Перейти до вмісту

Євробачення

Повідомлень в темі: 152

#41 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 887 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 20.03.2010 – 23:28

Цитата

Проти Міа, вона слабак.
Та я тільки останні 10 хвилин відбору глянув :cry:
Але друге місце точно ніяке - "мєдляк" для клюбу -_-
  • 0

#42 Natali93

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 194 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 21.03.2010 – 11:28

ALYOSHA класна,,,в 1000 раз краще від лисого гнома,,,,,в неї і голос є і те щоб чимось зачарувати публіку,,,)))та найбільше мені сподобалося що проведено сам національний відбір,,,то крок вперед))))я вболіватиму за Україну на Євробаченні.,,раніше стидалася часом кого ж то послали,,а тепер вболіватиму,,))(
  • 0

#43 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 11:38

Послухала щойно її "Ту бі фрі" - якась стрьомна дівка, але голос мені сподобався. Ліпша, ніж Васька.
Їй би класно було співати фолк, вона б жару дала. Отим її замогильним голосом, котрим вона співала на початку.

А пісня мені не сподобалася. Лайняна пісня, але все ж ліпша за Ваську.

Повідомлення відредагував WTF?: 21.03.2010 – 11:37

• 0

#44 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 21.03.2010 – 15:40

Перегляд дописуNatali93 (21.03.2010 11:28) писав:

ALYOSHA класна,,,в 1000 раз краще від лисого гнома,,,,,в неї і голос є і те щоб чимось зачарувати публіку,,,)))та найбільше мені сподобалося що проведено сам національний відбір,,,то крок вперед))))я вболіватиму за Україну на Євробаченні.,,раніше стидалася часом кого ж то послали,,а тепер вболіватиму,,))(

Ну, якщо уявити собі що в європі сидять дУрні і не помітять відвертий плагіат на Лінду Перрі, то можна і вболівати. Хоча, з іншого боку, в європі плагіат не люблять. Вони це вже переросли. Так що, помітять. Ще й скандальчик може бути.
Конкурс виявився не дуже такий і прозорий. Відомих виконавців було не так багато. Друге місце - це взагалі щось незрозуміле. Там, правда, Шустрий ляпнув дещо лишнє згадавши (для чогось) батька виконавиці.
Альоші нічого не блищить на євробаченні. Та ще й з піснею-плагіатом. МІА показала б значно кращий результат. Вона жива співачка. Не забуваймо, що значну долю голосів в нашу користь дає Росія. А євробачення дивляться не тільки молоді люди. І якщо пісня МІА зачепила людей мого покоління в Україні, то зачепить і в Росії. А це - голоси. Я вже не кажу про харизму МІА та її неймовірну зовнішність. Повірьте старому бабніку, що блондиниста "смазлівая" Альоша, нічого не варта проти такої зовнішності. Таких блондинок, нині, хоч греблю гати, а от таких як МІА ше треба пошукать. Між іншим, природність жінки як такої, котрою вирізняється МІА, цінується і європі. А це все, складові успіху. Короччє, пацани, жаль що конкурсантів вибирали якісь "арфуші" та "бенкендорфи". А ми так...ідем краями. Втім, це тільки моя особиста думка. Впевнений, що якби в жюрі була переважна більшість "Микол Мозгових" (а не бенкендорфів) переможець був би зовсім інший.

Повідомлення відредагував Безбожник: 21.03.2010 – 15:46

• 0

#45 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 19:39

А я не бачила цю Мію. Я взагалі не дуже за всім тим слідкую.
Покажіть мені її, га?..
  • 0

#46 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 21.03.2010 – 20:01

Перегляд дописуWTF? (21.03.2010 20:39) писав:

Покажіть мені її, га?..

Прикріплені файли

• 0

#47 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 21.03.2010 – 23:07

Перегляд дописуWTF? (21.03.2010 19:39) писав:

Покажіть мені її, га?..

На неї потрібно дивитись коли вона співає. Це суперово, дійсно. Я її, до речі. сам вперше почув і побачив у цьому конкурсі. Так сАмо як і Лазаровича. Зважаючи на свій старший вік, сміливо скажу, що Лазарович (принаймі виконаною на конкурсі піснею) намагався бути схожим на великого Френка Сінатру. Щось таке відчувалось. Але ж це неможливо, бути схожим на співака такого рівня. Та і невдячна то справа, копіювати.
  • 0

#48 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.03.2010 – 14:06

бррр... відстійні глаші/маші/даші/васі...
  • 0

#49 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 22.03.2010 – 14:45

Та ну...Та Альоша..писок якийсь ніякий, пісня може й нічо так,але фіга з два вона з нею пройде..Ще й плагіатить..Лазарович хоч трохи насправді неформат Євробачення, але хоч не плагіатив..Ліпше б дійсно,Міа
  • 0

#50 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 15:35

мені пісня сподобалась. я таке люблю.
  • 0

#51 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 19:33

після поста Салями пісню вирішили змінити=)
  • 0

#52 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.03.2010 – 22:02

Перегляд дописуБезбожник (21.03.2010 15:40) писав:

Ну, якщо уявити собі що в європі сидять дУрні і не помітять відвертий плагіат на Лінду Перрі, то можна і вболівати. Хоча, з іншого боку, в європі плагіат не люблять. Вони це вже переросли. Так що, помітять. Ще й скандальчик може бути.
Помітили. На сайті Євробачення зазначили, що плагіат не пройде, і до п*ятниці хай подає іншу пісню.
Але якого дідька вибрали цю Альошу? Вона навіть по українськи говорити нахабно не хоче в інтерв*ю, які роздає наліво-направо. Школу ж українську сука закінчила. Англійською ніби співає, може і знає. А на українську відверто ложила. Вона кого представляє: свій зад чи Україну?
Взяли б краще якусь папуаску. Один хрин. І в тої і в тої українськості - жирний нуль.
Але папуаску за колоритність б оцінили, а Україну за креатив у підході до вибору.
Але ні, маємо чергову рускоязичну бєзлікость, яка зганьбилася уже на старті.
Це вона думала шо якшо в Україні діє неписаний закон , хто не краде - той лох, то це так само і у Європі, чи вона уявляла, що зважаючи на її гігантську " талановитість" махнуть рукою на жахливоангломовний плагіат?
  • -1

#53 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 22.03.2010 – 22:32

Перегляд дописушпіц (22.03.2010 22:02) писав:

Помітили. На сайті Євробачення зазначили, що плагіат не пройде, і до п*ятниці хай подає іншу пісню.

Уже не тіко на сайтах. Сьогодні по усіх каналах новин про це сказали.
Навряд чи, після такого скандальчику, можна розраховувати на чільне місце взагалі. Тобто, виходить що та Олена Кучер вважала глядачів євробачення лохами, котрі не повинні були помітити плагіат. Не думаю, що глядацька аудиторія пробачить їй це (заочне) намагання всіх "кинути", в тому числі і організаційне керівництво (я правильно висловився ?) євробачення. Будем тішитись принаймі з тОго, що Україна вже, ще до початку євробачення, стала відомою у європі завдяки співачці плагіатчиці. Ну і, відповідно, стала відомою тим, що всі члени жюрі виявились повноцінними лохами, далекими від мистецтва поп-музики. Адже ніхто з них навіть не заікнувся про плагіат. МАло того, ще й перше місце віддали. Позор вам, господа жюрі.

Повідомлення відредагував Безбожник: 22.03.2010 – 22:37

• 0

#54 Стрічка новин

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 23.03.2010 – 14:57

А хто повністю дивився прямий ефір? Шось мені здається. що більшої казуїстики на телебаченні не буває. Вони взагалі готувались до трансляції чи просто так поприходили?

Щодо Шуринса - слабка в нього пісня. Треба було взяти хоча б "Серце" - європейські дівчата точно б голосували

Повідомлення відредагував Стрічка новин: 23.03.2010 – 14:58

• 0

#55 Галина 77

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 71 повідомлень
  • Місто:м.Калуш Ів.-Фр.обл.

Відправлено 23.03.2010 – 15:21

От вам і наслідки,так називаємого демократичного вибору :) Як Герман казала:мій голос був вирішальним ;) привіт Гринджоли :D ті самі помилки,сумно ;)
Народ вибрав пісню!!! І де вона зараз??? на смітнику :D

Європейська мовна спілка вирішила оштрафувати Національну телерадіокомпанію України за те, що вона вчасно не подала документи для представлення свого учасника на "Євробаченні-2010".
"...Український суспільний мовник НТКУ повідомив EBU, що на даний момент вони не можуть надати повний пакет матеріалів. А оскільки це є порушенням правил змагань, Консультативною Групою "Eurovision Song Contest" було вирішено накласти нормативний штраф та додатково штрафувати за кожний наступний день після закінчення встановленого терміну подачі матеріалів до EBU", - йдеться у повідомленні.

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу ТУТ ((для тих хто читає по англійськи ;) )
  • 0

#56 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 24.03.2010 – 09:56

Перегляд дописуNatali93 (11.03.2010 17:06) писав:

я згідна,,))))нехай на Євробачення пошлють когось справді вартого,,нехай народ вибере,,чому в інших країнах є національні відбори,.а в нас того року нема??? я обурена,.хоч би дали людям право голосу)))
Ну, Руслана ж теж була призначена, а не обрана, а Лобода обрана і які результати?

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.03.2010 12:26) писав:

Так, а давайте тут голосувати, вибирати. Я вибираю Потапа і Камєнскіх.
А я не згоден. Я вважаю, що Україну не можуть представляти співаки в репертуарі яких немає українськомовних пісень!
  • 0

#57 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 10:22

дивилася,з якою піснею виступатиме РФ. Чи то я предвзята така,чи шо, але мені здається,що якби той Пєтя виступав не від РФ, він би мені більше сподобався :)
  • 0

#58 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.05.2010 – 00:34

вибачте за пошлость, але коли воно вже буде?
  • 0

#59 Кароока

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 16.05.2010 – 09:39

Перегляд дописуSensssorika (16.05.2010 01:34) писав:

вибачте за пошлость, але коли воно вже буде?
Травень:
25 – Перший півфінал конкурсу «Євробачення-2010»
27 – Другий півфінал конкурсу «Євробачення-2010»
29 – Фінал конкурсу «Євробачення-2010»
  • 0

#60 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.05.2010 – 21:11

Перегляд дописуКароока (16.05.2010 10:39) писав:

Травень:
29 – Фінал конкурсу «Євробачення-2010»
айм вотчін!
відкриває минулорічний переможиць. каже: "кіп сінін", йоопт, йому навіть співати впадло гг

азербайджанка співає якусь фігню, але в неї гарна сукня,якби не страшний шлейф. я б зняла. тобто шлейф, а не азербайджанку.

http://www.eurovision.tv/esctv
пля, коменти глядачів читати цікавіше, ніж дивитися саме шоу гг

Повідомлення відредагував Sensssorika: 29.05.2010 – 21:17

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних