Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.03.2010 – 15:42

Відловлювати.. тримати два -три тижні.. якщо ніхто не захотів придбати.. - усипляти...
  • 0

#82 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.03.2010 – 15:45

Перегляд дописуБулка Ісус (6.03.2010 23:44) писав:

Ні, не карайте мене так, я хочу залишитися з вами у псарні :(
Навіщо ж нервуватися через якихось собаколюбів?Їдьте собі в Америку,і нищіть собак з чистою совістю!
  • 0

#83 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.03.2010 – 15:51

В Україні заборонено фізичним особам мати вогнепальну зброю. А от утримування собак не те що дозволено, а й не контролюється необхідним чином, проте бійцівські собаки - значно небезпечніші за вогнепальну зброю.
Вважаю, що утримування собак повинно бути строго регламентовано. Фізичним особам - до 5 кг живої ваги.
Крупніші собаки - юридичним особам що мають відповідну охоронну ліцензію.

Всіх інших собак - до біореактора!

Всім собаколюбам - будь-ласка приїжджайте до мене, і врятуйте цих три десятки собак, які щоранку заважають іти мені на роботу, а також розповсюджують всіляку біологічну заразу, повсюдно залишають свої екскременти...

Якщо за залишені на вулиці собачі відходи можна подати до суду на власників собак, то за ці гори екскрементів на моєму шляху до роботи я вимагаю компенсації у вас, собакофіли!

ДО БІОРЕАКТОРУ!!!
  • 0

#84 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 07.03.2010 – 15:57

Перегляд дописуЛянка (7.03.2010 15:45) писав:

Навіщо ж нервуватися через якихось собаколюбів?Їдьте собі в Америку,і нищіть собак з чистою совістю!
В америці про собак ветеринари турбуютсья краще ніж до людей ставлення у наших лікарнях. Ви щось недоречне говорите. В Гамерику поїхав би жити із превеликим задоволенням, европейські цінності мені ближчі за постсовкові.
  • 0

#85 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:58

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.03.2010 15:51) писав:

В Україні заборонено фізичним особам мати вогнепальну зброю. А от утримування собак не те що дозволено, а й не контролюється необхідним чином, проте бійцівські собаки - значно небезпечніші за вогнепальну зброю.
Вважаю, що утримування собак повинно бути строго регламентовано. Фізичним особам - до 5 кг живої ваги.
Крупніші собаки - юридичним особам що мають відповідну охоронну ліцензію.

Всіх інших собак - до біореактора!

Всім собаколюбам - будь-ласка приїжджайте до мене, і врятуйте цих три десятки собак, які щоранку заважають іти мені на роботу, а також розповсюджують всіляку біологічну заразу, повсюдно залишають свої екскременти...

Якщо за залишені на вулиці собачі відходи можна подати до суду на власників собак, то за ці гори екскрементів на моєму шляху до роботи я вимагаю компенсації у вас, собакофіли!

ДО БІОРЕАКТОРУ!!!
І от чого собаки мають не кусати людей,якщо люди їх так ненавидять?Якби мене так ненавиділи,я би не тошо покусала,а загризла!
До речі,собаки-найрозумніші тварини.Цікаво,як би люди в тайзі пересувалися як би не собаки?Не думайте тільки про себе!
  • 0

#86 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 16:00

До речі біореактор це коли собачок пускають на такий барабан і вони бігають і крутять лапками енергію. Це я уточнив, щоб ви щось погане про Вітольда не подумали :(

Перегляд дописуЛянка (7.03.2010 15:58) писав:

І от чого собаки мають не кусати людей,якщо люди їх так ненавидять?Якби мене так ненавиділи,я би не тошо покусала,а загризла!
До речі,собаки-найрозумніші тварини.Цікаво,як би люди в тайзі пересувалися як би не собаки?Не думайте тільки про себе!
Клас, такі дописи в копіпасту на луркморе. :) особливо про тайгу сподобалося. :)
  • 0

#87 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.03.2010 – 16:02

Перегляд дописуЛянка (7.03.2010 15:31) писав:

А якже "Собака-кращий друг людини"?

Читаємо. Собака одна. Кращий друг людини. Людина одна, чи може людини взагалі? Конкретіки немає в цьому реченні, а узагальнення безглузде.

Що мається на увазі в цьому реченні? Поясніть будь ласка, а то є ще жінки для яких пес стає навіть коханцем і для них пес найкріщий коханець.

Якщо у Вас є собака, яка для Вас найкрайщий друг, то мені щиро жаль Вас.
  • 0

#88 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 16:05

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.03.2010 16:00) писав:

До речі біореактор це коли собачок пускають на такий барабан і вони бігають і крутять лапками енергію. Це я уточнив, щоб ви щось погане про Вітольда не подумали :(
Хай думають. Бо то ти сказав про біомотор, а я про біореактор!Най їх там бацили перетворють на біо - дизпаливо та паливний газ

Перегляд дописуЛянка (7.03.2010 15:58) писав:

Якщо вони такі розумні, то хай перестануть срати на моїй стежці, перестануть сцяти на мою фіртку, і хай перестануть на мене гавкать, як я вже три роки хожу на свою роботу, ще й підкормлюю їх. Хай сусідський бійцівський пес перестане намагатися переплигнути чи зламати паркан, щоб мене дістати...
  • 0

#89 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 16:07

Перегляд дописуOdonacer (7.03.2010 16:02) писав:

Читаємо. Собака одна. Кращий друг людини. Людина одна, чи може людини взагалі?
Людини тут вжито у родовому відмінку(кого?чого?) від однини людина.Якби було від множини(люди)-людей.І не я це придумала.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (7.03.2010 16:05) писав:

Якщо вони такі розумні, то хай перестануть срати на моїй стежці, перестануть сцяти на мою фіртку, і хай перестануть на мене гавкать, як я вже три роки хожу на свою роботу, ще й підкормлюю їх. Хай сусідський бійцівський пес перестане намагатися переплигнути чи зламати паркан, щоб мене дістати...
Звертайтесь не до мене,а до свого сусіда.
  • 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 16:13

Перегляд дописуOdonacer (7.03.2010 16:02) писав:

Якщо у Вас є собака, яка для Вас найкрайщий друг, то мені щиро жаль Вас.
О так. мені щиро жаль мого сусіда-психа, який з людьми поводиться по собачому, лиш зі своїм псом по людськи. До речі в нього є діагноз шизофренія, але зараз він не утримується в відповідному закладі. випустили на мою голову.

Цитата

Ми відповідальні за тих, кого приручили
мабуть Сент Екзюпері, вже не памятаю точно.
Не відрікайтеся від відповідальності.

А я собак не приручав. не люблю я собак. мені коти краще.

А я навіть більше скажу - СОБАКОФІЛІВ - ДО БІОРЕАКТОРУ!!!!
  • 0

#91 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 16:28

Лянко, життя починається після школи? Те що ви говорите це шкільний діягноз, коли людині вирізали власні думки а вставили те, що комусь подобається. Ви говорите тільки загальні шаблонні ура - фрази, щоб сподобатися вчителеві. Вчитель вас дрисерує, а коли сам на сам то сповідує зовсім инші цінності. Так що кінчайте цю школоту. :( Думайте власною головою, а не підлаштовуйтесь "аби комусь сподобатися" :)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.03.2010 – 16:30

• 0

#92 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 17:11

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.03.2010 16:28) писав:

Лянко, життя починається після школи? Те що ви говорите це шкільний діягноз, коли людині вирізали власні думки а вставили те, що комусь подобається. Ви говорите тільки загальні шаблонні ура - фрази, щоб сподобатися вчителеві. Вчитель вас дрисерує, а коли сам на сам то сповідує зовсім инші цінності. Так що кінчайте цю школоту. :( Думайте власною головою, а не підлаштовуйтесь "аби комусь сподобатися" :)
Не зовсім розумію вашу логіку.
  • 0

#93 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 19:03

Стерилізуй не стерелізуй, а вони все одно кусаються і серуть.
Бомжі - єдиний природний ворог.
  • 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.03.2010 – 19:16

Перегляд дописуOdonacer (7.03.2010 18:49) писав:

А тут загризають вже дитину.
Дивіться.
Капець... Я в шоці... Що ще можна в темі говорити після такого?..
  • 0

#95 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 20:40

У вільній країні кожен може займатися тим чим хоче, якщо це не порушує чужі права. Якщо собака належить хазяїнові, то ніхто не має права його труїти і вбивати. Порушив - неси відповідальність. Якщо це бездомний собака, то на них нічиї права не розповсюджуються, тому вимагати, щоб за гроші усіх мешканців виконувались чиїсь забаганки, як то бігали за собаками лікарі з ножицями, або будували притулки - несправедливо. Хочеш притулок для собак - будуй за власний кошт. Хочеш захистити собаку - привласнюй і доглядай. Якби моєму життю кожного вечора по дорозі до дому загрожувала зграя бродячих псів, я б не думала про гуманне ставлення, мені моє життя і спокій близьких дорожче.

Перегляд дописуZhooook (7.03.2010 19:03) писав:

Стерилізуй не стерелізуй, а вони все одно кусаються і серуть.
Бомжі - єдиний природний ворог.
Що ж у вас виходить, якщо ворог мого ворога - мій друг? :(

Повідомлення відредагував Ганна панна: 07.03.2010 – 20:42

• 0

#96 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2010 – 22:41

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 14:38) писав:

Найприкольніше - це то, що ті, хто найбільше кричать про гуманність в ставленні до бездомних тварин, перші ж і відмовляться давати гроші.
Чому ж та людина, яка не має дітей, дійсно замінює дитину собакою? Чому не бере з інтернату дитину? Вони не те, що ставлять в один ряд дитину і собаку, - вони обирають саме собаку замість дитини.

На превеликий жаль,мушу з вами погодитись-у багатьох людей слова дійсно не співпадають з подальшими діями.Сподіваюсь на те,що колись ми все-таки зможемо втілювати в життя ті методи боротьби з чисельністю собак,які є дійсно цивілізованими. Чому не беруть дітей з інтернату? Відповісти на це питання можуть тільки вони.У мене варіантів немає.
  • 0

#97 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 07.03.2010 – 22:49

Цитата

На мою думку, було би непогано мати можливість їх приспати. Навсігда.
І не триндіть про гуманність, одне з пояснень слова ""гуманність", як знаємо - "гарне ставлення до людини, почуття поваги до її гідності".
Вже ліпше замість словосполучення "гуманні методи" вживайте "цивілізовані методи"
А чи не гуманно винищити всіх з ВІЛ?
  • 0

#98 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 23:07

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 19:16) писав:

І що,ви це рахуєте реальним відео??????Собаки гризуть дитину,а він замість того,щоб дитину рятувати-знімає на камеру!!!!А змазалась картинка на відео тому що руки трусились від страху у бідного оператора?????Не вірю.
  • 0

#99 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.03.2010 – 23:13

Перегляд дописуspanky (7.03.2010 22:41) писав:

На превеликий жаль,мушу з вами погодитись-у багатьох людей слова дійсно не співпадають з подальшими діями
На жаль, то стосується будь-якого аспекту життя.

Перегляд дописуspanky (7.03.2010 22:41) писав:

Чому не беруть дітей з інтернату? Відповісти на це питання можуть тільки вони.У мене варіантів немає.
А я знаю. Собаку (чи будь-яку тваринку) можна у разі непотрібності викинути на вулицю (звідки ж беруться бездомні собаки, коти і навіть крокодили), а дитина - це відповідальність: годуй, рости, одягай - і то не на десяток років.

Перегляд дописуspanky (7.03.2010 23:07) писав:

І що,ви це рахуєте реальним відео??????Собаки гризуть дитину,а він замість того,щоб дитину рятувати-знімає на камеру!!!!А змазалась картинка на відео тому що руки трусились від страху у бідного оператора?????Не вірю.
Теж подумала про те, чого не відбили дитину від собак. Але то, що то реальне відео вірю.
  • 0

#100 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 23:29

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 19:16) писав:

Лесю, причини нападу собак на дитину ми ж не знаємо... так що важко судити...

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 23:13) писав:

А я знаю. Собаку (чи будь-яку тваринку) можна у разі непотрібності викинути на вулицю (звідки ж беруться бездомні собаки, коти і навіть крокодили), а дитина - це відповідальність: годуй, рости, одягай - і то не на десяток років.
ну, тут не погоджусь.. є такі й що дітей викидають чи виганяють забуваючи про відповідальність.

Щодо сказаного вище, що людина ставиться до собаки як дитини своєї.. на це є різні причини. Врешті, як ми можем говорити про усиновлення, наприклад, самотньою літньою жінкою? Врешті, а варіанти коли людина живе самотньо, хо ч і має власних дітей, але вони, наприклад, живуть далеко.. І собачка для цієї людини є таки дитиною... Бо зустрічає, по-своєму жаліє і розуміє.. Як не любити це створіння в такому випадку як дитину?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних