументації і намагаєтесь спекулювати на емоціях. Як показали минулі вибори, намагання давити на емоції в нашому таборі не спрацьовує. Це одна із причин, чому частина демократично налаштованих виборців проголосувала проти всіх - дискурс жовтої преси приваблює тоталітарних осіб, які хочуть, щоб за них думали вождь і партія, а от носії демократичних цінностей звикли користуватися своїм розумом.
Справжні прихильники демократії ніколи не вимагатимуть позбавити громадянства своїх опонентів - бо для демократів демократія є метою, а не засобом, який слід використовувати, якщо переможемо ми, і можна відмовитись, якщо переможуть опоненти. Справжня демократія починається із визнання того, що суспільство має бути таким, яким його бажають бачити громадяни (причому всі громадяни мають рівні права), а реальна картина вимальовується внаслідок протистояння і компромісів різних груп.

На закінчення нагадаю: в суспільстві постійно триває щоденний плебісцит, вибори лише унаочнюють картину на певний момент. Тому ті, кому справді йдеться про демократію, утверджують її щодня - наприклад, беруть участь в політичних акціях в інтересах справи, а не своїх політичних улюбленців.

 kalamar (21.03.2010 20:06) писав:

Світові демократії давно навчились спрямовувати думку народу в потрібному руслі засобами пропаганди, так що не покладайтесь так на оту "мудрість" про народ, який заслуговує своїх правителів. Адже ви не могли не читати Ролана Барта та инших деконструкторів сучасних мітів.
Порівняйте західну пропаганду і радянську. Я вже зазначала, що жодна країна не є взірцем демократії, але є більш і менш демократичні країни. А народ таки заслуговує своїх правителів - навіть якщо виборці згодні, щоб їм промили мізки, це сталось за їхньої згоди. Якщо немає серйозних порушень, результат демократичних виборів таки відображає волю народу. Це не бездоганний засіб, але кращого немає.
 • 0

#117 Гість_Гість_*

 • Гості

Відправлено 25.03.2010 – 19:59

Цитата

Одесское гражданское объединение Дозор, получившее известность благодаря акциям в защиту русского языка, объявило о старте сбора подписей за назначение на должность заместителя министра образования Украины писателя Олеся Бузины.

"Последние две недели Украина может наблюдать истерику украинских националистов как реакцию на назначение Дмитрия Табачника на должность министра образования. Очень показательно, что националистические силы, постоянно пропагандируя русофобию, а также "титульность" и полноту прав лишь для этнических украинцев, объединились в своем желании убрать Табачника. Это значит, что назначение верно", - говорится в обращении Дозора.

"Но этого мало, ибо Табачник может не справиться с той оплеванной системой образования, которая досталась ему от предыдущего министра Вакарчука. И наиболее подходящая кандидатура, которая поможет новому министру - это известный писатель Олесь Бузина", - считает Дозор.

По мнению организации, "Бузина - это человек, который смело выражает свои взгляды, мешая украинским националистам вдалбливать в головы граждан свою пропаганду, за что крайне нелюбим ими и в результате чего подвергался избиению".

Авторы документа обращаются с предложением ко "всем неравнодушным гражданам Украины подключиться к очищению системы образования от национализма и русофобии, проявив свою гражданскую позицию".

Для этого предлагается написать письма Президенту Украины, премьер-министру и министру образования с пожеланием назначить на должность заместителя министра образования Бузину.

Как сообщалось, вчера сумские активисты антиТабачной кампании отправили поездом в Москву чучело министра образования и науки Украины Дмитрия Табачника.
ужс. ще один позор.
 • 0

#118 DartVlad

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 339 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 20:34

 Marshal (11.03.2010 15:04) писав:

А я що при владі? Я як громадянин та патріот України роблю все від мене залежне у цій сфері.
ага ташо ти кажеш наевно десь як з москальм говориш на російську переходиш
 • 0

#119 Гість_Гість_*

 • Гості

Відправлено 25.03.2010 – 20:37

 DartVlad (25.03.2010 20:34) писав:

ага ташо ти кажеш наевно десь як з москальм говориш на російську переходиш
ну я з росіянами російською говорю. і шо?
 • 0

#120 DartVlad

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 339 повідомлень

Відправлено 25.03.2010 – 20:54

 Sensssorika (11.03.2010 18:04) писав:

"Янукович" і "чітко висловився" не може вживатися в одному реченні
вово

 IA32 (11.03.2010 22:25) писав:

Так, Табачнік полахає з рагулів, шо танцюють з бумажками під кабміном на захист "мови".
я сам підписався і раджу усім якщо нічого не вийде хоть побачуть його прихильники яка у нас "демократична влада"
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних