Перейти до вмісту

Все про Samsung тут

Повідомлень в темі: 142

#61 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 15.12.2009 – 14:01

Samsung Electronics зливається з Samsung Digital Imaging

Південнокорейська компанія Samsung Electronics оголосила про свої наміри злитися з Samsung Digital Imaging, де дане злиття представлено як частина програми корпорації - стати глобальним лідером в області цифрових камер. Злиття, як очікується, буде підписано 22 січня наступного року і вступить в силу з 1 квітня того ж року, після того, як угода буде схвалена на зборах акціонерів відповідно до резолюції, прийнятої після сьогоднішнього засідання ради директорів.

За умовами угоди, Samsung Digital Imaging буде поглинена Samsung Electronics як бізнес-підрозділ, відповідальне за цифрові фотоапарати, відеокамери та оптичні прилади. Частка участі двох компаній Samsung Electronics і Samsung Digital Imaging буде ставитися як 1:0.0577663.

У Samsung Electronics відзначають, що дане злиття дозволить компанії максимально отримати користь з оптичних технологій, що є в Samsung Digital Imaging, і застосовувати їх в інших областях, таких як мобільні телефони і принтери.
  • 0

#62 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2010 – 10:24

Samsung B7300 Omnia Lite $313 є wi-fi, A-GPS, 3g 3.6Mbit/s, Winmobile 6.5 підтримка карт SD до 32Гб. Досить акуратний телефончик.
тобто функціонал аналогічний Nokia 5800
  • 0

#63 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 415 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ

Відправлено 15.06.2010 – 19:52

Перегляд дописуDanko (6.11.2009 16:54) писав:

Не купляйте Самсунги, вони дуже не зручні.

Просто капець як я з тобою згодний...
оце недавно помінявся зі своєю сестрою телефонами...на деякий час.... взяв в неї Сам д830, віддав їй свою н73ме. так от...
1) закинув музику на карточку пам"яті - музики не побачило.... потім закинув в іншу папку - далі не бачить...потім з горем пополам якось він роздуплився...
2)всі пісні в форматі мп3...читає не кожну...хоча якшо перемістити кудись інакше - то читатиме...
3)на карті пам"яті не модна переключити на наступну пісню безпосередньо через плеєр...
ужюс одним словом... ці деталі зробили мене злісним ненависником цієї моделі... хоча похожу з нею ще трошки... ібо завжди хотів жабу поюзати)))
  • 0

#64 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 22:01

Перегляд дописуТой_Що_Танцює_на_голові (15.06.2010 20:52) писав:

оце недавно помінявся зі своєю сестрою телефонами...на деякий час.... взяв в неї Сам д830, віддав їй свою н73ме. так от...
1) закинув музику на карточку пам"яті - музики не побачило.... потім закинув в іншу папку - далі не бачить...потім з горем пополам якось він роздуплився...
2)всі пісні в форматі мп3...читає не кожну...хоча якшо перемістити кудись інакше - то читатиме...
3)на карті пам"яті не модна переключити на наступну пісню безпосередньо через плеєр...
ужюс одним словом... ці деталі зробили мене злісним ненависником цієї моделі... хоча похожу з нею ще трошки... ібо завжди хотів жабу поюзати)))

Ну то ти зрівняв старі самсунги з новими, старі самсунги то дійсно параша, перший норм самсунг тобув омнія, а збюджетних дешевих стар. Той же самий дешевий самсунг стар по стабільності і якость і відстуності лагів утре носа навіть нокії н95
  • 0

#65 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 22:44

Перегляд дописуЯрий (15.06.2010 23:01) писав:

Ну то ти зрівняв старі самсунги з новими, старі самсунги то дійсно параша, перший норм самсунг тобув омнія, а збюджетних дешевих стар. Той же самий дешевий самсунг стар по стабільності і якость і відстуності лагів утре носа навіть нокії н95
ну не знаю, найновіших не юзав...
я порівняв старий самсунг зі старою нокіює....!!! А стар вже літає в лізі 5230 а не н95, хоча смарти Нокіа завжди відрізнялись невеличкою тугістю...до прикладу рідна н73 з вщент забитою карткою на 2 гб досить гальмує, але без карточки працює швидше ніж мій комп :rolleyes:
  • 0

#66 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 15.06.2010 – 23:59

Перегляд дописуТой_Що_Танцює_на_голові (15.06.2010 23:44) писав:

ну не знаю, найновіших не юзав...
я порівняв старий самсунг зі старою нокіює....!!! А стар вже літає в лізі 5230 а не н95, хоча смарти Нокіа завжди відрізнялись невеличкою тугістю...до прикладу рідна н73 з вщент забитою карткою на 2 гб досить гальмує, але без карточки працює швидше ніж мій комп :rolleyes:

Ну що таке нокія н73 я добре знаю завдяки цьому смарту я відмовився від нокії раз і назавжди, можна сказать це моя остання нокія ) А от самсів старих як телефонів просто не переварював )
  • 0

#67 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 09:23

Перегляд дописуТой_Що_Танцює_на_голові (15.06.2010 20:52) писав:

Про що можна говорити якщо ти навіть не став розбиратися як і що в тебе вийшло або що не вийшло?

830й - це звичайний тел, такий як в нокіях база ес40
73й же - смарт.
  • 0

#68 Бамблбі

Писар

• Користувачі
  • 415 повідомлень

Відправлено 16.06.2010 – 09:45

Перегляд дописуSiGrey (16.06.2010 10:23) писав:

Про що можна говорити якщо ти навіть не став розбиратися як і що в тебе вийшло або що не вийшло?

ну...
закинув я на карту пам"яті в папку "Music" пісні... телефон бачить карту пам"яті як заповнену, але папку бачить як пусту...форматнув картку - закинув знову...знову не бачить....потім створив на карті пам"яті окрему нову папку (не стандвртну) і закинув туди пісні...нарешті бачить...але знов ж таки деякі збірки бачить як порожні, а треки формату мп3 читає на вибір......в чому логіка???
думав, може не бачить папок написаних кирилицею...перейменував - та ні, далі те саме...

+ з карти пам"яті не можна добавляти в плейдісти...хіба що з папки "Music", яка таки в мене побачила треки, але виключно якшо вони безпосередньо там без ніяких інших підкаталогіів...

ну але це все дискомфорт нарахунок музики....

Перегляд дописуSiGrey (16.06.2010 10:23) писав:

830й - це звичайний тел, такий як в нокіях база ес40
73й же - смарт.

ну так...тут чуть невдало вийшло порівняння...але якшо порівняти його навіть з легендарною 6230і....
  • 0

#69 tolya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 25.06.2010 – 11:06

ось найкращий сайт про ці телефони, який я знаю
  • 0

#70 Marshal

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 309 повідомлень
  • Місто:Столиця Київської Русі - Київ

Відправлено 06.07.2010 – 11:27

Samsung випустив сенсорний смартфон з двома SIM-картами (B7722)

Зображення

http://podrobnosti.u.../02/697734.html

(Телефон - наступник D980)
  • 0

#71 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 08.07.2010 – 19:17

Перегляд дописуMarshal (6.07.2010 05:27) писав:

Samsung випустив сенсорний смартфон з двома SIM-картами (B7722)

Зображення

http://podrobnosti.u.../02/697734.html

(Телефон - наступник D980)

І які суттєві переваги такої фічи? Щось не збагну...
  • 0

#72 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 13.07.2010 – 16:08

Продажі Samsung: Wave - 1 мільйон; Galaxy S - 300 000 у Південній Кореї

Компанія Samsung повідомляє про нові успіхи в продажах своїх топових моделей. Стали відомі перші результати продажів першого смартфона на базі операційної системи Bada. По всьому світу продано вже більше мільйона апаратів Samsung S8500 Wave, при тому, що з моменту початку продажів пройшло тільки чотири тижні. Не такий вражаючий результат як у Apple, яка реалізувала 1,7 мільйона телефонів iPhone 4 за перші три дні, але слід пам'ятати, що Wave тільки відкриває лінійку телефонів з ОС Bada, в той час як для iPhone це вже четверта генерація. У 2007 році компанії Apple знадобилося більше двох місяців (74 дні) для того, щоб продажу її телефону досягли мільйонної позначки.
Зображення
Інший успіх пов'язаний з продажами Android-смартфона Galaxy S в Південній Кореї. Ми вже повідомляли про те, що продажі цього апарату перевищили 200 000 примірників. За минулий тиждень оператору SK Telecom вдалося реалізувати ще 100 000 смартфонів Samsung Galaxy S. Враховуючи, що по всьому світу існує маса різних варіантів цієї моделі для локальних ринків, то можна припустити, що кумулятивні продаж смартфона з Super-AMOLED екраном, щонайменше, порівнянні з продажами Samsung Wave, незважаючи на те, що він присутній на ринку набагато менший час.
  • 0

#73 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 22.07.2010 – 11:59

Слайдер з двома клавіатурами Samsung Intensity II на фото

В Інтернеті з'явилися фотографії мобільного телефону Samsung Intensity II (SCH-U460). Він призначений для американського оператора Verizon Wireless і, відповідно, стільникових мереж CDMA. Апарат замінить у портфоліо компанії торішню модель Samsung Intensity (SCH-U450). Пристрій виконаний в тому ж форм-факторі, що і попередник: з цифровою клавіатурою під екраном, а також висувається збоку QWERTY-клавіатурою. Діагональ дисплея не уточнюється, у першого Samsung Intensity вона була 2,1 дюйма.
Зображення
Повідомляється, що Samsung Intensity II обладнаний 2-Мп камерою і підтримує безпровідною інтерфейс Bluetooth, про інші характеристики поки нічого не відомо. Новий телефон, судячи з фото, буде коштувати всього лише $ 1 з дворічним контрактом і буде продаватися в роздрібній мережі Best Buy. Ну а тим, хто не хоче прив'язувати себе до Verizon Wireless на найближчі два роки, доведеться заплатити помітно більше - $ 249. Поки немає інформації про терміни випуску Samsung Intensity II.
  • 0

#74 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 25.07.2010 – 00:09

а що скажете про Samsung Star S5230 Wi-Fi?
  • 0

#75 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 26.07.2010 – 21:12

Сам по собі Стар мені подобається. Модель з вай-фай не зустрічав. Але якби вибирав між ними - то купив би з вай-фаєм (все ж таки він орієнтований на інтернет).
Якщо маєш модель старого стару ... то немає сенсу міняти! ;)
  • 0

#76 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 26.07.2010 – 21:20

хочу саме з вай-фаєм(маю точку доступу вдома і в університеті встановили). Із самсунгом перший раз буду мати справу.
  • 0

#77 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 26.07.2010 – 21:59

Перегляд дописуПоzZzитивна (25.07.2010 01:09) писав:

а що скажете про Samsung Star S5230 Wi-Fi?

З вай фаєм хз, а от без вай файа кілька місяців користувався, штука суперова, продав тому на айфон не вистачало.

А не хочеш приглянутись на Samsung Monte все таки стар трохи застарілий телефон
  • 0

#78 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 26.07.2010 – 23:17

Дякую, що сказав))) Він дійсно краще. Ще й кольорів корпусу більше))
  • 0

#79 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 27.07.2010 – 08:40

А ні, є мінус... Немає кверті-клави.. це не зовсім зручно у сенсорному.
  • 0

#80 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 27.07.2010 – 21:59

Перегляд дописуПоzZzитивна (27.07.2010 09:40) писав:

А ні, є мінус... Немає кверті-клави.. це не зовсім зручно у сенсорному.

Це навпаки плюс і великий(вона є якшо його повернути) але в маршрутці чи в метро ти поробуй на кверті клаві на резистивному екрані щось набрати швидко.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних