Перейти до вмісту

Євробачення

Повідомлень в темі: 152

#101 кусти

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ - Хмельницький

Відправлено 27.02.2011 – 17:54

Перегляд дописуКрихітка (27.02.2011 13:36) писав:

та ладно вам, чого так істеризувати. ну поїде та й поїде. ніби цим визначається престижність співаків :)
цим визначається престижність країни.. просто боляче за Злату, і стидно за нас (за суспільство, народ, життя)
  • 0

#102 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.02.2011 – 18:09

подякуйте,шо не бачили дитячого євробаченя :)
  • 0

#103 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 27.02.2011 – 22:52

Не сказала б що, наприклад, престиж Фінляндії чи Боснії-Герцеговини особливо змінився саме під впливом перемоги у конкурсі Євробачення..Особисто я не змінила до них своє ставлення. Не знаю, як ви. Коротше, право на свою думку мають усі, але моя залишається такою - Євробачення не настільки масштабний конкурс, щоб через нього аж так переживати
  • 0

#104 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.02.2011 – 02:23

Перегляд дописуКрихітка (27.02.2011 22:52) писав:

Не сказала б що, наприклад, престиж Фінляндії чи Боснії-Герцеговини особливо змінився саме під впливом перемоги у конкурсі Євробачення..Особисто я не змінила до них своє ставлення. Не знаю, як ви. Коротше, право на свою думку мають усі, але моя залишається такою - Євробачення не настільки масштабний конкурс, щоб через нього аж так переживати
Престижність для відсталих країн перед іншими відсталими країнами.

Подивився на пісню Міки, ... я в шоці. У неї були й кращі пісні, а це просто жах. Заснути можна.
Я би хотів щоб перемогли Закльопки. Минулого року в них була шикарна пісня.
  • 0

#105 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 16:27

Я не повірила вухам і очам, коли дізналася, що Міка їде на Євробачення. Ну куди вона преться?! Це фіаско для України. Європу таким не зачепиш і не вразиш! Куди Україна дивиться! Куди жюрі дивилося?! Вони ще би Поплавсьокого обрали! Жах. Ми не ввійдемо навіть в першу десятку.
  • 0

#106 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 16:38

Перегляд дописуmerciful_sun (1.03.2011 16:27) писав:

Я не повірила вухам і очам, коли дізналася, що Міка їде на Євробачення. Ну куди вона преться?! Це фіаско для України. Європу таким не зачепиш і не вразиш! Куди Україна дивиться! Куди жюрі дивилося?! Вони ще би Поплавсьокого обрали! Жах. Ми не ввійдемо навіть в першу десятку.
не розумію чого всі так гостро сприймають її перемогу на відбірковому турі.Якщо згадати переможців попередніх років:Рибака,Лєну Майєр,то Міка Ньютон вдало вписується до їхнього списку.
  • 0

#107 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 16:57

В тому то і справа. Руслана, Білан, Лорді, Маєр - у них є ізюминка і глядачів таки щось зачеило в них.

Брати українських викоонавців, які їхали - Ані Лорак, Лобода, Кароль, Альоша - теж не погані і достойно представили Україну. В них були емоційно потужні пісні і якщо в перших трьох смисл пісень дуже глибокий був, то у Альоші - мало того, що музика була класна, а і глибокий смисл пісні. Міка - не той рівень. В ній нема ізюминки. Хоа хто знає, може вона і сподобається в Європі. Люди дуже не передбачувані бувають.
  • 0

#108 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 17:38

Перегляд дописуmerciful_sun (1.03.2011 16:57) писав:

В тому то і справа. Руслана, Білан, Лорді, Маєр - у них є ізюминка і глядачів таки щось зачеило в них.

Брати українських викоонавців, які їхали - Ані Лорак, Лобода, Кароль, Альоша - теж не погані і достойно представили Україну. В них були емоційно потужні пісні і якщо в перших трьох смисл пісень дуже глибокий був, то у Альоші - мало того, що музика була класна, а і глибокий смисл пісні. Міка - не той рівень. В ній нема ізюминки. Хоа хто знає, може вона і сподобається в Європі. Люди дуже не передбачувані бувають.
Так,звичайно,пісня Лободи мала глибочайший зміст.
Коли я говорила про Рибака і про минулорічну переможницю Євробачення,я мала на увазі,що людям зараз подобаються прості,ближчі до народу виконавці.
  • 0

#109 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 17:53

Перегляд дописуМонблан (1.03.2011 17:38) писав:

Так,звичайно,пісня Лободи мала глибочайший зміст.
Коли я говорила про Рибака і про минулорічну переможницю Євробачення,я мала на увазі,що людям зараз подобаються прості,ближчі до народу виконавці.

Заміть, я говорила про смисл пісні АЛЬОШІ, а не Лободи))))
Про співаків. які є ближчими до народу - я згідна.
  • 0

#110 Монблан

Писар

• Користувачі
  • 442 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 17:58

Перегляд дописуmerciful_sun (1.03.2011 17:53) писав:

Заміть, я говорила про смисл пісні АЛЬОШІ, а не Лободи))))

Перегляд дописуmerciful_sun (1.03.2011 16:57) писав:

Брати українських викоонавців, які їхали - Ані Лорак, Лобода, Кароль, Альоша - теж не погані і достойно представили Україну. В них були емоційно потужні пісні і якщо в перших трьох смисл пісень дуже глибокий був

• 0

#111 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 18:13

:) ооооооооооооооооооооооооооооой! Я приношу свої ВИБАЧЕННЯ!!!! Я не помітила, що пропустила слово. Це речення повинно було виглядати так: "В них були емоційно потужні пісні і якщо в перших трьох смисл пісень НЕ дуже глибокий був, то у Альоші - мало того, що музика була класна, а і глибокий смисл пісні. "

Я приношу вибачення. Мені соромно)))
  • 0

#112 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 01.03.2011 – 19:23

Якщо ви не помітили, існує в нас певна тенденція відправляти на євробачення когось схожого на минулих переможців. От тепер Міка, дуже навіть схожа на Маєр. Чи ні?
  • 0

#113 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 01.03.2011 – 20:26

так
  • 0

#114 Gulia

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 01.03.2011 – 23:38

Це тільки в нашій країні такий безлад. Взагалі не розумію, ну відбувся виборочний тут, вибрали, так ні сумно, той згодний той ні. То переспівують, то ні. Навіщо це все? Чи не можна зробити єдині і непохитні правила відбору. Кожного року таке відбувається.
  • 0

#115 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.03.2011 – 00:18

Перегляд дописуGulia (1.03.2011 23:38) писав:

Це тільки в нашій країні такий безлад. Взагалі не розумію, ну відбувся виборочний тут, вибрали, так ні сумно, той згодний той ні. То переспівують, то ні. Навіщо це все? Чи не можна зробити єдині і непохитні правила відбору. Кожного року таке відбувається.
Генеральний директор НТКУ взагалі може самостійно вирішити хто поїде. Точні саме він і вирішує. А конкурс, тільки для підняття рейтингу каналу (юридичної сили він не має).
  • 0

#116 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.03.2011 – 13:44

і минулорічна Альоша, і всі цьогорічні кандидати - то все фуфло що нікуди не годиться
я б їх не пустив на Євробачення. краще б уже зовсім ніхто не їхав.

ну а так, на мій смак, добре би аби поїхала Альона Вінницька. вона там ще не була. та вона зараз щось зовсім притихла. нечутно нових пісень, а то ж іще англомовну треба.
  • 0

#117 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 22:50

У Вінницької крім цицьок (розміром більше за голову) нічого нема.
  • 0

#118 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 02.03.2011 – 22:55

а мені подобається і все інше. і особливо пісні. давні пісні

ну а хто зараз може представляти Україну? хто там ще не був? Брєжнєва, чи шо?

о, придумав. хай би Апрель поїхав, ги
  • 0

#119 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 02.03.2011 – 23:03

Перший великий сольник Альоші:
http://nightlife.tochka.net/event/21939/re...dbb3f4e473fddb/
  • 0

#120 merciful_sun

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 03.03.2011 – 00:15

Хай би Альоша ще раз поїхала. Білан двічі був і другого разу виграв) Вона могла б спробувати))))))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних