Перейти до вмісту

Володарі Сфер.

Повідомлень в темі: 205

#21 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 15.04.2012 – 21:32

цікаво, тільки мені здається ця тема темою в собі
тобто є якісь висновки, а звідки вони, навіщо вони.
це ж не фундаментальні дослідження, а щось таке, якісь вправи з геометрії, типу, якщо мати куби, ми в них можемо вписати трьохліьрові банки, це ж як шикарно буде :)
  • 1

#22 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 15.04.2012 – 22:11

свою позицію я вже висловив на попередній сторінці
  • 0

#23 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.04.2012 – 21:12

Перегляд дописуВодій (15.04.2012 – 00:58) писав:

О!Якщо 13 листопада земля не налетить на небесну вісь нічого не станеться, ви готові відмовитися від своїх псевдонаукових ідей?

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 16.04.2012 – 21:16

• 2

#24 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.04.2012 – 21:23

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.04.2012 – 21:12) писав:

О!Якщо 13 листопада нічого не станеться, ви готові відмовитися від своїх псевдонаукових ідей?
хто сказав, що я розділяю ідеї висловлені у фільмі за посиланням. В цій темі я даю можливість для людей, в кого не достатньо розвинуте просторове мислення побачити те що досить важко уявити без ілюстрацій. Відповім на запитання по суті. Якби я знав що відбудеться трансформація "Теревень" з інформаційно-розважального в розважальний, то я б і не починав тут дописувати. Як тільки я скопіюю все написане тут, то перестану тут дописувати взагалі. Тим більше що альтернатив тепер достатньо.
  • 3

#25 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 16.04.2012 – 21:44

Хай собі Водій розмірковує. То його право. З міркуваннями вступайте у дискусії. :)

Повідомлення відредагував Wеbеr: 16.04.2012 – 21:48

• 2

#26 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.04.2012 – 21:48

_Як тільки я скопіюю все написане тут, то перестану тут дописувати взагалі._

Як так можна було необачно довірити свої "дослідження" тільки одному форумові.
  • 1

#27 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 16.04.2012 – 22:06

Перегляд дописуВодій (02.12.2010 – 12:34) писав:

Хто дасть собі раду з 13-ма сферами, трансформацією центральної в ромбододекаедр і метаморфозами ромбододекаедра
той і стане Володарем Сфер.
Водій, коли ти нарешті здійсниш свій довгожданний прорив в трансформінг ромбододекаедру вдало скориставшись неминучими метаморфозами оної, зроби звідтіля будь-ласка нам пряму трансляцію сюди на теревені в студію.
  • 2

#28 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 17.04.2012 – 09:05

Перегляд дописуВодій (16.04.2012 – 21:23) писав:

хто сказав, що я розділяю ідеї висловлені у фільмі за посиланням. В цій темі я даю можливість для людей, в кого не достатньо розвинуте просторове мислення побачити те що досить важко уявити без ілюстрацій. Відповім на запитання по суті. Якби я знав що відбудеться трансформація "Теревень" з інформаційно-розважального в розважальний, то я б і не починав тут дописувати. Як тільки я скопіюю все написане тут, то перестану тут дописувати взагалі. Тим більше що альтернатив тепер достатньо.
то виходить, твої тези, це просто "Цікава геометрія"
Геометрія без філософського підтексту
і цікаво, причому тут силікат алюмінію?
  • 2

#29 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 18.04.2012 – 20:20

Перегляд дописуВодій (08.04.2012 – 12:09) писав:

6 крок "Розкриття" ромбододекаедраhttp://tereveni.org/topic/20381/ ...хто оволодів сферами та їхніми трансформаціями, той зрозумів суть цього володіння...
Це вправа на просторову уяву для людей без особистого життя?

Перегляд дописуВодій (16.04.2012 – 21:23) писав:

В цій темі я даю можливість для людей, в кого не достатньо розвинуте просторове мислення побачити те що досить важко уявити без ілюстрацій
Є багато чого що важко уявити без ілюстрацій, і більша частина цього не варте й дірки від бублика. Чому тоді не взятися за якісь прикладні речі? Розписати по всім правилам кристалографії та зобразити аустеніт-мартенситне перетворення у всій його красі та складності? Це не менш важко уявити, однак воно хоча б має якесь відношення до об'єктивної реальності.
  • 1

#30 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень
  • Місто:Софія

Відправлено 19.04.2012 – 09:19

Зміст теми

Перегляд дописуPavlo_Taiko (18.04.2012 – 20:20) писав:

Є багато чого що важко уявити без ілюстрацій, і більша частина цього не варте й дірки від бублика. Чому тоді не взятися за якісь прикладні речі? Розписати по всім правилам кристалографії та зобразити аустеніт-мартенситне перетворення у всій його красі та складності? Це не менш важко уявити, однак воно хоча б має якесь відношення до об'єктивної реальності.

Наскільки я зрозумів, для Водія кристалографія є лише ілюстрацією ідеї, яку він намагається застосувати в архітектурі, тобто в макроскопічному масштабі. Відтак, кристалографія тут взагалі нідочого. Тема ця про архітектуру розміщення сферичних будівель в просторі. Але я не зрозумів, навіщо нам ті сфери, коли ми будуємо ромбододекаедри, а не сфери?!
  • 1

#31 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.04.2012 – 09:43

Перегляд дописуВасиль (19.04.2012 – 09:19) писав:

Зміст теми

А пан Водій міг би написати у шапці про що взагалі йдеться? Я так і не знайшов де йдеться про архітектуру.
  • 0

#32 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.04.2012 – 12:49

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.04.2012 – 09:43) писав:

А пан Водій міг би написати у шапці про що взагалі йдеться? Я так і не знайшов де йдеться про архітектуру.

Ну, я це зрозумів з приватної розмови. А про те, що кристалографія тут нідочого, я роблю висновок з того, що в кристалографії ніякі сфери ніде не розміщуються. Просторова симетрія кристалів стосується мікросвіту, а не сфер...
  • 1

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 21.04.2012 – 16:42

Перегляд дописуВасиль (21.04.2012 – 12:49) писав:

Ну, я це зрозумів з приватної розмови. А про те, що кристалографія тут нідочого, я роблю висновок з того, що в кристалографії ніякі сфери ніде не розміщуються. Просторова симетрія кристалів стосується мікросвіту, а не сфер...
А для красного слівця! Щоб ринково звучало!
  • 1

#34 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.04.2012 – 19:36

Так не про те я і писав що кристалографія пов'язана с сабжем, Я писав про те, що є речі більш прикладні та варті уваги,
  • 0

#35 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.04.2012 – 21:00

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.04.2012 – 19:36) писав:

Так не про те я і писав що кристалографія пов'язана с сабжем, Я писав про те, що є речі більш прикладні та варті уваги,

Я розумію, але пан Водій в кристалографії не тямить, він просто чув, що є там якась кристалографія. Тому він нічого розписати не може. А сфери він будує як архітект. Я теж не розумію, навіщо їх будувати ті ромбододекаедри і не знаю, чи будуть вони стійкими конструкціями. Але, якщо їх дійсно побудують, може хтось і захоче в них жити. Це щось типу українського проекту Венери...
  • 0

#36 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 22.04.2012 – 09:22

Дивно, дуже дивно. Більшість, та фактично кожен, що дописував у цій темі, де все прозоро і зрозуміло...починає шукати якийсь підзміст. Давати оцінки. Мета теми була дуже проста. Враховуючи те, що більшість не особливо орієнтується у просторових конструкціях, я хотів допомогти цій більшості зрозуміти очевидні речі. Чому нема запитань по суті? Думаю що в цій темі всі емоції епітети, всі відтінки сарказму, пихи, зверхності можна не демонструвати. Це не допоможе оволдодіти сферами і їхніми дуже конкретними трансформаціями. Ще одна некоректна фраза і ця тема для мене більше не ііснує. КРАПКА.
А дописувача, який це буде провокувати, раз він так віртуозно орієнтується у просторових конструкціях, будете запитувати про все...

Повідомлення відредагував Водій: 22.04.2012 – 09:25

• 1

#37 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 22.04.2012 – 14:51

Перегляд дописуВодій (22.04.2012 – 09:22) писав:

та фактично кожен, що дописував у цій темі, де все прозоро і зрозуміло..
Для вас, але не для людей які не вміють читати ваші думки.

Чому нема запитань по суті?
Тому що не зрозуміло нащо це все взагалі? Коли створюєш таку тему, слід би розписати мету, причини, та чого б ти хотів цією темою досягти. А ти створив тему де йдеться про просторове переміщення кульок і дивуєшся що ніхто не розуміє до чого це все? Абсурд.

Ще одна некоректна фраза і ця тема для мене більше не ііснує
Можливо не треба було її і створювати?
  • 1

#38 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.04.2012 – 11:47

це мені нагадало «Голем XIV», де був комп"ютер "Бідна Ганна", цей комп"ютер зрозумів все, і закрився для всіх
зате Голем тролив людей тонко і елегантно

А дописувача, який це буде провокувати, раз він так віртуозно орієнтується у просторових конструкціях, будете запитувати про все...
я так розумію, форум для того щоб вести дискусії.
Щоб ніхто не коментував, можна взяти і вести свій блог, або ще щось
  • 2

#39 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 07:54

Перегляд дописуKatod (23.04.2012 – 11:47) писав:

...я так розумію, форум для того щоб вести дискусії...
...Я також так розумію. Ди...с...кус...і Я. Так дискусії а не "стьоб"..."тонкий підлий і підступний тролінг"...спам...
Наші "теревені", як і більшість форумів, має чудесний конструктивний потенціал...та цей прекрасний високотехнологічний потенціал перетворюється в повний антипод. Інструмент з допомогою якого, залишаючись анонімним, ображати, ранити душі всіх навколо себе, мститись всім за всі свої невдачі у житті...робити з цього захоплюючу розвагу...тупе качання адреналіну.
Щоб очистити цю тему від подібного пропоную наступне. Це пропозиція для всіх хто хоче дописувати в цю тему. Купіть собі 13 тенісних кульок. Бажано щоб одна відрізнялась кольором від 12 - ти інших. На дозвіллі попробуйте експериментувати з цими Сферами. З одною, до сьогодні ви всі експериментквали. Багато ігор, це забава з однією сферою, котра завжди котиться туди де найнижче...або туди куди її кинуть штовхнуть...це своєрідний "Колобок"...котрого раніше чи пізніше "зїсть" хитра Лисичка. Зєднайте між собою дві Сфери...поекспериментуйте з ними...адже змінилась не просто кількість...змінилась і якість...подумайте вникніть в суть цього явища. Добавте ще одну Сферу...знову разом з зміною кількості зявиться Нова Якість. Діліться тепер в цій темі Своїми Думками...асоціаціями. Ви побачите що не все так просто, як здається на початку...успіхів у Володінні Сферами.

Повідомлення відредагував Водій: 25.04.2012 – 07:56

• 1

#40 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 08:18

Дивно, дуже дивно. Більшість, та фактично кожен, що дописував у цій темі, де все прозоро і зрозуміло...починає шукати якийсь підзміст. Давати оцінки. Мета теми була дуже проста. Враховуючи те, що більшість не особливо орієнтується у просторових конструкціях, я хотів допомогти цій більшості зрозуміти очевидні речі. Чому нема запитань по суті? Думаю що в цій темі всі емоції епітети, всі відтінки сарказму, пихи, зверхності можна не демонструвати. Це не допоможе оволдодіти сферами і їхніми дуже конкретними трансформаціями. Ще одна некоректна фраза і ця тема для мене більше не ііснує. КРАПКА.
Ви пишете про просторові конструкції, ніби є інші - не просторові. Усі ж конструкції просторові. Чи не так?
  • 2

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних