Перейти до вмісту

Володарі Сфер.

Повідомлень в темі: 205

#141 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1966 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.10.2012 – 10:08

Перегляд дописуВасиль (12.10.2012 – 10:31) писав:

Буває деградація особистости внаслідок психічного захворювання, або роздвоєння особистости.
У такому разі особа тільки, ніби, перестає виражати себе як індивід. Але її минулі вчинки роблять її особистістю. Живуть ще люди, які пам'ятають, якою особа була до хвороби.

Я думаю, що особа може перестати бути особистістю тільки в тому разі, якщо про неї повністю знищена пам'ять, і немає нікого, хто б про неї колись пам'ятав, згадав і здогадався би.
  • 1

#142 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.10.2012 – 08:06

Перегляд дописуДруг Бобер (15.10.2012 – 10:08) писав:

У такому разі особа тільки, ніби, перестає виражати себе як індивід. Але її минулі вчинки роблять її особистістю. Живуть ще люди, які пам'ятають, якою особа була до хвороби.

Я думаю, що особа може перестати бути особистістю тільки в тому разі, якщо про неї повністю знищена пам'ять, і немає нікого, хто б про неї колись пам'ятав, згадав і здогадався би.
...ХЛОПЦІ ...мені чомусь здалось що відбувається повільний дрейф від теми.
  • 3

#143 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 17.10.2012 – 09:29

Перегляд дописуВодій (17.10.2012 – 08:06) писав:

От я думаю, як сфера індивіда і сфера собистості співвідносяться. Чи то вони є одна в іншій, чи одна іншу частково поглинає, чи вони різні. Виходить, що можливо усе. І співвідношення цих сфер може змінюватися, як і їхній розмір, значимість.
  • 1

#144 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 17.10.2012 – 22:53

А ще можливе перетікання із однієї сфери в иншу.
Або витікання рідини зі сфери.
  • 2

#145 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 18.10.2012 – 06:18

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (17.10.2012 – 22:53) писав:

А ще можливе перетікання із однієї сфери в иншу.
Або витікання рідини зі сфери.
Можливо усе. Хоча цікаво було би подивитися, як сфера особистості переростає у сферу індивіда. Ось сфера індивіда в сферу особистості, то так. А якщо ці сфери існують окремо, незалежно одна від одної, тоді людина уже повний ідіот, який нічого не усвідомлює.
  • 1

#146 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.10.2012 – 01:35

Перегляд дописуДруг Бобер (17.10.2012 – 09:29) писав:

От я думаю, як сфера індивіда і сфера собистості співвідносяться. Чи то вони є одна в іншій, чи одна іншу частково поглинає, чи вони різні. Виходить, що можливо усе. І співвідношення цих сфер може змінюватися, як і їхній розмір, значимість.
дуже просто, співвідносяться як 6:11, і розмір варіюється від 5 до 8 кульчиків, в залежності від особистості. І значимість часто буває значима
  • 0

#147 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.12.2012 – 11:06

Перегляд дописуДруг Бобер (17.10.2012 – 09:29) писав:

От я думаю, як сфера індивіда і сфера собистості співвідносяться...
... от і я про це думаю. Сідай отут біля мене на цьому чарівному стільчикові у Гусарському ресторані коло масонського замку Гнів і подумаємо разом. Тут є над чим подумати...

Прикріплені файли

• 2

#148 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 16.12.2012 – 14:49

Перегляд дописуВодій (16.12.2012 – 11:06) писав:

... от і я про це думаю. Сідай отут біля мене на цьому чарівному стільчикові у Гусарському ресторані коло масонського замку Гнів і подумаємо разом. Тут є над чим подумати...
О, дякую. Коли можна туди приїздити?
  • 0

#149 Милий Шалунішка

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 16.12.2012 – 15:26

Перегляд дописуВодій (17.10.2012 – 08:06) писав:

ось чому ви помістили фотку в ресторані з кількома вакантними місцями біля себе...це дуже солідна аргументація отримати притік
  • 0

#150 Наталія Лордкіпанідзе

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 12.01.2013 – 12:10

я тут
  • 1

#151 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 09.02.2013 – 10:04

Перегляд дописуНаталія Лордкіпанідзе (12.01.2013 – 12:10) писав:

я тут
...чудесно...
  • 0

#152 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 15.02.2013 – 12:21

знаєте, в мене зараз є неокуб, це така цяцька з багатьох кульок. І там неможливо скласти цю конструкцію, що пропонує автор теми бо є диполь-дипольна взаємодія.
Зато можна робити всякі класні конструкції

Перегляд дописуВодій (28.09.2012 – 19:40) писав:

...а ВІЧНІСТЬ.
а на картинці не сфери :)

Перегляд дописуВодій (26.09.2012 – 08:31) писав:

...змінено ракурс сприйняття... і... тепер те що ми бачили у першій піраміді бачимо у другій... те що бачили у другій... бачимо у першій. Ось яскравий приклад очевидної субєктивності нашого сприйняття. Ідучи робити будь який вибір... памятайте про ЦЕ !
Допитливій дитині тут є достатньо інформації щоб стати Володарем Сфер...успіху !
допитливий на даній картинці помітить, що густина перекриттів в різних проекціях різних пірамід різна
тобто в піраміди з трикутною основою вона менша, ніж в піраміди з квадратною
і що це за формулювання "ракурс сприйняття", Манфредізм
ви ж інженер, і маєте знати слово "проекція"
  • 0

#153 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.02.2013 – 21:29

Перегляд дописуKatod (15.02.2013 – 12:21) писав:

допитливий на даній картинці помітить, що густина перекриттів в різних проекціях різних пірамід різна
тобто в піраміди з трикутною основою вона менша, ніж в піраміди з квадратною
і що це за формулювання "ракурс сприйняття", Манфредізм
ви ж інженер, і маєте знати слово "проекція"
... якщо допитливий зрікається гордині - то бачить одне. Якщо йому не вдається зректися гордині він бачить зовсім інше...а ракурс сприйняття це зовсім не те що проекція.
При побудові класичних ортогональних проекцій не існує перспективи. Коли ж ми робимо креслення обємної моделі то для більш реального сприйняття застосовуємо побудову перспективного зображення дуже близького до фотозображення, якщо вдало підберемо ракурс сприйняття, Тобто кут і відстань з якої приймаємо точку сприйняття зображення спростерігачем.
аксонометрія, диметрія як правило використовує паралельні лінії... одне що може допускатись однаковий коефіцієнт скорочення цих паралельних ліній щоб хоча б у такий спосіб виконати зображення хоча б з частковим наближенням до реального сприйняття. Бо ж стараємося на площині передати три виміри і тому дуже дико виглядає, коли задня стінка наприклад куба, яка по ідеї знаходиться далі як передня стінка буде не тільки такою ж по величині а і лінії які поєднують передній і задній квадрат куба будуть такої ж довжини як і лінії що утворюють передній квадрат...

Повідомлення відредагував Водій: 17.02.2013 – 21:36

• 1

#154 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 18.02.2013 – 00:35

Перегляд дописуВодій (17.02.2013 – 21:29) писав:

... якщо допитливий зрікається гордині - то бачить одне. Якщо йому не вдається зректися гордині він бачить зовсім інше...а ракурс сприйняття це зовсім не те що проекція.
При побудові класичних ортогональних проекцій не існує перспективи. Коли ж ми робимо креслення обємної моделі то для більш реального сприйняття застосовуємо побудову перспективного зображення дуже близького до фотозображення, якщо вдало підберемо ракурс сприйняття, Тобто кут і відстань з якої приймаємо точку сприйняття зображення спростерігачем.
аксонометрія, диметрія як правило використовує паралельні лінії... одне що може допускатись однаковий коефіцієнт скорочення цих паралельних ліній щоб хоча б у такий спосіб виконати зображення хоча б з частковим наближенням до реального сприйняття. Бо ж стараємося на площині передати три виміри і тому дуже дико виглядає, коли задня стінка наприклад куба, яка по ідеї знаходиться далі як передня стінка буде не тільки такою ж по величині а і лінії які поєднують передній і задній квадрат куба будуть такої ж довжини як і лінії що утворюють передній квадрат...
виходить так, що якщо вдало підібрати ракурс сприйняття, то можна побачити те що хочеш
Можна ж придумати якусь криволінійну перспективу. Пов"язану з змінною рефракцією простору, як в пустелях при жарі, або під водою. В таких випадках те що ми побачимо в ваших умоглядних ракурсах сприйняття буде розбігатися з досвідом спостережинь в цих середовищах.
  • 0

#155 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 18.02.2013 – 17:00

Перегляд дописуKatod (18.02.2013 – 00:35) писав:

виходить так, що якщо вдало підібрати ракурс сприйняття, то можна побачити те що хочеш
Можна ж придумати якусь криволінійну перспективу. Пов"язану з змінною рефракцією простору, як в пустелях при жарі, або під водою. В таких випадках те що ми побачимо в ваших умоглядних ракурсах сприйняття буде розбігатися з досвідом спостережинь в цих середовищах.
... не потрібно при ваших регаліях цього потоку термінів, це в даному випадку недоречно і виглядає банальним примітивним стьобом. В реальних експозиціях будуть стаціонарні рамки через які буде пропоновано спостерігати певні ракурси, щоб дати можливість людям з поганою просторовою уявою побачити як ракурс сприйняття багато значить для усвідомлення реальних структур у просторі.І без усякої криволінійної перспективи. Не розумію якого дідька ви сюди заходите? Прошу вибачення за слова не по темі але я б вам дав ще одну номінацію Т - провокатор.

Повідомлення відредагував Водій: 18.02.2013 – 17:01

• 1

#156 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 18.02.2013 – 17:51

Перегляд дописуВодій (18.02.2013 – 17:00) писав:

... не потрібно при ваших регаліях цього потоку термінів, це в даному випадку недоречно і виглядає банальним примітивним стьобом. В реальних експозиціях будуть стаціонарні рамки через які буде пропоновано спостерігати певні ракурси, щоб дати можливість людям з поганою просторовою уявою побачити як ракурс сприйняття багато значить для усвідомлення реальних структур у просторі.І без усякої криволінійної перспективи. Не розумію якого дідька ви сюди заходите? Прошу вибачення за слова не по темі але я б вам дав ще одну номінацію Т - провокатор.
так треба ж якось спровокувати виділення якоїсь інформації, тому я провокую. Звичайно, з тієї інформації виходить мало.
От давайте розглянемо таку штуку. Хай показник заломлення сфер і простору буде однаковим. Якщо пустити паралельний потік променів, то вони пройдуть паралельно і не відтворять нам ніякої перспективи.
До того ж проекція про яку пишете ви, залежить від відстані до об"єкту. Якщо ми будемо спостерігати піраміди на дуже великій відстані, то наш ракурс сприйняття буде давати нам паралельні промені, і знову ми отримаємо стару добру проекцію
Та й, якби не було провокації, то хіба хтось щось узнав?
тим більше, це моє бачення сфер, а то ваше, давайте посперечаємось, а вдруг нам відкриється істина
  • 0

#157 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 24.03.2013 – 09:00

Перегляд дописуKatod (18.02.2013 – 17:51) писав:

так треба ж якось спровокувати виділення якоїсь інформації, тому я провокую... а вдруг нам відкриється істина
... працюючи з однією форумчанкою над новою роботою раптом відкрилась чергова істина... повязана з нашою темою.
фоном для панно вирішили зробити сонечко яке б було своєрідним календарем. Тому кількість променів мала бути відповідною до кількості тижнів у році - тобто 52... а що ж стоїть за цією цифрою? Вона між іншим ділиться реальними астрономічними подіями на 4.
Маю на увазі найдовший день, найдовша ніч, весняне та осіннє рівнодення... виявляється тривалість цих четвертинок по 13 тижнів кожна!

Прикріплені файли

• 0

#158 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 04.05.2013 – 07:05

рекомендую переглянути і інші фільми на цю тему.
  • 0

#159 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.07.2013 – 13:39

Перегляд дописуМилий Шалунішка (16.12.2012 – 15:26) писав:

ось чому ви помістили фотку в ресторані з кількома вакантними місцями біля себе...це дуже солідна аргументація отримати притік
...я дуже довго думав... і чекав. Не дочекався. Думаю що наступні факти оживлять тему.
...а заодно це стане гарним тестом для декого.

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Водій: 26.07.2013 – 13:40

• 0

#160 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.09.2013 – 17:22

Перегляд дописуНаталія Лордкіпанідзе (12.01.2013 – 12:10) писав:

я тут