Перейти до вмісту

Все про Samsung тут

Повідомлень в темі: 142

#21 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 23.02.2008 – 14:42

Перегляд дописуAleph (23.02.2008 11:50) писав:

У мене є SIEMEN SK65 і SAMSUNG SGH-X500. На перший, у якому є прямий доступ до файлової системи можна поставити софт без проблем. На другий - ні. У неті є багато описів з використанням системних кодів, але вони (коди) не діють.

Якщо хтось знає перевірений спосіб - поділіться інформацією.

почитай тут :cool2:
  • 0

#22 MAZADA

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 21:13

Скажіть будласка все про телефон і якщо можна дайте силки на програми, ігри (карти) якщо можна пасянс паук? Наперед дякую.
  • 0

#23 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 15:54

Народ, у кого э такий комунікатор? Поділиться враженнями? Збираюся купити, і потрібно як можна більше про нього дізнатися :rolleyes: :ura:
  • 0

#24 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 15:56

http://samsung-sgh-i...ne.ua/soft.html

http://www.mobile-warez.ru/

http://www.ladoshki.com/?pocketpc

:rolleyes:
  • 0

#25 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 16:55

а ще тут http://forum.samsungpro.ru
  • 0

#26 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 20.03.2008 – 16:56

Перегляд дописуmaximumua (20.03.2008 15:54) писав:

Народ, у кого э такий комунікатор? Поділиться враженнями? Збираюся купити, і потрібно як можна більше про нього дізнатися :rolleyes: :ura:

ось тут є все про нього і все для нього - там обсуждалось (треба тільки гілку Самсунги серії І вибрати)
  • 0

#27 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 13.08.2008 – 12:37

редактор

Перегляд дописуScorpion (28.07.2007 23:43) писав:

Текстовий редактор на трубу

Тема говорить сама за себе. Чи є така програмка на самсунг е200? вже довго-довго шукаю і не можу знайти. Максимум що знайшов - записник, куди можна вписати біля 200 знаків :rolleyes:
а я лише щойно допетрав :)
ні.... я набирати на 12-ти клавішній клаві не хочу.... ні-ні.... :)

хоча можливість незначно редагувати тексти (ставити хоч би й мітки); робити витяги і правки звісно ой як потрібна... якщо Ви вже знайшли відповідну програму, то не пожалійте часу написати

не до теми

Перегляд дописуScorpion (28.07.2007 23:43) писав:

Тема говорить сама за себе. Чи є така програмка на самсунг е200? вже довго-довго шукаю і не можу знайти. Максимум що знайшов - записник, куди можна вписати біля 200 знаків :cool2:
кумедно :)
я такий купив (не згадав по цій темі, а просто за зовн. виглядом вподобав у крамниці)

отже Samsung SGH-E200
тут про нього українською
• а тут писатиму відгуки якщо не витиратимуть

читалка для мобілки
Вже покористувався трохи програмкою ReadManiac і визначив дослідами, що
• JAR-файл може бути до 300 кБ,
• є MIDP2.0 JAVA з підтримкою файлової системи
• + можу читати тексти запаковані в ZIP-файли.

зараз почну досліджувати TequilaCat BookReader

Повідомлення відредагував Bobua: 13.08.2008 – 12:39

• 0

#28 popik

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 12:14

Допоможіть вибрати телефон на дві сім карти
  • 0

#29 Gray Wolf

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень
  • Місто:Місяця впав

Відправлено 08.12.2008 – 23:03

В мене SAMSUNG X-700
Я трохи порився в настройках (*#8999*8378#)
І коли хтось звонить або я звоню то дуже тихо чути лазив вже де хоч нічо харошо :)
Help....... ;)
  • 0

#30 Gray Wolf

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 28.01.2009 – 12:28

В мне телефон SAMSUNG X700 і я сіко не шукав собі програмок чи то плеєрів чи експлорерів на телефон а вони всі глючать, не тянуть.....
з"явилась думка, може через те, що в ньому ява і мультимедіа - це як небо і земля, знаходяться в зовсім інших директоріях?
Якшо так то виходить всі мої пошуки марні
Допоможіть, а якщо щей якусь таку програмку кинете то однозначно + :)
  • 0

#31 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 10.02.2009 – 23:00

Перегляд дописуGrey Wolf (28.01.2009 13:28) писав:

В мне телефон SAMSUNG X700 і я сіко не шукав собі програмок чи то плеєрів чи експлорерів на телефон а вони всі глючать, не тянуть.....
з"явилась думка, може через те, що в ньому ява і мультимедіа - це як небо і земля, знаходяться в зовсім інших директоріях?
Якшо так то виходить всі мої пошуки марні
Допоможіть, а якщо щей якусь таку програмку кинете то однозначно + :pardon:
Так шо ти хочеш? шоб тобі готових прог накидали, чи телефон на форумі перепрошили?
  • 0

#32 Gray Wolf

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 184 повідомлень

Відправлено 11.02.2009 – 11:26

Якшо можете то перепрошийте :pardon:
А можете і програм накидати
  • 0

#33 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 28.04.2009 – 21:31

Теми по Samsung з'єднав.
  • 0

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.07.2009 – 10:29

Теми об"єднано. Флуд видалено.
  • 0

#35 kompman

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 373 повідомлень
  • Місто:Місто Кола

Відправлено 05.09.2009 – 13:23

Підкажіть будь-ласка, як інсталювати програми на SAMSUNG E200.
  • 0

#36 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.09.2009 – 00:13

Перегляд дописуkompman (5.09.2009 14:23) писав:

Підкажіть будь-ласка, як інсталювати програми на SAMSUNG E200.

закидаэш на телефон, запускаєш і вперед
  • 0

#37 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 10:58

kompman
Як варіант ще через вап-обмінник
  • 0

#38 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 15:18

Samsung у третьому кварталі: 18% зростання доходів у річному вирахуванні

Південнокорейська компанія Samsung Electronics оголосила про те, що її фінансовий третій квартал, що для неї закінчився 30 вересня цього року, показав консолідований прибуток у 35,87 триллионов південнокорейських вон, що в річному численні склало 18% зростання.

Консолідований операційний прибуток компанії склав 4.23 трильйонів вон, що дало 185,8% зростання у порівнянні з минулим роком і 67,8% зростання у порівнянні з попереднім кварталом. Консолідований прибуток до нарахування податків досягла 4.62 трильйонів вон. Чистий прибуток материнської компанії склала 3,72 триллионов вон.

У звіті компанії також йдеться про те, що вона продовжувала в третьому кварталі розширювати свою частку на ринку мобільних телефонів, яка, як передбачається, перевищить 20% рівень і може досягти 20,8%. Операційний прибуток телекомунікаційного підрозділу компанії склав 1,03 трлн. назовні, виручка досягла 10.71 трлн. вон і показала 20,6% зростання у порівнянні з минулорічними показниками.

Продажі мобільних телефонів Samsung в порівнянні з минулим кварталом збільшилися на 15% і досягли позначки в 60,2 млн. одиниць за три минулі місяці. Як відзначає південнокорейський виробник, рентабельність підрозділу підтримується за рахунок продажу багатофункціональних мобільних телефонів з сенсорними дисплеями і телефонів Преміум сегмента, і це незважаючи на те, що збільшуються витрати, а середня ціна телефону знизилася на 3%, досягнувши позначки 120 $.
  • 0

#39 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 13:19

Офіційним телефоном Зимової Олімпіади 2010 буде Samsung Omnia II

Разом з офіційним анонсом того, що в Канаді комунікатор Samsung Omnia II буде продаватися на ексклюзивній основі в оператора Bell, дана компанія повідомила що саме цей апарат стане офіційним мобільним пристроєм Зимової Олімпіади 2010 року, яка пройде 12-28 лютого у Ванкувері.
Звичайний варіант Omnia II надійде в продаж у Bell завтра, коли буде запущена його HSPA мережу. А під час Олімпіади, користувачі, отмавші дану модель у оператора зможуть завантажити так званий WOW пакет (Wireless Olympic Works) і отримати можливість стежити за всією програмою виступів на телефоні безкоштовно.
Зображення
Комунікатор Samsung i8000 Omnia II буде продаватися по всьому світу (зараз він доступний на ринках Китаю і Австралії), а в Росії вийде як WiTu AMOLED. Дана модель володіє широкоформатним 3,7-дюймовим AMOLED дисплеєм з роздільною здатністю VGA, тривимірним інтерфейсом TouchWiz 2.0. Серед мультимедійних можливостей Omnia II, відзначається наявність відтворення і запису відеоматеріалів як DVD (480р), а також інтерактивних 3D ігор. Вартість апарату в Європі складе близько 550 євро.
  • 0

#40 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень

Відправлено 05.11.2009 – 13:46

Більше десяти мільйонів телефонів Samsung STAR продано в рекордні терміни

Компанія Samsung Electronics оголосила, що продажі її мобільного телефону Samsung STAR (S5230), із сенсорним екраном, перевищили 10 млн штук всього через півроку після дебюту моделі. STAR, випущений у травні, досяг відмітки продажів десятимільйонна швидше, ніж будь-який інший апарат Samsung за всю історію компанії.
Зображення
У компанії відзначають, що STAR став шостим за рахунком телефоном Samsung, яким вдалося досягти обсягу продажів понад 10 млн штук. При цьому він побив рекорд слайдера Samsung E250, випущеного в листопаді 2006 року, якому для досягнення десятимільйонна позначки знадобилося десять місяців. Першим же телефоном Samsung, продажі якого склали 10 млн, «розкладачка» T-100, випущена в квітні 2002 року. На те, щоб досягти цієї позначки, їй потрібно було 18 місяців. Іншими успішними «десятімілліоннікамі» стали E700, D500 і J700.
За перші чотири місяці було реалізовано 5 млн телефонів STAR, що також рекордний показник. У травні продали 700 тис. штук, в липні - вже 1,6 млн штук, в серпні - 1,7 млн апаратів. У вересні та жовтні, в той час як телефони з сенсорними екранами продовжували набирати популярність у світі, щомісячні продажі STAR перевищували 2 млн штук.
У Європі, де STAR дебютував в першу чергу, продажу цієї моделі досягли вже 5 млн штук. STAR також успішно продавався в Латинській Америці (1,6 млн. штук), країнах СНД (900 тис.) і Китаї (800 тис.). У Великій Британії, Італії та Нідерландах він очолив список бестселерів.
Просуванню STAR, за версією виробника, сприяли глобальні маркетингові програми, спеціально розроблені для кожного регіону. Samsung провів серію заходів Mobile Live по всій Європі, в Центральній і Південній Америці, в країнах СНД і Південно-Східної Азії, на Близькому Сході та в Африці

У 2009 році Samsung планує продати 200 млн апаратів, а за підсумками III кварталу зайняти 20% світового ринку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних