Перейти до вмісту

Володарі Сфер.

Повідомлень в темі: 205

#41 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.04.2012 – 08:41

Перегляд дописуWеbеr (25.04.2012 – 08:18) писав:

Ви пишете про просторові конструкції, ніби є інші - не просторові. Усі ж конструкції просторові. Чи не так?
Дякую за дуже суттєве запитання.
Більшість, навіть цього не помічаючи. використовує і вибудовує не конструкції а плоскі схеми. Тобто будь яке явище розглядає дуже поверхово, не задумуючись. Механічно. Опираючись на те що лежить на поверхні. Виходячи з дуже примітивних і простих, переважно егоїстичних міркувань. Тому, що так простіше. Але такий підхід не гарантує успіху. Тому що існує безліч невидимих "конструкцій" саме просторових, які не є очевидними і доступними для більшості. Саме тому і існує багатоступеневе обмеження до цих Реальних конструкцій, щоб забезпечити успішне маніпулювання навіть досить адекватними членами суспільства у потрібному системі напрямку. Маю на увазі інформацію для обмеженого кола...для службового використання...таємну...цілком таємну...і..."смертельно таємну". Тобто таку, за розголошення якої людину карають на смерть.
  • 2

#42 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 08:52

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 08:41) писав:

Дякую за дуже суттєве запитання.
Більшість, навіть цього не помічаючи. використовує і вибудовує не конструкції а плоскі схеми. Тобто будь яке явище розглядає дуже поверхово, не задумуючись. Механічно. Опираючись на те що лежить на поверхні. Виходячи з дуже примітивних і простих, переважно егоїстичних міркувань. Тому, що так простіше. Але такий підхід не гарантує успіху. Тому що існує безліч невидимих "конструкцій" саме просторових, які не є очевидними і доступними для більшості. Саме тому і існує багатоступеневе обмеження до цих Реальних конструкцій, щоб забезпечити успішне маніпулювання навіть досить адекватними членами суспільства у потрібному системі напрямку. Маю на увазі інформацію для обмеженого кола...для службового використання...таємну...цілком таємну...і..."смертельно таємну". Тобто таку, за розголошення якої людину карають на смерть.
Ось тепер стає зрозумілою Ваша логіка. Я маю подібні проблеми в теорії просторової орагнізації економіки чи у просторовій економіці. Ніби економіка завжди у просторі, але чомусь ціла економічна теорія простір ігнорує і все роз0глядає в одній точці - у такій собі країні чудес словами Марка Блауга...

Країна чудес, позбавлена будь-яких просторових характеристик у М. Блауга. Вислів М. Блауга щодо того, що класична та неокласична економічна теорія обмежилися вивченням "країни чудес, позбавленої будь-яких просторових характеристик". Економічна теорія використання простору й особливо теорія розміщення господарських об'єктів розквітли й оформилися ще у XIX ст., але ці процеси відбувалися майже у повній ізоляції від основних течій економічної науки – як "класики", так і "неокласики". Основна течія економічної науки аж до 1950 р. обмежувалася аналізом економічних явищ поза їхніми просторовими характеристиками.
  • 1

#43 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 09:17

Перегляд дописуWеbеr (25.04.2012 – 08:52) писав:

Основна течія економічної науки аж до 1950 р. обмежувалася аналізом економічних явищ поза їхніми просторовими характеристиками.
На мою думку це тому, що всі офіційні міркування у будь якій галузі, це чиста демагогія, своєрідний словесний камуфляж, щоб створити враження далеке від реального стану речей. Особливо в наш час. Я думаю, Ви як ніхто, знаєте чому вся важлива статистика не доступна для широкого загалу...
"Мозаїки" спецслужб...і лише вони, дають просторову картину у всьому багатстві і повноті тих невидимих звязків які і забезпечують даний стан речей а не інший. Тому і зявляються "абсурдні" для "простої" людини рішення уряду, тим більше якщо цей уряд виконує накази іноземних спецслужб в інтересах яких ці рішення і "працюють".
  • 1

#44 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.04.2012 – 10:17

я зараз розповім, інформацію, секретну, страшно секретну, використання якої в поганому напрямку і в егоїстичних цілях призведе до смерті
простір буває не тільки трьохвимірним
  • -1

#45 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 10:28

"Наші "теревені", як і більшість форумів, має чудесний конструктивний потенціал...та цей прекрасний високотехнологічний потенціал перетворюється в повний антипод. Інструмент з допомогою якого, залишаючись анонімним, ображати, ранити душі всіх навколо себе, мститись всім за всі свої невдачі у житті...робити з цього захоплюючу розвагу...тупе качання адреналіну.
Щоб очистити цю тему від подібного пропоную наступне. Це пропозиція для всіх хто хоче дописувати в цю тему. Купіть собі 13 тенісних кульок. Бажано щоб одна відрізнялась кольором від 12 - ти інших. На дозвіллі попробуйте експериментувати з цими Сферами. З одною, до сьогодні ви всі експериментквали. Багато ігор, це забава з однією сферою, котра завжди котиться туди де найнижче...або туди куди її кинуть штовхнуть...це своєрідний "Колобок"...котрого раніше чи пізніше "зїсть" хитра Лисичка. Зєднайте між собою дві Сфери...поекспериментуйте з ними...адже змінилась не просто кількість...змінилась і якість...подумайте вникніть в суть цього явища. Добавте ще одну Сферу...знову разом з зміною кількості зявиться Нова Якість. Діліться тепер в цій темі Своїми Думками...асоціаціями. Ви побачите що не все так просто, як здається на початку...успіхів у Володінні Сферами. " Я буду нагадувати для чого створювалась тема...до тих пір, поки дійсно не буде конструктивного діалогу.
  • 1

#46 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 10:49

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 07:54) писав:

...Я також так розумію. Ди...с...кус...і Я. Так дискусії а не "стьоб"..."тонкий підлий і підступний тролінг"...спам...
Наші "теревені", як і більшість форумів, має чудесний конструктивний потенціал...та цей прекрасний високотехнологічний потенціал перетворюється в повний антипод. Інструмент з допомогою якого, залишаючись анонімним, ображати, ранити душі всіх навколо себе, мститись всім за всі свої невдачі у житті...робити з цього захоплюючу розвагу...тупе качання адреналіну.
Щоб очистити цю тему від подібного пропоную наступне. Це пропозиція для всіх хто хоче дописувати в цю тему. Купіть собі 13 тенісних кульок. Бажано щоб одна відрізнялась кольором від 12 - ти інших. На дозвіллі попробуйте експериментувати з цими Сферами. З одною, до сьогодні ви всі експериментквали. Багато ігор, це забава з однією сферою, котра завжди котиться туди де найнижче...або туди куди її кинуть штовхнуть...це своєрідний "Колобок"...котрого раніше чи пізніше "зїсть" хитра Лисичка. Зєднайте між собою дві Сфери...поекспериментуйте з ними...адже змінилась не просто кількість...змінилась і якість...подумайте вникніть в суть цього явища. Добавте ще одну Сферу...знову разом з зміною кількості зявиться Нова Якість. Діліться тепер в цій темі Своїми Думками...асоціаціями. Ви побачите що не все так просто, як здається на початку...успіхів у Володінні Сферами.
все таки, питання залишається відкритим, навіщо все це робити, який це має зміст
в кого є просторова уява, той займається роботою, в якій її використовує.
Якщо це цікава сетереометрія, то чому в ній все так просто, і що вона робить в філософії?
це не тролінг, це питання які виникають коли дивишся на цю писанину

можливо це прихована реклама тенісних кульок, на які зараз падає попит?

звичайно, можливо ця тема спеціально так написана, щоб її зрозуміли тільки ті люди, які повинні це зрозуміти.
інші звичайно будуть давати запитання
  • -1

#47 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 25.04.2012 – 12:22

Перегляд дописуKatod (25.04.2012 – 10:49) писав:

Якщо це цікава сетереометрія, то чому в ній все так просто, і що вона робить в філософії?

Пояснення тут просте: з науки теми, що не є науковими, викидають у філософію. А з філософії можуть викинути або в балачку, або на смітник. Для філософії ця тема є слабкою, бо в ній відсутня філософська теза. Але можна шукати якусь метафізику сфер, хоч охочих до таких пошуків на форумі не знайшлось...
  • 2

#48 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 14:19

Перегляд дописуВасиль (25.04.2012 – 12:22) писав:

Пояснення тут просте: з науки теми, що не є науковими, викидають у філософію. А з філософії можуть викинути або в балачку, або на смітник. Для філософії ця тема є слабкою, бо в ній відсутня філософська теза. Але можна шукати якусь метафізику сфер, хоч охочих до таких пошуків на форумі не знайшлось...
Кожен дописувач своїми репліками говорить більше про себе і своє світосприйняття ніж про Сфери, котрі йому не по "зубах" . Думаю що таким не варто сюди дописувати. По перше тема цілком наукова. Більше того, вона є на стику декількох наук. Кожен школяр, котрий закінчував середню школу і кінці процесу навчання вивчав сферу. Визначення її площі, обєму. В нарисній геометрії є море задач в яких будується поєднання сфери з іншими геометричними тілами. Будування тіней на поверхні сфери, правдав нарисну геометрію в школі покищо не вивчають. Те що зробив я. Геометрична побудова групи сфер, своєрідну оболонку однієї сфери і подальшу трансформацію цієї "оболонки". Коли заповнюються проміжки між сферами...самі сфери трансформуються в 12 однакових геометричних тіл і одне центральне яке логічно і математично досконало поєднується з цими 12-тьма. І ви говорите про смітник...:((( Ви мене здивували і засмутили. Якщо сьогодні не достатньо дописувачів, то вистачає читачів, так як я даю посилання на цю тему з інших форумів. Це результат моєї інтелектуальної праці. І якщо це дехто не розуміє, то це вже інша тема і не мої проблеми.
  • 1

#49 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 14:52

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 14:19) писав:

Кожен дописувач своїми репліками говорить більше про себе і своє світосприйняття ніж про Сфери, котрі йому не по "зубах" . Думаю що таким не варто сюди дописувати. По перше тема цілком наукова. Більше того, вона є на стику декількох наук. Кожен школяр, котрий закінчував середню школу і кінці процесу навчання вивчав сферу. Визначення її площі, обєму. В нарисній геометрії є море задач в яких будується поєднання сфери з іншими геометричними тілами. Будування тіней на поверхні сфери, правдав нарисну геометрію в школі покищо не вивчають. Те що зробив я. Геометрична побудова групи сфер, своєрідну оболонку однієї сфери і подальшу трансформацію цієї "оболонки". Коли заповнюються проміжки між сферами...самі сфери трансформуються в 12 однакових геометричних тіл і одне центральне яке логічно і математично досконало поєднується з цими 12-тьма. І ви говорите про смітник... :((( Ви мене здивували і засмутили. Якщо сьогодні не достатньо дописувачів, то вистачає читачів, так як я даю посилання на цю тему з інших форумів. Це результат моєї інтелектуальної праці. І якщо це дехто не розуміє, то це вже інша тема і не мої проблеми.

Я розумію, все це могло бути наукою в часи елінів, але зараз це вже наукою не вважається. Я не кажу, що тему треба викинути на смітник, а лише те, що з філософії теми переміщують або в балачку, або на смітник. Але тема не є ні науковою, ні філософською, бо в ній немає ні наукової проблеми, ні філософської тези. Роздуми про сфери наукою не є, а філософії я тут не бачу. Мені просто нема про що дискутувати в цій темі...

Розвиток просторової уяви не є філософською тезою.
  • 1

#50 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 14:56

Кожен дописувач своїми репліками говорить більше про себе і своє світосприйняття ніж про Сфери, котрі йому не по "зубах" .
один з самих класних методів ведення дискусії, переведення акценту з самої проблеми на опонента і його інтелектуальні здібності :)
ще є декілька схожих: хто напише останню фразу, і хто голосніше напише
:)

Думаю що таким не варто сюди дописувати. По перше тема цілком наукова. Більше того, вона є на стику декількох наук. Кожен школяр, котрий закінчував середню школу і кінці процесу навчання вивчав сферу. Визначення її площі, обєму. В нарисній геометрії є море задач в яких будується поєднання сфери з іншими геометричними тілами. Будування тіней на поверхні сфери, правдав нарисну геометрію в школі покищо не вивчають. Те що зробив я. Геометрична побудова групи сфер, своєрідну оболонку однієї сфери і подальшу трансформацію цієї "оболонки". Коли заповнюються проміжки між сферами...самі сфери трансформуються в 12 однакових геометричних тіл і одне центральне яке логічно і математично досконало поєднується з цими 12-тьма. І ви говорите про смітник... :((( Ви мене здивували і засмутили. Якщо сьогодні не достатньо дописувачів, то вистачає читачів, так як я даю посилання на цю тему з інших форумів. Це результат моєї інтелектуальної праці. І якщо це дехто не розуміє, то це вже інша тема і не мої проблеми.
та й всі питання ставлять "навіщо?"
тим більше, як на мене це якась недосконала структура, 13 кулька, має бути менша, та ще й можна було вказати радіус цієї сфери, хоча її легко розрахувати, та ще й ця тема не в науці куча класних притензій :)
  • 1

#51 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 16:12

Перегляд дописуВасиль (25.04.2012 – 14:52) писав:

Я розумію, все це могло бути наукою в часи елінів, але зараз це вже наукою не вважається. Я не кажу, що тему треба викинути на смітник, а лише те, що з філософії теми переміщують або в балачку, або на смітник. Але тема не є ні науковою, ні філософською, бо в ній немає ні наукової проблеми, ні філософської тези. Роздуми про сфери наукою не є, а філософії я тут не бачу. Мені просто нема про що дискутувати в цій темі...
Розвиток просторової уяви не є філософською тезою.
Пане Василь і в часи елінів і до них і після них група з 13-сфер залишиться незмінною. Так як і т.е на що вони перетворюються при трансформації. В мене складається враження що ви бачите не те що я публікую. а щось зовсім інше. Катодові чомусь здалось що середня сфера повинна бути меншою за розміром. Вимагає якісь розрахунки, розміри... в той час коли було сказано що діаметр сфер одинаковий. Ви кажете тепер це не наука. Я балакав з випускниками різних гімназій в Україні. З людьми які мають дипломи про вищу освіту. Число 13 -ть для більшості є містикою...для "реалістів" "звичайнісіньким" числом. Якщо я намагаюсь продемонструвати що не все так просто з цим числом і з тим що за ним стоїть, що в цьому поганого, чого ви так хвилюєтесь. Вам страшно за чистоту сьогоднішньої науки? Я вам у ваших темах не заважаю. То не відлякуйте дописувачів цієї теми. Мені ваша пристрасність починає здаватись дуже підозрілою. Цьому варто присвятити окрему тему.
  • 1

#52 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 16:27

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 16:12) писав:

Пане Василь і в часи елінів і до них і після них група з 13-сфер залишиться незмінною. Так як і т.е на що вони перетворюються при трансформації. В мене складається враження що ви бачите не те що я публікую. а щось зовсім інше. Катодові чомусь здалось що середня сфера повинна бути меншою за розміром. Вимагає якісь розрахунки, розміри... в той час коли було сказано що діаметр сфер одинаковий. Ви кажете тепер це не наука. Я балакав з випускниками різних гімназій в Україні. З людьми які мають дипломи про вищу освіту. Число 13 -ть для більшості є містикою...для "реалістів" "звичайнісіньким" числом. Якщо я намагаюсь продемонструвати що не все так просто з цим числом і з тим що за ним стоїть, що в цьому поганого, чого ви так хвилюєтесь. Вам страшно за чистоту сьогоднішньої науки? Я вам у ваших темах не заважаю. То не відлякуйте дописувачів цієї теми. Мені ваша пристрасність починає здаватись дуже підозрілою. Цьому варто присвятити окрему тему.

Число 13 є таким же самим числом, як і інші числа, і за ним нічого не стоїть. Існує піфагорейська школа в філософії, яка вважає числа сутністю світу. Але те, що за числом 13 щось стоїть, ще не є якоюсь філософською тезою. Сформулюйте свою філософську тезу, бо справді нема про що дискутувати!
  • 0

#53 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 16:28

якщо взяти 7 куль і розмітити їх так, щоб центри були на одній площині, 6 зовнішніх дотикалися до центральної, то всі кулі будуть однакогвого радіусу

але, питання "навіщо вс ці кулі ліпити одне до одного" залишається відкритим
  • 1

#54 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 16:54

Перегляд дописуВасиль (25.04.2012 – 16:27) писав:

Число 13 є таким же самим числом, як і інші числа, і за ним нічого не стоїть. Існує піфагорейська школа в філософії, яка вважає числа сутністю світу. Але те, що за числом 13 щось стоїть, ще не є якоюсь філософською тезою. Сформулюйте свою філософську тезу, бо справді нема про що дискутувати!
Пане Василю, навіщо дійсно дискусувати там де вам не цікаво і нема про що? Ця тема повязана з темою "Синхросинтез" і я гадаю що там все чітко проілюстровано. Не люблю займатися словесною еквілібристикої і лоскотанням нервів. Для мене це шкідливо і не потрібно. Я не захищаю дисертації, а пропоную до обговорення те що не всім зрозуміло. Нехай дискутують ці яким це цікаво, навіщо воно вам. якщо у вас зовсім інші інтереси і уподобання?
Я не люблю тем в яких обмінюються чужими думками, результатами чужої праці.

Повідомлення відредагував Водій: 25.04.2012 – 16:55

• 1

#55 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 17:11

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 16:54) писав:

Пане Василю, навіщо дійсно дискусувати там де вам не цікаво і нема про що? Ця тема повязана з темою "Синхросинтез" і я гадаю що там все чітко проілюстровано. Не люблю займатися словесною еквілібристикої і лоскотанням нервів. Для мене це шкідливо і не потрібно. Я не захищаю дисертації, а пропоную до обговорення те що не всім зрозуміло. Нехай дискутують ці яким це цікаво, навіщо воно вам. якщо у вас зовсім інші інтереси і уподобання?
Я не люблю тем в яких обмінюються чужими думками, результатами чужої праці.

Філософія живе, поки є дискусії. Тему про синхросинтез подивлюся...

Моя антитеза

Перегляд дописуВодій (22.01.2010 – 23:25) писав:

Сфера це вічна форма у Вселенній. У всі часи навколо однієї сфери "впритик" до неї ставало, стає
і буде завжди ставати 12 сфер. На своєму початку ви всі були саме такими.

Щодо мене, то вічною формою у Всесвіті є еволюція. І на самому початку ніяких сфер взагалі не було, а були лише фрагменти кварк-глюонної піни!
  • 4

#56 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 26.04.2012 – 20:31

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 08:41) писав:

Саме тому і існує багатоступеневе обмеження до цих Реальних конструкцій, щоб забезпечити успішне маніпулювання навіть досить адекватними членами суспільства у потрібному системі напрямку. Маю на увазі інформацію для обмеженого кола...для службового використання...таємну...цілком таємну...і..."смертельно таємну". Тобто таку, за розголошення якої людину карають на смерть.
А от тут вже стало цікаво. Питання у іншому, чи обмежитесь ви лише натяками (як деякі люди що чують голоси в своїй голові, однак, певен, ви - не такий), чи скажете щось конкретне?

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 16:54) писав:

Ця тема повязана з темою "Синхросинтез" і я гадаю що там все чітко проілюстровано.
А також дуже чітко пояснено для чого це все потрібно. Ой, чи ні?

Давайте ще подискутуємо на тему скільки демонів поміститься на кінчику голки. Ця тема не менш актуальна. Я думаю - 200.

Перегляд дописуВасиль (25.04.2012 – 17:11) писав:

вічною формою у Всесвіті є еволюція
Еволюція - це процес. Однак що еволюція матерії є чимось більш фундаментальним ніж якісь геометричні фігури - посперечатися важко.

Перегляд дописуKatod (25.04.2012 – 16:28) писав:

але, питання "навіщо вс ці кулі ліпити одне до одного" залишається відкритим
І дуже добре проігнорованим. Адже на нього немає що відповісти окрім натяків та оперування хибним чистолюбством, вкидаючи фрази по типу "ну ви ж розумієте про що я". Ні, пане Водій, не розуміємо. Ніхто окрім вас (а можливо і ви самі) - не розуміє нащо це все потрібно.
  • 0

#57 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.04.2012 – 21:15

Перегляд дописуPavlo_Taiko (26.04.2012 – 20:31) писав:

І дуже добре проігнорованим. Адже на нього немає що відповісти окрім натяків та оперування хибним чистолюбством, вкидаючи фрази по типу "ну ви ж розумієте про що я". Ні, пане Водій, не розуміємо. Ніхто окрім вас (а можливо і ви самі) - не розуміє нащо це все потрібно.

Я Вам поясню, навіщо: пан Водій сам здогадався, що є якась симетрія в розміщенні сфер. Тому він вважає це питання значним для науки. Але з математичним апаратом теорії груп він не знайомий, тому не може розробити цю тему, щоб створити, наприклад, теорію якогось 3D-більярду. Але відмовлятись від цієї теми він також не бажає, бо це ж творчість просторової уяви! Вважаю, що ідея пана Водія може бути кимсь застосована в теорії ігор. Але я це не зможу конкретизувати, бо не займаюсь теорією ігор.
  • 0

#58 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 28.04.2012 – 22:34

Перегляд дописуВасиль (26.04.2012 – 21:15) писав:

Я Вам поясню, навіщо: пан Водій сам здогадався, що є якась симетрія в розміщенні сфер.
Є якась симетрія і в розміщенні інцентричних тетраедрів, однак що з того? Є незліченна кількість геометричних фігур та їх комбінацій, які можна симетрично розставити, однак тисячі незрозумілих та незв'язаних логічно висловів написали саме про це. Моя думка така - це дурниця не варта уваги, і поки що контраргументів я не побачив.

Перегляд дописуВасиль (26.04.2012 – 21:15) писав:

Але з математичним апаратом теорії груп він не знайомий, тому не може розробити цю тему, щоб створити, наприклад, теорію якогось 3D-більярду.
На цьому форумі люди взагалі полюбляють розповідати про речі, яких не розуміють. Це - прямо таки епідемія.

Давайте спробуємо розібратися у ситуації. Пан водій каже: візьміть уявіть перетин куль розміщених таким от чином і у вас вийде така от фігура. Його питають - гаразд, уявили, що далі? Далі починається оповідання про містику і про економіку і про що завгодно, однак нащо ця сама фігура потрібна ніхто не відповідає незважаючи на те що кожен третій у цій темі про її призначення питав. Який можна зробити висновок? У когось - забагато вільного часу та бажання займатися дурницями.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 28.04.2012 – 22:26

• 0

#59 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 28.04.2012 – 22:51

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.04.2012 – 22:28) писав:

Є якась симетрія і в розміщенні інцентричних тетраедрів, однак що з того? Є незліченна кількість геометричних фігур та їх комбінацій, які можна симетрично розставити, однак тисячі незрозумілих та незв'язаних логічно висловів написали саме про це. Моя думка така - це дурниця не варта уваги, і поки що контраргументів я не побачив.

З точки зору науки, тут нічого вартого уваги немає...

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.04.2012 – 22:28) писав:

На цьому форумі люди взагалі полюбляють розповідати про речі, яких не розуміють. Це - прямо таки епідемія.

Ну, я ще нічого не розповідав, а лише написав про єдине можливе, на мій погляд, застосування ідеї. Просто, нічого іншого мені в голову не приходить. Навіщо їх розміщувати ті сфери, я також не розумію...

Перегляд дописуPavlo_Taiko (28.04.2012 – 22:34) писав:

Давайте спробуємо розібратися у ситуації. Пан водій каже: візьміть уявіть перетин куль розміщених таким от чином і у вас вийде така от фігура. Його питають - гаразд, уявили, що далі? Далі починається оповідання про містику і про економіку і про що завгодно, однак нащо ця сама фігура потрібна ніхто не відповідає незважаючи на те що кожен третій у цій темі про її призначення питав. Який можна зробити висновок? У когось - забагато вільного часу та бажання займатися дурницями.

Я пояснюю ці вправи пана Водія тим, що у нього в голові є метафізика сфер, до якої він намагається долучити інших. Проблема лише в тім, що в тих інших або є своя власна метафізика, або критична налаштованість проти метафізики взагалі. Відтак, місія пана Водія не знаходить підтримки на форумі. Але це ще не означає, що він від неї відмовиться, бо це є місія всього його життя.
  • 1

#60 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.04.2012 – 23:50

Перегляд дописуВасиль (28.04.2012 – 22:51) писав:

Я пояснюю ці вправи пана Водія тим, що у нього в голові є метафізика сфер, до якої він намагається долучити інших. Проблема лише в тім, що в тих інших або є своя власна метафізика, або критична налаштованість проти метафізики взагалі. Відтак, місія пана Водія не знаходить підтримки на форумі. Але це ще не означає, що він від неї відмовиться, бо це є місія всього його життя.
Дякую, пане Василь, що ви стараєтесь без зайвих емоцій мене зрозуміти. Так, дуже влучно сказано. це місія мого життя. Якщо точніше - одна з головних складових цієї Місії. Ви мені допомогли як ніхто. Тому зараз я попробую, наскільки це можливо чітко описати мету створення теми. Ще навчаючись в інституті я зрозумів що одна з найбільших проблем нашої цивілізації незбалансована світоглядна картина світу. Ця ситуація приводить до того, що кошти застосовуються не ефективно і ми наближаємося до своєрідного банкротства. І все через те що не існує адекватної міжгалузевої кормунікації.
Ба більше того навіть в одній галузі, через занадто вузьку спеціалізацію окремих підрозділів немає повноцінної і внутрігалузевої комунікації. Після висновків Енштейна, що усе відносне - взагалі маховик Хаосу розкручено на повну силу.
Какофонія - термін яким називають звучання багатьох звуків одночасно між якими не існує гармонічного звязку. переважно у всіх випадках така "музика" лише дратує. В музиці, для того щоб повноцінно відтворити по нотах твір, застосовують цілий комплекс технологічних прийомів. Особливу роль у налаштуванні кожного інструменту відіграє КАМЕРТОН. Це унікальний інструмент. Його унікальність в тому, що він виконує функцію КОНСТАНТИ. Своєрідного АБСОЛЮТУ. Він відтворює звучання лише ОДНІЄЇ НОТИ. Але ця Нота є своєрідним універсальним центром координат завдяки чому вдається гармонізувати звуки різних інструментів в Єдине Звучання Цілого Оркестру. Думаю в цьому прикладі все всім зрозуміло.
Так ось моя Надзадача, моя головна мета, Добитися того, щоб Адекватні особи зрозуміли, що у питаннях гармонізації нашої діяльності у матеріальному світі який ми сприймаємот в Часі і Просторі, таким КАМЕРТОНОМ є СФЕРА.
Відповідно, оволодівши нею в повній мірі Ми зуміємо гармонізувати світ в якому живемо. Не забувайте, те чого ми не бачимо не означає що його нема. Маю на увазі атоми і молекули з яких як з конструктора Лего все навколо складається. І кожен з цих мікроелементів старається зайняти в просторі форму наближену до СФЕРИ. Відповідно всі хіміко-фізичні властивості матерії будуть залежати від того як ці сфери взаємно розташовані в просторі.
І це Камертон не для нашої Землі, це Камертон для Всієї Вселенної. Він є Стабільним і в Часі і в Просторі.

Повідомлення відредагував Водій: 28.04.2012 – 23:52

• 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних